Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling Kies regio

Vanwege het coronavirus heeft de Rijksoverheid diverse maatregelen getroffen. Als gevolg hiervan zijn er enkele wijzigingen in de dienstregeling. Plan je reis niet te vroeg van tevoren, tot een uur voor vertrek kunnen er eventueel nog aanpassingen plaatsvinden.
Klik hier om te controleren of er wijzigingen zijn voor je reis.

Lijn 8: Maastricht Boschpoort naar ValkenburgPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
21 februari 2021
Haltenummer: 
66390120 (Bemelen, Gasthuis)
OV Reisinformatie: 
0800 0232545
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Vakanties: Kerstvakantie: 21 december t/m 31 december 2020. Voorjaarsvakantie: 15 t/m 19 februari 2021. Meivakantie: 3 t/m 7 mei 2021. Zomervakantie: 19 juli t/m 4 september 2021. Herfstvakantie 25 oktober tm 29 oktober 2021.

Op 1e en 2e Kerstdag (25 en 26 dec), Nieuwjaarsdag (1 jan), 2e Paasdag (5 april), Hemelvaartsdag (13 mei) en 2e Pinksterdag (24 mei) wordt de dienstregeling gereden als op zondag. Koningsdag (27 april), Bevrijdingsdag (5 mei) wordt de dienstregeling gereden als op zaterdag. Op Kerstavond en oudejaarsavond eindigt de dienstregeling rond 20:00 uur. Alle ritten welke na 20:00 uur vertrekken vanaf de beginhalte zullen niet meer rijden.

Alle haltes tonen 1001a 1005a 1009a 1013a 1017a 1021a 1025a 1029a 1033a 1037a 1041a 1045a
Maastricht, MeutestraatV - 6:44 7:44 8:44 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44
Maastricht, Drijversstraat - 6:45 7:45 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat - 6:47 7:47 8:47 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47
Maastricht, Boschstraat/Maagdendries - 6:50 7:50 8:50 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50
Maastricht, Boschstraat/Markt - 6:51 7:51 8:51 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51
Maastricht, Station Perron HA - 6:55 7:55 8:55 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55
Maastricht, Station Perron HV 5:57 6:57 7:57 8:57 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57
Maastricht, Wilhelminasingel 5:59 6:59 7:59 8:59 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59
Maastricht, Koningsplein 6:02 7:02 8:02 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02
Maastricht, Scharnerweg 6:03 7:03 8:03 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 6:05 7:05 8:05 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 6:06 7:06 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06
Maastricht, Vijverdal 6:07 7:07 8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07
Maastricht, Bemelergrubbe 6:07 7:07 8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07
Maastricht, Doornlaan 6:08 7:08 8:08 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08
Bemelen, Oude Akerstraat 6:11 7:11 8:11 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11
Bemelen, Laurentiusstraat 6:11 7:11 8:11 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11
Bemelen, Hotel Bergrust 6:12 7:12 8:12 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12
Bemelen, Mooi Bemelen 6:14 7:14 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14
Bemelen, Gasthuis 6:14 7:14 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14
Bemelen, Reutjesstraat 6:15 7:15 8:15 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15
Sibbe, Daalhemerweg 6:17 7:17 8:17 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17
Valkenburg, Steenkolenmijn 6:21 7:21 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Valkenburg, Grendelplein 6:22 7:22 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22
Valkenburg, Wilhelminalaan 6:23 7:23 8:23 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23
Valkenburg, Station Arriva Perron AA 6:25 7:25 8:25 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25

a: Rood raster: Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus.

Alle haltes tonen 1049a 1053a 1057a 1061a 1065a
Maastricht, MeutestraatV 17:44 18:44 20:01 21:01 22:01
Maastricht, Drijversstraat 17:45 18:45 20:02 21:02 22:02
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat 17:47 18:47 20:03 21:03 22:03
Maastricht, Boschstraat/Maagdendries 17:50 18:50 20:04 21:04 22:04
Maastricht, Boschstraat/Markt 17:51 18:51 20:05 21:05 22:05
Maastricht, Station Perron HA 17:55 18:55 20:08 21:08 22:08
Maastricht, Station Perron HV 17:57 18:57 20:09 21:09 22:09
Maastricht, Wilhelminasingel 17:59 18:59 20:10 21:10 22:10
Maastricht, Koningsplein 18:02 19:02 20:13 21:13 22:13
Maastricht, Scharnerweg 18:03 19:03 20:14 21:14 22:14
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 18:05 19:04 20:15 21:15 22:15
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 18:06 19:05 20:16 21:16 22:16
Maastricht, Vijverdal 18:07 19:06 20:17 21:17 22:17
Maastricht, Bemelergrubbe 18:07 19:06 20:17 21:17 22:17
Maastricht, Doornlaan 18:08 19:07 20:18 21:18 22:18
Bemelen, Oude Akerstraat 18:11 19:10 20:21 21:21 22:21
Bemelen, Laurentiusstraat 18:11 19:10 20:21 21:21 22:21
Bemelen, Hotel Bergrust 18:12 19:11 20:22 21:22 22:22
Bemelen, Mooi Bemelen 18:14 19:12 20:23 21:23 22:23
Bemelen, Gasthuis 18:14 19:12 20:23 21:23 22:23
Bemelen, Reutjesstraat 18:15 19:13 20:24 21:24 22:24
Sibbe, Daalhemerweg 18:17 19:15 20:26 21:26 22:26
Valkenburg, Steenkolenmijn 18:21 19:18 20:29 21:29 22:29
Valkenburg, Grendelplein 18:22 19:19 20:30 21:30 22:30
Valkenburg, Wilhelminalaan 18:23 19:20 20:31 21:31 22:31
Valkenburg, Station Arriva Perron AA 18:25 19:21 20:32 21:32 22:32

