Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling Kies regio

Check de corona-updates voor vertrek en plan je reis in de reisplanner!
Klik hier voor de coronamaatregelen.

Lijn 155: Lauwersoog naar LeeuwardenPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
Haltenummer: 
10380110 (Lauwersoog, Dorp)
OV Reisinformatie: 
0800 0232545
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Vakanties: Beperkte dienstregeling: 21 maart t/m 11 juli 2021 m.u.v. Meivakantie en speciale dagen. Standaard dienstregeling: 21 augustus t/m 10 december 2021 m.u.v. Herfstvakantie. Meivakantie: 3 t/m 7 mei 2021. Zomervakantie: 12 juli t/m 20 augustus 2021. Herfstvakantie 18 oktober t/m 22 oktober 2021.

Speciale dagen: Op Paasmaandag (5 april), Hemelvaartsdag (13 mei) en Pinkstermaandag (24 mei) wordt de dienstregeling als op zondag gereden. Op Goede Vrijdag (2 april), 26 april en 14 mei wordt gereden als vakantieregeling. Op Koningsdag (27 april) wordt de dienstregeling als op zaterdag gereden.

Alle haltes tonen 1003 1007 1011 1015 1019 1023 1027 1031 1035 1039 1043 1047
Lauwersoog, DorpV 6:11 - 7:01 8:15 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:16
Lauwersoog, Visafslag 6:12 - 7:02 8:17 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:18
Lauwersoog, VeerhavenA - - - 8:19 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:20
Lauwersoog, VeerhavenV - - - 8:22 9:20 10:20 11:22 12:20 13:20 14:22 15:20 16:23
Oostmahorn, Esonstad - - 7:14 - - - - - - - - -
Anjum, Oostmahorn - - 7:15 - - - - - - - - -
Anjum, Jewier - - 7:16 - - - - - - - - -
Anjum, Nieuweweg 6:19 - 7:18 8:29 9:27 10:27 11:29 12:27 13:27 14:29 15:27 16:30
Morra, Keechsdyk 6:22 - 7:21 8:32 9:30 10:30 11:32 12:30 13:30 14:32 15:30 16:33
Metslawier, Rotonde 6:24 - 7:23 8:34 9:32 10:32 11:34 12:32 13:32 14:34 15:32 16:35
Dokkum, BusstationA 6:31 - 7:30 8:41 9:39 10:39 11:41 12:39 13:39 14:41 15:39 16:42
Dokkum, BusstationV 6:33 7:02 7:32 8:41 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:40 16:42
Dokkum, Watertoren 6:34 7:03 7:33 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:41 16:43
Dokkum, Sionsberg 6:37 7:06 7:36 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:44 16:46
Dokkum, Politiebureau 6:37 7:06 7:36 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:44 16:46
Dokkum, Tolhuis 6:38 7:07 7:37 8:46 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:45 16:47
Feanwâlden, Rûnwei 6:49 7:19 7:49 8:57 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:59
Feanwâlden, StationA 6:50 7:20 7:50 8:58 9:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 17:00
Feanwâlden, StationV 6:52 7:22 7:52 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:02
Feanwâlden, De Swette 6:53 7:23 7:53 9:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:03
Quatrebras, Quatrebras Noord 6:55 7:25 7:55 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:05
Tytsjerk, Swarteweisein 7:01 7:31 8:01 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:11
Groene Ster, Kleine Wielen 7:02 7:32 8:02 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:12
Groene Ster, Ouddeel 7:04 7:34 8:04 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:14
Leeuwarden, Oud Tolhuis 7:06 7:36 8:06 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:16
Leeuwarden, Watertoren 7:08 7:38 8:09 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:18
Leeuwarden, Anemoonstraat 7:09 7:39 8:10 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:19
Leeuwarden, De Bleek 7:10 7:40 8:11 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:20
Leeuwarden, Koepelkerk 7:12 7:42 8:13 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:21 16:21 17:23
Leeuwarden, Blokhuisplein 7:14 7:44 8:15 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:24 16:24 17:26
Leeuwarden, Beursplein 7:15 7:45 8:16 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:26 16:26 17:28
Leeuwarden, BusstationA 7:19 7:49 8:20 9:27 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:30 16:30 17:32

