Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Lijn 238: Boxmeer naar GravePrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
Haltenummer: 
60410220 (Boxmeer, Maasziekenhuis)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

De vakantiedienstregeling in 2020: 23 dec. 2019 t/m 3 jan. 2020 (kerstvakantie), 24 t/m 28 februari (voorjaarsvakantie), 28 april t/m 1 mei (meivakantie), 22 mei (dag na hemelvaart) 4 juli t/m 30 aug. (zomervakantie), 19 t/m 23 okt. (herfstvakantie), 21 dec. t/m 4 januari 2021 (kerstvakantie).

Beide Kerstdagen (25 en 26 dec), Nieuwjaarsdag (1 jan.), Paasmaandag (13 april), Hemelvaartsdag (21 mei), en Pinkstermaandag (1 juni), wordt de dienstregeling als op zondag gereden. Op Koningsdag (27 april), wordt de dienstregeling als op zaterdag gereden. Buurtbussen rijden NIET op Koningsdag.

Alle haltes tonen 1002 1006 1010 1014 1018 1022 1026 1030 1034 1038 1042 1046
Boxmeer, StationV - 8:04 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04
Boxmeer, Bilderbeekstraat - 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06
Boxmeer, Beugenseweg - 8:08 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08
Boxmeer, Hoogendijk - 8:09 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09
Boxmeer, Maasziekenhuis - 8:12 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12
Beugen, Hagelkruisstraat - 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14
Beugen, Oeffeltseweg - 8:15 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15
Oeffelt, Kwekerij - 8:17 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17
Oeffelt, Raadhuisplein - 8:18 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18
Oeffelt, Kerkstraat - 8:19 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19
Sint Agatha, Groeneweg - 8:20 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20
Sint Agatha, De Messemaker - 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21
Cuijk, Hapsebaan - 8:23 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23
Cuijk, Jan van Cuykstraat - 8:24 9:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24
Cuijk, Aleidestraat - 8:25 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25
Cuijk, Station - 8:26 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26
Cuijk, Zwaanstraat - 8:27 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27
Cuijk, Guldengaarde - 8:29 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29
Cuijk, Merletcollege - 8:30 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30
Cuijk, Galberg - 8:31 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31
Cuijk, Potbeker - 8:32 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32
Cuijk, Lavendel Winkelcentrum - 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34
Cuijk, Bostulp - 8:35 9:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35
Cuijk, Beersebaan - 8:36 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36
Cuijk, Rodevoort - 8:38 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38
Beers, Hoenderstraat - 8:39 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39
Beers, Dommelsvoort - 8:39 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39
Beers, Molenstraat - 8:40 9:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40
Beers, Kerk 7:41 8:41 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41
Gassel, Kerk 7:46 8:46 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 -
Gassel, Molen 7:47 8:47 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 -
Escharen, Veldweg 7:50 8:50 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 -
Escharen, Beerschemaasweg-Veldweg 7:50 8:50 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 -
Escharen, Burg. de Bourbonplein 7:51 8:51 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 -
Grave, Prins Willem Alexanderplantsoen 7:52 8:52 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 -
Grave, Estersveld 7:54 8:54 9:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 -
Grave, Tijmlaan 7:55 8:55 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 -
Grave, Stoofweg 7:56 8:56 9:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 -
Grave, BusstationA 7:57 8:57 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 -

Alle haltes tonen 1002 1006 1010 1014 1018 1022 1026 1030 1034 1038 1042 1046
Boxmeer, StationV - 8:04 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04
Boxmeer, Bilderbeekstraat - 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06
Boxmeer, Beugenseweg - 8:08 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08
Boxmeer, Hoogendijk - 8:09 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09
Boxmeer, Maasziekenhuis - 8:12 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12
Beugen, Hagelkruisstraat - 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14
Beugen, Oeffeltseweg - 8:15 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15
Oeffelt, Kwekerij - 8:17 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17
Oeffelt, Raadhuisplein - 8:18 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18
Oeffelt, Kerkstraat - 8:19 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19
Sint Agatha, Groeneweg - 8:20 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20
Sint Agatha, De Messemaker - 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21
Cuijk, Hapsebaan - 8:23 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23
Cuijk, Jan van Cuykstraat - 8:24 9:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24
Cuijk, Aleidestraat - 8:25 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25
Cuijk, Station - 8:26 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26
Cuijk, Zwaanstraat - 8:27 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27
Cuijk, Guldengaarde - 8:29 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29
Cuijk, Merletcollege - 8:30 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30
Cuijk, Galberg - 8:31 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31
Cuijk, Potbeker - 8:32 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32
Cuijk, Lavendel Winkelcentrum - 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34
Cuijk, Bostulp - 8:35 9:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35
Cuijk, Beersebaan - 8:36 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36
Cuijk, Rodevoort - 8:38 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38
Beers, Hoenderstraat - 8:39 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39
Beers, Dommelsvoort - 8:39 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39
Beers, Molenstraat - 8:40 9:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40
Beers, Kerk 7:41 8:41 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41
Gassel, Kerk 7:46 8:46 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 -
Gassel, Molen 7:47 8:47 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 -
Escharen, Veldweg 7:50 8:50 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 -
Escharen, Beerschemaasweg-Veldweg 7:50 8:50 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 -
Escharen, Burg. de Bourbonplein 7:51 8:51 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 -
Grave, Prins Willem Alexanderplantsoen 7:52 8:52 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 -
Grave, Estersveld 7:54 8:54 9:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 -
Grave, Tijmlaan 7:55 8:55 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 -
Grave, Stoofweg 7:56 8:56 9:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 -
Grave, BusstationA 7:57 8:57 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 -

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.