Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Vanwege het coronavirus heeft de Rijksoverheid diverse maatregelen getroffen. Als gevolg hiervan zijn er enkele wijzigingen in de dienstregeling. Plan je reis niet te vroeg van tevoren, tot een uur voor vertrek kunnen er eventueel nog aanpassingen plaatsvinden.
Klik hier om te controleren of er wijzigingen zijn voor je reis.

Lijn 66: Leeuwarden naar HolwerdPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
Haltenummer: 
20000050 (Leeuwarden, Busstation)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Zomervakantiedienstregeling geldig vanaf 5 juli t/m 15 augustus 2020.Herfstvakantiedienstregeling geldig vanaf 11 oktober t/m 17 oktober 2020.

Alle haltes tonen 1004 1008 1012a 1016 1020a 1024 1028b 1032 1036c 1040 1044d 1048
Leeuwarden, BusstationV 6:24 8:35 9:39 10:39 11:39 13:09 14:09 15:05 16:05 17:05 18:09 19:09
Leeuwarden, Harlingersingel 6:29 8:40 9:44 10:44 11:44 13:14 14:14 15:10 16:10 17:10 18:14 19:14
Leeuwarden, Hoek Spanjaardslaan 6:30 8:41 9:45 10:45 11:45 13:15 14:15 15:11 16:11 17:11 18:15 19:15
Leeuwarden, Sint Bonifatiuspark 6:31 8:42 9:46 10:46 11:46 13:16 14:16 15:12 16:12 17:12 18:16 19:16
Leeuwarden, De Bontekoe 6:32 8:43 9:47 10:47 11:47 13:17 14:17 15:13 16:13 17:13 18:17 19:17
Leeuwarden, Vliegveld 6:32 8:44 9:47 10:47 11:47 13:17 14:17 15:14 16:14 17:14 18:17 19:17
Holwerd, Holwerd Provinciale weg 6:56 9:11 10:11 11:11 12:11 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41
Holwerd, VeerdamA 7:00 9:15 10:15 11:15 12:15 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45

a: Alleen op maandag en vrijdag in de maanden mei tot en met september.
b: Alleen op vrijdag in de maanden mei tot en met oktober. Ook op maandag in de maanden juni, juli en augustus.
c: Alleen op vrijdag in de maanden juni tot en met oktober.
d: Alleen op vrijdag in de maanden juni, juli en augustus.

Alle haltes tonen 1004 1008 1012a 1016 1020a 1024 1028b 1032 1036c 1040 1044d 1048
Leeuwarden, BusstationV 6:24 8:35 9:39 10:39 11:39 13:09 14:09 15:05 16:05 17:05 18:09 19:09
Leeuwarden, Harlingersingel 6:29 8:40 9:44 10:44 11:44 13:14 14:14 15:10 16:10 17:10 18:14 19:14
Leeuwarden, Hoek Spanjaardslaan 6:30 8:41 9:45 10:45 11:45 13:15 14:15 15:11 16:11 17:11 18:15 19:15
Leeuwarden, Sint Bonifatiuspark 6:31 8:42 9:46 10:46 11:46 13:16 14:16 15:12 16:12 17:12 18:16 19:16
Leeuwarden, De Bontekoe 6:32 8:43 9:47 10:47 11:47 13:17 14:17 15:13 16:13 17:13 18:17 19:17
Leeuwarden, Vliegveld 6:32 8:44 9:47 10:47 11:47 13:17 14:17 15:14 16:14 17:14 18:17 19:17
Holwerd, Holwerd Provinciale weg 6:56 9:11 10:11 11:11 12:11 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41
Holwerd, VeerdamA 7:00 9:15 10:15 11:15 12:15 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45

a: Alleen op maandag en vrijdag in de maanden mei tot en met september.
b: Alleen op vrijdag in de maanden mei tot en met oktober. Ook op maandag in de maanden juni, juli en augustus.
c: Alleen op vrijdag in de maanden juni tot en met oktober.
d: Alleen op vrijdag in de maanden juni, juli en augustus.

Alle haltes tonen 6004a 6012 6016b 6020 6024a 6030 6034a 6038 6042b 6046 6050b 6054
Leeuwarden, BusstationV 6:23c 8:39 9:39 10:39 11:39 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:09 19:09
Leeuwarden, Harlingersingel 6:27c 8:44 9:44 10:44 11:44 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:14 19:14
Leeuwarden, Hoek Spanjaardslaan 6:28c 8:45 9:45 10:45 11:45 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:15 19:15
Leeuwarden, Sint Bonifatiuspark 6:29c 8:46 9:46 10:46 11:46 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:16 19:16
Leeuwarden, De Bontekoe 6:30c 8:47 9:47 10:47 11:47 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:17 19:17
Leeuwarden, Vliegveld 6:31c 8:47 9:47 10:47 11:47 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:17 19:17
Jelsum, Vijverzathe 6:32c - - - - - - - - - - -
Jelsum, Jelsum 6:33 - - - - - - - - - - -
Koarnjum, Weg naar Koarnjum 6:34 - - - - - - - - - - -
Feinsum, Feinsum 6:39 - - - - - - - - - - -
Hijum, Hijum Provinciale weg 6:40 - - - - - - - - - - -
Hallum, Hallum Provinciale weg 6:43 - - - - - - - - - - -
Marrum, Marrum Provinciale weg 6:45 - - - - - - - - - - -
Ferwert, Ferwert Provinciale weg 6:48 - - - - - - - - - - -
Blije, Ferwerterrijp 6:50 - - - - - - - - - - -
Blije, Blije Provinciale weg 6:52 - - - - - - - - - - -
Holwerd, Holwerd Provinciale weg 6:56 9:11 10:11 11:11 12:11 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41
Holwerd, VeerdamA 7:00 9:15 10:15 11:15 12:15 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45

a: Alleen in de maanden juni, juli en augustus.
b: Alleen in de maanden juli en augustus.
c: Via Jelsum, Jelsum.

