Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling Kies regio

Check de corona-updates voor vertrek en plan je reis in de reisplanner!
Klik hier voor de coronamaatregelen.

Lijn 35: Sneek naar FranekerPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
Haltenummer: 
20470710 (Franeker, Station)
OV Reisinformatie: 
0800 0232545
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Vakanties: Beperkte dienstregeling: 21 maart t/m 11 juli 2021 m.u.v. Meivakantie en speciale dagen. Standaard dienstregeling: 21 augustus t/m 10 december 2021 m.u.v. Herfstvakantie. Meivakantie: 3 t/m 7 mei 2021. Zomervakantie: 12 juli t/m 20 augustus 2021. Herfstvakantie 18 oktober t/m 22 oktober 2021.

Speciale dagen: Op Paasmaandag (5 april), Hemelvaartsdag (13 mei) en Pinkstermaandag (24 mei) wordt de dienstregeling als op zondag gereden. Op Goede Vrijdag (2 april), 26 april en 14 mei wordt gereden als vakantieregeling. Op Koningsdag (27 april) wordt de dienstregeling als op zaterdag gereden.

Alle haltes tonen 1003 1007 1011 1015 1019 1023 1027 1031
Sneek, BusstationV 5:51 6:51 7:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51
Sneek, Prins Hendrikkade 5:53 6:53 7:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53
Sneek, Boeierstraat 5:54 6:54 7:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54
Sneek, Nij Nazareth 5:55 6:55 7:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55
Scharnegoutum, Rotonde Provinciale weg 5:59 6:59 7:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59
Scharnegoutum, Legedyk 6:00 7:00 8:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00
Scharnegoutum, Warinxvliet 6:02 7:02 8:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02
Boazum, Boazum 6:06 7:06 8:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06
Boazum, Yndyk 6:08 7:08 8:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08
Wiuwert, Wiuwert 6:11 7:11 8:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11
Britswert, Froonackerdyk 6:12 7:12 8:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12
Easterlittens, Wammert 6:15 7:15 8:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15
Easterlittens, Easterlittens 6:17 7:17 8:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17
Baard, Baard 6:20 7:20 8:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20
Baard, Brugwachter Baard 6:20 7:20 8:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20
Winsum, BusstationA 6:24 7:24 8:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24
Winsum, BusstationV 6:25 7:25 8:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25
Winsum, Tsjerkebuorren 6:26 7:26 8:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26
Winsum, Hervormde Kerk 6:26 7:26 8:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26
Winsum, Kleasterdyk 6:27 7:27 8:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27
Wjelsryp, Wjelsryp 6:30 7:30 8:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30
Wjelsryp, Westerein 6:31 7:31 8:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31
Tzum, Meester Vrijburgstraat 6:36 7:36 8:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36
Tzum, Franekerweg 6:37 7:37 8:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37
Franeker, Welsrijperhoek 6:41 7:41 8:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41
Franeker, StationA 6:43 7:43 8:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43

Alle haltes tonen 1003 1007 1011 1015 1019 1023 1027 1031
Sneek, BusstationV 5:51 6:51 7:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51
Sneek, Prins Hendrikkade 5:53 6:53 7:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53
Sneek, Boeierstraat 5:54 6:54 7:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54
Sneek, Nij Nazareth 5:55 6:55 7:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55
Scharnegoutum, Rotonde Provinciale weg 5:59 6:59 7:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59
Scharnegoutum, Legedyk 6:00 7:00 8:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00
Scharnegoutum, Warinxvliet 6:02 7:02 8:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02
Boazum, Boazum 6:06 7:06 8:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06
Boazum, Yndyk 6:08 7:08 8:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08
Wiuwert, Wiuwert 6:11 7:11 8:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11
Britswert, Froonackerdyk 6:12 7:12 8:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12
Easterlittens, Wammert 6:15 7:15 8:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15
Easterlittens, Easterlittens 6:17 7:17 8:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17
Baard, Baard 6:20 7:20 8:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20
Baard, Brugwachter Baard 6:20 7:20 8:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20
Winsum, BusstationA 6:24 7:24 8:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24
Winsum, BusstationV 6:25 7:25 8:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25
Winsum, Tsjerkebuorren 6:26 7:26 8:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26
Winsum, Hervormde Kerk 6:26 7:26 8:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26
Winsum, Kleasterdyk 6:27 7:27 8:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27
Wjelsryp, Wjelsryp 6:30 7:30 8:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30
Wjelsryp, Westerein 6:31 7:31 8:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31
Tzum, Meester Vrijburgstraat 6:36 7:36 8:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36
Tzum, Franekerweg 6:37 7:37 8:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37
Franeker, Welsrijperhoek 6:41 7:41 8:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41
Franeker, StationA 6:43 7:43 8:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43

