Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Lijn 97: Harlingen naar LeeuwardenPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
9 december 2018
Haltenummer: 
20470600 (Franeker, Voorstraat)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Kerstvakantie van 23 december 2019 t/m 3 januari 2020.Voorjaarsvakantie van 17 februari t/m 21 februari 2020.Goede Vrijdag (10 april) en Meivakantie van 28 april t/m 4 mei 2020.Zomervakantie van 6 juli t/m 14 augustus 2020.Herfstvakantie van 12 oktober t/m 16 oktober 2020.Kerstvakantie van 21 december 2020 t/m 31 december 2020.

Op beide Kerstdagen (25 en 26 december), Nieuwjaarsdag (1 januari), Paasmaandag (13 april), Hemelvaartsdag (21 mei) en Pinkstermaandag (1 juni) wordt de dienstregeling als op zondag gereden.Op Koningsdag (27 april) en op Bevrijdingsdag (5 mei) wordt de dienstregeling als op zaterdag gereden.

Alle haltes tonen 1003 1007 1011 1015 1023 1019 1027 1031 1035 1039 1043 1051
Harlingen, VeerbootterminalV - - 6:16 - 6:43 - - - 7:22 - 7:57 8:17
Harlingen, Havenplein - - 6:17 - 6:44 - - - 7:23 - 7:58 8:18
Harlingen, Steenhouwersstraat - - 6:19 - 6:46 - - - 7:25 - 8:00 8:20
Harlingen, Station - - 6:21 - 6:48 - - - 7:27 - 8:02 8:22
Harlingen, Almenumerweg - - 6:22 - 6:49 - - - 7:28 - 8:03 8:23
Midlum, Het Oude Station - - 6:25 - 6:52 - - - 7:31 - 8:06 8:26
Herbaijum, Herbaijum - - 6:28 - 6:55 - - - 7:34 - 8:09 8:29
Herbaijum, Kiesterzijl - - 6:29 - 6:56 - - - 7:35 - 8:10 8:30
Franeker, Froonacker 5:32 6:02 - 6:42 - 7:10 7:20 7:30 - 7:55 - -
Franeker, Thomas de Grootstraat 5:33 6:03 - 6:43 - 7:11 7:21 7:31 - 7:56 - -
Franeker, Groot Lankum - - 6:30 - 6:58 - - - 7:37 - 8:12 8:32
Franeker, Empatec - - - - - - - - 7:40 - - -
Franeker, Harlingerweg 5:35 6:05 6:31 6:45 6:59 7:13 7:23 7:33 7:45 7:58 8:13 8:33
Franeker, Voorstraat 5:36 6:06 6:32 6:46 7:00 7:14 7:24 7:34 7:46 7:59 8:14 8:34
Franeker, Hertog van Saxenlaan 5:38 6:08 6:34 6:48 7:02 7:16 7:26 7:36 7:48 8:01 8:16 8:36
Franeker, Watertoren 5:40 6:10 6:36 6:50 7:04 7:18 7:28 7:38 7:50 8:03 8:18 8:38
Zweins, Rustenburg 5:42 6:12 6:38 6:52 7:06 7:20 7:30 7:40 7:52 8:05 8:20 8:40
Zweins, Zweins 5:43 6:13 6:39 6:53 7:07 7:21 7:31 7:41 7:53 8:06 8:21 8:41
Dronryp, Skingen 5:45 6:15 6:41 6:55 7:09 7:23 7:33 7:43 7:55 8:08 8:23 8:43
Dronryp, Rotonde Dronryp 5:45 6:15 6:41 6:56 7:10 7:24 7:34 7:44 7:56 8:09 8:24 8:44
Dronryp, Hoek Dronryp 5:46 6:16 6:42 6:57 7:11 7:25 7:35 7:45 7:57 8:10 8:25 8:45
Menaam, Schatzenburg 5:48 6:18 6:44 6:59 7:13 7:27 7:37 7:47 7:59 8:12 8:27 8:47
Menaam, Orxmasingel 5:50 6:20 6:46 7:01 7:15 7:29 7:39 7:49 8:01 8:14 8:29 8:49
Menaam, Dobbehof 5:51 6:21 6:47 7:02 7:16 7:30 7:40 7:50 8:02 8:15 8:30 8:50
Menaam, Mieddyk 5:51 6:21 6:47 7:02 7:16 7:30 7:40 7:50 8:02 8:15 8:30 8:50
Menaam, Rijksweg 5:53 6:23 6:49 7:04 7:18 7:32 7:42 7:52 8:04 8:17 8:32 8:52
Marsum, It Aldlân 5:56 6:26 6:52 7:07 7:21 7:35 7:45 7:55 8:07 8:20 8:35 8:55
Leeuwarden, Westeinde 6:02 6:32 6:58 7:13 7:27 7:41 7:51 8:01 8:13 8:26 8:41 9:01
Leeuwarden, WTC/Heliconweg 6:05 6:35 7:01 7:17 7:31 7:45 7:55 8:05 8:17 8:30 8:45 9:05
Leeuwarden, Roemer Visscherstraat 6:07 6:37 7:03 7:19 7:33 7:47 7:57 8:07 8:19 8:32 8:47 9:07
