Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Lijn 5: Stadspolders naar SterrenburgPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
10 december 2017
Haltenummer: 
53705050 (Dordrecht, Albert Camus-erf)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

De Vakantiedienstregeling in 2017/2018: 27 december 2017 t/m 5 januari 2018(kerstvakantie), 16 juli t/m 24 aug 2018(zomervakantie).

Op 1e en 2e Kerstdag, Nieuwjaarsdag, 2e Paasdag, Hemelvaartsdag en 2e Pinksterdag wordt de dienstregeling als op zondag gereden. Op Koningsdag 27 april wordt de dienstregeling als op zaterdag gereden,m.u.v. de buurtbussen, deze rijden een zondagdienstregeling. Op Oudejaarsavond eindigt de dienstregeling tussen 18:00-20:00 uur, zie 9292.nl.

Alle haltes tonen 1002 1004 1006 1008 1010 1012 1014a 1016 1018 1020 1022 1024
Dordrecht, Bakema-erfV 5:45 6:15 6:30 6:45 6:58 7:13 7:26 7:27 7:42 7:57 8:12 8:27
Dordrecht, Maaskant-erf 5:46 6:16 6:31 6:46 6:59 7:14 7:27 7:28 7:43 7:58 8:13 8:28
Dordrecht, van Ravesteyn-erf 5:47 6:17 6:32 6:47 7:00 7:15 7:28 7:29 7:44 7:59 8:14 8:29
Dordrecht, Rietveld-erf 5:48 6:18 6:33 6:48 7:01 7:16 7:29 7:30 7:45 8:00 8:15 8:30
Dordrecht, Jean-Paul Sartre-erf 5:49 6:19 6:34 6:49 7:02 7:17 7:30 7:31 7:46 8:01 8:16 8:31
Dordrecht, Albert Camus-erf 5:51 6:21 6:36 6:51 7:04 7:19 7:32 7:33 7:48 8:03 8:18 8:33
Dordrecht, Pearl Buck-erf 5:52 6:22 6:37 6:52 7:05 7:20 7:33 7:34 7:49 8:04 8:19 8:34
Dordrecht, Selma Lagerlof-erf 5:53 6:23 6:38 6:53 7:06 7:21 7:34 7:35 7:50 8:05 8:20 8:35
Dordrecht, Recklinghausenweg 5:54 6:24 6:39 6:54 7:07 7:22 7:35 7:36 7:51 8:06 8:21 8:36
Dordrecht, Vissersdijk 5:55 6:25 6:40 6:55 7:08 7:23 7:36 7:37 7:52 8:07 8:22 8:37
Dordrecht, Hastingsweg 5:55 6:25 6:40 6:55 7:09 7:24 7:37 7:38 7:53 8:08 8:23 8:38
Dordrecht, Halmaheiraplein 5:58 6:28 6:43 6:58 7:12 7:27 7:40 7:41 7:56 8:11 8:26 8:41
Dordrecht, Ceramstraat 5:59 6:29 6:44 6:59 7:13 7:28 7:41 7:42 7:57 8:12 8:27 8:42
Dordrecht, Riouwstraat 6:00 6:30 6:45 7:00 7:14 7:29 7:42 7:43 7:58 8:13 8:28 8:43
Dordrecht, Oranjepark 6:00 6:30 6:45 7:00 7:15 7:30 7:43 7:44 7:59 8:14 8:29 8:44
Dordrecht, Centraal Station (perron D)A 6:02 6:32 6:47 7:02 7:17 7:32 7:45 7:46 8:01 8:16 8:31 8:46
Dordrecht, Centraal Station (perron D)V 6:03 6:33 6:48 7:03 7:18 7:33 - 7:47 8:02 8:17 8:32 8:47
Dordrecht, Centrum 6:06 6:36 6:51 7:06 7:21 7:36 - 7:50 8:05 8:20 8:35 8:50
Dordrecht, Stadskantoor 6:07 6:37 6:52 7:07 7:22 7:37 - 7:51 8:06 8:21 8:36 8:51
Dordrecht, Kilwijkstraat 6:08 6:38 6:53 7:08 7:23 7:38 - 7:52 8:07 8:22 8:37 8:52
Dordrecht, Weizigtpark 6:09 6:39 6:54 7:10 7:25 7:40 - 7:54 8:09 8:24 8:39 8:54
Dordrecht, J.P. Heijeplein 6:10 6:40 6:55 7:11 7:26 7:41 - 7:55 8:10 8:25 8:40 8:55
Dordrecht, van Gijnweg/Patersweg 6:11 6:41 6:56 7:13 7:28 7:43 - 7:57 8:12 8:27 8:42 8:57
Dordrecht, Campanula 6:12 6:42 6:57 7:14 7:29 7:44 - 7:58 8:13 8:28 8:43 8:58
Dordrecht, Spirea 6:13 6:43 6:58 7:15 7:30 7:45 - 7:59 8:14 8:29 8:44 8:59
Dordrecht, Station Zuid 6:14 6:44 6:59 7:16 7:31 7:46 - 8:00 8:15 8:30 8:45 9:00
Dordrecht, Keplerweg 6:15 6:45 7:00 7:18 7:33 7:48 - 8:02 8:17 8:32 8:47 9:02
Dordrecht, Herschelstraat 6:16 6:46 7:01 7:19 7:34 7:49 - 8:03 8:18 8:33 8:48 9:03
Dordrecht, Leeuwstraat 6:17 6:47 7:02 7:20 7:35 7:50 - 8:04 8:19 8:34 8:49 9:04
Dordrecht, Sterrenlanden 6:17 6:47 7:02 7:20 7:35 7:50 - 8:04 8:19 8:34 8:49 9:04
Dordrecht, Blaauwweg - Oost 6:18 6:48 7:03 7:21 7:36 7:51 - 8:05 8:20 8:35 8:50 9:05
Dordrecht, Cannenburg 6:19 6:49 7:04 7:22 7:37 7:52 - 8:06 8:21 8:36 8:51 9:06
Dordrecht, Vredenburg 6:20 6:50 7:05 7:23 7:38 7:53 - 8:07 8:22 8:37 8:52 9:07
Dordrecht, SlangenburgA 6:21 6:51 7:06 7:24 7:39 7:54 - 8:08 8:23 8:38 8:53 9:08

a: Deze rit rijdt niet tijdens de zomervakantie en de kerstvakantie.

