Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Lijn 75: Harlingen naar BolswardPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
9 december 2018
Haltenummer: 
20470200 (Franeker, Froonacker)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Kerstvakantie van 24 december 2018 t/m 4 januari 2019. Voorjaarsvakantie van 18 februari t/m 22 februari 2019. Goede Vrijdag en Meivakantie van 19 april t/m 3 mei 2019. Zomervakantie van 15 juli t/m 23 augustus 2019. Herfstvakantie van 21 oktober t/m 25 oktober 2019. Kerstvakantie van 23 december 2019 t/m 3 januari 2020.

Op beide Kerstdagen (25 en 26 december), Nieuwjaarsdag (1 januari), Paasmaandag (22 april), Hemelvaartsdag (30 mei) en Pinkstermaandag (10 juni) wordt de dienstregeling als op zondag gereden. Op Goede Vrijdag (19 april), en de vrijdag na Hemelvaart (31 mei) wordt de vakantieregeling gereden. Op Koningsdag (27 april) wordt de dienstregeling als op zaterdag gereden. Op Bevrijdingsdag (5 mei) wordt de dienstregeling als op zondag gereden.

Alle haltes tonen 1003 1007 1011 1015 1019 1027 1031 1035 1039 1043
Harlingen, Zorgplein HarlingenV - - - 8:34 - 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22
Harlingen, De Batting - - - 8:34 - 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22
Harlingen, Grettingalaan - - - 8:35 - 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23
Harlingen, Kimswerderweg - - - 8:36 - 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24
Harlingen, StationA - - - 8:37 - 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25
Harlingen, StationV - 6:30 7:30 8:39 - 14:27 15:27 16:27 17:27 -
Harlingen, Steenhouwersstraat - 6:32 7:32 8:41 - 14:29 15:29 16:29 17:29 -
Harlingen, Havenplein - 6:34 7:34 8:43 - 14:31 15:31 16:31 17:31 -
Harlingen, Veerbootterminal - 6:35 7:35 8:44 - 14:32 15:32 16:32 17:32 -
Midlum, Zorg en Vlijt - 6:37 7:37 8:46 - 14:34 15:34 16:34 17:34 -
Midlum, Weg naar Sexbierum - 6:37 7:37 8:46 - 14:34 15:34 16:34 17:34 -
Midlum, Weg naar Midlum - 6:38 7:38 8:47 - 14:35 15:35 16:35 17:35 -
Midlum, De Blijnse - 6:38 7:38 8:47 - 14:35 15:35 16:35 17:35 -
Wijnaldum, Swingmaleane - 6:39 7:39 8:48 - 14:36 15:36 16:36 17:36 -
Wijnaldum, Weg naar Wijnaldum - 6:40 7:40 8:49 - 14:37 15:37 16:37 17:37 -
Pietersbierum, Hearewei - 6:42 7:42 8:51 - 14:39 15:39 16:39 17:39 -
Pietersbierum, Van Hottingawei - 6:43 7:43 8:52 - 14:40 15:40 16:40 17:40 -
Sexbierum, Walburgastrjitte - 6:45 7:45 8:54 - 14:42 15:42 16:42 17:42 -
Sexbierum, Tsjerk Hiddesstrjitte - 6:46 7:46 8:55 - 14:43 15:43 16:43 17:43 -
Sexbierum, Hearewei - 6:46 7:46 8:55 - 14:43 15:43 16:43 17:43 -
Sexbierum, Ottemaleane - 6:48 7:48 8:57 - 14:45 15:45 16:45 17:45 -
