Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling Kies regio

Vanwege het coronavirus heeft de Rijksoverheid diverse maatregelen getroffen. Als gevolg hiervan zijn er enkele wijzigingen in de dienstregeling. Plan je reis niet te vroeg van tevoren, tot een uur voor vertrek kunnen er eventueel nog aanpassingen plaatsvinden.
Klik hier om te controleren of er wijzigingen zijn voor je reis.

Lijn 3: Leiden Merenwijk naar Leiden Station De VinkPrinten

Ingangsdatum: 
20 september 2021
Haltenummer: 
54445280 (Leiden, Arendshorst)
OV Reisinformatie: 
0800 0232545
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Vakanties:Kerstvakantie: 21 december t/m 31 december 2020.Zomervakantie: 12 juli t/m 27 augustus 2021.Herfstvakantie 18 oktober tm 22 oktober 2021.

Op Koningsdag (27 april) wordt de dienstregeling gereden als op zaterdag. Op Hemelvaartsdag (13 mei), 2e Pinksterdag (24 mei) en 1e Kerstdag (25 dec) wordt de dienstregeling gereden als op zondag. Dag na Hemelvaart (14 mei) wordt de dienstregeling gereden als op een werkdag. Op oudejaarsavond eindigt de dienstregeling rond 20:00 uur. Alle ritten welke na 20:00 uur vertrekken vanaf de beginhalte zullen niet meer rijden.

Alle haltes tonen 1004 1008 1012 1016 1020 1024 1028 1032 1036 1040 1044 1048
Leiden, De Rode'sV 5:55 6:28 6:56 7:26 7:56 8:26 8:59 9:28 9:56 10:24 10:54 11:24
Leiden, Arendshorst 5:56 6:29 6:57 7:27 7:57 8:27 9:00 9:29 9:57 10:25 10:55 11:25
Leiden, Valkenhorst 5:57 6:30 6:58 7:28 7:58 8:28 9:01 9:30 9:58 10:26 10:56 11:26
Leiden, Zwartemeerlaan 5:58 6:31 6:59 7:29 7:59 8:29 9:02 9:31 9:59 10:27 10:57 11:27
Leiden, Vossemeerlaan 5:59 6:32 7:00 7:31 8:01 8:31 9:04 9:32 10:00 10:28 10:58 11:28
Leiden, Broekweg 6:00 6:33 7:01 7:32 8:02 8:32 9:05 9:33 10:01 10:29 10:59 11:29
Leiden, Fakkelgras 6:01 6:34 7:02 7:33 8:03 8:33 9:06 9:34 10:02 10:30 11:00 11:30
Leiden, Vossebes 6:03 6:36 7:04 7:35 8:05 8:35 9:08 9:36 10:04 10:32 11:02 11:32
Leiden, De Rode's 6:05 6:38 7:06 7:36 8:06 8:36 9:09 9:37 10:05 10:33 11:03 11:33
Leiden, Groenoord 6:07 6:40 7:08 7:38 8:08 8:38 9:11 9:39 10:07 10:35 11:05 11:35
Leiden, Leiden Centraal Westzijde 6:10 6:43 7:11 7:43 8:13 8:43 9:16 9:43 10:11 10:39 11:09 11:39
Leiden, Leiden CentraalA 6:11 6:44 7:12 7:44 8:14 8:44 9:17 9:44 10:12 10:40 11:10 11:40
Leiden, Leiden CentraalV 6:13 6:46 7:14 7:46 8:16 8:46 9:19 9:46 10:14 10:42 11:12 11:42
Leiden, Steenstraat 6:14 6:47 7:15 7:47 8:17 8:47 9:20 9:47 10:15 10:43 11:13 11:43
Leiden, Kort Rapenburg 6:15 6:48 7:16 7:48 8:18 8:48 9:21 9:48 10:16 10:44 11:14 11:44
Leiden, Noordeinde 6:16 6:49 7:17 7:49 8:19 8:49 9:22 9:49 10:17 10:45 11:15 11:45
Leiden, Paterstraat 6:16 6:49 7:18 7:50 8:20 8:50 9:23 9:50 10:18 10:46 11:16 11:46
Leiden, Witte Rozenstraat 6:18 6:51 7:19 7:51 8:21 8:51 9:24 9:51 10:19 10:47 11:17 11:47
Leiden, Jan van Houtkade 6:19 6:52 7:21 7:53 8:23 8:53 9:26 9:53 10:21 10:49 11:19 11:49
Leiden, Leliestraat 6:20 6:53 7:23 7:55 8:25 8:55 9:28 9:55 10:23 10:51 11:21 11:51
Leiden, Station Lammenschans 6:21 6:54 7:24 7:56 8:26 8:56 9:29 9:56 10:24 10:52 11:22 11:52
Leiden, Meloenstraat 6:22 6:55 7:25 7:57 8:27 8:57 9:30 9:57 10:25 10:53 11:23 11:53
Leiden, Rosenburch 6:24 6:57 7:27 7:59 8:29 8:59 9:32 9:59 10:27 10:55 11:25 11:55
Leiden, Vijf Meiplein 6:25 6:58 7:28 8:00 8:30 9:00 9:33 10:00 10:28 10:56 11:26 11:56
Leiden, Bizetpad 6:26 6:59 7:30 8:02 8:32 9:02 9:36 10:03 10:31 10:59 11:29 11:59
Voorschoten, Trompweg 6:28 7:01 7:32 8:04 8:34 9:04 9:39 10:06 10:34 11:02 11:32 12:02
Leiden, Station De VinkA 6:30 7:03 7:34 8:06 8:36 9:06 9:41 10:08 10:36 11:04 11:34 12:04

