Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Lijn 365: Schiphol Airport naar Leiden CentraalPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
Haltenummer: 
54441000 (Leiden, Centraal)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

De Vakantiedienstregeling in 2018/2019: 24 december 2018 t/m 4 januari 2019 (kerstvakantie), 15 juli t/m 30 aug 2019 (zomervakantie).

1e en 2e Kerstdag (25 en 26 dec.), Nieuwjaarsdag (1 jan.), 2e Paasdag (2 April), Hemelvaartsdag (10 mei), 2e Pinksterdag (21 mei) wordt de dienstregeling gereden als op zondag. Koningsdag (27 april) wordt gereden als op zaterdag.

Alle haltes tonen 1001 1003 1005 1007 1009 1011 1013 1015 1017 1019 1021 1023
Schiphol, AirportV 6:05 6:35 7:05 7:35 8:05 8:35 9:12 9:42 10:08 10:34 11:04 11:34
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 6:07 6:37 7:07 7:37 8:07 8:37 9:14 9:44 10:10 10:36 11:06 11:36
De Hoek, De Hoek 6:10 6:40 7:10 7:40 8:10 8:40 9:17 9:47 10:13 10:39 11:09 11:39
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 6:15 6:45 7:16 7:46 8:16 8:46 9:23 9:53 10:19 10:45 11:15 11:45
Leimuiderbrug, Leimuiderbrug 6:20 6:50 7:22 7:52 8:22 8:52 9:29 9:59 10:25 10:51 11:21 11:51
Weteringbrug, Immink 6:21 6:51 7:23 7:53 8:23 8:53 9:30 10:00 10:26 10:52 11:22 11:52
Weteringbrug, Lisserweg 6:22 6:52 7:24 7:54 8:24 8:54 9:31 10:01 10:27 10:53 11:23 11:53
Weteringbrug, Brug 6:23 6:53 7:25 7:55 8:25 8:55 9:32 10:02 10:28 10:54 11:24 11:54
Oude Wetering, Bruggestraat 6:23 6:53 7:25 7:55 8:25 8:55 9:32 10:02 10:28 10:54 11:24 11:54
Oude Wetering, Watergang 6:25 6:55 7:27 7:57 8:27 8:57 9:34 10:04 10:30 10:56 11:26 11:56
Oude Wetering, Rembrandt van Rijnsingel 6:27 6:57 7:29 7:59 8:29 8:59 9:36 10:06 10:32 10:58 11:28 11:58
Roelofarendsveen, Stationsstraat 6:29 6:59 7:31 8:01 8:31 9:01 9:38 10:08 10:34 11:00 11:30 12:00
Roelofarendsveen, De Lasso 6:29 6:59 7:32 8:02 8:32 9:01 9:38 10:08 10:34 11:00 11:30 12:00
Roelofarendsveen, Westeinde 6:30 7:00 7:33 8:03 8:33 9:02 9:39 10:09 10:35 11:01 11:31 12:01
Leiderdorp, Leyhof 6:40 7:12 7:45 8:15 8:45 9:14 9:51 10:21 10:47 11:13 11:43 12:13
Leiderdorp, Engelendaal 6:41 7:13 7:46 8:16 8:46 9:15 9:52 10:22 10:48 11:14 11:44 12:14
Leiden, Kooiplein 6:43 7:17 7:50 8:20 8:49 9:18 9:55 10:25 10:51 11:17 11:47 12:17
Leiden, Groenoord 6:46 7:20 7:53 8:23 8:52 9:21 9:58 10:28 10:54 11:20 11:50 12:20
Leiden, Centraal Westzijde 6:49 7:24 7:57 8:27 8:55 9:24 10:01 10:31 10:57 11:23 11:53 12:23
Leiden, CentraalA 6:50 7:25 7:58 8:28 8:56 9:25 10:02 10:32 10:58 11:24 11:54 12:24