Alle haltes tonen 1026 1028 1030 1032 1034b 1036 1038b 1040 1042b 1044 1046b 1048
Dordrecht, Bakema-erfV 8:42 8:57 9:12 9:27 9:42 9:57 10:12 10:27 10:42 10:57 11:12 11:27
Dordrecht, Maaskant-erf 8:43 8:58 9:13 9:28 9:43 9:58 10:13 10:28 10:43 10:58 11:13 11:28
Dordrecht, van Ravesteyn-erf 8:44 8:59 9:14 9:29 9:44 9:59 10:14 10:29 10:44 10:59 11:14 11:29
Dordrecht, Rietveld-erf 8:45 9:00 9:15 9:30 9:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30
Dordrecht, Jean-Paul Sartre-erf 8:46 9:01 9:16 9:31 9:46 10:01 10:16 10:31 10:46 11:01 11:16 11:31
Dordrecht, Albert Camus-erf 8:48 9:03 9:18 9:33 9:48 10:03 10:18 10:33 10:48 11:03 11:18 11:33
Dordrecht, Pearl Buck-erf 8:49 9:04 9:19 9:34 9:49 10:04 10:19 10:34 10:49 11:04 11:19 11:34
Dordrecht, Selma Lagerlof-erf 8:50 9:05 9:20 9:35 9:50 10:05 10:20 10:35 10:50 11:05 11:20 11:35
Dordrecht, Recklinghausenweg 8:51 9:06 9:21 9:36 9:51 10:06 10:21 10:36 10:51 11:06 11:21 11:36
Dordrecht, Vissersdijk 8:52 9:07 9:22 9:37 9:52 10:07 10:22 10:37 10:52 11:07 11:22 11:37
Dordrecht, Hastingsweg 8:53 9:08 9:23 9:38 9:53 10:08 10:23 10:38 10:53 11:08 11:23 11:38
Dordrecht, Halmaheiraplein 8:56 9:11 9:26 9:41 9:56 10:11 10:26 10:41 10:56 11:11 11:26 11:41
Dordrecht, Ceramstraat 8:57 9:12 9:27 9:42 9:57 10:12 10:27 10:42 10:57 11:12 11:27 11:42
Dordrecht, Riouwstraat 8:58 9:13 9:28 9:43 9:58 10:13 10:28 10:43 10:58 11:13 11:28 11:43
Dordrecht, Oranjepark 8:59 9:14 9:29 9:44 9:59 10:14 10:29 10:44 10:59 11:14 11:29 11:44
Dordrecht, Centraal Station (perron D)A 9:01 9:16 9:31 9:46 10:01 10:16 10:31 10:46 11:01 11:16 11:31 11:46
Dordrecht, Centraal Station (perron D)V 9:02 9:17 9:32 9:47 10:02 10:17 10:32 10:47 11:02 11:17 11:32 11:47
Dordrecht, Centrum 9:05 9:20 9:35 9:50 10:05 10:20 10:35 10:50 11:05 11:20 11:35 11:50
Dordrecht, Stadskantoor 9:06 9:21 9:36 9:51 10:06 10:21 10:36 10:51 11:06 11:21 11:36 11:51
Dordrecht, Kilwijkstraat 9:07 9:22 9:37 9:52 10:07 10:22 10:37 10:52 11:07 11:22 11:37 11:52
Dordrecht, Weizigtpark 9:09 9:24 9:39 9:54 10:09 10:24 10:39 10:54 11:09 11:24 11:39 11:54
Dordrecht, J.P. Heijeplein 9:10 9:25 9:40 9:55 10:10 10:25 10:40 10:55 11:10 11:25 11:40 11:55
Dordrecht, van Gijnweg/Patersweg 9:12 9:27 9:42 9:57 10:12 10:27 10:42 10:57 11:12 11:27 11:42 11:57
Dordrecht, Campanula 9:13 9:28 9:43 9:58 10:13 10:28 10:43 10:58 11:13 11:28 11:43 11:58
Dordrecht, Spirea 9:14 9:29 9:44 9:59 10:14 10:29 10:44 10:59 11:14 11:29 11:44 11:59
Dordrecht, Station Zuid 9:15 9:30 9:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00
Dordrecht, Keplerweg 9:17 9:32 9:47 10:02 10:17 10:32 10:47 11:02 11:17 11:32 11:47 12:02
Dordrecht, Herschelstraat 9:18 9:33 9:48 10:03 10:18 10:33 10:48 11:03 11:18 11:33 11:48 12:03
Dordrecht, Leeuwstraat 9:19 9:34 9:49 10:04 10:19 10:34 10:49 11:04 11:19 11:34 11:49 12:04
Dordrecht, Sterrenlanden 9:19 9:34 9:49 10:04 10:19 10:34 10:49 11:04 11:19 11:34 11:49 12:04
Dordrecht, Blaauwweg - Oost 9:20 9:35 9:50 10:05 10:20 10:35 10:50 11:05 11:20 11:35 11:50 12:05
Dordrecht, Cannenburg 9:21 9:36 9:51 10:06 10:21 10:36 10:51 11:06 11:21 11:36 11:51 12:06
Dordrecht, Vredenburg 9:22 9:37 9:52 10:07 10:22 10:37 10:52 11:07 11:22 11:37 11:52 12:07
Dordrecht, SlangenburgA 9:23 9:38 9:53 10:08 10:23 10:38 10:53 11:08 11:23 11:38 11:53 12:08

a: Deze rit rijdt niet tijdens de zomervakantie en de kerstvakantie.
b: Deze rit rijdt niet tijdens de zomervakantie, en wel in de kerstvakantie.

Alle haltes tonen 1050b 1052 1054b 1056 1058b 1060 1062b 1064 1066b 1068 1070b 1072
Dordrecht, Bakema-erfV 11:42 11:57 12:12 12:27 12:42 12:57 13:12 13:27 13:42 13:57 14:12 14:27
Dordrecht, Maaskant-erf 11:43 11:58 12:13 12:28 12:43 12:58 13:13 13:28 13:43 13:58 14:13 14:28
Dordrecht, van Ravesteyn-erf 11:44 11:59 12:14 12:29 12:44 12:59 13:14 13:29 13:44 13:59 14:14 14:29
Dordrecht, Rietveld-erf 11:45 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30
Dordrecht, Jean-Paul Sartre-erf 11:46 12:01 12:16 12:31 12:46 13:01 13:16 13:31 13:46 14:01 14:16 14:31
Dordrecht, Albert Camus-erf 11:48 12:03 12:18 12:33 12:48 13:03 13:18 13:33 13:48 14:03 14:18 14:33
Dordrecht, Pearl Buck-erf 11:49 12:04 12:19 12:34 12:49 13:04 13:19 13:34 13:49 14:04 14:19 14:34
Dordrecht, Selma Lagerlof-erf 11:50 12:05 12:20 12:35 12:50 13:05 13:20 13:35 13:50 14:05 14:20 14:35
Dordrecht, Recklinghausenweg 11:51 12:06 12:21 12:36 12:51 13:06 13:21 13:36 13:51 14:06 14:21 14:36
Dordrecht, Vissersdijk 11:52 12:07 12:22 12:37 12:52 13:07 13:22 13:37 13:52 14:07 14:22 14:37
Dordrecht, Hastingsweg 11:53 12:08 12:23 12:38 12:53 13:08 13:23 13:38 13:53 14:08 14:23 14:38
Dordrecht, Halmaheiraplein 11:56 12:11 12:26 12:41 12:56 13:11 13:26 13:41 13:56 14:11 14:26 14:41
Dordrecht, Ceramstraat 11:57 12:12 12:27 12:42 12:57 13:12 13:27 13:42 13:57 14:12 14:27 14:42
Dordrecht, Riouwstraat 11:58 12:13 12:28 12:43 12:58 13:13 13:28 13:43 13:58 14:13 14:28 14:43
Dordrecht, Oranjepark 11:59 12:14 12:29 12:44 12:59 13:14 13:29 13:44 13:59 14:14 14:29 14:44
Dordrecht, Centraal Station (perron D)A 12:01 12:16 12:31 12:46 13:01 13:16 13:31 13:46 14:01 14:16 14:31 14:46
Dordrecht, Centraal Station (perron D)V 12:02 12:17 12:32 12:47 13:02 13:17 13:32 13:47 14:02 14:17 14:32 14:47
Dordrecht, Centrum 12:05 12:20 12:35 12:50 13:05 13:20 13:35 13:50 14:05 14:20 14:35 14:50
Dordrecht, Stadskantoor 12:06 12:21 12:36 12:51 13:06 13:21 13:36 13:51 14:06 14:21 14:36 14:51
Dordrecht, Kilwijkstraat 12:07 12:22 12:37 12:52 13:07 13:22 13:37 13:52 14:07 14:22 14:37 14:52
Dordrecht, Weizigtpark 12:09 12:24 12:39 12:54 13:09 13:24 13:39 13:54 14:09 14:24 14:39 14:54
Dordrecht, J.P. Heijeplein 12:10 12:25 12:40 12:55 13:10 13:25 13:40 13:55 14:10 14:25 14:40 14:55
Dordrecht, van Gijnweg/Patersweg 12:12 12:27 12:42 12:57 13:12 13:27 13:42 13:57 14:12 14:27 14:42 14:57
Dordrecht, Campanula 12:13 12:28 12:43 12:58 13:13 13:28 13:43 13:58 14:13 14:28 14:43 14:58
Dordrecht, Spirea 12:14 12:29 12:44 12:59 13:14 13:29 13:44 13:59 14:14 14:29 14:44 14:59
Dordrecht, Station Zuid 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45 15:00
Dordrecht, Keplerweg 12:17 12:32 12:47 13:02 13:17 13:32 13:47 14:02 14:17 14:32 14:47 15:02
Dordrecht, Herschelstraat 12:18 12:33 12:48 13:03 13:18 13:33 13:48 14:03 14:18 14:33 14:48 15:03
Dordrecht, Leeuwstraat 12:19 12:34 12:49 13:04 13:19 13:34 13:49 14:04 14:19 14:34 14:49 15:04
Dordrecht, Sterrenlanden 12:19 12:34 12:49 13:04 13:19 13:34 13:49 14:04 14:19 14:34 14:49 15:04
Dordrecht, Blaauwweg - Oost 12:20 12:35 12:50 13:05 13:20 13:35 13:50 14:05 14:20 14:35 14:50 15:05
Dordrecht, Cannenburg 12:21 12:36 12:51 13:06 13:21 13:36 13:51 14:06 14:21 14:36 14:51 15:06
Dordrecht, Vredenburg 12:22 12:37 12:52 13:07 13:22 13:37 13:52 14:07 14:22 14:37 14:52 15:07
Dordrecht, SlangenburgA 12:23 12:38 12:53 13:08 13:23 13:38 13:53 14:08 14:23 14:38 14:53 15:08

a: Deze rit rijdt niet tijdens de zomervakantie en de kerstvakantie.
b: Deze rit rijdt niet tijdens de zomervakantie, en wel in de kerstvakantie.

