Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Lijn 7: Busstation naar ZuiderburenPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
25 maart 2020
Haltenummer: 
23741020 (Leeuwarden, Ytjesân)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

LET OP: AANGEPASTE DIENSTREGELING VANAF 25 MAART! Vanaf woensdag 25 maart rijden ook de bussen van Arriva in Friesland een aangepaste dienstregeling. Plan je reis niet te ver van te voren, tot maximaal een uur voor vertrek kan er nog iets wijzigen.

LET OP: AANGEPASTE DIENSTREGELING VANAF 25 MAART! Vanaf woensdag 25 maart rijden ook de bussen van Arriva in Friesland een aangepaste dienstregeling. Plan je reis niet te ver van te voren, tot maximaal een uur voor vertrek kan er nog iets wijzigen.

Alle haltes tonen 2007 2011 2015 2019 2023 2027 2031 2035 2039 2043 2047 2051
Leeuwarden, BusstationV 6:32 7:32 8:32 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32
Leeuwarden, Maria Louisastraat 6:34 7:34 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34
Leeuwarden, Vegelinstraat 6:35 7:35 8:35 9:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35
Leeuwarden, Verstolkstraat 6:36 7:36 8:36 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36
Leeuwarden, Spoorstraat 6:36 7:36 8:36 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36
Leeuwarden, Fruitstraat 6:37 7:37 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37
Leeuwarden, Knoopstraat 6:37 7:37 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37
Leeuwarden, Appelstraat 6:38 7:38 8:38 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38
Leeuwarden, Tijnjedijk 6:39 7:39 8:39 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39
Leeuwarden, Drachtsterweg 6:42 7:42 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42
Leeuwarden, Het Var 6:43 7:43 8:43 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43
Leeuwarden, Het Zool 6:43 7:43 8:43 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43
Leeuwarden, De Wetering 6:43 7:43 8:43 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43
Leeuwarden, De Boorne 6:44 7:44 8:44 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44
Leeuwarden, Witte Mar 6:45 7:45 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45
Leeuwarden, Noarder Stienplaat 6:46 7:46 8:46 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46
Leeuwarden, Ytjesân 6:47 7:47 8:47 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47
Leeuwarden, Suder StienplaatA 6:48 7:48 8:48 9:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48

Alle haltes tonen 2055 2059 2063 2067 2071 2075
Leeuwarden, BusstationV 18:32 19:32 20:32 21:32 22:32 23:32
Leeuwarden, Maria Louisastraat 18:34 19:34 20:34 21:34 22:34 23:34
Leeuwarden, Vegelinstraat 18:35 19:35 20:35 21:35 22:35 23:35
Leeuwarden, Verstolkstraat 18:36 19:36 20:36 21:36 22:36 23:36
Leeuwarden, Spoorstraat 18:36 19:36 20:36 21:36 22:36 23:36
Leeuwarden, Fruitstraat 18:37 19:37 20:37 21:37 22:37 23:37
Leeuwarden, Knoopstraat 18:37 19:37 20:37 21:37 22:37 23:37
Leeuwarden, Appelstraat 18:38 19:38 20:38 21:38 22:38 23:38
Leeuwarden, Tijnjedijk 18:39 19:39 20:39 21:39 22:39 23:39
Leeuwarden, Drachtsterweg 18:42 19:42 20:42 21:42 22:42 23:42
Leeuwarden, Het Var 18:43 19:43 20:43 21:43 22:43 23:43
Leeuwarden, Het Zool 18:43 19:43 20:43 21:43 22:43 23:43
Leeuwarden, De Wetering 18:43 19:43 20:43 21:43 22:43 23:43
Leeuwarden, De Boorne 18:44 19:44 20:44 21:44 22:44 23:44
Leeuwarden, Witte Mar 18:45 19:45 20:45 21:45 22:45 23:45
Leeuwarden, Noarder Stienplaat 18:46 19:46 20:46 21:46 22:46 23:46
Leeuwarden, Ytjesân 18:47 19:47 20:47 21:47 22:47 23:47
Leeuwarden, Suder StienplaatA 18:48 19:48 20:48 21:48 22:48 23:48

