Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Vanwege het coronavirus heeft de Rijksoverheid diverse maatregelen getroffen. Als gevolg hiervan zijn er enkele wijzigingen in de dienstregeling. Plan je reis niet te vroeg van tevoren, tot een uur voor vertrek kunnen er eventueel nog aanpassingen plaatsvinden.
Klik hier om te controleren of er wijzigingen zijn voor je reis.

Lijn 3: Leiden Merenwijk naar Leiden Station De VinkPrinten

Ingangsdatum: 
30 augustus 2020
Haltenummer: 
54445280 (Leiden, Arendshorst)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

LET OP: AANGEPASTE DIENSTREGELING VANAF 5 april! Vanaf 5 april rijden ook de bussen van Arriva ZHN een aangepaste dienstregeling. Plan je reis niet te ver van te voren, tot maximaal een uur voor vertrek kan er nog iets wijzigen.

LET OP: AANGEPASTE DIENSTREGELING VANAF 5 april! Vanaf 5 april rijden ook de bussen van Arriva ZHN een aangepaste dienstregeling. Plan je reis niet te ver van te voren, tot maximaal een uur voor vertrek kan er nog iets wijzigen.

Alle haltes tonen 1004 1008 1012 1016 1020 1024 1028 1032 1036 1040 1044 1048
Leiden, De Rode'sV 5:56 6:24 6:53 7:21 7:51 8:22 8:52 9:21 9:51 10:21 10:51 11:21
Leiden, Arendshorst 5:57 6:25 6:54 7:22 7:52 8:23 8:53 9:22 9:52 10:22 10:52 11:22
Leiden, Valkenhorst 5:58 6:26 6:55 7:23 7:53 8:24 8:54 9:23 9:53 10:23 10:53 11:23
Leiden, Zwartemeerlaan 5:59 6:27 6:56 7:24 7:54 8:25 8:55 9:24 9:54 10:24 10:54 11:24
Leiden, Vossemeerlaan 6:00 6:28 6:57 7:25 7:55 8:26 8:56 9:25 9:55 10:25 10:55 11:25
Leiden, Broekweg 6:01 6:29 6:58 7:26 7:56 8:27 8:57 9:26 9:56 10:26 10:56 11:26
Leiden, Fakkelgras 6:02 6:30 6:59 7:27 7:57 8:28 8:58 9:27 9:57 10:27 10:57 11:27
Leiden, Vossebes 6:04 6:32 7:01 7:29 7:59 8:30 9:00 9:29 9:59 10:29 10:59 11:29
Leiden, De Rode's 6:06 6:34 7:03 7:30 8:00 8:31 9:01 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30
Leiden, Groenoord 6:08 6:36 7:05 7:33 8:03 8:34 9:04 9:32 10:02 10:32 11:02 11:32
Leiden, Leiden Centraal Westzijde 6:12 6:40 7:09 7:38 8:08 8:39 9:09 9:37 10:07 10:37 11:07 11:37
Leiden, Leiden CentraalA 6:13 6:41 7:10 7:39 8:09 8:40 9:10 9:38 10:08 10:38 11:08 11:38
Leiden, Leiden CentraalV 6:15 6:43 7:12 7:41 8:11 8:42 9:12 9:40 10:10 10:40 11:10 11:40
Leiden, Steenstraat 6:16 6:44 7:13 7:42 8:12 8:43 9:13 9:41 10:11 10:41 11:11 11:41
Leiden, Kort Rapenburg 6:17 6:45 7:14 7:43 8:13 8:44 9:14 9:42 10:12 10:42 11:12 11:42
Leiden, Noordeinde 6:18 6:46 7:15 7:44 8:14 8:45 9:15 9:43 10:13 10:43 11:13 11:43
Leiden, Paterstraat 6:18 6:46 7:15 7:45 8:15 8:46 9:16 9:44 10:14 10:44 11:14 11:44
Leiden, Witte Rozenstraat 6:20 6:48 7:17 7:46 8:16 8:47 9:17 9:45 10:15 10:45 11:15 11:45
Leiden, Jan van Houtkade 6:21 6:49 7:18 7:48 8:18 8:49 9:19 9:47 10:17 10:47 11:17 11:47
Leiden, Leliestraat 6:22 6:50 7:20 7:50 8:20 8:51 9:21 9:49 10:19 10:49 11:19 11:49
Leiden, Station Lammenschans 6:23 6:51 7:21 7:51 8:21 8:52 9:22 9:50 10:20 10:50 11:20 11:50
Leiden, Meloenstraat 6:24 6:52 7:22 7:52 8:22 8:53 9:23 9:51 10:21 10:51 11:21 11:51
Leiden, Rosenburch 6:26 6:54 7:24 7:54 8:24 8:55 9:25 9:53 10:23 10:53 11:23 11:53
Leiden, Vijf Meiplein 6:27 6:55 7:25 7:55 8:25 8:56 9:26 9:54 10:24 10:54 11:24 11:54
Leiden, Bizetpad 6:29 6:57 7:27 7:57 8:27 8:58 9:28 9:57 10:27 10:57 11:27 11:57
Voorschoten, Trompweg 6:31 6:59 7:29 7:59 8:29 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00
Leiden, Station De VinkA 6:33 7:01 7:31 8:01 8:31 9:02 9:32 10:02 10:32 11:02 11:32 12:02

