Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Vanwege het coronavirus heeft de Rijksoverheid diverse maatregelen getroffen. Als gevolg hiervan zijn er enkele wijzigingen in de dienstregeling. Plan je reis niet te vroeg van tevoren, tot een uur voor vertrek kunnen er eventueel nog aanpassingen plaatsvinden.
Klik hier om te controleren of er wijzigingen zijn voor je reis.

Lijn 46: Sneek naar Oudega v.v.Printen

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
Haltenummer: 
23360200 (Heeg, De Skatting)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Zomervakantiedienstregeling geldig vanaf 5 juli t/m 15 augustus 2020.Herfstvakantiedienstregeling geldig vanaf 11 oktober t/m 17 oktober 2020.

Alle haltes tonen 1003 1007 1011 1015 1019 1023 1027 1031 1035 1039 1043 1047
Sneek, BusstationV 5:46 6:49 7:51 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08
Sneek, Prins Hendrikkade 5:48 6:51 7:53 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10
Sneek, Oosterdijk 5:50 6:53 7:55 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12
Sneek, Grootzand 5:51 6:54 7:56 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13
Sneek, Frieswijkstraat 5:52 6:55 7:57 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14
Sneek, Tinga 5:53 6:56 7:58 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15
Jutrijp, Jutrijp 5:56 6:59 8:01 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18
Hommerts, Smidspolle 5:57 7:00 8:02 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19
Hommerts, Weg naar Heeg 5:58 7:01 8:03 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20
Hommerts, Nieuwbouw 5:59 7:02 8:04 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Heeg, Osingahuzen 6:01 7:04 8:06 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23
Heeg, Industrieterrein 6:02 7:05 8:07 9:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24
Heeg, Lytshuzen 6:03 7:06 8:08 9:25 10:25 11:25 - - - - - -
Oudega, Rigedyk 6:06 7:09 8:11 9:28 10:28 11:28 - - - - - -
Oudega, Centrum 6:08 7:11 8:13 9:30 10:30 11:30 - - - - - -
Oudega, Us Hiem 6:09 7:12 8:14 9:31 10:31 11:31 - - - - - -
Idzega, Idzega 6:10 7:13 8:15 9:32 10:32 11:32 - - - - - -
Gaastmeer, Kleine Gaastmeer 6:12 7:15 8:17 9:34 10:34 11:34 - - - - - -
Gaastmeer, Gaastmeer 6:13 7:16 8:18 9:35 10:35 11:35 - - - - - -
Heeg, De Burd 6:17 7:20 8:22 9:39 10:39 11:39 - - - - - -
Heeg, Rondweg 6:18 7:21 8:23 9:40 10:40 11:40 - - - - - -
Heeg, De Campen 6:19 7:22 8:24 9:41 10:41 11:41 - - - - - -
Heeg, De Skatting 6:20 7:23 8:25 9:42 10:42 11:42 - - - - - -
Heeg, Djipsleatswei 6:21 7:24 8:26 9:43 10:43 11:43 - - - - - -
Heeg, Driesprong Lytshuzen 6:23 7:26 8:28 9:45 10:45 11:45 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26
Heeg, De Campen - - - - - - 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28
Heeg, De Skatting - - - - - - 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29
Heeg, Djipsleatswei - - - - - - 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29
Heeg, Rondweg - - - - - - 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31
Heeg, De Burd - - - - - - 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32
Gaastmeer, Gaastmeer - - - - - - 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36
Gaastmeer, Kleine Gaastmeer - - - - - - 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37
Idzega, Idzega - - - - - - 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39
Oudega, Us Hiem - - - - - - 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40
Oudega, Centrum - - - - - - 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41
Oudega, Rigedyk - - - - - - 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43
Heeg, Lytshuzen - - - - - - 12:45 13:45 14:46 15:46 16:46 17:46
Heeg, Industrieterrein 6:25 7:28 8:30 9:47 10:47 11:47 12:46 13:46 14:47 15:47 16:47 17:47
Heeg, Osingahuzen 6:26 7:29 8:31 9:48 10:48 11:48 12:47 13:47 14:48 15:48 16:48 17:48
Hommerts, Nieuwbouw 6:28 7:32 8:34 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:51 15:51 16:51 17:51
Hommerts, Weg naar Heeg 6:29 7:33 8:35 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:52 15:52 16:52 17:52
Hommerts, Smidspolle 6:30 7:34 8:36 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:53 15:53 16:53 17:53
Jutrijp, Jutrijp 6:31 7:35 8:37 9:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:54 15:54 16:54 17:54
Sneek, Tinga 6:34 7:38 8:40 9:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:57 15:57 16:57 17:57
Sneek, Frieswijkstraat 6:35 7:39 8:41 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:58 15:58 16:58 17:58
Sneek, Grootzand 6:36 7:40 8:42 9:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:59 15:59 16:59 17:59
Sneek, Oosterdijk 6:37 7:41 8:43 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 15:00 16:00 17:00 18:00
Sneek, Prins Hendrikkade 6:38 7:42 8:44 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:01 16:01 17:01 18:01
Sneek, BusstationA 6:42 7:46 8:48 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:05 16:05 17:05 18:05

