Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Lijn 97: Harlingen naar LeeuwardenPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
25 maart 2020
Haltenummer: 
20470600 (Franeker, Voorstraat)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

LET OP: AANGEPASTE DIENSTREGELING VANAF 25 MAART! Vanaf woensdag 25 maart rijden ook de bussen van Arriva in Friesland een aangepaste dienstregeling. Plan je reis niet te ver van te voren, tot maximaal een uur voor vertrek kan er nog iets wijzigen.

LET OP: AANGEPASTE DIENSTREGELING VANAF 25 MAART! Vanaf woensdag 25 maart rijden ook de bussen van Arriva in Friesland een aangepaste dienstregeling. Plan je reis niet te ver van te voren, tot maximaal een uur voor vertrek kan er nog iets wijzigen.

Alle haltes tonen 2003 2007 2011 2015 2019 2023 2027 2031 2035 2039 2043 2047
Harlingen, VeerbootterminalV 5:48 6:48 7:48 - - - - - - 14:48 15:48 16:48
Harlingen, Havenplein 5:49 6:49 7:49 - - - - - - 14:49 15:49 16:49
Harlingen, Steenhouwersstraat 5:51 6:51 7:51 - - - - - - 14:51 15:51 16:51
Harlingen, StationA 5:52 6:52 7:52 - - - - - - 14:52 15:52 16:52
Harlingen, StationV 5:54 6:54 7:54 - - - - - - 14:54 15:54 16:54
Harlingen, Almenumerweg 5:55 6:55 7:55 - - - - - - 14:55 15:55 16:55
Midlum, Het Oude Station 5:58 6:58 7:58 - - - - - - 14:58 15:58 16:58
Herbaijum, Herbaijum 6:01 7:01 8:01 - - - - - - 15:01 16:01 17:01
Herbaijum, Kiesterzijl 6:02 7:02 8:02 - - - - - - 15:02 16:02 17:02
Franeker, Froonacker - - - 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 - - -
Franeker, Thomas de Grootstraat - - - 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 - - -
Franeker, Groot Lankum 6:04 7:04 8:04 - - - - - - 15:04 16:04 17:04
Franeker, Harlingerweg 6:05 7:05 8:05 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05
Franeker, Voorstraat 6:06 7:06 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06
Franeker, Hertog van Saxenlaan 6:08 7:08 8:08 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08
Franeker, Watertoren 6:10 7:10 8:10 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10
Zweins, Rustenburg 6:12 7:12 8:12 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12
Zweins, Zweins 6:13 7:13 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13
Dronryp, Skingen 6:15 7:15 8:15 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15
Dronryp, Rotonde Dronryp 6:15 7:15 8:15 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15
Dronryp, Hoek Dronryp 6:16 7:16 8:16 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16
Menaam, Schatzenburg 6:18 7:18 8:18 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18
Menaam, Orxmasingel 6:20 7:20 8:20 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20
Menaam, Dobbehof 6:21 7:21 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Menaam, Mieddyk 6:21 7:21 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Menaam, Rijksweg 6:23 7:23 8:23 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23
Marsum, It Aldlân 6:26 7:26 8:26 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26
Leeuwarden, Westeinde 6:31 7:31 8:31 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31
Leeuwarden, WTC/Heliconweg 6:33 7:33 8:33 9:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33
Leeuwarden, Roemer Visscherstraat 6:34 7:34 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34
Leeuwarden, Tesselschadestraat 6:36 7:36 8:36 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36
Leeuwarden, BusstationA 6:37 7:37 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37

