Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Lijn 135: 's-Hertogenbosch naar Wijk en AalburgPrinten

Ingangsdatum: 
9 december 2018
Haltenummer: 
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

De vakantiedienstregeling in 2019: 24 dec. 2018 t/m 4 jan. 2019 (kerstvakantie), 4 t/m 8 maart (voorjaarsvakantie), 29 april t/m 3 mei (meivakantie), 31 mei (dag na hemelvaart) 29 juni t/m 25 aug. (zomervakantie), 14 t/m 18 okt. (herfstvakantie), 23 dec. t/m 3 januari 2020 (kerstvakantie).

Beide Kerstdagen (25 en 26 dec), Nieuwjaarsdag (1 jan.), Paasmaandag (22 april), Hemelvaartsdag (30 mei), en Pinkstermaandag (10 juni), wordt de dienstregeling als op zondag gereden. Op Koningsdag (27 april), wordt de dienstregeling als op zaterdag gereden. Buurtbussen rijden NIET op Koningsdag.

Alle haltes tonen 1002 1004 1006 1008 1010 1012 1014 1016 1018 1020 1022 1024
\'s-Hertogenbosch, Centraal Station (E)V 6:23 6:44 7:04 7:23 7:44 8:04 8:24 8:54 9:24 9:54 10:24 10:54
's-Hertogenbosch, Koningsweg 6:25 6:46 7:06 7:25 7:46 8:06 8:26 8:56 9:26 9:56 10:26 10:56
's-Hertogenbosch, Onderwijsboulevard 6:27 6:48 7:08 7:27 7:48 8:08 8:28 8:58 9:28 9:58 10:28 10:58
's-Hertogenbosch, J. Bosch Ziekenhuis 6:28 6:49 7:09 7:28 7:49 8:09 8:29 8:59 9:29 9:59 10:29 10:59
's-Hertogenbosch, Vlijmenseweg 6:29 6:50 7:10 7:29 7:50 8:10 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00
's-Hertogenbosch, Helftheuvelweg 6:30 6:51 7:11 7:30 7:51 8:11 8:31 9:01 9:31 10:01 10:31 11:01
Vlijmen, Grote Kerk 6:34 6:55 7:15 7:34 7:55 8:15 8:35 9:05 9:35 10:05 10:35 11:05
Vlijmen, Plein 6:34 6:55 7:15 7:34 7:55 8:15 8:35 9:05 9:35 10:05 10:35 11:05
Vlijmen, Curielaan 6:35 6:56 7:16 7:35 7:56 8:16 8:36 9:06 9:36 10:06 10:36 11:06
Vlijmen, Vijfhoevenlaan 6:36 6:57 7:17 7:36 7:57 8:17 8:37 9:07 9:37 10:07 10:37 11:07
Vlijmen, Mommersteeg 6:37 6:58 7:18 7:37 7:58 8:18 8:38 9:08 9:38 10:08 10:38 11:08
Haarsteeg, Tuinbouwweg 6:38 6:59 7:19 7:38 7:59 8:19 8:39 9:09 9:39 10:09 10:39 11:09
Haarsteeg, Priemsteeg 6:39 7:00 7:20 7:39 8:00 8:20 8:40 9:10 9:40 10:10 10:40 11:10
Haarsteeg, Haarsteegsestraat 6:40 7:01 7:21 7:40 8:01 8:21 8:41 9:11 9:41 10:11 10:41 11:11
Haarsteeg, Hoeve 6:40 7:01 7:21 7:40 8:01 8:21 8:41 9:11 9:41 10:11 10:41 11:11
Haarsteeg, Het Zand 6:41 7:02 7:22 7:41 8:02 8:22 8:42 9:12 9:42 10:12 10:42 11:12
Haarsteeg, Rietveldenweg 6:42 7:03 7:23 7:42 8:03 8:23 8:43 9:13 9:43 10:13 10:43 11:13
Hedikhuizen, Lambertusstraat 6:43 7:04 7:24 7:43 8:04 8:24 8:44 9:14 9:44 10:14 10:44 11:14
Herpt, Groenstraat 6:45 7:06 7:26 7:45 8:06 8:26 8:46 9:16 9:46 10:16 10:46 11:16
Heusden, Bakkersdam 6:46 7:07 7:27 7:46 8:07 8:27 8:47 9:17 9:47 10:17 10:47 11:17
Heusden, Demer 6:47 7:08 7:28 7:47 8:08 8:28 8:48 9:18 9:48 10:18 10:48 11:18
Heusden, Oud Heusdensestraat 6:48 7:09 7:29 7:48 8:09 8:29 8:49 9:19 9:49 10:19 10:49 11:19
Oud Heusden, Laagstraat 6:50 7:11 7:31 7:50 8:11 8:31 8:51 9:21 9:51 10:21 10:51 11:21
Wijk en Aalburg, Kromme Nol 6:58 7:19 7:39 7:58 8:19 8:39 8:59 9:29 9:59 10:29 10:59 11:29
Wijk en Aalburg, Polstraat - - - - - - - - - - - -
Wijk en Aalburg, Kortestraat - - - - - - - - - - - -
Wijk en Aalburg, Bergstraat - - - - - - - - - - - -
Wijk en Aalburg, AnjelierstraatA - - - - - - - - - - - -

