Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Lijn 470: Alphen aan den Rijn naar Schiphol AirportPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
10 december 2017
Haltenummer: 
54720530 (Alphen a/d Rijn, Centrum)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

De Vakantiedienstregeling in 2017/2018: 27 december 2017 t/m 5 januari 2018 (kerstvakantie), 16 juli t/m 24 aug 2018 (zomervakantie).

1e en 2e Kerstdag (25 en 26 dec.), Nieuwjaarsdag (1 jan.), 2e Paasdag (2 April), Hemelvaartsdag (10 mei), 2e Pinksterdag (21 mei) wordt de dienstregeling gereden als op zondag. Koningsdag (27 april) wordt gereden als op zaterdag.Op oudejaarsavond eindigt de dienstregeling rond 20.00 uur. Alle ritten welke na 20.00 uur vertrekken vanaf de beginhalte zullen niet meer rijden.

Alle haltes tonen 1001 1003 1005 1007 1009 1011 1013 1015 1017 1019 1021 1023
Alphen a/d Rijn, StationV 5:02 5:32 6:02 6:09 6:17 6:25 6:31 6:39 6:46 6:54 7:01 7:09
Alphen a/d Rijn, Centrum 5:04 5:34 6:04 6:11 6:19 6:27 6:33 6:41 6:48 6:56 7:03 7:11
Alphen a/d Rijn, Ziekenhuis 5:07 5:37 6:07 6:14 6:22 6:30 6:36 6:44 6:53 7:01 7:08 7:16
Alphen a/d Rijn, Herenhof 5:09 5:39 6:09 6:16 6:24 6:32 6:38 6:47 6:56 7:04 7:11 7:19
Woubrugge, Jacobswoude 5:12 5:42 6:12 6:19 6:27 6:35 6:41 6:50 6:59 7:07 7:14 7:22
Rijnsaterwoude, Rijnsaterwoude 5:14 5:44 6:14 6:21 6:29 6:37 6:43 6:53 7:02 7:10 7:17 7:25
Leimuiden, Leimuiden/N207 5:20 5:50 6:20 6:27 6:35 6:43 6:50 7:01 7:10 7:18 7:25 7:33
De Hoek, De Hoek 5:32 6:02 6:32 6:39 6:47 6:55 7:02 7:13 7:22 7:30 7:37 7:45
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 5:35 6:05 6:35 6:42 6:51 6:59 7:06 7:17 7:26 7:34 7:41 7:49
Schiphol, AirportA 5:39 6:09 6:39 6:46 6:55 7:03 7:10 7:21 7:30 7:38 7:45 7:53

Alle haltes tonen 1025 1027 1029 1031 1033 1035 1037 1039 1041 1043 1045 1047
Alphen a/d Rijn, StationV 7:16 7:24 7:31 7:39 7:46 7:54 8:02 8:11 8:21 8:33 8:48 9:03
Alphen a/d Rijn, Centrum 7:18 7:26 7:33 7:41 7:48 7:56 8:04 8:13 8:23 8:35 8:50 9:05
Alphen a/d Rijn, Ziekenhuis 7:23 7:31 7:38 7:46 7:53 8:01 8:09 8:18 8:28 8:40 8:55 9:10
Alphen a/d Rijn, Herenhof 7:26 7:34 7:41 7:49 7:56 8:04 8:12 8:21 8:31 8:43 8:58 9:13
Woubrugge, Jacobswoude 7:29 7:37 7:44 7:52 7:59 8:07 8:15 8:24 8:34 8:46 9:01 9:16
Rijnsaterwoude, Rijnsaterwoude 7:32 7:40 7:47 7:55 8:02 8:10 8:18 8:27 8:37 8:49 9:04 9:19
Leimuiden, Leimuiden/N207 7:40 7:48 7:55 8:03 8:10 8:18 8:26 8:35 8:45 8:57 9:12 9:27
De Hoek, De Hoek 7:52 8:00 8:07 8:15 8:22 8:30 8:38 8:47 8:57 9:09 9:24 9:39
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 7:56 8:04 8:11 8:19 8:26 8:34 8:42 8:51 9:01 9:13 9:28 9:43
Schiphol, AirportA 8:00 8:08 8:15 8:23 8:30 8:38 8:46 8:55 9:05 9:17 9:32 9:47