Leeuwarden, Tesselschadestraat 6:08 6:38 7:04 7:20 7:34 7:48 7:58 8:08 8:20 8:33 8:48 9:08
Leeuwarden, BusstationA 6:10 6:40 7:06 7:22 7:36 7:50 8:00 8:10 8:22 8:35 8:50 9:10

Alle haltes tonen 1055 1059 1063 1067 1071 1075 1079 1083 1087 1091 1095 1099
Harlingen, VeerbootterminalV - - - - - - - - - - - -
Harlingen, Havenplein - - - - - - - - - - - -
Harlingen, Steenhouwersstraat - - - - - - - - - - - -
Harlingen, Station - - - - - - - - - - - -
Harlingen, Almenumerweg - - - - - - - - - - - -
Midlum, Het Oude Station - - - - - - - - - - - -
Herbaijum, Herbaijum - - - - - - - - - - - -
Herbaijum, Kiesterzijl - - - - - - - - - - - -
Franeker, Froonacker 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30
Franeker, Thomas de Grootstraat 9:01 9:31 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31
Franeker, Groot Lankum - - - - - - - - - - - -
Franeker, Empatec - - - - - - - - - - - -
Franeker, Harlingerweg 9:03 9:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33
Franeker, Voorstraat 9:04 9:34 10:04 10:34 11:04 11:34 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34
Franeker, Hertog van Saxenlaan 9:06 9:36 10:06 10:36 11:06 11:36 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36
Franeker, Watertoren 9:08 9:38 10:08 10:38 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38
Zweins, Rustenburg 9:10 9:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40
Zweins, Zweins 9:11 9:41 10:11 10:41 11:11 11:41 12:11 12:41 13:11 13:41 14:11 14:41
Dronryp, Skingen 9:13 9:43 10:13 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43
Dronryp, Rotonde Dronryp 9:13 9:43 10:13 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43
Dronryp, Hoek Dronryp 9:14 9:44 10:14 10:44 11:14 11:44 12:14 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44
Menaam, Schatzenburg 9:16 9:46 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46
Menaam, Orxmasingel 9:18 9:48 10:18 10:48 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18 14:48
Menaam, Dobbehof 9:19 9:49 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49
Menaam, Mieddyk 9:19 9:49 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49
Menaam, Rijksweg 9:21 9:51 10:21 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21 14:51
Marsum, It Aldlân 9:24 9:54 10:24 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54
Leeuwarden, Westeinde 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00
Leeuwarden, WTC/Heliconweg 9:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:03
Leeuwarden, Roemer Visscherstraat 9:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05
Leeuwarden, Tesselschadestraat 9:36 10:06 10:36 11:06 11:36 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36 15:06
Leeuwarden, BusstationA 9:38 10:08 10:38 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08

Alle haltes tonen 1103 1107 1111 1115 1119 1123 1127 1131 1135 1139 1143 1147
Harlingen, VeerbootterminalV - 15:06 - - 16:06 - 16:42 17:12 - 17:42 - -
Harlingen, Havenplein - 15:07 - - 16:07 - 16:43 17:13 - 17:43 - -
Harlingen, Steenhouwersstraat - 15:09 - - 16:09 - 16:45 17:15 - 17:45 - -
