Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling Kies regio

Vanwege het coronavirus heeft de Rijksoverheid diverse maatregelen getroffen. Als gevolg hiervan zijn er enkele wijzigingen in de dienstregeling. Plan je reis niet te vroeg van tevoren, tot een uur voor vertrek kunnen er eventueel nog aanpassingen plaatsvinden.
Klik hier om te controleren of er wijzigingen zijn voor je reis.

Lijn 57: Leiden Centraal naar Nieuw-VennepPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
9 mei 2021
Haltenummer: 
55361000 (De Zilk, Hoogduinweg)
OV Reisinformatie: 
0800 0232545
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Vakanties:Kerstvakantie: 21 december t/m 31 december 2020.Zomervakantie: 12 juli t/m 27 augustus 2021.Herfstvakantie 18 oktober tm 22 oktober 2021.

Op Koningsdag (27 april) wordt de dienstregeling gereden als op zaterdag. Op Hemelvaartsdag (13 mei), 2e Pinksterdag (24 mei) en 1e Kerstdag (25 dec) wordt de dienstregeling gereden als op zondag. Dag na Hemelvaart (14 mei) wordt de dienstregeling gereden als op een werkdag. Op oudejaarsavond eindigt de dienstregeling rond 20:00 uur. Alle ritten welke na 20:00 uur vertrekken vanaf de beginhalte zullen niet meer rijden.

Alle haltes tonen 1002 1008 1004a 1006 1010 1012a 1014 1016a 1018 1020a 1022 1024a
Leiden, Leiden CentraalV - - 5:48 6:15 7:10 7:41 8:13 8:43 9:14 9:42 10:14 10:44
Leiden, Leiden Centraal Westzijde - - 5:49 6:16 7:11 7:42 8:14 8:44 9:15 9:43 10:15 10:45
Leiden, Posthof - - 5:50 6:17 7:12 7:43 8:15 8:45 9:17 9:45 10:17 10:47
Leiden, Albinusdreef - - 5:51 6:18 7:13 7:44 8:16 8:46 9:18 9:46 10:18 10:48
Leiden, Blauwe Vogelweg - - 5:52 6:19 7:14 7:45 8:17 8:47 9:19 9:47 10:19 10:49
Leiden, Gorlaeus Laboratorium - - 5:53 6:20 7:15 7:46 8:18 8:48 9:20 9:48 10:20 10:50
Leiden, Wassenaarseweg/Corpus - - 5:54 6:21 7:16 7:47 8:19 8:49 9:21 9:49 10:21 10:51
Oegstgeest, Curium - - 5:54 6:21 7:16 7:47 8:19 8:49 9:21 9:49 10:21 10:51
Oegstgeest, Endegeest - - 5:55 6:22 7:17 7:48 8:20 8:50 9:22 9:50 10:22 10:52
Oegstgeest, Leidsebuurt - - 5:56 6:23 7:18 7:49 8:21 8:51 9:23 9:51 10:23 10:53
Oegstgeest, Duinzichtstraat - - 5:57 6:24 7:19 7:50 8:22 8:52 9:24 9:52 10:24 10:54
Oegstgeest, Dorpsstraat - - 5:58 6:25 7:20 7:51 8:23 8:53 9:25 9:53 10:25 10:55
Oegstgeest, Zonnebloemlaan - - 5:59 6:26 7:21 7:52 8:24 8:54 9:26 9:54 10:26 10:56
Oegstgeest, Haaswijklaan - - 6:00 6:27 7:22 7:53 8:25 8:55 9:27 9:55 10:27 10:57
Oegstgeest, Morsebellaan - - 6:01 6:28 7:23 7:54 8:26 8:56 9:28 9:56 10:28 10:58
Oegstgeest, Gerrit Rietveldlaan - - 6:01 6:28 7:23 7:54 8:26 8:56 9:28 9:56 10:28 10:58
Oegstgeest, Haarlemmerstraatweg - - 6:03 6:30 7:25 7:56 8:28 8:58 9:30 9:58 10:30 11:00
Oegstgeest, Postbrug - - 6:04 6:31 7:27 7:58 8:30 9:00 9:32 10:00 10:32 11:02
Sassenheim, AKZO - - 6:06 6:33 7:29 8:00 8:32 9:02 9:34 10:02 10:34 11:04
Sassenheim, Edisonstraat - - 6:08 6:35 7:31 8:02 8:34 9:04 9:36 10:04 10:36 11:06
Voorhout, Elzenhorst - - 6:10 6:37 7:33 8:04 8:36 9:06 9:38 10:06 10:38 11:08
Voorhout, Oosthoutlaan - - 6:11 6:38 7:34 8:05 8:37 9:07 9:39 10:07 10:39 11:09
Voorhout, Schoutenlaan - - 6:12 6:39 7:35 8:06 8:38 9:08 9:40 10:08 10:40 11:10
Voorhout, Randweg - - 6:13 6:40 7:37 8:08 8:40 9:10 9:42 10:10 10:42 11:12
Voorhout, Jacoba van Beierenweg - - 6:14 6:41 7:38 8:09 8:41 9:11 9:43 10:11 10:43 11:13
Voorhout, Soldaatje - - 6:15 6:42 7:39 8:10 8:42 9:12 9:44 10:12 10:44 11:14
Voorhout, 's-Gravendamseweg - - 6:16 6:43 7:40 8:11 8:43 9:13 9:45 10:13 10:45 11:15
Noordwijkerhout, Piet Gijzenbrug - - 6:18 6:45 7:42 8:13 8:45 9:15 9:47 10:15 10:47 11:17
Noordwijkerhout, Smederij - - 6:19 6:46 7:44 8:15 8:47 9:16 9:48 10:16 10:48 11:18
Noordwijkerhout, Maandagse Wetering - - 6:20 6:47 7:45 8:16 8:48 9:17 9:49 10:17 10:49 11:19
Noordwijkerhout, Pilarenlaan - - 6:20 6:47 7:45 8:16 8:48 9:18 9:50 10:18 10:50 11:20
Noordwijkerhout, Wildlaan - - 6:21 6:48 7:47 8:18 8:50 9:19 9:51 10:19 10:51 11:21
Noordwijkerhout, Kerkstraat - - 6:22 6:49 7:48 8:19 8:51 9:20 9:52 10:20 10:52 11:22
Noordwijkerhout, Victoriberg - - 6:24 6:51 7:50 8:21 8:53 9:22 9:54 10:22 10:54 11:24
Noordwijkerhout, Brink - - 6:25 6:52 7:51 8:22 8:54 9:23 9:55 10:23 10:55 11:25
Noordwijkerhout, Narcissa - - 6:26 6:53 7:53 8:24 8:56 9:24 9:56 10:24 10:56 11:26
Noordwijkerhout, Zanderij - - 6:27 6:54 7:53 8:24 8:56 9:25 9:57 10:25 10:57 11:27
Noordwijkerhout, Transformatorhuisje - - 6:27 6:54 7:54 8:25 8:57 9:25 9:57 10:25 10:57 11:27
Noordwijkerhout, Corneliabrug - - 6:28 6:55 7:55 8:26 8:58 9:26 9:58 10:26 10:58 11:28
Noordwijkerhout, Ruigenhoek - - 6:29 6:56 7:56 8:27 8:59 9:27 9:59 10:27 10:59 11:29
De Zilk, Amsterdamse Waterleidingduinen - - 6:31 6:58 7:58 8:29 9:01 9:29 10:01 10:29 11:01 11:31
De Zilk, Hoogduinweg - - 6:32 7:00 8:00 8:31 9:03 9:31 10:03 10:31 11:03 11:33
Hillegom, Station - - 6:37 7:05 8:05 8:36 9:08 9:36 10:08 10:36 11:08 11:38
Hillegom, Weeresteinstraat - - 6:40 7:08 8:08 8:39 9:11 9:39 10:11 10:39 11:11 11:41
Hillegom, Centrum 5:32 6:32 6:42 7:10 8:10 8:41 9:13 9:41 10:13 10:41 11:13 11:43
Hillegom, Olympiaweg 5:34 6:34 - 7:13 8:13 - 9:16 - 10:16 - 11:16 -
Hillegom, Meerlaan 5:36 6:36 - 7:15 8:15 - 9:18 - 10:18 - 11:18 -
Beinsdorp, Hillegommerdijk 5:37 6:37 - 7:18 8:18 - 9:20 - 10:20 - 11:20 -
Beinsdorp, Beinsdorp 5:38 6:38 - 7:20 8:20 - 9:21 - 10:21 - 11:21 -
Beinsdorp, Venneperweg 460 5:39 6:39 - 7:21 8:21 - 9:22 - 10:22 - 11:22 -
Nieuw-Vennep, Middelweg 5:39 6:39 - 7:21 8:21 - 9:22 - 10:22 - 11:22 -
Nieuw-Vennep, IJweg/Venneperweg 5:41 6:41 - 7:23 8:23 - 9:24 - 10:24 - 11:24 -
Nieuw-Vennep, WKC Getsewoud 5:42 6:42 - 7:24 8:24 - 9:25 - 10:25 - 11:25 -
Nieuw-Vennep, Getsewoud Centrum 5:42 6:42 - 7:24 8:24 - 9:25 - 10:25 - 11:25 -
Nieuw-Vennep, Staringstraat 5:42 6:42 - 7:25 8:25 - 9:25 - 10:25 - 11:25 -
Nieuw-Vennep, Westerdreef 5:43 6:43 - 7:25 8:25 - 9:26 - 10:26 - 11:26 -
Nieuw-Vennep, Westerkim 5:44 6:44 - 7:27 8:27 - 9:27 - 10:27 - 11:27 -
Nieuw-Vennep, Zuiderdreef 5:45 6:45 - 7:28 8:28 - 9:28 - 10:28 - 11:28 -
Nieuw-Vennep, Madeliefstraat 5:46 6:46 - 7:30 8:30 - 9:30 - 10:30 - 11:30 -
Nieuw-Vennep, Rustoordstraat 5:47 6:47 - 7:32 8:32 - 9:32 - 10:32 - 11:32 -
Nieuw-Vennep, Akkerstraat 5:49 6:49 - 7:34 8:34 - 9:34 - 10:34 - 11:34 -
Nieuw-Vennep, StationA 5:50 6:50 - 7:36 8:36 - 9:36 - 10:36 - 11:36 -