Alle haltes tonen 1051 1055 1059 1063 1067
Lauwersoog, DorpV 17:15 18:15 19:15 20:15 -
Lauwersoog, Visafslag 17:17 18:17 19:17 20:17 -
Lauwersoog, VeerhavenA 17:19 18:19 19:19 20:19 -
Lauwersoog, VeerhavenV 17:22 18:20 19:20 20:22 -
Oostmahorn, Esonstad - - - - -
Anjum, Oostmahorn - - - - -
Anjum, Jewier - - - - -
Anjum, Nieuweweg 17:29 18:27 19:27 20:29 -
Morra, Keechsdyk 17:32 18:30 19:30 20:32 -
Metslawier, Rotonde 17:34 18:32 19:32 20:34 -
Dokkum, BusstationA 17:41 18:39 19:39 20:41 -
Dokkum, BusstationV 17:41 18:41 19:41 20:41 21:41
Dokkum, Watertoren 17:42 18:42 19:42 20:42 21:42
Dokkum, Sionsberg 17:45 18:45 19:45 20:45 21:45
Dokkum, Politiebureau 17:45 18:45 19:45 20:45 21:45
Dokkum, Tolhuis 17:46 18:46 19:46 20:46 21:46
Feanwâlden, Rûnwei 17:57 18:57 19:57 20:57 21:57
Feanwâlden, StationA 17:58 18:58 19:58 20:58 21:58
Feanwâlden, StationV 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00
Feanwâlden, De Swette 18:01 19:01 20:01 21:01 22:01
Quatrebras, Quatrebras Noord 18:03 19:03 20:03 21:03 22:03
Tytsjerk, Swarteweisein 18:09 19:09 20:09 21:09 22:09
Groene Ster, Kleine Wielen 18:10 19:10 20:10 21:10 22:10
Groene Ster, Ouddeel 18:12 19:12 20:12 21:12 22:12
Leeuwarden, Oud Tolhuis 18:14 19:14 20:14 21:14 22:14
Leeuwarden, Watertoren 18:16 19:16 20:16 21:16 22:16
Leeuwarden, Anemoonstraat 18:17 19:17 20:17 21:17 22:17
Leeuwarden, De Bleek 18:18 19:18 20:18 21:18 22:18
Leeuwarden, Koepelkerk 18:20 19:20 20:20 21:20 22:20
Leeuwarden, Blokhuisplein 18:22 19:22 20:22 21:22 22:22
Leeuwarden, Beursplein 18:23 19:23 20:23 21:23 22:23
Leeuwarden, BusstationA 18:25 19:25 20:25 21:25 22:25

