Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Lijn 370: Schiphol Airport naar Alphen aan den Rijn

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
11 december 2016
Haltenummer: 
54720520 (Alphen a/d Rijn, Centrum Hoge Zijde)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Vakanties 2017: 27 dec. 2016 t/m 6 jan. 2017 (Kerstvakantie Midden Holland), 3 juli t/m 18 augustus (zomervakantie)

1e en 2e Kerstdag (25 en 26 dec.), Nieuwjaarsdag (1 jan.), 2e Paasdag (17 April), Hemelvaartsdag (25 mei), 2e Pinksterdag (5 juni) wordt de dienstregeling gereden als op zondag. Koningsdag (27 april) wordt gereden als op zaterdag.

Alle haltes tonen 1002 1004 1006 1008 1010 1012 1014 1016 1018 1020 1022 1024
Schiphol, AirportV 5:43 6:13 6:43 6:58 7:16 7:33 7:43 7:51 7:59 8:07 8:16 8:25
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 5:46 6:16 6:46 7:01 7:19 7:36 7:46 7:54 8:02 8:10 8:19 8:28
De Hoek, De Hoek 5:49 6:19 6:49 7:04 7:22 7:39 7:49 7:57 8:05 8:13 8:22 8:31
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 5:55 6:25 6:55 7:10 7:28 7:45 7:55 8:03 8:11 8:19 8:28 8:37
Leimuiden, Burg. Bakhuizenlaan 6:02 6:32 7:02 7:17 7:35 7:52 8:02 8:10 8:18 8:26 8:35 8:44
Rijnsaterwoude, Woudsedijk-Zuid 6:06 6:36 7:06 7:21 7:39 7:56 8:06 8:14 8:22 8:30 8:39 8:48
Woubrugge, Kruisweg 6:10 6:40 7:10 7:25 7:43 8:00 8:10 8:18 8:26 8:34 8:43 8:52
Alphen a/d Rijn, Het Oude Ambacht 6:13 6:43 7:13 7:28 7:46 8:03 8:13 8:21 8:29 8:37 8:46 8:55
Alphen a/d Rijn, Eisenhowerlaan 6:15 6:45 7:15 7:30 7:48 8:05 8:15 8:23 8:31 8:39 8:48 8:57
Alphen a/d Rijn, Zoutmanstraat/Avifauna 6:17 6:47 7:17 7:32 7:50 8:07 8:17 8:25 8:33 8:41 8:50 8:59
Alphen a/d Rijn, Centrum Hoge Zijde 6:20 6:50 7:20 7:35 7:53 8:10 8:20 8:28 8:36 8:44 8:53 9:02
Alphen a/d Rijn, StationA 6:24 6:54 7:24 7:39 7:57 8:14 8:24 8:32 8:40 8:48 8:57 9:06

Alle haltes tonen 1026 1028 1030 1032 1034 1036 1038 1040 1042 1044 1046 1048
Schiphol, AirportV 8:34 8:43 8:51 9:00 9:10 9:20 9:35 9:50 10:05 10:20 10:34 10:45
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 8:37 8:46 8:54 9:03 9:13 9:23 9:38 9:53 10:08 10:23 10:37 10:48
De Hoek, De Hoek 8:40 8:49 8:57 9:06 9:16 9:26 9:41 9:56 10:11 10:26 10:40 10:51
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 8:46 8:55 9:03 9:12 9:22 9:32 9:47 10:02 10:17 10:32 10:46 10:57
Leimuiden, Burg. Bakhuizenlaan 8:53 9:02 9:10 9:19 9:29 9:39 9:54 10:09 10:24 10:39 10:53 11:04
Rijnsaterwoude, Woudsedijk-Zuid 8:57 9:06 9:14 9:23 9:33 9:43 9:58 10:13 10:28 10:43 10:57 11:08
Woubrugge, Kruisweg 9:01 9:10 9:18 9:27 9:37 9:47 10:02 10:17 10:32 10:47 11:01 11:12
Alphen a/d Rijn, Het Oude Ambacht 9:04 9:13 9:21 9:30 9:40 9:50 10:05 10:20 10:35 10:50 11:04 11:15
Alphen a/d Rijn, Eisenhowerlaan 9:06 9:15 9:23 9:32 9:42 9:52 10:07 10:22 10:37 10:52 11:06 11:17
Alphen a/d Rijn, Zoutmanstraat/Avifauna 9:08 9:17 9:25 9:34 9:44 9:54 10:09 10:24 10:39 10:54 11:08 11:19
Alphen a/d Rijn, Centrum Hoge Zijde 9:11 9:20 9:28 9:37 9:47 9:57 10:12 10:27 10:42 10:57 11:11 11:22
Alphen a/d Rijn, StationA 9:15 9:24 9:32 9:41 9:51 10:01 10:16 10:31 10:46 11:01 11:15 11:26