Alle haltes tonen 1074 1076 1078 1080 1082 1084 1086 1088 1090 1092 1094 1096
Dordrecht, Bakema-erfV 14:42 14:57 15:12 15:27 15:42 15:58 16:13 16:28 16:43 16:58 17:13 17:28
Dordrecht, Maaskant-erf 14:43 14:58 15:13 15:28 15:43 15:59 16:14 16:29 16:44 16:59 17:14 17:29
Dordrecht, van Ravesteyn-erf 14:44 14:59 15:14 15:29 15:44 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15 17:30
Dordrecht, Rietveld-erf 14:45 15:00 15:15 15:30 15:45 16:01 16:16 16:31 16:46 17:01 17:16 17:31
Dordrecht, Jean-Paul Sartre-erf 14:46 15:01 15:16 15:31 15:46 16:02 16:17 16:32 16:47 17:02 17:17 17:32
Dordrecht, Albert Camus-erf 14:48 15:03 15:18 15:33 15:48 16:04 16:19 16:34 16:49 17:04 17:19 17:34
Dordrecht, Pearl Buck-erf 14:49 15:04 15:19 15:34 15:49 16:05 16:20 16:35 16:50 17:05 17:20 17:35
Dordrecht, Selma Lagerlof-erf 14:50 15:05 15:20 15:35 15:50 16:06 16:21 16:36 16:51 17:06 17:21 17:36
Dordrecht, Recklinghausenweg 14:51 15:06 15:21 15:36 15:51 16:07 16:22 16:37 16:52 17:07 17:22 17:37
Dordrecht, Vissersdijk 14:52 15:07 15:22 15:37 15:52 16:08 16:23 16:38 16:53 17:08 17:23 17:38
Dordrecht, Hastingsweg 14:53 15:08 15:23 15:38 15:53 16:09 16:24 16:39 16:54 17:09 17:24 17:39
Dordrecht, Halmaheiraplein 14:56 15:11 15:26 15:41 15:56 16:12 16:27 16:42 16:57 17:12 17:27 17:42
Dordrecht, Ceramstraat 14:57 15:12 15:27 15:42 15:57 16:13 16:28 16:43 16:58 17:13 17:28 17:43
Dordrecht, Riouwstraat 14:58 15:13 15:28 15:43 15:58 16:14 16:29 16:44 16:59 17:14 17:29 17:44
Dordrecht, Oranjepark 14:59 15:14 15:29 15:44 15:59 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15 17:30 17:45
Dordrecht, Centraal Station (perron D)A 15:01 15:16 15:31 15:46 16:01 16:17 16:32 16:47 17:02 17:17 17:32 17:47
Dordrecht, Centraal Station (perron D)V 15:02 15:17 15:32 15:47 16:02 16:18 16:33 16:48 17:03 17:18 17:33 17:48
Dordrecht, Centrum 15:05 15:20 15:35 15:50 16:05 16:21 16:36 16:51 17:06 17:21 17:36 17:51
Dordrecht, Stadskantoor 15:06 15:21 15:36 15:51 16:06 16:22 16:37 16:52 17:07 17:22 17:37 17:52
Dordrecht, Kilwijkstraat 15:07 15:22 15:37 15:52 16:07 16:23 16:38 16:53 17:08 17:23 17:38 17:53
Dordrecht, Weizigtpark 15:09 15:24 15:39 15:54 16:09 16:25 16:40 16:55 17:10 17:25 17:40 17:55
Dordrecht, J.P. Heijeplein 15:10 15:25 15:40 15:55 16:10 16:26 16:41 16:56 17:11 17:26 17:41 17:56
Dordrecht, van Gijnweg/Patersweg 15:12 15:27 15:42 15:57 16:12 16:28 16:43 16:58 17:13 17:28 17:43 17:58
Dordrecht, Campanula 15:13 15:28 15:43 15:58 16:13 16:29 16:44 16:59 17:14 17:29 17:44 17:59
Dordrecht, Spirea 15:14 15:29 15:44 15:59 16:14 16:30 16:45 17:00 17:15 17:30 17:45 18:00
Dordrecht, Station Zuid 15:15 15:30 15:45 16:00 16:15 16:31 16:46 17:01 17:16 17:31 17:46 18:01
Dordrecht, Keplerweg 15:17 15:32 15:47 16:02 16:17 16:33 16:48 17:03 17:18 17:33 17:48 18:03
Dordrecht, Herschelstraat 15:18 15:33 15:48 16:03 16:18 16:34 16:49 17:04 17:19 17:34 17:49 18:04
Dordrecht, Leeuwstraat 15:19 15:34 15:49 16:04 16:19 16:35 16:50 17:05 17:20 17:35 17:50 18:05
Dordrecht, Sterrenlanden 15:19 15:34 15:49 16:04 16:19 16:35 16:50 17:05 17:20 17:35 17:50 18:05
Dordrecht, Blaauwweg - Oost 15:20 15:35 15:50 16:05 16:20 16:36 16:51 17:06 17:21 17:36 17:51 18:06
Dordrecht, Cannenburg 15:21 15:36 15:51 16:06 16:21 16:37 16:52 17:07 17:22 17:37 17:52 18:07
Dordrecht, Vredenburg 15:22 15:37 15:52 16:07 16:22 16:38 16:53 17:08 17:23 17:38 17:53 18:08
Dordrecht, SlangenburgA 15:23 15:38 15:53 16:08 16:23 16:39 16:54 17:09 17:24 17:39 17:54 18:09

a: Deze rit rijdt niet tijdens de zomervakantie en de kerstvakantie.
b: Deze rit rijdt niet tijdens de zomervakantie, en wel in de kerstvakantie.

