Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling Kies regio

Vanwege het coronavirus heeft de Rijksoverheid diverse maatregelen getroffen. Als gevolg hiervan zijn er enkele wijzigingen in de dienstregeling. Plan je reis niet te vroeg van tevoren, tot een uur voor vertrek kunnen er eventueel nog aanpassingen plaatsvinden.
Klik hier om te controleren of er wijzigingen zijn voor je reis.

Lijn 35: Franeker naar SneekPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
Haltenummer: 
20470710 (Franeker, Station)
OV Reisinformatie: 
0800 0232545
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Vakanties: Beperkte dienstregeling: 21 maart t/m 11 juli 2021 m.u.v. Meivakantie en speciale dagen. Standaard dienstregeling: 21 augustus t/m 10 december 2021 m.u.v. Herfstvakantie. Meivakantie: 3 t/m 7 mei 2021. Zomervakantie: 12 juli t/m 20 augustus 2021. Herfstvakantie 18 oktober t/m 22 oktober 2021.

Speciale dagen: Op Paasmaandag (5 april), Hemelvaartsdag (13 mei) en Pinkstermaandag (24 mei) wordt de dienstregeling als op zondag gereden. Op Goede Vrijdag (2 april), 26 april en 14 mei wordt gereden als vakantieregeling. Op Koningsdag (27 april) wordt de dienstregeling als op zaterdag gereden.

Alle haltes tonen 1004 1008 1012 1016 1020 1024 1028 1032 1036
Franeker, StationV 6:08 6:46 7:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46
Franeker, Welsrijperhoek 6:09 6:47 7:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47
Tzum, Franekerweg 6:13 6:51 7:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51
Tzum, Meester Vrijburgstraat 6:14 6:52 7:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52
Wjelsryp, Westerein 6:20 6:58 7:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58
Wjelsryp, Wjelsryp 6:21 6:59 7:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59
Winsum, Kleasterdyk 6:24 7:02 8:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02
Winsum, Hervormde Kerk 6:25 7:03 8:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03
Winsum, Tsjerkebuorren 6:25 7:03 8:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03
Winsum, BusstationA 6:26 7:04 8:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04
Winsum, BusstationV 6:27 7:05 8:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05
Baard, Brugwachter Baard 6:30 7:08 8:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08
Baard, Baard 6:30 7:08 8:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08
Easterlittens, Easterlittens 6:33 7:11 8:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11
Easterlittens, Wammert 6:35 7:13 8:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13
Britswert, Froonackerdyk 6:37 7:15 8:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15
Wiuwert, Wiuwert 6:38 7:16 8:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16
Boazum, Yndyk 6:41 7:19 8:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19
Boazum, Boazum 6:43 7:21 8:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21
Scharnegoutum, Warinxvliet 6:47 7:25 8:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25
Scharnegoutum, Legedyk 6:49 7:27 8:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27
Scharnegoutum, Rotonde Provinciale weg 6:50 7:28 8:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28
Sneek, Nij Nazareth 6:54 7:32 8:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32
Sneek, Boeierstraat 6:55 7:33 8:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33
Sneek, Prins Hendrikkade 6:56 7:34 8:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34
Sneek, BusstationA 6:59 7:38 8:38 13:37 14:38 15:38 16:38 17:38 18:37

Alle haltes tonen 1004 1008 1012 1016 1020 1024 1028 1032 1036
Franeker, StationV 6:08 6:46 7:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46
Franeker, Welsrijperhoek 6:09 6:47 7:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47
Tzum, Franekerweg 6:13 6:51 7:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51
Tzum, Meester Vrijburgstraat 6:14 6:52 7:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52
Wjelsryp, Westerein 6:20 6:58 7:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58
Wjelsryp, Wjelsryp 6:21 6:59 7:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59
Winsum, Kleasterdyk 6:24 7:02 8:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02
Winsum, Hervormde Kerk 6:25 7:03 8:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03
Winsum, Tsjerkebuorren 6:25 7:03 8:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03
Winsum, BusstationA 6:26 7:04 8:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04
Winsum, BusstationV 6:27 7:05 8:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05
Baard, Brugwachter Baard 6:30 7:08 8:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08
Baard, Baard 6:30 7:08 8:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08
Easterlittens, Easterlittens 6:33 7:11 8:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11
Easterlittens, Wammert 6:35 7:13 8:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13
Britswert, Froonackerdyk 6:37 7:15 8:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15
Wiuwert, Wiuwert 6:38 7:16 8:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16
Boazum, Yndyk 6:41 7:19 8:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19
Boazum, Boazum 6:43 7:21 8:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21
Scharnegoutum, Warinxvliet 6:47 7:25 8:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25
Scharnegoutum, Legedyk 6:49 7:27 8:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27
Scharnegoutum, Rotonde Provinciale weg 6:50 7:28 8:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28
Sneek, Nij Nazareth 6:54 7:32 8:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32
Sneek, Boeierstraat 6:55 7:33 8:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33
Sneek, Prins Hendrikkade 6:56 7:34 8:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34
Sneek, BusstationA 6:59 7:38 8:38 13:37 14:38 15:38 16:38 17:38 18:37

