Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Lijn 156: 's-Hertogenbosch naar EindhovenPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
Haltenummer: 
63150100 ('s-Hertogenbosch, De Steenbok)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

De vakantiedienstregeling in 2020: 23 dec. 2019 t/m 3 jan. 2020 (kerstvakantie), 24 t/m 28 februari (voorjaarsvakantie), 28 april t/m 1 mei (meivakantie), 22 mei (dag na hemelvaart) 4 juli t/m 30 aug. (zomervakantie), 19 t/m 23 okt. (herfstvakantie), 21 dec. t/m 4 januari 2021 (kerstvakantie).

Beide Kerstdagen (25 en 26 dec), Nieuwjaarsdag (1 jan.), Paasmaandag (13 april), Hemelvaartsdag (21 mei), en Pinkstermaandag (1 juni), wordt de dienstregeling als op zondag gereden. Op Koningsdag (27 april), wordt de dienstregeling als op zaterdag gereden. Buurtbussen rijden NIET op Koningsdag.

Alle haltes tonen 1001 1005 1009 1013 1017 1021 1025 1029 1033 1037 1041 1045
\'s-Hertogenbosch, Centraal Station (H)V - 5:41 6:02 6:32 7:02 7:32 8:02 8:34 9:04 9:39 10:09 10:39
's-Hertogenbosch, Koningsweg - 5:42 6:03 6:33 7:03 7:33 8:03 8:35 9:06 9:41 10:11 10:41
's-Hertogenbosch, Spinhuiswal - 5:44 6:05 6:35 7:05 7:35 8:05 8:37 9:08 9:43 10:13 10:43
's-Hertogenbosch, Hertog Hendriksingel - 5:46 6:07 6:37 7:07 7:37 8:07 8:39 9:10 9:45 10:15 10:45
's-Hertogenbosch, Pettelaarseweg - 5:47 6:08 6:38 7:08 7:38 8:08 8:40 9:11 9:46 10:16 10:46
's-Hertogenbosch, Vondelstraat - 5:49 6:10 6:40 7:10 7:40 8:10 8:42 9:13 9:48 10:18 10:48
's-Hertogenbosch, Lambooijbrug - 5:50 6:11 6:41 7:11 7:41 8:11 8:43 9:14 9:49 10:19 10:49
's-Hertogenbosch, Het Sterrenbeeld - 5:54 6:15 6:45 7:15 7:45 8:15 8:47 9:18 9:53 10:23 10:53
's-Hertogenbosch, De Steenbok - 5:55 6:16 6:46 7:16 7:46 8:16 8:48 9:19 9:54 10:24 10:54
Den Dungen, Dungense Brug - 5:57 6:18 6:48 7:18 7:48 8:18 8:50 9:21 9:56 10:26 10:56
Den Dungen, Hooidonk - 5:58 6:19 6:49 7:19 7:49 8:19 8:51 9:22 9:57 10:27 10:57
Den Dungen, Litserstraat - 6:00 6:21 6:51 7:21 7:51 8:21 8:53 9:24 9:59 10:29 10:59
Den Dungen, Bosscheweg - 6:01 6:22 6:52 7:22 7:52 8:22 8:54 9:25 10:00 10:30 11:00
Den Dungen, Heilig Hartplein - 6:01 6:22 6:52 7:22 7:52 8:22 8:54 9:25 10:00 10:30 11:00
Den Dungen, Pelikaanstraat - 6:02 6:23 6:53 7:23 7:53 8:23 8:55 9:26 10:01 10:31 11:01
Den Dungen, Dungens Molen - 6:02 6:23 6:53 7:23 7:53 8:23 8:55 9:26 10:01 10:31 11:01
Den Dungen, Hoogstraat - 6:04 6:25 6:55 7:25 7:55 8:25 8:57 9:28 10:03 10:33 11:03
Sint Michielsgestel, Venkant - 6:05 6:26 6:56 7:26 7:56 8:26 8:58 9:29 10:04 10:34 11:04
Sint Michielsgestel, Ruwenberg - 6:06 6:27 6:57 7:27 7:57 8:27 8:59 9:30 10:05 10:35 11:05
Sint Michielsgestel, Nieuwstraat - 6:07 6:28 6:58 7:28 7:58 8:28 9:00 9:31 10:06 10:36 11:06
Sint Michielsgestel, Petrus Dondersplein - 6:08 6:29 6:59 7:29 7:59 8:29 9:01 9:32 10:07 10:37 11:07
Sint Michielsgestel, De Beemden - 6:09 6:30 7:00 7:30 8:00 8:30 9:02 9:33 10:08 10:38 11:08
Sint Michielsgestel, Schijndelseweg - 6:09 6:30 7:00 7:30 8:00 8:30 9:02 9:33 10:08 10:38 11:08
Schijndel, Gestelseweg - 6:11 6:32 7:02 7:32 8:02 8:32 9:04 9:35 10:10 10:40 11:10
Schijndel, Lieseindsestraat - 6:14 6:35 7:05 7:35 8:05 8:35 9:07 9:38 10:13 10:43 11:13
Schijndel, Boschweg - 6:16 6:37 7:07 7:37 8:07 8:37 9:09 9:40 10:15 10:45 11:15
Schijndel, Hoofdstraat - 6:17 6:38 7:08 7:38 8:08 8:38 9:10 9:41 10:16 10:46 11:16
Schijndel, Kluisstraat - 6:19 6:40 7:10 7:40 8:10 8:40 9:12 9:43 10:18 10:48 11:18
Schijndel, Deken Baekersstraat - 6:20 6:41 7:11 7:41 8:11 8:41 9:13 9:44 10:19 10:49 11:19
Schijndel, Diepenbrockstraat - 6:22 6:43 7:13 7:43 8:13 8:43 9:15 9:46 10:21 10:51 11:21
Schijndel, Plein 1944 - 6:23 6:44 7:14 7:44 8:14 8:44 9:16 9:47 10:22 10:52 11:22
Schijndel, Rooiseweg - 6:25 6:46 7:16 7:46 8:16 8:46 9:18 9:49 10:24 10:54 11:24
Schijndel, Scheidingsweg - 6:26 6:47 7:17 7:47 8:17 8:47 9:19 9:50 10:25 10:55 11:25
Sint Oedenrode, Schijndelseweg - 6:27 6:48 7:18 7:48 8:18 8:48 9:20 9:51 10:26 10:56 11:26
Sint Oedenrode, De Leijerweg - 6:28 6:49 7:19 7:49 8:19 8:49 9:21 9:52 10:27 10:57 11:27
Sint Oedenrode, Dijksteegje 6:00 6:30 6:51 7:21 7:51 8:21 8:51 9:22 9:53 10:28 10:58 11:28
Sint Oedenrode, Gerbrandystraat 6:01 6:31 6:52 7:22 7:52 8:22 8:52 9:23 9:54 10:29 10:59 11:29
Sint Oedenrode, Ollandseweg 6:02 6:32 6:53 7:23 7:53 8:23 8:53 9:23 9:54 10:29 10:59 11:29
Sint Oedenrode, Lindendijk 6:03 6:33 6:54 7:24 7:54 8:24 8:54 9:24 9:55 10:30 11:00 11:30
Sint Oedenrode, Corridor 6:04 6:34 6:55 7:25 7:55 8:25 8:55 9:25 9:56 10:31 11:01 11:31
Sint Oedenrode, Hertog Hendrikstraat 6:05 6:35 6:56 7:26 7:56 8:26 8:56 9:26 9:57 10:32 11:02 11:32
Sint Oedenrode, Diependaal 6:07 6:37 6:58 7:28 7:58 8:28 8:58 9:28 9:59 10:34 11:04 11:34
Nijnsel, Kruispunt 6:08 6:38 6:59 7:29 7:59 8:29 8:59 9:29 10:00 10:35 11:05 11:35
Son, Penseelkever 6:11 6:41 7:03 7:33 8:03 8:33 9:02 9:32 10:03 10:38 11:08 11:38
Son, Waterhoef 6:12 6:42 7:04 7:34 8:04 8:34 9:03 9:33 10:04 10:39 11:09 11:39
Son, Gentiaanlaan 6:13 6:43 7:05 7:35 8:05 8:35 9:04 9:34 10:05 10:40 11:10 11:40
Son, Eekhoornlaan 6:15 6:45 7:07 7:37 8:07 8:37 9:06 9:36 10:07 10:42 11:12 11:42
Son, Raadhuisplein 6:16 6:46 7:08 7:38 8:08 8:38 9:07 9:37 10:08 10:43 11:13 11:43
Son, Kanaalbrug 6:17 6:47 7:09 7:39 8:09 8:39 9:08 9:38 10:09 10:44 11:14 11:44
Son, Ekkersrijt 6:17 6:47 7:10 7:40 8:10 8:40 9:09 9:39 10:10 10:45 11:15 11:45
Eindhoven, Tempellaan 6:20 6:50 7:13 7:43 8:13 8:43 9:11 9:41 10:12 10:47 11:17 11:47
