Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Lijn 8: Maastricht Boschpoort naar ValkenburgPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
10 december 2017
Haltenummer: 
66390120 (Bemelen, Gasthuis)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Vakantieperiodes 2017/2018: Kerstvakantie van 27 december 2017 t/m 5 januari 2018, Voorjaarsvakantie van 14 februari tm 16 februari, Meivakantie van 30 april t/m 4 mei, Zomervakantie van 2 juli t/m 17 augustus, Herfstvakantie van 15 t/m 19 oktober.

Op 1e en 2e Kerstdag (25 en 26 dec.), Nieuwjaarsdag (1 jan.), Carnavals maandag (12 febr.)2e Paasdag (2 april), Hemelvaartsdag (10 mei), 2e Pinksterdag (21 mei) wordt de dienstregeling gereden als op zondag. Carnavals dinsdag (13 febr.)Koningsdag (27 april) wordt de dienstregeling gereden als op zaterdag.Op oudejaarsavond eindigt de dienstregeling rond 20.00 uur. Alle ritten welke na 20.00 uur vertrekken vanaf de beginhalte zullen niet meer rijden.

Alle haltes tonen 1001a 1005a 1009a 1013a 1017a 1021a 1025a 1029a 1033a 1037a 1041a 1045a
Maastricht, MeutestraatV - 6:44 7:44 8:44 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44
Maastricht, Drijversstraat - 6:45 7:45 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat - 6:47 7:47 8:47 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47
Maastricht, Noorderbrug - 6:48 7:48 8:48 9:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48
Maastricht, Boschstraat/Maagdendries - 6:50 7:50 8:50 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50
Maastricht, Boschstraat/Markt - 6:51 7:51 8:51 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51
Maastricht, Station Perron AA - 6:55 7:55 8:55 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55
Maastricht, Station Perron AV 5:57 6:57 7:57 8:57 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57
Maastricht, Wilhelminasingel 5:59 6:59 7:59 8:59 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59
Maastricht, Koningsplein 6:02 7:02 8:02 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02
Maastricht, Scharnerweg 6:03 7:03 8:03 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 6:05 7:05 8:05 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 6:06 7:06 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06
Maastricht, Vijverdal 6:07 7:07 8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07
Maastricht, Bemelergrubbe 6:07 7:07 8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07
Maastricht, Doornlaan 6:08 7:08 8:08 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08
Bemelen, Oude Akerstraat 6:11 7:11 8:11 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11
Bemelen, Laurentiusstraat 6:11 7:11 8:11 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11
Bemelen, Hotel Bergrust 6:12 7:12 8:12 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12
Bemelen, Mooi Bemelen 6:14 7:14 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14
Bemelen, Gasthuis 6:14 7:14 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14
Bemelen, Reutjesstraat 6:15 7:15 8:15 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15
Sibbe, Daalhemerweg 6:17 7:17 8:17 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17
Valkenburg, Steenkolenmijn 6:21 7:21 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Valkenburg, Grendelplein 6:22 7:22 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22
Valkenburg, Wilhelminalaan 6:23 7:23 8:23 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23
Valkenburg, Station Arriva Perron CA 6:25 7:25 8:25 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25

a: Ritten met een rood raster worden uitgevoerd met een 8-persoonsvoertuig.

