Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling Kies regio

Check de corona-updates voor vertrek en plan je reis in de reisplanner!
Klik hier voor de coronamaatregelen.

Lijn 2: Station naar WestergouwePrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
20 september 2021
Haltenummer: 
53510460 (Gouda, Westergouwe)
OV Reisinformatie: 
0800 0232545
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Vakanties:Zomervakantie: 12 juli t/m 27 augustus 2021.Kerstvakantie: 26 december 2021 t/m 8 januari 2022.

Op Koningsdag (27 april) wordt de dienstregeling gereden als op zaterdag. Op Hemelvaartsdag (13 mei), 2e Pinksterdag (24 mei) en 1e Kerstdag (25 dec) wordt de dienstregeling gereden als op zondag. Dag na Hemelvaart (14 mei) wordt de dienstregeling gereden als op een werkdag. Op oudejaarsavond eindigt de dienstregeling rond 20:00 uur. Alle ritten welke na 20:00 uur vertrekken vanaf de beginhalte zullen niet meer rijden.

Alle haltes tonen 1002 1004 1006 1008 1010 1012 1014 1016 1018 1020 1022 1024
Gouda, StationV 6:23 6:53 7:23 7:57 8:28 8:58 9:28 9:58 10:28 10:58 11:28 11:58
Gouda, Kleiweg 6:24 6:54 7:24 7:58 8:29 8:59 9:29 9:59 10:29 10:59 11:29 11:59
Gouda, Hoge Gouwe 6:25 6:55 7:26 8:00 8:31 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00
Gouda, St. Jobstraat 6:27 6:57 7:27 8:01 8:32 9:02 9:32 10:02 10:32 11:02 11:32 12:02
Gouda, Oranjeplein 6:27 6:57 7:28 8:02 8:33 9:02 9:32 10:02 10:32 11:02 11:32 12:02
Gouda, Jacob van Lennepkade 6:28 6:58 7:29 8:03 8:34 9:03 9:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03
Gouda, Koningin Wilhelminaweg 6:30 7:00 7:31 8:05 8:36 9:05 9:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05
Gouda, Westergouwe 6:32 7:03 7:34 8:08 8:39 9:07 9:37 10:07 10:37 11:07 11:37 12:07
Gouda, De Wadden 6:33 7:04 7:35 8:09 8:40 9:08 9:38 10:08 10:38 11:08 11:38 12:08
Gouda, GriendakkerA 6:35 7:08 7:39 8:13 8:44 9:10 9:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10

Alle haltes tonen 1026 1028 1030 1032 1034 1036 1038 1040 1042 1044 1046 1048
Gouda, StationV 12:28 12:58 13:27 13:57 14:28 14:57 15:27 15:57 16:27 16:58 17:29 17:59
Gouda, Kleiweg 12:29 12:59 13:28 13:58 14:29 14:58 15:28 15:58 16:28 16:59 17:30 18:00
Gouda, Hoge Gouwe 12:30 13:00 13:30 14:00 14:31 15:00 15:30 16:00 16:30 17:01 17:32 18:02
Gouda, St. Jobstraat 12:32 13:02 13:31 14:01 14:32 15:01 15:31 16:01 16:31 17:02 17:33 18:03
Gouda, Oranjeplein 12:32 13:02 13:32 14:02 14:33 15:02 15:32 16:02 16:32 17:03 17:34 18:04
Gouda, Jacob van Lennepkade 12:33 13:03 13:33 14:03 14:34 15:03 15:33 16:03 16:33 17:04 17:35 18:05
Gouda, Koningin Wilhelminaweg 12:35 13:05 13:35 14:05 14:36 15:05 15:35 16:05 16:35 17:06 17:37 18:07
Gouda, Westergouwe 12:37 13:07 13:37 14:07 14:38 15:07 15:37 16:07 16:38 17:09 17:40 18:09
Gouda, De Wadden 12:38 13:08 13:38 14:08 14:39 15:08 15:38 16:08 16:39 17:10 17:41 18:10
Gouda, GriendakkerA 12:40 13:10 13:41 14:11 14:42 15:11 15:41 16:11 16:43 17:14 17:45 18:13

Alle haltes tonen 1050 1052 1054 1056 1058
Gouda, StationV 18:57 19:57 20:57 21:57 22:57
Gouda, Kleiweg 18:58 19:58 20:58 21:58 22:58
Gouda, Hoge Gouwe 18:59 19:59 20:59 21:59 22:59
Gouda, St. Jobstraat 19:01 20:01 21:01 22:01 23:01
Gouda, Oranjeplein 19:01 20:01 21:01 22:01 23:01
Gouda, Jacob van Lennepkade 19:02 20:02 21:02 22:02 23:02
Gouda, Koningin Wilhelminaweg 19:04 20:04 21:04 22:04 23:04
Gouda, Westergouwe 19:06 20:06 21:06 22:06 23:06
Gouda, De Wadden 19:07 20:07 21:07 22:07 23:07
Gouda, GriendakkerA 19:09 20:09 21:09 22:09 23:09