Alle haltes tonen 1098 1100 1102 1104 1106 1108 1110 1112 1114 1116 1118 1120
Dordrecht, Bakema-erfV 17:43 17:58 18:13 18:28 18:51 19:21 19:51 20:21 20:51 21:21 21:51 22:21
Dordrecht, Maaskant-erf 17:44 17:59 18:14 18:29 18:52 19:22 19:52 20:22 20:52 21:22 21:52 22:22
Dordrecht, van Ravesteyn-erf 17:45 18:00 18:15 18:30 18:53 19:23 19:53 20:23 20:53 21:23 21:53 22:23
Dordrecht, Rietveld-erf 17:46 18:01 18:16 18:31 18:54 19:24 19:54 20:24 20:54 21:24 21:54 22:24
Dordrecht, Jean-Paul Sartre-erf 17:47 18:02 18:17 18:32 18:55 19:25 19:55 20:25 20:55 21:25 21:55 22:25
Dordrecht, Albert Camus-erf 17:49 18:04 18:19 18:34 18:56 19:26 19:56 20:26 20:56 21:26 21:56 22:26
Dordrecht, Pearl Buck-erf 17:50 18:05 18:20 18:35 18:57 19:27 19:57 20:27 20:57 21:27 21:57 22:27
Dordrecht, Selma Lagerlof-erf 17:51 18:06 18:21 - 18:58 19:28 19:58 20:28 20:58 21:28 21:58 22:28
Dordrecht, Recklinghausenweg 17:52 18:07 18:22 - 18:59 19:29 19:59 20:29 20:59 21:29 21:59 22:29
Dordrecht, Vissersdijk 17:53 18:08 18:23 - 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00 22:30
Dordrecht, Hastingsweg 17:54 18:09 18:24 - 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00 22:30
Dordrecht, Halmaheiraplein 17:57 18:12 18:27 - 19:03 19:33 20:03 20:33 21:03 21:33 22:03 22:33
Dordrecht, Ceramstraat 17:58 18:13 18:28 - 19:04 19:34 20:04 20:34 21:04 21:34 22:04 22:34
Dordrecht, Riouwstraat 17:59 18:14 18:29 - 19:05 19:35 20:05 20:35 21:05 21:35 22:05 22:35
Dordrecht, Oranjepark 18:00 18:15 18:30 - 19:05 19:35 20:05 20:35 21:05 21:35 22:05 22:35
Dordrecht, Centraal Station (perron D)A 18:02 18:17 18:32 - 19:07 19:37 20:07 20:37 21:07 21:37 22:07 22:37
Dordrecht, Centraal Station (perron D)V 18:03 18:18 18:33 - 19:08 19:38 20:08 20:38 21:08 21:38 22:08 22:38
Dordrecht, Centrum 18:06 18:21 18:36 - 19:11 19:41 20:11 20:41 21:11 21:41 22:11 22:41
Dordrecht, Stadskantoor 18:07 18:22 18:37 - 19:12 19:42 20:12 20:42 21:12 21:42 22:12 22:42
Dordrecht, Kilwijkstraat 18:08 18:23 18:38 - 19:13 19:43 20:13 20:43 21:13 21:43 22:13 22:43
Dordrecht, Weizigtpark 18:10 18:25 18:40 - 19:14 19:44 20:14 20:44 21:14 21:44 22:14 22:44
Dordrecht, J.P. Heijeplein 18:11 18:26 18:41 - 19:15 19:45 20:15 20:45 21:15 21:45 22:15 22:45
Dordrecht, van Gijnweg/Patersweg 18:13 18:28 18:43 - 19:16 19:46 20:16 20:46 21:16 21:46 22:16 22:46
Dordrecht, Campanula 18:14 18:29 18:44 - 19:17 19:47 20:17 20:47 21:17 21:47 22:17 22:47
Dordrecht, Spirea 18:15 18:30 18:45 - 19:18 19:48 20:18 20:48 21:18 21:48 22:18 22:48
Dordrecht, Station Zuid 18:16 18:31 18:46 - 19:19 19:49 20:19 20:49 21:19 21:49 22:19 22:49
Dordrecht, Keplerweg 18:18 18:33 18:47 - 19:20 19:50 20:20 20:50 21:20 21:50 22:20 22:50
Dordrecht, Herschelstraat 18:19 18:34 18:48 - 19:21 19:51 20:21 20:51 21:21 21:51 22:21 22:51
Dordrecht, Leeuwstraat 18:20 18:35 18:49 - 19:22 19:52 20:22 20:52 21:22 21:52 22:22 22:52
Dordrecht, Sterrenlanden 18:20 18:35 18:49 - 19:22 19:52 20:22 20:52 21:22 21:52 22:22 22:52
Dordrecht, Blaauwweg - Oost 18:21 18:36 18:50 - 19:23 19:53 20:23 20:53 21:23 21:53 22:23 22:53
Dordrecht, Cannenburg 18:22 18:37 18:51 - 19:24 19:54 20:24 20:54 21:24 21:54 22:24 22:54
Dordrecht, Vredenburg 18:23 18:38 18:52 - 19:25 19:55 20:25 20:55 21:25 21:55 22:25 22:55
Dordrecht, SlangenburgA 18:24 18:39 18:53 - 19:26 19:56 20:26 20:56 21:26 21:56 22:26 22:56

a: Deze rit rijdt niet tijdens de zomervakantie en de kerstvakantie.
b: Deze rit rijdt niet tijdens de zomervakantie, en wel in de kerstvakantie.

Alle haltes tonen 1122 1124 1126 1128 1130
Dordrecht, Bakema-erfV 22:51 23:21 23:51 0:21 0:51
Dordrecht, Maaskant-erf 22:52 23:22 23:52 0:22 0:52
Dordrecht, van Ravesteyn-erf 22:53 23:23 23:53 0:23 0:53
Dordrecht, Rietveld-erf 22:54 23:24 23:54 0:24 0:54
Dordrecht, Jean-Paul Sartre-erf 22:55 23:25 23:55 0:25 0:55
Dordrecht, Albert Camus-erf 22:56 23:26 23:56 0:26 0:56
Dordrecht, Pearl Buck-erf 22:57 23:27 23:57 0:27 0:57
Dordrecht, Selma Lagerlof-erf 22:58 23:28 23:58 0:28 -
Dordrecht, Recklinghausenweg 22:59 23:29 23:59 0:29 -
Dordrecht, Vissersdijk 23:00 23:30 0:00 0:30 -
Dordrecht, Hastingsweg 23:00 23:30 0:00 0:30 -
Dordrecht, Halmaheiraplein 23:03 23:33 0:03 0:33 -
Dordrecht, Ceramstraat 23:04 23:34 0:04 0:34 -
Dordrecht, Riouwstraat 23:05 23:35 0:05 0:35 -
Dordrecht, Oranjepark 23:05 23:35 0:05 0:35 -
Dordrecht, Centraal Station (perron D)A 23:07 23:37 0:07 0:37 -
Dordrecht, Centraal Station (perron D)V 23:08 23:38 0:08 0:38 -
Dordrecht, Centrum 23:11 23:41 0:11 0:41 -
Dordrecht, Stadskantoor 23:12 23:42 0:12 0:42 -
Dordrecht, Kilwijkstraat 23:13 23:43 0:13 0:43 -
Dordrecht, Weizigtpark 23:14 23:44 0:14 0:44 -
Dordrecht, J.P. Heijeplein 23:15 23:45 0:15 0:45 -
Dordrecht, van Gijnweg/Patersweg 23:16 23:46 0:16 0:46 -
Dordrecht, Campanula 23:17 23:47 0:17 0:47 -
Dordrecht, Spirea 23:18 23:48 0:18 0:48 -
Dordrecht, Station Zuid 23:19 23:49 0:19 0:49 -
Dordrecht, Keplerweg 23:20 23:50 0:20 0:50 -
Dordrecht, Herschelstraat 23:21 23:51 0:21 0:51 -
Dordrecht, Leeuwstraat 23:22 23:52 0:22 0:52 -
Dordrecht, Sterrenlanden 23:22 23:52 0:22 0:52 -
Dordrecht, Blaauwweg - Oost 23:23 23:53 0:23 0:53 -
Dordrecht, Cannenburg 23:24 23:54 0:24 0:54 -
Dordrecht, Vredenburg 23:25 23:55 0:25 0:55 -
Dordrecht, SlangenburgA 23:26 23:56 0:26 0:56 -

a: Deze rit rijdt niet tijdens de zomervakantie en de kerstvakantie.
b: Deze rit rijdt niet tijdens de zomervakantie, en wel in de kerstvakantie.