a: Tot Hillegom, Centrum.

Alle haltes tonen 1026 1028a 1030 1032a 1034 1036a 1038 1040a 1042 1044a 1046 1048a
Leiden, Leiden CentraalV 11:14 11:44 12:14 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44 15:14 15:44 16:11 16:41
Leiden, Leiden Centraal Westzijde 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:12 16:42
Leiden, Posthof 11:17 11:47 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47 15:17 15:47 16:14 16:44
Leiden, Albinusdreef 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18 14:48 15:18 15:48 16:15 16:45
Leiden, Blauwe Vogelweg 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 16:16 16:46
Leiden, Gorlaeus Laboratorium 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:17 16:47
Leiden, Wassenaarseweg/Corpus 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21 14:51 15:21 15:51 16:18 16:48
Oegstgeest, Curium 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21 14:51 15:21 15:51 16:19 16:49
Oegstgeest, Endegeest 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:20 16:50
Oegstgeest, Leidsebuurt 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:21 16:51
Oegstgeest, Duinzichtstraat 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:23 16:53
Oegstgeest, Dorpsstraat 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:24 16:54
Oegstgeest, Zonnebloemlaan 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:25 16:55
Oegstgeest, Haaswijklaan 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:26 16:56
Oegstgeest, Morsebellaan 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:27 16:57
Oegstgeest, Gerrit Rietveldlaan 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:27 16:57
Oegstgeest, Haarlemmerstraatweg 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:29 16:59
Oegstgeest, Postbrug 11:32 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:31 17:01
Sassenheim, AKZO 11:34 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:33 17:03
Sassenheim, Edisonstraat 11:36 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36 15:06 15:36 16:07 16:36 17:06
Voorhout, Elzenhorst 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:09 16:38 17:08
Voorhout, Oosthoutlaan 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:10 16:39 17:09
Voorhout, Schoutenlaan 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:11 16:40 17:10
Voorhout, Randweg 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:42 15:12 15:42 16:13 16:42 17:12
Voorhout, Jacoba van Beierenweg 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:14 16:43 17:13
Voorhout, Soldaatje 11:44 12:14 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44 15:14 15:44 16:15 16:44 17:14
Voorhout, 's-Gravendamseweg 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:16 16:45 17:15
Noordwijkerhout, Piet Gijzenbrug 11:47 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47 15:17 15:47 16:18 16:47 17:17
Noordwijkerhout, Smederij 11:48 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18 14:48 15:18 15:48 16:19 16:48 17:18
Noordwijkerhout, Maandagse Wetering 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 16:20 16:49 17:19
Noordwijkerhout, Pilarenlaan 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:21 16:50 17:20
Noordwijkerhout, Wildlaan 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21 14:51 15:21 15:51 16:22 16:51 17:21
Noordwijkerhout, Kerkstraat 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:23 16:52 17:22
Noordwijkerhout, Victoriberg 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:25 16:54 17:24
Noordwijkerhout, Brink 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:26 16:55 17:25
Noordwijkerhout, Narcissa 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:27 16:56 17:26
Noordwijkerhout, Zanderij 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:28 16:57 17:27
Noordwijkerhout, Transformatorhuisje 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:28 16:57 17:27
Noordwijkerhout, Corneliabrug 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:29 16:58 17:28
Noordwijkerhout, Ruigenhoek 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:30 16:59 17:29
De Zilk, Amsterdamse Waterleidingduinen 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:32 17:01 17:31
De Zilk, Hoogduinweg 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:34 17:03 17:33
Hillegom, Station 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:08 16:39 17:08 17:38
Hillegom, Weeresteinstraat 12:11 12:41 13:11 13:41 14:11 14:41 15:11 15:41 16:11 16:42 17:11 17:41
Hillegom, Centrum 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:44 17:13 17:43
Hillegom, Olympiaweg 12:16 - 13:16 - 14:16 - 15:16 - 16:15 - 17:15 -
Hillegom, Meerlaan 12:18 - 13:18 - 14:18 - 15:18 - 16:17 - 17:17 -
Beinsdorp, Hillegommerdijk 12:20 - 13:20 - 14:20 - 15:20 - 16:19 - 17:19 -
Beinsdorp, Beinsdorp 12:21 - 13:21 - 14:21 - 15:21 - 16:20 - 17:20 -
Beinsdorp, Venneperweg 460 12:22 - 13:22 - 14:22 - 15:22 - 16:21 - 17:21 -
Nieuw-Vennep, Middelweg 12:22 - 13:22 - 14:22 - 15:22 - 16:22 - 17:22 -
Nieuw-Vennep, IJweg/Venneperweg 12:24 - 13:24 - 14:24 - 15:24 - 16:23 - 17:23 -
Nieuw-Vennep, WKC Getsewoud 12:25 - 13:25 - 14:25 - 15:25 - 16:25 - 17:25 -
Nieuw-Vennep, Getsewoud Centrum 12:25 - 13:25 - 14:25 - 15:25 - 16:25 - 17:25 -
Nieuw-Vennep, Staringstraat 12:25 - 13:25 - 14:25 - 15:25 - 16:25 - 17:25 -
Nieuw-Vennep, Westerdreef 12:26 - 13:26 - 14:26 - 15:26 - 16:26 - 17:26 -
Nieuw-Vennep, Westerkim 12:27 - 13:27 - 14:27 - 15:27 - 16:27 - 17:27 -
Nieuw-Vennep, Zuiderdreef 12:28 - 13:28 - 14:28 - 15:28 - 16:28 - 17:28 -
Nieuw-Vennep, Madeliefstraat 12:30 - 13:30 - 14:30 - 15:30 - 16:30 - 17:30 -
Nieuw-Vennep, Rustoordstraat 12:32 - 13:32 - 14:32 - 15:32 - 16:32 - 17:32 -
Nieuw-Vennep, Akkerstraat 12:34 - 13:34 - 14:34 - 15:34 - 16:34 - 17:34 -
Nieuw-Vennep, StationA 12:36 - 13:36 - 14:36 - 15:36 - 16:36 - 17:36 -