Harlingen, Station - 15:11 - - 16:11 - 16:47 17:17 - 17:47 - -
Harlingen, Almenumerweg - 15:12 - - 16:12 - 16:48 17:18 - 17:48 - -
Midlum, Het Oude Station - 15:15 - - 16:15 - 16:51 17:21 - 17:51 - -
Herbaijum, Herbaijum - 15:18 - - 16:18 - 16:54 17:24 - 17:54 - -
Herbaijum, Kiesterzijl - 15:19 - - 16:19 - 16:55 17:25 - 17:55 - -
Franeker, Froonacker 15:00 - 15:39 15:59 - 16:39 - - 17:39 - 18:19 19:01
Franeker, Thomas de Grootstraat 15:01 - 15:40 16:00 - 16:40 - - 17:40 - 18:20 19:02
Franeker, Groot Lankum - 15:20 - - 16:20 - 16:57 17:26 - 17:56 - -
Franeker, Empatec - - - - - - 16:59 - - - - -
Franeker, Harlingerweg 15:03 15:21 15:42 16:02 16:21 16:42 17:02 17:27 17:42 17:57 18:22 19:04
Franeker, Voorstraat 15:04 15:22 15:43 16:03 16:22 16:43 17:03 17:28 17:43 17:58 18:23 19:05
Franeker, Hertog van Saxenlaan 15:06 15:24 15:45 16:05 16:24 16:45 17:05 17:30 17:45 18:00 18:25 19:07
Franeker, Watertoren 15:08 15:26 15:47 16:07 16:26 16:47 17:07 17:32 17:47 18:02 18:27 19:09
Zweins, Rustenburg 15:10 15:28 15:49 16:09 16:28 16:49 17:09 17:34 17:49 18:04 18:29 19:11
Zweins, Zweins 15:11 15:29 15:50 16:10 16:29 16:50 17:10 17:35 17:50 18:05 18:30 19:12
Dronryp, Skingen 15:13 15:31 15:52 16:12 16:31 16:52 17:12 17:37 17:52 18:07 18:32 19:14
Dronryp, Rotonde Dronryp 15:13 15:31 15:52 16:12 16:31 16:52 17:12 17:37 17:52 18:07 18:32 19:14
Dronryp, Hoek Dronryp 15:14 15:32 15:53 16:13 16:32 16:53 17:13 17:38 17:53 18:08 18:33 19:15
Menaam, Schatzenburg 15:16 15:34 15:55 16:15 16:34 16:55 17:15 17:40 17:55 18:10 18:35 19:17
Menaam, Orxmasingel 15:18 15:36 15:57 16:17 16:36 16:57 17:17 17:42 17:57 18:12 18:37 19:19
Menaam, Dobbehof 15:19 15:37 15:58 16:18 16:37 16:58 17:18 17:43 17:58 18:13 18:38 19:20
Menaam, Mieddyk 15:19 15:37 15:58 16:18 16:37 16:58 17:18 17:43 17:58 18:13 18:38 19:20
Menaam, Rijksweg 15:21 15:39 16:00 16:20 16:39 17:00 17:20 17:45 18:00 18:15 18:40 19:22
Marsum, It Aldlân 15:24 15:42 16:03 16:23 16:42 17:03 17:23 17:48 18:03 18:18 18:43 19:25
Leeuwarden, Westeinde 15:30 15:48 16:09 16:29 16:48 17:09 17:29 17:54 18:09 18:24 18:49 19:30
Leeuwarden, WTC/Heliconweg 15:33 15:51 16:12 16:32 16:51 17:12 17:32 17:57 18:12 18:27 18:52 19:32
Leeuwarden, Roemer Visscherstraat 15:35 15:53 16:14 16:34 16:53 17:14 17:34 17:59 18:14 18:29 18:54 19:33
Leeuwarden, Tesselschadestraat 15:36 15:54 16:15 16:35 16:54 17:15 17:35 18:00 18:15 18:30 18:55 19:35
Leeuwarden, BusstationA 15:38 15:56 16:17 16:37 16:56 17:17 17:37 18:02 18:17 18:32 18:57 19:36

Alle haltes tonen 1151 1155 1159 1163 1167
Harlingen, VeerbootterminalV - - - - -
Harlingen, Havenplein - - - - -
Harlingen, Steenhouwersstraat - - - - -
Harlingen, Station - - - - -
Harlingen, Almenumerweg - - - - -
Midlum, Het Oude Station - - - - -
Herbaijum, Herbaijum - - - - -
Herbaijum, Kiesterzijl - - - - -
Franeker, Froonacker 19:59 20:59 21:59 22:59 23:59
Franeker, Thomas de Grootstraat 20:00 21:00 22:00 23:00 0:00
Franeker, Groot Lankum - - - - -
Franeker, Empatec - - - - -
Franeker, Harlingerweg 20:02 21:02 22:02 23:02 0:02
Franeker, Voorstraat 20:03 21:03 22:03 23:03 0:03
Franeker, Hertog van Saxenlaan 20:05 21:05 22:05 23:05 0:05