Alle haltes tonen 1049a 1053a 1057a 1061a 1065a
Maastricht, MeutestraatV 17:44 18:44 20:01 21:01 22:01
Maastricht, Drijversstraat 17:45 18:45 20:02 21:02 22:02
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat 17:47 18:47 20:03 21:03 22:03
Maastricht, Noorderbrug 17:48 18:48 20:03 21:03 22:03
Maastricht, Boschstraat/Maagdendries 17:50 18:50 20:04 21:04 22:04
Maastricht, Boschstraat/Markt 17:51 18:51 20:05 21:05 22:05
Maastricht, Station Perron AA 17:55 18:55 20:08 21:08 22:08
Maastricht, Station Perron AV 17:57 18:57 20:09 21:09 22:09
Maastricht, Wilhelminasingel 17:59 18:59 20:10 21:10 22:10
Maastricht, Koningsplein 18:02 19:02 20:13 21:13 22:13
Maastricht, Scharnerweg 18:03 19:03 20:14 21:14 22:14
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 18:05 19:04 20:15 21:15 22:15
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 18:06 19:05 20:16 21:16 22:16
Maastricht, Vijverdal 18:07 19:06 20:17 21:17 22:17
Maastricht, Bemelergrubbe 18:07 19:06 20:17 21:17 22:17
Maastricht, Doornlaan 18:08 19:07 20:18 21:18 22:18
Bemelen, Oude Akerstraat 18:11 19:10 20:21 21:21 22:21
Bemelen, Laurentiusstraat 18:11 19:10 20:21 21:21 22:21
Bemelen, Hotel Bergrust 18:12 19:11 20:22 21:22 22:22
Bemelen, Mooi Bemelen 18:14 19:12 20:23 21:23 22:23
Bemelen, Gasthuis 18:14 19:12 20:23 21:23 22:23
Bemelen, Reutjesstraat 18:15 19:13 20:24 21:24 22:24
Sibbe, Daalhemerweg 18:17 19:15 20:26 21:26 22:26
Valkenburg, Steenkolenmijn 18:21 19:18 20:29 21:29 22:29
Valkenburg, Grendelplein 18:22 19:19 20:30 21:30 22:30
Valkenburg, Wilhelminalaan 18:23 19:20 20:31 21:31 22:31
Valkenburg, Station Arriva Perron CA 18:25 19:21 20:32 21:32 22:32

a: Ritten met een rood raster worden uitgevoerd met een 8-persoonsvoertuig.

Alle haltes tonen 1001a 1005a 1009a 1013a 1017a 1021a 1025a 1029a 1033a 1037a 1041a 1045a
Maastricht, MeutestraatV - 6:44 7:44 8:44 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44
Maastricht, Drijversstraat - 6:45 7:45 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat - 6:47 7:47 8:47 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47
Maastricht, Noorderbrug - 6:48 7:48 8:48 9:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48
Maastricht, Boschstraat/Maagdendries - 6:50 7:50 8:50 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50
Maastricht, Boschstraat/Markt - 6:51 7:51 8:51 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51
Maastricht, Station Perron AA - 6:55 7:55 8:55 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55
Maastricht, Station Perron AV 5:57 6:57 7:57 8:57 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57
Maastricht, Wilhelminasingel 5:59 6:59 7:59 8:59 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59
Maastricht, Koningsplein 6:02 7:02 8:02 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02
Maastricht, Scharnerweg 6:03 7:03 8:03 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 6:05 7:05 8:05 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 6:06 7:06 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06
Maastricht, Vijverdal 6:07 7:07 8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07
Maastricht, Bemelergrubbe 6:07 7:07 8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07
Maastricht, Doornlaan 6:08 7:08 8:08 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08
Bemelen, Oude Akerstraat 6:11 7:11 8:11 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11
Bemelen, Laurentiusstraat 6:11 7:11 8:11 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11
Bemelen, Hotel Bergrust 6:12 7:12 8:12 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12
Bemelen, Mooi Bemelen 6:14 7:14 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14
Bemelen, Gasthuis 6:14 7:14 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14
Bemelen, Reutjesstraat 6:15 7:15 8:15 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15
Sibbe, Daalhemerweg 6:17 7:17 8:17 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17
Valkenburg, Steenkolenmijn 6:21 7:21 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Valkenburg, Grendelplein 6:22 7:22 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22
Valkenburg, Wilhelminalaan 6:23 7:23 8:23 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23
Valkenburg, Station Arriva Perron CA 6:25 7:25 8:25 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25

a: Ritten met een rood raster worden uitgevoerd met een 8-persoonsvoertuig.