Alle haltes tonen 1049 1051 1053 1055 1057 1059 1061 1063 1065 1067 1069 1071
Alphen a/d Rijn, StationV 9:18 9:33 9:48 10:02 10:19 10:34 10:49 11:04 11:19 11:34 11:49 12:04
Alphen a/d Rijn, Centrum 9:20 9:35 9:50 10:04 10:21 10:36 10:51 11:06 11:21 11:36 11:51 12:06
Alphen a/d Rijn, Ziekenhuis 9:25 9:40 9:55 10:09 10:24 10:39 10:54 11:09 11:24 11:39 11:54 12:09
Alphen a/d Rijn, Herenhof 9:28 9:43 9:58 10:12 10:27 10:42 10:57 11:12 11:27 11:42 11:57 12:12
Woubrugge, Jacobswoude 9:31 9:46 10:01 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15
Rijnsaterwoude, Rijnsaterwoude 9:34 9:49 10:04 10:17 10:32 10:47 11:02 11:17 11:32 11:47 12:02 12:17
Leimuiden, Leimuiden/N207 9:42 9:57 10:12 10:23 10:38 10:53 11:08 11:23 11:38 11:53 12:08 12:23
De Hoek, De Hoek 9:54 10:09 10:23 10:34 10:49 11:04 11:19 11:34 11:49 12:04 12:19 12:34
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 9:58 10:12 10:26 10:37 10:52 11:07 11:22 11:37 11:52 12:07 12:22 12:37
Schiphol, AirportA 10:02 10:16 10:30 10:41 10:56 11:11 11:26 11:41 11:56 12:11 12:26 12:41

Alle haltes tonen 1073 1075 1077 1079 1081 1083 1085 1087 1089 1091 1093 1095
Alphen a/d Rijn, StationV 12:19 12:34 12:49 13:04 13:19 13:34 13:49 14:04 14:19 14:34 14:49 15:04
Alphen a/d Rijn, Centrum 12:21 12:36 12:51 13:06 13:21 13:36 13:51 14:06 14:21 14:36 14:51 15:06
Alphen a/d Rijn, Ziekenhuis 12:24 12:39 12:54 13:09 13:24 13:39 13:54 14:09 14:24 14:39 14:54 15:09
Alphen a/d Rijn, Herenhof 12:27 12:42 12:57 13:12 13:27 13:42 13:57 14:12 14:27 14:42 14:57 15:12
Woubrugge, Jacobswoude 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45 15:00 15:15
Rijnsaterwoude, Rijnsaterwoude 12:32 12:47 13:02 13:17 13:32 13:47 14:02 14:17 14:32 14:47 15:02 15:17
Leimuiden, Leimuiden/N207 12:38 12:53 13:08 13:23 13:38 13:53 14:08 14:23 14:38 14:53 15:08 15:23
De Hoek, De Hoek 12:49 13:04 13:19 13:34 13:49 14:04 14:19 14:34 14:49 15:04 15:19 15:34
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 12:52 13:07 13:22 13:37 13:52 14:07 14:22 14:37 14:52 15:07 15:22 15:37
Schiphol, AirportA 12:56 13:11 13:26 13:41 13:56 14:11 14:26 14:41 14:56 15:11 15:26 15:41

Alle haltes tonen 1097 1099 1101 1103 1105 1107 1109 1111 1113 1115 1117 1119
Alphen a/d Rijn, StationV 15:14 15:24 15:34 15:44 15:55 16:04 16:12 16:19 16:26 16:36 16:46 16:56
Alphen a/d Rijn, Centrum 15:16 15:26 15:36 15:46 15:57 16:06 16:14 16:21 16:28 16:38 16:48 16:58
Alphen a/d Rijn, Ziekenhuis 15:19 15:29 15:39 15:49 16:00 16:09 16:17 16:24 16:31 16:41 16:51 17:01
Alphen a/d Rijn, Herenhof 15:22 15:32 15:42 15:52 16:03 16:12 16:20 16:27 16:34 16:44 16:54 17:04
Woubrugge, Jacobswoude 15:25 15:35 15:45 15:55 16:06 16:15 16:23 16:30 16:37 16:47 16:57 17:07
Rijnsaterwoude, Rijnsaterwoude 15:27 15:37 15:47 15:57 16:08 16:17 16:25 16:32 16:39 16:49 16:59 17:09
Leimuiden, Leimuiden/N207 15:33 15:43 15:53 16:03 16:14 16:23 16:31 16:38 16:45 16:55 17:05 17:15
De Hoek, De Hoek 15:44 15:54 16:04 16:14 16:25 16:34 16:42 16:49 16:56 17:06 17:16 17:26
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 15:47 15:57 16:07 16:17 16:28 16:37 16:45 16:52 16:59 17:09 17:19 17:29
Schiphol, AirportA 15:51 16:01 16:11 16:21 16:32 16:41 16:49 16:56 17:03 17:13 17:23 17:33

