Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling Kies regio

Check de corona-updates voor vertrek en plan je reis in de reisplanner!
Klik hier voor de coronamaatregelen.

Lijn 46: Sneek naar Oudega v.v.Printen

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
Haltenummer: 
23360200 (Heeg, De Skatting)
OV Reisinformatie: 
0800 0232545
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Vakanties: Beperkte dienstregeling: 21 maart t/m 11 juli 2021 m.u.v. Meivakantie en speciale dagen. Standaard dienstregeling: 21 augustus t/m 10 december 2021 m.u.v. Herfstvakantie. Meivakantie: 3 t/m 7 mei 2021. Zomervakantie: 12 juli t/m 20 augustus 2021. Herfstvakantie 18 oktober t/m 22 oktober 2021.

Speciale dagen: Op Paasmaandag (5 april), Hemelvaartsdag (13 mei) en Pinkstermaandag (24 mei) wordt de dienstregeling als op zondag gereden. Op Goede Vrijdag (2 april), 26 april en 14 mei wordt gereden als vakantieregeling. Op Koningsdag (27 april) wordt de dienstregeling als op zaterdag gereden.

Alle haltes tonen 1003 1007 1011 1015 1019 1023 1027 1031 1035 1039 1043 1047
Sneek, BusstationV 6:16 7:02 8:16 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17
Sneek, Prins Hendrikkade 6:18 7:04 8:18 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19
Sneek, Oosterdijk 6:19 7:05 8:19 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20
Sneek, Grootzand 6:20 7:06 8:20 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Sneek, Frieswijkstraat 6:21 7:07 8:21 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22
Sneek, Tinga 6:22 7:08 8:22 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23
Jutrijp, Jutrijp 6:26 7:12 8:26 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27
Hommerts, Smidspolle 6:27 7:13 8:27 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28
Hommerts, Weg naar Heeg 6:28 7:14 8:28 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29
Hommerts, Nieuwbouw 6:29 7:15 8:29 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30
Heeg, Osingahuzen 6:31 7:17 8:31 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32
Heeg, Industrieterrein 6:32 7:18 8:32 9:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33
Heeg, Lytshuzen 6:33 7:19 8:33 9:34 10:34 11:34 - - - - - -
Oudega, Rigedyk 6:36 7:22 8:36 9:37 10:37 11:37 - - - - - -
Oudega, Centrum 6:38 7:24 8:38 9:39 10:39 11:39 - - - - - -
Oudega, Us Hiem 6:39 7:25 8:39 9:40 10:40 11:40 - - - - - -
Idzega, Idzega 6:40 7:26 8:40 9:41 10:41 11:41 - - - - - -
Gaastmeer, Kleine Gaastmeer 6:42 7:28 8:42 9:43 10:43 11:43 - - - - - -
Gaastmeer, Gaastmeer 6:43 7:29 8:43 9:44 10:44 11:44 - - - - - -
Heeg, De Burd 6:47 7:33 8:47 9:48 10:48 11:48 - - - - - -
Heeg, Rondweg 6:49 7:35 8:49 9:50 10:50 11:50 - - - - - -
Heeg, De Campen 6:50 7:36 8:50 9:51 10:51 11:51 - - - - - -
Heeg, De Skatting 6:51 7:37 8:51 9:52 10:52 11:52 - - - - - -
Heeg, Djipsleatswei 6:52 7:38 8:52 9:53 10:53 11:53 - - - - - -
Heeg, Driesprong Lytshuzen 6:53 7:39 8:53 9:54 10:54 11:54 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35
Heeg, De Campen - - - - - - 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37
Heeg, De Skatting - - - - - - 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38
Heeg, Djipsleatswei - - - - - - 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38
Heeg, Rondweg - - - - - - 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40
Heeg, De Burd - - - - - - 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41
Gaastmeer, Gaastmeer - - - - - - 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45
Gaastmeer, Kleine Gaastmeer - - - - - - 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46
Idzega, Idzega - - - - - - 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48
Oudega, Us Hiem - - - - - - 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49
Oudega, Centrum - - - - - - 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50
Oudega, Rigedyk - - - - - - 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52
Heeg, Lytshuzen - - - - - - 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55
Heeg, Industrieterrein 6:55 7:41 8:55 9:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56
Heeg, Osingahuzen 6:56 7:42 8:56 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57
Hommerts, Nieuwbouw 6:59 7:45 8:59 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00
Hommerts, Weg naar Heeg 7:00 7:46 9:00 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01
Hommerts, Smidspolle 7:01 7:47 9:01 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02
Jutrijp, Jutrijp 7:02 7:48 9:02 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03
Sneek, Tinga 7:05 7:52 9:05 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06
Sneek, Frieswijkstraat 7:06 7:53 9:06 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07
Sneek, Grootzand 7:07 7:54 9:07 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08
Sneek, Oosterdijk 7:08 7:55 9:08 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09
Sneek, Prins Hendrikkade 7:09 7:56 9:09 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10
Sneek, BusstationA 7:13 8:00 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:14 16:14 17:14 18:13

