Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling Kies regio

Vanwege het coronavirus heeft de Rijksoverheid diverse maatregelen getroffen. Als gevolg hiervan zijn er enkele wijzigingen in de dienstregeling. Plan je reis niet te vroeg van tevoren, tot een uur voor vertrek kunnen er eventueel nog aanpassingen plaatsvinden.
Klik hier om te controleren of er wijzigingen zijn voor je reis.

Lijn 365: Schiphol Airport naar Leiden CentraalPrinten

Ingangsdatum: 
20 september 2021
Haltenummer: 
OV Reisinformatie: 
0800 0232545
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Vakanties:Kerstvakantie: 21 december t/m 31 december 2020.Zomervakantie: 12 juli t/m 27 augustus 2021.Herfstvakantie 18 oktober tm 22 oktober 2021.

Op Koningsdag (27 april) wordt de dienstregeling gereden als op zaterdag. Op Hemelvaartsdag (13 mei), 2e Pinksterdag (24 mei) en 1e Kerstdag (25 dec) wordt de dienstregeling gereden als op zondag. Dag na Hemelvaart (14 mei) wordt de dienstregeling gereden als op een werkdag. Op oudejaarsavond eindigt de dienstregeling rond 20:00 uur. Alle ritten welke na 20:00 uur vertrekken vanaf de beginhalte zullen niet meer rijden.

Alle haltes tonen 1001 1003 1005 1007 1009 1011 1013 1015 1017 1019 1021 1023
Schiphol, AirportV 5:54 6:22 7:04 7:35 8:11 8:41 9:11 9:41 10:11 10:42 11:08 11:35
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 5:55 6:23 7:05 7:36 8:12 8:42 9:12 9:42 10:12 10:43 11:09 11:36
Hoofddorp, De Hoek 5:58 6:26 7:08 7:39 8:15 8:45 9:15 9:45 10:15 10:46 11:12 11:39
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 6:03 6:31 7:14 7:45 8:21 8:51 9:21 9:51 10:21 10:52 11:18 11:45
Leimuiderbrug, Leimuiderbrug 6:08 6:36 7:20 7:51 8:27 8:57 9:27 9:57 10:27 10:58 11:24 11:51
Weteringbrug, Immink 6:09 6:37 7:21 7:52 8:28 8:58 9:28 9:58 10:28 10:59 11:25 11:52
Weteringbrug, Lisserweg 6:10 6:38 7:22 7:53 8:29 8:59 9:29 9:59 10:29 11:00 11:26 11:53
Weteringbrug, Brug 6:11 6:39 7:23 7:54 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:01 11:27 11:54
Oude Wetering, Bruggestraat 6:11 6:39 7:23 7:54 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:01 11:27 11:54
Oude Wetering, Watergang 6:13 6:41 7:25 7:56 8:32 9:02 9:32 10:02 10:32 11:03 11:29 11:56
Oude Wetering, Rembrandt van Rijnsingel 6:14 6:42 7:27 7:58 8:34 9:03 9:33 10:03 10:33 11:04 11:30 11:57
Roelofarendsveen, Stationsstraat 6:16 6:44 7:29 8:00 8:36 9:05 9:35 10:05 10:35 11:06 11:32 11:59
Roelofarendsveen, De Lasso 6:17 6:45 7:30 8:01 8:37 9:06 9:36 10:06 10:36 11:07 11:33 12:00
Roelofarendsveen, Westeinde 6:18 6:46 7:31 8:02 8:38 9:07 9:37 10:07 10:37 11:08 11:34 12:01
Leiderdorp, Leyhof/N445 6:26 6:56 7:41 8:12 8:48 9:16 9:46 10:16 10:46 11:17 11:43 12:10
Leiderdorp, Engelendaal 6:27 6:57 7:42 8:13 8:49 9:17 9:47 10:17 10:47 11:18 11:44 12:11
Leiden, Kooiplein 6:29 7:01 7:46 8:17 8:52 9:20 9:50 10:20 10:50 11:21 11:47 12:14
Leiden, Groenoord 6:32 7:05 7:50 8:21 8:55 9:23 9:53 10:23 10:53 11:24 11:50 12:17
Leiden, Leiden Centraal Westzijde 6:37 7:11 7:56 8:27 8:59 9:27 9:57 10:27 10:57 11:28 11:54 12:21
Leiden, Leiden CentraalA 6:38 7:12 7:57 8:28 9:00 9:28 9:58 10:28 10:58 11:29 11:55 12:22