Alle haltes tonen 1121 1123 1125 1127 1129 1131 1133 1135 1137 1139 1141 1143
Alphen a/d Rijn, StationV 17:04 17:12 17:20 17:28 17:38 17:48 18:01 18:16 18:46 19:16 19:46 20:16
Alphen a/d Rijn, Centrum 17:06 17:14 17:22 17:30 17:40 17:50 18:03 18:18 18:48 19:18 19:48 20:18
Alphen a/d Rijn, Ziekenhuis 17:09 17:17 17:25 17:33 17:43 17:53 18:06 18:21 18:51 19:21 19:51 20:21
Alphen a/d Rijn, Herenhof 17:12 17:20 17:28 17:36 17:46 17:56 18:09 18:24 18:54 19:23 19:53 20:23
Woubrugge, Jacobswoude 17:15 17:23 17:31 17:39 17:49 17:59 18:12 18:27 18:57 19:25 19:55 20:25
Rijnsaterwoude, Rijnsaterwoude 17:17 17:25 17:33 17:41 17:51 18:01 18:14 18:29 18:59 19:27 19:57 20:27
Leimuiden, Leimuiden/N207 17:23 17:31 17:39 17:47 17:57 18:07 18:20 18:35 19:04 19:32 20:02 20:32
De Hoek, De Hoek 17:34 17:42 17:50 17:58 18:08 18:18 18:31 18:46 19:14 19:42 20:12 20:42
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 17:37 17:45 17:53 18:01 18:11 18:21 18:34 18:49 19:17 19:45 20:15 20:45
Schiphol, AirportA 17:41 17:49 17:57 18:05 18:15 18:25 18:38 18:53 19:21 19:49 20:19 20:49

Alle haltes tonen 1145 1147 1149 1151 1153 1155 1157 1159 1161 1163 1165
Alphen a/d Rijn, StationV 20:46 21:16 21:46 22:16 22:46 23:18 0:18 1:18 2:18 3:08 4:08
Alphen a/d Rijn, Centrum 20:48 21:18 21:48 22:18 22:48 23:20 0:20 1:20 2:20 3:10 4:10
Alphen a/d Rijn, Ziekenhuis 20:51 21:21 21:51 22:21 22:51 23:23 0:23 1:23 2:23 3:13 4:13
Alphen a/d Rijn, Herenhof 20:53 21:23 21:53 22:23 22:53 23:25 0:25 1:25 2:25 3:15 4:15
Woubrugge, Jacobswoude 20:55 21:25 21:55 22:25 22:55 23:27 0:27 1:27 2:27 3:17 4:17
Rijnsaterwoude, Rijnsaterwoude 20:57 21:27 21:57 22:27 22:57 23:29 0:29 1:29 2:29 3:19 4:19
Leimuiden, Leimuiden/N207 21:02 21:32 22:02 22:32 23:02 23:34 0:34 1:34 2:34 3:24 4:24
De Hoek, De Hoek 21:12 21:42 22:12 22:42 23:12 23:44 0:44 1:44 2:44 3:34 4:34
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 21:15 21:45 22:15 22:45 23:15 23:47 0:47 1:47 2:47 3:37 4:37
Schiphol, AirportA 21:19 21:49 22:19 22:49 23:19 23:51 0:51 1:51 2:51 3:41 4:41