a: Tot Hillegom, Centrum.

Alle haltes tonen 1050 1052a 1054 1056a 1058 1060a 1062a 1064a 1066a 1068a
Leiden, Leiden CentraalV 17:11 17:46 18:15 18:46 19:24 20:12 21:12 22:12 23:08 0:08
Leiden, Leiden Centraal Westzijde 17:12 17:47 18:16 18:47 19:25 20:13 21:13 22:13 23:09 0:09
Leiden, Posthof 17:14 17:49 18:18 18:49 19:26 20:14 21:14 22:14 23:10 0:10
Leiden, Albinusdreef 17:15 17:50 18:19 18:50 19:27 20:15 21:15 22:15 23:11 0:11
Leiden, Blauwe Vogelweg 17:16 17:51 18:20 18:51 19:28 20:16 21:16 22:16 23:12 0:12
Leiden, Gorlaeus Laboratorium 17:17 17:52 18:21 18:52 19:29 20:17 21:17 22:17 23:13 0:13
Leiden, Wassenaarseweg/Corpus 17:18 17:53 18:22 18:53 19:30 20:18 21:18 22:18 23:14 0:14
Oegstgeest, Curium 17:19 17:54 18:23 18:54 19:30 20:18 21:18 22:18 23:14 0:14
Oegstgeest, Endegeest 17:20 17:55 18:24 18:55 19:31 20:19 21:19 22:19 23:15 0:15
Oegstgeest, Leidsebuurt 17:21 17:56 18:25 18:56 19:32 20:20 21:20 22:20 23:16 0:16
Oegstgeest, Duinzichtstraat 17:23 17:58 18:27 18:58 19:33 20:21 21:21 22:21 23:17 0:17
Oegstgeest, Dorpsstraat 17:24 17:59 18:28 18:59 19:34 20:22 21:22 22:22 23:18 0:18
Oegstgeest, Zonnebloemlaan 17:25 18:00 18:29 19:00 19:34 20:22 21:22 22:22 23:18 0:18
Oegstgeest, Haaswijklaan 17:26 18:01 18:30 19:01 19:35 20:23 21:23 22:23 23:19 0:19
Oegstgeest, Morsebellaan 17:27 18:02 18:31 19:02 19:36 20:24 21:24 22:24 23:20 0:20
Oegstgeest, Gerrit Rietveldlaan 17:27 18:02 18:31 19:02 19:36 20:24 21:24 22:24 23:20 0:20
Oegstgeest, Haarlemmerstraatweg 17:29 18:04 18:33 19:04 19:38 20:26 21:26 22:26 23:22 0:22
Oegstgeest, Postbrug 17:31 18:06 18:35 19:05 19:39 20:27 21:27 22:27 23:23 0:23
Sassenheim, AKZO 17:33 18:08 18:37 19:07 19:41 20:29 21:29 22:29 23:25 0:25
Sassenheim, Edisonstraat 17:36 18:11 18:40 19:09 19:43 20:31 21:31 22:31 23:27 0:27
Voorhout, Elzenhorst 17:38 18:13 18:42 19:11 19:45 20:33 21:33 22:33 23:29 0:29
Voorhout, Oosthoutlaan 17:39 18:14 18:43 19:12 19:46 20:34 21:34 22:34 23:30 0:30
Voorhout, Schoutenlaan 17:40 18:15 18:44 19:12 19:46 20:34 21:34 22:34 23:30 0:30
Voorhout, Randweg 17:42 18:17 18:46 19:14 19:48 20:36 21:36 22:36 23:32 0:32
Voorhout, Jacoba van Beierenweg 17:43 18:18 18:47 19:14 19:48 20:36 21:36 22:36 23:32 0:32
Voorhout, Soldaatje 17:44 18:19 18:48 19:15 19:49 20:37 21:37 22:37 23:33 0:33
Voorhout, 's-Gravendamseweg 17:45 18:20 18:49 19:16 19:50 20:38 21:38 22:38 23:34 0:34
Noordwijkerhout, Piet Gijzenbrug 17:47 18:22 18:51 19:18 19:52 20:40 21:40 22:40 23:36 0:36
Noordwijkerhout, Smederij 17:48 18:23 18:52 19:19 19:53 20:41 21:41 22:41 23:37 0:37
Noordwijkerhout, Maandagse Wetering 17:49 18:24 18:53 19:20 19:54 20:42 21:42 22:42 23:38 0:38
Noordwijkerhout, Pilarenlaan 17:50 18:25 18:54 19:20 19:54 20:42 21:42 22:42 23:38 0:38
Noordwijkerhout, Wildlaan 17:51 18:26 18:55 19:21 19:55 20:43 21:43 22:43 23:39 0:39
Noordwijkerhout, Kerkstraat 17:52 18:27 18:56 19:22 19:56 20:44 21:44 22:44 23:40 0:40
Noordwijkerhout, Victoriberg 17:54 18:29 18:58 19:24 19:58 20:46 21:46 22:46 23:42 0:42
Noordwijkerhout, Brink 17:55 18:30 18:59 19:25 19:59 20:47 21:47 22:47 23:43 0:43
Noordwijkerhout, Narcissa 17:56 18:31 19:00 19:26 20:00 20:48 21:48 22:48 23:44 0:44
Noordwijkerhout, Zanderij 17:57 18:32 19:01 19:27 20:01 20:49 21:49 22:49 23:45 0:45
Noordwijkerhout, Transformatorhuisje 17:57 18:32 19:01 19:27 20:01 20:49 21:49 22:49 23:45 0:45
Noordwijkerhout, Corneliabrug 17:58 18:33 19:02 19:28 20:02 20:50 21:50 22:50 23:46 0:46
Noordwijkerhout, Ruigenhoek 17:59 18:34 19:03 19:29 20:03 20:51 21:51 22:51 23:47 0:47
De Zilk, Amsterdamse Waterleidingduinen 18:01 18:36 19:04 19:30 20:04 20:52 21:52 22:52 23:48 0:48
De Zilk, Hoogduinweg 18:03 18:38 19:06 19:32 20:06 20:54 21:54 22:54 23:50 0:50
Hillegom, Station 18:08 18:43 19:11 19:37 20:11 20:59 21:59 22:59 23:55 0:55
Hillegom, Weeresteinstraat 18:11 18:46 19:14 19:40 20:14 21:02 22:02 23:02 23:58 0:58
Hillegom, Centrum 18:13 18:48 19:16 19:41 20:16 21:04 22:04 23:04 0:00 1:00
Hillegom, Olympiaweg 18:15 - 19:18 - 20:18 - - - - -
Hillegom, Meerlaan 18:17 - 19:20 - 20:20 - - - - -
Beinsdorp, Hillegommerdijk 18:19 - 19:21 - 20:21 - - - - -
Beinsdorp, Beinsdorp 18:20 - 19:22 - 20:22 - - - - -
Beinsdorp, Venneperweg 460 18:21 - 19:23 - 20:23 - - - - -
Nieuw-Vennep, Middelweg 18:22 - 19:23 - 20:23 - - - - -
Nieuw-Vennep, IJweg/Venneperweg 18:23 - 19:25 - 20:25 - - - - -
Nieuw-Vennep, WKC Getsewoud 18:25 - 19:26 - 20:26 - - - - -
Nieuw-Vennep, Getsewoud Centrum 18:25 - 19:26 - 20:26 - - - - -
Nieuw-Vennep, Staringstraat 18:25 - 19:26 - 20:26 - - - - -
Nieuw-Vennep, Westerdreef 18:26 - 19:27 - 20:27 - - - - -
Nieuw-Vennep, Westerkim 18:27 - 19:28 - 20:28 - - - - -
Nieuw-Vennep, Zuiderdreef 18:28 - 19:29 - 20:29 - - - - -
Nieuw-Vennep, Madeliefstraat 18:30 - 19:31 - 20:31 - - - - -
Nieuw-Vennep, Rustoordstraat 18:32 - 19:32 - 20:32 - - - - -
Nieuw-Vennep, Akkerstraat 18:34 - 19:34 - 20:34 - - - - -
Nieuw-Vennep, StationA 18:36 - 19:36 - 20:36 - - - - -

