Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Lijn 66: Leeuwarden naar HolwerdPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
25 maart 2020
Haltenummer: 
20640600 (Holwerd, Holwerd Provincialeweg)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

LET OP: AANGEPASTE DIENSTREGELING VANAF 25 MAART! Vanaf woensdag 25 maart rijden ook de bussen van Arriva in Friesland een aangepaste dienstregeling. Plan je reis niet te ver van te voren, tot maximaal een uur voor vertrek kan er nog iets wijzigen.

LET OP: AANGEPASTE DIENSTREGELING VANAF 25 MAART! Vanaf woensdag 25 maart rijden ook de bussen van Arriva in Friesland een aangepaste dienstregeling. Plan je reis niet te ver van te voren, tot maximaal een uur voor vertrek kan er nog iets wijzigen.

Alle haltes tonen 1004 1008 1032 1040
Leeuwarden, BusstationV 6:24 8:35 15:05 17:05
Leeuwarden, Harlingersingel 6:29 8:40 15:10 17:10
Leeuwarden, Hoek Spanjaardslaan 6:30 8:41 15:11 17:11
Leeuwarden, Sint Bonifatiuspark 6:31 8:42 15:12 17:12
Leeuwarden, De Bontekoe 6:32 8:43 15:13 17:13
Leeuwarden, Vliegveld 6:32 8:44 15:14 17:14
Holwerd, Holwerd Provincialeweg 6:56 9:11 15:41 17:41
Holwerd, VeerdamA 7:00 9:15 15:45 17:45

Alle haltes tonen 6012 6046
Leeuwarden, BusstationV 8:39 17:05
Leeuwarden, Harlingersingel 8:44 17:10
Leeuwarden, Hoek Spanjaardslaan 8:45 17:11
Leeuwarden, Sint Bonifatiuspark 8:46 17:12
Leeuwarden, De Bontekoe 8:47 17:13
Leeuwarden, Vliegveld 8:47 17:14
Holwerd, Holwerd Provincialeweg 9:11 17:41
Holwerd, VeerdamA 9:15 17:45

Alle haltes tonen 7012 7046
Leeuwarden, BusstationV 8:38a 17:09
Leeuwarden, Harlingersingel 8:42a 17:14
Leeuwarden, Hoek Spanjaardslaan 8:43a 17:15
Leeuwarden, Sint Bonifatiuspark 8:44a 17:16
Leeuwarden, De Bontekoe 8:45a 17:17
Leeuwarden, Vliegveld 8:46a 17:17
Jelsum, Vijverzathe 8:47a -
Jelsum, Jelsum 8:48 -
Koarnjum, Weg naar Koarnjum 8:49 -
Feinsum, Feinsum 8:54 -
Hijum, Hijum Provincialeweg 8:55 -
Hallum, Hallum Provincialeweg 8:58 -
Marrum, Marrum Provincialeweg 9:00 -
Ferwert, Ferwert Provincialeweg 9:03 -
Blije, Ferwerterrijp 9:05 -
Blije, Blije Provincialeweg 9:07 -
Holwerd, Holwerd Provincialeweg 9:11 17:41
Holwerd, VeerdamA 9:15 17:45

a: Via Jelsum, Jelsum.

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.