Alle haltes tonen 1003 1007 1011 1015 1019 1023 1027 1031 1035 1039 1043 1047
Lauwersoog, DorpV 6:11 - 7:01 8:15 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:16
Lauwersoog, Visafslag 6:12 - 7:02 8:17 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:18
Lauwersoog, VeerhavenA - - - 8:19 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:20
Lauwersoog, VeerhavenV - - - 8:22 9:20 10:20 11:22 12:20 13:20 14:22 15:20 16:23
Oostmahorn, Esonstad - - 7:14 - - - - - - - - -
Anjum, Oostmahorn - - 7:15 - - - - - - - - -
Anjum, Jewier - - 7:16 - - - - - - - - -
Anjum, Nieuweweg 6:19 - 7:18 8:29 9:27 10:27 11:29 12:27 13:27 14:29 15:27 16:30
Morra, Keechsdyk 6:22 - 7:21 8:32 9:30 10:30 11:32 12:30 13:30 14:32 15:30 16:33
Metslawier, Rotonde 6:24 - 7:23 8:34 9:32 10:32 11:34 12:32 13:32 14:34 15:32 16:35
Dokkum, BusstationA 6:31 - 7:30 8:41 9:39 10:39 11:41 12:39 13:39 14:41 15:39 16:42
Dokkum, BusstationV 6:33 7:02 7:32 8:41 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:40 16:42
Dokkum, Watertoren 6:34 7:03 7:33 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:41 16:43
Dokkum, Sionsberg 6:37 7:06 7:36 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:44 16:46
Dokkum, Politiebureau 6:37 7:06 7:36 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:44 16:46
Dokkum, Tolhuis 6:38 7:07 7:37 8:46 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:45 16:47
Feanwâlden, Rûnwei 6:49 7:19 7:49 8:57 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:59
Feanwâlden, StationA 6:50 7:20 7:50 8:58 9:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 17:00
Feanwâlden, StationV 6:52 7:22 7:52 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:02
Feanwâlden, De Swette 6:53 7:23 7:53 9:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:03
Quatrebras, Quatrebras Noord 6:55 7:25 7:55 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:05
Tytsjerk, Swarteweisein 7:01 7:31 8:01 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:11
Groene Ster, Kleine Wielen 7:02 7:32 8:02 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:12
Groene Ster, Ouddeel 7:04 7:34 8:04 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:14
Leeuwarden, Oud Tolhuis 7:06 7:36 8:06 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:16
Leeuwarden, Watertoren 7:08 7:38 8:09 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:18
Leeuwarden, Anemoonstraat 7:09 7:39 8:10 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:19
Leeuwarden, De Bleek 7:10 7:40 8:11 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:20
Leeuwarden, Koepelkerk 7:12 7:42 8:13 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:21 16:21 17:23
Leeuwarden, Blokhuisplein 7:14 7:44 8:15 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:24 16:24 17:26
Leeuwarden, Beursplein 7:15 7:45 8:16 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:26 16:26 17:28
Leeuwarden, BusstationA 7:19 7:49 8:20 9:27 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:30 16:30 17:32

Alle haltes tonen 1051 1055 1059 1063 1067
Lauwersoog, DorpV 17:15 18:15 19:15 20:15 -
Lauwersoog, Visafslag 17:17 18:17 19:17 20:17 -
Lauwersoog, VeerhavenA 17:19 18:19 19:19 20:19 -
Lauwersoog, VeerhavenV 17:22 18:20 19:20 20:22 -
Oostmahorn, Esonstad - - - - -
Anjum, Oostmahorn - - - - -
Anjum, Jewier - - - - -
Anjum, Nieuweweg 17:29 18:27 19:27 20:29 -
Morra, Keechsdyk 17:32 18:30 19:30 20:32 -
Metslawier, Rotonde 17:34 18:32 19:32 20:34 -
Dokkum, BusstationA 17:41 18:39 19:39 20:41 -
Dokkum, BusstationV 17:41 18:41 19:41 20:41 21:41
Dokkum, Watertoren 17:42 18:42 19:42 20:42 21:42
Dokkum, Sionsberg 17:45 18:45 19:45 20:45 21:45
Dokkum, Politiebureau 17:45 18:45 19:45 20:45 21:45
Dokkum, Tolhuis 17:46 18:46 19:46 20:46 21:46
Feanwâlden, Rûnwei 17:57 18:57 19:57 20:57 21:57
Feanwâlden, StationA 17:58 18:58 19:58 20:58 21:58
Feanwâlden, StationV 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00
Feanwâlden, De Swette 18:01 19:01 20:01 21:01 22:01
Quatrebras, Quatrebras Noord 18:03 19:03 20:03 21:03 22:03
Tytsjerk, Swarteweisein 18:09 19:09 20:09 21:09 22:09
Groene Ster, Kleine Wielen 18:10 19:10 20:10 21:10 22:10
Groene Ster, Ouddeel 18:12 19:12 20:12 21:12 22:12
Leeuwarden, Oud Tolhuis 18:14 19:14 20:14 21:14 22:14
Leeuwarden, Watertoren 18:16 19:16 20:16 21:16 22:16
Leeuwarden, Anemoonstraat 18:17 19:17 20:17 21:17 22:17
Leeuwarden, De Bleek 18:18 19:18 20:18 21:18 22:18
Leeuwarden, Koepelkerk 18:20 19:20 20:20 21:20 22:20
Leeuwarden, Blokhuisplein 18:22 19:22 20:22 21:22 22:22
Leeuwarden, Beursplein 18:23 19:23 20:23 21:23 22:23
Leeuwarden, BusstationA 18:25 19:25 20:25 21:25 22:25