Alle haltes tonen 1052 1056 1060 1064 1068 1072 1076 1080 1084 1088 1092 1096
Leiden, De Rode'sV 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21 14:51 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21
Leiden, Arendshorst 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22
Leiden, Valkenhorst 11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23
Leiden, Zwartemeerlaan 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24
Leiden, Vossemeerlaan 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25
Leiden, Broekweg 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26
Leiden, Fakkelgras 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27
Leiden, Vossebes 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29
Leiden, De Rode's 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30
Leiden, Groenoord 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32
Leiden, Leiden Centraal Westzijde 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37
Leiden, Leiden CentraalA 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:08 16:38 17:08 17:38
Leiden, Leiden CentraalV 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40
Leiden, Steenstraat 12:11 12:41 13:11 13:41 14:11 14:41 15:11 15:41 16:11 16:41 17:11 17:41
Leiden, Kort Rapenburg 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42
Leiden, Noordeinde 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43
Leiden, Paterstraat 12:14 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14 17:44
Leiden, Witte Rozenstraat 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45
Leiden, Jan van Houtkade 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47
Leiden, Leliestraat 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19 17:49
Leiden, Station Lammenschans 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50
Leiden, Meloenstraat 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21 14:51 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51
Leiden, Rosenburch 12:23 12:53 13:23 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53
Leiden, Vijf Meiplein 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54
Leiden, Bizetpad 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57
Voorschoten, Trompweg 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00
Leiden, Station De VinkA 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32 18:02