Franeker, Watertoren 20:07 21:07 22:07 23:07 0:07
Zweins, Rustenburg 20:09 21:09 22:09 23:09 0:09
Zweins, Zweins 20:10 21:10 22:10 23:10 0:10
Dronryp, Skingen 20:12 21:12 22:12 23:12 0:12
Dronryp, Rotonde Dronryp 20:12 21:12 22:12 23:12 0:12
Dronryp, Hoek Dronryp 20:13 21:13 22:13 23:13 0:13
Menaam, Schatzenburg 20:15 21:15 22:15 23:15 0:15
Menaam, Orxmasingel 20:17 21:17 22:17 23:17 0:17
Menaam, Dobbehof 20:18 21:18 22:18 23:18 0:18
Menaam, Mieddyk 20:18 21:18 22:18 23:18 0:18
Menaam, Rijksweg 20:20 21:20 22:20 23:20 0:20
Marsum, It Aldlân 20:23 21:23 22:23 23:23 0:23
Leeuwarden, Westeinde 20:28 21:28 22:28 23:28 0:28
Leeuwarden, WTC/Heliconweg 20:30 21:30 22:30 23:30 0:30
Leeuwarden, Roemer Visscherstraat 20:31 21:31 22:31 23:31 0:31
Leeuwarden, Tesselschadestraat 20:33 21:33 22:33 23:33 0:33
Leeuwarden, BusstationA 20:34 21:34 22:34 23:34 0:34

Alle haltes tonen 1003 1007 1011 1023 1035 1043 1051 1059 1067 1075 1083 1091
Harlingen, VeerbootterminalV - - 6:16 6:43 7:22 7:57 8:17 - - - - -
Harlingen, Havenplein - - 6:17 6:44 7:23 7:58 8:18 - - - - -
Harlingen, Steenhouwersstraat - - 6:19 6:46 7:25 8:00 8:20 - - - - -
Harlingen, Station - - 6:21 6:48 7:27 8:02 8:22 - - - - -
Harlingen, Almenumerweg - - 6:22 6:49 7:28 8:03 8:23 - - - - -
Midlum, Het Oude Station - - 6:25 6:52 7:31 8:06 8:26 - - - - -
Herbaijum, Herbaijum - - 6:28 6:55 7:34 8:09 8:29 - - - - -
Herbaijum, Kiesterzijl - - 6:29 6:56 7:35 8:10 8:30 - - - - -
Franeker, Froonacker 5:32 6:02 - - - - - 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30
Franeker, Thomas de Grootstraat 5:33 6:03 - - - - - 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31
Franeker, Groot Lankum - - 6:30 6:58 7:37 8:12 8:32 - - - - -
Franeker, Empatec - - - - 7:40 - - - - - - -
Franeker, Harlingerweg 5:35 6:05 6:31 6:59 7:45 8:13 8:33 9:33 10:33 11:33 12:33 13:33
Franeker, Voorstraat 5:36 6:06 6:32 7:00 7:46 8:14 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34
Franeker, Hertog van Saxenlaan 5:38 6:08 6:34 7:02 7:48 8:16 8:36 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36
Franeker, Watertoren 5:40 6:10 6:36 7:04 7:50 8:18 8:38 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38
Zweins, Rustenburg 5:42 6:12 6:38 7:06 7:52 8:20 8:40 9:40 10:40 11:40 12:40 13:40
Zweins, Zweins 5:43 6:13 6:39 7:07 7:53 8:21 8:41 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41
Dronryp, Skingen 5:45 6:15 6:41 7:09 7:55 8:23 8:43 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43
Dronryp, Rotonde Dronryp 5:45 6:15 6:41 7:10 7:56 8:24 8:44 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43
Dronryp, Hoek Dronryp 5:46 6:16 6:42 7:11 7:57 8:25 8:45 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44
Menaam, Schatzenburg 5:48 6:18 6:44 7:13 7:59 8:27 8:47 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46
Menaam, Orxmasingel 5:50 6:20 6:46 7:15 8:01 8:29 8:49 9:48 10:48 11:48 12:48 13:48
Menaam, Dobbehof 5:51 6:21 6:47 7:16 8:02 8:30 8:50 9:49 10:49 11:49 12:49 13:49
Menaam, Mieddyk 5:51 6:21 6:47 7:16 8:02 8:30 8:50 9:49 10:49 11:49 12:49 13:49
Menaam, Rijksweg 5:53 6:23 6:49 7:18 8:04 8:32 8:52 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51