Alle haltes tonen 1025 1027 1029 1031 1033 1035 1037 1039 1041 1043 1045 1047
Schiphol, AirportV 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28 14:58 15:28 15:59 16:31 17:02 17:32
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 16:00 16:32 17:03 17:33
Hoofddorp, De Hoek 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32 15:02 15:32 16:03 16:35 17:06 17:36
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:09 16:41 17:12 17:42
Leimuiderbrug, Leimuiderbrug 12:14 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44 15:14 15:44 16:15 16:47 17:18 17:48
Weteringbrug, Immink 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:16 16:48 17:19 17:49
Weteringbrug, Lisserweg 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46 15:16 15:46 16:17 16:49 17:20 17:50
Weteringbrug, Brug 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47 15:17 15:47 16:18 16:50 17:21 17:51
Oude Wetering, Bruggestraat 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47 15:17 15:47 16:18 16:50 17:21 17:51
Oude Wetering, Watergang 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 16:20 16:52 17:23 17:53
Oude Wetering, Rembrandt van Rijnsingel 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:21 15:51 16:22 16:54 17:25 17:55
Roelofarendsveen, Stationsstraat 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:23 15:53 16:24 16:56 17:27 17:57
Roelofarendsveen, De Lasso 12:23 12:53 13:23 13:53 14:23 14:53 15:24 15:54 16:25 16:57 17:28 17:58
Roelofarendsveen, Westeinde 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:25 15:55 16:26 16:58 17:29 17:59
Leiderdorp, Leyhof/N445 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:03 15:34 16:04 16:35 17:07 17:38 18:08
Leiderdorp, Engelendaal 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34 15:04 15:35 16:05 16:36 17:08 17:39 18:09
Leiden, Kooiplein 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:39 16:09 16:40 17:12 17:43 18:13
Leiden, Groenoord 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:43 16:13 16:44 17:16 17:47 18:17
Leiden, Leiden Centraal Westzijde 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44 15:14 15:48 16:18 16:49 17:21 17:52 18:22
Leiden, Leiden CentraalA 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:49 16:19 16:50 17:22 17:53 18:23

Alle haltes tonen 1049 1051 1053 1055 1057 1059
Schiphol, AirportV 18:06 18:36 19:06 19:58 20:54 22:00
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 18:07 18:37 19:07 19:59 20:55 22:01
Hoofddorp, De Hoek 18:10 18:40 19:10 20:02 20:58 22:04
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 18:16 18:46 19:15 20:07 21:03 22:09
Leimuiderbrug, Leimuiderbrug 18:22 18:52 19:20 20:12 21:08 22:14
Weteringbrug, Immink 18:23 18:53 19:21 20:13 21:09 22:15
Weteringbrug, Lisserweg 18:24 18:54 19:22 20:14 21:10 22:16
Weteringbrug, Brug 18:25 18:55 19:23 20:15 21:11 22:17
Oude Wetering, Bruggestraat 18:25 18:55 19:23 20:15 21:11 22:17
Oude Wetering, Watergang 18:27 18:57 19:24 20:16 21:12 22:18
Oude Wetering, Rembrandt van Rijnsingel 18:29 18:59 19:25 20:17 21:13 22:19
Roelofarendsveen, Stationsstraat 18:31 19:01 19:27 20:19 21:15 22:21
Roelofarendsveen, De Lasso 18:32 19:02 19:28 20:20 21:16 22:22
Roelofarendsveen, Westeinde 18:33 19:03 19:29 20:21 21:17 22:23
Leiderdorp, Leyhof/N445 18:42 19:11 19:37 20:29 21:25 22:31
Leiderdorp, Engelendaal 18:43 19:12 19:38 20:30 21:26 22:32
Leiden, Kooiplein 18:47 19:14 19:40 20:32 21:28 22:34
Leiden, Groenoord 18:51 19:17 19:43 20:35 21:31 22:37
Leiden, Leiden Centraal Westzijde 18:56 19:21 19:47 20:39 21:35 22:41
Leiden, Leiden CentraalA 18:57 19:22 19:48 20:40 21:36 22:42