Alle haltes tonen 8001 8003 8005 8007 8009 8011 8013 8015 8017 8019 8021 8023
Alphen a/d Rijn, StationV 5:02 5:32 6:02 6:17 6:31 6:46 7:01 7:10 7:20 7:30 7:40 7:50
Alphen a/d Rijn, Centrum 5:04 5:34 6:04 6:19 6:33 6:48 7:03 7:12 7:22 7:32 7:42 7:52
Alphen a/d Rijn, Ziekenhuis 5:07 5:37 6:07 6:22 6:36 6:53 7:08 7:17 7:27 7:37 7:47 7:57
Alphen a/d Rijn, Herenhof 5:09 5:39 6:09 6:24 6:38 6:56 7:11 7:20 7:30 7:40 7:50 8:00
Woubrugge, Jacobswoude 5:12 5:42 6:12 6:27 6:41 6:59 7:14 7:23 7:33 7:43 7:53 8:03
Rijnsaterwoude, Rijnsaterwoude 5:14 5:44 6:14 6:29 6:43 7:02 7:17 7:26 7:36 7:46 7:56 8:06
Leimuiden, Leimuiden/N207 5:20 5:50 6:20 6:35 6:50 7:10 7:25 7:34 7:44 7:54 8:04 8:14
De Hoek, De Hoek 5:32 6:02 6:32 6:47 7:02 7:22 7:37 7:46 7:56 8:06 8:16 8:26
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 5:35 6:05 6:35 6:51 7:06 7:26 7:41 7:50 8:00 8:10 8:20 8:30
Schiphol, AirportA 5:39 6:09 6:39 6:55 7:10 7:30 7:45 7:54 8:04 8:14 8:24 8:34

Alle haltes tonen 8025 8027 8029 8031 8033 8035 8037 8039 8041 8043 8045 8047
Alphen a/d Rijn, StationV 8:00 8:15 8:29 8:44 8:59 9:14 9:29 9:44 9:59 10:14 10:29 10:44
Alphen a/d Rijn, Centrum 8:02 8:17 8:31 8:46 9:01 9:16 9:31 9:46 10:01 10:16 10:31 10:46
Alphen a/d Rijn, Ziekenhuis 8:07 8:22 8:36 8:51 9:06 9:21 9:36 9:51 10:06 10:19 10:34 10:49
Alphen a/d Rijn, Herenhof 8:10 8:25 8:39 8:54 9:09 9:24 9:39 9:54 10:09 10:22 10:37 10:52
Woubrugge, Jacobswoude 8:13 8:28 8:42 8:57 9:12 9:27 9:42 9:57 10:12 10:25 10:40 10:55
Rijnsaterwoude, Rijnsaterwoude 8:16 8:31 8:45 9:00 9:15 9:30 9:45 10:00 10:14 10:27 10:42 10:57
Leimuiden, Leimuiden/N207 8:24 8:39 8:53 9:08 9:23 9:38 9:53 10:08 10:20 10:33 10:48 11:03
De Hoek, De Hoek 8:36 8:51 9:05 9:20 9:35 9:50 10:05 10:19 10:31 10:44 10:59 11:14
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 8:40 8:55 9:09 9:24 9:39 9:54 10:09 10:22 10:34 10:47 11:02 11:17
Schiphol, AirportA 8:44 8:59 9:13 9:28 9:43 9:58 10:13 10:26 10:38 10:51 11:06 11:21

Alle haltes tonen 8049 8051 8053 8055 8057 8059 8061 8063 8065 8067 8069 8071
Alphen a/d Rijn, StationV 10:59 11:14 11:29 11:44 11:59 12:14 12:29 12:44 12:59 13:14 13:29 13:44
Alphen a/d Rijn, Centrum 11:01 11:16 11:31 11:46 12:01 12:16 12:31 12:46 13:01 13:16 13:31 13:46
Alphen a/d Rijn, Ziekenhuis 11:04 11:19 11:34 11:49 12:04 12:19 12:34 12:49 13:04 13:19 13:34 13:49
Alphen a/d Rijn, Herenhof 11:07 11:22 11:37 11:52 12:07 12:22 12:37 12:52 13:07 13:22 13:37 13:52
Woubrugge, Jacobswoude 11:10 11:25 11:40 11:55 12:10 12:25 12:40 12:55 13:10 13:25 13:40 13:55
Rijnsaterwoude, Rijnsaterwoude 11:12 11:27 11:42 11:57 12:12 12:27 12:42 12:57 13:12 13:27 13:42 13:57
Leimuiden, Leimuiden/N207 11:18 11:33 11:48 12:03 12:18 12:33 12:48 13:03 13:18 13:33 13:48 14:03
De Hoek, De Hoek 11:29 11:44 11:59 12:14 12:29 12:44 12:59 13:14 13:29 13:44 13:59 14:14
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 11:32 11:47 12:02 12:17 12:32 12:47 13:02 13:17 13:32 13:47 14:02 14:17
Schiphol, AirportA 11:36 11:51 12:06 12:21 12:36 12:51 13:06 13:21 13:36 13:51 14:06 14:21