Alle haltes tonen 1049a 1053a 1057a 1061a 1065a
Maastricht, MeutestraatV 17:44 18:44 20:01 21:01 22:01
Maastricht, Drijversstraat 17:45 18:45 20:02 21:02 22:02
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat 17:47 18:47 20:03 21:03 22:03
Maastricht, Noorderbrug 17:48 18:48 20:03 21:03 22:03
Maastricht, Boschstraat/Maagdendries 17:50 18:50 20:04 21:04 22:04
Maastricht, Boschstraat/Markt 17:51 18:51 20:05 21:05 22:05
Maastricht, Station Perron AA 17:55 18:55 20:08 21:08 22:08
Maastricht, Station Perron AV 17:57 18:57 20:09 21:09 22:09
Maastricht, Wilhelminasingel 17:59 18:59 20:10 21:10 22:10
Maastricht, Koningsplein 18:02 19:02 20:13 21:13 22:13
Maastricht, Scharnerweg 18:03 19:03 20:14 21:14 22:14
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 18:05 19:04 20:15 21:15 22:15
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 18:06 19:05 20:16 21:16 22:16
Maastricht, Vijverdal 18:07 19:06 20:17 21:17 22:17
Maastricht, Bemelergrubbe 18:07 19:06 20:17 21:17 22:17
Maastricht, Doornlaan 18:08 19:07 20:18 21:18 22:18
Bemelen, Oude Akerstraat 18:11 19:10 20:21 21:21 22:21
Bemelen, Laurentiusstraat 18:11 19:10 20:21 21:21 22:21
Bemelen, Hotel Bergrust 18:12 19:11 20:22 21:22 22:22
Bemelen, Mooi Bemelen 18:14 19:12 20:23 21:23 22:23
Bemelen, Gasthuis 18:14 19:12 20:23 21:23 22:23
Bemelen, Reutjesstraat 18:15 19:13 20:24 21:24 22:24
Sibbe, Daalhemerweg 18:17 19:15 20:26 21:26 22:26
Valkenburg, Steenkolenmijn 18:21 19:18 20:29 21:29 22:29
Valkenburg, Grendelplein 18:22 19:19 20:30 21:30 22:30
Valkenburg, Wilhelminalaan 18:23 19:20 20:31 21:31 22:31
Valkenburg, Station Arriva Perron CA 18:25 19:21 20:32 21:32 22:32

a: Ritten met een rood raster worden uitgevoerd met een 8-persoonsvoertuig.

Alle haltes tonen 6001a 6005a 6009a 6013a 6017a 6021a 6025a 6029a 6033a 6037a 6041a 6045a
Maastricht, MeutestraatV - 7:44 8:44 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44
Maastricht, Drijversstraat - 7:45 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat - 7:47 8:47 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47
Maastricht, Noorderbrug - 7:48 8:48 9:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48
Maastricht, Boschstraat/Maagdendries - 7:50 8:50 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50
Maastricht, Boschstraat/Markt - 7:51 8:51 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51
Maastricht, Station Perron AA - 7:55 8:55 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55
Maastricht, Station Perron AV 6:57 7:57 8:57 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57
Maastricht, Wilhelminasingel 6:59 7:59 8:59 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59
Maastricht, Koningsplein 7:02 8:02 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02
Maastricht, Scharnerweg 7:03 8:03 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 7:05 8:05 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 7:06 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06
Maastricht, Vijverdal 7:07 8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07
Maastricht, Bemelergrubbe 7:07 8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07
Maastricht, Doornlaan 7:08 8:08 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08
Bemelen, Oude Akerstraat 7:11 8:11 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11
Bemelen, Laurentiusstraat 7:11 8:11 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11
Bemelen, Hotel Bergrust 7:12 8:12 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12
Bemelen, Mooi Bemelen 7:14 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14
Bemelen, Gasthuis 7:14 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14
Bemelen, Reutjesstraat 7:15 8:15 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15
Sibbe, Daalhemerweg 7:17 8:17 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17
Valkenburg, Steenkolenmijn 7:21 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21
Valkenburg, Grendelplein 7:22 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22
Valkenburg, Wilhelminalaan 7:23 8:23 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23
Valkenburg, Station Arriva Perron CA 7:25 8:25 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25

a: Ritten met een rood raster worden uitgevoerd met een 8-persoonsvoertuig.