a: Rood raster: Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus.

Alle haltes tonen 1001a 1005a 1009a 1013a 1017a 1021a 1025a 1029a 1033a 1037a 1041a 1045a
Maastricht, MeutestraatV - 6:44 7:44 8:44 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44
Maastricht, Drijversstraat - 6:45 7:45 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat - 6:47 7:47 8:47 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47
Maastricht, Boschstraat/Maagdendries - 6:50 7:50 8:50 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50
Maastricht, Boschstraat/Markt - 6:51 7:51 8:51 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51
Maastricht, Station Perron HA - 6:55 7:55 8:55 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55
Maastricht, Station Perron HV 5:57 6:57 7:57 8:57 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57
Maastricht, Wilhelminasingel 5:59 6:59 7:59 8:59 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59
Maastricht, Koningsplein 6:02 7:02 8:02 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02
Maastricht, Scharnerweg 6:03 7:03 8:03 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 6:05 7:05 8:05 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 6:06 7:06 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06
Maastricht, Vijverdal 6:07 7:07 8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07
Maastricht, Bemelergrubbe 6:07 7:07 8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07
Maastricht, Doornlaan 6:08 7:08 8:08 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08
Bemelen, Oude Akerstraat 6:11 7:11 8:11 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11
Bemelen, Laurentiusstraat 6:11 7:11 8:11 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11
Bemelen, Hotel Bergrust 6:12 7:12 8:12 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12
Bemelen, Mooi Bemelen 6:14 7:14 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14
Bemelen, Gasthuis 6:14 7:14 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14
Bemelen, Reutjesstraat 6:15 7:15 8:15 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15
Sibbe, Daalhemerweg 6:17 7:17 8:17 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17
Valkenburg, Steenkolenmijn 6:21 7:21 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Valkenburg, Grendelplein 6:22 7:22 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22
Valkenburg, Wilhelminalaan 6:23 7:23 8:23 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23
Valkenburg, Station Arriva Perron AA 6:25 7:25 8:25 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25

a: Rood raster: Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus.

Alle haltes tonen 1049a 1053a 1057a 1061a 1065a
Maastricht, MeutestraatV 17:44 18:44 20:01 21:01 22:01
Maastricht, Drijversstraat 17:45 18:45 20:02 21:02 22:02
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat 17:47 18:47 20:03 21:03 22:03
Maastricht, Boschstraat/Maagdendries 17:50 18:50 20:04 21:04 22:04
Maastricht, Boschstraat/Markt 17:51 18:51 20:05 21:05 22:05
Maastricht, Station Perron HA 17:55 18:55 20:08 21:08 22:08
Maastricht, Station Perron HV 17:57 18:57 20:09 21:09 22:09
Maastricht, Wilhelminasingel 17:59 18:59 20:10 21:10 22:10
Maastricht, Koningsplein 18:02 19:02 20:13 21:13 22:13
Maastricht, Scharnerweg 18:03 19:03 20:14 21:14 22:14
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 18:05 19:04 20:15 21:15 22:15
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 18:06 19:05 20:16 21:16 22:16
Maastricht, Vijverdal 18:07 19:06 20:17 21:17 22:17
Maastricht, Bemelergrubbe 18:07 19:06 20:17 21:17 22:17
Maastricht, Doornlaan 18:08 19:07 20:18 21:18 22:18
Bemelen, Oude Akerstraat 18:11 19:10 20:21 21:21 22:21
Bemelen, Laurentiusstraat 18:11 19:10 20:21 21:21 22:21
Bemelen, Hotel Bergrust 18:12 19:11 20:22 21:22 22:22
Bemelen, Mooi Bemelen 18:14 19:12 20:23 21:23 22:23
Bemelen, Gasthuis 18:14 19:12 20:23 21:23 22:23
Bemelen, Reutjesstraat 18:15 19:13 20:24 21:24 22:24
Sibbe, Daalhemerweg 18:17 19:15 20:26 21:26 22:26
Valkenburg, Steenkolenmijn 18:21 19:18 20:29 21:29 22:29
Valkenburg, Grendelplein 18:22 19:19 20:30 21:30 22:30
Valkenburg, Wilhelminalaan 18:23 19:20 20:31 21:31 22:31
Valkenburg, Station Arriva Perron AA 18:25 19:21 20:32 21:32 22:32

a: Rood raster: Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus.

