Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling Kies regio

Vanwege het coronavirus heeft de Rijksoverheid diverse maatregelen getroffen. Als gevolg hiervan zijn er enkele wijzigingen in de dienstregeling. Plan je reis niet te vroeg van tevoren, tot een uur voor vertrek kunnen er eventueel nog aanpassingen plaatsvinden.
Klik hier om te controleren of er wijzigingen zijn voor je reis.

Lijn 97: Harlingen naar LeeuwardenPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
Haltenummer: 
20470600 (Franeker, Voorstraat)
OV Reisinformatie: 
0800 0232545
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Vakanties: Beperkte dienstregeling: 21 maart t/m 11 juli 2021 m.u.v. Meivakantie en speciale dagen. Standaard dienstregeling: 21 augustus t/m 10 december 2021 m.u.v. Herfstvakantie. Meivakantie: 3 t/m 7 mei 2021. Zomervakantie: 12 juli t/m 20 augustus 2021. Herfstvakantie 18 oktober t/m 22 oktober 2021.

Speciale dagen: Op Paasmaandag (5 april), Hemelvaartsdag (13 mei) en Pinkstermaandag (24 mei) wordt de dienstregeling als op zondag gereden. Op Goede Vrijdag (2 april), 26 april en 14 mei wordt gereden als vakantieregeling. Op Koningsdag (27 april) wordt de dienstregeling als op zaterdag gereden.

Alle haltes tonen 1003 1007 1011 1019 8027 1031 1035 1039 1043 1047 1051 1055
Harlingen, VeerbootterminalV - - 6:16 6:43 - - 7:21 - 7:57 8:21 - -
Harlingen, Havenplein - - 6:17 6:44 - - 7:22 - 7:58 8:22 - -
Harlingen, Steenhouwersstraat - - 6:19 6:46 - - 7:24 - 8:00 8:24 - -
Harlingen, StationA - - 6:21 6:48 - - 7:26 - 8:02 8:26 - -
Harlingen, StationV - - 6:21 6:48 - - 7:28 - 8:02 8:28 - -
Harlingen, Almenumerweg - - 6:22 6:49 - - 7:29 - 8:03 8:29 - -
Midlum, Het Oude Station - - 6:25 6:52 - - 7:32 - 8:06 8:32 - -
Herbaijum, Herbaijum - - 6:28 6:55 - - 7:35 - 8:09 8:35 - -
Herbaijum, Kiesterzijl - - 6:29 6:56 - - 7:36 - 8:10 8:36 - -
Franeker, Froonacker 5:32 6:02 - - 7:10 7:26 - 7:55 - - 9:01 9:31
Franeker, Thomas de Grootstraat 5:33 6:04 - - 7:12 7:28 - 7:57 - - 9:03 9:32
Franeker, Groot Lankum - - 6:31 6:58 - - 7:38 - 8:12 8:38 - -
Franeker, Empatec - - - - - - 7:41 - - - - -
Franeker, Harlingerweg 5:35 6:06 6:32 6:59 7:15 7:31 7:46 8:00 8:13 8:39 9:06 9:34
Franeker, Voorstraat 5:36 6:07 6:33 7:00 7:16 7:32 7:47 8:01 8:14 8:40 9:07 9:35
Franeker, Hertog van Saxenlaan 5:38 6:09 6:35 7:02 7:18 7:34 7:49 8:03 8:16 8:42 9:09 9:37
Franeker, Watertoren 5:40 6:11 6:38 7:05 7:21 7:37 7:52 8:06 8:19 8:44 9:11 9:39
Zweins, Rustenburg 5:42 6:13 6:40 7:07 7:23 7:39 7:54 8:08 8:21 8:46 9:13 9:41
Zweins, Zweins 5:43 6:14 6:41 7:08 7:24 7:40 7:55 8:09 8:22 8:47 9:14 9:42
Dronryp, Skingen 5:45 6:16 6:43 7:10 7:26 7:42 7:57 8:11 8:24 8:49 9:16 9:44
Dronryp, Rotonde Dronryp 5:46 6:17 6:44 7:11 7:27 7:43 7:58 8:12 8:25 8:50 9:17 9:45
Dronryp, Hoek Dronryp 5:47 6:18 6:45 7:12 7:28 7:44 7:59 8:13 8:26 8:51 9:18 9:46
Menaam, Schatzenburg 5:49 6:20 6:47 7:14 7:30 7:46 8:01 8:15 8:28 8:53 9:20 9:48
Menaam, Orxmasingel 5:51 6:22 6:49 7:16 7:32 7:48 8:03 8:17 8:30 8:55 9:22 9:50
Menaam, Dobbehof 5:52 6:23 6:50 7:17 7:33 7:49 8:04 8:18 8:31 8:56 9:23 9:51
Menaam, Mieddyk 5:52 6:23 6:50 7:17 7:33 7:49 8:04 8:18 8:31 8:56 9:23 9:51
Menaam, Rijksweg 5:54 6:25 6:52 7:19 7:35 7:51 8:06 8:20 8:33 8:58 9:25 9:53
Marsum, It Aldlân 5:57 6:28 6:55 7:22 7:38 7:55 8:10 8:24 8:37 9:01 9:28 9:56
Leeuwarden, Westeinde 6:02 6:33 7:00 7:27 7:43 8:01 8:16 8:30 8:43 9:06 9:33 10:01
Leeuwarden, WTC/Heliconweg 6:04 6:35 7:02 7:29 7:45 8:03 8:18 8:32 8:45 9:08 9:35 10:03
Leeuwarden, Roemer Visscherstraat 6:05 6:36 7:04 7:31 7:47 8:05 8:20 8:34 8:47 9:10 9:36 10:04
Leeuwarden, Tesselschadestraat 6:07 6:38 7:06 7:33 7:49 8:07 8:22 8:36 8:49 9:12 9:38 10:06
Leeuwarden, BusstationA 6:08 6:39 7:08 7:35 7:51 8:09 8:24 8:38 8:51 9:14 9:39 10:07