Eindhoven, TU Eindhoven 6:25 6:55 7:20 7:50 8:20 8:50 9:18 9:48 10:19 10:54 11:24 11:54
Eindhoven, Centraal StationA 6:30 7:00 7:26 7:56 8:26 8:56 9:24 9:54 10:25 11:00 11:30 12:00

Alle haltes tonen 1049 1053 1057 1061 1065 1069 1073 1077 1081 1085 1089 1093
\'s-Hertogenbosch, Centraal Station (H)V 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39
's-Hertogenbosch, Koningsweg 11:11 11:41 12:11 12:41 13:11 13:41 14:11 14:41 15:11 15:41 16:11 16:41
's-Hertogenbosch, Spinhuiswal 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43
's-Hertogenbosch, Hertog Hendriksingel 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45
's-Hertogenbosch, Pettelaarseweg 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46
's-Hertogenbosch, Vondelstraat 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18 14:48 15:18 15:48 16:18 16:48
's-Hertogenbosch, Lambooijbrug 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 16:19 16:49
's-Hertogenbosch, Het Sterrenbeeld 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53
's-Hertogenbosch, De Steenbok 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54
Den Dungen, Dungense Brug 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56
Den Dungen, Hooidonk 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57
Den Dungen, Litserstraat 11:29 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59
Den Dungen, Bosscheweg 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00
Den Dungen, Heilig Hartplein 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00
Den Dungen, Pelikaanstraat 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01
Den Dungen, Dungens Molen 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01
Den Dungen, Hoogstraat 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03
Sint Michielsgestel, Venkant 11:34 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04
Sint Michielsgestel, Ruwenberg 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05
Sint Michielsgestel, Nieuwstraat 11:36 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06
Sint Michielsgestel, Petrus Dondersplein 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07
Sint Michielsgestel, De Beemden 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:08 16:38 17:08
Sint Michielsgestel, Schijndelseweg 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:08 16:38 17:08
Schijndel, Gestelseweg 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10
Schijndel, Lieseindsestraat 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13
Schijndel, Boschweg 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15
Schijndel, Hoofdstraat 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16
Schijndel, Kluisstraat 11:48 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18 14:48 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18
Schijndel, Deken Baekersstraat 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19
Schijndel, Diepenbrockstraat 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21 14:51 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21
Schijndel, Plein 1944 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22
Schijndel, Rooiseweg 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24
Schijndel, Scheidingsweg 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25
Sint Oedenrode, Schijndelseweg 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26
Sint Oedenrode, De Leijerweg 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27
Sint Oedenrode, Dijksteegje 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28
Sint Oedenrode, Gerbrandystraat 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29
Sint Oedenrode, Ollandseweg 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29
Sint Oedenrode, Lindendijk 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30
Sint Oedenrode, Corridor 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31
Sint Oedenrode, Hertog Hendrikstraat 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32
Sint Oedenrode, Diependaal 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34
Nijnsel, Kruispunt 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35
Son, Penseelkever 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:08 16:38 17:08 17:38
Son, Waterhoef 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39
Son, Gentiaanlaan 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40
Son, Eekhoornlaan 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42
Son, Raadhuisplein 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43
Son, Kanaalbrug 12:14 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14 17:44
Son, Ekkersrijt 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45
Eindhoven, Tempellaan 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47
Eindhoven, TU Eindhoven 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54
Eindhoven, Centraal StationA 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00

Alle haltes tonen 1097 1101 1105 1109 1113 1117 1121 1125 1129
\'s-Hertogenbosch, Centraal Station (H)V 17:09 17:39 18:09 19:16 20:16 21:16 22:16 23:16 0:05
's-Hertogenbosch, Koningsweg 17:11 17:41 18:11 19:17 20:17 21:17 22:17 23:17 0:06
's-Hertogenbosch, Spinhuiswal 17:13 17:43 18:13 19:19 20:19 21:19 22:19 23:19 0:08
's-Hertogenbosch, Hertog Hendriksingel 17:15 17:45 18:15 19:21 20:21 21:21 22:21 23:21 0:10