a: Tot Hillegom, Centrum.

Alle haltes tonen 8002 8004 8006 8008 8010 8012 8014 8016 8018 8020 8022 8024
Leiden, Leiden CentraalV - - 6:15 7:10 8:13 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14
Leiden, Leiden Centraal Westzijde - - 6:16 7:11 8:14 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15
Leiden, Posthof - - 6:17 7:12 8:15 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17
Leiden, Albinusdreef - - 6:18 7:13 8:16 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18
Leiden, Blauwe Vogelweg - - 6:19 7:14 8:17 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19
Leiden, Gorlaeus Laboratorium - - 6:20 7:15 8:18 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20
Leiden, Wassenaarseweg/Corpus - - 6:21 7:16 8:19 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21
Oegstgeest, Curium - - 6:21 7:16 8:19 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21
Oegstgeest, Endegeest - - 6:22 7:17 8:20 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22
Oegstgeest, Leidsebuurt - - 6:23 7:18 8:21 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23
Oegstgeest, Duinzichtstraat - - 6:24 7:20 8:23 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25
Oegstgeest, Dorpsstraat - - 6:26 7:21 8:24 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26
Oegstgeest, Zonnebloemlaan - - 6:27 7:22 8:25 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27
Oegstgeest, Haaswijklaan - - 6:27 7:23 8:26 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28
Oegstgeest, Morsebellaan - - 6:28 7:23 8:26 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28
Oegstgeest, Gerrit Rietveldlaan - - 6:29 7:24 8:27 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29
Oegstgeest, Haarlemmerstraatweg - - 6:30 7:26 8:29 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31
Oegstgeest, Postbrug - - 6:32 7:27 8:30 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32
Sassenheim, AKZO - - 6:34 7:29 8:32 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34
Sassenheim, Edisonstraat - - 6:35 7:31 8:34 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36
Voorhout, Elzenhorst - - 6:37 7:33 8:36 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38
Voorhout, Oosthoutlaan - - 6:38 7:34 8:37 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39
Voorhout, Schoutenlaan - - 6:39 7:35 8:38 9:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40
Voorhout, Randweg - - 6:40 7:37 8:40 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42
Voorhout, Jacoba van Beierenweg - - 6:41 7:38 8:41 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43
Voorhout, Soldaatje - - 6:42 7:39 8:42 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44
Voorhout, 's-Gravendamseweg - - 6:43 7:40 8:43 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45
Noordwijkerhout, Piet Gijzenbrug - - 6:45 7:42 8:45 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47
Noordwijkerhout, Smederij - - 6:46 7:44 8:47 9:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48
Noordwijkerhout, Maandagse Wetering - - 6:47 7:45 8:48 9:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49
Noordwijkerhout, Pilarenlaan - - 6:47 7:45 8:48 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50
Noordwijkerhout, Wildlaan - - 6:48 7:47 8:50 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51
Noordwijkerhout, Kerkstraat - - 6:49 7:48 8:51 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52
Noordwijkerhout, Victoriberg - - 6:51 7:50 8:53 9:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54
Noordwijkerhout, Brink - - 6:52 7:51 8:54 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55
Noordwijkerhout, Narcissa - - 6:53 7:53 8:56 9:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56
Noordwijkerhout, Zanderij - - 6:54 7:53 8:56 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57
Noordwijkerhout, Transformatorhuisje - - 6:54 7:54 8:57 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57
Noordwijkerhout, Corneliabrug - - 6:55 7:55 8:58 9:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58
Noordwijkerhout, Ruigenhoek - - 6:56 7:56 8:59 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59
De Zilk, Amsterdamse Waterleidingduinen - - 6:58 7:58 9:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01
De Zilk, Hoogduinweg - - 7:00 8:00 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03
Hillegom, Station - - 7:05 8:05 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08
Hillegom, Weeresteinstraat - - 7:08 8:08 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11
Hillegom, Centrum 5:32 6:32 7:10 8:10 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13
Hillegom, Olympiaweg 5:34 6:34 7:13 8:13 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:15
Hillegom, Meerlaan 5:36 6:36 7:15 8:15 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:17
Beinsdorp, Hillegommerdijk 5:37 6:37 7:18 8:18 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:19
Beinsdorp, Beinsdorp 5:38 6:38 7:20 8:20 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:20
Beinsdorp, Venneperweg 460 5:39 6:39 7:21 8:21 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:21
Nieuw-Vennep, Middelweg 5:39 6:39 7:21 8:21 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22
Nieuw-Vennep, IJweg/Venneperweg 5:41 6:41 7:23 8:23 9:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:23
Nieuw-Vennep, WKC Getsewoud 5:42 6:42 7:24 8:24 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25
Nieuw-Vennep, Getsewoud Centrum 5:42 6:42 7:25 8:25 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25
Nieuw-Vennep, Staringstraat 5:43 6:43 7:25 8:25 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26
Nieuw-Vennep, Westerdreef 5:43 6:43 7:26 8:26 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26
Nieuw-Vennep, Westerkim 5:44 6:44 7:27 8:27 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27
Nieuw-Vennep, Zuiderdreef 5:45 6:45 7:28 8:28 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28
Nieuw-Vennep, Madeliefstraat 5:46 6:46 7:30 8:30 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30
Nieuw-Vennep, Rustoordstraat 5:47 6:47 7:32 8:32 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32
Nieuw-Vennep, Akkerstraat 5:49 6:49 7:34 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34
Nieuw-Vennep, StationA 5:50 6:50 7:36 8:36 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36

a: Tot Hillegom, Centrum.