Alle haltes tonen 1050 1052 1054 1056 1058 1060 1062 1064 1066 1068 1070 1072
Schiphol, AirportV 10:58 11:13 11:28 11:43 11:58 12:13 12:28 12:43 12:58 13:13 13:28 13:43
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 11:01 11:16 11:31 11:46 12:01 12:16 12:31 12:46 13:01 13:16 13:31 13:46
De Hoek, De Hoek 11:04 11:19 11:34 11:49 12:04 12:19 12:34 12:49 13:04 13:19 13:34 13:49
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 11:10 11:25 11:40 11:55 12:10 12:25 12:40 12:55 13:10 13:25 13:40 13:55
Leimuiden, Burg. Bakhuizenlaan 11:17 11:32 11:47 12:02 12:17 12:32 12:47 13:02 13:17 13:32 13:47 14:02
Rijnsaterwoude, Woudsedijk-Zuid 11:21 11:36 11:51 12:06 12:21 12:36 12:51 13:06 13:21 13:36 13:51 14:06
Woubrugge, Kruisweg 11:25 11:40 11:55 12:10 12:25 12:40 12:55 13:10 13:25 13:40 13:55 14:10
Alphen a/d Rijn, Het Oude Ambacht 11:28 11:43 11:58 12:13 12:28 12:43 12:58 13:13 13:28 13:43 13:58 14:13
Alphen a/d Rijn, Eisenhowerlaan 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15
Alphen a/d Rijn, Zoutmanstraat/Avifauna 11:32 11:47 12:02 12:17 12:32 12:47 13:02 13:17 13:32 13:47 14:02 14:17
Alphen a/d Rijn, Centrum Hoge Zijde 11:35 11:50 12:05 12:20 12:35 12:50 13:05 13:20 13:35 13:50 14:05 14:20
Alphen a/d Rijn, StationA 11:39 11:54 12:09 12:24 12:39 12:54 13:09 13:24 13:39 13:54 14:09 14:24

Alle haltes tonen 1074 1076 1078 1080 1082 1084 1086 1088 1090 1092 1094 1096
Schiphol, AirportV 13:58 14:13 14:28 14:43 14:58 15:13 15:28 15:43 15:58 16:13 16:28 16:43
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 14:01 14:16 14:31 14:46 15:01 15:16 15:31 15:46 16:01 16:16 16:31 16:46
De Hoek, De Hoek 14:04 14:19 14:34 14:49 15:04 15:19 15:34 15:49 16:05 16:20 16:35 16:50
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 14:10 14:25 14:40 14:55 15:10 15:25 15:40 15:55 16:16 16:31 16:46 17:01
Leimuiden, Burg. Bakhuizenlaan 14:17 14:32 14:47 15:02 15:17 15:32 15:47 16:02 16:23 16:38 16:53 17:08
Rijnsaterwoude, Woudsedijk-Zuid 14:21 14:36 14:51 15:06 15:21 15:36 15:51 16:08 16:29 16:44 16:59 17:14
Woubrugge, Kruisweg 14:25 14:40 14:55 15:10 15:25 15:40 15:55 16:14 16:35 16:50 17:05 17:20
Alphen a/d Rijn, Het Oude Ambacht 14:28 14:43 14:58 15:13 15:28 15:43 15:58 16:17 16:38 16:53 17:08 17:23
Alphen a/d Rijn, Eisenhowerlaan 14:30 14:45 15:00 15:15 15:30 15:45 16:00 16:20 16:41 16:56 17:11 17:26
Alphen a/d Rijn, Zoutmanstraat/Avifauna 14:32 14:47 15:02 15:17 15:32 15:47 16:02 16:22 16:43 16:58 17:13 17:28
Alphen a/d Rijn, Centrum Hoge Zijde 14:35 14:50 15:05 15:20 15:35 15:50 16:05 16:25 16:46 17:01 17:16 17:31
Alphen a/d Rijn, StationA 14:39 14:54 15:09 15:24 15:39 15:54 16:09 16:29 16:50 17:05 17:20 17:35