Alle haltes tonen 1004 1008 1012 1032 1036
Franeker, StationV 6:08 6:46 7:46 16:46 17:46
Franeker, Welsrijperhoek 6:09 6:47 7:47 16:47 17:47
Tzum, Franekerweg 6:13 6:51 7:51 16:51 17:51
Tzum, Meester Vrijburgstraat 6:14 6:52 7:52 16:52 17:52
Wjelsryp, Westerein 6:20 6:58 7:58 16:58 17:58
Wjelsryp, Wjelsryp 6:21 6:59 7:59 16:59 17:59
Winsum, Kleasterdyk 6:24 7:02 8:02 17:02 18:02
Winsum, Hervormde Kerk 6:25 7:03 8:03 17:03 18:03
Winsum, Tsjerkebuorren 6:25 7:03 8:03 17:03 18:03
Winsum, BusstationA 6:26 7:04 8:04 17:04 18:04
Winsum, BusstationV 6:27 7:05 8:05 17:05 18:05
Baard, Brugwachter Baard 6:30 7:08 8:08 17:08 18:08
Baard, Baard 6:30 7:08 8:08 17:08 18:08
Easterlittens, Easterlittens 6:33 7:11 8:11 17:11 18:11
Easterlittens, Wammert 6:35 7:13 8:13 17:13 18:13
Britswert, Froonackerdyk 6:37 7:15 8:15 17:15 18:15
Wiuwert, Wiuwert 6:38 7:16 8:16 17:16 18:16
Boazum, Yndyk 6:41 7:19 8:19 17:19 18:19
Boazum, Boazum 6:43 7:21 8:21 17:21 18:21
Scharnegoutum, Warinxvliet 6:47 7:25 8:25 17:25 18:25
Scharnegoutum, Legedyk 6:49 7:27 8:27 17:27 18:27
Scharnegoutum, Rotonde Provinciale weg 6:50 7:28 8:28 17:28 18:28
Sneek, Nij Nazareth 6:54 7:32 8:32 17:32 18:32
Sneek, Boeierstraat 6:55 7:33 8:33 17:33 18:33
Sneek, Prins Hendrikkade 6:56 7:34 8:34 17:34 18:34
Sneek, BusstationA 6:59 7:38 8:38 17:38 18:37

Alle haltes tonen 1004 1008 1012 1032 1036
Franeker, StationV 6:08 6:46 7:46 16:46 17:46
Franeker, Welsrijperhoek 6:09 6:47 7:47 16:47 17:47
Tzum, Franekerweg 6:13 6:51 7:51 16:51 17:51
Tzum, Meester Vrijburgstraat 6:14 6:52 7:52 16:52 17:52
Wjelsryp, Westerein 6:20 6:58 7:58 16:58 17:58
Wjelsryp, Wjelsryp 6:21 6:59 7:59 16:59 17:59
Winsum, Kleasterdyk 6:24 7:02 8:02 17:02 18:02
Winsum, Hervormde Kerk 6:25 7:03 8:03 17:03 18:03
Winsum, Tsjerkebuorren 6:25 7:03 8:03 17:03 18:03
Winsum, BusstationA 6:26 7:04 8:04 17:04 18:04
Winsum, BusstationV 6:27 7:05 8:05 17:05 18:05
Baard, Brugwachter Baard 6:30 7:08 8:08 17:08 18:08
Baard, Baard 6:30 7:08 8:08 17:08 18:08
Easterlittens, Easterlittens 6:33 7:11 8:11 17:11 18:11
Easterlittens, Wammert 6:35 7:13 8:13 17:13 18:13
Britswert, Froonackerdyk 6:37 7:15 8:15 17:15 18:15
Wiuwert, Wiuwert 6:38 7:16 8:16 17:16 18:16
Boazum, Yndyk 6:41 7:19 8:19 17:19 18:19
Boazum, Boazum 6:43 7:21 8:21 17:21 18:21
Scharnegoutum, Warinxvliet 6:47 7:25 8:25 17:25 18:25
Scharnegoutum, Legedyk 6:49 7:27 8:27 17:27 18:27
Scharnegoutum, Rotonde Provinciale weg 6:50 7:28 8:28 17:28 18:28
Sneek, Nij Nazareth 6:54 7:32 8:32 17:32 18:32
Sneek, Boeierstraat 6:55 7:33 8:33 17:33 18:33
Sneek, Prins Hendrikkade 6:56 7:34 8:34 17:34 18:34
Sneek, BusstationA 6:59 7:38 8:38 17:38 18:37

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.