Alle haltes tonen 1026 1028 1030 1032 1034 1036 1038 1040 1042 1044 1046 1048
\'s-Hertogenbosch, Centraal Station (E)V 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:53 15:20 15:40 16:00 16:20
's-Hertogenbosch, Koningsweg 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:55 15:22 15:42 16:02 16:22
's-Hertogenbosch, Onderwijsboulevard 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28 14:57 15:24 15:44 16:04 16:24
's-Hertogenbosch, J. Bosch Ziekenhuis 11:29 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:58 15:25 15:45 16:05 16:25
's-Hertogenbosch, Vlijmenseweg 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 14:59 15:26 15:46 16:06 16:26
's-Hertogenbosch, Helftheuvelweg 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 15:00 15:28 15:48 16:08 16:28
Vlijmen, Grote Kerk 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:04 15:32 15:52 16:12 16:32
Vlijmen, Plein 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:04 15:32 15:52 16:12 16:32
Vlijmen, Curielaan 11:36 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36 15:05 15:33 15:53 16:13 16:33
Vlijmen, Vijfhoevenlaan 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:06 15:34 15:54 16:14 16:34
Vlijmen, Mommersteeg 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:07 15:35 15:55 16:15 16:35
Haarsteeg, Tuinbouwweg 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:08 15:37 15:57 16:17 16:37
Haarsteeg, Priemsteeg 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:09 15:38 15:58 16:18 16:38
Haarsteeg, Haarsteegsestraat 11:41 12:11 12:41 13:11 13:41 14:11 14:41 15:10 15:39 15:59 16:19 16:39
Haarsteeg, Hoeve 11:41 12:11 12:41 13:11 13:41 14:11 14:41 15:10 15:39 15:59 16:19 16:39
Haarsteeg, Het Zand 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:42 15:11 15:40 16:00 16:20 16:40
Haarsteeg, Rietveldenweg 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:12 15:42 16:02 16:22 16:42
Hedikhuizen, Lambertusstraat 11:44 12:14 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44 15:13 15:43 16:03 16:23 16:43
Herpt, Groenstraat 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46 15:15 15:44 16:04 16:24 16:44
Heusden, Bakkersdam 11:47 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47 15:16 15:45 16:05 16:25 16:45
Heusden, Demer 11:48 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18 14:48 15:17 15:46 16:06 16:26 16:46
Heusden, Oud Heusdensestraat 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49 15:18 15:47 16:07 16:27 16:47
Oud Heusden, Laagstraat 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21 14:51 15:20 15:50 16:10 16:30 16:50
Wijk en Aalburg, Kromme Nol 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:19 16:39 16:59
Wijk en Aalburg, Polstraat - - - - - - - - - - - -
Wijk en Aalburg, Kortestraat - - - - - - - - - - - -
Wijk en Aalburg, Bergstraat - - - - - - - - - - - -
Wijk en Aalburg, AnjelierstraatA - - - - - - - - - - - -