Alle haltes tonen 1098 1100 1102 1104 1106 1108 1110 1112 1114 1116 1118 1120
Schiphol, AirportV 16:58 17:08 17:18 17:28 17:36 17:44 17:52 18:00 18:08 18:16 18:29 18:44
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 17:01 17:11 17:21 17:31 17:39 17:47 17:55 18:03 18:11 18:19 18:32 18:47
De Hoek, De Hoek 17:05 17:15 17:25 17:35 17:43 17:51 17:59 18:06 18:14 18:22 18:35 18:50
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 17:16 17:26 17:36 17:46 17:54 18:02 18:07 18:13 18:21 18:29 18:42 18:57
Leimuiden, Burg. Bakhuizenlaan 17:23 17:33 17:43 17:53 18:01 18:10 18:15 18:21 18:29 18:37 18:50 19:05
Rijnsaterwoude, Woudsedijk-Zuid 17:29 17:39 17:49 17:59 18:06 18:15 18:20 18:26 18:34 18:42 18:55 19:10
Woubrugge, Kruisweg 17:35 17:45 17:55 18:04 18:11 18:20 18:25 18:31 18:39 18:47 19:00 19:15
Alphen a/d Rijn, Het Oude Ambacht 17:38 17:48 17:58 18:07 18:14 18:23 18:28 18:34 18:42 18:50 19:03 19:18
Alphen a/d Rijn, Eisenhowerlaan 17:41 17:51 18:01 18:10 18:17 18:26 18:31 18:37 18:45 18:53 19:06 19:21
Alphen a/d Rijn, Zoutmanstraat/Avifauna 17:43 17:53 18:03 18:12 18:19 18:28 18:33 18:39 18:47 18:55 19:08 19:23
Alphen a/d Rijn, Centrum Hoge Zijde 17:46 17:56 18:05 18:14 18:21 18:30 18:35 18:41 18:49 18:57 19:10 19:25
Alphen a/d Rijn, StationA 17:50 18:00 18:09 18:18 18:25 18:34 18:39 18:45 18:53 19:01 19:14 19:29

Alle haltes tonen 1122 1124 1126 1128 1130 1132 1134 1136 1138 1140 1142 1144
Schiphol, AirportV 18:59 19:26 19:53 20:23 20:53 21:23 21:53 22:23 22:53 23:23 0:08 1:08
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 19:02 19:29 19:56 20:26 20:56 21:26 21:56 22:26 22:56 23:26 0:11 1:11
De Hoek, De Hoek 19:05 19:32 19:59 20:29 20:59 21:29 21:59 22:29 22:59 23:29 0:14 1:14
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 19:12 19:37 20:04 20:34 21:04 21:34 22:04 22:34 23:04 23:34 0:19 1:19
Leimuiden, Burg. Bakhuizenlaan 19:20 19:43 20:10 20:40 21:10 21:40 22:10 22:40 23:10 23:40 0:25 1:25
Rijnsaterwoude, Woudsedijk-Zuid 19:25 19:47 20:14 20:44 21:14 21:44 22:14 22:44 23:14 23:44 0:29 1:29
Woubrugge, Kruisweg 19:30 19:51 20:18 20:48 21:18 21:48 22:18 22:48 23:18 23:48 0:33 1:33
Alphen a/d Rijn, Het Oude Ambacht 19:33 19:54 20:21 20:51 21:21 21:51 22:21 22:51 23:21 23:51 0:36 1:36
Alphen a/d Rijn, Eisenhowerlaan 19:35 19:56 20:23 20:53 21:23 21:53 22:23 22:53 23:23 23:53 0:38 1:38
Alphen a/d Rijn, Zoutmanstraat/Avifauna 19:37 19:58 20:25 20:55 21:25 21:55 22:25 22:55 23:25 23:55 0:40 1:40
Alphen a/d Rijn, Centrum Hoge Zijde 19:39 20:00 20:27 20:57 21:27 21:57 22:27 22:57 23:27 23:57 0:42 1:42
Alphen a/d Rijn, StationA 19:42 20:03 20:30 21:00 21:30 22:00 22:30 23:00 23:30 0:00 0:45 1:45