Alle haltes tonen 1003 1011 1015 1019 1023 1027 1031 1035 1039 1043 1047 1051
Lauwersoog, DorpV 6:11 7:01 8:15 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:16 17:15
Lauwersoog, Visafslag 6:12 7:02 8:17 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:18 17:17
Lauwersoog, VeerhavenA - - 8:19 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:20 17:19
Lauwersoog, VeerhavenV - - 8:22 9:20 10:20 11:22 12:20 13:20 14:22 15:20 16:23 17:22
Oostmahorn, Esonstad - 7:14 - - - - - - - - - -
Anjum, Oostmahorn - 7:15 - - - - - - - - - -
Anjum, Jewier - 7:16 - - - - - - - - - -
Anjum, Nieuweweg 6:19 7:18 8:29 9:27 10:27 11:29 12:27 13:27 14:29 15:27 16:30 17:29
Morra, Keechsdyk 6:22 7:21 8:32 9:30 10:30 11:32 12:30 13:30 14:32 15:30 16:33 17:32
Metslawier, Rotonde 6:24 7:23 8:34 9:32 10:32 11:34 12:32 13:32 14:34 15:32 16:35 17:34
Dokkum, BusstationA 6:31 7:30 8:41 9:39 10:39 11:41 12:39 13:39 14:41 15:39 16:42 17:41
Dokkum, BusstationV 6:33 7:32 8:41 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:40 16:42 17:41
Dokkum, Watertoren 6:34 7:33 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:41 16:43 17:42
Dokkum, Sionsberg 6:37 7:36 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:44 16:46 17:45
Dokkum, Politiebureau 6:37 7:36 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:44 16:46 17:45
Dokkum, Tolhuis 6:38 7:37 8:46 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:45 16:47 17:46
Feanwâlden, Rûnwei 6:49 7:49 8:57 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:59 17:57
Feanwâlden, StationA 6:50 7:50 8:58 9:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 17:00 17:58
Feanwâlden, StationV 6:52 7:52 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:02 18:00
Feanwâlden, De Swette 6:53 7:53 9:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:03 18:01
Quatrebras, Quatrebras Noord 6:55 7:55 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:05 18:03
Tytsjerk, Swarteweisein 7:01 8:01 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:11 18:09
Groene Ster, Kleine Wielen 7:02 8:02 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:12 18:10
Groene Ster, Ouddeel 7:04 8:04 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:14 18:12
Leeuwarden, Oud Tolhuis 7:06 8:06 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:16 18:14
Leeuwarden, Watertoren 7:08 8:09 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:18 18:16
Leeuwarden, Anemoonstraat 7:09 8:10 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:19 18:17
Leeuwarden, De Bleek 7:10 8:11 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:20 18:18
Leeuwarden, Koepelkerk 7:12 8:13 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:21 16:21 17:23 18:20
Leeuwarden, Blokhuisplein 7:14 8:15 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:24 16:24 17:26 18:22
Leeuwarden, Beursplein 7:15 8:16 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:26 16:26 17:28 18:23
Leeuwarden, BusstationA 7:19 8:20 9:27 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:30 16:30 17:32 18:25