Alle haltes tonen 6002 6004 6006 6008 6010 6012 6014 6016a 6018 6020a 6022 6024a
Dordrecht, Bakema-erfV 6:36 7:12 7:42 8:12 8:42 9:12 9:27 9:42 9:57 10:12 10:27 10:42
Dordrecht, Maaskant-erf 6:37 7:13 7:43 8:13 8:43 9:13 9:28 9:43 9:58 10:13 10:28 10:43
Dordrecht, van Ravesteyn-erf 6:38 7:14 7:44 8:14 8:44 9:14 9:29 9:44 9:59 10:14 10:29 10:44
Dordrecht, Rietveld-erf 6:39 7:15 7:45 8:15 8:45 9:15 9:30 9:45 10:00 10:15 10:30 10:45
Dordrecht, Jean-Paul Sartre-erf 6:40 7:16 7:46 8:16 8:46 9:16 9:31 9:46 10:01 10:16 10:31 10:46
Dordrecht, Albert Camus-erf 6:41 7:17 7:47 8:17 8:47 9:17 9:32 9:47 10:02 10:17 10:32 10:47
Dordrecht, Pearl Buck-erf 6:42 7:18 7:48 8:18 8:48 9:18 9:33 9:48 10:03 10:18 10:33 10:48
Dordrecht, Selma Lagerlof-erf 6:43 7:19 7:49 8:19 8:49 9:19 9:34 9:49 10:04 10:19 10:34 10:49
Dordrecht, Recklinghausenweg 6:44 7:20 7:50 8:20 8:50 9:20 9:35 9:50 10:05 10:20 10:35 10:50
Dordrecht, Vissersdijk 6:45 7:21 7:51 8:21 8:51 9:21 9:36 9:51 10:06 10:21 10:36 10:51
Dordrecht, Hastingsweg 6:45 7:21 7:51 8:21 8:51 9:21 9:36 9:51 10:06 10:21 10:36 10:51
Dordrecht, Halmaheiraplein 6:48 7:24 7:54 8:24 8:54 9:24 9:39 9:54 10:09 10:24 10:39 10:54
Dordrecht, Ceramstraat 6:49 7:25 7:55 8:25 8:55 9:25 9:40 9:55 10:10 10:25 10:40 10:55
Dordrecht, Riouwstraat 6:50 7:26 7:56 8:26 8:56 9:26 9:41 9:56 10:11 10:26 10:41 10:56
Dordrecht, Oranjepark 6:51 7:27 7:57 8:27 8:57 9:27 9:42 9:57 10:12 10:27 10:42 10:57
Dordrecht, Centraal Station (perron D)A 6:53 7:29 7:59 8:29 8:59 9:29 9:44 9:59 10:14 10:29 10:44 10:59
Dordrecht, Centraal Station (perron D)V 6:54 7:30 8:00 8:30 9:00 9:30 9:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00
Dordrecht, Centrum 6:57 7:33 8:03 8:33 9:03 9:33 9:48 10:03 10:18 10:33 10:48 11:03
Dordrecht, Stadskantoor 6:58 7:34 8:04 8:34 9:04 9:34 9:49 10:04 10:19 10:34 10:49 11:04
Dordrecht, Kilwijkstraat 6:59 7:35 8:05 8:35 9:05 9:35 9:50 10:05 10:20 10:35 10:50 11:05
Dordrecht, Weizigtpark 7:00 7:36 8:06 8:36 9:07 9:37 9:52 10:07 10:22 10:37 10:52 11:07
Dordrecht, J.P. Heijeplein 7:01 7:37 8:07 8:37 9:08 9:38 9:53 10:08 10:23 10:38 10:53 11:08
Dordrecht, van Gijnweg/Patersweg 7:02 7:38 8:08 8:38 9:10 9:40 9:55 10:10 10:25 10:40 10:55 11:10
Dordrecht, Campanula 7:03 7:39 8:09 8:39 9:11 9:41 9:56 10:11 10:26 10:41 10:56 11:11
Dordrecht, Spirea 7:04 7:40 8:10 8:40 9:12 9:42 9:57 10:12 10:27 10:42 10:57 11:12
Dordrecht, Station Zuid 7:05 7:41 8:11 8:41 9:13 9:43 9:58 10:13 10:28 10:43 10:58 11:13
Dordrecht, Keplerweg 7:06 7:42 8:12 8:42 9:15 9:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15
Dordrecht, Herschelstraat 7:07 7:43 8:13 8:43 9:16 9:46 10:01 10:16 10:31 10:46 11:01 11:16
Dordrecht, Leeuwstraat 7:08 7:44 8:14 8:44 9:17 9:47 10:02 10:17 10:32 10:47 11:02 11:17
Dordrecht, Sterrenlanden 7:08 7:44 8:14 8:44 9:17 9:47 10:02 10:17 10:32 10:47 11:02 11:17
Dordrecht, Blaauwweg - Oost 7:09 7:45 8:15 8:45 9:18 9:48 10:03 10:18 10:33 10:48 11:03 11:18
Dordrecht, Cannenburg 7:10 7:46 8:16 8:46 9:19 9:49 10:04 10:19 10:34 10:49 11:04 11:19
Dordrecht, Vredenburg 7:11 7:47 8:17 8:47 9:20 9:50 10:05 10:20 10:35 10:50 11:05 11:20
Dordrecht, SlangenburgA 7:12 7:48 8:18 8:48 9:21 9:51 10:06 10:21 10:36 10:51 11:06 11:21

a: Deze rit rijdt niet tijdens de zomervakantie, en wel in de kerstvakantie.

Alle haltes tonen 6026 6028a 6030 6032a 6034 6036a 6038 6040a 6042 6044a 6046 6048a
Dordrecht, Bakema-erfV 10:57 11:12 11:27 11:42 11:57 12:12 12:27 12:42 12:57 13:12 13:27 13:42
Dordrecht, Maaskant-erf 10:58 11:13 11:28 11:43 11:58 12:13 12:28 12:43 12:58 13:13 13:28 13:43
Dordrecht, van Ravesteyn-erf 10:59 11:14 11:29 11:44 11:59 12:14 12:29 12:44 12:59 13:14 13:29 13:44
Dordrecht, Rietveld-erf 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45
Dordrecht, Jean-Paul Sartre-erf 11:01 11:16 11:31 11:46 12:01 12:16 12:31 12:46 13:01 13:16 13:31 13:46
Dordrecht, Albert Camus-erf 11:02 11:17 11:32 11:47 12:02 12:17 12:32 12:47 13:02 13:17 13:32 13:47
Dordrecht, Pearl Buck-erf 11:03 11:18 11:33 11:48 12:03 12:18 12:33 12:48 13:03 13:18 13:33 13:48
Dordrecht, Selma Lagerlof-erf 11:04 11:19 11:34 11:49 12:04 12:19 12:34 12:49 13:04 13:19 13:34 13:49
Dordrecht, Recklinghausenweg 11:05 11:20 11:35 11:50 12:05 12:20 12:35 12:50 13:05 13:20 13:35 13:50
Dordrecht, Vissersdijk 11:06 11:21 11:36 11:51 12:06 12:21 12:36 12:51 13:06 13:21 13:36 13:51
Dordrecht, Hastingsweg 11:06 11:21 11:36 11:51 12:06 12:21 12:36 12:51 13:06 13:21 13:36 13:51
Dordrecht, Halmaheiraplein 11:09 11:24 11:39 11:54 12:09 12:24 12:39 12:54 13:09 13:24 13:39 13:54
Dordrecht, Ceramstraat 11:10 11:25 11:40 11:55 12:10 12:25 12:40 12:55 13:10 13:25 13:40 13:55
Dordrecht, Riouwstraat 11:11 11:26 11:41 11:56 12:11 12:26 12:41 12:56 13:11 13:26 13:41 13:56
Dordrecht, Oranjepark 11:12 11:27 11:42 11:57 12:12 12:27 12:42 12:57 13:12 13:27 13:42 13:57
Dordrecht, Centraal Station (perron D)A 11:14 11:29 11:44 11:59 12:14 12:29 12:44 12:59 13:14 13:29 13:44 13:59
Dordrecht, Centraal Station (perron D)V 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00
Dordrecht, Centrum 11:18 11:33 11:48 12:03 12:18 12:33 12:48 13:03 13:18 13:33 13:48 14:03
Dordrecht, Stadskantoor 11:19 11:34 11:49 12:04 12:19 12:34 12:49 13:04 13:19 13:34 13:49 14:04
Dordrecht, Kilwijkstraat 11:20 11:35 11:50 12:05 12:20 12:35 12:50 13:05 13:20 13:35 13:50 14:05
Dordrecht, Weizigtpark 11:22 11:37 11:52 12:07 12:22 12:37 12:52 13:07 13:22 13:37 13:52 14:07
Dordrecht, J.P. Heijeplein 11:23 11:38 11:53 12:08 12:23 12:38 12:53 13:08 13:23 13:38 13:53 14:08
Dordrecht, van Gijnweg/Patersweg 11:25 11:40 11:55 12:10 12:25 12:40 12:55 13:10 13:25 13:40 13:55 14:10
Dordrecht, Campanula 11:26 11:41 11:56 12:11 12:26 12:41 12:56 13:11 13:26 13:41 13:56 14:11
Dordrecht, Spirea 11:27 11:42 11:57 12:12 12:27 12:42 12:57 13:12 13:27 13:42 13:57 14:12
Dordrecht, Station Zuid 11:28 11:43 11:58 12:13 12:28 12:43 12:58 13:13 13:28 13:43 13:58 14:13
Dordrecht, Keplerweg 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15
Dordrecht, Herschelstraat 11:31 11:46 12:01 12:16 12:31 12:46 13:01 13:16 13:31 13:46 14:01 14:16
Dordrecht, Leeuwstraat 11:32 11:47 12:02 12:17 12:32 12:47 13:02 13:17 13:32 13:47 14:02 14:17
Dordrecht, Sterrenlanden 11:32 11:47 12:02 12:17 12:32 12:47 13:02 13:17 13:32 13:47 14:02 14:17
Dordrecht, Blaauwweg - Oost 11:33 11:48 12:03 12:18 12:33 12:48 13:03 13:18 13:33 13:48 14:03 14:18
Dordrecht, Cannenburg 11:34 11:49 12:04 12:19 12:34 12:49 13:04 13:19 13:34 13:49 14:04 14:19
Dordrecht, Vredenburg 11:35 11:50 12:05 12:20 12:35 12:50 13:05 13:20 13:35 13:50 14:05 14:20
Dordrecht, SlangenburgA 11:36 11:51 12:06 12:21 12:36 12:51 13:06 13:21 13:36 13:51 14:06 14:21

a: Deze rit rijdt niet tijdens de zomervakantie, en wel in de kerstvakantie.