's-Hertogenbosch, Pettelaarseweg 17:16 17:46 18:16 19:22 20:22 21:22 22:22 23:22 0:11
's-Hertogenbosch, Vondelstraat 17:18 17:48 18:18 19:24 20:24 21:24 22:24 23:24 0:13
's-Hertogenbosch, Lambooijbrug 17:19 17:49 18:19 19:25 20:25 21:25 22:25 23:25 0:14
's-Hertogenbosch, Het Sterrenbeeld 17:23 17:53 18:23 - - - - - -
's-Hertogenbosch, De Steenbok 17:24 17:54 18:24 - - - - - -
Den Dungen, Dungense Brug 17:26 17:56 18:26 19:30 20:30 21:30 22:30 23:30 0:19
Den Dungen, Hooidonk 17:27 17:57 18:27 19:31 20:31 21:31 22:31 23:31 0:20
Den Dungen, Litserstraat 17:29 17:59 18:29 19:32 20:32 21:32 22:32 23:32 0:21
Den Dungen, Bosscheweg 17:30 18:00 18:30 19:33 20:33 21:33 22:33 23:33 0:22
Den Dungen, Heilig Hartplein 17:30 18:00 18:30 19:33 20:33 21:33 22:33 23:33 0:22
Den Dungen, Pelikaanstraat 17:31 18:01 18:31 19:34 20:34 21:34 22:34 23:34 0:23
Den Dungen, Dungens Molen 17:31 18:01 18:31 19:34 20:34 21:34 22:34 23:34 0:23
Den Dungen, Hoogstraat 17:33 18:03 18:33 19:35 20:35 21:35 22:35 23:35 0:24
Sint Michielsgestel, Venkant 17:34 18:04 18:34 19:36 20:36 21:36 22:36 23:36 0:25
Sint Michielsgestel, Ruwenberg 17:35 18:05 18:35 19:37 20:37 21:37 22:37 23:37 0:26
Sint Michielsgestel, Nieuwstraat 17:36 18:06 18:36 19:38 20:38 21:38 22:38 23:38 0:27
Sint Michielsgestel, Petrus Dondersplein 17:37 18:07 18:37 19:39 20:39 21:39 22:39 23:39 0:28
Sint Michielsgestel, De Beemden 17:38 18:08 18:38 19:40 20:40 21:40 22:40 23:40 0:29
Sint Michielsgestel, Schijndelseweg 17:38 18:08 18:38 19:40 20:40 21:40 22:40 23:40 0:29
Schijndel, Gestelseweg 17:40 18:10 18:40 19:42 20:42 21:42 22:42 23:42 0:31
Schijndel, Lieseindsestraat 17:43 18:13 18:43 19:45 20:45 21:45 22:45 23:45 0:34
Schijndel, Boschweg 17:45 18:15 18:45 19:47 20:47 21:47 22:47 23:47 0:36
Schijndel, Hoofdstraat 17:46 18:16 18:46 19:48 20:48 21:48 22:48 23:48 0:37
Schijndel, Kluisstraat 17:48 18:18 18:48 19:50 20:50 21:50 22:50 23:50 0:39
Schijndel, Deken Baekersstraat 17:49 18:19 18:49 19:51 20:51 21:51 22:51 23:51 0:40
Schijndel, Diepenbrockstraat 17:51 18:21 18:50 19:52 20:52 21:52 22:52 23:52 0:41
Schijndel, Plein 1944 17:52 18:22 18:52 19:54 20:54 21:54 22:54 23:54 0:43
Schijndel, Rooiseweg 17:54 18:24 18:53 19:55 20:55 21:55 22:55 23:55 0:44
Schijndel, Scheidingsweg 17:55 18:25 18:54 19:56 20:56 21:56 22:56 23:56 0:45
Sint Oedenrode, Schijndelseweg 17:56 18:26 18:55 19:57 20:57 21:57 22:57 23:57 0:46
Sint Oedenrode, De Leijerweg 17:57 18:27 18:56 19:58 20:58 21:58 22:58 23:58 0:47
Sint Oedenrode, Dijksteegje 17:58 18:28 18:57 19:59 20:59 21:59 22:59 23:59 0:48
Sint Oedenrode, Gerbrandystraat 17:59 18:29 18:58 20:00 21:00 22:00 23:00 0:00 0:49
Sint Oedenrode, Ollandseweg 17:59 18:29 18:58 20:00 21:00 22:00 23:00 0:00 0:49
Sint Oedenrode, Lindendijk 18:00 18:30 18:59 20:01 21:01 22:01 23:01 0:01 0:50
Sint Oedenrode, Corridor 18:01 18:31 19:00 20:02 21:02 22:02 23:02 0:02 0:51
Sint Oedenrode, Hertog Hendrikstraat 18:02 18:32 19:01 20:03 21:03 22:03 23:03 0:03 -
Sint Oedenrode, Diependaal 18:04 18:34 19:03 20:05 21:05 22:05 23:05 0:05 -
Nijnsel, Kruispunt 18:05 18:35 19:04 20:06 21:06 22:06 23:06 0:06 -
Son, Penseelkever 18:08 18:38 19:07 20:09 21:09 22:09 23:09 0:09 -
Son, Waterhoef 18:09 18:39 19:08 20:10 21:10 22:10 23:10 0:10 -
Son, Gentiaanlaan 18:10 18:40 19:09 20:11 21:11 22:11 23:11 0:11 -
Son, Eekhoornlaan 18:12 18:42 19:11 20:13 21:13 22:13 23:13 0:13 -
Son, Raadhuisplein 18:13 18:43 19:12 20:14 21:14 22:14 23:14 0:14 -
Son, Kanaalbrug 18:14 18:44 19:13 20:15 21:15 22:15 23:15 0:15 -
Son, Ekkersrijt 18:15 18:44 19:13 20:15 21:15 22:15 23:15 0:15 -
Eindhoven, Tempellaan 18:17 18:47 19:16 20:18 21:18 22:18 23:18 0:18 -
Eindhoven, TU Eindhoven 18:24 18:53 19:22 20:24 21:24 22:24 23:24 0:24 -
Eindhoven, Centraal StationA 18:30 18:58 19:27 20:29 21:29 22:29 23:29 0:29 -

Alle haltes tonen 8001 8005 8009 8013 8017 8021 8025 8029 8033 8037 8041 8045
\'s-Hertogenbosch, Centraal Station (H)V - 5:41 6:02 6:32 7:02 7:32 8:02 9:04 10:09 11:09 12:09 13:09
's-Hertogenbosch, Koningsweg - 5:42 6:03 6:33 7:03 7:33 8:03 9:06 10:11 11:11 12:11 13:11
's-Hertogenbosch, Spinhuiswal - 5:44 6:05 6:35 7:05 7:35 8:05 9:08 10:13 11:13 12:13 13:13
's-Hertogenbosch, Hertog Hendriksingel - 5:46 6:07 6:37 7:07 7:37 8:07 9:10 10:15 11:15 12:15 13:15
's-Hertogenbosch, Pettelaarseweg - 5:47 6:08 6:38 7:08 7:38 8:08 9:11 10:16 11:16 12:16 13:16
's-Hertogenbosch, Vondelstraat - 5:49 6:10 6:40 7:10 7:40 8:10 9:13 10:18 11:18 12:18 13:18
's-Hertogenbosch, Lambooijbrug - 5:50 6:11 6:41 7:11 7:41 8:11 9:14 10:19 11:19 12:19 13:19
's-Hertogenbosch, Het Sterrenbeeld - 5:54 6:15 6:45 7:15 7:45 8:15 9:18 10:23 11:23 12:23 13:23
's-Hertogenbosch, De Steenbok - 5:55 6:16 6:46 7:16 7:46 8:16 9:19 10:24 11:24 12:24 13:24
Den Dungen, Dungense Brug - 5:57 6:18 6:48 7:18 7:48 8:18 9:21 10:26 11:26 12:26 13:26
Den Dungen, Hooidonk - 5:58 6:19 6:49 7:19 7:49 8:19 9:22 10:27 11:27 12:27 13:27
Den Dungen, Litserstraat - 6:00 6:21 6:51 7:21 7:51 8:21 9:24 10:29 11:29 12:29 13:29
Den Dungen, Bosscheweg - 6:01 6:22 6:52 7:22 7:52 8:22 9:25 10:30 11:30 12:30 13:30
Den Dungen, Heilig Hartplein - 6:01 6:22 6:52 7:22 7:52 8:22 9:25 10:30 11:30 12:30 13:30
Den Dungen, Pelikaanstraat - 6:02 6:23 6:53 7:23 7:53 8:23 9:26 10:31 11:31 12:31 13:31
Den Dungen, Dungens Molen - 6:02 6:23 6:53 7:23 7:53 8:23 9:26 10:31 11:31 12:31 13:31
Den Dungen, Hoogstraat - 6:04 6:25 6:55 7:25 7:55 8:25 9:28 10:33 11:33 12:33 13:33