Alle haltes tonen 1055 1059 1063 1067
Lauwersoog, DorpV 18:15 19:15 20:15 -
Lauwersoog, Visafslag 18:17 19:17 20:17 -
Lauwersoog, VeerhavenA 18:19 19:19 20:19 -
Lauwersoog, VeerhavenV 18:20 19:20 20:22 -
Oostmahorn, Esonstad - - - -
Anjum, Oostmahorn - - - -
Anjum, Jewier - - - -
Anjum, Nieuweweg 18:27 19:27 20:29 -
Morra, Keechsdyk 18:30 19:30 20:32 -
Metslawier, Rotonde 18:32 19:32 20:34 -
Dokkum, BusstationA 18:39 19:39 20:41 -
Dokkum, BusstationV 18:41 19:41 20:41 21:41
Dokkum, Watertoren 18:42 19:42 20:42 21:42
Dokkum, Sionsberg 18:45 19:45 20:45 21:45
Dokkum, Politiebureau 18:45 19:45 20:45 21:45
Dokkum, Tolhuis 18:46 19:46 20:46 21:46
Feanwâlden, Rûnwei 18:57 19:57 20:57 21:57
Feanwâlden, StationA 18:58 19:58 20:58 21:58
Feanwâlden, StationV 19:00 20:00 21:00 22:00
Feanwâlden, De Swette 19:01 20:01 21:01 22:01
Quatrebras, Quatrebras Noord 19:03 20:03 21:03 22:03
Tytsjerk, Swarteweisein 19:09 20:09 21:09 22:09
Groene Ster, Kleine Wielen 19:10 20:10 21:10 22:10
Groene Ster, Ouddeel 19:12 20:12 21:12 22:12
Leeuwarden, Oud Tolhuis 19:14 20:14 21:14 22:14
Leeuwarden, Watertoren 19:16 20:16 21:16 22:16
Leeuwarden, Anemoonstraat 19:17 20:17 21:17 22:17
Leeuwarden, De Bleek 19:18 20:18 21:18 22:18
Leeuwarden, Koepelkerk 19:20 20:20 21:20 22:20
Leeuwarden, Blokhuisplein 19:22 20:22 21:22 22:22
Leeuwarden, Beursplein 19:23 20:23 21:23 22:23
Leeuwarden, BusstationA 19:25 20:25 21:25 22:25