Alle haltes tonen 1050 1052 1054 1056 1058 1060 1062 1064 1066 1068 1070
\'s-Hertogenbosch, Centraal Station (E)V 16:40 17:00 17:20 17:40 18:00 18:20 19:22 20:22 21:22 22:22 23:22
's-Hertogenbosch, Koningsweg 16:42 17:02 17:22 17:42 18:02 18:22 19:24 20:24 21:24 22:24 23:24
's-Hertogenbosch, Onderwijsboulevard 16:44 17:04 17:24 17:44 18:04 18:24 19:26 20:26 21:26 22:26 23:26
's-Hertogenbosch, J. Bosch Ziekenhuis 16:45 17:05 17:25 17:45 18:05 18:25 19:27 20:27 21:27 22:27 23:27
's-Hertogenbosch, Vlijmenseweg 16:46 17:06 17:26 17:46 18:06 18:26 19:28 20:28 21:28 22:28 23:28
's-Hertogenbosch, Helftheuvelweg 16:48 17:08 17:28 17:48 18:08 18:28 19:29 20:29 21:29 22:29 23:29
Vlijmen, Grote Kerk 16:52 17:12 17:32 17:52 18:12 18:32 19:32 20:32 21:32 22:32 23:32
Vlijmen, Plein 16:52 17:12 17:32 17:52 18:12 18:32 19:32 20:32 21:32 22:32 23:32
Vlijmen, Curielaan 16:53 17:13 17:33 17:53 18:13 18:33 19:33 20:33 21:33 22:33 23:33
Vlijmen, Vijfhoevenlaan 16:54 17:14 17:34 17:54 18:14 18:34 19:34 20:34 21:34 22:34 23:34
Vlijmen, Mommersteeg 16:55 17:15 17:35 17:55 18:15 18:35 19:35 20:35 21:35 22:35 23:35
Haarsteeg, Tuinbouwweg 16:57 17:17 17:37 17:57 18:17 18:37 19:36 20:36 21:36 22:36 23:36
Haarsteeg, Priemsteeg 16:58 17:18 17:38 17:58 18:18 18:38 19:37 20:37 21:37 22:37 23:37
Haarsteeg, Haarsteegsestraat 16:59 17:19 17:39 17:59 18:19 18:39 19:38 20:38 21:38 22:38 23:38
Haarsteeg, Hoeve 16:59 17:19 17:39 17:59 18:19 18:39 19:38 20:38 21:38 22:38 23:38
Haarsteeg, Het Zand 17:00 17:20 17:40 18:00 18:20 18:40 19:39 20:39 21:39 22:39 23:39
Haarsteeg, Rietveldenweg 17:02 17:22 17:42 18:02 18:22 18:42 19:40 20:40 21:40 22:40 23:40
Hedikhuizen, Lambertusstraat 17:03 17:23 17:43 18:03 18:23 18:43 19:41 20:41 21:41 22:41 23:41
Herpt, Groenstraat 17:04 17:24 17:44 18:04 18:24 18:44 19:43 20:43 21:43 22:43 23:43
Heusden, Bakkersdam 17:05 17:25 17:45 18:05 18:25 18:45 19:44 20:44 21:44 22:44 23:44
Heusden, Demer 17:06 17:26 17:46 18:06 18:26 18:46 19:45 20:45 21:45 22:45 23:45
Heusden, Oud Heusdensestraat 17:07 17:27 17:47 18:07 18:27 18:47 19:46 20:46 21:46 22:46 23:46
Oud Heusden, Laagstraat 17:10 17:30 17:50 18:10 18:30 18:50 19:48 20:48 21:48 22:48 23:48
Wijk en Aalburg, Kromme Nol 17:19 17:39 17:59 18:19 18:39 18:59 19:55 20:55 21:55 22:55 23:55
Wijk en Aalburg, Polstraat - - - - - - 19:58 20:58 21:58 22:58 23:58
Wijk en Aalburg, Kortestraat - - - - - - 19:59 20:59 21:59 22:59 23:59
Wijk en Aalburg, Bergstraat - - - - - - 20:01 21:01 22:01 23:01 0:01
Wijk en Aalburg, AnjelierstraatA - - - - - - 20:02 21:02 22:02 23:02 0:02