Alle haltes tonen 1051
Sneek, BusstationV 18:17
Sneek, Prins Hendrikkade 18:19
Sneek, Oosterdijk 18:20
Sneek, Grootzand 18:21
Sneek, Frieswijkstraat 18:22
Sneek, Tinga 18:23
Jutrijp, Jutrijp 18:27
Hommerts, Smidspolle 18:28
Hommerts, Weg naar Heeg 18:29
Hommerts, Nieuwbouw 18:30
Heeg, Osingahuzen 18:32
Heeg, Industrieterrein 18:33
Heeg, Lytshuzen -
Oudega, Rigedyk -
Oudega, Centrum -
Oudega, Us Hiem -
Idzega, Idzega -
Gaastmeer, Kleine Gaastmeer -
Gaastmeer, Gaastmeer -
Heeg, De Burd -
Heeg, Rondweg -
Heeg, De Campen -
Heeg, De Skatting -
Heeg, Djipsleatswei -
Heeg, Driesprong Lytshuzen 18:35
Heeg, De Campen 18:37
Heeg, De Skatting 18:38
Heeg, Djipsleatswei 18:38
Heeg, Rondweg 18:40
Heeg, De Burd 18:41
Gaastmeer, Gaastmeer 18:45
Gaastmeer, Kleine Gaastmeer 18:46
Idzega, Idzega 18:48
Oudega, Us Hiem 18:49
Oudega, Centrum 18:50
Oudega, Rigedyk 18:52
Heeg, Lytshuzen 18:54
Heeg, Industrieterrein 18:55
Heeg, Osingahuzen 18:56
Hommerts, Nieuwbouw 18:59
Hommerts, Weg naar Heeg 19:00
Hommerts, Smidspolle 19:01
Jutrijp, Jutrijp 19:02
Sneek, Tinga 19:05
Sneek, Frieswijkstraat 19:06
Sneek, Grootzand 19:07
Sneek, Oosterdijk 19:08
Sneek, Prins Hendrikkade 19:09
Sneek, BusstationA 19:12