Alle haltes tonen 6050 6052a 6054 6056a 6058 6060a 6062 6064a 6066 6068a 6070 6072a
Dordrecht, Bakema-erfV 13:57 14:12 14:27 14:42 14:57 15:12 15:27 15:42 15:57 16:12 16:27 16:42
Dordrecht, Maaskant-erf 13:58 14:13 14:28 14:43 14:58 15:13 15:28 15:43 15:58 16:13 16:28 16:43
Dordrecht, van Ravesteyn-erf 13:59 14:14 14:29 14:44 14:59 15:14 15:29 15:44 15:59 16:14 16:29 16:44
Dordrecht, Rietveld-erf 14:00 14:15 14:30 14:45 15:00 15:15 15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45
Dordrecht, Jean-Paul Sartre-erf 14:01 14:16 14:31 14:46 15:01 15:16 15:31 15:46 16:01 16:16 16:31 16:46
Dordrecht, Albert Camus-erf 14:02 14:17 14:32 14:47 15:02 15:17 15:32 15:47 16:02 16:17 16:32 16:47
Dordrecht, Pearl Buck-erf 14:03 14:18 14:33 14:48 15:03 15:18 15:33 15:48 16:03 16:18 16:33 16:48
Dordrecht, Selma Lagerlof-erf 14:04 14:19 14:34 14:49 15:04 15:19 15:34 15:49 16:04 16:19 16:34 16:49
Dordrecht, Recklinghausenweg 14:05 14:20 14:35 14:50 15:05 15:20 15:35 15:50 16:05 16:20 16:35 16:50
Dordrecht, Vissersdijk 14:06 14:21 14:36 14:51 15:06 15:21 15:36 15:51 16:06 16:21 16:36 16:51
Dordrecht, Hastingsweg 14:06 14:21 14:36 14:51 15:06 15:21 15:36 15:51 16:06 16:21 16:36 16:51
Dordrecht, Halmaheiraplein 14:09 14:24 14:39 14:54 15:09 15:24 15:39 15:54 16:09 16:24 16:39 16:54
Dordrecht, Ceramstraat 14:10 14:25 14:40 14:55 15:10 15:25 15:40 15:55 16:10 16:25 16:40 16:55
Dordrecht, Riouwstraat 14:11 14:26 14:41 14:56 15:11 15:26 15:41 15:56 16:11 16:26 16:41 16:56
Dordrecht, Oranjepark 14:12 14:27 14:42 14:57 15:12 15:27 15:42 15:57 16:12 16:27 16:42 16:57
Dordrecht, Centraal Station (perron D)A 14:14 14:29 14:44 14:59 15:14 15:29 15:44 15:59 16:14 16:29 16:44 16:59
Dordrecht, Centraal Station (perron D)V 14:15 14:30 14:45 15:00 15:15 15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00
Dordrecht, Centrum 14:18 14:33 14:48 15:03 15:18 15:33 15:48 16:03 16:18 16:33 16:48 17:03
Dordrecht, Stadskantoor 14:19 14:34 14:49 15:04 15:19 15:34 15:49 16:04 16:19 16:34 16:49 17:04
Dordrecht, Kilwijkstraat 14:20 14:35 14:50 15:05 15:20 15:35 15:50 16:05 16:20 16:35 16:50 17:05
Dordrecht, Weizigtpark 14:22 14:37 14:52 15:07 15:22 15:37 15:52 16:07 16:22 16:37 16:52 17:07
Dordrecht, J.P. Heijeplein 14:23 14:38 14:53 15:08 15:23 15:38 15:53 16:08 16:23 16:38 16:53 17:08
Dordrecht, van Gijnweg/Patersweg 14:25 14:40 14:55 15:10 15:25 15:40 15:55 16:10 16:25 16:40 16:55 17:10
Dordrecht, Campanula 14:26 14:41 14:56 15:11 15:26 15:41 15:56 16:11 16:26 16:41 16:56 17:11
Dordrecht, Spirea 14:27 14:42 14:57 15:12 15:27 15:42 15:57 16:12 16:27 16:42 16:57 17:12
Dordrecht, Station Zuid 14:28 14:43 14:58 15:13 15:28 15:43 15:58 16:13 16:28 16:43 16:58 17:13
Dordrecht, Keplerweg 14:30 14:45 15:00 15:15 15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15
Dordrecht, Herschelstraat 14:31 14:46 15:01 15:16 15:31 15:46 16:01 16:16 16:31 16:46 17:01 17:16
Dordrecht, Leeuwstraat 14:32 14:47 15:02 15:17 15:32 15:47 16:02 16:17 16:32 16:47 17:02 17:17
Dordrecht, Sterrenlanden 14:32 14:47 15:02 15:17 15:32 15:47 16:02 16:17 16:32 16:47 17:02 17:17
Dordrecht, Blaauwweg - Oost 14:33 14:48 15:03 15:18 15:33 15:48 16:03 16:18 16:33 16:48 17:03 17:18
Dordrecht, Cannenburg 14:34 14:49 15:04 15:19 15:34 15:49 16:04 16:19 16:34 16:49 17:04 17:19
Dordrecht, Vredenburg 14:35 14:50 15:05 15:20 15:35 15:50 16:05 16:20 16:35 16:50 17:05 17:20
Dordrecht, SlangenburgA 14:36 14:51 15:06 15:21 15:36 15:51 16:06 16:21 16:36 16:51 17:06 17:21

a: Deze rit rijdt niet tijdens de zomervakantie, en wel in de kerstvakantie.

Alle haltes tonen 6074 6076a 6078 6080a 6082 6084 6086 6088 6090 6092 6094 6096
Dordrecht, Bakema-erfV 16:57 17:12 17:27 17:42 17:57 18:21 18:51 19:21 19:51 20:21 20:51 21:21
Dordrecht, Maaskant-erf 16:58 17:13 17:28 17:43 17:58 18:22 18:52 19:22 19:52 20:22 20:52 21:22
Dordrecht, van Ravesteyn-erf 16:59 17:14 17:29 17:44 17:59 18:23 18:53 19:23 19:53 20:23 20:53 21:23
Dordrecht, Rietveld-erf 17:00 17:15 17:30 17:45 18:00 18:24 18:54 19:24 19:54 20:24 20:54 21:24
Dordrecht, Jean-Paul Sartre-erf 17:01 17:16 17:31 17:46 18:01 18:25 18:55 19:25 19:55 20:25 20:55 21:25
Dordrecht, Albert Camus-erf 17:02 17:17 17:32 17:47 18:02 18:26 18:56 19:26 19:56 20:26 20:56 21:26
Dordrecht, Pearl Buck-erf 17:03 17:18 17:33 17:48 18:03 18:27 18:57 19:27 19:57 20:27 20:57 21:27
Dordrecht, Selma Lagerlof-erf 17:04 17:19 17:34 17:49 18:04 18:28 18:58 19:28 19:58 20:28 20:58 21:28
Dordrecht, Recklinghausenweg 17:05 17:20 17:35 17:50 18:05 18:29 18:59 19:29 19:59 20:29 20:59 21:29
Dordrecht, Vissersdijk 17:06 17:21 17:36 17:51 18:06 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
Dordrecht, Hastingsweg 17:06 17:21 17:36 17:51 18:06 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
Dordrecht, Halmaheiraplein 17:09 17:24 17:39 17:54 18:09 18:33 19:03 19:33 20:03 20:33 21:03 21:33
Dordrecht, Ceramstraat 17:10 17:25 17:40 17:55 18:10 18:34 19:04 19:34 20:04 20:34 21:04 21:34
Dordrecht, Riouwstraat 17:11 17:26 17:41 17:56 18:11 18:35 19:05 19:35 20:05 20:35 21:05 21:35
Dordrecht, Oranjepark 17:12 17:27 17:42 17:57 18:11 18:35 19:05 19:35 20:05 20:35 21:05 21:35
Dordrecht, Centraal Station (perron D)A 17:14 17:29 17:44 17:59 18:13 18:37 19:07 19:37 20:07 20:37 21:07 21:37
Dordrecht, Centraal Station (perron D)V 17:15 17:30 17:45 18:00 18:14 18:38 19:08 19:38 20:08 20:38 21:08 21:38
Dordrecht, Centrum 17:18 17:33 17:48 18:03 18:17 18:41 19:11 19:41 20:11 20:41 21:11 21:41
Dordrecht, Stadskantoor 17:19 17:34 17:49 18:04 18:18 18:42 19:12 19:42 20:12 20:42 21:12 21:42
Dordrecht, Kilwijkstraat 17:20 17:35 17:50 18:05 18:19 18:43 19:13 19:43 20:13 20:43 21:13 21:43
Dordrecht, Weizigtpark 17:22 17:37 17:52 18:06 18:20 18:44 19:14 19:44 20:14 20:44 21:14 21:44
Dordrecht, J.P. Heijeplein 17:23 17:38 17:53 18:07 18:21 18:45 19:15 19:45 20:15 20:45 21:15 21:45
Dordrecht, van Gijnweg/Patersweg 17:25 17:40 17:55 18:08 18:22 18:46 19:16 19:46 20:16 20:46 21:16 21:46
Dordrecht, Campanula 17:26 17:41 17:56 18:09 18:23 18:47 19:17 19:47 20:17 20:47 21:17 21:47
Dordrecht, Spirea 17:27 17:42 17:57 18:10 18:24 18:48 19:18 19:48 20:18 20:48 21:18 21:48
Dordrecht, Station Zuid 17:28 17:43 17:58 18:11 18:25 18:49 19:19 19:49 20:19 20:49 21:19 21:49
Dordrecht, Keplerweg 17:30 17:45 18:00 18:12 18:26 18:50 19:20 19:50 20:20 20:50 21:20 21:50
Dordrecht, Herschelstraat 17:31 17:46 18:01 18:13 18:27 18:51 19:21 19:51 20:21 20:51 21:21 21:51
Dordrecht, Leeuwstraat 17:32 17:47 18:02 18:14 18:28 18:52 19:22 19:52 20:22 20:52 21:22 21:52
Dordrecht, Sterrenlanden 17:32 17:47 18:02 18:14 18:28 18:52 19:22 19:52 20:22 20:52 21:22 21:52
Dordrecht, Blaauwweg - Oost 17:33 17:48 18:03 18:15 18:29 18:53 19:23 19:53 20:23 20:53 21:23 21:53
Dordrecht, Cannenburg 17:34 17:49 18:04 18:16 18:30 18:54 19:24 19:54 20:24 20:54 21:24 21:54
Dordrecht, Vredenburg 17:35 17:50 18:05 18:17 18:31 18:55 19:25 19:55 20:25 20:55 21:25 21:55
Dordrecht, SlangenburgA 17:36 17:51 18:06 18:18 18:32 18:56 19:26 19:56 20:26 20:56 21:26 21:56