Alle haltes tonen 8002a 8006 8010a 8014 8018a 8022a 8026a 8030a 8034a 8038a 8042a 8046
\'s-Hertogenbosch, Centraal Station (E)V 6:23 6:54 7:23 7:54 8:24 9:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 14:53
's-Hertogenbosch, Koningsweg 6:25 6:56 7:25 7:56 8:26 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 14:55
's-Hertogenbosch, Onderwijsboulevard 6:27 6:58 7:27 7:58 8:28 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 14:57
's-Hertogenbosch, J. Bosch Ziekenhuis 6:28 6:59 7:28 7:59 8:29 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 14:58
's-Hertogenbosch, Vlijmenseweg 6:29 7:00 7:29 8:00 8:30 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 14:59
's-Hertogenbosch, Helftheuvelweg 6:30 7:01 7:30 8:01 8:31 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:00
Vlijmen, Grote Kerk 6:34 7:05 7:34 8:05 8:35 9:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:04
Vlijmen, Plein 6:34 7:05 7:34 8:05 8:35 9:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:04
Vlijmen, Curielaan 6:35 7:06 7:35 8:06 8:36 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:05
Vlijmen, Vijfhoevenlaan 6:36 7:07 7:36 8:07 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:06
Vlijmen, Mommersteeg 6:37 7:08 7:37 8:08 8:38 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:07
Haarsteeg, Tuinbouwweg 6:38 7:09 7:38 8:09 8:39 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:08
Haarsteeg, Priemsteeg 6:39 7:10 7:39 8:10 8:40 9:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:09
Haarsteeg, Haarsteegsestraat 6:40 7:11 7:40 8:11 8:41 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:10
Haarsteeg, Hoeve 6:40 7:11 7:40 8:11 8:41 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:10
Haarsteeg, Het Zand 6:41 7:12 7:41 8:12 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:11
Haarsteeg, Rietveldenweg 6:42 7:13 7:42 8:13 8:43 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:12
Hedikhuizen, Lambertusstraat 6:43 7:14 7:43 8:14 8:44 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:13
Herpt, Groenstraat 6:45 7:16 7:45 8:16 8:46 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:15
Heusden, Bakkersdam 6:46 7:17 7:46 8:17 8:47 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:16
Heusden, Demer 6:47 7:18 7:47 8:18 8:48 9:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:17
Heusden, Oud Heusdensestraat 6:48 7:19 7:48 8:19 8:49 9:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:18
Oud Heusden, Laagstraat 6:50 7:21 7:50 8:21 8:51 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:20
Wijk en Aalburg, Kromme Nol 6:58 7:29 7:58 8:29 8:59 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:29
Wijk en Aalburg, Polstraat - - - - - - - - - - - -
Wijk en Aalburg, Kortestraat - - - - - - - - - - - -
Wijk en Aalburg, Bergstraat - - - - - - - - - - - -
Wijk en Aalburg, AnjelierstraatA - - - - - - - - - - - -

a: Bus rijdt na Wijk en Aalburg, Kromme Nol door als lijn 121 naar Gorinchem.