Alle haltes tonen 1100 1104 1108 1112 1116 1120 1124 1128 1132
Leiden, De Rode'sV 17:51 18:19 18:46 19:15 19:52 20:52 21:52 22:52 23:52
Leiden, Arendshorst 17:52 18:20 18:47 19:16 19:53 20:53 21:53 22:53 23:53
Leiden, Valkenhorst 17:53 18:21 18:48 19:17 19:54 20:54 21:54 22:54 23:54
Leiden, Zwartemeerlaan 17:54 18:22 18:49 19:18 19:55 20:54 21:54 22:54 23:54
Leiden, Vossemeerlaan 17:55 18:23 18:50 19:19 19:56 20:55 21:55 22:55 23:55
Leiden, Broekweg 17:56 18:24 18:51 19:20 19:57 20:56 21:56 22:56 23:56
Leiden, Fakkelgras 17:57 18:25 18:52 19:21 19:58 20:57 21:57 22:57 23:57
Leiden, Vossebes 17:59 18:27 18:54 19:23 20:00 20:59 21:59 22:59 23:59
Leiden, De Rode's 18:00 18:28 18:55 19:24 20:01 21:00 22:00 23:00 0:00
Leiden, Groenoord 18:02 18:30 18:57 19:26 20:03 21:02 22:02 23:02 0:02
Leiden, Leiden Centraal Westzijde 18:07 18:35 19:02 19:31 20:07 21:06 22:06 23:06 0:06
Leiden, Leiden CentraalA 18:08 18:36 19:03 19:32 20:08 21:07 22:07 23:07 0:07
Leiden, Leiden CentraalV 18:10 18:38 19:05 19:34 20:10 21:09 22:09 23:09 0:09
Leiden, Steenstraat 18:11 18:39 19:06 19:35 20:11 21:10 22:10 23:10 0:10
Leiden, Kort Rapenburg 18:12 18:40 19:07 19:36 20:12 21:11 22:11 23:11 0:11
Leiden, Noordeinde 18:13 18:41 19:08 19:37 20:13 21:12 22:12 23:12 0:12
Leiden, Paterstraat 18:14 18:42 19:09 19:38 20:13 21:12 22:12 23:12 0:12
Leiden, Witte Rozenstraat 18:15 18:43 19:10 19:39 20:15 21:14 22:14 23:14 0:14
Leiden, Jan van Houtkade 18:17 18:45 19:12 19:41 20:16 21:15 22:15 23:15 0:15
Leiden, Leliestraat 18:19 18:47 19:14 19:43 20:17 21:16 22:16 23:16 0:16
Leiden, Station Lammenschans 18:20 18:48 19:15 19:44 20:18 21:17 22:17 23:17 0:17
Leiden, Meloenstraat 18:21 18:49 19:16 19:45 20:19 21:18 22:18 23:18 0:18
Leiden, Rosenburch 18:23 18:51 19:18 19:47 20:21 21:20 22:20 23:20 0:20
Leiden, Vijf Meiplein 18:24 18:52 19:19 19:48 20:22 21:21 22:21 23:21 0:21
Leiden, Bizetpad 18:27 18:55 19:22 19:51 20:24 21:23 22:23 23:23 0:23
Voorschoten, Trompweg 18:30 18:58 19:25 19:54 20:26 21:25 22:25 23:25 0:25
Leiden, Station De VinkA 18:32 19:00 19:27 19:56 20:28 21:27 22:27 23:27 0:27

Alle haltes tonen 6006 6012 6016 6020 6024 6028 6032 6036 6040 6044 6048 6052
Leiden, De Rode'sV 8:21 9:21 9:51 10:21 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21
Leiden, Arendshorst 8:22 9:22 9:52 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22
Leiden, Valkenhorst 8:23 9:23 9:53 10:23 10:53 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:23
Leiden, Zwartemeerlaan 8:24 9:24 9:54 10:24 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24
Leiden, Vossemeerlaan 8:25 9:25 9:55 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25
Leiden, Broekweg 8:26 9:26 9:56 10:26 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26
Leiden, Fakkelgras 8:27 9:27 9:57 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27
Leiden, Vossebes 8:29 9:29 9:59 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29
Leiden, De Rode's 8:30 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30
Leiden, Groenoord 8:32 9:32 10:02 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32
Leiden, Leiden Centraal Westzijde 8:36 9:36 10:06 10:36 11:06 11:36 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36
Leiden, Leiden CentraalA 8:37 9:37 10:07 10:37 11:07 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37
Leiden, Leiden CentraalV 8:39 9:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39
Leiden, Steenstraat 8:40 9:40 10:10 10:40 11:11 11:41 12:11 12:41 13:11 13:41 14:11 14:41
Leiden, Kort Rapenburg 8:41 9:41 10:11 10:41 11:11 11:41 12:11 12:41 13:11 13:41 14:11 14:41
Leiden, Noordeinde 8:42 9:42 10:12 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:42
Leiden, Paterstraat 8:42 9:42 10:12 10:42 11:14 11:44 12:14 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44
Leiden, Witte Rozenstraat 8:44 9:44 10:14 10:44 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45
Leiden, Jan van Houtkade 8:45 9:45 10:15 10:45 11:17 11:47 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47
Leiden, Leliestraat 8:46 9:46 10:16 10:46 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49
Leiden, Station Lammenschans 8:47 9:47 10:17 10:47 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50
Leiden, Meloenstraat 8:48 9:48 10:18 10:48 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21 14:51
Leiden, Rosenburch 8:50 9:50 10:20 10:50 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:23 14:53
Leiden, Vijf Meiplein 8:51 9:51 10:21 10:51 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54
Leiden, Bizetpad 8:53 9:53 10:23 10:53 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56
Voorschoten, Trompweg 8:55 9:55 10:25 10:55 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28 14:58
Leiden, Station De VinkA 8:57 9:57 10:27 10:57 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00