Alle haltes tonen 8073 8075 8077 8079 8081 8083 8085 8087 8089 8091 8093 8095
Alphen a/d Rijn, StationV 13:59 14:14 14:29 14:44 14:59 15:14 15:29 15:44 15:59 16:14 16:29 16:44
Alphen a/d Rijn, Centrum 14:01 14:16 14:31 14:46 15:01 15:16 15:31 15:46 16:01 16:16 16:31 16:46
Alphen a/d Rijn, Ziekenhuis 14:04 14:19 14:34 14:49 15:04 15:19 15:34 15:49 16:04 16:19 16:34 16:49
Alphen a/d Rijn, Herenhof 14:07 14:22 14:37 14:52 15:07 15:22 15:37 15:52 16:07 16:22 16:37 16:52
Woubrugge, Jacobswoude 14:10 14:25 14:40 14:55 15:10 15:25 15:40 15:55 16:10 16:25 16:40 16:55
Rijnsaterwoude, Rijnsaterwoude 14:12 14:27 14:42 14:57 15:12 15:27 15:42 15:57 16:12 16:27 16:42 16:57
Leimuiden, Leimuiden/N207 14:18 14:33 14:48 15:03 15:18 15:33 15:48 16:03 16:18 16:33 16:48 17:03
De Hoek, De Hoek 14:29 14:44 14:59 15:14 15:29 15:44 15:59 16:14 16:29 16:44 16:59 17:14
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 14:32 14:47 15:02 15:17 15:32 15:47 16:02 16:17 16:32 16:47 17:02 17:17
Schiphol, AirportA 14:36 14:51 15:06 15:21 15:36 15:51 16:06 16:21 16:36 16:51 17:06 17:21

Alle haltes tonen 8097 8099 8101 8103 8105 8107 8109 8111 8113 8115 8117 8119
Alphen a/d Rijn, StationV 16:59 17:14 17:29 17:45 18:01 18:16 18:46 19:16 19:46 20:16 20:46 21:16
Alphen a/d Rijn, Centrum 17:01 17:16 17:31 17:47 18:03 18:18 18:48 19:18 19:48 20:18 20:48 21:18
Alphen a/d Rijn, Ziekenhuis 17:04 17:19 17:34 17:50 18:06 18:21 18:51 19:21 19:51 20:21 20:51 21:21
Alphen a/d Rijn, Herenhof 17:07 17:22 17:37 17:53 18:09 18:24 18:54 19:23 19:53 20:23 20:53 21:23
Woubrugge, Jacobswoude 17:10 17:25 17:40 17:56 18:12 18:27 18:57 19:25 19:55 20:25 20:55 21:25
Rijnsaterwoude, Rijnsaterwoude 17:12 17:27 17:42 17:58 18:14 18:29 18:59 19:27 19:57 20:27 20:57 21:27
Leimuiden, Leimuiden/N207 17:18 17:33 17:48 18:04 18:20 18:35 19:04 19:32 20:02 20:32 21:02 21:32
De Hoek, De Hoek 17:29 17:44 17:59 18:15 18:31 18:46 19:14 19:42 20:12 20:42 21:12 21:42
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 17:32 17:47 18:02 18:18 18:34 18:49 19:17 19:45 20:15 20:45 21:15 21:45
Schiphol, AirportA 17:36 17:51 18:06 18:22 18:38 18:53 19:21 19:49 20:19 20:49 21:19 21:49