a: Deze rit rijdt niet tijdens de zomervakantie, en wel in de kerstvakantie.

Alle haltes tonen 6098 6100 6102 6104 6106 6108 6110
Dordrecht, Bakema-erfV 21:51 22:21 22:51 23:21 23:51 0:21 0:51
Dordrecht, Maaskant-erf 21:52 22:22 22:52 23:22 23:52 0:22 0:52
Dordrecht, van Ravesteyn-erf 21:53 22:23 22:53 23:23 23:53 0:23 0:53
Dordrecht, Rietveld-erf 21:54 22:24 22:54 23:24 23:54 0:24 0:54
Dordrecht, Jean-Paul Sartre-erf 21:55 22:25 22:55 23:25 23:55 0:25 0:55
Dordrecht, Albert Camus-erf 21:56 22:26 22:56 23:26 23:56 0:26 0:56
Dordrecht, Pearl Buck-erf 21:57 22:27 22:57 23:27 23:57 0:27 0:57
Dordrecht, Selma Lagerlof-erf 21:58 22:28 22:58 23:28 23:58 0:28 -
Dordrecht, Recklinghausenweg 21:59 22:29 22:59 23:29 23:59 0:29 -
Dordrecht, Vissersdijk 22:00 22:30 23:00 23:30 0:00 0:30 -
Dordrecht, Hastingsweg 22:00 22:30 23:00 23:30 0:00 0:30 -
Dordrecht, Halmaheiraplein 22:03 22:33 23:03 23:33 0:03 0:33 -
Dordrecht, Ceramstraat 22:04 22:34 23:04 23:34 0:04 0:34 -
Dordrecht, Riouwstraat 22:05 22:35 23:05 23:35 0:05 0:35 -
Dordrecht, Oranjepark 22:05 22:35 23:05 23:35 0:05 0:35 -
Dordrecht, Centraal Station (perron D)A 22:07 22:37 23:07 23:37 0:07 0:37 -
Dordrecht, Centraal Station (perron D)V 22:08 22:38 23:08 23:38 0:08 0:38 -
Dordrecht, Centrum 22:11 22:41 23:11 23:41 0:11 0:41 -
Dordrecht, Stadskantoor 22:12 22:42 23:12 23:42 0:12 0:42 -
Dordrecht, Kilwijkstraat 22:13 22:43 23:13 23:43 0:13 0:43 -
Dordrecht, Weizigtpark 22:14 22:44 23:14 23:44 0:14 0:44 -
Dordrecht, J.P. Heijeplein 22:15 22:45 23:15 23:45 0:15 0:45 -
Dordrecht, van Gijnweg/Patersweg 22:16 22:46 23:16 23:46 0:16 0:46 -
Dordrecht, Campanula 22:17 22:47 23:17 23:47 0:17 0:47 -
Dordrecht, Spirea 22:18 22:48 23:18 23:48 0:18 0:48 -
Dordrecht, Station Zuid 22:19 22:49 23:19 23:49 0:19 0:49 -
Dordrecht, Keplerweg 22:20 22:50 23:20 23:50 0:20 0:50 -
Dordrecht, Herschelstraat 22:21 22:51 23:21 23:51 0:21 0:51 -
Dordrecht, Leeuwstraat 22:22 22:52 23:22 23:52 0:22 0:52 -
Dordrecht, Sterrenlanden 22:22 22:52 23:22 23:52 0:22 0:52 -
Dordrecht, Blaauwweg - Oost 22:23 22:53 23:23 23:53 0:23 0:53 -
Dordrecht, Cannenburg 22:24 22:54 23:24 23:54 0:24 0:54 -
Dordrecht, Vredenburg 22:25 22:55 23:25 23:55 0:25 0:55 -
Dordrecht, SlangenburgA 22:26 22:56 23:26 23:56 0:26 0:56 -

a: Deze rit rijdt niet tijdens de zomervakantie, en wel in de kerstvakantie.

Alle haltes tonen 7002 7004 7006 7008 7010 7012 7014 7016 7018 7020 7022 7024
Dordrecht, Bakema-erfV 8:51 9:21 9:51 10:21 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21
Dordrecht, Maaskant-erf 8:52 9:22 9:52 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22
Dordrecht, van Ravesteyn-erf 8:53 9:23 9:53 10:23 10:53 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:23
Dordrecht, Rietveld-erf 8:54 9:24 9:54 10:24 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24
Dordrecht, Jean-Paul Sartre-erf 8:55 9:25 9:55 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25
Dordrecht, Albert Camus-erf 8:56 9:26 9:56 10:26 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26
Dordrecht, Pearl Buck-erf 8:57 9:27 9:57 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27
Dordrecht, Selma Lagerlof-erf 8:58 9:28 9:58 10:28 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28
Dordrecht, Recklinghausenweg 8:59 9:29 9:59 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29
Dordrecht, Vissersdijk 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30
Dordrecht, Hastingsweg 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30
Dordrecht, Halmaheiraplein 9:03 9:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33
Dordrecht, Ceramstraat 9:04 9:34 10:04 10:34 11:04 11:34 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34
Dordrecht, Riouwstraat 9:05 9:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35
Dordrecht, Oranjepark 9:05 9:35 10:05 10:35 11:05 11:36 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36
Dordrecht, Centraal Station (perron D)A 9:07 9:37 10:07 10:37 11:07 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38
Dordrecht, Centraal Station (perron D)V 9:08 9:38 10:08 10:38 11:08 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39
Dordrecht, Centrum 9:11 9:41 10:11 10:41 11:11 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:42
Dordrecht, Stadskantoor 9:12 9:42 10:12 10:42 11:12 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43
Dordrecht, Kilwijkstraat 9:13 9:43 10:13 10:43 11:13 11:44 12:14 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44
Dordrecht, Weizigtpark 9:14 9:44 10:14 10:44 11:14 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46
Dordrecht, J.P. Heijeplein 9:15 9:45 10:15 10:45 11:15 11:47 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47
Dordrecht, van Gijnweg/Patersweg 9:16 9:46 10:16 10:46 11:16 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49
Dordrecht, Campanula 9:17 9:47 10:17 10:47 11:17 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50
Dordrecht, Spirea 9:18 9:48 10:18 10:48 11:18 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21 14:51
Dordrecht, Station Zuid 9:19 9:49 10:19 10:49 11:19 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52
Dordrecht, Keplerweg 9:20 9:50 10:20 10:50 11:21 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54
Dordrecht, Herschelstraat 9:21 9:51 10:21 10:51 11:22 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55
Dordrecht, Leeuwstraat 9:22 9:52 10:22 10:52 11:23 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56
Dordrecht, Sterrenlanden 9:22 9:52 10:22 10:52 11:23 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56
Dordrecht, Blaauwweg - Oost 9:23 9:53 10:23 10:53 11:24 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57
Dordrecht, Cannenburg 9:24 9:54 10:24 10:54 11:25 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28 14:58
Dordrecht, Vredenburg 9:25 9:55 10:25 10:55 11:26 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59
Dordrecht, SlangenburgA 9:26 9:56 10:26 10:56 11:27 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00

