Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Lijn 7: Busstation naar ZuiderburenPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
15 december 2019
Haltenummer: 
23741020 (Leeuwarden, Ytjesân)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Kerstvakantie van 23 december 2019 t/m 3 januari 2020.Voorjaarsvakantie van 17 februari t/m 21 februari 2020.Goede Vrijdag (10 april) en Meivakantie van 28 april t/m 4 mei 2020.Zomervakantie van 6 juli t/m 14 augustus 2020.Herfstvakantie van 12 oktober t/m 16 oktober 2020.Kerstvakantie van 21 december 2020 t/m 31 december 2020.

Op beide Kerstdagen (25 en 26 december), Nieuwjaarsdag (1 januari), Paasmaandag (13 april), Hemelvaartsdag (21 mei) en Pinkstermaandag (1 juni) wordt de dienstregeling als op zondag gereden.Op Koningsdag (27 april) en op Bevrijdingsdag (5 mei) wordt de dienstregeling als op zaterdag gereden.

Alle haltes tonen 1003 1007 1011 1015 1019 1023 1027 1031 1035 1039 1043 1047
Leeuwarden, BusstationV 6:02 6:32 7:02 7:32 8:02 8:32 9:02 9:32 10:02 10:32 11:02 11:32
Leeuwarden, Maria Louisastraat 6:04 6:34 7:04 7:34 8:04 8:35 9:05 9:35 10:05 10:35 11:05 11:35
Leeuwarden, Vegelinstraat 6:05 6:35 7:05 7:35 8:05 8:36 9:06 9:36 10:06 10:36 11:06 11:36
Leeuwarden, Verstolkstraat 6:06 6:36 7:06 7:36 8:06 8:37 9:07 9:37 10:07 10:37 11:07 11:37
Leeuwarden, Spoorstraat 6:06 6:36 7:06 7:36 8:06 8:37 9:07 9:37 10:07 10:37 11:07 11:37
Leeuwarden, Fruitstraat 6:07 6:37 7:07 7:37 8:07 8:38 9:08 9:38 10:08 10:38 11:08 11:38
Leeuwarden, Knoopstraat 6:07 6:37 7:07 7:37 8:07 8:38 9:08 9:38 10:08 10:38 11:08 11:38
Leeuwarden, Appelstraat 6:08 6:38 7:08 7:38 8:08 8:39 9:09 9:39 10:09 10:39 11:09 11:39
Leeuwarden, Tijnjedijk 6:09 6:39 7:09 7:39 8:09 8:40 9:10 9:40 10:10 10:40 11:10 11:40
Leeuwarden, Drachtsterweg 6:12 6:42 7:12 7:42 8:12 8:43 9:13 9:43 10:13 10:43 11:13 11:43
Leeuwarden, Het Var 6:14 6:44 7:14 7:44 8:14 8:45 9:15 9:45 10:15 10:45 11:15 11:45
Leeuwarden, Het Zool 6:14 6:44 7:14 7:44 8:14 8:45 9:15 9:45 10:15 10:45 11:15 11:45
Leeuwarden, De Wetering 6:14 6:44 7:14 7:44 8:14 8:45 9:15 9:45 10:15 10:45 11:15 11:45
Leeuwarden, De Boorne 6:15 6:45 7:15 7:45 8:15 8:46 9:16 9:46 10:16 10:46 11:16 11:46
Leeuwarden, Witte Mar 6:16 6:46 7:16 7:46 8:16 8:47 9:17 9:47 10:17 10:47 11:17 11:47
Leeuwarden, Noarder Stienplaat 6:17 6:47 7:17 7:47 8:17 8:48 9:18 9:48 10:18 10:48 11:18 11:48
Leeuwarden, Ytjesân 6:18 6:48 7:18 7:48 8:18 8:49 9:19 9:49 10:19 10:49 11:19 11:49
Leeuwarden, Suder StienplaatA 6:19 6:49 7:19 7:49 8:19 8:50 9:20 9:50 10:20 10:50 11:20 11:50