Alle haltes tonen 1003 1011 1015 1019 1023 1027 1031 1035 1039 1043 1047 1051
Lauwersoog, DorpV 6:11 7:01 8:15 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:16 17:15
Lauwersoog, Visafslag 6:12 7:02 8:17 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:18 17:17
Lauwersoog, VeerhavenA - - 8:19 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:20 17:19
Lauwersoog, VeerhavenV - - 8:22 9:20 10:20 11:22 12:20 13:20 14:22 15:20 16:23 17:22
Oostmahorn, Esonstad - 7:14 - - - - - - - - - -
Anjum, Oostmahorn - 7:15 - - - - - - - - - -
Anjum, Jewier - 7:16 - - - - - - - - - -
Anjum, Nieuweweg 6:19 7:18 8:29 9:27 10:27 11:29 12:27 13:27 14:29 15:27 16:30 17:29
Morra, Keechsdyk 6:22 7:21 8:32 9:30 10:30 11:32 12:30 13:30 14:32 15:30 16:33 17:32
Metslawier, Rotonde 6:24 7:23 8:34 9:32 10:32 11:34 12:32 13:32 14:34 15:32 16:35 17:34
Dokkum, BusstationA 6:31 7:30 8:41 9:39 10:39 11:41 12:39 13:39 14:41 15:39 16:42 17:41
Dokkum, BusstationV 6:33 7:32 8:41 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:40 16:42 17:41
Dokkum, Watertoren 6:34 7:33 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:41 16:43 17:42
Dokkum, Sionsberg 6:37 7:36 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:44 16:46 17:45
Dokkum, Politiebureau 6:37 7:36 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:44 16:46 17:45
Dokkum, Tolhuis 6:38 7:37 8:46 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:45 16:47 17:46
Feanwâlden, Rûnwei 6:49 7:49 8:57 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:59 17:57
Feanwâlden, StationA 6:50 7:50 8:58 9:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 17:00 17:58
Feanwâlden, StationV 6:52 7:52 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:02 18:00
Feanwâlden, De Swette 6:53 7:53 9:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:03 18:01
Quatrebras, Quatrebras Noord 6:55 7:55 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:05 18:03
Tytsjerk, Swarteweisein 7:01 8:01 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:11 18:09
Groene Ster, Kleine Wielen 7:02 8:02 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:12 18:10
Groene Ster, Ouddeel 7:04 8:04 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:14 18:12
Leeuwarden, Oud Tolhuis 7:06 8:06 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:16 18:14
Leeuwarden, Watertoren 7:08 8:09 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:18 18:16
Leeuwarden, Anemoonstraat 7:09 8:10 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:19 18:17
Leeuwarden, De Bleek 7:10 8:11 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:20 18:18
Leeuwarden, Koepelkerk 7:12 8:13 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:21 16:21 17:23 18:20
Leeuwarden, Blokhuisplein 7:14 8:15 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:24 16:24 17:26 18:22
Leeuwarden, Beursplein 7:15 8:16 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:26 16:26 17:28 18:23
Leeuwarden, BusstationA 7:19 8:20 9:27 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:30 16:30 17:32 18:25

Alle haltes tonen 1055 1059 1063 1067
Lauwersoog, DorpV 18:15 19:15 20:15 -
Lauwersoog, Visafslag 18:17 19:17 20:17 -
Lauwersoog, VeerhavenA 18:19 19:19 20:19 -
Lauwersoog, VeerhavenV 18:20 19:20 20:22 -
Oostmahorn, Esonstad - - - -
Anjum, Oostmahorn - - - -
Anjum, Jewier - - - -
Anjum, Nieuweweg 18:27 19:27 20:29 -
Morra, Keechsdyk 18:30 19:30 20:32 -
Metslawier, Rotonde 18:32 19:32 20:34 -
Dokkum, BusstationA 18:39 19:39 20:41 -
Dokkum, BusstationV 18:41 19:41 20:41 21:41
Dokkum, Watertoren 18:42 19:42 20:42 21:42
Dokkum, Sionsberg 18:45 19:45 20:45 21:45
Dokkum, Politiebureau 18:45 19:45 20:45 21:45
Dokkum, Tolhuis 18:46 19:46 20:46 21:46
Feanwâlden, Rûnwei 18:57 19:57 20:57 21:57
Feanwâlden, StationA 18:58 19:58 20:58 21:58
Feanwâlden, StationV 19:00 20:00 21:00 22:00
Feanwâlden, De Swette 19:01 20:01 21:01 22:01
Quatrebras, Quatrebras Noord 19:03 20:03 21:03 22:03
Tytsjerk, Swarteweisein 19:09 20:09 21:09 22:09
Groene Ster, Kleine Wielen 19:10 20:10 21:10 22:10
Groene Ster, Ouddeel 19:12 20:12 21:12 22:12
Leeuwarden, Oud Tolhuis 19:14 20:14 21:14 22:14
Leeuwarden, Watertoren 19:16 20:16 21:16 22:16
Leeuwarden, Anemoonstraat 19:17 20:17 21:17 22:17
Leeuwarden, De Bleek 19:18 20:18 21:18 22:18
Leeuwarden, Koepelkerk 19:20 20:20 21:20 22:20
Leeuwarden, Blokhuisplein 19:22 20:22 21:22 22:22
Leeuwarden, Beursplein 19:23 20:23 21:23 22:23
Leeuwarden, BusstationA 19:25 20:25 21:25 22:25