Alle haltes tonen 1051
Sneek, BusstationV 18:08
Sneek, Prins Hendrikkade 18:10
Sneek, Oosterdijk 18:12
Sneek, Grootzand 18:13
Sneek, Frieswijkstraat 18:14
Sneek, Tinga 18:15
Jutrijp, Jutrijp 18:18
Hommerts, Smidspolle 18:19
Hommerts, Weg naar Heeg 18:20
Hommerts, Nieuwbouw 18:21
Heeg, Osingahuzen 18:23
Heeg, Industrieterrein 18:24
Heeg, Lytshuzen -
Oudega, Rigedyk -
Oudega, Centrum -
Oudega, Us Hiem -
Idzega, Idzega -
Gaastmeer, Kleine Gaastmeer -
Gaastmeer, Gaastmeer -
Heeg, De Burd -
Heeg, Rondweg -
Heeg, De Campen -
Heeg, De Skatting -
Heeg, Djipsleatswei -
Heeg, Driesprong Lytshuzen 18:26
Heeg, De Campen 18:28
Heeg, De Skatting 18:29
Heeg, Djipsleatswei 18:29
Heeg, Rondweg 18:31
Heeg, De Burd 18:32
Gaastmeer, Gaastmeer 18:36
Gaastmeer, Kleine Gaastmeer 18:37
Idzega, Idzega 18:39
Oudega, Us Hiem 18:40
Oudega, Centrum 18:41
Oudega, Rigedyk 18:43
Heeg, Lytshuzen 18:45
Heeg, Industrieterrein 18:46
Heeg, Osingahuzen 18:47
Hommerts, Nieuwbouw 18:50
Hommerts, Weg naar Heeg 18:51
Hommerts, Smidspolle 18:52
Jutrijp, Jutrijp 18:53
Sneek, Tinga 18:56
Sneek, Frieswijkstraat 18:57
Sneek, Grootzand 18:58
Sneek, Oosterdijk 18:59
Sneek, Prins Hendrikkade 19:00
Sneek, BusstationA 19:04

