Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Lijn 5: Centraal Station naar EngelenPrinten

Ingangsdatum: 
9 december 2018
Haltenummer: 
63109620 (Engelen, Beeckendael)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

De vakantiedienstregeling in 2019: 24 dec. 2018 t/m 4 jan. 2019 (kerstvakantie), 4 t/m 8 maart (voorjaarsvakantie), 29 april t/m 3 mei (meivakantie), 31 mei (dag na hemelvaart) 29 juni t/m 25 aug. (zomervakantie), 14 t/m 18 okt. (herfstvakantie), 23 dec. t/m 3 januari 2020 (kerstvakantie).

Beide Kerstdagen (25 en 26 dec), Nieuwjaarsdag (1 jan.), Paasmaandag (22 april), Hemelvaartsdag (30 mei), en Pinkstermaandag (10 juni), wordt de dienstregeling als op zondag gereden. Op Koningsdag (27 april), wordt de dienstregeling als op zaterdag gereden. Buurtbussen rijden NIET op Koningsdag.

Alle haltes tonen 1002 1004 1006 1008 1010 1012 1014 1016 1018 1020 1022 1024
's-Hertogenbosch, Centraal Station (G)V - 6:39 7:09 7:39 8:09 8:39 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40
's-Hertogenbosch, Chr. Huygensweg - 6:41 7:11 7:41 8:11 8:41 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42
's-Hertogenbosch, Simon Stevinweg - 6:42 7:12 7:42 8:12 8:42 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43
's-Hertogenbosch, Helftheuvelpassage - 6:44 7:14 7:44 8:14 8:44 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45
's-Hertogenbosch, Moermanstraat - 6:45 7:15 7:45 8:15 8:45 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16 17:46
's-Hertogenbosch, Zandzuigerstraat - 6:46 7:16 7:46 8:16 8:46 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47
's-Hertogenbosch, Kasteleinenkampweg - 6:47 7:17 7:47 8:17 8:47 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18 17:48
's-Hertogenbosch, Rietveldenweg - 6:47 7:17 7:47 8:17 8:47 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18 17:48
's-Hertogenbosch, De Beverspijken - 6:49 7:19 7:49 8:19 8:49 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50
's-Hertogenbosch, De Vutter - 6:51 7:21 7:51 8:21 8:51 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51
Engelen, Schoolstraat - 6:52 7:22 7:52 8:22 8:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52
Engelen, Kraanvogellaan 6:23 6:53 7:23 7:53 8:23 8:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53
Engelen, Regenwulp 6:24 6:54 7:24 7:54 8:24 8:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54
Engelen, Haverleij 6:26 6:56 7:26 7:56 8:26 8:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56
Engelen, Velderwoude 6:27 6:57 7:27 7:57 8:27 8:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57
Engelen, Wuyvenhaerd 6:29 6:59 7:29 7:59 8:29 8:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59
Engelen, Beeckendael 6:31 7:01 7:31 8:01 8:31 9:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01
Engelen, Lelienhuyze 6:32 7:02 7:32 8:02 8:32 9:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32 18:02
Engelen, HaverleijA 6:33 7:03 7:33 8:03 8:33 - 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03

Alle haltes tonen 1026
's-Hertogenbosch, Centraal Station (G)V 18:10
's-Hertogenbosch, Chr. Huygensweg 18:12
's-Hertogenbosch, Simon Stevinweg 18:13
's-Hertogenbosch, Helftheuvelpassage 18:15
's-Hertogenbosch, Moermanstraat 18:16
's-Hertogenbosch, Zandzuigerstraat 18:17
's-Hertogenbosch, Kasteleinenkampweg 18:18
's-Hertogenbosch, Rietveldenweg 18:18
's-Hertogenbosch, De Beverspijken 18:20
's-Hertogenbosch, De Vutter 18:21
Engelen, Schoolstraat 18:22
Engelen, Kraanvogellaan 18:23
Engelen, Regenwulp 18:24
Engelen, Haverleij 18:26
Engelen, Velderwoude 18:27
Engelen, Wuyvenhaerd 18:29
Engelen, Beeckendael 18:31
Engelen, Lelienhuyze 18:32
Engelen, HaverleijA -

Alle haltes tonen 1002 1004 1006 1008 1010 1012 1014 1016 1018 1020 1022 1024
's-Hertogenbosch, Centraal Station (G)V - 6:39 7:09 7:39 8:09 8:39 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40
's-Hertogenbosch, Chr. Huygensweg - 6:41 7:11 7:41 8:11 8:41 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42
's-Hertogenbosch, Simon Stevinweg - 6:42 7:12 7:42 8:12 8:42 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43
's-Hertogenbosch, Helftheuvelpassage - 6:44 7:14 7:44 8:14 8:44 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45
's-Hertogenbosch, Moermanstraat - 6:45 7:15 7:45 8:15 8:45 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16 17:46
's-Hertogenbosch, Zandzuigerstraat - 6:46 7:16 7:46 8:16 8:46 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47
's-Hertogenbosch, Kasteleinenkampweg - 6:47 7:17 7:47 8:17 8:47 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18 17:48
's-Hertogenbosch, Rietveldenweg - 6:47 7:17 7:47 8:17 8:47 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18 17:48
's-Hertogenbosch, De Beverspijken - 6:49 7:19 7:49 8:19 8:49 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50
's-Hertogenbosch, De Vutter - 6:51 7:21 7:51 8:21 8:51 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51
Engelen, Schoolstraat - 6:52 7:22 7:52 8:22 8:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52
Engelen, Kraanvogellaan 6:23 6:53 7:23 7:53 8:23 8:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53
Engelen, Regenwulp 6:24 6:54 7:24 7:54 8:24 8:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54
Engelen, Haverleij 6:26 6:56 7:26 7:56 8:26 8:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56
Engelen, Velderwoude 6:27 6:57 7:27 7:57 8:27 8:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57
Engelen, Wuyvenhaerd 6:29 6:59 7:29 7:59 8:29 8:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59
Engelen, Beeckendael 6:31 7:01 7:31 8:01 8:31 9:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01
Engelen, Lelienhuyze 6:32 7:02 7:32 8:02 8:32 9:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32 18:02
Engelen, HaverleijA 6:33 7:03 7:33 8:03 8:33 - 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03

Alle haltes tonen 1026
's-Hertogenbosch, Centraal Station (G)V 18:10
's-Hertogenbosch, Chr. Huygensweg 18:12
's-Hertogenbosch, Simon Stevinweg 18:13
's-Hertogenbosch, Helftheuvelpassage 18:15
's-Hertogenbosch, Moermanstraat 18:16
's-Hertogenbosch, Zandzuigerstraat 18:17
's-Hertogenbosch, Kasteleinenkampweg 18:18
's-Hertogenbosch, Rietveldenweg 18:18
's-Hertogenbosch, De Beverspijken 18:20
's-Hertogenbosch, De Vutter 18:21
Engelen, Schoolstraat 18:22
Engelen, Kraanvogellaan 18:23
Engelen, Regenwulp 18:24
Engelen, Haverleij 18:26
Engelen, Velderwoude 18:27
Engelen, Wuyvenhaerd 18:29
Engelen, Beeckendael 18:31
Engelen, Lelienhuyze 18:32
Engelen, HaverleijA -

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.