Alle haltes tonen 1059 1063 1067 1071 1075 1079 1083 1087 1091 1095 1099 1103a
Harlingen, VeerbootterminalV - - - - - - - - - - - -
Harlingen, Havenplein - - - - - - - - - - - -
Harlingen, Steenhouwersstraat - - - - - - - - - - - -
Harlingen, StationA - - - - - - - - - - - -
Harlingen, StationV - - - - - - - - - - - -
Harlingen, Almenumerweg - - - - - - - - - - - -
Midlum, Het Oude Station - - - - - - - - - - - -
Herbaijum, Herbaijum - - - - - - - - - - - -
Herbaijum, Kiesterzijl - - - - - - - - - - - -
Franeker, Froonacker 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 15:07 15:27
Franeker, Thomas de Grootstraat 10:02 10:32 11:02 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:09 15:29
Franeker, Groot Lankum - - - - - - - - - - - -
Franeker, Empatec - - - - - - - - - - - -
Franeker, Harlingerweg 10:04 10:34 11:04 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:11 15:31
Franeker, Voorstraat 10:05 10:35 11:05 11:36 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36 15:12 15:32
Franeker, Hertog van Saxenlaan 10:07 10:37 11:07 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:14 15:34
Franeker, Watertoren 10:09 10:39 11:09 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:16 -
Zweins, Rustenburg 10:11 10:41 11:11 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:42 15:18 -
Zweins, Zweins 10:12 10:42 11:12 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:19 -
Dronryp, Skingen 10:14 10:44 11:14 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:21 -
Dronryp, Rotonde Dronryp 10:15 10:45 11:15 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46 15:22 -
Dronryp, Hoek Dronryp 10:16 10:46 11:16 11:47 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47 15:23 -
Menaam, Schatzenburg 10:18 10:48 11:18 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49 15:25 -
Menaam, Orxmasingel 10:20 10:50 11:20 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21 14:51 15:27 -
Menaam, Dobbehof 10:21 10:51 11:21 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:28 -
Menaam, Mieddyk 10:21 10:51 11:21 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:28 -
Menaam, Rijksweg 10:23 10:53 11:23 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:30 -
Marsum, It Aldlân 10:26 10:56 11:26 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:33 -
Leeuwarden, Westeinde 10:31 11:01 11:31 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32 15:02 15:38 -
Leeuwarden, WTC/Heliconweg 10:33 11:03 11:33 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34 15:04 15:40 -
Leeuwarden, Roemer Visscherstraat 10:34 11:04 11:34 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:36 15:06 15:42 -
Leeuwarden, Tesselschadestraat 10:36 11:06 11:36 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:38 15:08 15:44 -
Leeuwarden, BusstationA 10:37 11:07 11:37 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:40 15:10 15:46 -

a: Tot Franeker, Hertog van Saxenlaan.

Alle haltes tonen 1107 1111 1115 1119 1123a 1127 1131 1135 1139 1143 1147 1151
Harlingen, VeerbootterminalV 15:21 - 16:21 16:51 - 17:21 - 18:21 - - - -
Harlingen, Havenplein 15:22 - 16:22 16:52 - 17:22 - 18:22 - - - -
Harlingen, Steenhouwersstraat 15:24 - 16:24 16:54 - 17:24 - 18:24 - - - -
Harlingen, StationA 15:26 - 16:26 16:56 - 17:26 - 18:26 - - - -
Harlingen, StationV 15:28 - 16:28 16:56 - 17:28 - 18:28 - - - -
Harlingen, Almenumerweg 15:29 - 16:29 16:57 - 17:29 - 18:29 - - - -
Midlum, Het Oude Station 15:32 - 16:32 17:00 - 17:32 - 18:32 - - - -
Herbaijum, Herbaijum 15:35 - 16:35 17:03 - 17:35 - 18:35 - - - -
Herbaijum, Kiesterzijl 15:36 - 16:36 17:04 - 17:36 - 18:36 - - - -
Franeker, Froonacker - 16:07 - - 17:26 - 18:01 - 19:01 20:01 21:01 22:01
Franeker, Thomas de Grootstraat - 16:09 - - 17:28 - 18:02 - 19:02 20:02 21:02 22:02
Franeker, Groot Lankum 15:38 - 16:38 17:06 - 17:38 - 18:37 - - - -
Franeker, Empatec - - - 17:09 - - - - - - - -
Franeker, Harlingerweg 15:39 16:11 16:39 17:12 17:30 17:39 18:04 18:38 19:04 20:04 21:04 22:04
Franeker, Voorstraat 15:40 16:12 16:40 17:13 17:31 17:40 18:05 18:39 19:05 20:05 21:05 22:05
Franeker, Hertog van Saxenlaan 15:42 16:14 16:42 17:15 17:33 17:42 18:07 18:41 19:07 20:07 21:07 22:07
Franeker, Watertoren 15:45 16:17 16:45 17:18 - 17:45 18:09 18:43 19:09 20:09 21:09 22:09
Zweins, Rustenburg 15:47 16:19 16:47 17:20 - 17:47 18:11 18:45 19:11 20:11 21:11 22:11
Zweins, Zweins 15:48 16:20 16:48 17:21 - 17:48 18:12 18:46 19:12 20:12 21:12 22:12
Dronryp, Skingen 15:50 16:22 16:50 17:23 - 17:50 18:14 18:48 19:14 20:14 21:14 22:14
Dronryp, Rotonde Dronryp 15:51 16:23 16:51 17:24 - 17:51 18:15 18:49 19:15 20:15 21:15 22:15
Dronryp, Hoek Dronryp 15:52 16:24 16:52 17:25 - 17:52 18:16 18:50 19:16 20:16 21:16 22:16
Menaam, Schatzenburg 15:54 16:26 16:54 17:27 - 17:54 18:18 18:52 19:18 20:18 21:18 22:18
Menaam, Orxmasingel 15:56 16:28 16:56 17:29 - 17:56 18:20 18:54 19:20 20:20 21:20 22:20
Menaam, Dobbehof 15:57 16:29 16:57 17:30 - 17:57 18:21 18:55 19:21 20:21 21:21 22:21
Menaam, Mieddyk 15:57 16:29 16:57 17:30 - 17:57 18:21 18:55 19:21 20:21 21:21 22:21
Menaam, Rijksweg 15:59 16:31 16:59 17:32 - 17:59 18:23 18:57 19:23 20:23 21:23 22:23
Marsum, It Aldlân 16:02 16:34 17:02 17:35 - 18:02 18:26 19:00 19:26 20:26 21:26 22:26
Leeuwarden, Westeinde 16:07 16:39 17:07 17:40 - 18:07 18:31 19:05 19:31 20:31 21:31 22:31
Leeuwarden, WTC/Heliconweg 16:10 16:42 17:10 17:43 - 18:10 18:33 19:07 19:33 20:33 21:33 22:33
Leeuwarden, Roemer Visscherstraat 16:12 16:44 17:12 17:45 - 18:11 18:34 19:08 19:34 20:34 21:34 22:34
Leeuwarden, Tesselschadestraat 16:14 16:46 17:14 17:47 - 18:13 18:36 19:10 19:36 20:36 21:36 22:36
Leeuwarden, BusstationA 16:16 16:48 17:17 17:49 - 18:14 18:37 19:11 19:37 20:37 21:37 22:37

a: Tot Franeker, Hertog van Saxenlaan.