Alle haltes tonen 8121 8123 8125 8127 8129 8131 8133 8135 8137
Alphen a/d Rijn, StationV 21:46 22:16 22:46 23:18 0:18 1:18 2:18 3:08 4:08
Alphen a/d Rijn, Centrum 21:48 22:18 22:48 23:20 0:20 1:20 2:20 3:10 4:10
Alphen a/d Rijn, Ziekenhuis 21:51 22:21 22:51 23:23 0:23 1:23 2:23 3:13 4:13
Alphen a/d Rijn, Herenhof 21:53 22:23 22:53 23:25 0:25 1:25 2:25 3:15 4:15
Woubrugge, Jacobswoude 21:55 22:25 22:55 23:27 0:27 1:27 2:27 3:17 4:17
Rijnsaterwoude, Rijnsaterwoude 21:57 22:27 22:57 23:29 0:29 1:29 2:29 3:19 4:19
Leimuiden, Leimuiden/N207 22:02 22:32 23:02 23:34 0:34 1:34 2:34 3:24 4:24
De Hoek, De Hoek 22:12 22:42 23:12 23:44 0:44 1:44 2:44 3:34 4:34
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 22:15 22:45 23:15 23:47 0:47 1:47 2:47 3:37 4:37
Schiphol, AirportA 22:19 22:49 23:19 23:51 0:51 1:51 2:51 3:41 4:41

Alle haltes tonen 6001 6003 6005 6007 6009 6011 6013 6015 6017 6019 6021 6023
Alphen a/d Rijn, StationV 5:05 6:05 6:32 7:05 7:32 8:05 8:32 9:05 9:32 10:05 10:32 11:05
Alphen a/d Rijn, Centrum 5:07 6:07 6:34 7:07 7:34 8:07 8:34 9:07 9:34 10:07 10:34 11:07
Alphen a/d Rijn, Ziekenhuis 5:10 6:10 6:37 7:10 7:37 8:10 8:37 9:10 9:37 10:10 10:37 11:10
Alphen a/d Rijn, Herenhof 5:12 6:12 6:39 7:12 7:39 8:12 8:39 9:12 9:39 10:12 10:39 11:12
Woubrugge, Jacobswoude 5:15 6:15 6:42 7:15 7:42 8:15 8:42 9:15 9:42 10:15 10:42 11:15
Rijnsaterwoude, Rijnsaterwoude 5:17 6:17 6:44 7:17 7:44 8:17 8:44 9:17 9:44 10:17 10:44 11:17
Leimuiden, Leimuiden/N207 5:22 6:22 6:49 7:22 7:49 8:22 8:49 9:22 9:49 10:22 10:49 11:22
De Hoek, De Hoek 5:33 6:33 7:00 7:33 8:00 8:33 9:00 9:33 10:00 10:33 11:00 11:33
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 5:36 6:36 7:03 7:36 8:03 8:36 9:03 9:36 10:03 10:36 11:03 11:36
Schiphol, AirportA 5:40 6:40 7:07 7:40 8:07 8:40 9:07 9:40 10:07 10:40 11:07 11:40

Alle haltes tonen 6025 6027 6029 6031 6033 6035 6037 6039 6041 6043 6045 6047
Alphen a/d Rijn, StationV 11:32 12:05 12:32 13:05 13:32 14:05 14:32 15:05 15:32 16:05 16:32 17:05
Alphen a/d Rijn, Centrum 11:34 12:07 12:34 13:07 13:34 14:07 14:34 15:07 15:34 16:07 16:34 17:07
Alphen a/d Rijn, Ziekenhuis 11:37 12:10 12:37 13:10 13:37 14:10 14:37 15:10 15:37 16:10 16:37 17:10
Alphen a/d Rijn, Herenhof 11:39 12:12 12:39 13:12 13:39 14:12 14:39 15:12 15:39 16:12 16:39 17:12
Woubrugge, Jacobswoude 11:42 12:15 12:42 13:15 13:42 14:15 14:42 15:15 15:42 16:15 16:42 17:15
Rijnsaterwoude, Rijnsaterwoude 11:44 12:17 12:44 13:17 13:44 14:17 14:44 15:17 15:44 16:17 16:44 17:17
Leimuiden, Leimuiden/N207 11:49 12:22 12:49 13:22 13:49 14:22 14:49 15:22 15:49 16:22 16:49 17:22
De Hoek, De Hoek 12:00 12:33 13:00 13:33 14:00 14:33 15:00 15:33 16:00 16:33 17:00 17:33
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 12:03 12:36 13:03 13:36 14:03 14:36 15:03 15:36 16:03 16:36 17:03 17:36
Schiphol, AirportA 12:07 12:40 13:07 13:40 14:07 14:40 15:07 15:40 16:07 16:40 17:07 17:40