Sint Michielsgestel, Venkant - 6:05 6:26 6:56 7:26 7:56 8:26 9:29 10:34 11:34 12:34 13:34
Sint Michielsgestel, Ruwenberg - 6:06 6:27 6:57 7:27 7:57 8:27 9:30 10:35 11:35 12:35 13:35
Sint Michielsgestel, Nieuwstraat - 6:07 6:28 6:58 7:28 7:58 8:28 9:31 10:36 11:36 12:36 13:36
Sint Michielsgestel, Petrus Dondersplein - 6:08 6:29 6:59 7:29 7:59 8:29 9:32 10:37 11:37 12:37 13:37
Sint Michielsgestel, De Beemden - 6:09 6:30 7:00 7:30 8:00 8:30 9:33 10:38 11:38 12:38 13:38
Sint Michielsgestel, Schijndelseweg - 6:09 6:30 7:00 7:30 8:00 8:30 9:33 10:38 11:38 12:38 13:38
Schijndel, Gestelseweg - 6:11 6:32 7:02 7:32 8:02 8:32 9:35 10:40 11:40 12:40 13:40
Schijndel, Lieseindsestraat - 6:14 6:35 7:05 7:35 8:05 8:35 9:38 10:43 11:43 12:43 13:43
Schijndel, Boschweg - 6:16 6:37 7:07 7:37 8:07 8:37 9:40 10:45 11:45 12:45 13:45
Schijndel, Hoofdstraat - 6:17 6:38 7:08 7:38 8:08 8:38 9:41 10:46 11:46 12:46 13:46
Schijndel, Kluisstraat - 6:19 6:40 7:10 7:40 8:10 8:40 9:43 10:48 11:48 12:48 13:48
Schijndel, Deken Baekersstraat - 6:20 6:41 7:11 7:41 8:11 8:41 9:44 10:49 11:49 12:49 13:49
Schijndel, Diepenbrockstraat - 6:22 6:43 7:13 7:43 8:13 8:43 9:46 10:51 11:51 12:51 13:51
Schijndel, Plein 1944 - 6:23 6:44 7:14 7:44 8:14 8:44 9:47 10:52 11:52 12:52 13:52
Schijndel, Rooiseweg - 6:25 6:46 7:16 7:46 8:16 8:46 9:49 10:54 11:54 12:54 13:54
Schijndel, Scheidingsweg - 6:26 6:47 7:17 7:47 8:17 8:47 9:50 10:55 11:55 12:55 13:55
Sint Oedenrode, Schijndelseweg - 6:27 6:48 7:18 7:48 8:18 8:48 9:51 10:56 11:56 12:56 13:56
Sint Oedenrode, De Leijerweg - 6:28 6:49 7:19 7:49 8:19 8:49 9:52 10:57 11:57 12:57 13:57
Sint Oedenrode, Dijksteegje 6:00 6:30 6:51 7:21 7:51 8:21 8:51 9:53 10:58 11:58 12:58 13:58
Sint Oedenrode, Gerbrandystraat 6:01 6:31 6:52 7:22 7:52 8:22 8:52 9:54 10:59 11:59 12:59 13:59
Sint Oedenrode, Ollandseweg 6:02 6:32 6:53 7:23 7:53 8:23 8:53 9:54 10:59 11:59 12:59 13:59
Sint Oedenrode, Lindendijk 6:03 6:33 6:54 7:24 7:54 8:24 8:54 9:55 11:00 12:00 13:00 14:00
Sint Oedenrode, Corridor 6:04 6:34 6:55 7:25 7:55 8:25 8:55 9:56 11:01 12:01 13:01 14:01
Sint Oedenrode, Hertog Hendrikstraat 6:05 6:35 6:56 7:26 7:56 8:26 8:56 9:57 11:02 12:02 13:02 14:02
Sint Oedenrode, Diependaal 6:07 6:37 6:58 7:28 7:58 8:28 8:58 9:59 11:04 12:04 13:04 14:04
Nijnsel, Kruispunt 6:08 6:38 6:59 7:29 7:59 8:29 8:59 10:00 11:05 12:05 13:05 14:05
Son, Penseelkever 6:11 6:41 7:03 7:33 8:03 8:33 9:02 10:03 11:08 12:08 13:08 14:08
Son, Waterhoef 6:12 6:42 7:04 7:34 8:04 8:34 9:03 10:04 11:09 12:09 13:09 14:09
Son, Gentiaanlaan 6:13 6:43 7:05 7:35 8:05 8:35 9:04 10:05 11:10 12:10 13:10 14:10
Son, Eekhoornlaan 6:15 6:45 7:07 7:37 8:07 8:37 9:06 10:07 11:12 12:12 13:12 14:12
Son, Raadhuisplein 6:16 6:46 7:08 7:38 8:08 8:38 9:07 10:08 11:13 12:13 13:13 14:13
Son, Kanaalbrug 6:17 6:47 7:09 7:39 8:09 8:39 9:08 10:09 11:14 12:14 13:14 14:14
Son, Ekkersrijt 6:17 6:47 7:10 7:40 8:10 8:40 9:09 10:10 11:15 12:15 13:15 14:15
Eindhoven, Tempellaan 6:20 6:50 7:13 7:43 8:13 8:43 9:11 10:12 11:17 12:17 13:17 14:17
Eindhoven, TU Eindhoven 6:25 6:55 7:20 7:50 8:20 8:50 9:18 10:19 11:24 12:24 13:24 14:24
Eindhoven, Centraal StationA 6:30 7:00 7:26 7:56 8:26 8:56 9:24 10:25 11:30 12:30 13:30 14:30

Alle haltes tonen 8049 8053 8057 8061 8065 8069 8073 8077 8081 8085 8089 8093
\'s-Hertogenbosch, Centraal Station (H)V 14:09 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:09 19:16 20:16 21:16 22:16
's-Hertogenbosch, Koningsweg 14:11 15:11 15:41 16:11 16:41 17:11 17:41 18:11 19:17 20:17 21:17 22:17
's-Hertogenbosch, Spinhuiswal 14:13 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43 18:13 19:19 20:19 21:19 22:19
's-Hertogenbosch, Hertog Hendriksingel 14:15 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 19:21 20:21 21:21 22:21
's-Hertogenbosch, Pettelaarseweg 14:16 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16 17:46 18:16 19:22 20:22 21:22 22:22
's-Hertogenbosch, Vondelstraat 14:18 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18 17:48 18:18 19:24 20:24 21:24 22:24
's-Hertogenbosch, Lambooijbrug 14:19 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19 17:49 18:19 19:25 20:25 21:25 22:25
's-Hertogenbosch, Het Sterrenbeeld 14:23 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53 18:23 - - - -
's-Hertogenbosch, De Steenbok 14:24 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54 18:24 - - - -
Den Dungen, Dungense Brug 14:26 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56 18:26 19:30 20:30 21:30 22:30
Den Dungen, Hooidonk 14:27 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57 18:27 19:31 20:31 21:31 22:31
Den Dungen, Litserstraat 14:29 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 18:29 19:32 20:32 21:32 22:32
Den Dungen, Bosscheweg 14:30 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:33 20:33 21:33 22:33
Den Dungen, Heilig Hartplein 14:30 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:33 20:33 21:33 22:33
Den Dungen, Pelikaanstraat 14:31 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01 18:31 19:34 20:34 21:34 22:34
Den Dungen, Dungens Molen 14:31 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01 18:31 19:34 20:34 21:34 22:34
Den Dungen, Hoogstraat 14:33 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03 18:33 19:35 20:35 21:35 22:35
Sint Michielsgestel, Venkant 14:34 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34 18:04 18:34 19:36 20:36 21:36 22:36