Alle haltes tonen 1155 1159
Harlingen, VeerbootterminalV - -
Harlingen, Havenplein - -
Harlingen, Steenhouwersstraat - -
Harlingen, StationA - -
Harlingen, StationV - -
Harlingen, Almenumerweg - -
Midlum, Het Oude Station - -
Herbaijum, Herbaijum - -
Herbaijum, Kiesterzijl - -
Franeker, Froonacker 23:01 0:01
Franeker, Thomas de Grootstraat 23:02 0:02
Franeker, Groot Lankum - -
Franeker, Empatec - -
Franeker, Harlingerweg 23:04 0:04
Franeker, Voorstraat 23:05 0:05
Franeker, Hertog van Saxenlaan 23:07 0:07
Franeker, Watertoren 23:09 0:09
Zweins, Rustenburg 23:11 0:11
Zweins, Zweins 23:12 0:12
Dronryp, Skingen 23:14 0:14
Dronryp, Rotonde Dronryp 23:15 0:15
Dronryp, Hoek Dronryp 23:16 0:16
Menaam, Schatzenburg 23:18 0:18
Menaam, Orxmasingel 23:20 0:20
Menaam, Dobbehof 23:21 0:21
Menaam, Mieddyk 23:21 0:21
Menaam, Rijksweg 23:23 0:23
Marsum, It Aldlân 23:26 0:26
Leeuwarden, Westeinde 23:31 0:31
Leeuwarden, WTC/Heliconweg 23:33 0:33
Leeuwarden, Roemer Visscherstraat 23:34 0:34
Leeuwarden, Tesselschadestraat 23:36 0:36
Leeuwarden, BusstationA 23:37 0:37

a: Tot Franeker, Hertog van Saxenlaan.

Alle haltes tonen 1003 1007 1011 1015 1019 1023 1027 1031 1035 1039 1043 1047
Harlingen, VeerbootterminalV - - 6:16 - 6:43 - - - 7:21 - 7:57 8:21
Harlingen, Havenplein - - 6:17 - 6:44 - - - 7:22 - 7:58 8:22
Harlingen, Steenhouwersstraat - - 6:19 - 6:46 - - - 7:24 - 8:00 8:24
Harlingen, StationA - - 6:21 - 6:48 - - - 7:26 - 8:02 8:26
Harlingen, StationV - - 6:21 - 6:48 - - - 7:28 - 8:02 8:28
Harlingen, Almenumerweg - - 6:22 - 6:49 - - - 7:29 - 8:03 8:29
Midlum, Het Oude Station - - 6:25 - 6:52 - - - 7:32 - 8:06 8:32
Herbaijum, Herbaijum - - 6:28 - 6:55 - - - 7:35 - 8:09 8:35
Herbaijum, Kiesterzijl - - 6:29 - 6:56 - - - 7:36 - 8:10 8:36
Franeker, Froonacker 5:32 6:02 - 6:42 - 7:06 7:16 7:26 - 7:55 - -
Franeker, Thomas de Grootstraat 5:33 6:04 - 6:44 - 7:08 7:18 7:28 - 7:57 - -
Franeker, Groot Lankum - - 6:31 - 6:58 - - - 7:38 - 8:12 8:38
Franeker, Empatec - - - - - - - - 7:41 - - -
Franeker, Harlingerweg 5:35 6:06 6:32 6:47 6:59 7:11 7:21 7:31 7:46 8:00 8:13 8:39
Franeker, Voorstraat 5:36 6:07 6:33 6:48 7:00 7:12 7:22 7:32 7:47 8:01 8:14 8:40
Franeker, Hertog van Saxenlaan 5:38 6:09 6:35 6:50 7:02 7:14 7:24 7:34 7:49 8:03 8:16 8:42
Franeker, Watertoren 5:40 6:11 6:38 6:53 7:05 7:17 7:27 7:37 7:52 8:06 8:19 8:44
Zweins, Rustenburg 5:42 6:13 6:40 6:55 7:07 7:19 7:29 7:39 7:54 8:08 8:21 8:46
Zweins, Zweins 5:43 6:14 6:41 6:56 7:08 7:20 7:30 7:40 7:55 8:09 8:22 8:47
Dronryp, Skingen 5:45 6:16 6:43 6:58 7:10 7:22 7:32 7:42 7:57 8:11 8:24 8:49
Dronryp, Rotonde Dronryp 5:46 6:17 6:44 6:59 7:11 7:23 7:33 7:43 7:58 8:12 8:25 8:50
Dronryp, Hoek Dronryp 5:47 6:18 6:45 7:00 7:12 7:24 7:34 7:44 7:59 8:13 8:26 8:51
Menaam, Schatzenburg 5:49 6:20 6:47 7:02 7:14 7:26 7:36 7:46 8:01 8:15 8:28 8:53
Menaam, Orxmasingel 5:51 6:22 6:49 7:04 7:16 7:28 7:38 7:48 8:03 8:17 8:30 8:55
Menaam, Dobbehof 5:52 6:23 6:50 7:05 7:17 7:29 7:39 7:49 8:04 8:18 8:31 8:56
Menaam, Mieddyk 5:52 6:23 6:50 7:05 7:17 7:29 7:39 7:49 8:04 8:18 8:31 8:56
Menaam, Rijksweg 5:54 6:25 6:52 7:07 7:19 7:31 7:41 7:51 8:06 8:20 8:33 8:58
Marsum, It Aldlân 5:57 6:28 6:55 7:10 7:22 7:34 7:44 7:55 8:10 8:24 8:37 9:01
Leeuwarden, Westeinde 6:02 6:33 7:00 7:15 7:27 7:39 7:50 8:01 8:16 8:30 8:43 9:06
Leeuwarden, WTC/Heliconweg 6:04 6:35 7:02 7:17 7:29 7:41 7:52 8:03 8:18 8:32 8:45 9:08
Leeuwarden, Roemer Visscherstraat 6:05 6:36 7:04 7:19 7:31 7:43 7:54 8:05 8:20 8:34 8:47 9:10
Leeuwarden, Tesselschadestraat 6:07 6:38 7:06 7:21 7:33 7:45 7:56 8:07 8:22 8:36 8:49 9:12
Leeuwarden, BusstationA 6:08 6:39 7:08 7:23 7:35 7:47 7:58 8:09 8:24 8:38 8:51 9:14

a: Tot Franeker, Hertog van Saxenlaan.

