Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Lijn 66: Leeuwarden naar HolwerdPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
1 januari 2019
Haltenummer: 
20640600 (Holwerd, Holwerd Provincialeweg)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Kerstvakantie van 24 december 2018 t/m 4 januari 2019. Voorjaarsvakantie van 18 februari t/m 22 februari 2019. Goede Vrijdag en Meivakantie van 19 april t/m 3 mei 2019. Zomervakantie van 15 juli t/m 23 augustus 2019. Herfstvakantie van 21 oktober t/m 25 oktober 2019. Kerstvakantie van 23 december 2019 t/m 3 januari 2020.

Op beide Kerstdagen (25 en 26 december), Nieuwjaarsdag (1 januari), Paasmaandag (22 april), Hemelvaartsdag (30 mei) en Pinkstermaandag (10 juni) wordt de dienstregeling als op zondag gereden. Op Goede Vrijdag (19 april), en de vrijdag na Hemelvaart (31 mei) wordt de vakantieregeling gereden. Op Koningsdag (27 april) wordt de dienstregeling als op zaterdag gereden. Op Bevrijdingsdag (5 mei) wordt de dienstregeling als op zondag gereden.

Alle haltes tonen 1004 1008 1012a 1016 1020a 1024 1028b 1032 1036c 1040 1044d 1048
Leeuwarden, BusstationV 6:19 8:34 9:34 10:34 11:34 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04
Leeuwarden, Harlingersingel 6:24 8:39 9:39 10:39 11:39 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09
Leeuwarden, Hoek Spanjaardslaan 6:25 8:40 9:40 10:40 11:40 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10
Leeuwarden, Sint Bonifatiuspark 6:26 8:41 9:41 10:41 11:41 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11
Leeuwarden, De Bontekoe 6:27 8:42 9:42 10:42 11:42 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12
Leeuwarden, Vliegveld 6:27 8:42 9:42 10:42 11:42 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12
Holwerd, Holwerd Provincialeweg 6:51 9:06 10:06 11:06 12:06 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36
Holwerd, VeerdamA 6:55 9:10 10:10 11:10 12:10 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40

a: Alleen op maandag en vrijdag in de maanden mei tot en met september.
b: Alleen op vrijdag in de maanden mei tot en met oktober. Ook op maandag in de maanden juni, juli en augustus.
c: Alleen op vrijdag in de maanden juni tot en met oktober.
d: Alleen op vrijdag in de maanden juni, juli en augustus.

Alle haltes tonen 1004 1008 1012a 1016 1020a 1024 1028b 1032 1036c 1040 1044d 1048
Leeuwarden, BusstationV 6:19 8:34 9:34 10:34 11:34 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04
Leeuwarden, Harlingersingel 6:24 8:39 9:39 10:39 11:39 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09
Leeuwarden, Hoek Spanjaardslaan 6:25 8:40 9:40 10:40 11:40 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10
Leeuwarden, Sint Bonifatiuspark 6:26 8:41 9:41 10:41 11:41 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11
Leeuwarden, De Bontekoe 6:27 8:42 9:42 10:42 11:42 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12
Leeuwarden, Vliegveld 6:27 8:42 9:42 10:42 11:42 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12
Holwerd, Holwerd Provincialeweg 6:51 9:06 10:06 11:06 12:06 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36
Holwerd, VeerdamA 6:55 9:10 10:10 11:10 12:10 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40

a: Alleen op maandag en vrijdag in de maanden mei tot en met september.
b: Alleen op vrijdag in de maanden mei tot en met oktober. Ook op maandag in de maanden juni, juli en augustus.
c: Alleen op vrijdag in de maanden juni tot en met oktober.
d: Alleen op vrijdag in de maanden juni, juli en augustus.

Alle haltes tonen 6004a 6012 6016b 6020 6024a 6030 6034a 6038 6042b 6046 6050b 6054
Leeuwarden, BusstationV 6:19c 8:34 9:34 10:34 11:34 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04
Leeuwarden, Harlingersingel 6:24c 8:39 9:39 10:39 11:39 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09
Leeuwarden, Hoek Spanjaardslaan 6:25c 8:40 9:40 10:40 11:40 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10
Leeuwarden, Sint Bonifatiuspark 6:26c 8:41 9:41 10:41 11:41 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11
Leeuwarden, De Bontekoe 6:27c 8:42 9:42 10:42 11:42 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12
Leeuwarden, Vliegveld 6:28c 8:42 9:42 10:42 11:42 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12
Jelsum, Vijverzathe 6:29c - - - - - - - - - - -
Jelsum, Jelsum 6:30 - - - - - - - - - - -
Koarnjum, Weg naar Koarnjum 6:31 - - - - - - - - - - -
Feinsum, Feinsum 6:37 - - - - - - - - - - -
Hijum, Hijum Provincialeweg 6:39 - - - - - - - - - - -
Hallum, Hallum Provincialeweg 6:42 - - - - - - - - - - -
Marrum, Marrum Provincialeweg 6:44 - - - - - - - - - - -
Ferwert, Ferwert Provincialeweg 6:47 - - - - - - - - - - -
Blije, Ferwerterrijp 6:49 - - - - - - - - - - -
Blije, Blije Provincialeweg 6:51 - - - - - - - - - - -
Holwerd, Holwerd Provincialeweg 6:55 9:06 10:06 11:06 12:06 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36
Holwerd, VeerdamA 6:59 9:10 10:10 11:10 12:10 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40

a: Alleen in de maanden juni, juli en augustus.
b: Alleen in de maanden juli en augustus.
c: Via Jelsum, Jelsum.

Alle haltes tonen 7012 7020 7030 7038 7042a 7046 7050b 7054
Leeuwarden, BusstationV 8:34c 10:34 13:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04
Leeuwarden, Harlingersingel 8:39c 10:39 13:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09
Leeuwarden, Hoek Spanjaardslaan 8:40c 10:40 13:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10
Leeuwarden, Sint Bonifatiuspark 8:41c 10:41 13:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11
Leeuwarden, De Bontekoe 8:42c 10:42 13:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12
Leeuwarden, Vliegveld 8:43c 10:42 13:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12
Jelsum, Vijverzathe 8:44c - - - - - - -
Jelsum, Jelsum 8:45 - - - - - - -
Koarnjum, Weg naar Koarnjum 8:46 - - - - - - -
Feinsum, Feinsum 8:52 - - - - - - -
Hijum, Hijum Provincialeweg 8:53 - - - - - - -
Hallum, Hallum Provincialeweg 8:56 - - - - - - -
Marrum, Marrum Provincialeweg 8:59 - - - - - - -
Ferwert, Ferwert Provincialeweg 9:02 - - - - - - -
Blije, Ferwerterrijp 9:04 - - - - - - -
Blije, Blije Provincialeweg 9:06 - - - - - - -
Holwerd, Holwerd Provincialeweg 9:10 11:06 13:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36
Holwerd, VeerdamA 9:14 11:10 13:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40

a: Alleen in de maanden juni tot en met september.
b: Alleen in de maanden juni, juli en augustus.
c: Via Jelsum, Jelsum.

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.