Alle haltes tonen 6003 6007 6011 6015 6019 6023 6027 6031 6035 6039 6043 6047
Lauwersoog, DorpV - 8:15 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:16 17:16 18:16
Lauwersoog, Visafslag - 8:17 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:18 17:18 18:18
Lauwersoog, VeerhavenA - 8:19 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:20 17:20 18:20
Lauwersoog, VeerhavenV - 8:22 9:20 10:20 11:22 12:20 13:20 14:22 15:20 16:23 17:23 18:21
Anjum, Nieuweweg - 8:30 9:28 10:28 11:30 12:28 13:28 14:30 15:28 16:31 17:31 18:29
Morra, Keechsdyk - 8:32 9:30 10:30 11:32 12:30 13:30 14:32 15:30 16:33 17:33 18:31
Metslawier, Rotonde - 8:34 9:32 10:32 11:34 12:32 13:32 14:34 15:32 16:35 17:35 18:33
Dokkum, BusstationA - 8:41 9:39 10:39 11:41 12:39 13:39 14:41 15:39 16:42 17:42 18:40
Dokkum, BusstationV 7:41 8:41 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:42 17:42 18:42
Dokkum, Watertoren 7:42 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:43 17:43 18:43
Dokkum, Sionsberg 7:45 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:46 17:46 18:46
Dokkum, Politiebureau 7:45 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:46 17:46 18:46
Dokkum, Tolhuis 7:46 8:46 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:47 17:47 18:47
Feanwâlden, Rûnwei 7:57 8:57 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57
Feanwâlden, StationA 7:58 8:58 9:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58
Feanwâlden, StationV 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Feanwâlden, De Swette 8:01 9:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01
Quatrebras, Quatrebras Noord 8:03 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03
Tytsjerk, Swarteweisein 8:09 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09
Groene Ster, Kleine Wielen 8:10 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10
Groene Ster, Ouddeel 8:12 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12
Leeuwarden, Oud Tolhuis 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14
Leeuwarden, Watertoren 8:16 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16
Leeuwarden, Anemoonstraat 8:17 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17
Leeuwarden, De Bleek 8:18 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18
Leeuwarden, Koepelkerk 8:20 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20
Leeuwarden, Blokhuisplein 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22
Leeuwarden, Beursplein 8:23 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23
Leeuwarden, BusstationA 8:25 9:25 10:25 11:25 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:25 18:25 19:25

Alle haltes tonen 6051 6055 6059
Lauwersoog, DorpV 19:16 20:16 -
Lauwersoog, Visafslag 19:18 20:18 -
Lauwersoog, VeerhavenA 19:20 20:20 -
Lauwersoog, VeerhavenV 19:21 20:23 -
Anjum, Nieuweweg 19:29 20:31 -
Morra, Keechsdyk 19:31 20:33 -
Metslawier, Rotonde 19:33 20:35 -
Dokkum, BusstationA 19:40 20:42 -
Dokkum, BusstationV 19:42 20:42 21:42
Dokkum, Watertoren 19:43 20:43 21:43
Dokkum, Sionsberg 19:46 20:46 21:46
Dokkum, Politiebureau 19:46 20:46 21:46
Dokkum, Tolhuis 19:47 20:47 21:47
Feanwâlden, Rûnwei 19:57 20:57 21:57
Feanwâlden, StationA 19:58 20:58 21:58
Feanwâlden, StationV 20:00 21:00 22:00
Feanwâlden, De Swette 20:01 21:01 22:01
Quatrebras, Quatrebras Noord 20:03 21:03 22:03
Tytsjerk, Swarteweisein 20:09 21:09 22:09
Groene Ster, Kleine Wielen 20:10 21:10 22:10
Groene Ster, Ouddeel 20:12 21:12 22:12
Leeuwarden, Oud Tolhuis 20:14 21:14 22:14
Leeuwarden, Watertoren 20:16 21:16 22:16
Leeuwarden, Anemoonstraat 20:17 21:17 22:17
Leeuwarden, De Bleek 20:18 21:18 22:18
Leeuwarden, Koepelkerk 20:20 21:20 22:20
Leeuwarden, Blokhuisplein 20:22 21:22 22:22
Leeuwarden, Beursplein 20:23 21:23 22:23
Leeuwarden, BusstationA 20:25 21:25 22:25