Alle haltes tonen 8001 8003 8005 8007 8009 8011 8013 8015 8017 8019 8021 8023
Schiphol, AirportV 5:54 6:22 7:04 7:35 8:11 8:41 9:11 10:11 11:08 11:58 12:58 13:58
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 5:55 6:23 7:05 7:36 8:12 8:42 9:12 10:12 11:09 11:59 12:59 13:59
Hoofddorp, De Hoek 5:58 6:26 7:08 7:39 8:15 8:45 9:15 10:15 11:12 12:02 13:02 14:02
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 6:03 6:31 7:14 7:45 8:21 8:51 9:21 10:21 11:18 12:08 13:08 14:08
Leimuiderbrug, Leimuiderbrug 6:08 6:36 7:20 7:51 8:27 8:57 9:27 10:27 11:24 12:14 13:14 14:14
Weteringbrug, Immink 6:09 6:37 7:21 7:52 8:28 8:58 9:28 10:28 11:25 12:15 13:15 14:15
Weteringbrug, Lisserweg 6:10 6:38 7:22 7:53 8:29 8:59 9:29 10:29 11:26 12:16 13:16 14:16
Weteringbrug, Brug 6:11 6:39 7:23 7:54 8:30 9:00 9:30 10:30 11:27 12:17 13:17 14:17
Oude Wetering, Bruggestraat 6:11 6:39 7:23 7:54 8:30 9:00 9:30 10:30 11:27 12:17 13:17 14:17
Oude Wetering, Watergang 6:13 6:41 7:25 7:56 8:32 9:02 9:32 10:32 11:29 12:19 13:19 14:19
Oude Wetering, Rembrandt van Rijnsingel 6:14 6:42 7:27 7:58 8:34 9:03 9:33 10:33 11:30 12:20 13:20 14:20
Roelofarendsveen, Stationsstraat 6:16 6:44 7:29 8:00 8:36 9:05 9:35 10:35 11:32 12:22 13:22 14:22
Roelofarendsveen, De Lasso 6:17 6:45 7:30 8:01 8:37 9:06 9:36 10:36 11:33 12:23 13:23 14:23
Roelofarendsveen, Westeinde 6:18 6:46 7:31 8:02 8:38 9:07 9:37 10:37 11:34 12:24 13:24 14:24
Leiderdorp, Leyhof/N445 6:26 6:56 7:41 8:12 8:48 9:16 9:46 10:46 11:43 12:33 13:33 14:33
Leiderdorp, Engelendaal 6:27 6:57 7:42 8:13 8:49 9:17 9:47 10:47 11:44 12:34 13:34 14:34
Leiden, Kooiplein 6:29 7:01 7:46 8:17 8:52 9:20 9:50 10:50 11:47 12:37 13:37 14:37
Leiden, Groenoord 6:32 7:05 7:50 8:21 8:55 9:23 9:53 10:53 11:50 12:40 13:40 14:40
Leiden, Leiden Centraal Westzijde 6:37 7:11 7:56 8:27 8:59 9:27 9:57 10:57 11:54 12:44 13:44 14:44
Leiden, Leiden CentraalA 6:38 7:12 7:57 8:28 9:00 9:28 9:58 10:58 11:55 12:45 13:45 14:45

