Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Lijn 7: Busstation naar ZuiderburenPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
9 december 2018
Haltenummer: 
23741020 (Leeuwarden, Ytjesân)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Kerstvakantie van 24 december 2018 t/m 4 januari 2019. Voorjaarsvakantie van 18 februari t/m 22 februari 2019. Goede Vrijdag en Meivakantie van 19 april t/m 3 mei 2019. Zomervakantie van 15 juli t/m 23 augustus 2019. Herfstvakantie van 21 oktober t/m 25 oktober 2019. Kerstvakantie van 23 december 2019 t/m 3 januari 2020.

Op beide Kerstdagen (25 en 26 december), Nieuwjaarsdag (1 januari), Paasmaandag (22 april), Hemelvaartsdag (30 mei) en Pinkstermaandag (10 juni) wordt de dienstregeling als op zondag gereden. Op Goede Vrijdag (19 april), en de vrijdag na Hemelvaart (31 mei) wordt de vakantieregeling gereden. Op Koningsdag (27 april) wordt de dienstregeling als op zaterdag gereden. Op Bevrijdingsdag (5 mei) wordt de dienstregeling als op zondag gereden.

Alle haltes tonen 1003 1007 1011 1015 1019 1023 1027 1031 1035 1039 1043 1047
Leeuwarden, BusstationV 5:52 6:22 6:52 7:22 7:52 8:22 8:52 9:22 9:52 10:22 10:52 11:22
Leeuwarden, Maria Louisastraat 5:53 6:23 6:53 7:23 7:53 8:23 8:54 9:24 9:54 10:24 10:54 11:24
Leeuwarden, Vegelinstraat 5:54 6:24 6:54 7:24 7:54 8:24 8:55 9:25 9:55 10:25 10:55 11:25
Leeuwarden, Verstolkstraat 5:55 6:25 6:55 7:25 7:55 8:25 8:56 9:26 9:56 10:26 10:56 11:26
Leeuwarden, Spoorstraat 5:55 6:25 6:55 7:25 7:55 8:25 8:56 9:26 9:56 10:26 10:56 11:26
Leeuwarden, Fruitstraat 5:56 6:26 6:56 7:26 7:56 8:26 8:57 9:27 9:57 10:27 10:57 11:27
Leeuwarden, Knoopstraat 5:56 6:26 6:56 7:26 7:56 8:26 8:57 9:27 9:57 10:27 10:57 11:27
Leeuwarden, Appelstraat 5:57 6:27 6:57 7:27 7:57 8:27 8:58 9:28 9:58 10:28 10:58 11:28
Leeuwarden, Tijnjedijk 5:58 6:28 6:58 7:28 7:58 8:28 8:59 9:29 9:59 10:29 10:59 11:29
Leeuwarden, Drachtsterweg 6:01 6:31 7:01 7:31 8:01 8:31 9:02 9:32 10:02 10:32 11:02 11:32
Leeuwarden, Het Var 6:03 6:33 7:03 7:33 8:03 8:33 9:04 9:34 10:04 10:34 11:04 11:34
Leeuwarden, Het Zool 6:03 6:33 7:03 7:33 8:03 8:33 9:04 9:34 10:04 10:34 11:04 11:34
Leeuwarden, De Wetering 6:03 6:33 7:03 7:33 8:03 8:33 9:04 9:34 10:04 10:34 11:04 11:34
Leeuwarden, De Boorne 6:04 6:34 7:04 7:34 8:04 8:34 9:05 9:35 10:05 10:35 11:05 11:35
Leeuwarden, Witte Mar 6:05 6:35 7:05 7:35 8:05 8:35 9:06 9:36 10:06 10:36 11:06 11:36
Leeuwarden, Noarder Stienplaat 6:06 6:36 7:06 7:36 8:06 8:36 9:07 9:37 10:07 10:37 11:07 11:37
Leeuwarden, Ytjesân 6:07 6:37 7:07 7:37 8:07 8:37 9:08 9:38 10:08 10:38 11:08 11:38
Leeuwarden, Suder StienplaatA 6:08 6:38 7:08 7:38 8:08 8:38 9:09 9:39 10:09 10:39 11:09 11:39

Alle haltes tonen 1051 1055 1059 1063 1067 1071 1075 1079 1083 1087 1091 1095
Leeuwarden, BusstationV 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22
Leeuwarden, Maria Louisastraat 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24
Leeuwarden, Vegelinstraat 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25
Leeuwarden, Verstolkstraat 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26
Leeuwarden, Spoorstraat 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26
Leeuwarden, Fruitstraat 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27
Leeuwarden, Knoopstraat 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27
Leeuwarden, Appelstraat 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28
Leeuwarden, Tijnjedijk 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29
Leeuwarden, Drachtsterweg 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32
Leeuwarden, Het Var 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34
Leeuwarden, Het Zool 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34
Leeuwarden, De Wetering 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34
Leeuwarden, De Boorne 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35
Leeuwarden, Witte Mar 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36
Leeuwarden, Noarder Stienplaat 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:08 16:38 17:08 17:38
Leeuwarden, Ytjesân 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:09 16:39 17:09 17:39
Leeuwarden, Suder StienplaatA 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:10 16:40 17:10 17:40