Alle haltes tonen 2051 2055 2059 2063 2067 2071 2075
Harlingen, VeerbootterminalV 17:48 - - - - - -
Harlingen, Havenplein 17:49 - - - - - -
Harlingen, Steenhouwersstraat 17:51 - - - - - -
Harlingen, StationA 17:52 - - - - - -
Harlingen, StationV 17:54 - - - - - -
Harlingen, Almenumerweg 17:55 - - - - - -
Midlum, Het Oude Station 17:58 - - - - - -
Herbaijum, Herbaijum 18:01 - - - - - -
Herbaijum, Kiesterzijl 18:02 - - - - - -
Franeker, Froonacker - 19:02 20:02 21:02 22:02 23:02 0:02
Franeker, Thomas de Grootstraat - 19:03 20:03 21:03 22:03 23:03 0:03
Franeker, Groot Lankum 18:04 - - - - - -
Franeker, Harlingerweg 18:05 19:05 20:05 21:05 22:05 23:05 0:05
Franeker, Voorstraat 18:06 19:06 20:06 21:06 22:06 23:06 0:06
Franeker, Hertog van Saxenlaan 18:08 19:08 20:08 21:08 22:08 23:08 0:08
Franeker, Watertoren 18:10 19:10 20:10 21:10 22:10 23:10 0:10
Zweins, Rustenburg 18:12 19:12 20:12 21:12 22:12 23:12 0:12
Zweins, Zweins 18:13 19:13 20:13 21:13 22:13 23:13 0:13
Dronryp, Skingen 18:15 19:15 20:15 21:15 22:15 23:15 0:15
Dronryp, Rotonde Dronryp 18:15 19:15 20:15 21:15 22:15 23:15 0:15
Dronryp, Hoek Dronryp 18:16 19:16 20:16 21:16 22:16 23:16 0:16
Menaam, Schatzenburg 18:18 19:18 20:18 21:18 22:18 23:18 0:18
Menaam, Orxmasingel 18:20 19:20 20:20 21:20 22:20 23:20 0:20
Menaam, Dobbehof 18:21 19:21 20:21 21:21 22:21 23:21 0:21
Menaam, Mieddyk 18:21 19:21 20:21 21:21 22:21 23:21 0:21
Menaam, Rijksweg 18:23 19:23 20:23 21:23 22:23 23:23 0:23
Marsum, It Aldlân 18:26 19:26 20:26 21:26 22:26 23:26 0:26
Leeuwarden, Westeinde 18:31 19:31 20:31 21:31 22:31 23:31 0:31
Leeuwarden, WTC/Heliconweg 18:33 19:33 20:33 21:33 22:33 23:33 0:33
Leeuwarden, Roemer Visscherstraat 18:34 19:34 20:34 21:34 22:34 23:34 0:34
Leeuwarden, Tesselschadestraat 18:36 19:36 20:36 21:36 22:36 23:36 0:36
Leeuwarden, BusstationA 18:37 19:37 20:37 21:37 22:37 23:37 0:37

Alle haltes tonen 2603 2607 2611 2615 2619 2623 2627 2631 2635 2639 2643 2647
Franeker, Froonacker 8:02 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02
Franeker, Thomas de Grootstraat 8:03 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03
Franeker, Harlingerweg 8:05 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05
Franeker, Voorstraat 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06
Franeker, Hertog van Saxenlaan 8:08 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08
Franeker, Watertoren 8:10 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10
Zweins, Rustenburg 8:12 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12
Zweins, Zweins 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13
Dronryp, Skingen 8:15 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15
Dronryp, Rotonde Dronryp 8:15 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15
Dronryp, Hoek Dronryp 8:16 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16
Menaam, Schatzenburg 8:18 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18
Menaam, Orxmasingel 8:20 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20
Menaam, Dobbehof 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21
Menaam, Mieddyk 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21
Menaam, Rijksweg 8:23 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23
Marsum, It Aldlân 8:26 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26
Leeuwarden, Westeinde 8:31 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31
Leeuwarden, WTC/Heliconweg 8:33 9:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33
Leeuwarden, Roemer Visscherstraat 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34
Leeuwarden, Tesselschadestraat 8:36 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36
Leeuwarden, BusstationA 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37