Oosterbierum, Slachtedyk - 6:49 7:49 8:58 - 14:46 15:46 16:46 17:46 -
Oosterbierum, Haerdawei - 6:49 7:49 8:58 - 14:46 15:46 16:46 17:46 -
Oosterbierum, Keatsebuorren - 6:50 7:50 8:59 - 14:47 15:47 16:47 17:47 -
Klooster-Lidlum, Muntsewei - 6:51 7:51 9:00 - 14:48 15:48 16:48 17:48 -
Tzummarum, Kapellewei - 6:52 7:52 9:01 - 14:49 15:49 16:49 17:49 -
Tzummarum, Westerbuorren - 6:53 7:53 9:02 - 14:50 15:50 16:50 17:50 -
Dongjum, Tzummarumerweg - 6:57 7:57 9:06 - 14:54 15:54 16:54 17:54 -
Franeker, Froonacker 6:00 7:00 8:00 9:09 12:57 14:57 15:57 16:57 17:57 -
Franeker, Hertog van Saxenlaan 6:01 7:01 8:01 9:10 12:58 14:58 15:58 16:58 17:58 -
Franeker, Voorstraat 6:03 7:03 8:03 9:12 13:00 15:00 16:00 17:00 18:00 -
Franeker, Vijverstraat 6:04 7:04 8:04 9:13 13:01 15:01 16:01 17:01 18:01 -
Franeker, Theresia 6:04 7:04 8:04 9:13 13:01 15:01 16:01 17:01 18:01 -
Franeker, Zuiderkade 6:05 7:05 8:05 9:14 13:02 15:02 16:02 17:02 18:02 -
Franeker, StationA 6:07 7:07 8:07 9:16 13:04 15:04 16:04 17:04 18:04 -
Franeker, StationV 6:08 7:08 8:08 - 13:05 15:05 16:05 17:05 18:05 -
Franeker, Welsrijperhoek 6:09 7:09 8:09 - 13:06 15:06 16:06 17:06 18:06 -
Hitzum, Hitzum 6:13 7:13 8:13 - 13:10 15:10 16:10 17:10 18:10 -
Achlum, Jonkerschap 6:17 7:17 8:17 - 13:14 15:14 16:14 17:14 18:14 -
Achlum, Monnikenweg 6:18 7:18 8:18 - 13:15 15:15 16:15 17:15 18:15 -
Arum, Sytzamaweg 6:20 7:20 8:20 - 13:17 15:17 16:17 17:17 18:17 -
Arum, Groene Dijk 6:21 7:21 8:21 - 13:18 15:18 16:18 17:18 18:18 -
Pingjum, Pingjum 6:26 7:26 8:26 - 13:23 15:23 16:23 17:23 18:23 -
Witmarsum, Kaatsplein 6:30 7:30 8:30 - 13:27 15:27 16:27 17:27 18:27 -
Witmarsum, Koudehuisterdijk 6:31 7:31 8:31 - 13:28 15:28 16:28 17:28 18:28 -
Witmarsum, Kievitshorne 6:34 7:34 8:34 - 13:31 15:31 16:31 17:31 18:31 -
Schettens, Schettens 6:36 7:36 8:36 - 13:33 15:33 16:33 17:33 18:33 -
Bolsward, De Marne 6:38 7:38 8:38 - 13:35 15:35 16:35 17:35 18:35 -
Bolsward, 1e Hollandiastraat 6:39 7:39 8:39 - 13:36 15:36 16:36 17:36 18:36 -
Bolsward, Stoombootkade 6:39 7:39 8:39 - 13:36 15:36 16:36 17:36 18:36 -
Bolsward, BusstationA 6:43 7:43 8:43 - 13:40 15:40 16:40 17:40 18:40 -

Alle haltes tonen 1003 1007 1011 1015 1031 1035 1039 1043
Harlingen, Zorgplein HarlingenV - - - 8:34 15:22 16:22 17:22 18:22
Harlingen, De Batting - - - 8:34 15:22 16:22 17:22 18:22
Harlingen, Grettingalaan - - - 8:35 15:23 16:23 17:23 18:23
Harlingen, Kimswerderweg - - - 8:36 15:24 16:24 17:24 18:24
Harlingen, StationA - - - 8:37 15:25 16:25 17:25 18:25
Harlingen, StationV - 6:30 7:30 8:39 15:27 16:27 17:27 -
Harlingen, Steenhouwersstraat - 6:32 7:32 8:41 15:29 16:29 17:29 -
Harlingen, Havenplein - 6:34 7:34 8:43 15:31 16:31 17:31 -