Marsum, It Aldlân 5:56 6:26 6:52 7:21 8:07 8:35 8:55 9:54 10:54 11:54 12:54 13:54
Leeuwarden, Westeinde 6:02 6:32 6:58 7:27 8:13 8:41 9:01 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00
Leeuwarden, WTC/Heliconweg 6:05 6:35 7:01 7:31 8:17 8:45 9:05 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03
Leeuwarden, Roemer Visscherstraat 6:07 6:37 7:03 7:33 8:19 8:47 9:07 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05
Leeuwarden, Tesselschadestraat 6:08 6:38 7:04 7:34 8:20 8:48 9:08 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06
Leeuwarden, BusstationA 6:10 6:40 7:06 7:36 8:22 8:50 9:10 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08

Alle haltes tonen 1099 1107 1119 1127 1131 1139 1147 1151 1155 1159 1163 1167
Harlingen, VeerbootterminalV - 15:06 16:06 16:42 17:12 17:42 - - - - - -
Harlingen, Havenplein - 15:07 16:07 16:43 17:13 17:43 - - - - - -
Harlingen, Steenhouwersstraat - 15:09 16:09 16:45 17:15 17:45 - - - - - -
Harlingen, Station - 15:11 16:11 16:47 17:17 17:47 - - - - - -
Harlingen, Almenumerweg - 15:12 16:12 16:48 17:18 17:48 - - - - - -
Midlum, Het Oude Station - 15:15 16:15 16:51 17:21 17:51 - - - - - -
Herbaijum, Herbaijum - 15:18 16:18 16:54 17:24 17:54 - - - - - -
Herbaijum, Kiesterzijl - 15:19 16:19 16:55 17:25 17:55 - - - - - -
Franeker, Froonacker 14:30 - - - - - 19:01 19:59 20:59 21:59 22:59 23:59
Franeker, Thomas de Grootstraat 14:31 - - - - - 19:02 20:00 21:00 22:00 23:00 0:00
Franeker, Groot Lankum - 15:20 16:20 16:57 17:26 17:56 - - - - - -
Franeker, Empatec - - - 16:59 - - - - - - - -
Franeker, Harlingerweg 14:33 15:21 16:21 17:02 17:27 17:57 19:04 20:02 21:02 22:02 23:02 0:02
Franeker, Voorstraat 14:34 15:22 16:22 17:03 17:28 17:58 19:05 20:03 21:03 22:03 23:03 0:03
Franeker, Hertog van Saxenlaan 14:36 15:24 16:24 17:05 17:30 18:00 19:07 20:05 21:05 22:05 23:05 0:05
Franeker, Watertoren 14:38 15:26 16:26 17:07 17:32 18:02 19:09 20:07 21:07 22:07 23:07 0:07
Zweins, Rustenburg 14:40 15:28 16:28 17:09 17:34 18:04 19:11 20:09 21:09 22:09 23:09 0:09
Zweins, Zweins 14:41 15:29 16:29 17:10 17:35 18:05 19:12 20:10 21:10 22:10 23:10 0:10
Dronryp, Skingen 14:43 15:31 16:31 17:12 17:37 18:07 19:14 20:12 21:12 22:12 23:12 0:12
Dronryp, Rotonde Dronryp 14:43 15:31 16:31 17:12 17:37 18:07 19:14 20:12 21:12 22:12 23:12 0:12
Dronryp, Hoek Dronryp 14:44 15:32 16:32 17:13 17:38 18:08 19:15 20:13 21:13 22:13 23:13 0:13
Menaam, Schatzenburg 14:46 15:34 16:34 17:15 17:40 18:10 19:17 20:15 21:15 22:15 23:15 0:15
Menaam, Orxmasingel 14:48 15:36 16:36 17:17 17:42 18:12 19:19 20:17 21:17 22:17 23:17 0:17
Menaam, Dobbehof 14:49 15:37 16:37 17:18 17:43 18:13 19:20 20:18 21:18 22:18 23:18 0:18
Menaam, Mieddyk 14:49 15:37 16:37 17:18 17:43 18:13 19:20 20:18 21:18 22:18 23:18 0:18
Menaam, Rijksweg 14:51 15:39 16:39 17:20 17:45 18:15 19:22 20:20 21:20 22:20 23:20 0:20
Marsum, It Aldlân 14:54 15:42 16:42 17:23 17:48 18:18 19:25 20:23 21:23 22:23 23:23 0:23
Leeuwarden, Westeinde 15:00 15:48 16:48 17:29 17:54 18:24 19:30 20:28 21:28 22:28 23:28 0:28
Leeuwarden, WTC/Heliconweg 15:03 15:51 16:51 17:32 17:57 18:27 19:32 20:30 21:30 22:30 23:30 0:30