Alle haltes tonen 8026 8028 8030 8032 8034a 8036a 8038a 8040a 8042a
Leiden, Leiden CentraalV 16:11 17:11 18:15 19:24 20:12 21:12 22:12 23:08 0:08
Leiden, Leiden Centraal Westzijde 16:12 17:12 18:16 19:25 20:13 21:13 22:13 23:09 0:09
Leiden, Posthof 16:14 17:14 18:18 19:26 20:14 21:14 22:14 23:10 0:10
Leiden, Albinusdreef 16:15 17:15 18:19 19:27 20:15 21:15 22:15 23:11 0:11
Leiden, Blauwe Vogelweg 16:16 17:16 18:20 19:28 20:16 21:16 22:16 23:12 0:12
Leiden, Gorlaeus Laboratorium 16:17 17:17 18:21 19:29 20:17 21:17 22:17 23:13 0:13
Leiden, Wassenaarseweg/Corpus 16:18 17:18 18:22 19:30 20:18 21:18 22:18 23:14 0:14
Oegstgeest, Curium 16:19 17:19 18:23 19:30 20:18 21:18 22:18 23:14 0:14
Oegstgeest, Endegeest 16:20 17:20 18:24 19:31 20:19 21:19 22:19 23:15 0:15
Oegstgeest, Leidsebuurt 16:21 17:21 18:25 19:32 20:20 21:20 22:20 23:16 0:16
Oegstgeest, Duinzichtstraat 16:23 17:23 18:27 19:33 20:21 21:21 22:21 23:17 0:17
Oegstgeest, Dorpsstraat 16:24 17:24 18:28 19:35 20:23 21:23 22:23 23:19 0:19
Oegstgeest, Zonnebloemlaan 16:25 17:25 18:29 19:35 20:23 21:23 22:23 23:19 0:19
Oegstgeest, Haaswijklaan 16:26 17:26 18:30 19:36 20:24 21:24 22:24 23:20 0:20
Oegstgeest, Morsebellaan 16:27 17:27 18:31 19:37 20:25 21:25 22:25 23:21 0:21
Oegstgeest, Gerrit Rietveldlaan 16:28 17:28 18:32 19:37 20:25 21:25 22:25 23:21 0:21
Oegstgeest, Haarlemmerstraatweg 16:29 17:29 18:33 19:39 20:27 21:27 22:27 23:23 0:23
Oegstgeest, Postbrug 16:31 17:31 18:35 19:40 20:28 21:28 22:28 23:24 0:24
Sassenheim, AKZO 16:34 17:34 18:38 19:42 20:30 21:30 22:30 23:26 0:26
Sassenheim, Edisonstraat 16:36 17:36 18:40 19:44 20:32 21:32 22:32 23:28 0:28
Voorhout, Elzenhorst 16:38 17:38 18:42 19:45 20:33 21:33 22:33 23:29 0:29
Voorhout, Oosthoutlaan 16:39 17:39 18:43 19:46 20:34 21:34 22:34 23:30 0:30
Voorhout, Schoutenlaan 16:40 17:40 18:44 19:46 20:34 21:34 22:34 23:30 0:30
Voorhout, Randweg 16:42 17:42 18:46 19:48 20:36 21:36 22:36 23:32 0:32
Voorhout, Jacoba van Beierenweg 16:43 17:43 18:47 19:49 20:37 21:37 22:37 23:33 0:33
Voorhout, Soldaatje 16:44 17:44 18:48 19:49 20:37 21:37 22:37 23:33 0:33
Voorhout, 's-Gravendamseweg 16:45 17:45 18:49 19:50 20:38 21:38 22:38 23:34 0:34
Noordwijkerhout, Piet Gijzenbrug 16:47 17:47 18:51 19:52 20:40 21:40 22:40 23:36 0:36
Noordwijkerhout, Smederij 16:48 17:48 18:52 19:53 20:41 21:41 22:41 23:37 0:37
Noordwijkerhout, Maandagse Wetering 16:49 17:49 18:53 19:54 20:42 21:42 22:42 23:38 0:38
Noordwijkerhout, Pilarenlaan 16:50 17:50 18:54 19:54 20:42 21:42 22:42 23:38 0:38
Noordwijkerhout, Wildlaan 16:51 17:51 18:55 19:55 20:43 21:43 22:43 23:39 0:39
Noordwijkerhout, Kerkstraat 16:52 17:52 18:56 19:56 20:44 21:44 22:44 23:40 0:40
Noordwijkerhout, Victoriberg 16:54 17:54 18:58 19:58 20:46 21:46 22:46 23:42 0:42
Noordwijkerhout, Brink 16:55 17:55 18:59 19:59 20:47 21:47 22:47 23:43 0:43
Noordwijkerhout, Narcissa 16:56 17:56 19:00 20:00 20:48 21:48 22:48 23:44 0:44
Noordwijkerhout, Zanderij 16:57 17:57 19:01 20:01 20:49 21:49 22:49 23:45 0:45
Noordwijkerhout, Transformatorhuisje 16:57 17:57 19:01 20:01 20:49 21:49 22:49 23:45 0:45
Noordwijkerhout, Corneliabrug 16:58 17:58 19:02 20:02 20:50 21:50 22:50 23:46 0:46
Noordwijkerhout, Ruigenhoek 16:59 17:59 19:03 20:03 20:51 21:51 22:51 23:47 0:47
De Zilk, Amsterdamse Waterleidingduinen 17:01 18:01 19:04 20:04 20:52 21:52 22:52 23:48 0:48
De Zilk, Hoogduinweg 17:03 18:03 19:06 20:06 20:54 21:54 22:54 23:50 0:50
Hillegom, Station 17:08 18:08 19:11 20:11 20:59 21:59 22:59 23:55 0:55
Hillegom, Weeresteinstraat 17:11 18:11 19:14 20:14 21:02 22:02 23:02 23:58 0:58
Hillegom, Centrum 17:13 18:13 19:16 20:16 21:04 22:04 23:04 0:00 1:00
Hillegom, Olympiaweg 17:15 18:15 19:18 20:18 - - - - -
Hillegom, Meerlaan 17:17 18:17 19:20 20:20 - - - - -
Beinsdorp, Hillegommerdijk 17:19 18:19 19:21 20:21 - - - - -
Beinsdorp, Beinsdorp 17:20 18:20 19:22 20:22 - - - - -
Beinsdorp, Venneperweg 460 17:21 18:21 19:23 20:23 - - - - -
Nieuw-Vennep, Middelweg 17:22 18:22 19:23 20:23 - - - - -
Nieuw-Vennep, IJweg/Venneperweg 17:23 18:23 19:25 20:25 - - - - -
Nieuw-Vennep, WKC Getsewoud 17:25 18:25 19:26 20:26 - - - - -
Nieuw-Vennep, Getsewoud Centrum 17:25 18:25 19:26 20:26 - - - - -
Nieuw-Vennep, Staringstraat 17:26 18:26 19:27 20:27 - - - - -
Nieuw-Vennep, Westerdreef 17:26 18:26 19:27 20:27 - - - - -
Nieuw-Vennep, Westerkim 17:27 18:27 19:28 20:28 - - - - -
Nieuw-Vennep, Zuiderdreef 17:28 18:28 19:29 20:29 - - - - -
Nieuw-Vennep, Madeliefstraat 17:30 18:30 19:31 20:31 - - - - -
Nieuw-Vennep, Rustoordstraat 17:32 18:32 19:32 20:32 - - - - -
Nieuw-Vennep, Akkerstraat 17:34 18:34 19:34 20:34 - - - - -
Nieuw-Vennep, StationA 17:36 18:36 19:36 20:36 - - - - -