Alle haltes tonen 2603 2607 2611 2615 2619 2623 2627 2631 2635 2639 2643 2647
Leeuwarden, BusstationV 7:32 8:32 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32
Leeuwarden, Maria Louisastraat 7:34 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34
Leeuwarden, Vegelinstraat 7:35 8:35 9:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35
Leeuwarden, Verstolkstraat 7:36 8:36 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36
Leeuwarden, Spoorstraat 7:36 8:36 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36
Leeuwarden, Fruitstraat 7:37 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37
Leeuwarden, Knoopstraat 7:37 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37
Leeuwarden, Appelstraat 7:38 8:38 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38
Leeuwarden, Tijnjedijk 7:39 8:39 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39
Leeuwarden, Drachtsterweg 7:42 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42
Leeuwarden, Het Var 7:43 8:43 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43
Leeuwarden, Het Zool 7:43 8:43 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43
Leeuwarden, De Wetering 7:43 8:43 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43
Leeuwarden, De Boorne 7:44 8:44 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44
Leeuwarden, Witte Mar 7:45 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45
Leeuwarden, Noarder Stienplaat 7:46 8:46 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46
Leeuwarden, Ytjesân 7:47 8:47 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47
Leeuwarden, Suder StienplaatA 7:48 8:48 9:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48

Alle haltes tonen 2651 2655 2659 2663 2667
Leeuwarden, BusstationV 19:32 20:32 21:32 22:32 23:32
Leeuwarden, Maria Louisastraat 19:34 20:34 21:34 22:34 23:34
Leeuwarden, Vegelinstraat 19:35 20:35 21:35 22:35 23:35
Leeuwarden, Verstolkstraat 19:36 20:36 21:36 22:36 23:36
Leeuwarden, Spoorstraat 19:36 20:36 21:36 22:36 23:36
Leeuwarden, Fruitstraat 19:37 20:37 21:37 22:37 23:37
Leeuwarden, Knoopstraat 19:37 20:37 21:37 22:37 23:37
Leeuwarden, Appelstraat 19:38 20:38 21:38 22:38 23:38
Leeuwarden, Tijnjedijk 19:39 20:39 21:39 22:39 23:39
Leeuwarden, Drachtsterweg 19:42 20:42 21:42 22:42 23:42
Leeuwarden, Het Var 19:43 20:43 21:43 22:43 23:43
Leeuwarden, Het Zool 19:43 20:43 21:43 22:43 23:43
Leeuwarden, De Wetering 19:43 20:43 21:43 22:43 23:43
Leeuwarden, De Boorne 19:44 20:44 21:44 22:44 23:44
Leeuwarden, Witte Mar 19:45 20:45 21:45 22:45 23:45
Leeuwarden, Noarder Stienplaat 19:46 20:46 21:46 22:46 23:46
Leeuwarden, Ytjesân 19:47 20:47 21:47 22:47 23:47
Leeuwarden, Suder StienplaatA 19:48 20:48 21:48 22:48 23:48

Alle haltes tonen 7003 7007 7011 7015 7019 7023 7027 7031 7035 7039 7043 7047
Leeuwarden, BusstationV 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32
Leeuwarden, Maria Louisastraat 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:34
Leeuwarden, Vegelinstraat 9:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35
Leeuwarden, Verstolkstraat 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36 20:36
Leeuwarden, Spoorstraat 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36 20:36
Leeuwarden, Fruitstraat 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37 20:37
Leeuwarden, Knoopstraat 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37 20:37
Leeuwarden, Appelstraat 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:38
Leeuwarden, Tijnjedijk 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39 20:39
Leeuwarden, Drachtsterweg 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 20:42
Leeuwarden, Het Var 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43 20:43
Leeuwarden, Het Zool 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43 20:43
Leeuwarden, De Wetering 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43 20:43
Leeuwarden, De Boorne 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44 20:44
Leeuwarden, Witte Mar 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45
Leeuwarden, Noarder Stienplaat 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46 20:46
Leeuwarden, Ytjesân 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47 20:47
Leeuwarden, Suder StienplaatA 9:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48 20:48

Alle haltes tonen 7051 7055 7059
Leeuwarden, BusstationV 21:32 22:32 23:32
Leeuwarden, Maria Louisastraat 21:34 22:34 23:34
Leeuwarden, Vegelinstraat 21:35 22:35 23:35
Leeuwarden, Verstolkstraat 21:36 22:36 23:36
Leeuwarden, Spoorstraat 21:36 22:36 23:36
Leeuwarden, Fruitstraat 21:37 22:37 23:37
Leeuwarden, Knoopstraat 21:37 22:37 23:37
Leeuwarden, Appelstraat 21:38 22:38 23:38
Leeuwarden, Tijnjedijk 21:39 22:39 23:39
Leeuwarden, Drachtsterweg 21:42 22:42 23:42
Leeuwarden, Het Var 21:43 22:43 23:43
Leeuwarden, Het Zool 21:43 22:43 23:43
Leeuwarden, De Wetering 21:43 22:43 23:43
Leeuwarden, De Boorne 21:44 22:44 23:44
Leeuwarden, Witte Mar 21:45 22:45 23:45
Leeuwarden, Noarder Stienplaat 21:46 22:46 23:46
Leeuwarden, Ytjesân 21:47 22:47 23:47
Leeuwarden, Suder StienplaatA 21:48 22:48 23:48

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.