Alle haltes tonen 1051 1055 1059 1063 1067 1071 1075 1079 1083 1087 1091 1095
Harlingen, VeerbootterminalV - - - - - - - - - - - -
Harlingen, Havenplein - - - - - - - - - - - -
Harlingen, Steenhouwersstraat - - - - - - - - - - - -
Harlingen, StationA - - - - - - - - - - - -
Harlingen, StationV - - - - - - - - - - - -
Harlingen, Almenumerweg - - - - - - - - - - - -
Midlum, Het Oude Station - - - - - - - - - - - -
Herbaijum, Herbaijum - - - - - - - - - - - -
Herbaijum, Kiesterzijl - - - - - - - - - - - -
Franeker, Froonacker 9:01 9:31 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31
Franeker, Thomas de Grootstraat 9:03 9:32 10:02 10:32 11:02 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33
Franeker, Groot Lankum - - - - - - - - - - - -
Franeker, Empatec - - - - - - - - - - - -
Franeker, Harlingerweg 9:06 9:34 10:04 10:34 11:04 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35
Franeker, Voorstraat 9:07 9:35 10:05 10:35 11:05 11:36 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36
Franeker, Hertog van Saxenlaan 9:09 9:37 10:07 10:37 11:07 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38
Franeker, Watertoren 9:11 9:39 10:09 10:39 11:09 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40
Zweins, Rustenburg 9:13 9:41 10:11 10:41 11:11 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:42
Zweins, Zweins 9:14 9:42 10:12 10:42 11:12 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43
Dronryp, Skingen 9:16 9:44 10:14 10:44 11:14 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45
Dronryp, Rotonde Dronryp 9:17 9:45 10:15 10:45 11:15 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46
Dronryp, Hoek Dronryp 9:18 9:46 10:16 10:46 11:16 11:47 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47
Menaam, Schatzenburg 9:20 9:48 10:18 10:48 11:18 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49
Menaam, Orxmasingel 9:22 9:50 10:20 10:50 11:20 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21 14:51
Menaam, Dobbehof 9:23 9:51 10:21 10:51 11:21 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52
Menaam, Mieddyk 9:23 9:51 10:21 10:51 11:21 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52
Menaam, Rijksweg 9:25 9:53 10:23 10:53 11:23 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54
Marsum, It Aldlân 9:28 9:56 10:26 10:56 11:26 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57
Leeuwarden, Westeinde 9:33 10:01 10:31 11:01 11:31 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32 15:02
Leeuwarden, WTC/Heliconweg 9:35 10:03 10:33 11:03 11:33 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34 15:04
Leeuwarden, Roemer Visscherstraat 9:36 10:04 10:34 11:04 11:34 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:36 15:06
Leeuwarden, Tesselschadestraat 9:38 10:06 10:36 11:06 11:36 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:38 15:08
Leeuwarden, BusstationA 9:39 10:07 10:37 11:07 11:37 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:40 15:10

a: Tot Franeker, Hertog van Saxenlaan.

Alle haltes tonen 1099 1103a 1107 1111 1115 1119 1123a 1127 1131 1135 1139 1143
Harlingen, VeerbootterminalV - - 15:21 - 16:21 16:51 - 17:21 - 18:21 - -
Harlingen, Havenplein - - 15:22 - 16:22 16:52 - 17:22 - 18:22 - -
Harlingen, Steenhouwersstraat - - 15:24 - 16:24 16:54 - 17:24 - 18:24 - -
Harlingen, StationA - - 15:26 - 16:26 16:56 - 17:26 - 18:26 - -
Harlingen, StationV - - 15:28 - 16:28 16:56 - 17:28 - 18:28 - -
Harlingen, Almenumerweg - - 15:29 - 16:29 16:57 - 17:29 - 18:29 - -
Midlum, Het Oude Station - - 15:32 - 16:32 17:00 - 17:32 - 18:32 - -
Herbaijum, Herbaijum - - 15:35 - 16:35 17:03 - 17:35 - 18:35 - -
Herbaijum, Kiesterzijl - - 15:36 - 16:36 17:04 - 17:36 - 18:36 - -
Franeker, Froonacker 15:07 15:27 - 16:07 - - 17:26 - 18:01 - 19:01 20:01
Franeker, Thomas de Grootstraat 15:09 15:29 - 16:09 - - 17:28 - 18:02 - 19:02 20:02
Franeker, Groot Lankum - - 15:38 - 16:38 17:06 - 17:38 - 18:37 - -
Franeker, Empatec - - - - - 17:09 - - - - - -
Franeker, Harlingerweg 15:11 15:31 15:39 16:11 16:39 17:12 17:30 17:39 18:04 18:38 19:04 20:04
Franeker, Voorstraat 15:12 15:32 15:40 16:12 16:40 17:13 17:31 17:40 18:05 18:39 19:05 20:05
Franeker, Hertog van Saxenlaan 15:14 15:34 15:42 16:14 16:42 17:15 17:33 17:42 18:07 18:41 19:07 20:07
Franeker, Watertoren 15:16 - 15:45 16:17 16:45 17:18 - 17:45 18:09 18:43 19:09 20:09
Zweins, Rustenburg 15:18 - 15:47 16:19 16:47 17:20 - 17:47 18:11 18:45 19:11 20:11
Zweins, Zweins 15:19 - 15:48 16:20 16:48 17:21 - 17:48 18:12 18:46 19:12 20:12
Dronryp, Skingen 15:21 - 15:50 16:22 16:50 17:23 - 17:50 18:14 18:48 19:14 20:14
Dronryp, Rotonde Dronryp 15:22 - 15:51 16:23 16:51 17:24 - 17:51 18:15 18:49 19:15 20:15
Dronryp, Hoek Dronryp 15:23 - 15:52 16:24 16:52 17:25 - 17:52 18:16 18:50 19:16 20:16
Menaam, Schatzenburg 15:25 - 15:54 16:26 16:54 17:27 - 17:54 18:18 18:52 19:18 20:18
Menaam, Orxmasingel 15:27 - 15:56 16:28 16:56 17:29 - 17:56 18:20 18:54 19:20 20:20
Menaam, Dobbehof 15:28 - 15:57 16:29 16:57 17:30 - 17:57 18:21 18:55 19:21 20:21
Menaam, Mieddyk 15:28 - 15:57 16:29 16:57 17:30 - 17:57 18:21 18:55 19:21 20:21
Menaam, Rijksweg 15:30 - 15:59 16:31 16:59 17:32 - 17:59 18:23 18:57 19:23 20:23
Marsum, It Aldlân 15:33 - 16:02 16:34 17:02 17:35 - 18:02 18:26 19:00 19:26 20:26
Leeuwarden, Westeinde 15:38 - 16:07 16:39 17:07 17:40 - 18:07 18:31 19:05 19:31 20:31
Leeuwarden, WTC/Heliconweg 15:40 - 16:10 16:42 17:10 17:43 - 18:10 18:33 19:07 19:33 20:33
Leeuwarden, Roemer Visscherstraat 15:42 - 16:12 16:44 17:12 17:45 - 18:11 18:34 19:08 19:34 20:34
Leeuwarden, Tesselschadestraat 15:44 - 16:14 16:46 17:14 17:47 - 18:13 18:36 19:10 19:36 20:36
Leeuwarden, BusstationA 15:46 - 16:16 16:48 17:17 17:49 - 18:14 18:37 19:11 19:37 20:37

a: Tot Franeker, Hertog van Saxenlaan.