Alle haltes tonen 1003 1007 1011 1015 1019 1023 1027 1031 1035 1039 1043 1047
Sneek, BusstationV 6:16 7:15 8:16 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17
Sneek, Prins Hendrikkade 6:18 7:17 8:18 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19
Sneek, Oosterdijk 6:19 7:18 8:19 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20
Sneek, Grootzand 6:20 7:19 8:20 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Sneek, Frieswijkstraat 6:21 7:20 8:21 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22
Sneek, Tinga 6:22 7:21 8:22 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23
Jutrijp, Jutrijp 6:26 7:25 8:26 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27
Hommerts, Smidspolle 6:27 7:26 8:27 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28
Hommerts, Weg naar Heeg 6:28 7:27 8:28 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29
Hommerts, Nieuwbouw 6:29 7:28 8:29 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30
Heeg, Osingahuzen 6:31 7:30 8:31 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32
Heeg, Industrieterrein 6:32 7:31 8:32 9:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33
Heeg, Lytshuzen 6:33 7:32 8:33 9:34 10:34 11:34 - - - - - -
Oudega, Rigedyk 6:36 7:35 8:36 9:37 10:37 11:37 - - - - - -
Oudega, Centrum 6:38 7:37 8:38 9:39 10:39 11:39 - - - - - -
Oudega, Us Hiem 6:39 7:38 8:39 9:40 10:40 11:40 - - - - - -
Idzega, Idzega 6:40 7:39 8:40 9:41 10:41 11:41 - - - - - -
Gaastmeer, Kleine Gaastmeer 6:42 7:41 8:42 9:43 10:43 11:43 - - - - - -
Gaastmeer, Gaastmeer 6:43 7:42 8:43 9:44 10:44 11:44 - - - - - -
Heeg, De Burd 6:47 7:46 8:47 9:48 10:48 11:48 - - - - - -
Heeg, Rondweg 6:49 7:48 8:49 9:50 10:50 11:50 - - - - - -
Heeg, De Campen 6:50 7:49 8:50 9:51 10:51 11:51 - - - - - -
Heeg, De Skatting 6:51 7:50 8:51 9:52 10:52 11:52 - - - - - -
Heeg, Djipsleatswei 6:52 7:51 8:52 9:53 10:53 11:53 - - - - - -
Heeg, Driesprong Lytshuzen 6:53 7:52 8:53 9:54 10:54 11:54 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35
Heeg, De Campen - - - - - - 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37
Heeg, De Skatting - - - - - - 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38
Heeg, Djipsleatswei - - - - - - 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38
Heeg, Rondweg - - - - - - 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40
Heeg, De Burd - - - - - - 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41
Gaastmeer, Gaastmeer - - - - - - 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45
Gaastmeer, Kleine Gaastmeer - - - - - - 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46
Idzega, Idzega - - - - - - 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48
Oudega, Us Hiem - - - - - - 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49
Oudega, Centrum - - - - - - 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50
Oudega, Rigedyk - - - - - - 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52
Heeg, Lytshuzen - - - - - - 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55
Heeg, Industrieterrein 6:55 7:54 8:55 9:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56
Heeg, Osingahuzen 6:56 7:55 8:56 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57
Hommerts, Nieuwbouw 6:59 7:58 8:59 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00
Hommerts, Weg naar Heeg 7:00 7:59 9:00 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01
Hommerts, Smidspolle 7:01 8:00 9:01 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02
Jutrijp, Jutrijp 7:02 8:01 9:02 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03
Sneek, Tinga 7:05 8:05 9:05 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06
Sneek, Frieswijkstraat 7:06 8:06 9:06 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07
Sneek, Grootzand 7:07 8:07 9:07 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08
Sneek, Oosterdijk 7:08 8:08 9:08 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09
Sneek, Prins Hendrikkade 7:09 8:09 9:09 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10
Sneek, BusstationA 7:13 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:14 16:14 17:14 18:13

Alle haltes tonen 1051
Sneek, BusstationV 18:17
Sneek, Prins Hendrikkade 18:19
Sneek, Oosterdijk 18:20
Sneek, Grootzand 18:21
Sneek, Frieswijkstraat 18:22
Sneek, Tinga 18:23
Jutrijp, Jutrijp 18:27
Hommerts, Smidspolle 18:28
Hommerts, Weg naar Heeg 18:29
Hommerts, Nieuwbouw 18:30
Heeg, Osingahuzen 18:32
Heeg, Industrieterrein 18:33
Heeg, Lytshuzen -
Oudega, Rigedyk -
Oudega, Centrum -
Oudega, Us Hiem -
Idzega, Idzega -
Gaastmeer, Kleine Gaastmeer -
Gaastmeer, Gaastmeer -
Heeg, De Burd -
Heeg, Rondweg -
Heeg, De Campen -
Heeg, De Skatting -
Heeg, Djipsleatswei -
Heeg, Driesprong Lytshuzen 18:35
Heeg, De Campen 18:37
Heeg, De Skatting 18:38
Heeg, Djipsleatswei 18:38
Heeg, Rondweg 18:40
Heeg, De Burd 18:41
Gaastmeer, Gaastmeer 18:45
Gaastmeer, Kleine Gaastmeer 18:46
Idzega, Idzega 18:48
Oudega, Us Hiem 18:49
Oudega, Centrum 18:50
Oudega, Rigedyk 18:52
Heeg, Lytshuzen 18:54
Heeg, Industrieterrein 18:55
Heeg, Osingahuzen 18:56
Hommerts, Nieuwbouw 18:59
Hommerts, Weg naar Heeg 19:00
Hommerts, Smidspolle 19:01
Jutrijp, Jutrijp 19:02
Sneek, Tinga 19:05
Sneek, Frieswijkstraat 19:06
Sneek, Grootzand 19:07
Sneek, Oosterdijk 19:08
Sneek, Prins Hendrikkade 19:09
Sneek, BusstationA 19:12