Alle haltes tonen 1099 1103 1107 1111 1115 1119 1123
Leeuwarden, BusstationV 17:52 18:22 19:22 20:22 21:22 22:22 23:22
Leeuwarden, Maria Louisastraat 17:54 18:24 19:23 20:23 21:23 22:23 23:23
Leeuwarden, Vegelinstraat 17:55 18:25 19:24 20:24 21:24 22:24 23:24
Leeuwarden, Verstolkstraat 17:56 18:26 19:25 20:25 21:25 22:25 23:25
Leeuwarden, Spoorstraat 17:56 18:26 19:25 20:25 21:25 22:25 23:25
Leeuwarden, Fruitstraat 17:57 18:27 19:26 20:26 21:26 22:26 23:26
Leeuwarden, Knoopstraat 17:57 18:27 19:26 20:26 21:26 22:26 23:26
Leeuwarden, Appelstraat 17:58 18:28 19:27 20:27 21:27 22:27 23:27
Leeuwarden, Tijnjedijk 17:59 18:29 19:28 20:28 21:28 22:28 23:28
Leeuwarden, Drachtsterweg 18:02 18:32 19:31 20:31 21:31 22:31 23:31
Leeuwarden, Het Var 18:04 18:34 19:33 20:33 21:33 22:33 23:33
Leeuwarden, Het Zool 18:04 18:34 19:33 20:33 21:33 22:33 23:33
Leeuwarden, De Wetering 18:04 18:34 19:33 20:33 21:33 22:33 23:33
Leeuwarden, De Boorne 18:05 18:35 19:34 20:34 21:34 22:34 23:34
Leeuwarden, Witte Mar 18:06 18:36 19:35 20:35 21:35 22:35 23:35
Leeuwarden, Noarder Stienplaat 18:08 18:37 19:36 20:36 21:36 22:36 23:36
Leeuwarden, Ytjesân 18:09 18:38 19:37 20:37 21:37 22:37 23:37
Leeuwarden, Suder StienplaatA 18:10 18:39 19:38 20:38 21:38 22:38 23:38

Alle haltes tonen 1003 1007 1011 1015 1019 1023 1027 1031 1035 1039 1043 1047
Leeuwarden, BusstationV 5:52 6:22 6:52 7:22 7:52 8:22 8:52 9:22 9:52 10:22 10:52 11:22
Leeuwarden, Maria Louisastraat 5:53 6:23 6:53 7:23 7:53 8:23 8:54 9:24 9:54 10:24 10:54 11:24
Leeuwarden, Vegelinstraat 5:54 6:24 6:54 7:24 7:54 8:24 8:55 9:25 9:55 10:25 10:55 11:25
Leeuwarden, Verstolkstraat 5:55 6:25 6:55 7:25 7:55 8:25 8:56 9:26 9:56 10:26 10:56 11:26
Leeuwarden, Spoorstraat 5:55 6:25 6:55 7:25 7:55 8:25 8:56 9:26 9:56 10:26 10:56 11:26
Leeuwarden, Fruitstraat 5:56 6:26 6:56 7:26 7:56 8:26 8:57 9:27 9:57 10:27 10:57 11:27
Leeuwarden, Knoopstraat 5:56 6:26 6:56 7:26 7:56 8:26 8:57 9:27 9:57 10:27 10:57 11:27
Leeuwarden, Appelstraat 5:57 6:27 6:57 7:27 7:57 8:27 8:58 9:28 9:58 10:28 10:58 11:28
Leeuwarden, Tijnjedijk 5:58 6:28 6:58 7:28 7:58 8:28 8:59 9:29 9:59 10:29 10:59 11:29
Leeuwarden, Drachtsterweg 6:01 6:31 7:01 7:31 8:01 8:31 9:02 9:32 10:02 10:32 11:02 11:32
Leeuwarden, Het Var 6:03 6:33 7:03 7:33 8:03 8:33 9:04 9:34 10:04 10:34 11:04 11:34
Leeuwarden, Het Zool 6:03 6:33 7:03 7:33 8:03 8:33 9:04 9:34 10:04 10:34 11:04 11:34
Leeuwarden, De Wetering 6:03 6:33 7:03 7:33 8:03 8:33 9:04 9:34 10:04 10:34 11:04 11:34
Leeuwarden, De Boorne 6:04 6:34 7:04 7:34 8:04 8:34 9:05 9:35 10:05 10:35 11:05 11:35
Leeuwarden, Witte Mar 6:05 6:35 7:05 7:35 8:05 8:35 9:06 9:36 10:06 10:36 11:06 11:36
Leeuwarden, Noarder Stienplaat 6:06 6:36 7:06 7:36 8:06 8:36 9:07 9:37 10:07 10:37 11:07 11:37
Leeuwarden, Ytjesân 6:07 6:37 7:07 7:37 8:07 8:37 9:08 9:38 10:08 10:38 11:08 11:38
Leeuwarden, Suder StienplaatA 6:08 6:38 7:08 7:38 8:08 8:38 9:09 9:39 10:09 10:39 11:09 11:39