Harlingen, Veerbootterminal - 6:35 7:35 8:44 15:32 16:32 17:32 -
Midlum, Zorg en Vlijt - 6:37 7:37 8:46 15:34 16:34 17:34 -
Midlum, Weg naar Sexbierum - 6:37 7:37 8:46 15:34 16:34 17:34 -
Midlum, Weg naar Midlum - 6:38 7:38 8:47 15:35 16:35 17:35 -
Midlum, De Blijnse - 6:38 7:38 8:47 15:35 16:35 17:35 -
Wijnaldum, Swingmaleane - 6:39 7:39 8:48 15:36 16:36 17:36 -
Wijnaldum, Weg naar Wijnaldum - 6:40 7:40 8:49 15:37 16:37 17:37 -
Pietersbierum, Hearewei - 6:42 7:42 8:51 15:39 16:39 17:39 -
Pietersbierum, Van Hottingawei - 6:43 7:43 8:52 15:40 16:40 17:40 -
Sexbierum, Walburgastrjitte - 6:45 7:45 8:54 15:42 16:42 17:42 -
Sexbierum, Tsjerk Hiddesstrjitte - 6:46 7:46 8:55 15:43 16:43 17:43 -
Sexbierum, Hearewei - 6:46 7:46 8:55 15:43 16:43 17:43 -
Sexbierum, Ottemaleane - 6:48 7:48 8:57 15:45 16:45 17:45 -
Oosterbierum, Slachtedyk - 6:49 7:49 8:58 15:46 16:46 17:46 -
Oosterbierum, Haerdawei - 6:49 7:49 8:58 15:46 16:46 17:46 -
Oosterbierum, Keatsebuorren - 6:50 7:50 8:59 15:47 16:47 17:47 -
Klooster-Lidlum, Muntsewei - 6:51 7:51 9:00 15:48 16:48 17:48 -
Tzummarum, Kapellewei - 6:52 7:52 9:01 15:49 16:49 17:49 -
Tzummarum, Westerbuorren - 6:53 7:53 9:02 15:50 16:50 17:50 -
Dongjum, Tzummarumerweg - 6:57 7:57 9:06 15:54 16:54 17:54 -
Franeker, Froonacker 6:00 7:00 8:00 9:09 15:57 16:57 17:57 -
Franeker, Hertog van Saxenlaan 6:01 7:01 8:01 9:10 15:58 16:58 17:58 -
Franeker, Voorstraat 6:03 7:03 8:03 9:12 16:00 17:00 18:00 -
Franeker, Vijverstraat 6:04 7:04 8:04 9:13 16:01 17:01 18:01 -
Franeker, Theresia 6:04 7:04 8:04 9:13 16:01 17:01 18:01 -
Franeker, Zuiderkade 6:05 7:05 8:05 9:14 16:02 17:02 18:02 -
Franeker, StationA 6:07 7:07 8:07 9:16 16:04 17:04 18:04 -
Franeker, StationV 6:08 7:08 8:08 - 16:05 17:05 18:05 -
Franeker, Welsrijperhoek 6:09 7:09 8:09 - 16:06 17:06 18:06 -
Hitzum, Hitzum 6:13 7:13 8:13 - 16:10 17:10 18:10 -
Achlum, Jonkerschap 6:17 7:17 8:17 - 16:14 17:14 18:14 -
Achlum, Monnikenweg 6:18 7:18 8:18 - 16:15 17:15 18:15 -
Arum, Sytzamaweg 6:20 7:20 8:20 - 16:17 17:17 18:17 -
Arum, Groene Dijk 6:21 7:21 8:21 - 16:18 17:18 18:18 -
Pingjum, Pingjum 6:26 7:26 8:26 - 16:23 17:23 18:23 -
Witmarsum, Kaatsplein 6:30 7:30 8:30 - 16:27 17:27 18:27 -
Witmarsum, Koudehuisterdijk 6:31 7:31 8:31 - 16:28 17:28 18:28 -
Witmarsum, Kievitshorne 6:34 7:34 8:34 - 16:31 17:31 18:31 -
Schettens, Schettens 6:36 7:36 8:36 - 16:33 17:33 18:33 -
Bolsward, De Marne 6:38 7:38 8:38 - 16:35 17:35 18:35 -
Bolsward, 1e Hollandiastraat 6:39 7:39 8:39 - 16:36 17:36 18:36 -
Bolsward, Stoombootkade 6:39 7:39 8:39 - 16:36 17:36 18:36 -
Bolsward, BusstationA 6:43 7:43 8:43 - 16:40 17:40 18:40 -

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.