Alle haltes tonen 6005a 6009a 6013a 6017a 6021a 6025a 6029a 6033a 6037a 6041a 6045a 6049a
Maastricht, MeutestraatV 7:44 8:44 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44
Maastricht, Drijversstraat 7:45 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat 7:47 8:47 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47
Maastricht, Boschstraat/Maagdendries 7:50 8:50 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50
Maastricht, Boschstraat/Markt 7:51 8:51 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51
Maastricht, Station Perron HA 7:55 8:55 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55
Maastricht, Station Perron HV 7:57 8:57 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57
Maastricht, Wilhelminasingel 7:59 8:59 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59
Maastricht, Koningsplein 8:02 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02
Maastricht, Scharnerweg 8:03 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 8:05 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:04
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:05
Maastricht, Vijverdal 8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:06
Maastricht, Bemelergrubbe 8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:06
Maastricht, Doornlaan 8:08 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:07
Bemelen, Oude Akerstraat 8:11 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:10
Bemelen, Laurentiusstraat 8:11 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:10
Bemelen, Hotel Bergrust 8:12 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:11
Bemelen, Mooi Bemelen 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:12
Bemelen, Gasthuis 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:12
Bemelen, Reutjesstraat 8:15 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:13
Sibbe, Daalhemerweg 8:17 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:15
Valkenburg, Steenkolenmijn 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:18
Valkenburg, Grendelplein 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:19
Valkenburg, Wilhelminalaan 8:23 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:20
Valkenburg, Station Arriva Perron AA 8:25 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:21

a: Rood raster: Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus.

Alle haltes tonen 6053a 6057a 6061a
Maastricht, MeutestraatV 20:01 21:01 22:01
Maastricht, Drijversstraat 20:02 21:02 22:02
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat 20:03 21:03 22:03
Maastricht, Boschstraat/Maagdendries 20:04 21:04 22:04
Maastricht, Boschstraat/Markt 20:05 21:05 22:05
Maastricht, Station Perron HA 20:08 21:08 22:08
Maastricht, Station Perron HV 20:09 21:09 22:09
Maastricht, Wilhelminasingel 20:10 21:10 22:10
Maastricht, Koningsplein 20:13 21:13 22:13
Maastricht, Scharnerweg 20:14 21:14 22:14
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 20:15 21:15 22:15
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 20:16 21:16 22:16
Maastricht, Vijverdal 20:17 21:17 22:17
Maastricht, Bemelergrubbe 20:17 21:17 22:17
Maastricht, Doornlaan 20:18 21:18 22:18
Bemelen, Oude Akerstraat 20:21 21:21 22:21
Bemelen, Laurentiusstraat 20:21 21:21 22:21
Bemelen, Hotel Bergrust 20:22 21:22 22:22
Bemelen, Mooi Bemelen 20:23 21:23 22:23
Bemelen, Gasthuis 20:23 21:23 22:23
Bemelen, Reutjesstraat 20:24 21:24 22:24
Sibbe, Daalhemerweg 20:26 21:26 22:26
Valkenburg, Steenkolenmijn 20:29 21:29 22:29
Valkenburg, Grendelplein 20:30 21:30 22:30
Valkenburg, Wilhelminalaan 20:31 21:31 22:31
Valkenburg, Station Arriva Perron AA 20:32 21:32 22:32

a: Rood raster: Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus.

Alle haltes tonen 7001a 7005a 7009a 7013a 7017a 7021a 7025a 7029a 7033a 7037a 7041a
Maastricht, MeutestraatV 8:44 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44
Maastricht, Drijversstraat 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat 8:47 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47
Maastricht, Boschstraat/Maagdendries 8:50 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50
Maastricht, Boschstraat/Markt 8:51 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51
Maastricht, Station Perron HA 8:55 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55
Maastricht, Station Perron HV 8:57 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57
Maastricht, Wilhelminasingel 8:59 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59
Maastricht, Koningsplein 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02
Maastricht, Scharnerweg 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:04
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:05
Maastricht, Vijverdal 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:06
Maastricht, Bemelergrubbe 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:06
Maastricht, Doornlaan 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:07
Bemelen, Oude Akerstraat 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:10
Bemelen, Laurentiusstraat 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:10
Bemelen, Hotel Bergrust 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:11
Bemelen, Mooi Bemelen 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:12
Bemelen, Gasthuis 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:12

a: OV-lijntaxi: rijdt alleen op aanvraag, reserveer tot uiterlijk een uur voor vertrek tel: 0800 - 022 40 50 (gratis).

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.