Alle haltes tonen 1003 1007 1011 1027 1031
Sneek, BusstationV 5:51 6:51 7:51 15:51 16:51
Sneek, Prins Hendrikkade 5:53 6:53 7:53 15:53 16:53
Sneek, Boeierstraat 5:54 6:54 7:54 15:54 16:54
Sneek, Nij Nazareth 5:55 6:55 7:55 15:55 16:55
Scharnegoutum, Rotonde Provinciale weg 5:59 6:59 7:59 15:59 16:59
Scharnegoutum, Legedyk 6:00 7:00 8:00 16:00 17:00
Scharnegoutum, Warinxvliet 6:02 7:02 8:02 16:02 17:02
Boazum, Boazum 6:06 7:06 8:06 16:06 17:06
Boazum, Yndyk 6:08 7:08 8:08 16:08 17:08
Wiuwert, Wiuwert 6:11 7:11 8:11 16:11 17:11
Britswert, Froonackerdyk 6:12 7:12 8:12 16:12 17:12
Easterlittens, Wammert 6:15 7:15 8:15 16:15 17:15
Easterlittens, Easterlittens 6:17 7:17 8:17 16:17 17:17
Baard, Baard 6:20 7:20 8:20 16:20 17:20
Baard, Brugwachter Baard 6:20 7:20 8:20 16:20 17:20
Winsum, BusstationA 6:24 7:24 8:24 16:24 17:24
Winsum, BusstationV 6:25 7:25 8:25 16:25 17:25
Winsum, Tsjerkebuorren 6:26 7:26 8:26 16:26 17:26
Winsum, Hervormde Kerk 6:26 7:26 8:26 16:26 17:26
Winsum, Kleasterdyk 6:27 7:27 8:27 16:27 17:27
Wjelsryp, Wjelsryp 6:30 7:30 8:30 16:30 17:30
Wjelsryp, Westerein 6:31 7:31 8:31 16:31 17:31
Tzum, Meester Vrijburgstraat 6:36 7:36 8:36 16:36 17:36
Tzum, Franekerweg 6:37 7:37 8:37 16:37 17:37
Franeker, Welsrijperhoek 6:41 7:41 8:41 16:41 17:41
Franeker, StationA 6:43 7:43 8:43 16:43 17:43

Alle haltes tonen 1003 1007 1011 1027 1031
Sneek, BusstationV 5:51 6:51 7:51 15:51 16:51
Sneek, Prins Hendrikkade 5:53 6:53 7:53 15:53 16:53
Sneek, Boeierstraat 5:54 6:54 7:54 15:54 16:54
Sneek, Nij Nazareth 5:55 6:55 7:55 15:55 16:55
Scharnegoutum, Rotonde Provinciale weg 5:59 6:59 7:59 15:59 16:59
Scharnegoutum, Legedyk 6:00 7:00 8:00 16:00 17:00
Scharnegoutum, Warinxvliet 6:02 7:02 8:02 16:02 17:02
Boazum, Boazum 6:06 7:06 8:06 16:06 17:06
Boazum, Yndyk 6:08 7:08 8:08 16:08 17:08
Wiuwert, Wiuwert 6:11 7:11 8:11 16:11 17:11
Britswert, Froonackerdyk 6:12 7:12 8:12 16:12 17:12
Easterlittens, Wammert 6:15 7:15 8:15 16:15 17:15
Easterlittens, Easterlittens 6:17 7:17 8:17 16:17 17:17
Baard, Baard 6:20 7:20 8:20 16:20 17:20
Baard, Brugwachter Baard 6:20 7:20 8:20 16:20 17:20
Winsum, BusstationA 6:24 7:24 8:24 16:24 17:24
Winsum, BusstationV 6:25 7:25 8:25 16:25 17:25
Winsum, Tsjerkebuorren 6:26 7:26 8:26 16:26 17:26
Winsum, Hervormde Kerk 6:26 7:26 8:26 16:26 17:26
Winsum, Kleasterdyk 6:27 7:27 8:27 16:27 17:27
Wjelsryp, Wjelsryp 6:30 7:30 8:30 16:30 17:30
Wjelsryp, Westerein 6:31 7:31 8:31 16:31 17:31
Tzum, Meester Vrijburgstraat 6:36 7:36 8:36 16:36 17:36
Tzum, Franekerweg 6:37 7:37 8:37 16:37 17:37
Franeker, Welsrijperhoek 6:41 7:41 8:41 16:41 17:41
Franeker, StationA 6:43 7:43 8:43 16:43 17:43

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.