Alle haltes tonen 1051 1055 1059 1063 1067 1071 1075 1079 1083 1087 1091 1095
Leeuwarden, BusstationV 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22
Leeuwarden, Maria Louisastraat 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24
Leeuwarden, Vegelinstraat 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25
Leeuwarden, Verstolkstraat 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26
Leeuwarden, Spoorstraat 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26
Leeuwarden, Fruitstraat 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27
Leeuwarden, Knoopstraat 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27
Leeuwarden, Appelstraat 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28
Leeuwarden, Tijnjedijk 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29
Leeuwarden, Drachtsterweg 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32
Leeuwarden, Het Var 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34
Leeuwarden, Het Zool 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34
Leeuwarden, De Wetering 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34
Leeuwarden, De Boorne 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35
Leeuwarden, Witte Mar 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36
Leeuwarden, Noarder Stienplaat 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:08 16:38 17:08 17:38
Leeuwarden, Ytjesân 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:09 16:39 17:09 17:39
Leeuwarden, Suder StienplaatA 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:10 16:40 17:10 17:40

Alle haltes tonen 1099 1103 1107 1111 1115 1119 1123
Leeuwarden, BusstationV 17:52 18:22 19:22 20:22 21:22 22:22 23:22
Leeuwarden, Maria Louisastraat 17:54 18:24 19:23 20:23 21:23 22:23 23:23
Leeuwarden, Vegelinstraat 17:55 18:25 19:24 20:24 21:24 22:24 23:24
Leeuwarden, Verstolkstraat 17:56 18:26 19:25 20:25 21:25 22:25 23:25
Leeuwarden, Spoorstraat 17:56 18:26 19:25 20:25 21:25 22:25 23:25
Leeuwarden, Fruitstraat 17:57 18:27 19:26 20:26 21:26 22:26 23:26
Leeuwarden, Knoopstraat 17:57 18:27 19:26 20:26 21:26 22:26 23:26
Leeuwarden, Appelstraat 17:58 18:28 19:27 20:27 21:27 22:27 23:27
Leeuwarden, Tijnjedijk 17:59 18:29 19:28 20:28 21:28 22:28 23:28
Leeuwarden, Drachtsterweg 18:02 18:32 19:31 20:31 21:31 22:31 23:31
Leeuwarden, Het Var 18:04 18:34 19:33 20:33 21:33 22:33 23:33
Leeuwarden, Het Zool 18:04 18:34 19:33 20:33 21:33 22:33 23:33
Leeuwarden, De Wetering 18:04 18:34 19:33 20:33 21:33 22:33 23:33
Leeuwarden, De Boorne 18:05 18:35 19:34 20:34 21:34 22:34 23:34
Leeuwarden, Witte Mar 18:06 18:36 19:35 20:35 21:35 22:35 23:35
Leeuwarden, Noarder Stienplaat 18:08 18:37 19:36 20:36 21:36 22:36 23:36
Leeuwarden, Ytjesân 18:09 18:38 19:37 20:37 21:37 22:37 23:37
Leeuwarden, Suder StienplaatA 18:10 18:39 19:38 20:38 21:38 22:38 23:38

Alle haltes tonen 6005 6009 6013 6017 6021 6025 6029 6033 6037 6041 6045 6049
Leeuwarden, BusstationV 7:22 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22
Leeuwarden, Maria Louisastraat 7:24 8:24 9:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:23
Leeuwarden, Vegelinstraat 7:25 8:25 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:24
Leeuwarden, Verstolkstraat 7:26 8:26 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:25
Leeuwarden, Spoorstraat 7:26 8:26 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:25
Leeuwarden, Fruitstraat 7:27 8:27 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:26
Leeuwarden, Knoopstraat 7:27 8:27 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:26
Leeuwarden, Appelstraat 7:28 8:28 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:27
Leeuwarden, Tijnjedijk 7:29 8:29 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:28
Leeuwarden, Drachtsterweg 7:32 8:32 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:31
Leeuwarden, Het Var 7:34 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:33
Leeuwarden, Het Zool 7:34 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:33
Leeuwarden, De Wetering 7:34 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:33
Leeuwarden, De Boorne 7:35 8:35 9:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:34
Leeuwarden, Witte Mar 7:36 8:36 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:35
Leeuwarden, Noarder Stienplaat 7:37 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:36
Leeuwarden, Ytjesân 7:38 8:38 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:37
Leeuwarden, Suder StienplaatA 7:39 8:39 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:38

