Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Lijn 365: Schiphol Airport naar Leiden CentraalPrinten

Ingangsdatum: 
5 april 2020
Haltenummer: 
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

LET OP: AANGEPASTE DIENSTREGELING VANAF 5 april! Vanaf 5 april rijden ook de bussen van Arriva ZHN een aangepaste dienstregeling. Plan je reis niet te ver van te voren, tot maximaal een uur voor vertrek kan er nog iets wijzigen.

LET OP: AANGEPASTE DIENSTREGELING VANAF 5 april! Vanaf 5 april rijden ook de bussen van Arriva ZHN een aangepaste dienstregeling. Plan je reis niet te ver van te voren, tot maximaal een uur voor vertrek kan er nog iets wijzigen.

Alle haltes tonen 50900 7001 7003 7005 7007 7009 7011 7013 7015 7017 7019 7021
Schiphol, AirportV 6:04 7:04 8:04 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 6:06 7:06 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06
Hoofddorp, De Hoek 6:09 7:09 8:09 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 6:14 7:14 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14
Leimuiderbrug, Leimuiderbrug 6:19 7:19 8:19 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19
Weteringbrug, Immink 6:20 7:20 8:20 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20
Weteringbrug, Lisserweg 6:21 7:21 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Weteringbrug, Brug 6:22 7:22 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22
Oude Wetering, Bruggestraat 6:22 7:22 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22
Oude Wetering, Watergang 6:24 7:24 8:24 9:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24
Oude Wetering, Rembrandt van Rijnsingel 6:26 7:26 8:26 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26
Roelofarendsveen, Stationsstraat 6:28 7:28 8:28 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28
Roelofarendsveen, De Lasso 6:29 7:29 8:29 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29
Roelofarendsveen, Westeinde 6:30 7:30 8:30 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30
Leiderdorp, Leyhof/N445 6:39 7:39 8:39 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39
Leiderdorp, Engelendaal 6:40 7:40 8:40 9:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40
Leiden, Kooiplein 6:42 7:42 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42
Leiden, Groenoord 6:44 7:44 8:44 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44
Leiden, Leiden Centraal Westzijde 6:48 7:48 8:48 9:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48
Leiden, Leiden CentraalA 6:49 7:49 8:49 9:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49

Alle haltes tonen 7023 7025 7027 7029
Schiphol, AirportV 18:04 19:04 20:04 21:04
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 18:06 19:06 20:06 21:06
Hoofddorp, De Hoek 18:09 19:09 20:09 21:09
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 18:14 19:14 20:14 21:14
Leimuiderbrug, Leimuiderbrug 18:19 19:19 20:19 21:19
Weteringbrug, Immink 18:20 19:20 20:20 21:20
Weteringbrug, Lisserweg 18:21 19:21 20:21 21:21
Weteringbrug, Brug 18:22 19:22 20:22 21:22
Oude Wetering, Bruggestraat 18:22 19:22 20:22 21:22
Oude Wetering, Watergang 18:24 19:24 20:24 21:24
Oude Wetering, Rembrandt van Rijnsingel 18:26 19:26 20:26 21:26
Roelofarendsveen, Stationsstraat 18:28 19:28 20:28 21:28
Roelofarendsveen, De Lasso 18:29 19:29 20:29 21:29
Roelofarendsveen, Westeinde 18:30 19:30 20:30 21:30
Leiderdorp, Leyhof/N445 18:39 19:39 20:39 21:39
Leiderdorp, Engelendaal 18:40 19:40 20:40 21:40
Leiden, Kooiplein 18:42 19:42 20:42 21:42
Leiden, Groenoord 18:44 19:44 20:44 21:44
Leiden, Leiden Centraal Westzijde 18:48 19:48 20:48 21:48
Leiden, Leiden CentraalA 18:49 19:49 20:49 21:49

Alle haltes tonen 7001 7003 7005 7007 7009 7011 7013 7015 7017 7019 7021 7023
Schiphol, AirportV 6:52 7:52 8:52 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 6:54 7:54 8:54 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06
Hoofddorp, De Hoek 6:57 7:57 8:57 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 7:02 8:02 9:02 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14
Leimuiderbrug, Leimuiderbrug 7:07 8:07 9:07 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19
Weteringbrug, Immink 7:08 8:08 9:08 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20
Weteringbrug, Lisserweg 7:09 8:09 9:09 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21
Weteringbrug, Brug 7:10 8:10 9:10 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22
Oude Wetering, Bruggestraat 7:10 8:10 9:10 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22
Oude Wetering, Watergang 7:12 8:12 9:12 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24
Oude Wetering, Rembrandt van Rijnsingel 7:14 8:14 9:14 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26
Roelofarendsveen, Stationsstraat 7:16 8:16 9:16 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28
Roelofarendsveen, De Lasso 7:17 8:17 9:17 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29
Roelofarendsveen, Westeinde 7:18 8:18 9:18 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30
Leiderdorp, Leyhof/N445 7:27 8:27 9:27 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39
Leiderdorp, Engelendaal 7:28 8:28 9:28 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40
Leiden, Kooiplein 7:30 8:30 9:30 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42
Leiden, Groenoord 7:32 8:32 9:32 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44
Leiden, Leiden Centraal Westzijde 7:36 8:36 9:36 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48
Leiden, Leiden CentraalA 7:37 8:37 9:37 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49