Alle haltes tonen 1052 1056 1060 1064 1068 1072 1076 1080 1084 1088 1092 1096
Leiden, De Rode'sV 11:54 12:24 12:54 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25
Leiden, Arendshorst 11:55 12:25 12:55 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26
Leiden, Valkenhorst 11:56 12:26 12:56 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27
Leiden, Zwartemeerlaan 11:57 12:27 12:57 13:28 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28
Leiden, Vossemeerlaan 11:58 12:28 12:58 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29
Leiden, Broekweg 11:59 12:29 12:59 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30
Leiden, Fakkelgras 12:00 12:30 13:00 13:31 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31
Leiden, Vossebes 12:02 12:32 13:02 13:33 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33
Leiden, De Rode's 12:03 12:33 13:03 13:34 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34
Leiden, Groenoord 12:05 12:35 13:05 13:36 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36
Leiden, Leiden Centraal Westzijde 12:09 12:39 13:09 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40
Leiden, Leiden CentraalA 12:10 12:40 13:10 13:41 14:11 14:41 15:11 15:41 16:11 16:41 17:11 17:41
Leiden, Leiden CentraalV 12:12 12:42 13:12 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43
Leiden, Steenstraat 12:13 12:43 13:13 13:44 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14 17:44
Leiden, Kort Rapenburg 12:14 12:44 13:14 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45
Leiden, Noordeinde 12:15 12:45 13:15 13:46 14:16 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16 17:46
Leiden, Paterstraat 12:16 12:46 13:16 13:47 14:17 14:47 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47
Leiden, Witte Rozenstraat 12:17 12:47 13:17 13:48 14:18 14:48 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18 17:48
Leiden, Jan van Houtkade 12:19 12:49 13:19 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50
Leiden, Leliestraat 12:21 12:51 13:21 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52
Leiden, Station Lammenschans 12:22 12:52 13:22 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53
Leiden, Meloenstraat 12:23 12:53 13:23 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54
Leiden, Rosenburch 12:25 12:55 13:25 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56
Leiden, Vijf Meiplein 12:26 12:56 13:26 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57
Leiden, Bizetpad 12:29 12:59 13:29 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00
Voorschoten, Trompweg 12:32 13:02 13:32 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03
Leiden, Station De VinkA 12:34 13:04 13:34 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05