Alle haltes tonen 7003 7007 7011 7015 7019 7023 7027 7031 7035 7039 7043 7047
Lauwersoog, DorpV 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:16
Lauwersoog, Visafslag 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18
Lauwersoog, VeerhavenA 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20
Lauwersoog, VeerhavenV 9:21 10:21 11:23 12:21 13:21 14:23 15:21 16:23 17:23 18:21 19:21 20:23
Anjum, Nieuweweg 9:29 10:29 11:31 12:29 13:29 14:31 15:29 16:31 17:31 18:29 19:29 20:31
Morra, Keechsdyk 9:31 10:31 11:33 12:31 13:31 14:33 15:31 16:33 17:33 18:31 19:31 20:33
Metslawier, Rotonde 9:33 10:33 11:35 12:33 13:33 14:35 15:33 16:35 17:35 18:33 19:33 20:35
Dokkum, BusstationA 9:40 10:40 11:42 12:40 13:40 14:42 15:40 16:42 17:42 18:40 19:40 20:42
Dokkum, BusstationV 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 20:42
Dokkum, Watertoren 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43 20:43
Dokkum, Sionsberg 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45
Dokkum, Politiebureau 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45
Dokkum, Tolhuis 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46 20:46
Feanwâlden, Rûnwei 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57 20:57
Feanwâlden, StationA 9:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58 20:58
Feanwâlden, StationV 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Feanwâlden, De Swette 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01 21:01
Quatrebras, Quatrebras Noord 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:03 21:03
Tytsjerk, Swarteweisein 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:08 21:08
Groene Ster, Kleine Wielen 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:09 21:09
Groene Ster, Ouddeel 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:11 21:11
Leeuwarden, Oud Tolhuis 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13 21:13
Leeuwarden, Watertoren 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15
Leeuwarden, Anemoonstraat 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:16 21:16
Leeuwarden, De Bleek 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:17 21:17
Leeuwarden, Koepelkerk 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:19 21:19
Leeuwarden, Blokhuisplein 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:21 21:21
Leeuwarden, Beursplein 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:22 21:22
Leeuwarden, BusstationA 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:24 21:24

Alle haltes tonen 7051
Lauwersoog, DorpV -
Lauwersoog, Visafslag -
Lauwersoog, VeerhavenA -
Lauwersoog, VeerhavenV -
Anjum, Nieuweweg -
Morra, Keechsdyk -
Metslawier, Rotonde -
Dokkum, BusstationA -
Dokkum, BusstationV 21:42
Dokkum, Watertoren 21:43
Dokkum, Sionsberg 21:45
Dokkum, Politiebureau 21:45
Dokkum, Tolhuis 21:46
Feanwâlden, Rûnwei 21:57
Feanwâlden, StationA 21:58
Feanwâlden, StationV 22:00
Feanwâlden, De Swette 22:01
Quatrebras, Quatrebras Noord 22:03
Tytsjerk, Swarteweisein 22:08
Groene Ster, Kleine Wielen 22:09
Groene Ster, Ouddeel 22:11
Leeuwarden, Oud Tolhuis 22:13
Leeuwarden, Watertoren 22:15
Leeuwarden, Anemoonstraat 22:16
Leeuwarden, De Bleek 22:17
Leeuwarden, Koepelkerk 22:19
Leeuwarden, Blokhuisplein 22:21
Leeuwarden, Beursplein 22:22
Leeuwarden, BusstationA 22:24

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.