Alle haltes tonen 1025 1027 1029 1031 1033 1035 1037 1039 1041 1043 1045 1047
Schiphol, AirportV 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36
De Hoek, De Hoek 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45
Leimuiderbrug, Leimuiderbrug 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21 14:51 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51
Weteringbrug, Immink 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52
Weteringbrug, Lisserweg 12:23 12:53 13:23 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53
Weteringbrug, Brug 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54
Oude Wetering, Bruggestraat 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54
Oude Wetering, Watergang 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56
Oude Wetering, Rembrandt van Rijnsingel 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28 17:58
Roelofarendsveen, Stationsstraat 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00
Roelofarendsveen, De Lasso 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00
Roelofarendsveen, Westeinde 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01
Leiderdorp, Leyhof 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43 18:13
Leiderdorp, Engelendaal 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14 17:44 18:14
Leiden, Kooiplein 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47 18:17
Leiden, Groenoord 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20
Leiden, Centraal Westzijde 12:53 13:23 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53 18:23
Leiden, CentraalA 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54 18:24

Alle haltes tonen 1049 1051 1053 1055 1057 1059
Schiphol, AirportV 18:04 18:34 19:04 20:04 21:04 22:04
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 18:06 18:36 19:06 20:06 21:06 22:06
De Hoek, De Hoek 18:09 18:39 19:09 20:09 21:09 22:09
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 18:15 18:45 19:14 20:14 21:14 22:14
Leimuiderbrug, Leimuiderbrug 18:21 18:51 19:19 20:19 21:19 22:19
Weteringbrug, Immink 18:22 18:52 19:20 20:20 21:20 22:20
Weteringbrug, Lisserweg 18:23 18:53 19:21 20:21 21:21 22:21
Weteringbrug, Brug 18:24 18:54 19:22 20:22 21:22 22:22
Oude Wetering, Bruggestraat 18:24 18:54 19:22 20:22 21:22 22:22
Oude Wetering, Watergang 18:26 18:56 19:24 20:24 21:24 22:24
Oude Wetering, Rembrandt van Rijnsingel 18:28 18:58 19:26 20:26 21:26 22:26
Roelofarendsveen, Stationsstraat 18:30 19:00 19:28 20:28 21:28 22:28
Roelofarendsveen, De Lasso 18:30 19:00 19:28 20:28 21:28 22:28
Roelofarendsveen, Westeinde 18:31 19:01 19:29 20:29 21:29 22:29
Leiderdorp, Leyhof 18:43 19:11 19:39 20:39 21:39 22:39
Leiderdorp, Engelendaal 18:44 19:12 19:40 20:40 21:40 22:40
Leiden, Kooiplein 18:47 19:14 19:42 20:42 21:42 22:42
Leiden, Groenoord 18:50 19:17 19:45 20:45 21:45 22:45
Leiden, Centraal Westzijde 18:53 19:20 19:48 20:48 21:48 22:48
Leiden, CentraalA 18:54 19:21 19:49 20:49 21:49 22:49

Alle haltes tonen 6001 6003 6005 6007 6009 6011 6013 6015 6017 6019 6021 6023
Schiphol, AirportV 6:07 7:07 8:07 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 6:09 7:09 8:09 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05
De Hoek, De Hoek 6:12 7:12 8:12 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 6:17 7:17 8:17 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13
Leimuiderbrug, Leimuiderbrug 6:22 7:22 8:22 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18
Weteringbrug, Immink 6:23 7:23 8:23 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19
Weteringbrug, Lisserweg 6:24 7:24 8:24 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20
Weteringbrug, Brug 6:25 7:25 8:25 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Oude Wetering, Bruggestraat 6:25 7:25 8:25 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Oude Wetering, Watergang 6:27 7:27 8:27 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23
Oude Wetering, Rembrandt van Rijnsingel 6:29 7:29 8:29 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25
Roelofarendsveen, Stationsstraat 6:31 7:31 8:31 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27
Roelofarendsveen, De Lasso 6:31 7:31 8:31 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27
Roelofarendsveen, Westeinde 6:32 7:32 8:32 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28
Leiderdorp, Leyhof 6:42 7:42 8:42 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39
Leiderdorp, Engelendaal 6:43 7:43 8:43 9:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40
Leiden, Kooiplein 6:45 7:45 8:45 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43
Leiden, Groenoord 6:48 7:48 8:48 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46
Leiden, Centraal Westzijde 6:51 7:51 8:51 9:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49
Leiden, CentraalA 6:52 7:52 8:52 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50