Alle haltes tonen 7025 7027 7029
Schiphol, AirportV 19:04 20:04 21:04
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 19:06 20:06 21:06
Hoofddorp, De Hoek 19:09 20:09 21:09
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 19:14 20:14 21:14
Leimuiderbrug, Leimuiderbrug 19:19 20:19 21:19
Weteringbrug, Immink 19:20 20:20 21:20
Weteringbrug, Lisserweg 19:21 20:21 21:21
Weteringbrug, Brug 19:22 20:22 21:22
Oude Wetering, Bruggestraat 19:22 20:22 21:22
Oude Wetering, Watergang 19:24 20:24 21:24
Oude Wetering, Rembrandt van Rijnsingel 19:26 20:26 21:26
Roelofarendsveen, Stationsstraat 19:28 20:28 21:28
Roelofarendsveen, De Lasso 19:29 20:29 21:29
Roelofarendsveen, Westeinde 19:30 20:30 21:30
Leiderdorp, Leyhof/N445 19:39 20:39 21:39
Leiderdorp, Engelendaal 19:40 20:40 21:40
Leiden, Kooiplein 19:42 20:42 21:42
Leiden, Groenoord 19:44 20:44 21:44
Leiden, Leiden Centraal Westzijde 19:48 20:48 21:48
Leiden, Leiden CentraalA 19:49 20:49 21:49

Alle haltes tonen 7001 7003 7005 7007 7009 7011 7013 7015 7017 7019 7021 7023
Schiphol, AirportV 6:52 7:52 8:52 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 6:54 7:54 8:54 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06
Hoofddorp, De Hoek 6:57 7:57 8:57 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 7:02 8:02 9:02 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14
Leimuiderbrug, Leimuiderbrug 7:07 8:07 9:07 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19
Weteringbrug, Immink 7:08 8:08 9:08 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20
Weteringbrug, Lisserweg 7:09 8:09 9:09 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21
Weteringbrug, Brug 7:10 8:10 9:10 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22
Oude Wetering, Bruggestraat 7:10 8:10 9:10 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22
Oude Wetering, Watergang 7:12 8:12 9:12 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24
Oude Wetering, Rembrandt van Rijnsingel 7:14 8:14 9:14 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26
Roelofarendsveen, Stationsstraat 7:16 8:16 9:16 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28
Roelofarendsveen, De Lasso 7:17 8:17 9:17 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29
Roelofarendsveen, Westeinde 7:18 8:18 9:18 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30
Leiderdorp, Leyhof/N445 7:27 8:27 9:27 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39
Leiderdorp, Engelendaal 7:28 8:28 9:28 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40
Leiden, Kooiplein 7:30 8:30 9:30 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42
Leiden, Groenoord 7:32 8:32 9:32 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44
Leiden, Leiden Centraal Westzijde 7:36 8:36 9:36 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48
Leiden, Leiden CentraalA 7:37 8:37 9:37 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49

Alle haltes tonen 7025 7027 7029
Schiphol, AirportV 19:04 20:04 21:04
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 19:06 20:06 21:06
Hoofddorp, De Hoek 19:09 20:09 21:09
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 19:14 20:14 21:14
Leimuiderbrug, Leimuiderbrug 19:19 20:19 21:19
Weteringbrug, Immink 19:20 20:20 21:20
Weteringbrug, Lisserweg 19:21 20:21 21:21
Weteringbrug, Brug 19:22 20:22 21:22
Oude Wetering, Bruggestraat 19:22 20:22 21:22
Oude Wetering, Watergang 19:24 20:24 21:24
Oude Wetering, Rembrandt van Rijnsingel 19:26 20:26 21:26
Roelofarendsveen, Stationsstraat 19:28 20:28 21:28
Roelofarendsveen, De Lasso 19:29 20:29 21:29
Roelofarendsveen, Westeinde 19:30 20:30 21:30
Leiderdorp, Leyhof/N445 19:39 20:39 21:39
Leiderdorp, Engelendaal 19:40 20:40 21:40
Leiden, Kooiplein 19:42 20:42 21:42
Leiden, Groenoord 19:44 20:44 21:44
Leiden, Leiden Centraal Westzijde 19:48 20:48 21:48
Leiden, Leiden CentraalA 19:49 20:49 21:49

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.