Alle haltes tonen 6049 6051 6053 6055 6057 6059 6061 6063 6065 6067 6069 6071
Alphen a/d Rijn, StationV 17:32 18:07 18:37 19:07 19:43 20:13 20:43 21:13 21:43 22:13 22:43 23:13
Alphen a/d Rijn, Centrum 17:34 18:09 18:39 19:09 19:45 20:15 20:45 21:15 21:45 22:15 22:45 23:15
Alphen a/d Rijn, Ziekenhuis 17:37 18:12 18:42 19:12 19:48 20:18 20:48 21:18 21:48 22:18 22:48 23:18
Alphen a/d Rijn, Herenhof 17:39 18:14 18:44 19:14 19:50 20:20 20:50 21:20 21:50 22:20 22:50 23:20
Woubrugge, Jacobswoude 17:42 18:17 18:47 19:17 19:53 20:23 20:53 21:23 21:53 22:23 22:53 23:23
Rijnsaterwoude, Rijnsaterwoude 17:44 18:19 18:49 19:19 19:55 20:25 20:55 21:25 21:55 22:25 22:55 23:25
Leimuiden, Leimuiden/N207 17:49 18:24 18:54 19:24 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00 22:30 23:00 23:30
De Hoek, De Hoek 18:00 18:34 19:04 19:34 20:10 20:40 21:10 21:40 22:10 22:40 23:10 23:40
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 18:03 18:37 19:07 19:37 20:13 20:43 21:13 21:43 22:13 22:43 23:13 23:43
Schiphol, AirportA 18:07 18:41 19:11 19:41 20:17 20:47 21:17 21:47 22:17 22:47 23:17 23:47

Alle haltes tonen 6073 6075 6077 6079 6081
Alphen a/d Rijn, StationV 0:13 1:13 2:13 3:05 4:05
Alphen a/d Rijn, Centrum 0:15 1:15 2:15 3:07 4:07
Alphen a/d Rijn, Ziekenhuis 0:18 1:18 2:18 3:10 4:10
Alphen a/d Rijn, Herenhof 0:20 1:20 2:20 3:12 4:12
Woubrugge, Jacobswoude 0:23 1:23 2:23 3:15 4:15
Rijnsaterwoude, Rijnsaterwoude 0:25 1:25 2:25 3:17 4:17
Leimuiden, Leimuiden/N207 0:30 1:30 2:30 3:22 4:22
De Hoek, De Hoek 0:40 1:40 2:40 3:32 4:32
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 0:43 1:43 2:43 3:35 4:35
Schiphol, AirportA 0:47 1:47 2:47 3:39 4:39

Alle haltes tonen 7001 7003 7005 7007 7009 7011 7013 7015 7017 7019 7021 7023
Alphen a/d Rijn, StationV 5:05 6:05 6:33 7:05 7:33 8:05 8:33 9:05 9:33 10:05 10:33 11:05
Alphen a/d Rijn, Centrum 5:07 6:07 6:35 7:07 7:35 8:07 8:35 9:07 9:35 10:07 10:35 11:07
Alphen a/d Rijn, Ziekenhuis 5:10 6:10 6:38 7:10 7:38 8:10 8:38 9:10 9:38 10:10 10:38 11:10
Alphen a/d Rijn, Herenhof 5:12 6:12 6:40 7:12 7:40 8:12 8:40 9:12 9:40 10:12 10:40 11:12
Woubrugge, Jacobswoude 5:15 6:15 6:43 7:15 7:43 8:15 8:43 9:15 9:43 10:15 10:43 11:15
Rijnsaterwoude, Rijnsaterwoude 5:17 6:17 6:45 7:17 7:45 8:17 8:45 9:17 9:45 10:17 10:45 11:17
Leimuiden, Leimuiden/N207 5:22 6:22 6:50 7:22 7:50 8:22 8:50 9:22 9:50 10:22 10:50 11:22
De Hoek, De Hoek 5:32 6:32 7:00 7:32 8:00 8:32 9:00 9:32 10:00 10:32 11:00 11:32
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 5:35 6:35 7:03 7:35 8:03 8:35 9:03 9:35 10:03 10:35 11:03 11:35
Schiphol, AirportA 5:39 6:39 7:07 7:39 8:07 8:39 9:07 9:39 10:07 10:39 11:07 11:39