Alle haltes tonen 1003 1007 1011 1015 1019 1023 1027 1031 1035 1039 1043 1047
Sneek, BusstationV 6:16 7:02 8:16 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17
Sneek, Prins Hendrikkade 6:18 7:04 8:18 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19
Sneek, Oosterdijk 6:19 7:05 8:19 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20
Sneek, Grootzand 6:20 7:06 8:20 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Sneek, Frieswijkstraat 6:21 7:07 8:21 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22
Sneek, Tinga 6:22 7:08 8:22 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23
Jutrijp, Jutrijp 6:26 7:12 8:26 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27
Hommerts, Smidspolle 6:27 7:13 8:27 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28
Hommerts, Weg naar Heeg 6:28 7:14 8:28 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29
Hommerts, Nieuwbouw 6:29 7:15 8:29 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30
Heeg, Osingahuzen 6:31 7:17 8:31 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32
Heeg, Industrieterrein 6:32 7:18 8:32 9:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33
Heeg, Lytshuzen 6:33 7:19 8:33 9:34 10:34 11:34 - - - - - -
Oudega, Rigedyk 6:36 7:22 8:36 9:37 10:37 11:37 - - - - - -
Oudega, Centrum 6:38 7:24 8:38 9:39 10:39 11:39 - - - - - -
Oudega, Us Hiem 6:39 7:25 8:39 9:40 10:40 11:40 - - - - - -
Idzega, Idzega 6:40 7:26 8:40 9:41 10:41 11:41 - - - - - -
Gaastmeer, Kleine Gaastmeer 6:42 7:28 8:42 9:43 10:43 11:43 - - - - - -
Gaastmeer, Gaastmeer 6:43 7:29 8:43 9:44 10:44 11:44 - - - - - -
Heeg, De Burd 6:47 7:33 8:47 9:48 10:48 11:48 - - - - - -
Heeg, Rondweg 6:49 7:35 8:49 9:50 10:50 11:50 - - - - - -
Heeg, De Campen 6:50 7:36 8:50 9:51 10:51 11:51 - - - - - -
Heeg, De Skatting 6:51 7:37 8:51 9:52 10:52 11:52 - - - - - -
Heeg, Djipsleatswei 6:52 7:38 8:52 9:53 10:53 11:53 - - - - - -
Heeg, Driesprong Lytshuzen 6:53 7:39 8:53 9:54 10:54 11:54 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35
Heeg, De Campen - - - - - - 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37
Heeg, De Skatting - - - - - - 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38
Heeg, Djipsleatswei - - - - - - 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38
Heeg, Rondweg - - - - - - 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40
Heeg, De Burd - - - - - - 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41
Gaastmeer, Gaastmeer - - - - - - 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45
Gaastmeer, Kleine Gaastmeer - - - - - - 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46
Idzega, Idzega - - - - - - 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48
Oudega, Us Hiem - - - - - - 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49
Oudega, Centrum - - - - - - 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50
Oudega, Rigedyk - - - - - - 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52
Heeg, Lytshuzen - - - - - - 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55
Heeg, Industrieterrein 6:55 7:41 8:55 9:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56
Heeg, Osingahuzen 6:56 7:42 8:56 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57
Hommerts, Nieuwbouw 6:59 7:45 8:59 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00
Hommerts, Weg naar Heeg 7:00 7:46 9:00 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01
Hommerts, Smidspolle 7:01 7:47 9:01 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02
Jutrijp, Jutrijp 7:02 7:48 9:02 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03
Sneek, Tinga 7:05 7:52 9:05 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06
Sneek, Frieswijkstraat 7:06 7:53 9:06 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07
Sneek, Grootzand 7:07 7:54 9:07 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08
Sneek, Oosterdijk 7:08 7:55 9:08 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09
Sneek, Prins Hendrikkade 7:09 7:56 9:09 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10
Sneek, BusstationA 7:13 8:00 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:14 16:14 17:14 18:13