Alle haltes tonen 1147 1151 1155 1159
Harlingen, VeerbootterminalV - - - -
Harlingen, Havenplein - - - -
Harlingen, Steenhouwersstraat - - - -
Harlingen, StationA - - - -
Harlingen, StationV - - - -
Harlingen, Almenumerweg - - - -
Midlum, Het Oude Station - - - -
Herbaijum, Herbaijum - - - -
Herbaijum, Kiesterzijl - - - -
Franeker, Froonacker 21:01 22:01 23:01 0:01
Franeker, Thomas de Grootstraat 21:02 22:02 23:02 0:02
Franeker, Groot Lankum - - - -
Franeker, Empatec - - - -
Franeker, Harlingerweg 21:04 22:04 23:04 0:04
Franeker, Voorstraat 21:05 22:05 23:05 0:05
Franeker, Hertog van Saxenlaan 21:07 22:07 23:07 0:07
Franeker, Watertoren 21:09 22:09 23:09 0:09
Zweins, Rustenburg 21:11 22:11 23:11 0:11
Zweins, Zweins 21:12 22:12 23:12 0:12
Dronryp, Skingen 21:14 22:14 23:14 0:14
Dronryp, Rotonde Dronryp 21:15 22:15 23:15 0:15
Dronryp, Hoek Dronryp 21:16 22:16 23:16 0:16
Menaam, Schatzenburg 21:18 22:18 23:18 0:18
Menaam, Orxmasingel 21:20 22:20 23:20 0:20
Menaam, Dobbehof 21:21 22:21 23:21 0:21
Menaam, Mieddyk 21:21 22:21 23:21 0:21
Menaam, Rijksweg 21:23 22:23 23:23 0:23
Marsum, It Aldlân 21:26 22:26 23:26 0:26
Leeuwarden, Westeinde 21:31 22:31 23:31 0:31
Leeuwarden, WTC/Heliconweg 21:33 22:33 23:33 0:33
Leeuwarden, Roemer Visscherstraat 21:34 22:34 23:34 0:34
Leeuwarden, Tesselschadestraat 21:36 22:36 23:36 0:36
Leeuwarden, BusstationA 21:37 22:37 23:37 0:37

a: Tot Franeker, Hertog van Saxenlaan.

Alle haltes tonen 1003 1007 1011 1019 1035 1043 1047 1055 1063 1071 1079 1087
Harlingen, VeerbootterminalV - - 6:16 6:43 7:21 7:57 8:21 - - - - -
Harlingen, Havenplein - - 6:17 6:44 7:22 7:58 8:22 - - - - -
Harlingen, Steenhouwersstraat - - 6:19 6:46 7:24 8:00 8:24 - - - - -
Harlingen, StationA - - 6:21 6:48 7:26 8:02 8:26 - - - - -
Harlingen, StationV - - 6:21 6:48 7:28 8:02 8:28 - - - - -
Harlingen, Almenumerweg - - 6:22 6:49 7:29 8:03 8:29 - - - - -
Midlum, Het Oude Station - - 6:25 6:52 7:32 8:06 8:32 - - - - -
Herbaijum, Herbaijum - - 6:28 6:55 7:35 8:09 8:35 - - - - -
Herbaijum, Kiesterzijl - - 6:29 6:56 7:36 8:10 8:36 - - - - -
Franeker, Froonacker 5:32 6:02 - - - - - 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31
Franeker, Thomas de Grootstraat 5:33 6:04 - - - - - 9:32 10:32 11:33 12:33 13:33
Franeker, Groot Lankum - - 6:31 6:58 7:38 8:12 8:38 - - - - -
Franeker, Empatec - - - - 7:41 - - - - - - -
Franeker, Harlingerweg 5:35 6:06 6:32 6:59 7:46 8:13 8:39 9:34 10:34 11:35 12:35 13:35
Franeker, Voorstraat 5:36 6:07 6:33 7:00 7:47 8:14 8:40 9:35 10:35 11:36 12:36 13:36
Franeker, Hertog van Saxenlaan 5:38 6:09 6:35 7:02 7:49 8:16 8:42 9:37 10:37 11:38 12:38 13:38
Franeker, Watertoren 5:40 6:11 6:38 7:05 7:52 8:19 8:44 9:39 10:39 11:40 12:40 13:40
Zweins, Rustenburg 5:42 6:13 6:40 7:07 7:54 8:21 8:46 9:41 10:41 11:42 12:42 13:42
Zweins, Zweins 5:43 6:14 6:41 7:08 7:55 8:22 8:47 9:42 10:42 11:43 12:43 13:43
Dronryp, Skingen 5:45 6:16 6:43 7:10 7:57 8:24 8:49 9:44 10:44 11:45 12:45 13:45
Dronryp, Rotonde Dronryp 5:46 6:17 6:44 7:11 7:58 8:25 8:50 9:45 10:45 11:46 12:46 13:46
Dronryp, Hoek Dronryp 5:47 6:18 6:45 7:12 7:59 8:26 8:51 9:46 10:46 11:47 12:47 13:47
Menaam, Schatzenburg 5:49 6:20 6:47 7:14 8:01 8:28 8:53 9:48 10:48 11:49 12:49 13:49
Menaam, Orxmasingel 5:51 6:22 6:49 7:16 8:03 8:30 8:55 9:50 10:50 11:51 12:51 13:51
Menaam, Dobbehof 5:52 6:23 6:50 7:17 8:04 8:31 8:56 9:51 10:51 11:52 12:52 13:52
Menaam, Mieddyk 5:52 6:23 6:50 7:17 8:04 8:31 8:56 9:51 10:51 11:52 12:52 13:52
Menaam, Rijksweg 5:54 6:25 6:52 7:19 8:06 8:33 8:58 9:53 10:53 11:54 12:54 13:54
Marsum, It Aldlân 5:57 6:28 6:55 7:22 8:10 8:37 9:01 9:56 10:56 11:57 12:57 13:57
Leeuwarden, Westeinde 6:02 6:33 7:00 7:27 8:16 8:43 9:06 10:01 11:01 12:02 13:02 14:02
Leeuwarden, WTC/Heliconweg 6:04 6:35 7:02 7:29 8:18 8:45 9:08 10:03 11:03 12:04 13:04 14:04
Leeuwarden, Roemer Visscherstraat 6:05 6:36 7:04 7:31 8:20 8:47 9:10 10:04 11:04 12:05 13:05 14:05
Leeuwarden, Tesselschadestraat 6:07 6:38 7:06 7:33 8:22 8:49 9:12 10:06 11:06 12:07 13:07 14:07
Leeuwarden, BusstationA 6:08 6:39 7:08 7:35 8:24 8:51 9:14 10:07 11:07 12:08 13:08 14:08