Alle haltes tonen 1051 1055 1059 1063 1067 1071 1075 1079 1083 1087 1091 1095
Leeuwarden, BusstationV 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32
Leeuwarden, Maria Louisastraat 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35
Leeuwarden, Vegelinstraat 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36 15:06 15:36 16:07 16:37 17:07 17:37
Leeuwarden, Verstolkstraat 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:08 16:38 17:08 17:38
Leeuwarden, Spoorstraat 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:08 16:38 17:08 17:38
Leeuwarden, Fruitstraat 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:09 16:39 17:09 17:39
Leeuwarden, Knoopstraat 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:09 16:39 17:09 17:39
Leeuwarden, Appelstraat 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:10 16:40 17:10 17:40
Leeuwarden, Tijnjedijk 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:11 16:41 17:11 17:41
Leeuwarden, Drachtsterweg 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:14 16:44 17:14 17:44
Leeuwarden, Het Var 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:16 16:46 17:16 17:46
Leeuwarden, Het Zool 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:16 16:46 17:16 17:46
Leeuwarden, De Wetering 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:16 16:46 17:16 17:46
Leeuwarden, De Boorne 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46 15:16 15:46 16:17 16:47 17:17 17:47
Leeuwarden, Witte Mar 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47 15:17 15:47 16:18 16:48 17:18 17:48
Leeuwarden, Noarder Stienplaat 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18 14:48 15:18 15:48 16:19 16:49 17:19 17:49
Leeuwarden, Ytjesân 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 16:20 16:50 17:20 17:50
Leeuwarden, Suder StienplaatA 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:21 16:51 17:21 17:51

Alle haltes tonen 1099 1103 1107 1111 1115 1119 1123
Leeuwarden, BusstationV 18:04 18:32 19:32 20:32 21:32 22:32 23:32
Leeuwarden, Maria Louisastraat 18:07 18:34 19:34 20:34 21:34 22:34 23:34
Leeuwarden, Vegelinstraat 18:08 18:35 19:35 20:35 21:35 22:35 23:35
Leeuwarden, Verstolkstraat 18:09 18:36 19:36 20:36 21:36 22:36 23:36
Leeuwarden, Spoorstraat 18:09 18:36 19:36 20:36 21:36 22:36 23:36
Leeuwarden, Fruitstraat 18:10 18:37 19:37 20:37 21:37 22:37 23:37
Leeuwarden, Knoopstraat 18:10 18:37 19:37 20:37 21:37 22:37 23:37
Leeuwarden, Appelstraat 18:11 18:38 19:38 20:38 21:38 22:38 23:38
Leeuwarden, Tijnjedijk 18:12 18:39 19:39 20:39 21:39 22:39 23:39
Leeuwarden, Drachtsterweg 18:15 18:42 19:42 20:42 21:42 22:42 23:42
Leeuwarden, Het Var 18:17 18:44 19:44 20:44 21:44 22:44 23:44
Leeuwarden, Het Zool 18:17 18:44 19:44 20:44 21:44 22:44 23:44
Leeuwarden, De Wetering 18:17 18:44 19:44 20:44 21:44 22:44 23:44
Leeuwarden, De Boorne 18:18 18:45 19:45 20:45 21:45 22:45 23:45
Leeuwarden, Witte Mar 18:19 18:46 19:46 20:46 21:46 22:46 23:46
Leeuwarden, Noarder Stienplaat 18:20 18:47 19:47 20:47 21:47 22:47 23:47
Leeuwarden, Ytjesân 18:21 18:48 19:48 20:48 21:48 22:48 23:48
Leeuwarden, Suder StienplaatA 18:22 18:49 19:49 20:49 21:49 22:49 23:49