Alle haltes tonen 1051
Sneek, BusstationV 18:17
Sneek, Prins Hendrikkade 18:19
Sneek, Oosterdijk 18:20
Sneek, Grootzand 18:21
Sneek, Frieswijkstraat 18:22
Sneek, Tinga 18:23
Jutrijp, Jutrijp 18:27
Hommerts, Smidspolle 18:28
Hommerts, Weg naar Heeg 18:29
Hommerts, Nieuwbouw 18:30
Heeg, Osingahuzen 18:32
Heeg, Industrieterrein 18:33
Heeg, Lytshuzen -
Oudega, Rigedyk -
Oudega, Centrum -
Oudega, Us Hiem -
Idzega, Idzega -
Gaastmeer, Kleine Gaastmeer -
Gaastmeer, Gaastmeer -
Heeg, De Burd -
Heeg, Rondweg -
Heeg, De Campen -
Heeg, De Skatting -
Heeg, Djipsleatswei -
Heeg, Driesprong Lytshuzen 18:35
Heeg, De Campen 18:37
Heeg, De Skatting 18:38
Heeg, Djipsleatswei 18:38
Heeg, Rondweg 18:40
Heeg, De Burd 18:41
Gaastmeer, Gaastmeer 18:45
Gaastmeer, Kleine Gaastmeer 18:46
Idzega, Idzega 18:48
Oudega, Us Hiem 18:49
Oudega, Centrum 18:50
Oudega, Rigedyk 18:52
Heeg, Lytshuzen 18:54
Heeg, Industrieterrein 18:55
Heeg, Osingahuzen 18:56
Hommerts, Nieuwbouw 18:59
Hommerts, Weg naar Heeg 19:00
Hommerts, Smidspolle 19:01
Jutrijp, Jutrijp 19:02
Sneek, Tinga 19:05
Sneek, Frieswijkstraat 19:06
Sneek, Grootzand 19:07
Sneek, Oosterdijk 19:08
Sneek, Prins Hendrikkade 19:09
Sneek, BusstationA 19:12

Alle haltes tonen 1003 1007 1011 1015 1019 8523 8527 8531 8535 8539 1043 1047
Sneek, BusstationV 6:16 7:15 8:16 9:17 10:17 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:17 17:17
Sneek, Prins Hendrikkade 6:18 7:17 8:18 9:19 10:19 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:19 17:19
Sneek, Oosterdijk 6:19 7:18 8:19 9:20 10:20 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:20 17:20
Sneek, Grootzand 6:20 7:19 8:20 9:21 10:21 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:21 17:21
Sneek, Frieswijkstraat 6:21 7:20 8:21 9:22 10:22 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:22 17:22
Sneek, Tinga 6:22 7:21 8:22 9:23 10:23 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:23 17:23
Jutrijp, Jutrijp 6:26 7:25 8:26 9:27 10:27 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:27 17:27
Hommerts, Smidspolle 6:27 7:26 8:27 9:28 10:28 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:28 17:28
Hommerts, Weg naar Heeg 6:28 7:27 8:28 9:29 10:29 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:29 17:29
Hommerts, Nieuwbouw 6:29 7:28 8:29 9:30 10:30 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:30 17:30
Heeg, Osingahuzen 6:31 7:30 8:31 9:32 10:32 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:32 17:32
Heeg, Industrieterrein 6:32 7:31 8:32 9:33 10:33 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:33 17:33
Heeg, Lytshuzen 6:33 7:32 8:33 9:34 10:34 11:33 - - - - - -
Oudega, Rigedyk 6:36 7:35 8:36 9:37 10:37 11:36 - - - - - -
Oudega, Centrum 6:38 7:37 8:38 9:39 10:39 11:38 - - - - - -
Oudega, Us Hiem 6:39 7:38 8:39 9:40 10:40 11:39 - - - - - -
Idzega, Idzega 6:40 7:39 8:40 9:41 10:41 11:40 - - - - - -
Gaastmeer, Kleine Gaastmeer 6:42 7:41 8:42 9:43 10:43 11:42 - - - - - -
Gaastmeer, Gaastmeer 6:43 7:42 8:43 9:44 10:44 11:43 - - - - - -
Heeg, De Burd 6:47 7:46 8:47 9:48 10:48 11:47 - - - - - -
Heeg, Rondweg 6:49 7:48 8:49 9:50 10:50 11:49 - - - - - -
Heeg, De Campen 6:50 7:49 8:50 9:51 10:51 11:50 - - - - - -
Heeg, De Skatting 6:51 7:50 8:51 9:52 10:52 11:51 - - - - - -
Heeg, Djipsleatswei 6:52 7:51 8:52 9:53 10:53 11:52 - - - - - -
Heeg, Driesprong Lytshuzen 6:53 7:52 8:53 9:54 10:54 11:53 12:34 13:34 14:34 15:34 16:35 17:35
Heeg, De Campen - - - - - - 12:36 13:36 14:36 15:36 16:37 17:37
Heeg, De Skatting - - - - - - 12:37 13:37 14:37 15:37 16:38 17:38
Heeg, Djipsleatswei - - - - - - 12:37 13:37 14:37 15:37 16:38 17:38
Heeg, Rondweg - - - - - - 12:39 13:39 14:39 15:39 16:40 17:40
Heeg, De Burd - - - - - - 12:40 13:40 14:40 15:40 16:41 17:41
Gaastmeer, Gaastmeer - - - - - - 12:44 13:44 14:44 15:44 16:45 17:45
Gaastmeer, Kleine Gaastmeer - - - - - - 12:45 13:45 14:45 15:45 16:46 17:46
Idzega, Idzega - - - - - - 12:47 13:47 14:47 15:47 16:48 17:48
Oudega, Us Hiem - - - - - - 12:48 13:48 14:48 15:48 16:49 17:49
Oudega, Centrum - - - - - - 12:49 13:49 14:49 15:49 16:50 17:50
Oudega, Rigedyk - - - - - - 12:51 13:51 14:51 15:51 16:52 17:52
Heeg, Lytshuzen - - - - - - 12:54 13:54 14:54 15:54 16:55 17:55
Heeg, Industrieterrein 6:55 7:54 8:55 9:56 10:56 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:56 17:56
Heeg, Osingahuzen 6:56 7:55 8:56 9:57 10:57 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:57 17:57
Hommerts, Nieuwbouw 6:59 7:58 8:59 10:00 11:00 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 17:00 18:00
Hommerts, Weg naar Heeg 7:00 7:59 9:00 10:01 11:01 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:01 18:01
Hommerts, Smidspolle 7:01 8:00 9:01 10:02 11:02 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:02 18:02
Jutrijp, Jutrijp 7:02 8:01 9:02 10:03 11:03 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:03 18:03
Sneek, Tinga 7:05 8:05 9:05 10:06 11:06 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:06 18:06
Sneek, Frieswijkstraat 7:06 8:06 9:06 10:07 11:07 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:07 18:07
Sneek, Grootzand 7:07 8:07 9:07 10:08 11:08 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:08 18:08
Sneek, Oosterdijk 7:08 8:08 9:08 10:09 11:09 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:09 18:09
Sneek, Prins Hendrikkade 7:09 8:09 9:09 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10
Sneek, BusstationA 7:13 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:15 14:15 15:16 16:16 17:14 18:13