Alle haltes tonen 1095 1107 1115 1119 1127 1131 1135 1139 1143 1147 1151 1155
Harlingen, VeerbootterminalV - 15:21 16:21 16:51 17:21 - 18:21 - - - - -
Harlingen, Havenplein - 15:22 16:22 16:52 17:22 - 18:22 - - - - -
Harlingen, Steenhouwersstraat - 15:24 16:24 16:54 17:24 - 18:24 - - - - -
Harlingen, StationA - 15:26 16:26 16:56 17:26 - 18:26 - - - - -
Harlingen, StationV - 15:28 16:28 16:56 17:28 - 18:28 - - - - -
Harlingen, Almenumerweg - 15:29 16:29 16:57 17:29 - 18:29 - - - - -
Midlum, Het Oude Station - 15:32 16:32 17:00 17:32 - 18:32 - - - - -
Herbaijum, Herbaijum - 15:35 16:35 17:03 17:35 - 18:35 - - - - -
Herbaijum, Kiesterzijl - 15:36 16:36 17:04 17:36 - 18:36 - - - - -
Franeker, Froonacker 14:31 - - - - 18:01 - 19:01 20:01 21:01 22:01 23:01
Franeker, Thomas de Grootstraat 14:33 - - - - 18:02 - 19:02 20:02 21:02 22:02 23:02
Franeker, Groot Lankum - 15:38 16:38 17:06 17:38 - 18:37 - - - - -
Franeker, Empatec - - - 17:09 - - - - - - - -
Franeker, Harlingerweg 14:35 15:39 16:39 17:12 17:39 18:04 18:38 19:04 20:04 21:04 22:04 23:04
Franeker, Voorstraat 14:36 15:40 16:40 17:13 17:40 18:05 18:39 19:05 20:05 21:05 22:05 23:05
Franeker, Hertog van Saxenlaan 14:38 15:42 16:42 17:15 17:42 18:07 18:41 19:07 20:07 21:07 22:07 23:07
Franeker, Watertoren 14:40 15:45 16:45 17:18 17:45 18:09 18:43 19:09 20:09 21:09 22:09 23:09
Zweins, Rustenburg 14:42 15:47 16:47 17:20 17:47 18:11 18:45 19:11 20:11 21:11 22:11 23:11
Zweins, Zweins 14:43 15:48 16:48 17:21 17:48 18:12 18:46 19:12 20:12 21:12 22:12 23:12
Dronryp, Skingen 14:45 15:50 16:50 17:23 17:50 18:14 18:48 19:14 20:14 21:14 22:14 23:14
Dronryp, Rotonde Dronryp 14:46 15:51 16:51 17:24 17:51 18:15 18:49 19:15 20:15 21:15 22:15 23:15
Dronryp, Hoek Dronryp 14:47 15:52 16:52 17:25 17:52 18:16 18:50 19:16 20:16 21:16 22:16 23:16
Menaam, Schatzenburg 14:49 15:54 16:54 17:27 17:54 18:18 18:52 19:18 20:18 21:18 22:18 23:18
Menaam, Orxmasingel 14:51 15:56 16:56 17:29 17:56 18:20 18:54 19:20 20:20 21:20 22:20 23:20
Menaam, Dobbehof 14:52 15:57 16:57 17:30 17:57 18:21 18:55 19:21 20:21 21:21 22:21 23:21
Menaam, Mieddyk 14:52 15:57 16:57 17:30 17:57 18:21 18:55 19:21 20:21 21:21 22:21 23:21
Menaam, Rijksweg 14:54 15:59 16:59 17:32 17:59 18:23 18:57 19:23 20:23 21:23 22:23 23:23
Marsum, It Aldlân 14:57 16:02 17:02 17:35 18:02 18:26 19:00 19:26 20:26 21:26 22:26 23:26
Leeuwarden, Westeinde 15:02 16:07 17:07 17:40 18:07 18:31 19:05 19:31 20:31 21:31 22:31 23:31
Leeuwarden, WTC/Heliconweg 15:04 16:10 17:10 17:43 18:10 18:33 19:07 19:33 20:33 21:33 22:33 23:33
Leeuwarden, Roemer Visscherstraat 15:06 16:12 17:12 17:45 18:11 18:34 19:08 19:34 20:34 21:34 22:34 23:34
Leeuwarden, Tesselschadestraat 15:08 16:14 17:14 17:47 18:13 18:36 19:10 19:36 20:36 21:36 22:36 23:36
Leeuwarden, BusstationA 15:10 16:16 17:17 17:49 18:14 18:37 19:11 19:37 20:37 21:37 22:37 23:37

Alle haltes tonen 1159
Harlingen, VeerbootterminalV -
Harlingen, Havenplein -
Harlingen, Steenhouwersstraat -
Harlingen, StationA -
Harlingen, StationV -
Harlingen, Almenumerweg -
Midlum, Het Oude Station -
Herbaijum, Herbaijum -
Herbaijum, Kiesterzijl -
Franeker, Froonacker 0:01
Franeker, Thomas de Grootstraat 0:02
Franeker, Groot Lankum -
Franeker, Empatec -
Franeker, Harlingerweg 0:04
Franeker, Voorstraat 0:05
Franeker, Hertog van Saxenlaan 0:07
Franeker, Watertoren 0:09
Zweins, Rustenburg 0:11
Zweins, Zweins 0:12
Dronryp, Skingen 0:14
Dronryp, Rotonde Dronryp 0:15
Dronryp, Hoek Dronryp 0:16
Menaam, Schatzenburg 0:18
Menaam, Orxmasingel 0:20
Menaam, Dobbehof 0:21
Menaam, Mieddyk 0:21
Menaam, Rijksweg 0:23
Marsum, It Aldlân 0:26
Leeuwarden, Westeinde 0:31
Leeuwarden, WTC/Heliconweg 0:33
Leeuwarden, Roemer Visscherstraat 0:34
Leeuwarden, Tesselschadestraat 0:36
Leeuwarden, BusstationA 0:37