a: Tot Hillegom, Centrum.

Alle haltes tonen 6002 6004 6006 6008 6010 6012 6014 6016 6018 6020 6022 6024
Leiden, Leiden CentraalV - - 8:22 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20
Leiden, Leiden Centraal Westzijde - - 8:23 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Leiden, Posthof - - 8:24 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22
Leiden, Albinusdreef - - 8:25 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23
Leiden, Blauwe Vogelweg - - 8:26 9:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24
Leiden, Gorlaeus Laboratorium - - 8:27 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25
Leiden, Wassenaarseweg/Corpus - - 8:28 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26
Oegstgeest, Curium - - 8:28 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26
Oegstgeest, Endegeest - - 8:29 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27
Oegstgeest, Leidsebuurt - - 8:30 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28
Oegstgeest, Duinzichtstraat - - 8:31 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29
Oegstgeest, Dorpsstraat - - 8:32 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30
Oegstgeest, Zonnebloemlaan - - 8:33 9:31 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30
Oegstgeest, Haaswijklaan - - 8:34 9:32 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31
Oegstgeest, Morsebellaan - - 8:35 9:33 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32
Oegstgeest, Gerrit Rietveldlaan - - 8:35 9:33 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32
Oegstgeest, Haarlemmerstraatweg - - 8:37 9:35 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34
Oegstgeest, Postbrug - - 8:38 9:36 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35
Sassenheim, AKZO - - 8:40 9:38 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37
Sassenheim, Edisonstraat - - 8:42 9:40 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39
Voorhout, Elzenhorst - - 8:44 9:42 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41
Voorhout, Oosthoutlaan - - 8:45 9:43 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42
Voorhout, Schoutenlaan - - 8:46 9:44 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43
Voorhout, Randweg - - 8:48 9:46 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45
Voorhout, Jacoba van Beierenweg - - 8:49 9:47 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46
Voorhout, Soldaatje - - 8:50 9:48 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47
Voorhout, 's-Gravendamseweg 6:51 7:51 8:51 9:49 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48
Noordwijkerhout, Piet Gijzenbrug 6:53 7:53 8:53 9:51 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50
Noordwijkerhout, Smederij 6:54 7:54 8:54 9:52 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51
Noordwijkerhout, Maandagse Wetering 6:54 7:54 8:54 9:53 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52
Noordwijkerhout, Pilarenlaan 6:55 7:55 8:55 9:53 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52
Noordwijkerhout, Wildlaan 6:56 7:56 8:56 9:54 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53
Noordwijkerhout, Kerkstraat 6:57 7:57 8:57 9:55 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54
Noordwijkerhout, Victoriberg 6:58 7:58 8:58 9:57 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56
Noordwijkerhout, Brink 6:59 7:59 8:59 9:58 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57
Noordwijkerhout, Narcissa 7:00 8:00 9:00 9:59 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58
Noordwijkerhout, Zanderij 7:01 8:01 9:01 10:00 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59
Noordwijkerhout, Transformatorhuisje 7:01 8:01 9:01 10:00 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59
Noordwijkerhout, Corneliabrug 7:02 8:02 9:02 10:01 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00
Noordwijkerhout, Ruigenhoek 7:03 8:03 9:03 10:02 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01
De Zilk, Amsterdamse Waterleidingduinen 7:05 8:05 9:05 10:04 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03
De Zilk, Hoogduinweg 7:06 8:06 9:06 10:05 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04
Hillegom, Station 7:11 8:11 9:11 10:10 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09
Hillegom, Weeresteinstraat 7:14 8:14 9:14 10:13 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12
Hillegom, Centrum 7:16 8:16 9:16 10:16 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15
Hillegom, Olympiaweg 7:18 8:18 9:18 10:18 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17
Hillegom, Meerlaan 7:20 8:20 9:20 10:20 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19
Beinsdorp, Hillegommerdijk 7:21 8:21 9:21 10:22 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21
Beinsdorp, Beinsdorp 7:22 8:22 9:22 10:23 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22
Beinsdorp, Venneperweg 460 7:23 8:23 9:23 10:24 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23
Nieuw-Vennep, Middelweg 7:23 8:23 9:23 10:24 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23
Nieuw-Vennep, IJweg/Venneperweg 7:25 8:25 9:25 10:26 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25
Nieuw-Vennep, WKC Getsewoud 7:26 8:26 9:26 10:27 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26
Nieuw-Vennep, Getsewoud Centrum 7:26 8:26 9:26 10:27 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26
Nieuw-Vennep, Staringstraat 7:26 8:26 9:26 10:27 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26
Nieuw-Vennep, Westerdreef 7:27 8:27 9:27 10:28 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27
Nieuw-Vennep, Westerkim 7:28 8:28 9:28 10:29 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28
Nieuw-Vennep, Zuiderdreef 7:29 8:29 9:29 10:30 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29
Nieuw-Vennep, Madeliefstraat 7:31 8:31 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31
Nieuw-Vennep, Rustoordstraat 7:32 8:32 9:32 10:33 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32
Nieuw-Vennep, Akkerstraat 7:34 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34
Nieuw-Vennep, StationA 7:36 8:36 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36

a: Tot Hillegom, Centrum.