Sint Michielsgestel, Ruwenberg 14:35 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35 19:37 20:37 21:37 22:37
Sint Michielsgestel, Nieuwstraat 14:36 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36 18:06 18:36 19:38 20:38 21:38 22:38
Sint Michielsgestel, Petrus Dondersplein 14:37 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:07 18:37 19:39 20:39 21:39 22:39
Sint Michielsgestel, De Beemden 14:38 15:38 16:08 16:38 17:08 17:38 18:08 18:38 19:40 20:40 21:40 22:40
Sint Michielsgestel, Schijndelseweg 14:38 15:38 16:08 16:38 17:08 17:38 18:08 18:38 19:40 20:40 21:40 22:40
Schijndel, Gestelseweg 14:40 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:42 20:42 21:42 22:42
Schijndel, Lieseindsestraat 14:43 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43 18:13 18:43 19:45 20:45 21:45 22:45
Schijndel, Boschweg 14:45 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:47 20:47 21:47 22:47
Schijndel, Hoofdstraat 14:46 15:46 16:16 16:46 17:16 17:46 18:16 18:46 19:48 20:48 21:48 22:48
Schijndel, Kluisstraat 14:48 15:48 16:18 16:48 17:18 17:48 18:18 18:48 19:50 20:50 21:50 22:50
Schijndel, Deken Baekersstraat 14:49 15:49 16:19 16:49 17:19 17:49 18:19 18:49 19:51 20:51 21:51 22:51
Schijndel, Diepenbrockstraat 14:51 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51 18:21 18:50 19:52 20:52 21:52 22:52
Schijndel, Plein 1944 14:52 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 18:22 18:52 19:54 20:54 21:54 22:54
Schijndel, Rooiseweg 14:54 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54 18:24 18:53 19:55 20:55 21:55 22:55
Schijndel, Scheidingsweg 14:55 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:25 18:54 19:56 20:56 21:56 22:56
Sint Oedenrode, Schijndelseweg 14:56 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56 18:26 18:55 19:57 20:57 21:57 22:57
Sint Oedenrode, De Leijerweg 14:57 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57 18:27 18:56 19:58 20:58 21:58 22:58
Sint Oedenrode, Dijksteegje 14:58 15:58 16:28 16:58 17:28 17:58 18:28 18:57 19:59 20:59 21:59 22:59
Sint Oedenrode, Gerbrandystraat 14:59 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 18:29 18:58 20:00 21:00 22:00 23:00
Sint Oedenrode, Ollandseweg 14:59 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 18:29 18:58 20:00 21:00 22:00 23:00
Sint Oedenrode, Lindendijk 15:00 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 18:59 20:01 21:01 22:01 23:01
Sint Oedenrode, Corridor 15:01 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01 18:31 19:00 20:02 21:02 22:02 23:02
Sint Oedenrode, Hertog Hendrikstraat 15:02 16:02 16:32 17:02 17:32 18:02 18:32 19:01 20:03 21:03 22:03 23:03
Sint Oedenrode, Diependaal 15:04 16:04 16:34 17:04 17:34 18:04 18:34 19:03 20:05 21:05 22:05 23:05
Nijnsel, Kruispunt 15:05 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35 19:04 20:06 21:06 22:06 23:06
Son, Penseelkever 15:08 16:08 16:38 17:08 17:38 18:08 18:38 19:07 20:09 21:09 22:09 23:09
Son, Waterhoef 15:09 16:09 16:39 17:09 17:39 18:09 18:39 19:08 20:10 21:10 22:10 23:10
Son, Gentiaanlaan 15:10 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:09 20:11 21:11 22:11 23:11
Son, Eekhoornlaan 15:12 16:12 16:42 17:12 17:42 18:12 18:42 19:11 20:13 21:13 22:13 23:13
Son, Raadhuisplein 15:13 16:13 16:43 17:13 17:43 18:13 18:43 19:12 20:14 21:14 22:14 23:14
Son, Kanaalbrug 15:14 16:14 16:44 17:14 17:44 18:14 18:44 19:13 20:15 21:15 22:15 23:15
Son, Ekkersrijt 15:15 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:44 19:13 20:15 21:15 22:15 23:15
Eindhoven, Tempellaan 15:17 16:17 16:47 17:17 17:47 18:17 18:47 19:16 20:18 21:18 22:18 23:18
Eindhoven, TU Eindhoven 15:24 16:24 16:54 17:24 17:54 18:24 18:53 19:22 20:24 21:24 22:24 23:24
Eindhoven, Centraal StationA 15:30 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 18:58 19:27 20:29 21:29 22:29 23:29

Alle haltes tonen 8097 8101
\'s-Hertogenbosch, Centraal Station (H)V 23:16 0:05
's-Hertogenbosch, Koningsweg 23:17 0:06
's-Hertogenbosch, Spinhuiswal 23:19 0:08
's-Hertogenbosch, Hertog Hendriksingel 23:21 0:10
's-Hertogenbosch, Pettelaarseweg 23:22 0:11
's-Hertogenbosch, Vondelstraat 23:24 0:13
's-Hertogenbosch, Lambooijbrug 23:25 0:14
's-Hertogenbosch, Het Sterrenbeeld - -
's-Hertogenbosch, De Steenbok - -
Den Dungen, Dungense Brug 23:30 0:19
Den Dungen, Hooidonk 23:31 0:20
Den Dungen, Litserstraat 23:32 0:21
Den Dungen, Bosscheweg 23:33 0:22
Den Dungen, Heilig Hartplein 23:33 0:22
Den Dungen, Pelikaanstraat 23:34 0:23
Den Dungen, Dungens Molen 23:34 0:23
Den Dungen, Hoogstraat 23:35 0:24
Sint Michielsgestel, Venkant 23:36 0:25
Sint Michielsgestel, Ruwenberg 23:37 0:26
Sint Michielsgestel, Nieuwstraat 23:38 0:27
Sint Michielsgestel, Petrus Dondersplein 23:39 0:28
Sint Michielsgestel, De Beemden 23:40 0:29
Sint Michielsgestel, Schijndelseweg 23:40 0:29
Schijndel, Gestelseweg 23:42 0:31
Schijndel, Lieseindsestraat 23:45 0:34
Schijndel, Boschweg 23:47 0:36
Schijndel, Hoofdstraat 23:48 0:37
Schijndel, Kluisstraat 23:50 0:39
Schijndel, Deken Baekersstraat 23:51 0:40
Schijndel, Diepenbrockstraat 23:52 0:41
Schijndel, Plein 1944 23:54 0:43
Schijndel, Rooiseweg 23:55 0:44
Schijndel, Scheidingsweg 23:56 0:45
Sint Oedenrode, Schijndelseweg 23:57 0:46
Sint Oedenrode, De Leijerweg 23:58 0:47
Sint Oedenrode, Dijksteegje 23:59 0:48
Sint Oedenrode, Gerbrandystraat 0:00 0:49
Sint Oedenrode, Ollandseweg 0:00 0:49