Alle haltes tonen 8050a 8054 8058a 8062 8066a 8070 8074a 8078 8082 8086 8090 8094
\'s-Hertogenbosch, Centraal Station (E)V 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20 19:22 20:22 21:22 22:22 23:22
's-Hertogenbosch, Koningsweg 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 18:22 19:24 20:24 21:24 22:24 23:24
's-Hertogenbosch, Onderwijsboulevard 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54 18:24 19:26 20:26 21:26 22:26 23:26
's-Hertogenbosch, J. Bosch Ziekenhuis 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:25 19:27 20:27 21:27 22:27 23:27
's-Hertogenbosch, Vlijmenseweg 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56 18:26 19:28 20:28 21:28 22:28 23:28
's-Hertogenbosch, Helftheuvelweg 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28 17:58 18:28 19:29 20:29 21:29 22:29 23:29
Vlijmen, Grote Kerk 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32 18:02 18:32 19:32 20:32 21:32 22:32 23:32
Vlijmen, Plein 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32 18:02 18:32 19:32 20:32 21:32 22:32 23:32
Vlijmen, Curielaan 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03 18:33 19:33 20:33 21:33 22:33 23:33
Vlijmen, Vijfhoevenlaan 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34 18:04 18:34 19:34 20:34 21:34 22:34 23:34
Vlijmen, Mommersteeg 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35 19:35 20:35 21:35 22:35 23:35
Haarsteeg, Tuinbouwweg 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:07 18:37 19:36 20:36 21:36 22:36 23:36
Haarsteeg, Priemsteeg 15:38 16:08 16:38 17:08 17:38 18:08 18:38 19:37 20:37 21:37 22:37 23:37
Haarsteeg, Haarsteegsestraat 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:09 18:39 19:38 20:38 21:38 22:38 23:38
Haarsteeg, Hoeve 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:09 18:39 19:38 20:38 21:38 22:38 23:38
Haarsteeg, Het Zand 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:39 20:39 21:39 22:39 23:39
Haarsteeg, Rietveldenweg 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42 18:12 18:42 19:40 20:40 21:40 22:40 23:40
Hedikhuizen, Lambertusstraat 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43 18:13 18:43 19:41 20:41 21:41 22:41 23:41
Herpt, Groenstraat 15:44 16:14 16:44 17:14 17:44 18:14 18:44 19:43 20:43 21:43 22:43 23:43
Heusden, Bakkersdam 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:44 20:44 21:44 22:44 23:44
Heusden, Demer 15:46 16:16 16:46 17:16 17:46 18:16 18:46 19:45 20:45 21:45 22:45 23:45
Heusden, Oud Heusdensestraat 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47 18:17 18:47 19:46 20:46 21:46 22:46 23:46
Oud Heusden, Laagstraat 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20 18:50 19:48 20:48 21:48 22:48 23:48
Wijk en Aalburg, Kromme Nol 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 18:29 18:59 19:55 20:55 21:55 22:55 23:55
Wijk en Aalburg, Polstraat - - - - - - - 19:58 20:58 21:58 22:58 23:58
Wijk en Aalburg, Kortestraat - - - - - - - 19:59 20:59 21:59 22:59 23:59
Wijk en Aalburg, Bergstraat - - - - - - - 20:01 21:01 22:01 23:01 0:01
Wijk en Aalburg, AnjelierstraatA - - - - - - - 20:02 21:02 22:02 23:02 0:02

a: Bus rijdt na Wijk en Aalburg, Kromme Nol door als lijn 121 naar Gorinchem.