Alle haltes tonen 1146 1148 1150 1152
Schiphol, AirportV 2:08 3:08 3:45 4:45
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 2:11 3:11 3:48 4:48
De Hoek, De Hoek 2:14 3:14 3:51 4:51
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 2:19 3:19 3:56 4:56
Leimuiden, Burg. Bakhuizenlaan 2:25 3:25 4:02 5:02
Rijnsaterwoude, Woudsedijk-Zuid 2:29 3:29 4:06 5:06
Woubrugge, Kruisweg 2:33 3:33 4:10 5:10
Alphen a/d Rijn, Het Oude Ambacht 2:36 3:36 4:13 5:13
Alphen a/d Rijn, Eisenhowerlaan 2:38 3:38 4:15 5:15
Alphen a/d Rijn, Zoutmanstraat/Avifauna 2:40 3:40 4:17 5:17
Alphen a/d Rijn, Centrum Hoge Zijde 2:42 3:42 4:19 5:19
Alphen a/d Rijn, StationA 2:45 3:45 4:22 5:22

Alle haltes tonen 8002 8004 8006 8008 8010 8012 8014 8016 8018 8020 8022 8024
Schiphol, AirportV 5:43 6:13 6:43 6:58 7:16 7:36 7:51 8:01 8:11 8:21 8:31 8:41
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 5:46 6:16 6:46 7:01 7:19 7:39 7:54 8:04 8:14 8:24 8:34 8:44
De Hoek, De Hoek 5:49 6:19 6:49 7:04 7:22 7:42 7:57 8:07 8:17 8:27 8:37 8:47
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 5:55 6:25 6:55 7:10 7:28 7:48 8:03 8:13 8:23 8:33 8:43 8:53
Leimuiden, Burg. Bakhuizenlaan 6:02 6:32 7:02 7:17 7:35 7:55 8:10 8:20 8:30 8:40 8:50 9:00
Rijnsaterwoude, Woudsedijk-Zuid 6:06 6:36 7:06 7:21 7:39 7:59 8:14 8:24 8:34 8:44 8:54 9:04
Woubrugge, Kruisweg 6:10 6:40 7:10 7:25 7:43 8:03 8:18 8:28 8:38 8:48 8:58 9:08
Alphen a/d Rijn, Het Oude Ambacht 6:13 6:43 7:13 7:28 7:46 8:06 8:21 8:31 8:41 8:51 9:01 9:11
Alphen a/d Rijn, Eisenhowerlaan 6:15 6:45 7:15 7:30 7:48 8:08 8:23 8:33 8:43 8:53 9:03 9:13
Alphen a/d Rijn, Zoutmanstraat/Avifauna 6:17 6:47 7:17 7:32 7:50 8:10 8:25 8:35 8:45 8:55 9:05 9:15
Alphen a/d Rijn, Centrum Hoge Zijde 6:20 6:50 7:20 7:35 7:53 8:13 8:28 8:38 8:48 8:58 9:08 9:18
Alphen a/d Rijn, StationA 6:24 6:54 7:24 7:39 7:57 8:17 8:32 8:42 8:52 9:02 9:12 9:22

Alle haltes tonen 8026 8028 8030 8032 8034 8036 8038 8040 8042 8044 8046 8048
Schiphol, AirportV 8:51 9:06 9:20 9:35 9:50 10:20 10:45 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 8:54 9:09 9:23 9:38 9:53 10:23 10:48 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16
De Hoek, De Hoek 8:57 9:12 9:26 9:41 9:56 10:26 10:51 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 9:03 9:18 9:32 9:47 10:02 10:32 10:57 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25
Leimuiden, Burg. Bakhuizenlaan 9:10 9:25 9:39 9:54 10:09 10:39 11:04 11:32 12:02 12:32 13:02 13:32
Rijnsaterwoude, Woudsedijk-Zuid 9:14 9:29 9:43 9:58 10:13 10:43 11:08 11:36 12:06 12:36 13:06 13:36
Woubrugge, Kruisweg 9:18 9:33 9:47 10:02 10:17 10:47 11:12 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40
Alphen a/d Rijn, Het Oude Ambacht 9:21 9:36 9:50 10:05 10:20 10:50 11:15 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43
Alphen a/d Rijn, Eisenhowerlaan 9:23 9:38 9:52 10:07 10:22 10:52 11:17 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45
Alphen a/d Rijn, Zoutmanstraat/Avifauna 9:25 9:40 9:54 10:09 10:24 10:54 11:19 11:47 12:17 12:47 13:17 13:47
Alphen a/d Rijn, Centrum Hoge Zijde 9:28 9:43 9:57 10:12 10:27 10:57 11:22 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50
Alphen a/d Rijn, StationA 9:32 9:47 10:01 10:16 10:31 11:01 11:26 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54