Sint Oedenrode, Lindendijk 0:01 0:50
Sint Oedenrode, Corridor 0:02 0:51
Sint Oedenrode, Hertog Hendrikstraat 0:03 -
Sint Oedenrode, Diependaal 0:05 -
Nijnsel, Kruispunt 0:06 -
Son, Penseelkever 0:09 -
Son, Waterhoef 0:10 -
Son, Gentiaanlaan 0:11 -
Son, Eekhoornlaan 0:13 -
Son, Raadhuisplein 0:14 -
Son, Kanaalbrug 0:15 -
Son, Ekkersrijt 0:15 -
Eindhoven, Tempellaan 0:18 -
Eindhoven, TU Eindhoven 0:24 -
Eindhoven, Centraal StationA 0:29 -

Alle haltes tonen 6001 6005 6009 6013 6017 6021 6025 6029 6033 6037 6041 6045
\'s-Hertogenbosch, Centraal Station (H)V - 7:19 8:19 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:20
's-Hertogenbosch, Koningsweg - 7:20 8:20 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:21
's-Hertogenbosch, Spinhuiswal - 7:22 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:23
's-Hertogenbosch, Hertog Hendriksingel - 7:24 8:24 9:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:25
's-Hertogenbosch, Pettelaarseweg - 7:25 8:25 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:26
's-Hertogenbosch, Vondelstraat - 7:27 8:27 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:28
's-Hertogenbosch, Lambooijbrug - 7:28 8:28 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:29
Den Dungen, Dungense Brug - 7:33 8:33 9:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:34
Den Dungen, Hooidonk - 7:35 8:35 9:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:36
Den Dungen, Litserstraat - 7:36 8:36 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:37
Den Dungen, Bosscheweg - 7:37 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:38
Den Dungen, Heilig Hartplein - 7:37 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:38
Den Dungen, Pelikaanstraat - 7:38 8:38 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:39
Den Dungen, Dungens Molen - 7:38 8:38 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:39
Den Dungen, Hoogstraat - 7:40 8:40 9:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:41
Sint Michielsgestel, Venkant - 7:41 8:41 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:42
Sint Michielsgestel, Ruwenberg - 7:42 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:43
Sint Michielsgestel, Nieuwstraat - 7:43 8:43 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:44
Sint Michielsgestel, Petrus Dondersplein - 7:44 8:44 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:45
Sint Michielsgestel, De Beemden - 7:45 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:46
Sint Michielsgestel, Schijndelseweg - 7:45 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:46
Schijndel, Gestelseweg - 7:47 8:47 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:48
Schijndel, Lieseindsestraat - 7:50 8:50 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:51
Schijndel, Boschweg - 7:52 8:52 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:53
Schijndel, Hoofdstraat - 7:54 8:54 9:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:55
Schijndel, Kluisstraat - 7:56 8:56 9:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:57
Schijndel, Deken Baekersstraat - 7:57 8:57 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:58
Schijndel, Diepenbrockstraat - 7:59 8:59 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 18:00
Schijndel, Plein 1944 - 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:01
Schijndel, Rooiseweg - 8:02 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:03
Schijndel, Scheidingsweg - 8:03 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:04
Sint Oedenrode, Schijndelseweg - 8:04 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:05
Sint Oedenrode, De Leijerweg - 8:05 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:06
Sint Oedenrode, Dijksteegje 6:56 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:07
Sint Oedenrode, Gerbrandystraat 6:57 8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:08
Sint Oedenrode, Ollandseweg 6:57 8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:08
Sint Oedenrode, Lindendijk 6:58 8:08 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:09
Sint Oedenrode, Corridor 6:59 8:09 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:10
Sint Oedenrode, Hertog Hendrikstraat 7:00 8:10 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:11
Sint Oedenrode, Diependaal 7:02 8:12 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:13
Nijnsel, Kruispunt 7:03 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:14
Son, Penseelkever 7:06 8:16 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:17
Son, Waterhoef 7:07 8:17 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:18
Son, Gentiaanlaan 7:08 8:18 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:19
Son, Eekhoornlaan 7:10 8:20 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:21
Son, Raadhuisplein 7:12 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22
Son, Kanaalbrug 7:13 8:23 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23
Son, Ekkersrijt 7:13 8:23 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23
Eindhoven, Tempellaan 7:16 8:26 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26
Eindhoven, TU Eindhoven 7:22 8:32 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:31
Eindhoven, Centraal StationA 7:27 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:35

Alle haltes tonen 6049 6053 6057 6061 6065 6069 6073