Alle haltes tonen 1003 1007 1011 1015 1019 1023 1027 1031 1035 1039 1043 1047
Sneek, BusstationV 5:46 6:49 7:51 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08
Sneek, Prins Hendrikkade 5:48 6:51 7:53 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10
Sneek, Oosterdijk 5:50 6:53 7:55 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12
Sneek, Grootzand 5:51 6:54 7:56 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13
Sneek, Frieswijkstraat 5:52 6:55 7:57 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14
Sneek, Tinga 5:53 6:56 7:58 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15
Jutrijp, Jutrijp 5:56 6:59 8:01 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18
Hommerts, Smidspolle 5:57 7:00 8:02 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19
Hommerts, Weg naar Heeg 5:58 7:01 8:03 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20
Hommerts, Nieuwbouw 5:59 7:02 8:04 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Heeg, Osingahuzen 6:01 7:04 8:06 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23
Heeg, Industrieterrein 6:02 7:05 8:07 9:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24
Heeg, Lytshuzen 6:03 7:06 8:08 9:25 10:25 11:25 - - - - - -
Oudega, Rigedyk 6:06 7:09 8:11 9:28 10:28 11:28 - - - - - -
Oudega, Centrum 6:08 7:11 8:13 9:30 10:30 11:30 - - - - - -
Oudega, Us Hiem 6:09 7:12 8:14 9:31 10:31 11:31 - - - - - -
Idzega, Idzega 6:10 7:13 8:15 9:32 10:32 11:32 - - - - - -
Gaastmeer, Kleine Gaastmeer 6:12 7:15 8:17 9:34 10:34 11:34 - - - - - -
Gaastmeer, Gaastmeer 6:13 7:16 8:18 9:35 10:35 11:35 - - - - - -
Heeg, De Burd 6:17 7:20 8:22 9:39 10:39 11:39 - - - - - -
Heeg, Rondweg 6:18 7:21 8:23 9:40 10:40 11:40 - - - - - -
Heeg, De Campen 6:19 7:22 8:24 9:41 10:41 11:41 - - - - - -
Heeg, De Skatting 6:20 7:23 8:25 9:42 10:42 11:42 - - - - - -
Heeg, Djipsleatswei 6:21 7:24 8:26 9:43 10:43 11:43 - - - - - -
Heeg, Driesprong Lytshuzen 6:23 7:26 8:28 9:45 10:45 11:45 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26
Heeg, De Campen - - - - - - 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28
Heeg, De Skatting - - - - - - 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29
Heeg, Djipsleatswei - - - - - - 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29
Heeg, Rondweg - - - - - - 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31
Heeg, De Burd - - - - - - 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32
Gaastmeer, Gaastmeer - - - - - - 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36
Gaastmeer, Kleine Gaastmeer - - - - - - 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37
Idzega, Idzega - - - - - - 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39
Oudega, Us Hiem - - - - - - 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40
Oudega, Centrum - - - - - - 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41
Oudega, Rigedyk - - - - - - 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43
Heeg, Lytshuzen - - - - - - 12:45 13:45 14:46 15:46 16:46 17:46
Heeg, Industrieterrein 6:25 7:28 8:30 9:47 10:47 11:47 12:46 13:46 14:47 15:47 16:47 17:47
Heeg, Osingahuzen 6:26 7:29 8:31 9:48 10:48 11:48 12:47 13:47 14:48 15:48 16:48 17:48
Hommerts, Nieuwbouw 6:28 7:32 8:34 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:51 15:51 16:51 17:51
Hommerts, Weg naar Heeg 6:29 7:33 8:35 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:52 15:52 16:52 17:52
Hommerts, Smidspolle 6:30 7:34 8:36 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:53 15:53 16:53 17:53
Jutrijp, Jutrijp 6:31 7:35 8:37 9:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:54 15:54 16:54 17:54
Sneek, Tinga 6:34 7:38 8:40 9:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:57 15:57 16:57 17:57
Sneek, Frieswijkstraat 6:35 7:39 8:41 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:58 15:58 16:58 17:58
Sneek, Grootzand 6:36 7:40 8:42 9:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:59 15:59 16:59 17:59
Sneek, Oosterdijk 6:37 7:41 8:43 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 15:00 16:00 17:00 18:00
Sneek, Prins Hendrikkade 6:38 7:42 8:44 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:01 16:01 17:01 18:01
Sneek, BusstationA 6:42 7:46 8:48 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:05 16:05 17:05 18:05

Alle haltes tonen 1051
Sneek, BusstationV 18:08
Sneek, Prins Hendrikkade 18:10
Sneek, Oosterdijk 18:12
Sneek, Grootzand 18:13
Sneek, Frieswijkstraat 18:14
Sneek, Tinga 18:15
Jutrijp, Jutrijp 18:18
Hommerts, Smidspolle 18:19
Hommerts, Weg naar Heeg 18:20
Hommerts, Nieuwbouw 18:21
Heeg, Osingahuzen 18:23
Heeg, Industrieterrein 18:24
Heeg, Lytshuzen -
Oudega, Rigedyk -
Oudega, Centrum -
Oudega, Us Hiem -
Idzega, Idzega -
Gaastmeer, Kleine Gaastmeer -
Gaastmeer, Gaastmeer -
Heeg, De Burd -
Heeg, Rondweg -
Heeg, De Campen -
Heeg, De Skatting -
Heeg, Djipsleatswei -
Heeg, Driesprong Lytshuzen 18:26
Heeg, De Campen 18:28
Heeg, De Skatting 18:29
Heeg, Djipsleatswei 18:29
Heeg, Rondweg 18:31
Heeg, De Burd 18:32
Gaastmeer, Gaastmeer 18:36
Gaastmeer, Kleine Gaastmeer 18:37
Idzega, Idzega 18:39
Oudega, Us Hiem 18:40
Oudega, Centrum 18:41
Oudega, Rigedyk 18:43
Heeg, Lytshuzen 18:45
Heeg, Industrieterrein 18:46
Heeg, Osingahuzen 18:47
Hommerts, Nieuwbouw 18:50
Hommerts, Weg naar Heeg 18:51
Hommerts, Smidspolle 18:52
Jutrijp, Jutrijp 18:53
Sneek, Tinga 18:56
Sneek, Frieswijkstraat 18:57
Sneek, Grootzand 18:58
Sneek, Oosterdijk 18:59
Sneek, Prins Hendrikkade 19:00
Sneek, BusstationA 19:04

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.