Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Lijn 35: Franeker naar SneekPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
9 december 2018
Haltenummer: 
20470710 (Franeker, Station)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Kerstvakantie van 23 december 2019 t/m 3 januari 2020.Voorjaarsvakantie van 17 februari t/m 21 februari 2020.Goede Vrijdag (10 april) en Meivakantie van 28 april t/m 4 mei 2020.Zomervakantie van 6 juli t/m 14 augustus 2020.Herfstvakantie van 12 oktober t/m 16 oktober 2020.Kerstvakantie van 21 december 2020 t/m 31 december 2020.

Op beide Kerstdagen (25 en 26 december), Nieuwjaarsdag (1 januari), Paasmaandag (13 april), Hemelvaartsdag (21 mei) en Pinkstermaandag (1 juni) wordt de dienstregeling als op zondag gereden.Op Koningsdag (27 april) en op Bevrijdingsdag (5 mei) wordt de dienstregeling als op zaterdag gereden.

Alle haltes tonen 1004 1008 1012 1016 1020 1024 1028 1032 1036
Franeker, FroonackerV 5:50 6:51 7:51 - 13:57 - - - -
Franeker, Hertog van Saxenlaan 5:51 6:52 7:52 - 13:58 - - - -
Franeker, Voorstraat 5:53 6:54 7:54 - 14:00 - - - -
Franeker, Vijverstraat 5:54 6:55 7:55 - 14:01 - - - -
Franeker, Theresia 5:54 6:55 7:55 - 14:01 - - - -
Franeker, Zuiderkade 5:55 6:56 7:56 - 14:02 - - - -
Franeker, StationA 5:57 6:58 7:58 - 14:04 - - - -
Franeker, StationV 5:58 6:59 7:59 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05
Franeker, Welsrijperhoek 6:00 7:01 8:01 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07
Tzum, Franekerweg 6:05 7:06 8:06 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12
Tzum, Voorstraat 6:05 7:06 8:06 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12
Tzum, Martenahiem 6:06 7:07 8:07 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13
Wjelsryp, Westerein 6:12 7:13 8:13 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19
Wjelsryp, Wjelsryp 6:13 7:14 8:14 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20
Winsum, Kleasterdyk 6:16 7:17 8:17 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23
Winsum, Hervormde Kerk 6:17 7:18 8:18 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24
Winsum, Tsjerkebuorren 6:18 7:19 8:19 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25
Winsum, BusstationA 6:19 7:20 8:20 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26
Winsum, BusstationV 6:21 7:21 8:21 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27
Baard, Brugwachter Baard 6:24 7:24 8:24 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30
Baard, Baard 6:24 7:24 8:24 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30
Easterlittens, Easterlittens 6:27 7:27 8:27 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33
Easterlittens, Wammert 6:29 7:29 8:29 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35
Britswert, Froonackerdyk 6:31 7:31 8:31 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37
Wiuwert, Wiuwert 6:32 7:32 8:32 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38
Boazum, Yndyk 6:35 7:35 8:35 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41
Boazum, Boazum 6:37 7:37 8:37 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43
Scharnegoutum, Warinxvliet 6:41 7:41 8:41 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47
Scharnegoutum, Legedyk 6:43 7:43 8:43 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49
Scharnegoutum, Rotonde Provincialeweg 6:44 7:44 8:44 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50
Sneek, Nij Nazareth 6:49 7:49 8:49 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55
Sneek, Boeierstraat 6:50 7:50 8:50 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56
Sneek, Prins Hendrikkade 6:51 7:51 8:51 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57
Sneek, BusstationA 6:55 7:55 8:55 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01

Alle haltes tonen 1004 1008 1012 1032 1036
Franeker, FroonackerV 5:50 6:51 7:51 - -
Franeker, Hertog van Saxenlaan 5:51 6:52 7:52 - -
Franeker, Voorstraat 5:53 6:54 7:54 - -
Franeker, Vijverstraat 5:54 6:55 7:55 - -
Franeker, Theresia 5:54 6:55 7:55 - -
Franeker, Zuiderkade 5:55 6:56 7:56 - -
Franeker, StationA 5:57 6:58 7:58 - -
Franeker, StationV 5:58 6:59 7:59 17:05 18:05
Franeker, Welsrijperhoek 6:00 7:01 8:01 17:07 18:07
Tzum, Franekerweg 6:05 7:06 8:06 17:12 18:12
Tzum, Voorstraat 6:05 7:06 8:06 17:12 18:12
Tzum, Martenahiem 6:06 7:07 8:07 17:13 18:13
Wjelsryp, Westerein 6:12 7:13 8:13 17:19 18:19
Wjelsryp, Wjelsryp 6:13 7:14 8:14 17:20 18:20
Winsum, Kleasterdyk 6:16 7:17 8:17 17:23 18:23
Winsum, Hervormde Kerk 6:17 7:18 8:18 17:24 18:24
Winsum, Tsjerkebuorren 6:18 7:19 8:19 17:25 18:25
Winsum, BusstationA 6:19 7:20 8:20 17:26 18:26
Winsum, BusstationV 6:21 7:21 8:21 17:27 18:27
Baard, Brugwachter Baard 6:24 7:24 8:24 17:30 18:30
Baard, Baard 6:24 7:24 8:24 17:30 18:30
Easterlittens, Easterlittens 6:27 7:27 8:27 17:33 18:33
Easterlittens, Wammert 6:29 7:29 8:29 17:35 18:35
Britswert, Froonackerdyk 6:31 7:31 8:31 17:37 18:37
Wiuwert, Wiuwert 6:32 7:32 8:32 17:38 18:38
Boazum, Yndyk 6:35 7:35 8:35 17:41 18:41
Boazum, Boazum 6:37 7:37 8:37 17:43 18:43
Scharnegoutum, Warinxvliet 6:41 7:41 8:41 17:47 18:47
Scharnegoutum, Legedyk 6:43 7:43 8:43 17:49 18:49
Scharnegoutum, Rotonde Provincialeweg 6:44 7:44 8:44 17:50 18:50
Sneek, Nij Nazareth 6:49 7:49 8:49 17:55 18:55
Sneek, Boeierstraat 6:50 7:50 8:50 17:56 18:56
Sneek, Prins Hendrikkade 6:51 7:51 8:51 17:57 18:57
Sneek, BusstationA 6:55 7:55 8:55 18:01 19:01

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.