Alle haltes tonen 7026 7028 7030 7032 7034 7036 7038 7040 7042 7044 7046 7048
Dordrecht, Bakema-erfV 14:51 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51 18:21 18:51 19:21 19:51 20:21
Dordrecht, Maaskant-erf 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 18:22 18:52 19:22 19:52 20:22
Dordrecht, van Ravesteyn-erf 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53 18:23 18:53 19:23 19:53 20:23
Dordrecht, Rietveld-erf 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54 18:24 18:54 19:24 19:54 20:24
Dordrecht, Jean-Paul Sartre-erf 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:25 18:55 19:25 19:55 20:25
Dordrecht, Albert Camus-erf 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56 18:26 18:56 19:26 19:56 20:26
Dordrecht, Pearl Buck-erf 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57 18:27 18:57 19:27 19:57 20:27
Dordrecht, Selma Lagerlof-erf 14:58 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28 17:58 18:28 18:58 19:28 19:58 20:28
Dordrecht, Recklinghausenweg 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 18:29 18:59 19:29 19:59 20:29
Dordrecht, Vissersdijk 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30
Dordrecht, Hastingsweg 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30
Dordrecht, Halmaheiraplein 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03 18:33 19:03 19:33 20:03 20:33
Dordrecht, Ceramstraat 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34 18:04 18:34 19:04 19:34 20:04 20:34
Dordrecht, Riouwstraat 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35 19:05 19:35 20:05 20:35
Dordrecht, Oranjepark 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36 18:05 18:35 19:05 19:35 20:05 20:35
Dordrecht, Centraal Station (perron D)A 15:08 15:38 16:08 16:38 17:08 17:38 18:07 18:37 19:07 19:37 20:07 20:37
Dordrecht, Centraal Station (perron D)V 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:08 18:38 19:08 19:38 20:08 20:38
Dordrecht, Centrum 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42 18:11 18:41 19:11 19:41 20:11 20:41
Dordrecht, Stadskantoor 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43 18:12 18:42 19:12 19:42 20:12 20:42
Dordrecht, Kilwijkstraat 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14 17:44 18:13 18:43 19:13 19:43 20:13 20:43
Dordrecht, Weizigtpark 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16 17:46 18:14 18:44 19:14 19:44 20:14 20:44
Dordrecht, J.P. Heijeplein 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47 18:15 18:45 19:15 19:45 20:15 20:45
Dordrecht, van Gijnweg/Patersweg 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19 17:49 18:16 18:46 19:16 19:46 20:16 20:46
Dordrecht, Campanula 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:17 18:47 19:17 19:47 20:17 20:47
Dordrecht, Spirea 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51 18:18 18:48 19:18 19:48 20:18 20:48
Dordrecht, Station Zuid 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 18:19 18:49 19:19 19:49 20:19 20:49
Dordrecht, Keplerweg 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54 18:20 18:50 19:20 19:50 20:20 20:50
Dordrecht, Herschelstraat 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:21 18:51 19:21 19:51 20:21 20:51
Dordrecht, Leeuwstraat 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56 18:22 18:52 19:22 19:52 20:22 20:52
Dordrecht, Sterrenlanden 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56 18:22 18:52 19:22 19:52 20:22 20:52
Dordrecht, Blaauwweg - Oost 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57 18:23 18:53 19:23 19:53 20:23 20:53
Dordrecht, Cannenburg 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28 17:58 18:24 18:54 19:24 19:54 20:24 20:54
Dordrecht, Vredenburg 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 18:25 18:55 19:25 19:55 20:25 20:55
Dordrecht, SlangenburgA 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:26 18:56 19:26 19:56 20:26 20:56

Alle haltes tonen 7050 7052 7054 7056 7058 7060 7062 7064 7066
Dordrecht, Bakema-erfV 20:51 21:21 21:51 22:21 22:51 23:21 23:51 0:21 0:51
Dordrecht, Maaskant-erf 20:52 21:22 21:52 22:22 22:52 23:22 23:52 0:22 0:52
Dordrecht, van Ravesteyn-erf 20:53 21:23 21:53 22:23 22:53 23:23 23:53 0:23 0:53
Dordrecht, Rietveld-erf 20:54 21:24 21:54 22:24 22:54 23:24 23:54 0:24 0:54
Dordrecht, Jean-Paul Sartre-erf 20:55 21:25 21:55 22:25 22:55 23:25 23:55 0:25 0:55
Dordrecht, Albert Camus-erf 20:56 21:26 21:56 22:26 22:56 23:26 23:56 0:26 0:56
Dordrecht, Pearl Buck-erf 20:57 21:27 21:57 22:27 22:57 23:27 23:57 0:27 0:57
Dordrecht, Selma Lagerlof-erf 20:58 21:28 21:58 22:28 22:58 23:28 23:58 0:28 -
Dordrecht, Recklinghausenweg 20:59 21:29 21:59 22:29 22:59 23:29 23:59 0:29 -
Dordrecht, Vissersdijk 21:00 21:30 22:00 22:30 23:00 23:30 0:00 0:30 -
Dordrecht, Hastingsweg 21:00 21:30 22:00 22:30 23:00 23:30 0:00 0:30 -
Dordrecht, Halmaheiraplein 21:03 21:33 22:03 22:33 23:03 23:33 0:03 0:33 -
Dordrecht, Ceramstraat 21:04 21:34 22:04 22:34 23:04 23:34 0:04 0:34 -
Dordrecht, Riouwstraat 21:05 21:35 22:05 22:35 23:05 23:35 0:05 0:35 -
Dordrecht, Oranjepark 21:05 21:35 22:05 22:35 23:05 23:35 0:05 0:35 -
Dordrecht, Centraal Station (perron D)A 21:07 21:37 22:07 22:37 23:07 23:37 0:07 0:37 -
Dordrecht, Centraal Station (perron D)V 21:08 21:38 22:08 22:38 23:08 23:38 0:08 0:38 -
Dordrecht, Centrum 21:11 21:41 22:11 22:41 23:11 23:41 0:11 0:41 -
Dordrecht, Stadskantoor 21:12 21:42 22:12 22:42 23:12 23:42 0:12 0:42 -
Dordrecht, Kilwijkstraat 21:13 21:43 22:13 22:43 23:13 23:43 0:13 0:43 -
Dordrecht, Weizigtpark 21:14 21:44 22:14 22:44 23:14 23:44 0:14 0:44 -
Dordrecht, J.P. Heijeplein 21:15 21:45 22:15 22:45 23:15 23:45 0:15 0:45 -
Dordrecht, van Gijnweg/Patersweg 21:16 21:46 22:16 22:46 23:16 23:46 0:16 0:46 -
Dordrecht, Campanula 21:17 21:47 22:17 22:47 23:17 23:47 0:17 0:47 -
Dordrecht, Spirea 21:18 21:48 22:18 22:48 23:18 23:48 0:18 0:48 -
Dordrecht, Station Zuid 21:19 21:49 22:19 22:49 23:19 23:49 0:19 0:49 -
Dordrecht, Keplerweg 21:20 21:50 22:20 22:50 23:20 23:50 0:20 0:50 -
Dordrecht, Herschelstraat 21:21 21:51 22:21 22:51 23:21 23:51 0:21 0:51 -
Dordrecht, Leeuwstraat 21:22 21:52 22:22 22:52 23:22 23:52 0:22 0:52 -
Dordrecht, Sterrenlanden 21:22 21:52 22:22 22:52 23:22 23:52 0:22 0:52 -
Dordrecht, Blaauwweg - Oost 21:23 21:53 22:23 22:53 23:23 23:53 0:23 0:53 -
Dordrecht, Cannenburg 21:24 21:54 22:24 22:54 23:24 23:54 0:24 0:54 -
Dordrecht, Vredenburg 21:25 21:55 22:25 22:55 23:25 23:55 0:25 0:55 -
Dordrecht, SlangenburgA 21:26 21:56 22:26 22:56 23:26 23:56 0:26 0:56 -

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.