Alle haltes tonen 1100 1104 1108 1112 1116 1120
Leiden, De Rode'sV 17:55 18:25 18:55 19:23 19:50 20:20
Leiden, Arendshorst 17:56 18:26 18:56 19:24 19:51 20:21
Leiden, Valkenhorst 17:57 18:27 18:57 19:25 19:52 20:22
Leiden, Zwartemeerlaan 17:58 18:28 18:58 19:25 19:52 20:22
Leiden, Vossemeerlaan 17:59 18:29 18:59 19:26 19:53 20:23
Leiden, Broekweg 18:00 18:30 19:00 19:27 19:54 20:24
Leiden, Fakkelgras 18:01 18:31 19:01 19:28 19:55 20:25
Leiden, Vossebes 18:03 18:33 19:02 19:29 19:56 20:26
Leiden, De Rode's 18:04 18:34 19:04 19:31 19:58 20:28
Leiden, Groenoord 18:06 18:36 19:06 19:33 20:00 20:30
Leiden, Leiden Centraal Westzijde 18:10 18:40 19:09 19:36 20:03 20:33
Leiden, Leiden CentraalA 18:11 18:41 19:10 19:37 20:04 20:34
Leiden, Leiden CentraalV 18:13 18:43 19:12 19:39 20:06 20:36
Leiden, Steenstraat 18:14 18:44 19:13 19:40 20:07 20:37
Leiden, Kort Rapenburg 18:15 18:45 19:14 19:41 20:08 20:38
Leiden, Noordeinde 18:16 18:46 19:15 19:42 20:09 20:39
Leiden, Paterstraat 18:17 18:47 19:15 19:42 20:09 20:39
Leiden, Witte Rozenstraat 18:18 18:48 19:17 19:44 20:11 20:41
Leiden, Jan van Houtkade 18:20 18:50 19:18 19:45 20:12 20:42
Leiden, Leliestraat 18:22 18:52 19:19 19:46 20:13 20:43
Leiden, Station Lammenschans 18:23 18:53 19:20 19:47 20:14 20:44
Leiden, Meloenstraat 18:24 18:54 19:21 19:48 20:15 20:45
Leiden, Rosenburch 18:26 18:56 19:23 19:50 20:17 20:47
Leiden, Vijf Meiplein 18:27 18:57 19:24 19:51 20:18 20:48
Leiden, Bizetpad 18:30 19:00 19:26 19:53 20:20 20:50
Voorschoten, Trompweg 18:33 19:02 19:28 19:55 20:22 20:52
Leiden, Station De VinkA 18:35 19:04 19:30 19:57 20:24 20:54

Alle haltes tonen 6006 6012 6016 6020 6024 6028 6032 6036 6040 6044 6048 6052
Leiden, De Rode'sV 8:22 9:22 9:52 10:22 10:45 11:15 11:45 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16
Leiden, Arendshorst 8:23 9:23 9:53 10:23 10:46 11:16 11:46 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17
Leiden, Valkenhorst 8:24 9:24 9:54 10:24 10:47 11:17 11:47 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18
Leiden, Zwartemeerlaan 8:25 9:25 9:55 10:25 10:48 11:18 11:48 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19
Leiden, Vossemeerlaan 8:26 9:26 9:56 10:26 10:49 11:19 11:49 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20
Leiden, Broekweg 8:27 9:27 9:57 10:27 10:50 11:20 11:50 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21
Leiden, Fakkelgras 8:28 9:28 9:58 10:28 10:51 11:21 11:51 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22
Leiden, Vossebes 8:30 9:30 10:00 10:30 10:53 11:23 11:53 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24
Leiden, De Rode's 8:31 9:31 10:01 10:31 10:54 11:24 11:54 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25
Leiden, Groenoord 8:33 9:33 10:03 10:33 10:56 11:26 11:56 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27
Leiden, Leiden Centraal Westzijde 8:36 9:36 10:06 10:36 10:59 11:30 12:00 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31
Leiden, Leiden CentraalA 8:37 9:37 10:07 10:37 11:00 11:31 12:01 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32
Leiden, Leiden CentraalV 8:39 9:39 10:09 10:39 11:02 11:33 12:03 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34
Leiden, Steenstraat 8:40 9:40 10:10 10:40 11:03 11:34 12:04 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35
Leiden, Kort Rapenburg 8:41 9:41 10:11 10:41 11:04 11:35 12:05 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36
Leiden, Noordeinde 8:42 9:42 10:12 10:42 11:05 11:36 12:06 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37
Leiden, Paterstraat 8:42 9:42 10:12 10:42 11:06 11:37 12:07 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38
Leiden, Witte Rozenstraat 8:44 9:44 10:14 10:44 11:07 11:38 12:08 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39
Leiden, Jan van Houtkade 8:45 9:45 10:15 10:45 11:09 11:40 12:10 12:41 13:11 13:41 14:11 14:41
Leiden, Leliestraat 8:46 9:46 10:16 10:46 11:11 11:42 12:12 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43
Leiden, Station Lammenschans 8:47 9:47 10:17 10:47 11:12 11:43 12:13 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44
Leiden, Meloenstraat 8:48 9:48 10:18 10:48 11:13 11:44 12:14 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45
Leiden, Rosenburch 8:50 9:50 10:20 10:50 11:15 11:46 12:16 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47
Leiden, Vijf Meiplein 8:51 9:51 10:21 10:51 11:16 11:47 12:17 12:48 13:18 13:48 14:18 14:48
Leiden, Bizetpad 8:52 9:52 10:22 10:52 11:18 11:49 12:19 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50
Voorschoten, Trompweg 8:54 9:54 10:24 10:54 11:20 11:51 12:21 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52
Leiden, Station De VinkA 8:56 9:56 10:26 10:56 11:22 11:53 12:23 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54