Alle haltes tonen 6056 6060 6064 6068 6072 6076 6080 6084 6088a 6092 6096 6100
Leiden, De Rode'sV 14:51 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51 18:21 18:51 19:51 20:51 21:51
Leiden, Arendshorst 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 18:22 18:52 19:52 20:52 21:52
Leiden, Valkenhorst 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53 18:23 18:53 19:53 20:53 21:53
Leiden, Zwartemeerlaan 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54 18:24 18:54 19:54 20:54 21:54
Leiden, Vossemeerlaan 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:25 18:55 19:55 20:55 21:55
Leiden, Broekweg 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56 18:26 18:56 19:56 20:56 21:56
Leiden, Fakkelgras 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57 18:27 18:57 19:57 20:57 21:57
Leiden, Vossebes 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 18:29 18:59 19:59 20:59 21:59
Leiden, De Rode's 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 20:00 21:00 22:00
Leiden, Groenoord 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32 18:02 18:32 19:02 20:02 21:02 22:02
Leiden, Leiden Centraal Westzijde 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36 18:06 18:36 19:06 20:06 21:06 22:06
Leiden, Leiden CentraalA 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:07 18:37 19:07 20:07 21:07 22:07
Leiden, Leiden CentraalV 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:09 18:39 - 20:09 21:09 22:09
Leiden, Steenstraat 15:11 15:41 16:11 16:41 17:11 17:41 18:11 18:41 - 20:10 21:10 22:10
Leiden, Kort Rapenburg 15:11 15:41 16:11 16:41 17:11 17:41 18:11 18:41 - 20:11 21:11 22:11
Leiden, Noordeinde 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42 18:12 18:42 - 20:12 21:12 22:12
Leiden, Paterstraat 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14 17:44 18:14 18:44 - 20:12 21:12 22:12
Leiden, Witte Rozenstraat 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 - 20:14 21:14 22:14
Leiden, Jan van Houtkade 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47 18:17 18:47 - 20:15 21:15 22:15
Leiden, Leliestraat 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19 17:49 18:19 18:49 - 20:16 21:16 22:16
Leiden, Station Lammenschans 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20 18:50 - 20:17 21:17 22:17
Leiden, Meloenstraat 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51 18:21 18:51 - 20:18 21:18 22:18
Leiden, Rosenburch 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53 18:23 18:53 - 20:20 21:20 22:20
Leiden, Vijf Meiplein 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54 18:24 18:54 - 20:21 21:21 22:21
Leiden, Bizetpad 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56 18:26 18:56 - 20:23 21:23 22:23
Voorschoten, Trompweg 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28 17:58 18:28 18:58 - 20:25 21:25 22:25
Leiden, Station De VinkA 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 - 20:27 21:27 22:27

a: Tot Leiden, Leiden Centraal.