Alle haltes tonen 6004a 6012 6016b 6020 6024a 6030 6034a 6038 6042b 6046 6050b 6054
Leeuwarden, BusstationV 6:23c 8:39 9:39 10:39 11:39 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:09 19:09
Leeuwarden, Harlingersingel 6:27c 8:44 9:44 10:44 11:44 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:14 19:14
Leeuwarden, Hoek Spanjaardslaan 6:28c 8:45 9:45 10:45 11:45 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:15 19:15
Leeuwarden, Sint Bonifatiuspark 6:29c 8:46 9:46 10:46 11:46 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:16 19:16
Leeuwarden, De Bontekoe 6:30c 8:47 9:47 10:47 11:47 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:17 19:17
Leeuwarden, Vliegveld 6:31c 8:47 9:47 10:47 11:47 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:17 19:17
Jelsum, Vijverzathe 6:32c - - - - - - - - - - -
Jelsum, Jelsum 6:33 - - - - - - - - - - -
Koarnjum, Weg naar Koarnjum 6:34 - - - - - - - - - - -
Feinsum, Feinsum 6:39 - - - - - - - - - - -
Hijum, Hijum Provinciale weg 6:40 - - - - - - - - - - -
Hallum, Hallum Provinciale weg 6:43 - - - - - - - - - - -
Marrum, Marrum Provinciale weg 6:45 - - - - - - - - - - -
Ferwert, Ferwert Provinciale weg 6:48 - - - - - - - - - - -
Blije, Ferwerterrijp 6:50 - - - - - - - - - - -
Blije, Blije Provinciale weg 6:52 - - - - - - - - - - -
Holwerd, Holwerd Provinciale weg 6:56 9:11 10:11 11:11 12:11 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41
Holwerd, VeerdamA 7:00 9:15 10:15 11:15 12:15 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45

a: Alleen in de maanden juni, juli en augustus.
b: Alleen in de maanden juli en augustus.
c: Via Jelsum, Jelsum.

Alle haltes tonen 7012 7020 7030 7038 7042a 7046 7050b 7054
Leeuwarden, BusstationV 8:38c 10:39 13:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09
Leeuwarden, Harlingersingel 8:42c 10:44 13:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14
Leeuwarden, Hoek Spanjaardslaan 8:43c 10:45 13:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15
Leeuwarden, Sint Bonifatiuspark 8:44c 10:46 13:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16
Leeuwarden, De Bontekoe 8:45c 10:47 13:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17
Leeuwarden, Vliegveld 8:46c 10:47 13:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17
Jelsum, Vijverzathe 8:47c - - - - - - -
Jelsum, Jelsum 8:48 - - - - - - -
Koarnjum, Weg naar Koarnjum 8:49 - - - - - - -
Feinsum, Feinsum 8:54 - - - - - - -
Hijum, Hijum Provinciale weg 8:55 - - - - - - -
Hallum, Hallum Provinciale weg 8:58 - - - - - - -
Marrum, Marrum Provinciale weg 9:00 - - - - - - -
Ferwert, Ferwert Provinciale weg 9:03 - - - - - - -
Blije, Ferwerterrijp 9:05 - - - - - - -
Blije, Blije Provinciale weg 9:07 - - - - - - -
Holwerd, Holwerd Provinciale weg 9:11 11:11 13:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41
Holwerd, VeerdamA 9:15 11:15 13:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45

a: Alleen in de maanden juni tot en met september.
b: Alleen in de maanden juni, juli en augustus.
c: Via Jelsum, Jelsum.

Alle haltes tonen 7012 7020 7030 7038 7042a 7046 7050b 7054
Leeuwarden, BusstationV 8:38c 10:39 13:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09
Leeuwarden, Harlingersingel 8:42c 10:44 13:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14
Leeuwarden, Hoek Spanjaardslaan 8:43c 10:45 13:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15
Leeuwarden, Sint Bonifatiuspark 8:44c 10:46 13:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16
Leeuwarden, De Bontekoe 8:45c 10:47 13:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17
Leeuwarden, Vliegveld 8:46c 10:47 13:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17
Jelsum, Vijverzathe 8:47c - - - - - - -
Jelsum, Jelsum 8:48 - - - - - - -
Koarnjum, Weg naar Koarnjum 8:49 - - - - - - -
Feinsum, Feinsum 8:54 - - - - - - -
Hijum, Hijum Provinciale weg 8:55 - - - - - - -
Hallum, Hallum Provinciale weg 8:58 - - - - - - -
Marrum, Marrum Provinciale weg 9:00 - - - - - - -
Ferwert, Ferwert Provinciale weg 9:03 - - - - - - -
Blije, Ferwerterrijp 9:05 - - - - - - -
Blije, Blije Provinciale weg 9:07 - - - - - - -
Holwerd, Holwerd Provinciale weg 9:11 11:11 13:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41
Holwerd, VeerdamA 9:15 11:15 13:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45

a: Alleen in de maanden juni tot en met september.
b: Alleen in de maanden juni, juli en augustus.
c: Via Jelsum, Jelsum.

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.