Alle haltes tonen 2651 2655 2659 2663 2667
Franeker, Froonacker 20:02 21:02 22:02 23:02 0:02
Franeker, Thomas de Grootstraat 20:03 21:03 22:03 23:03 0:03
Franeker, Harlingerweg 20:05 21:05 22:05 23:05 0:05
Franeker, Voorstraat 20:06 21:06 22:06 23:06 0:06
Franeker, Hertog van Saxenlaan 20:08 21:08 22:08 23:08 0:08
Franeker, Watertoren 20:10 21:10 22:10 23:10 0:10
Zweins, Rustenburg 20:12 21:12 22:12 23:12 0:12
Zweins, Zweins 20:13 21:13 22:13 23:13 0:13
Dronryp, Skingen 20:15 21:15 22:15 23:15 0:15
Dronryp, Rotonde Dronryp 20:15 21:15 22:15 23:15 0:15
Dronryp, Hoek Dronryp 20:16 21:16 22:16 23:16 0:16
Menaam, Schatzenburg 20:18 21:18 22:18 23:18 0:18
Menaam, Orxmasingel 20:20 21:20 22:20 23:20 0:20
Menaam, Dobbehof 20:21 21:21 22:21 23:21 0:21
Menaam, Mieddyk 20:21 21:21 22:21 23:21 0:21
Menaam, Rijksweg 20:23 21:23 22:23 23:23 0:23
Marsum, It Aldlân 20:26 21:26 22:26 23:26 0:26
Leeuwarden, Westeinde 20:31 21:31 22:31 23:31 0:31
Leeuwarden, WTC/Heliconweg 20:33 21:33 22:33 23:33 0:33
Leeuwarden, Roemer Visscherstraat 20:34 21:34 22:34 23:34 0:34
Leeuwarden, Tesselschadestraat 20:36 21:36 22:36 23:36 0:36
Leeuwarden, BusstationA 20:37 21:37 22:37 23:37 0:37

Alle haltes tonen 7003 7007 7011 7015 7019 7023 7027 7031 7035 7039 7043 7047
Franeker, Froonacker 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02 21:02
Franeker, Thomas de Grootstraat 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:03 21:03
Franeker, Harlingerweg 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05 21:05
Franeker, Voorstraat 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 20:06 21:06
Franeker, Hertog van Saxenlaan 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:08 21:08
Franeker, Watertoren 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10 21:10
Zweins, Rustenburg 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12 21:12
Zweins, Zweins 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13 21:13
Dronryp, Skingen 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15
Dronryp, Rotonde Dronryp 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15
Dronryp, Hoek Dronryp 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:16 21:16
Menaam, Schatzenburg 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18 21:18
Menaam, Orxmasingel 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20 21:20
Menaam, Dobbehof 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:21 21:21
Menaam, Mieddyk 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:21 21:21
Menaam, Rijksweg 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23 21:23
Marsum, It Aldlân 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:26 21:26
Leeuwarden, Westeinde 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31 21:31
Leeuwarden, WTC/Heliconweg 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33 21:33
Leeuwarden, Roemer Visscherstraat 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:34 21:34
Leeuwarden, Tesselschadestraat 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36 20:36 21:36
Leeuwarden, BusstationA 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37 20:37 21:37

Alle haltes tonen 7051 7055 7059
Franeker, Froonacker 22:02 23:02 0:02
Franeker, Thomas de Grootstraat 22:03 23:03 0:03
Franeker, Harlingerweg 22:05 23:05 0:05
Franeker, Voorstraat 22:06 23:06 0:06
Franeker, Hertog van Saxenlaan 22:08 23:08 0:08
Franeker, Watertoren 22:10 23:10 0:10
Zweins, Rustenburg 22:12 23:12 0:12
Zweins, Zweins 22:13 23:13 0:13
Dronryp, Skingen 22:15 23:15 0:15
Dronryp, Rotonde Dronryp 22:15 23:15 0:15
Dronryp, Hoek Dronryp 22:16 23:16 0:16
Menaam, Schatzenburg 22:18 23:18 0:18
Menaam, Orxmasingel 22:20 23:20 0:20
Menaam, Dobbehof 22:21 23:21 0:21
Menaam, Mieddyk 22:21 23:21 0:21
Menaam, Rijksweg 22:23 23:23 0:23
Marsum, It Aldlân 22:26 23:26 0:26
Leeuwarden, Westeinde 22:31 23:31 0:31
Leeuwarden, WTC/Heliconweg 22:33 23:33 0:33
Leeuwarden, Roemer Visscherstraat 22:34 23:34 0:34
Leeuwarden, Tesselschadestraat 22:36 23:36 0:36
Leeuwarden, BusstationA 22:37 23:37 0:37

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.