Alle haltes tonen 6049a 6053a 6057a 6061a
Maastricht, MeutestraatV 18:44 20:01 21:01 22:01
Maastricht, Drijversstraat 18:45 20:02 21:02 22:02
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat 18:47 20:03 21:03 22:03
Maastricht, Noorderbrug 18:48 20:03 21:03 22:03
Maastricht, Boschstraat/Maagdendries 18:50 20:04 21:04 22:04
Maastricht, Boschstraat/Markt 18:51 20:05 21:05 22:05
Maastricht, Station Perron AA 18:55 20:08 21:08 22:08
Maastricht, Station Perron AV 18:57 20:09 21:09 22:09
Maastricht, Wilhelminasingel 18:59 20:10 21:10 22:10
Maastricht, Koningsplein 19:02 20:13 21:13 22:13
Maastricht, Scharnerweg 19:03 20:14 21:14 22:14
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 19:04 20:15 21:15 22:15
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 19:05 20:16 21:16 22:16
Maastricht, Vijverdal 19:06 20:17 21:17 22:17
Maastricht, Bemelergrubbe 19:06 20:17 21:17 22:17
Maastricht, Doornlaan 19:07 20:18 21:18 22:18
Bemelen, Oude Akerstraat 19:10 20:21 21:21 22:21
Bemelen, Laurentiusstraat 19:10 20:21 21:21 22:21
Bemelen, Hotel Bergrust 19:11 20:22 21:22 22:22
Bemelen, Mooi Bemelen 19:12 20:23 21:23 22:23
Bemelen, Gasthuis 19:12 20:23 21:23 22:23
Bemelen, Reutjesstraat 19:13 20:24 21:24 22:24
Sibbe, Daalhemerweg 19:15 20:26 21:26 22:26
Valkenburg, Steenkolenmijn 19:18 20:29 21:29 22:29
Valkenburg, Grendelplein 19:19 20:30 21:30 22:30
Valkenburg, Wilhelminalaan 19:20 20:31 21:31 22:31
Valkenburg, Station Arriva Perron CA 19:21 20:32 21:32 22:32

a: Ritten met een rood raster worden uitgevoerd met een 8-persoonsvoertuig.

Alle haltes tonen 7001a 7005a 7009a 7013a 7017a 7021a 7025a 7029a 7033a 7037a 7041a 7045a
Maastricht, MeutestraatV 8:44 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44
Maastricht, Drijversstraat 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat 8:47 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:46
Maastricht, Noorderbrug 8:48 9:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:46
Maastricht, Boschstraat/Maagdendries 8:50 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:47
Maastricht, Boschstraat/Markt 8:51 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:48
Maastricht, Station Perron AA 8:55 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:51
Maastricht, Station Perron AV 8:57 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:52
Maastricht, Wilhelminasingel 8:59 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:53
Maastricht, Koningsplein 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 19:56
Maastricht, Scharnerweg 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 19:57
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:04 19:58
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:05 19:59
Maastricht, Vijverdal 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:06 20:00
Maastricht, Bemelergrubbe 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:06 20:00
Maastricht, Doornlaan 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:07 20:01
Bemelen, Oude Akerstraat 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:10 20:04
Bemelen, Laurentiusstraat 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:10 20:04
Bemelen, Hotel Bergrust 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:11 20:05
Bemelen, Mooi Bemelen 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:12 20:06
Bemelen, Gasthuis 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:12 20:06

a: OV-lijntaxi: rijdt alleen op aanvraag, reserveer tot uiterlijk een uur voor vertrek via arriva.nl of tel: 0800 - 022 40 50 (gratis).

Alle haltes tonen 7049a 7053a 7057a
Maastricht, MeutestraatV 20:44 21:44 22:44
Maastricht, Drijversstraat 20:45 21:45 22:45
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat 20:46 21:46 22:46
Maastricht, Noorderbrug 20:46 21:46 22:46
Maastricht, Boschstraat/Maagdendries 20:47 21:47 22:47
Maastricht, Boschstraat/Markt 20:48 21:48 22:48
Maastricht, Station Perron AA 20:51 21:51 22:51
Maastricht, Station Perron AV 20:52 21:52 22:52
Maastricht, Wilhelminasingel 20:53 21:53 22:53
Maastricht, Koningsplein 20:56 21:56 22:56
Maastricht, Scharnerweg 20:57 21:57 22:57
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 20:58 21:58 22:58
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 20:59 21:59 22:59
Maastricht, Vijverdal 21:00 22:00 23:00
Maastricht, Bemelergrubbe 21:00 22:00 23:00
Maastricht, Doornlaan 21:01 22:01 23:01
Bemelen, Oude Akerstraat 21:04 22:04 23:04
Bemelen, Laurentiusstraat 21:04 22:04 23:04
Bemelen, Hotel Bergrust 21:05 22:05 23:05
Bemelen, Mooi Bemelen 21:06 22:06 23:06
Bemelen, Gasthuis 21:06 22:06 23:06

a: OV-lijntaxi: rijdt alleen op aanvraag, reserveer tot uiterlijk een uur voor vertrek via arriva.nl of tel: 0800 - 022 40 50 (gratis).

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.