Alle haltes tonen 8050 8052 8054 8056 8058 8060 8062 8064 8066 8068 8070 8072
Schiphol, AirportV 13:43 13:58 14:13 14:28 14:43 14:58 15:13 15:28 15:43 15:58 16:13 16:28
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 13:46 14:01 14:16 14:31 14:46 15:01 15:16 15:31 15:46 16:01 16:16 16:31
De Hoek, De Hoek 13:49 14:04 14:19 14:34 14:49 15:04 15:19 15:34 15:49 16:05 16:20 16:35
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 13:55 14:10 14:25 14:40 14:55 15:10 15:25 15:40 15:55 16:16 16:31 16:46
Leimuiden, Burg. Bakhuizenlaan 14:02 14:17 14:32 14:47 15:02 15:17 15:32 15:47 16:02 16:23 16:38 16:53
Rijnsaterwoude, Woudsedijk-Zuid 14:06 14:21 14:36 14:51 15:06 15:21 15:36 15:51 16:08 16:29 16:44 16:59
Woubrugge, Kruisweg 14:10 14:25 14:40 14:55 15:10 15:25 15:40 15:55 16:14 16:35 16:50 17:05
Alphen a/d Rijn, Het Oude Ambacht 14:13 14:28 14:43 14:58 15:13 15:28 15:43 15:58 16:17 16:38 16:53 17:08
Alphen a/d Rijn, Eisenhowerlaan 14:15 14:30 14:45 15:00 15:15 15:30 15:45 16:00 16:20 16:41 16:56 17:11
Alphen a/d Rijn, Zoutmanstraat/Avifauna 14:17 14:32 14:47 15:02 15:17 15:32 15:47 16:02 16:22 16:43 16:58 17:13
Alphen a/d Rijn, Centrum Hoge Zijde 14:20 14:35 14:50 15:05 15:20 15:35 15:50 16:05 16:25 16:46 17:01 17:16
Alphen a/d Rijn, StationA 14:24 14:39 14:54 15:09 15:24 15:39 15:54 16:09 16:29 16:50 17:05 17:20

Alle haltes tonen 8074 8076 8078 8080 8082 8084 8086 8088 8090 8092 8094 8096
Schiphol, AirportV 16:43 16:58 17:13 17:28 17:43 17:58 18:13 18:29 18:44 18:59 19:26 19:53
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 16:46 17:01 17:16 17:31 17:46 18:01 18:16 18:32 18:47 19:02 19:29 19:56
De Hoek, De Hoek 16:50 17:05 17:20 17:35 17:50 18:04 18:19 18:35 18:50 19:05 19:32 19:59
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 17:01 17:16 17:31 17:46 18:01 18:11 18:26 18:42 18:57 19:12 19:37 20:04
Leimuiden, Burg. Bakhuizenlaan 17:08 17:23 17:38 17:53 18:09 18:19 18:34 18:50 19:05 19:20 19:43 20:10
Rijnsaterwoude, Woudsedijk-Zuid 17:14 17:29 17:44 17:59 18:14 18:24 18:39 18:55 19:10 19:25 19:47 20:14
Woubrugge, Kruisweg 17:20 17:35 17:50 18:04 18:19 18:29 18:44 19:00 19:15 19:30 19:51 20:18
Alphen a/d Rijn, Het Oude Ambacht 17:23 17:38 17:53 18:07 18:22 18:32 18:47 19:03 19:18 19:33 19:54 20:21
Alphen a/d Rijn, Eisenhowerlaan 17:26 17:41 17:56 18:10 18:25 18:35 18:50 19:06 19:21 19:35 19:56 20:23
Alphen a/d Rijn, Zoutmanstraat/Avifauna 17:28 17:43 17:58 18:12 18:27 18:37 18:52 19:08 19:23 19:37 19:58 20:25
Alphen a/d Rijn, Centrum Hoge Zijde 17:31 17:46 18:01 18:14 18:29 18:39 18:54 19:10 19:25 19:39 20:00 20:27
Alphen a/d Rijn, StationA 17:35 17:50 18:05 18:18 18:33 18:43 18:58 19:14 19:29 19:42 20:03 20:30