Alle haltes tonen 6025 6027 6029 6031 6033 6035
Schiphol, AirportV 18:07 19:07 20:07 21:07 22:07 23:07
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 18:09 19:09 20:09 21:09 22:09 23:09
De Hoek, De Hoek 18:12 19:12 20:12 21:12 22:12 23:12
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 18:17 19:17 20:17 21:17 22:17 23:17
Leimuiderbrug, Leimuiderbrug 18:22 19:22 20:22 21:22 22:22 23:22
Weteringbrug, Immink 18:23 19:23 20:23 21:23 22:23 23:23
Weteringbrug, Lisserweg 18:24 19:24 20:24 21:24 22:24 23:24
Weteringbrug, Brug 18:25 19:25 20:25 21:25 22:25 23:25
Oude Wetering, Bruggestraat 18:25 19:25 20:25 21:25 22:25 23:25
Oude Wetering, Watergang 18:27 19:27 20:27 21:27 22:27 23:27
Oude Wetering, Rembrandt van Rijnsingel 18:29 19:29 20:29 21:29 22:29 23:29
Roelofarendsveen, Stationsstraat 18:31 19:31 20:31 21:31 22:31 23:31
Roelofarendsveen, De Lasso 18:31 19:31 20:31 21:31 22:31 23:31
Roelofarendsveen, Westeinde 18:32 19:32 20:32 21:32 22:32 23:32
Leiderdorp, Leyhof 18:42 19:42 20:42 21:42 22:42 23:42
Leiderdorp, Engelendaal 18:43 19:43 20:43 21:43 22:43 23:43
Leiden, Kooiplein 18:45 19:45 20:45 21:45 22:45 23:45
Leiden, Groenoord 18:48 19:48 20:48 21:48 22:48 23:48
Leiden, Centraal Westzijde 18:51 19:51 20:51 21:51 22:51 23:51
Leiden, CentraalA 18:52 19:52 20:52 21:52 22:52 23:52

Alle haltes tonen 7001 7003 7005 7007 7009 7011 7013 7015 7017 7019 7021 7023
Schiphol, AirportV 7:07 8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 7:09 8:09 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09
De Hoek, De Hoek 7:12 8:12 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 7:17 8:17 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17
Leimuiderbrug, Leimuiderbrug 7:22 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22
Weteringbrug, Immink 7:23 8:23 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23
Weteringbrug, Lisserweg 7:24 8:24 9:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24
Weteringbrug, Brug 7:25 8:25 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25
Oude Wetering, Bruggestraat 7:25 8:25 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25
Oude Wetering, Watergang 7:27 8:27 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27
Oude Wetering, Rembrandt van Rijnsingel 7:29 8:29 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29
Roelofarendsveen, Stationsstraat 7:31 8:31 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31
Roelofarendsveen, De Lasso 7:31 8:31 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31
Roelofarendsveen, Westeinde 7:32 8:32 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32
Leiderdorp, Leyhof 7:42 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42
Leiderdorp, Engelendaal 7:43 8:43 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43
Leiden, Kooiplein 7:45 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45
Leiden, Groenoord 7:48 8:48 9:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48
Leiden, Centraal Westzijde 7:51 8:51 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51
Leiden, CentraalA 7:52 8:52 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52

Alle haltes tonen 7025 7027 7029
Schiphol, AirportV 19:07 20:07 21:07
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 19:09 20:09 21:09
De Hoek, De Hoek 19:12 20:12 21:12
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 19:17 20:17 21:17
Leimuiderbrug, Leimuiderbrug 19:22 20:22 21:22
Weteringbrug, Immink 19:23 20:23 21:23
Weteringbrug, Lisserweg 19:24 20:24 21:24
Weteringbrug, Brug 19:25 20:25 21:25
Oude Wetering, Bruggestraat 19:25 20:25 21:25
Oude Wetering, Watergang 19:27 20:27 21:27
Oude Wetering, Rembrandt van Rijnsingel 19:29 20:29 21:29
Roelofarendsveen, Stationsstraat 19:31 20:31 21:31
Roelofarendsveen, De Lasso 19:31 20:31 21:31
Roelofarendsveen, Westeinde 19:32 20:32 21:32
Leiderdorp, Leyhof 19:42 20:42 21:42
Leiderdorp, Engelendaal 19:43 20:43 21:43
Leiden, Kooiplein 19:45 20:45 21:45
Leiden, Groenoord 19:48 20:48 21:48
Leiden, Centraal Westzijde 19:51 20:51 21:51
Leiden, CentraalA 19:52 20:52 21:52

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.