Alle haltes tonen 6053 6057 6061 6065 6069
Leeuwarden, BusstationV 19:22 20:22 21:22 22:22 23:22
Leeuwarden, Maria Louisastraat 19:23 20:23 21:23 22:23 23:23
Leeuwarden, Vegelinstraat 19:24 20:24 21:24 22:24 23:24
Leeuwarden, Verstolkstraat 19:25 20:25 21:25 22:25 23:25
Leeuwarden, Spoorstraat 19:25 20:25 21:25 22:25 23:25
Leeuwarden, Fruitstraat 19:26 20:26 21:26 22:26 23:26
Leeuwarden, Knoopstraat 19:26 20:26 21:26 22:26 23:26
Leeuwarden, Appelstraat 19:27 20:27 21:27 22:27 23:27
Leeuwarden, Tijnjedijk 19:28 20:28 21:28 22:28 23:28
Leeuwarden, Drachtsterweg 19:31 20:31 21:31 22:31 23:31
Leeuwarden, Het Var 19:33 20:33 21:33 22:33 23:33
Leeuwarden, Het Zool 19:33 20:33 21:33 22:33 23:33
Leeuwarden, De Wetering 19:33 20:33 21:33 22:33 23:33
Leeuwarden, De Boorne 19:34 20:34 21:34 22:34 23:34
Leeuwarden, Witte Mar 19:35 20:35 21:35 22:35 23:35
Leeuwarden, Noarder Stienplaat 19:36 20:36 21:36 22:36 23:36
Leeuwarden, Ytjesân 19:37 20:37 21:37 22:37 23:37
Leeuwarden, Suder StienplaatA 19:38 20:38 21:38 22:38 23:38

Alle haltes tonen 7005 7009 7013 7017 7021 7025 7029 7033 7037 7041 7045 7049
Leeuwarden, BusstationV 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:22
Leeuwarden, Maria Louisastraat 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23
Leeuwarden, Vegelinstraat 9:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:24
Leeuwarden, Verstolkstraat 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:25
Leeuwarden, Spoorstraat 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:25
Leeuwarden, Fruitstraat 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:26
Leeuwarden, Knoopstraat 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:26
Leeuwarden, Appelstraat 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27
Leeuwarden, Tijnjedijk 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:28
Leeuwarden, Drachtsterweg 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31
Leeuwarden, Het Var 9:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33
Leeuwarden, Het Zool 9:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33
Leeuwarden, De Wetering 9:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33
Leeuwarden, De Boorne 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:34
Leeuwarden, Witte Mar 9:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35
Leeuwarden, Noarder Stienplaat 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36 20:36
Leeuwarden, Ytjesân 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37 20:37
Leeuwarden, Suder StienplaatA 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:38

Alle haltes tonen 7053 7057 7061
Leeuwarden, BusstationV 21:22 22:22 23:22
Leeuwarden, Maria Louisastraat 21:23 22:23 23:23
Leeuwarden, Vegelinstraat 21:24 22:24 23:24
Leeuwarden, Verstolkstraat 21:25 22:25 23:25
Leeuwarden, Spoorstraat 21:25 22:25 23:25
Leeuwarden, Fruitstraat 21:26 22:26 23:26
Leeuwarden, Knoopstraat 21:26 22:26 23:26
Leeuwarden, Appelstraat 21:27 22:27 23:27
Leeuwarden, Tijnjedijk 21:28 22:28 23:28
Leeuwarden, Drachtsterweg 21:31 22:31 23:31
Leeuwarden, Het Var 21:33 22:33 23:33
Leeuwarden, Het Zool 21:33 22:33 23:33
Leeuwarden, De Wetering 21:33 22:33 23:33
Leeuwarden, De Boorne 21:34 22:34 23:34
Leeuwarden, Witte Mar 21:35 22:35 23:35
Leeuwarden, Noarder Stienplaat 21:36 22:36 23:36
Leeuwarden, Ytjesân 21:37 22:37 23:37
Leeuwarden, Suder StienplaatA 21:38 22:38 23:38

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.