Alle haltes tonen 6056 6060 6064 6068 6072 6076 6080 6084 6088 6092 6096 6100
Leiden, De Rode'sV 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16 17:46 18:16 18:46 19:40 20:40 21:40
Leiden, Arendshorst 14:47 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47 18:17 18:47 19:41 20:41 21:41
Leiden, Valkenhorst 14:48 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18 17:48 18:18 18:48 19:42 20:42 21:42
Leiden, Zwartemeerlaan 14:49 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19 17:49 18:19 18:49 19:43 20:43 21:43
Leiden, Vossemeerlaan 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20 18:50 19:44 20:44 21:44
Leiden, Broekweg 14:51 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51 18:21 18:51 19:45 20:45 21:45
Leiden, Fakkelgras 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 18:22 18:52 19:46 20:46 21:46
Leiden, Vossebes 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54 18:24 18:54 19:48 20:48 21:48
Leiden, De Rode's 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:25 18:55 19:49 20:49 21:49
Leiden, Groenoord 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57 18:27 18:57 19:51 20:51 21:51
Leiden, Leiden Centraal Westzijde 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01 18:31 19:01 19:54 20:54 21:54
Leiden, Leiden CentraalA 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32 18:02 18:32 19:02 19:55 20:55 21:55
Leiden, Leiden CentraalV 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34 18:04 18:34 19:04 19:57 20:57 21:57
Leiden, Steenstraat 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35 19:05 19:58 20:58 21:58
Leiden, Kort Rapenburg 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36 18:06 18:36 19:06 19:59 20:59 21:59
Leiden, Noordeinde 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:07 18:37 19:07 20:00 21:00 22:00
Leiden, Paterstraat 15:08 15:38 16:08 16:38 17:08 17:38 18:08 18:38 19:07 20:00 21:00 22:00
Leiden, Witte Rozenstraat 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:09 18:39 19:09 20:02 21:02 22:02
Leiden, Jan van Houtkade 15:11 15:41 16:11 16:41 17:11 17:41 18:11 18:41 19:10 20:03 21:03 22:03
Leiden, Leliestraat 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43 18:13 18:43 19:11 20:04 21:04 22:04
Leiden, Station Lammenschans 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14 17:44 18:14 18:44 19:12 20:05 21:05 22:05
Leiden, Meloenstraat 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:13 20:06 21:06 22:06
Leiden, Rosenburch 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47 18:17 18:47 19:15 20:08 21:08 22:08
Leiden, Vijf Meiplein 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18 17:48 18:18 18:48 19:16 20:09 21:09 22:09
Leiden, Bizetpad 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20 18:50 19:18 20:11 21:11 22:11
Voorschoten, Trompweg 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 18:22 18:52 19:20 20:13 21:13 22:13
Leiden, Station De VinkA 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54 18:24 18:54 19:22 20:15 21:15 22:15

