UitgeklaptVanaf 30 april in totaal 15 Bravofiets-locaties en 100 Bravofietsen in Tilburg
Bravofiets is de makkelijke deelfiets voor het eerste of laatste stukje van de OV-reis. In Brabant zijn er sinds 1 oktober 2020 inmiddels Bravofiets-locaties in Tilburg, Den Bosch en Bergen op Zoom.
In totaal staan in de gemeente Tilburg 100 Bravofietsen. De fietsen zijn verdeeld over 15 locaties in de gemeente. Daarvan zijn er nu vijf nieuw. Deze locaties liggen op de bedrijventerreinen Kraaiven, Katsbogten en Vossenberg.

“De zo optimaal mogelijke bereikbaarheid van onze bedrijventerreinen met duurzame mobiliteitsalternatieven is voor de gemeente Tilburg erg belangrijk”, aldus de Tilburgse wethouder Rik Grashoff (Mobiliteit). “Met de Bravofiets kunnen bezoekers en medewerkers van bedrijven op Kraaiven, Katsbogten en Vossenberg nu ook het laatste eindje van en naar hun bestemming eenvoudig en duurzaam afleggen en dat is een mooie ontwikkeling."
Het gaat om onderstaande vijf locaties:
- Bedrijventerrein Katsbogten, aan het kruispunt Mina Krusemanweg / Joke Smitweg
- Bedrijventerrein Kraaiven, aan het kruispunt Lombartstraat / Posthoornstraat
- Bedrijventerrein Kraaiven, aan het kruispunt Ledeboerstraat / Gebroeders Salastraat
- Bedrijventerrein Kraaiven, aan het kruispunt Swaardvenstraat / Simon de Cockstraat
- Bedrijventerrein Vossenberg / Vossenberg West II, op het eigen terrein van Coolblue.