Leeuwarden, Roemer Visscherstraat 15:05 15:53 16:53 17:34 17:59 18:29 19:33 20:31 21:31 22:31 23:31 0:31
Leeuwarden, Tesselschadestraat 15:06 15:54 16:54 17:35 18:00 18:30 19:35 20:33 21:33 22:33 23:33 0:33
Leeuwarden, BusstationA 15:08 15:56 16:56 17:37 18:02 18:32 19:36 20:34 21:34 22:34 23:34 0:34

Alle haltes tonen 6003 6007 6011 6015 6019 6023 6027 6031 6035 6039 6043 6047
Franeker, Froonacker 8:01 9:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 18:59
Franeker, Thomas de Grootstraat 8:02 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:00
Franeker, Harlingerweg 8:04 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:02
Franeker, Voorstraat 8:05 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:03
Franeker, Hertog van Saxenlaan 8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:05
Franeker, Watertoren 8:09 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:07
Zweins, Rustenburg 8:11 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:09
Zweins, Zweins 8:12 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:10
Dronryp, Skingen 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:12
Dronryp, Rotonde Dronryp 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:12
Dronryp, Hoek Dronryp 8:15 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:13
Menaam, Schatzenburg 8:17 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:15
Menaam, Orxmasingel 8:19 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:17
Menaam, Dobbehof 8:20 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:18
Menaam, Mieddyk 8:20 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:18
Menaam, Rijksweg 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:20
Marsum, It Aldlân 8:25 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:23
Leeuwarden, Westeinde 8:31 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:30 19:28
Leeuwarden, WTC/Heliconweg 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:32 19:30
Leeuwarden, Roemer Visscherstraat 8:35 9:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:33 19:31
Leeuwarden, Tesselschadestraat 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:35 19:33
Leeuwarden, BusstationA 8:38 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:36 19:34

Alle haltes tonen 6051 6055 6059 6063 6067
Franeker, Froonacker 19:59 20:59 21:59 22:59 23:59
Franeker, Thomas de Grootstraat 20:00 21:00 22:00 23:00 0:00
Franeker, Harlingerweg 20:02 21:02 22:02 23:02 0:02
Franeker, Voorstraat 20:03 21:03 22:03 23:03 0:03
Franeker, Hertog van Saxenlaan 20:05 21:05 22:05 23:05 0:05
Franeker, Watertoren 20:07 21:07 22:07 23:07 0:07
Zweins, Rustenburg 20:09 21:09 22:09 23:09 0:09
Zweins, Zweins 20:10 21:10 22:10 23:10 0:10
Dronryp, Skingen 20:12 21:12 22:12 23:12 0:12
Dronryp, Rotonde Dronryp 20:12 21:12 22:12 23:12 0:12
Dronryp, Hoek Dronryp 20:13 21:13 22:13 23:13 0:13
Menaam, Schatzenburg 20:15 21:15 22:15 23:15 0:15
Menaam, Orxmasingel 20:17 21:17 22:17 23:17 0:17
Menaam, Dobbehof 20:18 21:18 22:18 23:18 0:18
Menaam, Mieddyk 20:18 21:18 22:18 23:18 0:18
Menaam, Rijksweg 20:20 21:20 22:20 23:20 0:20
Marsum, It Aldlân 20:23 21:23 22:23 23:23 0:23