Alle haltes tonen 6026 6028 6030a 6032a 6034a 6036a 6038a
Leiden, Leiden CentraalV 18:20 19:22 20:15 21:15 22:15 23:15 0:15
Leiden, Leiden Centraal Westzijde 18:21 19:23 20:16 21:16 22:16 23:16 0:16
Leiden, Posthof 18:22 19:24 20:17 21:17 22:17 23:17 0:17
Leiden, Albinusdreef 18:23 19:25 20:18 21:18 22:18 23:18 0:18
Leiden, Blauwe Vogelweg 18:24 19:26 20:19 21:19 22:19 23:19 0:19
Leiden, Gorlaeus Laboratorium 18:25 19:27 20:20 21:20 22:20 23:20 0:20
Leiden, Wassenaarseweg/Corpus 18:26 19:28 20:21 21:21 22:21 23:21 0:21
Oegstgeest, Curium 18:26 19:28 20:21 21:21 22:21 23:21 0:21
Oegstgeest, Endegeest 18:27 19:29 20:22 21:22 22:22 23:22 0:22
Oegstgeest, Leidsebuurt 18:28 19:30 20:23 21:23 22:23 23:23 0:23
Oegstgeest, Duinzichtstraat 18:29 19:31 20:24 21:24 22:24 23:24 0:24
Oegstgeest, Dorpsstraat 18:30 19:32 20:25 21:25 22:25 23:25 0:25
Oegstgeest, Zonnebloemlaan 18:30 19:32 20:25 21:25 22:25 23:25 0:25
Oegstgeest, Haaswijklaan 18:31 19:33 20:26 21:26 22:26 23:26 0:26
Oegstgeest, Morsebellaan 18:32 19:34 20:27 21:27 22:27 23:27 0:27
Oegstgeest, Gerrit Rietveldlaan 18:32 19:34 20:27 21:27 22:27 23:27 0:27
Oegstgeest, Haarlemmerstraatweg 18:34 19:35 20:28 21:28 22:28 23:28 0:28
Oegstgeest, Postbrug 18:35 19:37 20:30 21:30 22:30 23:30 0:30
Sassenheim, AKZO 18:37 19:39 20:32 21:32 22:32 23:32 0:32
Sassenheim, Edisonstraat 18:39 19:41 20:34 21:34 22:34 23:34 0:34
Voorhout, Elzenhorst 18:41 19:42 20:35 21:35 22:35 23:35 0:35
Voorhout, Oosthoutlaan 18:42 19:43 20:36 21:36 22:36 23:36 0:36
Voorhout, Schoutenlaan 18:43 19:44 20:37 21:37 22:37 23:37 0:37
Voorhout, Randweg 18:45 19:45 20:38 21:38 22:38 23:38 0:38
Voorhout, Jacoba van Beierenweg 18:46 19:46 20:39 21:39 22:39 23:39 0:39
Voorhout, Soldaatje 18:47 19:47 20:40 21:40 22:40 23:40 0:40
Voorhout, 's-Gravendamseweg 18:48 19:48 20:41 21:41 22:41 23:41 0:41
Noordwijkerhout, Piet Gijzenbrug 18:50 19:50 20:43 21:43 22:43 23:43 0:43
Noordwijkerhout, Smederij 18:51 19:51 20:44 21:44 22:44 23:44 0:44
Noordwijkerhout, Maandagse Wetering 18:52 19:52 20:45 21:45 22:45 23:45 0:45
Noordwijkerhout, Pilarenlaan 18:52 19:52 20:45 21:45 22:45 23:45 0:45
Noordwijkerhout, Wildlaan 18:53 19:53 20:46 21:46 22:46 23:46 0:46
Noordwijkerhout, Kerkstraat 18:54 19:54 20:47 21:47 22:47 23:47 0:47
Noordwijkerhout, Victoriberg 18:56 19:56 20:49 21:49 22:49 23:49 0:49
Noordwijkerhout, Brink 18:57 19:57 20:50 21:50 22:50 23:50 0:50
Noordwijkerhout, Narcissa 18:58 19:58 20:51 21:51 22:51 23:51 0:51
Noordwijkerhout, Zanderij 18:59 19:59 20:52 21:52 22:52 23:52 0:52
Noordwijkerhout, Transformatorhuisje 18:59 19:59 20:52 21:52 22:52 23:52 0:52
Noordwijkerhout, Corneliabrug 19:00 20:00 20:53 21:53 22:53 23:53 0:53
Noordwijkerhout, Ruigenhoek 19:01 20:01 20:54 21:54 22:54 23:54 0:54
De Zilk, Amsterdamse Waterleidingduinen 19:03 20:03 20:56 21:56 22:56 23:56 0:56
De Zilk, Hoogduinweg 19:04 20:05 20:58 21:58 22:58 23:58 0:58
Hillegom, Station 19:09 20:10 21:03 22:03 23:03 0:03 1:03
Hillegom, Weeresteinstraat 19:12 20:13 21:06 22:06 23:06 0:06 1:06
Hillegom, Centrum 19:15 20:14 21:07 22:07 23:07 0:07 1:07
Hillegom, Olympiaweg 19:17 20:16 - - - - -
Hillegom, Meerlaan 19:19 20:18 - - - - -
Beinsdorp, Hillegommerdijk 19:21 20:19 - - - - -
Beinsdorp, Beinsdorp 19:22 20:20 - - - - -
Beinsdorp, Venneperweg 460 19:23 20:21 - - - - -
Nieuw-Vennep, Middelweg 19:23 20:21 - - - - -
Nieuw-Vennep, IJweg/Venneperweg 19:25 20:23 - - - - -
Nieuw-Vennep, WKC Getsewoud 19:26 20:24 - - - - -
Nieuw-Vennep, Getsewoud Centrum 19:26 20:24 - - - - -
Nieuw-Vennep, Staringstraat 19:26 20:24 - - - - -
Nieuw-Vennep, Westerdreef 19:27 20:25 - - - - -
Nieuw-Vennep, Westerkim 19:28 20:26 - - - - -
Nieuw-Vennep, Zuiderdreef 19:29 20:27 - - - - -
Nieuw-Vennep, Madeliefstraat 19:30 20:28 - - - - -
Nieuw-Vennep, Rustoordstraat 19:32 20:30 - - - - -
Nieuw-Vennep, Akkerstraat 19:33 20:31 - - - - -
Nieuw-Vennep, StationA 19:35 20:33 - - - - -

a: Tot Hillegom, Centrum.

