Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Lijn 46: Sneek naar Oudega v.v.Printen

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
9 december 2018
Haltenummer: 
23360200 (Heeg, De Skatting)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Kerstvakantie van 24 december 2018 t/m 4 januari 2019. Voorjaarsvakantie van 18 februari t/m 22 februari 2019. Goede Vrijdag en Meivakantie van 19 april t/m 3 mei 2019. Zomervakantie van 15 juli t/m 23 augustus 2019. Herfstvakantie van 21 oktober t/m 25 oktober 2019. Kerstvakantie van 23 december 2019 t/m 3 januari 2020.

Op beide Kerstdagen (25 en 26 december), Nieuwjaarsdag (1 januari), Paasmaandag (22 april), Hemelvaartsdag (30 mei) en Pinkstermaandag (10 juni) wordt de dienstregeling als op zondag gereden. Op Goede Vrijdag (19 april), en de vrijdag na Hemelvaart (31 mei) wordt de vakantieregeling gereden. Op Koningsdag (27 april) wordt de dienstregeling als op zaterdag gereden. Op Bevrijdingsdag (5 mei) wordt de dienstregeling als op zondag gereden.

Alle haltes tonen 1003 1007 1011 1015 1019 1023 1027 1031 1035 1039 1043 1047
Sneek, BusstationV 5:49 6:49 7:49 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09
Sneek, Prins Hendrikkade 5:51 6:51 7:51 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11
Sneek, Oosterdijk 5:53 6:53 7:53 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13
Sneek, Grootzand 5:54 6:54 7:54 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14
Sneek, Frieswijkstraat 5:55 6:55 7:55 9:15 10:15 11:15 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16
Sneek, Tinga 5:56 6:56 7:56 9:16 10:16 11:16 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17
Jutrijp, Jutrijp 5:59 6:59 7:59 9:19 10:19 11:19 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20
Hommerts, Smidspolle 6:00 7:00 8:00 9:20 10:20 11:20 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Hommerts, Weg naar Heeg 6:01 7:01 8:01 9:21 10:21 11:21 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22
Hommerts, Nieuwbouw 6:02 7:02 8:02 9:22 10:22 11:22 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23
Heeg, Osingahuzen 6:04 7:04 8:04 9:24 10:24 11:24 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25
Heeg, Industrieterrein 6:05 7:05 8:05 9:25 10:25 11:25 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26
Heeg, Lytshuzen 6:06 7:06 8:06 9:26 10:26 11:26 - - - - - -
Oudega, Rigedyk 6:09 7:09 8:09 9:29 10:29 11:29 - - - - - -
Oudega, Centrum 6:11 7:11 8:11 9:31 10:31 11:31 - - - - - -
Oudega, Us Hiem 6:12 7:12 8:12 9:32 10:32 11:32 - - - - - -
Idzega, Idzega 6:13 7:13 8:13 9:33 10:33 11:33 - - - - - -
Gaastmeer, Kleine Gaastmeer 6:15 7:15 8:15 9:35 10:35 11:35 - - - - - -
Gaastmeer, Gaastmeer 6:16 7:16 8:16 9:36 10:36 11:36 - - - - - -
Heeg, De Burd 6:20 7:20 8:20 9:40 10:40 11:40 - - - - - -
Heeg, Rondweg 6:21 7:21 8:21 9:41 10:41 11:41 - - - - - -
Heeg, De Campen 6:22 7:22 8:22 9:42 10:42 11:42 - - - - - -
Heeg, De Skatting 6:23 7:23 8:23 9:43 10:43 11:43 - - - - - -
Heeg, Djipsleatswei 6:24 7:24 8:24 9:44 10:44 11:44 - - - - - -
Heeg, Driesprong Lytshuzen 6:25 7:25 8:25 9:45 10:45 11:45 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27
Heeg, De Campen - - - - - - 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29
Heeg, De Skatting - - - - - - 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30
Heeg, Djipsleatswei - - - - - - 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30
Heeg, Rondweg - - - - - - 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32
Heeg, De Burd - - - - - - 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33
Gaastmeer, Gaastmeer - - - - - - 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37
Gaastmeer, Kleine Gaastmeer - - - - - - 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38
Idzega, Idzega - - - - - - 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40
Oudega, Us Hiem - - - - - - 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41
Oudega, Centrum - - - - - - 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42
Oudega, Rigedyk - - - - - - 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44
Heeg, LytshuzenA - - - - - - 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46

Alle haltes tonen 1051
Sneek, BusstationV 18:09
Sneek, Prins Hendrikkade 18:11
Sneek, Oosterdijk 18:13
Sneek, Grootzand 18:14
Sneek, Frieswijkstraat 18:16
Sneek, Tinga 18:17
Jutrijp, Jutrijp 18:20
Hommerts, Smidspolle 18:21
Hommerts, Weg naar Heeg 18:22
Hommerts, Nieuwbouw 18:23
Heeg, Osingahuzen 18:25
Heeg, Industrieterrein 18:26
Heeg, Lytshuzen -
Oudega, Rigedyk -
Oudega, Centrum -
Oudega, Us Hiem -
Idzega, Idzega -
Gaastmeer, Kleine Gaastmeer -
Gaastmeer, Gaastmeer -
Heeg, De Burd -
Heeg, Rondweg -
Heeg, De Campen -
Heeg, De Skatting -
Heeg, Djipsleatswei -
Heeg, Driesprong Lytshuzen 18:27
Heeg, De Campen 18:29
Heeg, De Skatting 18:30
Heeg, Djipsleatswei 18:30
Heeg, Rondweg 18:32
Heeg, De Burd 18:33
Gaastmeer, Gaastmeer 18:37
Gaastmeer, Kleine Gaastmeer 18:38
Idzega, Idzega 18:40
Oudega, Us Hiem 18:41
Oudega, Centrum 18:42
Oudega, Rigedyk 18:44
Heeg, LytshuzenA 18:46