Leeuwarden, Westeinde 20:28 21:28 22:28 23:28 0:28
Leeuwarden, WTC/Heliconweg 20:30 21:30 22:30 23:30 0:30
Leeuwarden, Roemer Visscherstraat 20:31 21:31 22:31 23:31 0:31
Leeuwarden, Tesselschadestraat 20:33 21:33 22:33 23:33 0:33
Leeuwarden, BusstationA 20:34 21:34 22:34 23:34 0:34

Alle haltes tonen 7003 7007 7011 7015 7019 7023 7027 7031 7035 7039 7043 7047
Franeker, Froonacker 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59 20:59
Franeker, Thomas de Grootstraat 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Franeker, Harlingerweg 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02 21:02
Franeker, Voorstraat 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:03 21:03
Franeker, Hertog van Saxenlaan 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05 21:05
Franeker, Watertoren 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:07 21:07
Zweins, Rustenburg 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:09 21:09
Zweins, Zweins 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10 21:10
Dronryp, Skingen 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12 21:12
Dronryp, Rotonde Dronryp 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12 21:12
Dronryp, Hoek Dronryp 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13 21:13
Menaam, Schatzenburg 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15
Menaam, Orxmasingel 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:17 21:17
Menaam, Dobbehof 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18 21:18
Menaam, Mieddyk 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18 21:18
Menaam, Rijksweg 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20 21:20
Marsum, It Aldlân 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23 21:23
Leeuwarden, Westeinde 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:28 21:28
Leeuwarden, WTC/Heliconweg 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30
Leeuwarden, Roemer Visscherstraat 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31 21:31
Leeuwarden, Tesselschadestraat 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33 21:33
Leeuwarden, BusstationA 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:34 21:34

Alle haltes tonen 7051 7055 7059
Franeker, Froonacker 21:59 22:59 23:59
Franeker, Thomas de Grootstraat 22:00 23:00 0:00
Franeker, Harlingerweg 22:02 23:02 0:02
Franeker, Voorstraat 22:03 23:03 0:03
Franeker, Hertog van Saxenlaan 22:05 23:05 0:05
Franeker, Watertoren 22:07 23:07 0:07
Zweins, Rustenburg 22:09 23:09 0:09
Zweins, Zweins 22:10 23:10 0:10
Dronryp, Skingen 22:12 23:12 0:12
Dronryp, Rotonde Dronryp 22:12 23:12 0:12
Dronryp, Hoek Dronryp 22:13 23:13 0:13
Menaam, Schatzenburg 22:15 23:15 0:15
Menaam, Orxmasingel 22:17 23:17 0:17
Menaam, Dobbehof 22:18 23:18 0:18
Menaam, Mieddyk 22:18 23:18 0:18
Menaam, Rijksweg 22:20 23:20 0:20
Marsum, It Aldlân 22:23 23:23 0:23
Leeuwarden, Westeinde 22:28 23:28 0:28
Leeuwarden, WTC/Heliconweg 22:30 23:30 0:30
Leeuwarden, Roemer Visscherstraat 22:31 23:31 0:31
Leeuwarden, Tesselschadestraat 22:33 23:33 0:33
Leeuwarden, BusstationA 22:34 23:34 0:34

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.