Alle haltes tonen 1051
Sneek, BusstationV 18:17
Sneek, Prins Hendrikkade 18:19
Sneek, Oosterdijk 18:20
Sneek, Grootzand 18:21
Sneek, Frieswijkstraat 18:22
Sneek, Tinga 18:23
Jutrijp, Jutrijp 18:27
Hommerts, Smidspolle 18:28
Hommerts, Weg naar Heeg 18:29
Hommerts, Nieuwbouw 18:30
Heeg, Osingahuzen 18:32
Heeg, Industrieterrein 18:33
Heeg, Lytshuzen -
Oudega, Rigedyk -
Oudega, Centrum -
Oudega, Us Hiem -
Idzega, Idzega -
Gaastmeer, Kleine Gaastmeer -
Gaastmeer, Gaastmeer -
Heeg, De Burd -
Heeg, Rondweg -
Heeg, De Campen -
Heeg, De Skatting -
Heeg, Djipsleatswei -
Heeg, Driesprong Lytshuzen 18:35
Heeg, De Campen 18:37
Heeg, De Skatting 18:38
Heeg, Djipsleatswei 18:38
Heeg, Rondweg 18:40
Heeg, De Burd 18:41
Gaastmeer, Gaastmeer 18:45
Gaastmeer, Kleine Gaastmeer 18:46
Idzega, Idzega 18:48
Oudega, Us Hiem 18:49
Oudega, Centrum 18:50
Oudega, Rigedyk 18:52
Heeg, Lytshuzen 18:54
Heeg, Industrieterrein 18:55
Heeg, Osingahuzen 18:56
Hommerts, Nieuwbouw 18:59
Hommerts, Weg naar Heeg 19:00
Hommerts, Smidspolle 19:01
Jutrijp, Jutrijp 19:02
Sneek, Tinga 19:05
Sneek, Frieswijkstraat 19:06
Sneek, Grootzand 19:07
Sneek, Oosterdijk 19:08
Sneek, Prins Hendrikkade 19:09
Sneek, BusstationA 19:12

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.