Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Lijn 35: Franeker naar SneekPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
25 maart 2020
Haltenummer: 
20470710 (Franeker, Station)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

LET OP: AANGEPASTE DIENSTREGELING VANAF 25 MAART! Vanaf woensdag 25 maart rijden ook de bussen van Arriva in Friesland een aangepaste dienstregeling. Plan je reis niet te ver van te voren, tot maximaal een uur voor vertrek kan er nog iets wijzigen.

LET OP: AANGEPASTE DIENSTREGELING VANAF 25 MAART! Vanaf woensdag 25 maart rijden ook de bussen van Arriva in Friesland een aangepaste dienstregeling. Plan je reis niet te ver van te voren, tot maximaal een uur voor vertrek kan er nog iets wijzigen.

Alle haltes tonen 2004 2008 2012 2016 2020
Franeker, StationV 6:02 7:03 8:03 17:03 18:03
Franeker, Welsrijperhoek 6:04 7:05 8:05 17:05 18:05
Tzum, Franekerweg 6:09 7:10 8:10 17:10 18:10
Tzum, Voorstraat 6:09 7:10 8:10 17:10 18:10
Tzum, Martenahiem 6:10 7:11 8:11 17:11 18:11
Wjelsryp, Westerein 6:16 7:17 8:17 17:17 18:17
Wjelsryp, Wjelsryp 6:17 7:18 8:18 17:18 18:18
Winsum, Kleasterdyk 6:20 7:21 8:21 17:21 18:21
Winsum, Hervormde Kerk 6:21 7:22 8:22 17:22 18:22
Winsum, Tsjerkebuorren 6:22 7:23 8:23 17:23 18:23
Winsum, BusstationA 6:23 7:24 8:24 17:24 18:24
Winsum, BusstationV 6:24 7:25 8:25 17:25 18:25
Baard, Brugwachter Baard 6:27 7:28 8:28 17:28 18:28
Baard, Baard 6:27 7:28 8:28 17:28 18:28
Easterlittens, Easterlittens 6:30 7:31 8:31 17:31 18:31
Easterlittens, Wammert 6:32 7:33 8:33 17:33 18:33
Britswert, Froonackerdyk 6:34 7:35 8:35 17:35 18:35
Wiuwert, Wiuwert 6:35 7:36 8:36 17:36 18:36
Boazum, Yndyk 6:38 7:39 8:39 17:39 18:39
Boazum, Boazum 6:40 7:41 8:41 17:41 18:41
Scharnegoutum, Warinxvliet 6:44 7:45 8:45 17:45 18:45
Scharnegoutum, Legedyk 6:46 7:47 8:47 17:47 18:47
Scharnegoutum, Rotonde Provincialeweg 6:47 7:48 8:48 17:48 18:48
Sneek, Nij Nazareth 6:52 7:53 8:53 17:52 18:52
Sneek, Boeierstraat 6:53 7:54 8:54 17:53 18:53
Sneek, Prins Hendrikkade 6:54 7:55 8:55 17:54 18:54
Sneek, BusstationA 6:58 7:59 8:59 17:58 18:58

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.