Alle haltes tonen 6104 6108 6112a
Leiden, De Rode'sV 22:51 23:51 0:51
Leiden, Arendshorst 22:52 23:52 0:52
Leiden, Valkenhorst 22:53 23:53 0:53
Leiden, Zwartemeerlaan 22:54 23:54 0:54
Leiden, Vossemeerlaan 22:55 23:55 0:55
Leiden, Broekweg 22:56 23:56 0:56
Leiden, Fakkelgras 22:57 23:57 0:57
Leiden, Vossebes 22:59 23:59 0:59
Leiden, De Rode's 23:00 0:00 1:00
Leiden, Groenoord 23:02 0:02 1:02
Leiden, Leiden Centraal Westzijde 23:06 0:06 1:06
Leiden, Leiden CentraalA 23:07 0:07 1:07
Leiden, Leiden CentraalV 23:09 0:09 -
Leiden, Steenstraat 23:10 0:10 -
Leiden, Kort Rapenburg 23:11 0:11 -
Leiden, Noordeinde 23:12 0:12 -
Leiden, Paterstraat 23:12 0:12 -
Leiden, Witte Rozenstraat 23:14 0:14 -
Leiden, Jan van Houtkade 23:15 0:15 -
Leiden, Leliestraat 23:16 0:16 -
Leiden, Station Lammenschans 23:17 0:17 -
Leiden, Meloenstraat 23:18 0:18 -
Leiden, Rosenburch 23:20 0:20 -
Leiden, Vijf Meiplein 23:21 0:21 -
Leiden, Bizetpad 23:23 0:23 -
Voorschoten, Trompweg 23:25 0:25 -
Leiden, Station De VinkA 23:27 0:27 -

a: Tot Leiden, Leiden Centraal.

Alle haltes tonen 7004 7008 7012 7016 7020 7024 7028 7032 7036 7040 7044 7048
Leiden, De Rode'sV 8:24 9:24 10:24 11:24 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54
Leiden, Arendshorst 8:25 9:25 10:25 11:25 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55
Leiden, Valkenhorst 8:26 9:26 10:26 11:26 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56
Leiden, Zwartemeerlaan 8:27 9:27 10:27 11:27 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57
Leiden, Vossemeerlaan 8:28 9:28 10:28 11:28 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58
Leiden, Broekweg 8:29 9:29 10:29 11:29 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59
Leiden, Fakkelgras 8:30 9:30 10:30 11:30 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00
Leiden, Vossebes 8:32 9:32 10:32 11:32 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02
Leiden, De Rode's 8:33 9:33 10:33 11:33 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03
Leiden, Groenoord 8:35 9:35 10:35 11:35 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05
Leiden, Leiden Centraal Westzijde 8:39 9:39 10:39 11:40 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10
Leiden, Leiden CentraalA 8:40 9:40 10:40 11:41 12:41 13:11 13:41 14:11 14:41 15:11 15:41 16:11
Leiden, Leiden CentraalV 8:42 9:42 10:42 11:43 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13
Leiden, Steenstraat 8:43 9:43 10:43 11:44 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14
Leiden, Kort Rapenburg 8:44 9:44 10:44 11:45 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15
Leiden, Noordeinde 8:45 9:45 10:45 11:46 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46 15:16 15:46 16:16
Leiden, Paterstraat 8:45 9:45 10:45 11:47 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47 15:17 15:47 16:17
Leiden, Witte Rozenstraat 8:47 9:47 10:47 11:48 12:48 13:18 13:48 14:18 14:48 15:18 15:48 16:18
Leiden, Jan van Houtkade 8:48 9:48 10:48 11:50 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20
Leiden, Leliestraat 8:49 9:49 10:49 11:51 12:51 13:21 13:51 14:21 14:51 15:21 15:51 16:21
Leiden, Station Lammenschans 8:50 9:50 10:50 11:52 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22
Leiden, Meloenstraat 8:51 9:51 10:51 11:53 12:53 13:23 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23
Leiden, Rosenburch 8:52 9:52 10:52 11:54 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24
Leiden, Vijf Meiplein 8:53 9:53 10:53 11:55 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25
Leiden, Bizetpad 8:55 9:55 10:55 11:57 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:27
Voorschoten, Trompweg 8:57 9:57 10:57 11:59 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:29
Leiden, Station De VinkA 8:59 9:59 10:59 12:01 13:01 13:31 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31

a: Tot Leiden, Leiden Centraal.