Alle haltes tonen 1003 1011 1019 1035 1047 1055 1063 1071 1079 1087 1095 1107
Harlingen, VeerbootterminalV - 6:16 6:43 7:21 8:21 - - - - - - 15:21
Harlingen, Havenplein - 6:17 6:44 7:22 8:22 - - - - - - 15:22
Harlingen, Steenhouwersstraat - 6:19 6:46 7:24 8:24 - - - - - - 15:24
Harlingen, StationA - 6:21 6:48 7:26 8:26 - - - - - - 15:26
Harlingen, StationV - 6:21 6:48 7:28 8:28 - - - - - - 15:28
Harlingen, Almenumerweg - 6:22 6:49 7:29 8:29 - - - - - - 15:29
Midlum, Het Oude Station - 6:25 6:52 7:32 8:32 - - - - - - 15:32
Herbaijum, Herbaijum - 6:28 6:55 7:35 8:35 - - - - - - 15:35
Herbaijum, Kiesterzijl - 6:29 6:56 7:36 8:36 - - - - - - 15:36
Franeker, Froonacker 5:32 - - - - 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 -
Franeker, Thomas de Grootstraat 5:33 - - - - 9:32 10:32 11:33 12:33 13:33 14:33 -
Franeker, Groot Lankum - 6:31 6:58 7:38 8:38 - - - - - - 15:38
Franeker, Empatec - - - 7:41 - - - - - - - -
Franeker, Harlingerweg 5:35 6:32 6:59 7:46 8:39 9:34 10:34 11:35 12:35 13:35 14:35 15:39
Franeker, Voorstraat 5:36 6:33 7:00 7:47 8:40 9:35 10:35 11:36 12:36 13:36 14:36 15:40
Franeker, Hertog van Saxenlaan 5:38 6:35 7:02 7:49 8:42 9:37 10:37 11:38 12:38 13:38 14:38 15:42
Franeker, Watertoren 5:40 6:38 7:05 7:52 8:44 9:39 10:39 11:40 12:40 13:40 14:40 15:45
Zweins, Rustenburg 5:42 6:40 7:07 7:54 8:46 9:41 10:41 11:42 12:42 13:42 14:42 15:47
Zweins, Zweins 5:43 6:41 7:08 7:55 8:47 9:42 10:42 11:43 12:43 13:43 14:43 15:48
Dronryp, Skingen 5:45 6:43 7:10 7:57 8:49 9:44 10:44 11:45 12:45 13:45 14:45 15:50
Dronryp, Rotonde Dronryp 5:46 6:44 7:11 7:58 8:50 9:45 10:45 11:46 12:46 13:46 14:46 15:51
Dronryp, Hoek Dronryp 5:47 6:45 7:12 7:59 8:51 9:46 10:46 11:47 12:47 13:47 14:47 15:52
Menaam, Schatzenburg 5:49 6:47 7:14 8:01 8:53 9:48 10:48 11:49 12:49 13:49 14:49 15:54
Menaam, Orxmasingel 5:51 6:49 7:16 8:03 8:55 9:50 10:50 11:51 12:51 13:51 14:51 15:56
Menaam, Dobbehof 5:52 6:50 7:17 8:04 8:56 9:51 10:51 11:52 12:52 13:52 14:52 15:57
Menaam, Mieddyk 5:52 6:50 7:17 8:04 8:56 9:51 10:51 11:52 12:52 13:52 14:52 15:57
Menaam, Rijksweg 5:54 6:52 7:19 8:06 8:58 9:53 10:53 11:54 12:54 13:54 14:54 15:59
Marsum, It Aldlân 5:57 6:55 7:22 8:10 9:01 9:56 10:56 11:57 12:57 13:57 14:57 16:02
Leeuwarden, Westeinde 6:02 7:00 7:27 8:16 9:06 10:01 11:01 12:02 13:02 14:02 15:02 16:07
Leeuwarden, WTC/Heliconweg 6:04 7:02 7:29 8:18 9:08 10:03 11:03 12:04 13:04 14:04 15:04 16:10
Leeuwarden, Roemer Visscherstraat 6:05 7:04 7:31 8:20 9:10 10:04 11:04 12:05 13:05 14:05 15:06 16:12
Leeuwarden, Tesselschadestraat 6:07 7:06 7:33 8:22 9:12 10:06 11:06 12:07 13:07 14:07 15:08 16:14
Leeuwarden, BusstationA 6:08 7:08 7:35 8:24 9:14 10:07 11:07 12:08 13:08 14:08 15:10 16:16

Alle haltes tonen 1115 1119 1127 1135 1139 1143 1147 1151 1155 1159
Harlingen, VeerbootterminalV 16:21 16:51 17:21 18:21 - - - - - -
Harlingen, Havenplein 16:22 16:52 17:22 18:22 - - - - - -
Harlingen, Steenhouwersstraat 16:24 16:54 17:24 18:24 - - - - - -
Harlingen, StationA 16:26 16:56 17:26 18:26 - - - - - -
Harlingen, StationV 16:28 16:56 17:28 18:28 - - - - - -
Harlingen, Almenumerweg 16:29 16:57 17:29 18:29 - - - - - -
Midlum, Het Oude Station 16:32 17:00 17:32 18:32 - - - - - -
Herbaijum, Herbaijum 16:35 17:03 17:35 18:35 - - - - - -
Herbaijum, Kiesterzijl 16:36 17:04 17:36 18:36 - - - - - -
Franeker, Froonacker - - - - 19:01 20:01 21:01 22:01 23:01 0:01
Franeker, Thomas de Grootstraat - - - - 19:02 20:02 21:02 22:02 23:02 0:02
Franeker, Groot Lankum 16:38 17:06 17:38 18:37 - - - - - -
Franeker, Empatec - 17:09 - - - - - - - -
Franeker, Harlingerweg 16:39 17:12 17:39 18:38 19:04 20:04 21:04 22:04 23:04 0:04
Franeker, Voorstraat 16:40 17:13 17:40 18:39 19:05 20:05 21:05 22:05 23:05 0:05
Franeker, Hertog van Saxenlaan 16:42 17:15 17:42 18:41 19:07 20:07 21:07 22:07 23:07 0:07
Franeker, Watertoren 16:45 17:18 17:45 18:43 19:09 20:09 21:09 22:09 23:09 0:09
Zweins, Rustenburg 16:47 17:20 17:47 18:45 19:11 20:11 21:11 22:11 23:11 0:11
Zweins, Zweins 16:48 17:21 17:48 18:46 19:12 20:12 21:12 22:12 23:12 0:12
Dronryp, Skingen 16:50 17:23 17:50 18:48 19:14 20:14 21:14 22:14 23:14 0:14
Dronryp, Rotonde Dronryp 16:51 17:24 17:51 18:49 19:15 20:15 21:15 22:15 23:15 0:15
Dronryp, Hoek Dronryp 16:52 17:25 17:52 18:50 19:16 20:16 21:16 22:16 23:16 0:16
Menaam, Schatzenburg 16:54 17:27 17:54 18:52 19:18 20:18 21:18 22:18 23:18 0:18
Menaam, Orxmasingel 16:56 17:29 17:56 18:54 19:20 20:20 21:20 22:20 23:20 0:20
Menaam, Dobbehof 16:57 17:30 17:57 18:55 19:21 20:21 21:21 22:21 23:21 0:21
Menaam, Mieddyk 16:57 17:30 17:57 18:55 19:21 20:21 21:21 22:21 23:21 0:21
Menaam, Rijksweg 16:59 17:32 17:59 18:57 19:23 20:23 21:23 22:23 23:23 0:23
Marsum, It Aldlân 17:02 17:35 18:02 19:00 19:26 20:26 21:26 22:26 23:26 0:26
Leeuwarden, Westeinde 17:07 17:40 18:07 19:05 19:31 20:31 21:31 22:31 23:31 0:31
Leeuwarden, WTC/Heliconweg 17:10 17:43 18:10 19:07 19:33 20:33 21:33 22:33 23:33 0:33
Leeuwarden, Roemer Visscherstraat 17:12 17:45 18:11 19:08 19:34 20:34 21:34 22:34 23:34 0:34
Leeuwarden, Tesselschadestraat 17:14 17:47 18:13 19:10 19:36 20:36 21:36 22:36 23:36 0:36
Leeuwarden, BusstationA 17:17 17:49 18:14 19:11 19:37 20:37 21:37 22:37 23:37 0:37