Alle haltes tonen 8098 8100 8102 8104 8106 8108 8110 8112 8114 8116 8118 8120
Schiphol, AirportV 20:23 20:53 21:23 21:53 22:23 22:53 23:23 0:08 1:08 2:08 3:08 3:45
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 20:26 20:56 21:26 21:56 22:26 22:56 23:26 0:11 1:11 2:11 3:11 3:48
De Hoek, De Hoek 20:29 20:59 21:29 21:59 22:29 22:59 23:29 0:14 1:14 2:14 3:14 3:51
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 20:34 21:04 21:34 22:04 22:34 23:04 23:34 0:19 1:19 2:19 3:19 3:56
Leimuiden, Burg. Bakhuizenlaan 20:40 21:10 21:40 22:10 22:40 23:10 23:40 0:25 1:25 2:25 3:25 4:02
Rijnsaterwoude, Woudsedijk-Zuid 20:44 21:14 21:44 22:14 22:44 23:14 23:44 0:29 1:29 2:29 3:29 4:06
Woubrugge, Kruisweg 20:48 21:18 21:48 22:18 22:48 23:18 23:48 0:33 1:33 2:33 3:33 4:10
Alphen a/d Rijn, Het Oude Ambacht 20:51 21:21 21:51 22:21 22:51 23:21 23:51 0:36 1:36 2:36 3:36 4:13
Alphen a/d Rijn, Eisenhowerlaan 20:53 21:23 21:53 22:23 22:53 23:23 23:53 0:38 1:38 2:38 3:38 4:15
Alphen a/d Rijn, Zoutmanstraat/Avifauna 20:55 21:25 21:55 22:25 22:55 23:25 23:55 0:40 1:40 2:40 3:40 4:17
Alphen a/d Rijn, Centrum Hoge Zijde 20:57 21:27 21:57 22:27 22:57 23:27 23:57 0:42 1:42 2:42 3:42 4:19
Alphen a/d Rijn, StationA 21:00 21:30 22:00 22:30 23:00 23:30 0:00 0:45 1:45 2:45 3:45 4:22

Alle haltes tonen 8122
Schiphol, AirportV 4:45
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 4:48
De Hoek, De Hoek 4:51
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 4:56
Leimuiden, Burg. Bakhuizenlaan 5:02
Rijnsaterwoude, Woudsedijk-Zuid 5:06
Woubrugge, Kruisweg 5:10
Alphen a/d Rijn, Het Oude Ambacht 5:13
Alphen a/d Rijn, Eisenhowerlaan 5:15
Alphen a/d Rijn, Zoutmanstraat/Avifauna 5:17
Alphen a/d Rijn, Centrum Hoge Zijde 5:19
Alphen a/d Rijn, StationA 5:22

Alle haltes tonen 6002 6004 6006 6008 6010 6012 6014 6016 6018 6020 6022 6024
Schiphol, AirportV 5:47 6:47 7:47 8:47 9:17 9:47 10:17 10:47 11:17 11:47 12:17 12:47
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 5:50 6:50 7:50 8:50 9:20 9:50 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50
De Hoek, De Hoek 5:53 6:53 7:53 8:53 9:23 9:53 10:23 10:53 11:23 11:53 12:23 12:53
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 5:58 6:58 7:58 8:58 9:28 9:58 10:28 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58
Leimuiden, Burg. Bakhuizenlaan 6:05 7:05 8:05 9:05 9:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05
Rijnsaterwoude, Woudsedijk-Zuid 6:09 7:09 8:09 9:09 9:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09
Woubrugge, Kruisweg 6:13 7:13 8:13 9:13 9:43 10:13 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13
Alphen a/d Rijn, Het Oude Ambacht 6:16 7:16 8:16 9:16 9:46 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16
Alphen a/d Rijn, Eisenhowerlaan 6:18 7:18 8:18 9:18 9:48 10:18 10:48 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18
Alphen a/d Rijn, Zoutmanstraat/Avifauna 6:19 7:19 8:19 9:19 9:49 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19
Alphen a/d Rijn, Centrum Hoge Zijde 6:21 7:21 8:21 9:21 9:51 10:21 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21
Alphen a/d Rijn, StationA 6:24 7:24 8:24 9:24 9:54 10:24 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24

Alle haltes tonen 6026 6028 6030 6032 6034 6036 6038 6040 6042 6044 6046 6048
Schiphol, AirportV 13:17 13:47 14:17 14:47 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47 18:17 18:48
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20 18:51
De Hoek, De Hoek 13:23 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53 18:23 18:54
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 13:28 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28 17:58 18:28 18:59
Leimuiden, Burg. Bakhuizenlaan 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35 19:05
Rijnsaterwoude, Woudsedijk-Zuid 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:09 18:39 19:09
Woubrugge, Kruisweg 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43 18:13 18:43 19:13
Alphen a/d Rijn, Het Oude Ambacht 13:46 14:16 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16 17:46 18:16 18:46 19:16
Alphen a/d Rijn, Eisenhowerlaan 13:48 14:18 14:48 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18 17:48 18:18 18:48 19:18
Alphen a/d Rijn, Zoutmanstraat/Avifauna 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19 17:49 18:19 18:49 19:19
Alphen a/d Rijn, Centrum Hoge Zijde 13:51 14:21 14:51 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51 18:21 18:51 19:21
Alphen a/d Rijn, StationA 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54 18:24 18:54 19:24