Alle haltes tonen 6002 6004 6006 6008 6010 6012 6014 6016 6018 6020 6022 6024
Gouda, StationV 8:27 9:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:07 12:37 13:07 13:40 14:10 14:40
Gouda, Kleiweg 8:28 9:34 10:04 10:34 11:04 11:34 12:08 12:38 13:08 13:41 14:11 14:41
Gouda, Hoge Gouwe 8:29 9:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:10 12:40 13:10 13:43 14:13 14:43
Gouda, St. Jobstraat 8:31 9:37 10:07 10:37 11:07 11:37 12:11 12:41 13:11 13:44 14:14 14:44
Gouda, Oranjeplein 8:31 9:37 10:07 10:37 11:07 11:37 12:12 12:42 13:12 13:45 14:15 14:45
Gouda, Jacob van Lennepkade 8:32 9:38 10:08 10:38 11:08 11:38 12:13 12:43 13:13 13:46 14:16 14:46
Gouda, Koningin Wilhelminaweg 8:34 9:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:15 12:45 13:15 13:48 14:18 14:48
Gouda, Westergouwe 8:36 9:42 10:12 10:42 11:12 11:42 12:17 12:47 13:17 13:50 14:20 14:50
Gouda, De Wadden 8:37 9:43 10:13 10:43 11:13 11:43 12:18 12:48 13:18 13:51 14:21 14:51
Gouda, GriendakkerA 8:39 9:45 10:16 10:46 11:16 11:46 12:21 12:51 13:21 13:54 14:24 14:54

Alle haltes tonen 6026 6028 6030 6032 6034 6036 6038 6040 6042 6044 6046
Gouda, StationV 15:10 15:40 16:10 16:40 17:09 17:49 18:49 19:56 20:54 21:58 22:58
Gouda, Kleiweg 15:11 15:41 16:11 16:41 17:10 17:50 18:50 19:57 20:55 21:59 22:59
Gouda, Hoge Gouwe 15:12 15:42 16:12 16:42 17:11 17:51 18:51 19:58 20:56 22:00 23:00
Gouda, St. Jobstraat 15:14 15:44 16:14 16:44 17:13 17:53 18:53 20:00 20:58 22:02 23:02
Gouda, Oranjeplein 15:14 15:44 16:14 16:44 17:13 17:53 18:53 20:00 20:58 22:02 23:02
Gouda, Jacob van Lennepkade 15:15 15:45 16:15 16:45 17:14 17:54 18:54 20:01 20:59 22:03 23:03
Gouda, Koningin Wilhelminaweg 15:17 15:47 16:17 16:47 17:16 17:56 18:56 20:03 21:01 22:05 23:05
Gouda, Westergouwe 15:19 15:49 16:19 16:49 17:18 17:58 18:58 20:05 21:03 22:07 23:07
Gouda, De Wadden 15:20 15:50 16:20 16:50 17:19 17:59 18:59 20:06 21:04 22:08 23:08
Gouda, GriendakkerA 15:23 15:53 16:23 16:53 17:22 18:01 19:01 20:08 21:06 22:10 23:10

Alle haltes tonen 7002 7004 7006 7008 7010 7012 7014 7016 7018 7020 7022 7024
Gouda, StationV 9:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56 20:56
Gouda, Kleiweg 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57 20:57
Gouda, Hoge Gouwe 9:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58 20:58
Gouda, St. Jobstraat 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Gouda, Oranjeplein 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Gouda, Jacob van Lennepkade 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01 21:01
Gouda, Koningin Wilhelminaweg 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:03 21:03
Gouda, Westergouwe 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05 21:05
Gouda, De Wadden 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 20:06 21:06
Gouda, GriendakkerA 10:08 11:08 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:08 19:08 20:08 21:08

Alle haltes tonen 7026 7028
Gouda, StationV 21:56 22:56
Gouda, Kleiweg 21:57 22:57
Gouda, Hoge Gouwe 21:58 22:58
Gouda, St. Jobstraat 22:00 23:00
Gouda, Oranjeplein 22:00 23:00
Gouda, Jacob van Lennepkade 22:01 23:01
Gouda, Koningin Wilhelminaweg 22:03 23:03
Gouda, Westergouwe 22:05 23:05
Gouda, De Wadden 22:06 23:06
Gouda, GriendakkerA 22:08 23:08

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.