Alle haltes tonen 6002a 6006a 6010a 6014a 6018a 6022a 6026a 6030a 6034a 6038a 6042 6046
\'s-Hertogenbosch, Centraal Station (E)V 8:25 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:19 19:19
's-Hertogenbosch, Koningsweg 8:27 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:21 19:21
's-Hertogenbosch, Onderwijsboulevard 8:29 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:23 19:23
's-Hertogenbosch, J. Bosch Ziekenhuis 8:30 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:24 19:24
's-Hertogenbosch, Vlijmenseweg 8:31 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:25 19:25
's-Hertogenbosch, Helftheuvelweg 8:32 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:26 19:26
Vlijmen, Grote Kerk 8:36 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:30 19:30
Vlijmen, Plein 8:36 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:30 19:30
Vlijmen, Curielaan 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:31 19:31
Vlijmen, Vijfhoevenlaan 8:38 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:32 19:32
Vlijmen, Mommersteeg 8:39 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:33 19:33
Haarsteeg, Tuinbouwweg 8:40 9:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:34 19:34
Haarsteeg, Priemsteeg 8:41 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:35 19:35
Haarsteeg, Haarsteegsestraat 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:36 19:36
Haarsteeg, Hoeve 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:36 19:36
Haarsteeg, Het Zand 8:43 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:37 19:37
Haarsteeg, Rietveldenweg 8:44 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:38 19:38
Hedikhuizen, Lambertusstraat 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:39 19:39
Herpt, Groenstraat 8:47 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:41 19:41
Heusden, Bakkersdam 8:48 9:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:42 19:42
Heusden, Demer 8:49 9:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:43 19:43
Heusden, Oud Heusdensestraat 8:50 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:44 19:44
Oud Heusden, Laagstraat 8:52 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:46 19:46
Wijk en Aalburg, Kromme Nol 8:59 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:53 19:53
Wijk en Aalburg, Polstraat - - - - - - - - - - 18:55 19:55
Wijk en Aalburg, Kortestraat - - - - - - - - - - 18:56 19:56
Wijk en Aalburg, Bergstraat - - - - - - - - - - 18:58 19:58
Wijk en Aalburg, AnjelierstraatA - - - - - - - - - - 18:59 19:59

a: Bus rijdt na Wijk en Aalburg, Kromme Nol door als lijn 121 naar Gorinchem.

Alle haltes tonen 6050 6054 6058 6062
\'s-Hertogenbosch, Centraal Station (E)V 20:19 21:19 22:19 23:19
's-Hertogenbosch, Koningsweg 20:21 21:21 22:21 23:21
's-Hertogenbosch, Onderwijsboulevard 20:23 21:23 22:23 23:23
's-Hertogenbosch, J. Bosch Ziekenhuis 20:24 21:24 22:24 23:24
's-Hertogenbosch, Vlijmenseweg 20:25 21:25 22:25 23:25
's-Hertogenbosch, Helftheuvelweg 20:26 21:26 22:26 23:26
Vlijmen, Grote Kerk 20:30 21:30 22:30 23:30
Vlijmen, Plein 20:30 21:30 22:30 23:30
Vlijmen, Curielaan 20:31 21:31 22:31 23:31
Vlijmen, Vijfhoevenlaan 20:32 21:32 22:32 23:32
Vlijmen, Mommersteeg 20:33 21:33 22:33 23:33
Haarsteeg, Tuinbouwweg 20:34 21:34 22:34 23:34
Haarsteeg, Priemsteeg 20:35 21:35 22:35 23:35
Haarsteeg, Haarsteegsestraat 20:36 21:36 22:36 23:36
Haarsteeg, Hoeve 20:36 21:36 22:36 23:36
Haarsteeg, Het Zand 20:37 21:37 22:37 23:37
Haarsteeg, Rietveldenweg 20:38 21:38 22:38 23:38
Hedikhuizen, Lambertusstraat 20:39 21:39 22:39 23:39
Herpt, Groenstraat 20:41 21:41 22:41 23:41
Heusden, Bakkersdam 20:42 21:42 22:42 23:42
Heusden, Demer 20:43 21:43 22:43 23:43
Heusden, Oud Heusdensestraat 20:44 21:44 22:44 23:44
Oud Heusden, Laagstraat 20:46 21:46 22:46 23:46
Wijk en Aalburg, Kromme Nol 20:53 21:53 22:53 23:53
Wijk en Aalburg, Polstraat 20:55 21:55 22:55 23:55
Wijk en Aalburg, Kortestraat 20:56 21:56 22:56 23:56
Wijk en Aalburg, Bergstraat 20:58 21:58 22:58 23:58
Wijk en Aalburg, AnjelierstraatA 20:59 21:59 22:59 23:59

a: Bus rijdt na Wijk en Aalburg, Kromme Nol door als lijn 121 naar Gorinchem.