Alle haltes tonen 1003 1007 1011 1015 1019 1023 1027 1031 1035 1039 1043 1047
Sneek, BusstationV 5:49 6:49 7:49 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09
Sneek, Prins Hendrikkade 5:51 6:51 7:51 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11
Sneek, Oosterdijk 5:53 6:53 7:53 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13
Sneek, Grootzand 5:54 6:54 7:54 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14
Sneek, Frieswijkstraat 5:55 6:55 7:55 9:15 10:15 11:15 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16
Sneek, Tinga 5:56 6:56 7:56 9:16 10:16 11:16 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17
Jutrijp, Jutrijp 5:59 6:59 7:59 9:19 10:19 11:19 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20
Hommerts, Smidspolle 6:00 7:00 8:00 9:20 10:20 11:20 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Hommerts, Weg naar Heeg 6:01 7:01 8:01 9:21 10:21 11:21 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22
Hommerts, Nieuwbouw 6:02 7:02 8:02 9:22 10:22 11:22 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23
Heeg, Osingahuzen 6:04 7:04 8:04 9:24 10:24 11:24 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25
Heeg, Industrieterrein 6:05 7:05 8:05 9:25 10:25 11:25 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26
Heeg, Lytshuzen 6:06 7:06 8:06 9:26 10:26 11:26 - - - - - -
Oudega, Rigedyk 6:09 7:09 8:09 9:29 10:29 11:29 - - - - - -
Oudega, Centrum 6:11 7:11 8:11 9:31 10:31 11:31 - - - - - -
Oudega, Us Hiem 6:12 7:12 8:12 9:32 10:32 11:32 - - - - - -
Idzega, Idzega 6:13 7:13 8:13 9:33 10:33 11:33 - - - - - -
Gaastmeer, Kleine Gaastmeer 6:15 7:15 8:15 9:35 10:35 11:35 - - - - - -
Gaastmeer, Gaastmeer 6:16 7:16 8:16 9:36 10:36 11:36 - - - - - -
Heeg, De Burd 6:20 7:20 8:20 9:40 10:40 11:40 - - - - - -
Heeg, Rondweg 6:21 7:21 8:21 9:41 10:41 11:41 - - - - - -
Heeg, De Campen 6:22 7:22 8:22 9:42 10:42 11:42 - - - - - -
Heeg, De Skatting 6:23 7:23 8:23 9:43 10:43 11:43 - - - - - -
Heeg, Djipsleatswei 6:24 7:24 8:24 9:44 10:44 11:44 - - - - - -
Heeg, Driesprong Lytshuzen 6:25 7:25 8:25 9:45 10:45 11:45 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27
Heeg, De Campen - - - - - - 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29
Heeg, De Skatting - - - - - - 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30
Heeg, Djipsleatswei - - - - - - 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30
Heeg, Rondweg - - - - - - 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32
Heeg, De Burd - - - - - - 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33
Gaastmeer, Gaastmeer - - - - - - 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37
Gaastmeer, Kleine Gaastmeer - - - - - - 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38
Idzega, Idzega - - - - - - 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40
Oudega, Us Hiem - - - - - - 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41
Oudega, Centrum - - - - - - 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42
Oudega, Rigedyk - - - - - - 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44
Heeg, LytshuzenA - - - - - - 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46

Alle haltes tonen 1051
Sneek, BusstationV 18:09
Sneek, Prins Hendrikkade 18:11
Sneek, Oosterdijk 18:13
Sneek, Grootzand 18:14
Sneek, Frieswijkstraat 18:16
Sneek, Tinga 18:17
Jutrijp, Jutrijp 18:20
Hommerts, Smidspolle 18:21
Hommerts, Weg naar Heeg 18:22
Hommerts, Nieuwbouw 18:23
Heeg, Osingahuzen 18:25
Heeg, Industrieterrein 18:26
Heeg, Lytshuzen -
Oudega, Rigedyk -
Oudega, Centrum -
Oudega, Us Hiem -
Idzega, Idzega -
Gaastmeer, Kleine Gaastmeer -
Gaastmeer, Gaastmeer -
Heeg, De Burd -
Heeg, Rondweg -
Heeg, De Campen -
Heeg, De Skatting -
Heeg, Djipsleatswei -
Heeg, Driesprong Lytshuzen 18:27
Heeg, De Campen 18:29
Heeg, De Skatting 18:30
Heeg, Djipsleatswei 18:30
Heeg, Rondweg 18:32
Heeg, De Burd 18:33
Gaastmeer, Gaastmeer 18:37
Gaastmeer, Kleine Gaastmeer 18:38
Idzega, Idzega 18:40
Oudega, Us Hiem 18:41
Oudega, Centrum 18:42
Oudega, Rigedyk 18:44
Heeg, LytshuzenA 18:46

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.