\'s-Hertogenbosch, Centraal Station (H)V 18:16 19:16 20:16 21:16 22:16 23:16 0:05
's-Hertogenbosch, Koningsweg 18:17 19:17 20:17 21:17 22:17 23:17 0:06
's-Hertogenbosch, Spinhuiswal 18:19 19:19 20:19 21:19 22:19 23:19 0:08
's-Hertogenbosch, Hertog Hendriksingel 18:21 19:21 20:21 21:21 22:21 23:21 0:10
's-Hertogenbosch, Pettelaarseweg 18:22 19:22 20:22 21:22 22:22 23:22 0:11
's-Hertogenbosch, Vondelstraat 18:24 19:24 20:24 21:24 22:24 23:24 0:13
's-Hertogenbosch, Lambooijbrug 18:25 19:25 20:25 21:25 22:25 23:25 0:14
Den Dungen, Dungense Brug 18:30 19:30 20:30 21:30 22:30 23:30 0:19
Den Dungen, Hooidonk 18:32 19:32 20:32 21:32 22:32 23:32 0:21
Den Dungen, Litserstraat 18:33 19:33 20:33 21:33 22:33 23:33 0:22
Den Dungen, Bosscheweg 18:34 19:34 20:34 21:34 22:34 23:34 0:23
Den Dungen, Heilig Hartplein 18:34 19:34 20:34 21:34 22:34 23:34 0:23
Den Dungen, Pelikaanstraat 18:35 19:35 20:35 21:35 22:35 23:35 0:24
Den Dungen, Dungens Molen 18:35 19:35 20:35 21:35 22:35 23:35 0:24
Den Dungen, Hoogstraat 18:37 19:37 20:37 21:37 22:37 23:37 0:26
Sint Michielsgestel, Venkant 18:38 19:38 20:38 21:38 22:38 23:38 0:27
Sint Michielsgestel, Ruwenberg 18:39 19:39 20:39 21:39 22:39 23:39 0:28
Sint Michielsgestel, Nieuwstraat 18:40 19:40 20:40 21:40 22:40 23:40 0:29
Sint Michielsgestel, Petrus Dondersplein 18:41 19:41 20:41 21:41 22:41 23:41 0:30
Sint Michielsgestel, De Beemden 18:42 19:42 20:42 21:42 22:42 23:42 0:31
Sint Michielsgestel, Schijndelseweg 18:42 19:42 20:42 21:42 22:42 23:42 0:31
Schijndel, Gestelseweg 18:44 19:44 20:44 21:44 22:44 23:44 0:33
Schijndel, Lieseindsestraat 18:47 19:47 20:47 21:47 22:47 23:47 0:36
Schijndel, Boschweg 18:49 19:49 20:49 21:49 22:49 23:49 0:38
Schijndel, Hoofdstraat 18:50 19:50 20:50 21:50 22:50 23:50 0:39
Schijndel, Kluisstraat 18:52 19:52 20:52 21:52 22:52 23:52 0:41
Schijndel, Deken Baekersstraat 18:53 19:53 20:53 21:53 22:53 23:53 0:42
Schijndel, Diepenbrockstraat 18:55 19:55 20:55 21:55 22:55 23:55 0:44
Schijndel, Plein 1944 18:56 19:56 20:56 21:56 22:56 23:56 0:45
Schijndel, Rooiseweg 18:58 19:58 20:58 21:58 22:58 23:58 0:47
Schijndel, Scheidingsweg 18:59 19:59 20:59 21:59 22:59 23:59 0:48
Sint Oedenrode, Schijndelseweg 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 0:00 0:49
Sint Oedenrode, De Leijerweg 19:01 20:01 21:01 22:01 23:01 0:01 0:50
Sint Oedenrode, Dijksteegje 19:02 20:02 21:02 22:02 23:02 0:02 0:51
Sint Oedenrode, Gerbrandystraat 19:03 20:03 21:03 22:03 23:03 0:03 0:52
Sint Oedenrode, Ollandseweg 19:03 20:03 21:03 22:03 23:03 0:03 0:52
Sint Oedenrode, Lindendijk 19:04 20:04 21:04 22:04 23:04 0:04 0:53
Sint Oedenrode, Corridor 19:05 20:05 21:05 22:05 23:05 0:05 0:54
Sint Oedenrode, Hertog Hendrikstraat 19:06 20:06 21:06 22:06 23:06 0:06 -
Sint Oedenrode, Diependaal 19:08 20:08 21:08 22:08 23:08 0:08 -
Nijnsel, Kruispunt 19:09 20:09 21:09 22:09 23:09 0:09 -
Son, Penseelkever 19:12 20:12 21:12 22:12 23:12 0:12 -
Son, Waterhoef 19:13 20:13 21:13 22:13 23:13 0:13 -
Son, Gentiaanlaan 19:14 20:14 21:14 22:14 23:14 0:14 -
Son, Eekhoornlaan 19:16 20:16 21:16 22:16 23:16 0:16 -
Son, Raadhuisplein 19:17 20:17 21:17 22:17 23:17 0:17 -
Son, Kanaalbrug 19:18 20:18 21:18 22:18 23:18 0:18 -
Son, Ekkersrijt 19:18 20:18 21:18 22:18 23:18 0:18 -
Eindhoven, Tempellaan 19:21 20:21 21:21 22:21 23:21 0:21 -
Eindhoven, TU Eindhoven 19:26 20:26 21:26 22:26 23:26 0:26 -
Eindhoven, Centraal StationA 19:30 20:30 21:30 22:30 23:30 0:30 -

Alle haltes tonen 7001 7003 7005 7007 7009 7011 7013 7015 7017 7019 7021 7023
\'s-Hertogenbosch, Centraal Station (H)V - 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:16 19:16
's-Hertogenbosch, Koningsweg - 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:17 19:17
's-Hertogenbosch, Spinhuiswal - 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:19 19:19
's-Hertogenbosch, Hertog Hendriksingel - 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:20 19:20
's-Hertogenbosch, Pettelaarseweg - 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:21 19:21
's-Hertogenbosch, Vondelstraat - 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:23 19:23
's-Hertogenbosch, Lambooijbrug - 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:24 19:24
Den Dungen, Dungense Brug - 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:29 19:29
Den Dungen, Hooidonk - 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:30 19:30
Den Dungen, Litserstraat - 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:31 19:31
Den Dungen, Bosscheweg - 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:32 19:32
Den Dungen, Heilig Hartplein - 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:32 19:32
Den Dungen, Pelikaanstraat - 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:33 19:33
Den Dungen, Dungens Molen - 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:33 19:33
Den Dungen, Hoogstraat - 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:35 19:35
Sint Michielsgestel, Venkant - 9:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:36 19:36
Sint Michielsgestel, Ruwenberg - 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:37 19:37
Sint Michielsgestel, Nieuwstraat - 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:38 19:38
Sint Michielsgestel, Petrus Dondersplein - 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:39 19:39
Sint Michielsgestel, De Beemden - 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:40 19:40