Alle haltes tonen 7025 7027 7029 7031 7033 7035 7037 7039 7041 7043 7045 7047
Alphen a/d Rijn, StationV 11:33 12:05 12:33 13:05 13:33 14:05 14:33 15:05 15:33 16:05 16:33 17:05
Alphen a/d Rijn, Centrum 11:35 12:07 12:35 13:07 13:35 14:07 14:35 15:07 15:35 16:07 16:35 17:07
Alphen a/d Rijn, Ziekenhuis 11:38 12:10 12:38 13:10 13:38 14:10 14:38 15:10 15:38 16:10 16:38 17:10
Alphen a/d Rijn, Herenhof 11:40 12:12 12:40 13:12 13:40 14:12 14:40 15:12 15:40 16:12 16:40 17:12
Woubrugge, Jacobswoude 11:43 12:15 12:43 13:15 13:43 14:15 14:43 15:15 15:43 16:15 16:43 17:15
Rijnsaterwoude, Rijnsaterwoude 11:45 12:17 12:45 13:17 13:45 14:17 14:45 15:17 15:45 16:17 16:45 17:17
Leimuiden, Leimuiden/N207 11:50 12:22 12:50 13:22 13:50 14:22 14:50 15:22 15:50 16:22 16:50 17:22
De Hoek, De Hoek 12:00 12:32 13:00 13:32 14:00 14:32 15:00 15:32 16:00 16:32 17:00 17:32
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 12:03 12:35 13:03 13:35 14:03 14:35 15:03 15:35 16:03 16:35 17:03 17:35
Schiphol, AirportA 12:07 12:39 13:07 13:39 14:07 14:39 15:07 15:39 16:07 16:39 17:07 17:39

Alle haltes tonen 7049 7051 7053 7055 7057 7059 7061 7063 7065 7067 7069 7071
Alphen a/d Rijn, StationV 17:33 18:13 18:43 19:13 19:43 20:13 20:43 21:13 21:43 22:13 22:43 23:13
Alphen a/d Rijn, Centrum 17:35 18:15 18:45 19:15 19:45 20:15 20:45 21:15 21:45 22:15 22:45 23:15
Alphen a/d Rijn, Ziekenhuis 17:38 18:18 18:48 19:18 19:48 20:18 20:48 21:18 21:48 22:18 22:48 23:18
Alphen a/d Rijn, Herenhof 17:40 18:20 18:50 19:20 19:50 20:20 20:50 21:20 21:50 22:20 22:50 23:20
Woubrugge, Jacobswoude 17:43 18:22 18:52 19:22 19:52 20:22 20:52 21:22 21:52 22:22 22:52 23:22
Rijnsaterwoude, Rijnsaterwoude 17:45 18:24 18:54 19:24 19:54 20:24 20:54 21:24 21:54 22:24 22:54 23:24
Leimuiden, Leimuiden/N207 17:50 18:29 18:59 19:29 19:59 20:29 20:59 21:29 21:59 22:29 22:59 23:29
De Hoek, De Hoek 18:00 18:39 19:09 19:39 20:09 20:39 21:09 21:39 22:09 22:39 23:09 23:39
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 18:03 18:42 19:12 19:42 20:12 20:42 21:12 21:42 22:12 22:42 23:12 23:42
Schiphol, AirportA 18:07 18:46 19:16 19:46 20:16 20:46 21:16 21:46 22:16 22:46 23:16 23:46

Alle haltes tonen 7073 7075 7077 7079 7081
Alphen a/d Rijn, StationV 0:13 1:13 2:13 3:05 4:05
Alphen a/d Rijn, Centrum 0:15 1:15 2:15 3:07 4:07
Alphen a/d Rijn, Ziekenhuis 0:18 1:18 2:18 3:10 4:10
Alphen a/d Rijn, Herenhof 0:20 1:20 2:20 3:12 4:12
Woubrugge, Jacobswoude 0:22 1:22 2:22 3:14 4:14
Rijnsaterwoude, Rijnsaterwoude 0:24 1:24 2:24 3:16 4:16
Leimuiden, Leimuiden/N207 0:29 1:29 2:29 3:21 4:21
De Hoek, De Hoek 0:39 1:39 2:39 3:31 4:31
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 0:42 1:42 2:42 3:34 4:34
Schiphol, AirportA 0:46 1:46 2:46 3:38 4:38

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.