Alle haltes tonen 7008 7012 7016 7020 7024 7028 7032 7036 7040 7044 7048 7052
Leiden, De Rode'sV 10:14 11:16 12:14 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44
Leiden, Arendshorst 10:15 11:17 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45
Leiden, Valkenhorst 10:16 11:18 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46
Leiden, Zwartemeerlaan 10:17 11:19 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47 15:17 15:47 16:17 16:47
Leiden, Vossemeerlaan 10:18 11:20 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18 14:48 15:18 15:48 16:18 16:48
Leiden, Broekweg 10:19 11:21 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 16:19 16:49
Leiden, Fakkelgras 10:20 11:22 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50
Leiden, Vossebes 10:22 11:24 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52
Leiden, De Rode's 10:23 11:25 12:23 12:53 13:23 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53
Leiden, Groenoord 10:25 11:27 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55
Leiden, Leiden Centraal Westzijde 10:28 11:30 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00
Leiden, Leiden CentraalA 10:29 11:31 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01
Leiden, Leiden CentraalV 10:31 11:33 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03
Leiden, Steenstraat 10:32 11:34 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04
Leiden, Kort Rapenburg 10:33 11:35 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05
Leiden, Noordeinde 10:34 11:36 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06
Leiden, Paterstraat 10:34 11:37 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07
Leiden, Witte Rozenstraat 10:36 11:38 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:08 16:38 17:08
Leiden, Jan van Houtkade 10:37 11:40 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10
Leiden, Leliestraat 10:38 11:41 12:41 13:11 13:41 14:11 14:41 15:11 15:41 16:11 16:41 17:11
Leiden, Station Lammenschans 10:39 11:42 12:42 13:12 13:42 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12
Leiden, Meloenstraat 10:40 11:43 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13
Leiden, Rosenburch 10:41 11:45 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15
Leiden, Vijf Meiplein 10:42 11:46 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16
Leiden, Bizetpad 10:44 11:48 12:48 13:18 13:48 14:18 14:48 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18
Voorschoten, Trompweg 10:46 11:50 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20
Leiden, Station De VinkA 10:48 11:52 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22

Alle haltes tonen 7056 7060 7064 7068 7072
Leiden, De Rode'sV 17:14 17:44 18:26 19:26 20:26
Leiden, Arendshorst 17:15 17:45 18:27 19:27 20:27
Leiden, Valkenhorst 17:16 17:46 18:28 19:28 20:28
Leiden, Zwartemeerlaan 17:17 17:47 18:29 19:29 20:29
Leiden, Vossemeerlaan 17:18 17:48 18:30 19:30 20:30
Leiden, Broekweg 17:19 17:49 18:31 19:31 20:31
Leiden, Fakkelgras 17:20 17:50 18:32 19:32 20:32
Leiden, Vossebes 17:22 17:52 18:34 19:34 20:34
Leiden, De Rode's 17:23 17:53 18:35 19:35 20:35
Leiden, Groenoord 17:25 17:55 18:37 19:37 20:37
Leiden, Leiden Centraal Westzijde 17:30 18:00 18:41 19:41 20:41
Leiden, Leiden CentraalA 17:31 18:01 18:42 19:42 20:42
Leiden, Leiden CentraalV 17:33 18:03 18:44 19:44 20:44
Leiden, Steenstraat 17:34 18:04 18:45 19:45 20:45
Leiden, Kort Rapenburg 17:35 18:05 18:46 19:46 20:46
Leiden, Noordeinde 17:36 18:06 18:47 19:47 20:47
Leiden, Paterstraat 17:37 18:06 18:47 19:47 20:47
Leiden, Witte Rozenstraat 17:38 18:08 18:49 19:49 20:49
Leiden, Jan van Houtkade 17:40 18:09 18:50 19:50 20:50
Leiden, Leliestraat 17:41 18:10 18:51 19:51 20:51
Leiden, Station Lammenschans 17:42 18:11 18:52 19:52 20:52
Leiden, Meloenstraat 17:43 18:12 18:53 19:53 20:53
Leiden, Rosenburch 17:45 18:13 18:54 19:54 20:54
Leiden, Vijf Meiplein 17:46 18:14 18:55 19:55 20:55
Leiden, Bizetpad 17:48 18:16 18:57 19:57 20:57
Voorschoten, Trompweg 17:50 18:18 18:59 19:59 20:59
Leiden, Station De VinkA 17:52 18:20 19:01 20:01 21:01

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.