Alle haltes tonen 7052 7056 7060 7064 7068 7072 7076 7080 7084 7088a
Leiden, De Rode'sV 16:24 16:54 17:24 17:54 18:51 19:51 20:51 21:51 22:51 23:51
Leiden, Arendshorst 16:25 16:55 17:25 17:55 18:52 19:52 20:52 21:52 22:52 23:52
Leiden, Valkenhorst 16:26 16:56 17:26 17:56 18:53 19:53 20:53 21:53 22:53 23:53
Leiden, Zwartemeerlaan 16:27 16:57 17:27 17:57 18:54 19:54 20:54 21:54 22:54 23:54
Leiden, Vossemeerlaan 16:28 16:58 17:28 17:58 18:55 19:55 20:55 21:55 22:55 23:55
Leiden, Broekweg 16:29 16:59 17:29 17:59 18:56 19:56 20:56 21:56 22:56 23:56
Leiden, Fakkelgras 16:30 17:00 17:30 18:00 18:57 19:57 20:57 21:57 22:57 23:57
Leiden, Vossebes 16:32 17:02 17:32 18:02 18:59 19:59 20:59 21:59 22:59 23:59
Leiden, De Rode's 16:33 17:03 17:33 18:03 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 0:00
Leiden, Groenoord 16:35 17:05 17:35 18:05 19:02 20:02 21:02 22:02 23:02 0:02
Leiden, Leiden Centraal Westzijde 16:40 17:10 17:39 18:09 19:06 20:06 21:06 22:06 23:06 0:06
Leiden, Leiden CentraalA 16:41 17:11 17:40 18:10 19:07 20:07 21:07 22:07 23:07 0:07
Leiden, Leiden CentraalV 16:43 17:13 17:42 18:12 19:09 20:09 21:09 22:09 23:09 -
Leiden, Steenstraat 16:44 17:14 17:43 18:13 19:10 20:10 21:10 22:10 23:10 -
Leiden, Kort Rapenburg 16:45 17:15 17:44 18:14 19:11 20:11 21:11 22:11 23:11 -
Leiden, Noordeinde 16:46 17:16 17:45 18:15 19:12 20:12 21:12 22:12 23:12 -
Leiden, Paterstraat 16:47 17:17 17:46 18:16 19:13 20:13 21:13 22:13 23:13 -
Leiden, Witte Rozenstraat 16:48 17:18 17:47 18:17 19:14 20:14 21:14 22:14 23:14 -
Leiden, Jan van Houtkade 16:50 17:20 17:49 18:19 19:16 20:16 21:16 22:16 23:16 -
Leiden, Leliestraat 16:51 17:21 17:50 18:20 19:17 20:17 21:17 22:17 23:17 -
Leiden, Station Lammenschans 16:52 17:22 17:51 18:21 19:18 20:18 21:18 22:18 23:18 -
Leiden, Meloenstraat 16:53 17:23 17:52 18:22 19:19 20:19 21:19 22:19 23:19 -
Leiden, Rosenburch 16:54 17:24 17:53 18:23 19:20 20:20 21:20 22:20 23:20 -
Leiden, Vijf Meiplein 16:55 17:25 17:54 18:24 19:21 20:21 21:21 22:21 23:21 -
Leiden, Bizetpad 16:57 17:27 17:56 18:26 19:23 20:23 21:23 22:23 23:23 -
Voorschoten, Trompweg 16:59 17:29 17:58 18:28 19:25 20:25 21:25 22:25 23:25 -
Leiden, Station De VinkA 17:01 17:31 18:00 18:30 19:27 20:27 21:27 22:27 23:27 -

a: Tot Leiden, Leiden Centraal.

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.