Sint Michielsgestel, Schijndelseweg - 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:40 19:40
Schijndel, Gestelseweg - 9:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:42 19:42
Schijndel, Lieseindsestraat - 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:45 19:45
Schijndel, Boschweg - 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:47 19:47
Schijndel, Hoofdstraat - 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:48 19:48
Schijndel, Kluisstraat - 9:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:50 19:50
Schijndel, Deken Baekersstraat - 9:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:51 19:51
Schijndel, Diepenbrockstraat - 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:52 19:52
Schijndel, Plein 1944 - 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:54 19:54
Schijndel, Rooiseweg - 9:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:55 19:55
Schijndel, Scheidingsweg - 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:56 19:56
Sint Oedenrode, Schijndelseweg - 9:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:57 19:57
Sint Oedenrode, De Leijerweg - 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:58 19:58
Sint Oedenrode, Dijksteegje 8:58 9:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:59 19:59
Sint Oedenrode, Gerbrandystraat 8:59 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 19:00 20:00
Sint Oedenrode, Ollandseweg 8:59 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 19:00 20:00
Sint Oedenrode, Lindendijk 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:01 20:01
Sint Oedenrode, Corridor 9:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:02 20:02
Sint Oedenrode, Hertog Hendrikstraat 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:03 20:03
Sint Oedenrode, Diependaal 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:05 20:05
Nijnsel, Kruispunt 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:06 20:06
Son, Penseelkever 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:09
Son, Waterhoef 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
Son, Gentiaanlaan 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:11
Son, Eekhoornlaan 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13
Son, Raadhuisplein 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:14
Son, Kanaalbrug 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15
Son, Ekkersrijt 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15
Eindhoven, Tempellaan 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18
Eindhoven, TU Eindhoven 9:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:24
Eindhoven, Centraal StationA 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:28 19:28 20:28

Alle haltes tonen 7025 7027 7029 7031
\'s-Hertogenbosch, Centraal Station (H)V 20:16 21:16 22:16 23:16
's-Hertogenbosch, Koningsweg 20:17 21:17 22:17 23:17
's-Hertogenbosch, Spinhuiswal 20:19 21:19 22:19 23:19
's-Hertogenbosch, Hertog Hendriksingel 20:20 21:20 22:20 23:20
's-Hertogenbosch, Pettelaarseweg 20:21 21:21 22:21 23:21
's-Hertogenbosch, Vondelstraat 20:23 21:23 22:23 23:23
's-Hertogenbosch, Lambooijbrug 20:24 21:24 22:24 23:24
Den Dungen, Dungense Brug 20:29 21:29 22:29 23:29
Den Dungen, Hooidonk 20:30 21:30 22:30 23:30
Den Dungen, Litserstraat 20:31 21:31 22:31 23:31
Den Dungen, Bosscheweg 20:32 21:32 22:32 23:32
Den Dungen, Heilig Hartplein 20:32 21:32 22:32 23:32
Den Dungen, Pelikaanstraat 20:33 21:33 22:33 23:33
Den Dungen, Dungens Molen 20:33 21:33 22:33 23:33
Den Dungen, Hoogstraat 20:35 21:35 22:35 23:35
Sint Michielsgestel, Venkant 20:36 21:36 22:36 23:36
Sint Michielsgestel, Ruwenberg 20:37 21:37 22:37 23:37
Sint Michielsgestel, Nieuwstraat 20:38 21:38 22:38 23:38
Sint Michielsgestel, Petrus Dondersplein 20:39 21:39 22:39 23:39
Sint Michielsgestel, De Beemden 20:40 21:40 22:40 23:40
Sint Michielsgestel, Schijndelseweg 20:40 21:40 22:40 23:40
Schijndel, Gestelseweg 20:42 21:42 22:42 23:42
Schijndel, Lieseindsestraat 20:45 21:45 22:45 23:45
Schijndel, Boschweg 20:47 21:47 22:47 23:47
Schijndel, Hoofdstraat 20:48 21:48 22:48 23:48
Schijndel, Kluisstraat 20:50 21:50 22:50 23:50
Schijndel, Deken Baekersstraat 20:51 21:51 22:51 23:51
Schijndel, Diepenbrockstraat 20:52 21:52 22:52 23:52
Schijndel, Plein 1944 20:54 21:54 22:54 23:54
Schijndel, Rooiseweg 20:55 21:55 22:55 23:55
Schijndel, Scheidingsweg 20:56 21:56 22:56 23:56
Sint Oedenrode, Schijndelseweg 20:57 21:57 22:57 23:57
Sint Oedenrode, De Leijerweg 20:58 21:58 22:58 23:58
Sint Oedenrode, Dijksteegje 20:59 21:59 22:59 23:59
Sint Oedenrode, Gerbrandystraat 21:00 22:00 23:00 0:00
Sint Oedenrode, Ollandseweg 21:00 22:00 23:00 0:00
Sint Oedenrode, Lindendijk 21:01 22:01 23:01 0:01
Sint Oedenrode, Corridor 21:02 22:02 23:02 0:02
Sint Oedenrode, Hertog Hendrikstraat 21:03 22:03 23:03 0:03
Sint Oedenrode, Diependaal 21:05 22:05 23:05 0:05
Nijnsel, Kruispunt 21:06 22:06 23:06 0:06
Son, Penseelkever 21:09 22:09 23:09 0:09
Son, Waterhoef 21:10 22:10 23:10 0:10
Son, Gentiaanlaan 21:11 22:11 23:11 0:11
Son, Eekhoornlaan 21:13 22:13 23:13 0:13
Son, Raadhuisplein 21:14 22:14 23:14 0:14
Son, Kanaalbrug 21:15 22:15 23:15 0:15
Son, Ekkersrijt 21:15 22:15 23:15 0:15
Eindhoven, Tempellaan 21:18 22:18 23:18 0:18
Eindhoven, TU Eindhoven 21:24 22:24 23:24 0:24
Eindhoven, Centraal StationA 21:28 22:28 23:28 0:28

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.