Alle haltes tonen 7002 7004 7006 7008 7010 7012 7014 7016 7018 7020 7022 7024
Leiden, Leiden CentraalV - - 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:25
Leiden, Leiden Centraal Westzijde - - 9:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:26
Leiden, Posthof - - 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:27
Leiden, Albinusdreef - - 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:28
Leiden, Blauwe Vogelweg - - 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:29
Leiden, Gorlaeus Laboratorium - - 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:30
Leiden, Wassenaarseweg/Corpus - - 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:31
Oegstgeest, Curium - - 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:31
Oegstgeest, Endegeest - - 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:32
Oegstgeest, Leidsebuurt - - 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:33
Oegstgeest, Duinzichtstraat - - 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:34
Oegstgeest, Dorpsstraat - - 9:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:35
Oegstgeest, Zonnebloemlaan - - 9:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:35
Oegstgeest, Haaswijklaan - - 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:36
Oegstgeest, Morsebellaan - - 9:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:37
Oegstgeest, Gerrit Rietveldlaan - - 9:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:37
Oegstgeest, Haarlemmerstraatweg - - 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:38
Oegstgeest, Postbrug - - 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:40
Sassenheim, AKZO - - 9:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:42
Sassenheim, Edisonstraat - - 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:44
Voorhout, Elzenhorst - - 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:45
Voorhout, Oosthoutlaan - - 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:46
Voorhout, Schoutenlaan - - 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:47
Voorhout, Randweg - - 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:48
Voorhout, Jacoba van Beierenweg - - 9:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:49
Voorhout, Soldaatje - - 9:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:50
Voorhout, 's-Gravendamseweg 7:50 8:50 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:51
Noordwijkerhout, Piet Gijzenbrug 7:52 8:52 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:53
Noordwijkerhout, Smederij 7:53 8:53 9:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:54
Noordwijkerhout, Maandagse Wetering 7:54 8:54 9:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54
Noordwijkerhout, Pilarenlaan 7:54 8:54 9:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:55
Noordwijkerhout, Wildlaan 7:55 8:55 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:56
Noordwijkerhout, Kerkstraat 7:56 8:56 9:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:57
Noordwijkerhout, Victoriberg 7:58 8:58 9:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58
Noordwijkerhout, Brink 7:59 8:59 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59
Noordwijkerhout, Narcissa 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Noordwijkerhout, Zanderij 8:01 9:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01
Noordwijkerhout, Transformatorhuisje 8:01 9:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01
Noordwijkerhout, Corneliabrug 8:02 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02
Noordwijkerhout, Ruigenhoek 8:03 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03
De Zilk, Amsterdamse Waterleidingduinen 8:05 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05
De Zilk, Hoogduinweg 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06
Hillegom, Station 8:11 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11
Hillegom, Weeresteinstraat 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14
Hillegom, Centrum 8:16 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16
Hillegom, Olympiaweg 8:18 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18
Hillegom, Meerlaan 8:20 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20
Beinsdorp, Hillegommerdijk 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22
Beinsdorp, Beinsdorp 8:23 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23
Beinsdorp, Venneperweg 460 8:24 9:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24
Nieuw-Vennep, Middelweg 8:24 9:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24
Nieuw-Vennep, IJweg/Venneperweg 8:26 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26
Nieuw-Vennep, WKC Getsewoud 8:27 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27
Nieuw-Vennep, Getsewoud Centrum 8:27 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27
Nieuw-Vennep, Staringstraat 8:27 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27
Nieuw-Vennep, Westerdreef 8:28 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28
Nieuw-Vennep, Westerkim 8:29 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29
Nieuw-Vennep, Zuiderdreef 8:30 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30
Nieuw-Vennep, Madeliefstraat 8:31 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31
Nieuw-Vennep, Rustoordstraat 8:33 9:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33
Nieuw-Vennep, Akkerstraat 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34
Nieuw-Vennep, StationA 8:36 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36

a: Tot Hillegom, Centrum.

Alle haltes tonen 7026a 7028a 7030a 7032a 7034a
Leiden, Leiden CentraalV 19:12 20:12 21:12 22:12 23:12
Leiden, Leiden Centraal Westzijde 19:13 20:13 21:13 22:13 23:13
Leiden, Posthof 19:14 20:14 21:14 22:14 23:14
Leiden, Albinusdreef 19:15 20:15 21:15 22:15 23:15
Leiden, Blauwe Vogelweg 19:16 20:16 21:16 22:16 23:16
Leiden, Gorlaeus Laboratorium 19:17 20:17 21:17 22:17 23:17
Leiden, Wassenaarseweg/Corpus 19:18 20:18 21:18 22:18 23:18
Oegstgeest, Curium 19:18 20:18 21:18 22:18 23:18
Oegstgeest, Endegeest 19:19 20:19 21:19 22:19 23:19
Oegstgeest, Leidsebuurt 19:20 20:20 21:20 22:20 23:20
Oegstgeest, Duinzichtstraat 19:21 20:21 21:21 22:21 23:21
Oegstgeest, Dorpsstraat 19:22 20:22 21:22 22:22 23:22
Oegstgeest, Zonnebloemlaan 19:22 20:22 21:22 22:22 23:22
Oegstgeest, Haaswijklaan 19:23 20:23 21:23 22:23 23:23
Oegstgeest, Morsebellaan 19:24 20:24 21:24 22:24 23:24
Oegstgeest, Gerrit Rietveldlaan 19:24 20:24 21:24 22:24 23:24
Oegstgeest, Haarlemmerstraatweg 19:25 20:25 21:25 22:25 23:25
Oegstgeest, Postbrug 19:27 20:27 21:27 22:27 23:27
Sassenheim, AKZO 19:29 20:29 21:29 22:29 23:29
Sassenheim, Edisonstraat 19:31 20:31 21:31 22:31 23:31
Voorhout, Elzenhorst 19:32 20:32 21:32 22:32 23:32
Voorhout, Oosthoutlaan 19:33 20:33 21:33 22:33 23:33
Voorhout, Schoutenlaan 19:34 20:34 21:34 22:34 23:34
Voorhout, Randweg 19:35 20:35 21:35 22:35 23:35
Voorhout, Jacoba van Beierenweg 19:36 20:36 21:36 22:36 23:36
Voorhout, Soldaatje 19:37 20:37 21:37 22:37 23:37
Voorhout, 's-Gravendamseweg 19:38 20:38 21:38 22:38 23:38
Noordwijkerhout, Piet Gijzenbrug 19:40 20:40 21:40 22:40 23:40
Noordwijkerhout, Smederij 19:41 20:41 21:41 22:41 23:41
Noordwijkerhout, Maandagse Wetering 19:41 20:41 21:41 22:41 23:41
Noordwijkerhout, Pilarenlaan 19:42 20:42 21:42 22:42 23:42
Noordwijkerhout, Wildlaan 19:43 20:43 21:43 22:43 23:43
Noordwijkerhout, Kerkstraat 19:44 20:44 21:44 22:44 23:44
Noordwijkerhout, Victoriberg 19:45 20:45 21:45 22:45 23:45
Noordwijkerhout, Brink 19:46 20:46 21:46 22:46 23:46
Noordwijkerhout, Narcissa 19:47 20:47 21:47 22:47 23:47
Noordwijkerhout, Zanderij 19:48 20:48 21:48 22:48 23:48
Noordwijkerhout, Transformatorhuisje 19:48 20:48 21:48 22:48 23:48
Noordwijkerhout, Corneliabrug 19:49 20:49 21:49 22:49 23:49
Noordwijkerhout, Ruigenhoek 19:50 20:50 21:50 22:50 23:50
De Zilk, Amsterdamse Waterleidingduinen 19:52 20:52 21:52 22:52 23:52
De Zilk, Hoogduinweg 19:53 20:53 21:53 22:53 23:53
Hillegom, Station 19:58 20:58 21:58 22:58 23:58
Hillegom, Weeresteinstraat 20:01 21:01 22:01 23:01 0:01
Hillegom, Centrum 20:03 21:03 22:03 23:03 0:03
Hillegom, Olympiaweg - - - - -
Hillegom, Meerlaan - - - - -
Beinsdorp, Hillegommerdijk - - - - -
Beinsdorp, Beinsdorp - - - - -
Beinsdorp, Venneperweg 460 - - - - -
Nieuw-Vennep, Middelweg - - - - -
Nieuw-Vennep, IJweg/Venneperweg - - - - -
Nieuw-Vennep, WKC Getsewoud - - - - -
Nieuw-Vennep, Getsewoud Centrum - - - - -
Nieuw-Vennep, Staringstraat - - - - -
Nieuw-Vennep, Westerdreef - - - - -
Nieuw-Vennep, Westerkim - - - - -
Nieuw-Vennep, Zuiderdreef - - - - -
Nieuw-Vennep, Madeliefstraat - - - - -
Nieuw-Vennep, Rustoordstraat - - - - -
Nieuw-Vennep, Akkerstraat - - - - -
Nieuw-Vennep, StationA - - - - -

a: Tot Hillegom, Centrum.

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.