Alle haltes tonen 6050 6052 6054 6056 6058 6060 6062 6064 6066 6068 6070 6072
Schiphol, AirportV 19:18 19:48 20:24 20:54 21:24 21:54 22:24 22:54 23:24 0:08 1:08 2:08
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 19:21 19:51 20:27 20:57 21:27 21:57 22:27 22:57 23:27 0:11 1:11 2:11
De Hoek, De Hoek 19:24 19:54 20:30 21:00 21:30 22:00 22:30 23:00 23:30 0:14 1:14 2:14
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 19:29 19:59 20:35 21:05 21:35 22:05 22:35 23:05 23:35 0:19 1:19 2:19
Leimuiden, Burg. Bakhuizenlaan 19:35 20:05 20:41 21:11 21:41 22:11 22:41 23:11 23:41 0:25 1:25 2:25
Rijnsaterwoude, Woudsedijk-Zuid 19:39 20:09 20:45 21:15 21:45 22:15 22:45 23:15 23:45 0:29 1:29 2:29
Woubrugge, Kruisweg 19:43 20:13 20:49 21:19 21:49 22:19 22:49 23:19 23:49 0:33 1:33 2:33
Alphen a/d Rijn, Het Oude Ambacht 19:46 20:16 20:52 21:22 21:52 22:22 22:52 23:22 23:52 0:36 1:36 2:36
Alphen a/d Rijn, Eisenhowerlaan 19:48 20:18 20:54 21:24 21:54 22:24 22:54 23:24 23:54 0:38 1:38 2:38
Alphen a/d Rijn, Zoutmanstraat/Avifauna 19:49 20:19 20:55 21:25 21:55 22:25 22:55 23:25 23:55 0:39 1:39 2:39
Alphen a/d Rijn, Centrum Hoge Zijde 19:51 20:21 20:57 21:27 21:57 22:27 22:57 23:27 23:57 0:41 1:41 2:41
Alphen a/d Rijn, StationA 19:54 20:24 21:00 21:30 22:00 22:30 23:00 23:30 0:00 0:44 1:44 2:44

Alle haltes tonen 6074 6076 6078
Schiphol, AirportV 3:08 3:46 4:46
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 3:11 3:49 4:49
De Hoek, De Hoek 3:14 3:52 4:52
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 3:19 3:57 4:57
Leimuiden, Burg. Bakhuizenlaan 3:25 4:03 5:03
Rijnsaterwoude, Woudsedijk-Zuid 3:29 4:07 5:07
Woubrugge, Kruisweg 3:33 4:11 5:11
Alphen a/d Rijn, Het Oude Ambacht 3:36 4:14 5:14
Alphen a/d Rijn, Eisenhowerlaan 3:38 4:16 5:16
Alphen a/d Rijn, Zoutmanstraat/Avifauna 3:39 4:17 5:17
Alphen a/d Rijn, Centrum Hoge Zijde 3:41 4:19 5:19
Alphen a/d Rijn, StationA 3:44 4:22 5:22

Alle haltes tonen 7002 7004 7006 7008 7010 7012 7014 7016 7018 7020 7022 7024
Schiphol, AirportV 5:46 6:46 7:46 8:46 9:46 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 5:49 6:49 7:49 8:49 9:49 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19
De Hoek, De Hoek 5:52 6:52 7:52 8:52 9:52 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 5:57 6:57 7:57 8:57 9:57 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27
Leimuiden, Burg. Bakhuizenlaan 6:04 7:04 8:04 9:04 10:04 10:34 11:04 11:34 12:04 12:34 13:04 13:34
Rijnsaterwoude, Woudsedijk-Zuid 6:08 7:08 8:08 9:08 10:08 10:38 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38
Woubrugge, Kruisweg 6:12 7:12 8:12 9:12 10:12 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42
Alphen a/d Rijn, Het Oude Ambacht 6:15 7:15 8:15 9:15 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45
Alphen a/d Rijn, Eisenhowerlaan 6:17 7:17 8:17 9:17 10:17 10:47 11:17 11:47 12:17 12:47 13:17 13:47
Alphen a/d Rijn, Zoutmanstraat/Avifauna 6:19 7:19 8:19 9:19 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49
Alphen a/d Rijn, Centrum Hoge Zijde 6:21 7:21 8:21 9:21 10:21 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51
Alphen a/d Rijn, StationA 6:24 7:24 8:24 9:24 10:24 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54