Alle haltes tonen 1003 1007 1011 1015 1019 1023 1027 1031 1035 1039 1043 1047
Leeuwarden, BusstationV 6:02 6:32 7:02 7:32 8:02 8:32 9:02 9:32 10:02 10:32 11:02 11:32
Leeuwarden, Maria Louisastraat 6:04 6:34 7:04 7:34 8:04 8:35 9:05 9:35 10:05 10:35 11:05 11:35
Leeuwarden, Vegelinstraat 6:05 6:35 7:05 7:35 8:05 8:36 9:06 9:36 10:06 10:36 11:06 11:36
Leeuwarden, Verstolkstraat 6:06 6:36 7:06 7:36 8:06 8:37 9:07 9:37 10:07 10:37 11:07 11:37
Leeuwarden, Spoorstraat 6:06 6:36 7:06 7:36 8:06 8:37 9:07 9:37 10:07 10:37 11:07 11:37
Leeuwarden, Fruitstraat 6:07 6:37 7:07 7:37 8:07 8:38 9:08 9:38 10:08 10:38 11:08 11:38
Leeuwarden, Knoopstraat 6:07 6:37 7:07 7:37 8:07 8:38 9:08 9:38 10:08 10:38 11:08 11:38
Leeuwarden, Appelstraat 6:08 6:38 7:08 7:38 8:08 8:39 9:09 9:39 10:09 10:39 11:09 11:39
Leeuwarden, Tijnjedijk 6:09 6:39 7:09 7:39 8:09 8:40 9:10 9:40 10:10 10:40 11:10 11:40
Leeuwarden, Drachtsterweg 6:12 6:42 7:12 7:42 8:12 8:43 9:13 9:43 10:13 10:43 11:13 11:43
Leeuwarden, Het Var 6:14 6:44 7:14 7:44 8:14 8:45 9:15 9:45 10:15 10:45 11:15 11:45
Leeuwarden, Het Zool 6:14 6:44 7:14 7:44 8:14 8:45 9:15 9:45 10:15 10:45 11:15 11:45
Leeuwarden, De Wetering 6:14 6:44 7:14 7:44 8:14 8:45 9:15 9:45 10:15 10:45 11:15 11:45
Leeuwarden, De Boorne 6:15 6:45 7:15 7:45 8:15 8:46 9:16 9:46 10:16 10:46 11:16 11:46
Leeuwarden, Witte Mar 6:16 6:46 7:16 7:46 8:16 8:47 9:17 9:47 10:17 10:47 11:17 11:47
Leeuwarden, Noarder Stienplaat 6:17 6:47 7:17 7:47 8:17 8:48 9:18 9:48 10:18 10:48 11:18 11:48
Leeuwarden, Ytjesân 6:18 6:48 7:18 7:48 8:18 8:49 9:19 9:49 10:19 10:49 11:19 11:49
Leeuwarden, Suder StienplaatA 6:19 6:49 7:19 7:49 8:19 8:50 9:20 9:50 10:20 10:50 11:20 11:50

Alle haltes tonen 1051 1055 1059 1063 1067 1071 1075 1079 1083 1087 1091 1095
Leeuwarden, BusstationV 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32
Leeuwarden, Maria Louisastraat 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35
Leeuwarden, Vegelinstraat 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36 15:06 15:36 16:07 16:37 17:07 17:37
Leeuwarden, Verstolkstraat 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:08 16:38 17:08 17:38
Leeuwarden, Spoorstraat 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:08 16:38 17:08 17:38
Leeuwarden, Fruitstraat 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:09 16:39 17:09 17:39
Leeuwarden, Knoopstraat 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:09 16:39 17:09 17:39
Leeuwarden, Appelstraat 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:10 16:40 17:10 17:40
Leeuwarden, Tijnjedijk 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:11 16:41 17:11 17:41
Leeuwarden, Drachtsterweg 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:14 16:44 17:14 17:44
Leeuwarden, Het Var 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:16 16:46 17:16 17:46
Leeuwarden, Het Zool 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:16 16:46 17:16 17:46
Leeuwarden, De Wetering 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:16 16:46 17:16 17:46
Leeuwarden, De Boorne 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46 15:16 15:46 16:17 16:47 17:17 17:47
Leeuwarden, Witte Mar 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47 15:17 15:47 16:18 16:48 17:18 17:48
Leeuwarden, Noarder Stienplaat 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18 14:48 15:18 15:48 16:19 16:49 17:19 17:49
Leeuwarden, Ytjesân 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 16:20 16:50 17:20 17:50
Leeuwarden, Suder StienplaatA 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:21 16:51 17:21 17:51