Alle haltes tonen 7002 7006 7010 7014 7018 7022 7026 7030 7034 7038 7042 7046
\'s-Hertogenbosch, Centraal Station (E)V 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12
's-Hertogenbosch, Koningsweg 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:14
's-Hertogenbosch, Onderwijsboulevard 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:16
's-Hertogenbosch, J. Bosch Ziekenhuis 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:17
's-Hertogenbosch, Vlijmenseweg 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18
's-Hertogenbosch, Helftheuvelweg 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:19
Vlijmen, Grote Kerk 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23
Vlijmen, Plein 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23
Vlijmen, Curielaan 9:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:24
Vlijmen, Vijfhoevenlaan 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:25
Vlijmen, Mommersteeg 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:26
Haarsteeg, Tuinbouwweg 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27
Haarsteeg, Priemsteeg 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:28
Haarsteeg, Haarsteegsestraat 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:29
Haarsteeg, Hoeve 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:29
Haarsteeg, Het Zand 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30
Haarsteeg, Rietveldenweg 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31
Hedikhuizen, Lambertusstraat 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32
Herpt, Groenstraat 9:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33
Heusden, Bakkersdam 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:34
Heusden, Demer 9:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35
Heusden, Oud Heusdensestraat 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36 20:36
Oud Heusden, Laagstraat 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:38
Wijk en Aalburg, Kromme Nol 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44 20:44
Wijk en Aalburg, Polstraat 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46 20:46
Wijk en Aalburg, Kortestraat 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47 20:47
Wijk en Aalburg, Bergstraat 9:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49 20:49
Wijk en Aalburg, AnjelierstraatA 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:50

Alle haltes tonen 7050 7054 7058
\'s-Hertogenbosch, Centraal Station (E)V 21:12 22:12 23:12
's-Hertogenbosch, Koningsweg 21:14 22:14 23:14
's-Hertogenbosch, Onderwijsboulevard 21:16 22:16 23:16
's-Hertogenbosch, J. Bosch Ziekenhuis 21:17 22:17 23:17
's-Hertogenbosch, Vlijmenseweg 21:18 22:18 23:18
's-Hertogenbosch, Helftheuvelweg 21:19 22:19 23:19
Vlijmen, Grote Kerk 21:23 22:23 23:23
Vlijmen, Plein 21:23 22:23 23:23
Vlijmen, Curielaan 21:24 22:24 23:24
Vlijmen, Vijfhoevenlaan 21:25 22:25 23:25
Vlijmen, Mommersteeg 21:26 22:26 23:26
Haarsteeg, Tuinbouwweg 21:27 22:27 23:27
Haarsteeg, Priemsteeg 21:28 22:28 23:28
Haarsteeg, Haarsteegsestraat 21:29 22:29 23:29
Haarsteeg, Hoeve 21:29 22:29 23:29
Haarsteeg, Het Zand 21:30 22:30 23:30
Haarsteeg, Rietveldenweg 21:31 22:31 23:31
Hedikhuizen, Lambertusstraat 21:32 22:32 23:32
Herpt, Groenstraat 21:33 22:33 23:33
Heusden, Bakkersdam 21:34 22:34 23:34
Heusden, Demer 21:35 22:35 23:35
Heusden, Oud Heusdensestraat 21:36 22:36 23:36
Oud Heusden, Laagstraat 21:38 22:38 23:38
Wijk en Aalburg, Kromme Nol 21:44 22:44 23:44
Wijk en Aalburg, Polstraat 21:46 22:46 23:46
Wijk en Aalburg, Kortestraat 21:47 22:47 23:47
Wijk en Aalburg, Bergstraat 21:49 22:49 23:49
Wijk en Aalburg, AnjelierstraatA 21:50 22:50 23:50

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.