Alle haltes tonen 6003 6007 6011 6015 6019 6023 6027 6031 6035 6039 6043 6047
Franeker, Froonacker 8:01 9:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01
Franeker, Thomas de Grootstraat 8:02 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02
Franeker, Harlingerweg 8:04 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04
Franeker, Voorstraat 8:05 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05
Franeker, Hertog van Saxenlaan 8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07
Franeker, Watertoren 8:09 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09
Zweins, Rustenburg 8:11 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11
Zweins, Zweins 8:12 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12
Dronryp, Skingen 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14
Dronryp, Rotonde Dronryp 8:15 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15
Dronryp, Hoek Dronryp 8:16 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16
Menaam, Schatzenburg 8:18 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18
Menaam, Orxmasingel 8:20 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20
Menaam, Dobbehof 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21
Menaam, Mieddyk 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21
Menaam, Rijksweg 8:23 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23
Marsum, It Aldlân 8:26 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26
Leeuwarden, Westeinde 8:31 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31
Leeuwarden, WTC/Heliconweg 8:33 9:33 10:33 11:33 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:33 18:33 19:33
Leeuwarden, Roemer Visscherstraat 8:34 9:34 10:34 11:34 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:34 18:34 19:34
Leeuwarden, Tesselschadestraat 8:36 9:36 10:36 11:36 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:36 18:36 19:36
Leeuwarden, BusstationA 8:37 9:37 10:37 11:37 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:37 18:37 19:37

Alle haltes tonen 6051 6055 6059 6063 6067
Franeker, Froonacker 20:01 21:01 22:01 23:01 0:01
Franeker, Thomas de Grootstraat 20:02 21:02 22:02 23:02 0:02
Franeker, Harlingerweg 20:04 21:04 22:04 23:04 0:04
Franeker, Voorstraat 20:05 21:05 22:05 23:05 0:05
Franeker, Hertog van Saxenlaan 20:07 21:07 22:07 23:07 0:07
Franeker, Watertoren 20:09 21:09 22:09 23:09 0:09
Zweins, Rustenburg 20:11 21:11 22:11 23:11 0:11
Zweins, Zweins 20:12 21:12 22:12 23:12 0:12
Dronryp, Skingen 20:14 21:14 22:14 23:14 0:14
Dronryp, Rotonde Dronryp 20:15 21:15 22:15 23:15 0:15
Dronryp, Hoek Dronryp 20:16 21:16 22:16 23:16 0:16
Menaam, Schatzenburg 20:18 21:18 22:18 23:18 0:18
Menaam, Orxmasingel 20:20 21:20 22:20 23:20 0:20
Menaam, Dobbehof 20:21 21:21 22:21 23:21 0:21
Menaam, Mieddyk 20:21 21:21 22:21 23:21 0:21
Menaam, Rijksweg 20:23 21:23 22:23 23:23 0:23
Marsum, It Aldlân 20:26 21:26 22:26 23:26 0:26
Leeuwarden, Westeinde 20:31 21:31 22:31 23:31 0:31
Leeuwarden, WTC/Heliconweg 20:33 21:33 22:33 23:33 0:33
Leeuwarden, Roemer Visscherstraat 20:34 21:34 22:34 23:34 0:34
Leeuwarden, Tesselschadestraat 20:36 21:36 22:36 23:36 0:36
Leeuwarden, BusstationA 20:37 21:37 22:37 23:37 0:37

Alle haltes tonen 7003 7007 7011 7015 7019 7023 7027 7031 7035 7039 7043 7047
Franeker, Froonacker 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Franeker, Thomas de Grootstraat 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01 21:01
Franeker, Harlingerweg 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:03 21:03
Franeker, Voorstraat 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:04 21:04
Franeker, Hertog van Saxenlaan 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 20:06 21:06
Franeker, Watertoren 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:08 21:08
Zweins, Rustenburg 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10 21:10
Zweins, Zweins 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:11 21:11
Dronryp, Skingen 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13 21:13
Dronryp, Rotonde Dronryp 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:14 21:14
Dronryp, Hoek Dronryp 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15
Menaam, Schatzenburg 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:17 21:17
Menaam, Orxmasingel 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:19 21:19
Menaam, Dobbehof 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:19 21:19
Menaam, Mieddyk 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20 21:20
Menaam, Rijksweg 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:22 21:22
Marsum, It Aldlân 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:24 21:24
Leeuwarden, Westeinde 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:29 21:29
Leeuwarden, WTC/Heliconweg 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31 21:31
Leeuwarden, Roemer Visscherstraat 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32 21:32
Leeuwarden, Tesselschadestraat 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:34 21:34
Leeuwarden, BusstationA 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35 21:35

Alle haltes tonen 7051 7055 7059
Franeker, Froonacker 22:00 23:00 0:00
Franeker, Thomas de Grootstraat 22:01 23:01 0:01
Franeker, Harlingerweg 22:03 23:03 0:03
Franeker, Voorstraat 22:04 23:04 0:04
Franeker, Hertog van Saxenlaan 22:06 23:06 0:06
Franeker, Watertoren 22:08 23:08 0:08
Zweins, Rustenburg 22:10 23:10 0:10
Zweins, Zweins 22:11 23:11 0:11
Dronryp, Skingen 22:13 23:13 0:13
Dronryp, Rotonde Dronryp 22:14 23:14 0:14
Dronryp, Hoek Dronryp 22:15 23:15 0:15
Menaam, Schatzenburg 22:17 23:17 0:17
Menaam, Orxmasingel 22:19 23:19 0:19
Menaam, Dobbehof 22:19 23:19 0:19
Menaam, Mieddyk 22:20 23:20 0:20
Menaam, Rijksweg 22:22 23:22 0:22
Marsum, It Aldlân 22:24 23:24 0:24
Leeuwarden, Westeinde 22:29 23:29 0:29
Leeuwarden, WTC/Heliconweg 22:31 23:31 0:31
Leeuwarden, Roemer Visscherstraat 22:32 23:32 0:32
Leeuwarden, Tesselschadestraat 22:34 23:34 0:34
Leeuwarden, BusstationA 22:35 23:35 0:35

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.