Alle haltes tonen 1099 1103 1107 1111 1115 1119 1123
Leeuwarden, BusstationV 18:04 18:32 19:32 20:32 21:32 22:32 23:32
Leeuwarden, Maria Louisastraat 18:07 18:34 19:34 20:34 21:34 22:34 23:34
Leeuwarden, Vegelinstraat 18:08 18:35 19:35 20:35 21:35 22:35 23:35
Leeuwarden, Verstolkstraat 18:09 18:36 19:36 20:36 21:36 22:36 23:36
Leeuwarden, Spoorstraat 18:09 18:36 19:36 20:36 21:36 22:36 23:36
Leeuwarden, Fruitstraat 18:10 18:37 19:37 20:37 21:37 22:37 23:37
Leeuwarden, Knoopstraat 18:10 18:37 19:37 20:37 21:37 22:37 23:37
Leeuwarden, Appelstraat 18:11 18:38 19:38 20:38 21:38 22:38 23:38
Leeuwarden, Tijnjedijk 18:12 18:39 19:39 20:39 21:39 22:39 23:39
Leeuwarden, Drachtsterweg 18:15 18:42 19:42 20:42 21:42 22:42 23:42
Leeuwarden, Het Var 18:17 18:44 19:44 20:44 21:44 22:44 23:44
Leeuwarden, Het Zool 18:17 18:44 19:44 20:44 21:44 22:44 23:44
Leeuwarden, De Wetering 18:17 18:44 19:44 20:44 21:44 22:44 23:44
Leeuwarden, De Boorne 18:18 18:45 19:45 20:45 21:45 22:45 23:45
Leeuwarden, Witte Mar 18:19 18:46 19:46 20:46 21:46 22:46 23:46
Leeuwarden, Noarder Stienplaat 18:20 18:47 19:47 20:47 21:47 22:47 23:47
Leeuwarden, Ytjesân 18:21 18:48 19:48 20:48 21:48 22:48 23:48
Leeuwarden, Suder StienplaatA 18:22 18:49 19:49 20:49 21:49 22:49 23:49

Alle haltes tonen 6003 6007 6011 6015 6019 6023 6027 6031 6035 6039 6043 6047
Leeuwarden, BusstationV 7:32 8:32 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32
Leeuwarden, Maria Louisastraat 7:34 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34
Leeuwarden, Vegelinstraat 7:35 8:35 9:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35
Leeuwarden, Verstolkstraat 7:36 8:36 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36
Leeuwarden, Spoorstraat 7:36 8:36 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36
Leeuwarden, Fruitstraat 7:37 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37
Leeuwarden, Knoopstraat 7:37 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37
Leeuwarden, Appelstraat 7:38 8:38 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38
Leeuwarden, Tijnjedijk 7:39 8:39 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39
Leeuwarden, Drachtsterweg 7:42 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42
Leeuwarden, Het Var 7:44 8:44 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44
Leeuwarden, Het Zool 7:44 8:44 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44
Leeuwarden, De Wetering 7:44 8:44 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44
Leeuwarden, De Boorne 7:45 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45
Leeuwarden, Witte Mar 7:46 8:46 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46
Leeuwarden, Noarder Stienplaat 7:47 8:47 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47
Leeuwarden, Ytjesân 7:48 8:48 9:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48
Leeuwarden, Suder StienplaatA 7:49 8:49 9:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49