Alle haltes tonen 7026 7028 7030 7032 7034 7036 7038 7040 7042 7044 7046 7048
Schiphol, AirportV 13:46 14:16 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16 17:46 18:16 18:53 19:23
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19 17:49 18:19 18:56 19:26
De Hoek, De Hoek 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 18:22 18:59 19:29
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57 18:27 19:04 19:34
Leimuiden, Burg. Bakhuizenlaan 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34 18:04 18:34 19:10 19:40
Rijnsaterwoude, Woudsedijk-Zuid 14:08 14:38 15:08 15:38 16:08 16:38 17:08 17:38 18:08 18:38 19:14 19:44
Woubrugge, Kruisweg 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42 18:12 18:42 19:18 19:48
Alphen a/d Rijn, Het Oude Ambacht 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:21 19:51
Alphen a/d Rijn, Eisenhowerlaan 14:17 14:47 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47 18:17 18:47 19:23 19:53
Alphen a/d Rijn, Zoutmanstraat/Avifauna 14:19 14:49 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19 17:49 18:19 18:49 19:24 19:54
Alphen a/d Rijn, Centrum Hoge Zijde 14:21 14:51 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51 18:21 18:51 19:26 19:56
Alphen a/d Rijn, StationA 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54 18:24 18:54 19:29 19:59

Alle haltes tonen 7050 7052 7054 7056 7058 7060 7062 7064 7066 7068 7070 7072
Schiphol, AirportV 19:53 20:23 20:53 21:23 21:53 22:23 22:53 23:23 0:08 1:08 2:08 3:08
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 19:56 20:26 20:56 21:26 21:56 22:26 22:56 23:26 0:11 1:11 2:11 3:11
De Hoek, De Hoek 19:59 20:29 20:59 21:29 21:59 22:29 22:59 23:29 0:14 1:14 2:14 3:14
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 20:04 20:34 21:04 21:34 22:04 22:34 23:04 23:34 0:19 1:19 2:19 3:19
Leimuiden, Burg. Bakhuizenlaan 20:10 20:40 21:10 21:40 22:10 22:40 23:10 23:40 0:25 1:25 2:25 3:25
Rijnsaterwoude, Woudsedijk-Zuid 20:14 20:44 21:14 21:44 22:14 22:44 23:14 23:44 0:29 1:29 2:29 3:29
Woubrugge, Kruisweg 20:18 20:48 21:18 21:48 22:18 22:48 23:18 23:48 0:33 1:33 2:33 3:33
Alphen a/d Rijn, Het Oude Ambacht 20:21 20:51 21:21 21:51 22:21 22:51 23:21 23:51 0:36 1:36 2:36 3:36
Alphen a/d Rijn, Eisenhowerlaan 20:23 20:53 21:23 21:53 22:23 22:53 23:23 23:53 0:38 1:38 2:38 3:38
Alphen a/d Rijn, Zoutmanstraat/Avifauna 20:24 20:54 21:24 21:54 22:24 22:54 23:24 23:54 0:39 1:39 2:39 3:39
Alphen a/d Rijn, Centrum Hoge Zijde 20:26 20:56 21:26 21:56 22:26 22:56 23:26 23:56 0:41 1:41 2:41 3:41
Alphen a/d Rijn, StationA 20:29 20:59 21:29 21:59 22:29 22:59 23:29 23:59 0:44 1:44 2:44 3:44

Alle haltes tonen 7074 7076
Schiphol, AirportV 3:46 4:46
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 3:49 4:49
De Hoek, De Hoek 3:52 4:52
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 3:57 4:57
Leimuiden, Burg. Bakhuizenlaan 4:03 5:03
Rijnsaterwoude, Woudsedijk-Zuid 4:07 5:07
Woubrugge, Kruisweg 4:11 5:11
Alphen a/d Rijn, Het Oude Ambacht 4:14 5:14
Alphen a/d Rijn, Eisenhowerlaan 4:16 5:16
Alphen a/d Rijn, Zoutmanstraat/Avifauna 4:17 5:17
Alphen a/d Rijn, Centrum Hoge Zijde 4:19 5:19
Alphen a/d Rijn, StationA 4:22 5:22

Andere dienstregeling