Alle haltes tonen 6051 6055 6059 6063 6067
Leeuwarden, BusstationV 19:32 20:32 21:32 22:32 23:32
Leeuwarden, Maria Louisastraat 19:34 20:34 21:34 22:34 23:34
Leeuwarden, Vegelinstraat 19:35 20:35 21:35 22:35 23:35
Leeuwarden, Verstolkstraat 19:36 20:36 21:36 22:36 23:36
Leeuwarden, Spoorstraat 19:36 20:36 21:36 22:36 23:36
Leeuwarden, Fruitstraat 19:37 20:37 21:37 22:37 23:37
Leeuwarden, Knoopstraat 19:37 20:37 21:37 22:37 23:37
Leeuwarden, Appelstraat 19:38 20:38 21:38 22:38 23:38
Leeuwarden, Tijnjedijk 19:39 20:39 21:39 22:39 23:39
Leeuwarden, Drachtsterweg 19:42 20:42 21:42 22:42 23:42
Leeuwarden, Het Var 19:44 20:44 21:44 22:44 23:44
Leeuwarden, Het Zool 19:44 20:44 21:44 22:44 23:44
Leeuwarden, De Wetering 19:44 20:44 21:44 22:44 23:44
Leeuwarden, De Boorne 19:45 20:45 21:45 22:45 23:45
Leeuwarden, Witte Mar 19:46 20:46 21:46 22:46 23:46
Leeuwarden, Noarder Stienplaat 19:47 20:47 21:47 22:47 23:47
Leeuwarden, Ytjesân 19:48 20:48 21:48 22:48 23:48
Leeuwarden, Suder StienplaatA 19:49 20:49 21:49 22:49 23:49

Alle haltes tonen 7003 7007 7011 7015 7019 7023 7027 7031 7035 7039 7043 7047
Leeuwarden, BusstationV 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32
Leeuwarden, Maria Louisastraat 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:34
Leeuwarden, Vegelinstraat 9:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35
Leeuwarden, Verstolkstraat 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36 20:36
Leeuwarden, Spoorstraat 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36 20:36
Leeuwarden, Fruitstraat 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37 20:37
Leeuwarden, Knoopstraat 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37 20:37
Leeuwarden, Appelstraat 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:38
Leeuwarden, Tijnjedijk 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39 20:39
Leeuwarden, Drachtsterweg 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 20:42
Leeuwarden, Het Var 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43 20:43
Leeuwarden, Het Zool 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43 20:43
Leeuwarden, De Wetering 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43 20:43
Leeuwarden, De Boorne 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44 20:44
Leeuwarden, Witte Mar 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45
Leeuwarden, Noarder Stienplaat 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46 20:46
Leeuwarden, Ytjesân 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47 20:47
Leeuwarden, Suder StienplaatA 9:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48 20:48

Alle haltes tonen 7051 7055 7059
Leeuwarden, BusstationV 21:32 22:32 23:32
Leeuwarden, Maria Louisastraat 21:34 22:34 23:34
Leeuwarden, Vegelinstraat 21:35 22:35 23:35
Leeuwarden, Verstolkstraat 21:36 22:36 23:36
Leeuwarden, Spoorstraat 21:36 22:36 23:36
Leeuwarden, Fruitstraat 21:37 22:37 23:37
Leeuwarden, Knoopstraat 21:37 22:37 23:37
Leeuwarden, Appelstraat 21:38 22:38 23:38
Leeuwarden, Tijnjedijk 21:39 22:39 23:39
Leeuwarden, Drachtsterweg 21:42 22:42 23:42
Leeuwarden, Het Var 21:43 22:43 23:43
Leeuwarden, Het Zool 21:43 22:43 23:43
Leeuwarden, De Wetering 21:43 22:43 23:43
Leeuwarden, De Boorne 21:44 22:44 23:44
Leeuwarden, Witte Mar 21:45 22:45 23:45
Leeuwarden, Noarder Stienplaat 21:46 22:46 23:46
Leeuwarden, Ytjesân 21:47 22:47 23:47
Leeuwarden, Suder StienplaatA 21:48 22:48 23:48

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.