Alle haltes tonen 8025 8027 8029 8031 8033 8035 8037 8039 8041 8043 8045 8047
Schiphol, AirportV 14:58 15:28 15:59 16:31 17:02 17:32 18:06 18:36 19:06 19:58 20:54 22:00
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 14:59 15:29 16:00 16:32 17:03 17:33 18:07 18:37 19:07 19:59 20:55 22:01
Hoofddorp, De Hoek 15:02 15:32 16:03 16:35 17:06 17:36 18:10 18:40 19:10 20:02 20:58 22:04
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 15:08 15:38 16:09 16:41 17:12 17:42 18:16 18:46 19:15 20:07 21:03 22:09
Leimuiderbrug, Leimuiderbrug 15:14 15:44 16:15 16:47 17:18 17:48 18:22 18:52 19:20 20:12 21:08 22:14
Weteringbrug, Immink 15:15 15:45 16:16 16:48 17:19 17:49 18:23 18:53 19:21 20:13 21:09 22:15
Weteringbrug, Lisserweg 15:16 15:46 16:17 16:49 17:20 17:50 18:24 18:54 19:22 20:14 21:10 22:16
Weteringbrug, Brug 15:17 15:47 16:18 16:50 17:21 17:51 18:25 18:55 19:23 20:15 21:11 22:17
Oude Wetering, Bruggestraat 15:17 15:47 16:18 16:50 17:21 17:51 18:25 18:55 19:23 20:15 21:11 22:17
Oude Wetering, Watergang 15:19 15:49 16:20 16:52 17:23 17:53 18:27 18:57 19:24 20:16 21:12 22:18
Oude Wetering, Rembrandt van Rijnsingel 15:21 15:51 16:22 16:54 17:25 17:55 18:29 18:59 19:25 20:17 21:13 22:19
Roelofarendsveen, Stationsstraat 15:23 15:53 16:24 16:56 17:27 17:57 18:31 19:01 19:27 20:19 21:15 22:21
Roelofarendsveen, De Lasso 15:24 15:54 16:25 16:57 17:28 17:58 18:32 19:02 19:28 20:20 21:16 22:22
Roelofarendsveen, Westeinde 15:25 15:55 16:26 16:58 17:29 17:59 18:33 19:03 19:29 20:21 21:17 22:23
Leiderdorp, Leyhof/N445 15:34 16:04 16:35 17:07 17:38 18:08 18:42 19:11 19:37 20:29 21:25 22:31
Leiderdorp, Engelendaal 15:35 16:05 16:36 17:08 17:39 18:09 18:43 19:12 19:38 20:30 21:26 22:32
Leiden, Kooiplein 15:39 16:09 16:40 17:12 17:43 18:13 18:47 19:14 19:40 20:32 21:28 22:34
Leiden, Groenoord 15:43 16:13 16:44 17:16 17:47 18:17 18:51 19:17 19:43 20:35 21:31 22:37
Leiden, Leiden Centraal Westzijde 15:48 16:18 16:49 17:21 17:52 18:22 18:56 19:21 19:47 20:39 21:35 22:41
Leiden, Leiden CentraalA 15:49 16:19 16:50 17:22 17:53 18:23 18:57 19:22 19:48 20:40 21:36 22:42

Alle haltes tonen 6001 6003 6005 6007 6009 6011 6013 6015 6017 6019 6021 6023
Schiphol, AirportV 5:52 6:52 7:57 8:57 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 5:53 6:53 7:58 8:58 9:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58
Hoofddorp, De Hoek 5:56 6:56 8:01 9:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 6:01 7:01 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06
Leimuiderbrug, Leimuiderbrug 6:06 7:06 8:11 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11
Weteringbrug, Immink 6:07 7:07 8:12 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12
Weteringbrug, Lisserweg 6:08 7:08 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13
Weteringbrug, Brug 6:09 7:09 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14
Oude Wetering, Bruggestraat 6:09 7:09 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14
Oude Wetering, Watergang 6:11 7:11 8:16 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16
Oude Wetering, Rembrandt van Rijnsingel 6:13 7:13 8:18 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18
Roelofarendsveen, Stationsstraat 6:15 7:15 8:20 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20
Roelofarendsveen, De Lasso 6:16 7:16 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Roelofarendsveen, Westeinde 6:17 7:17 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22
Leiderdorp, Leyhof/N445 6:25 7:25 8:30 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30
Leiderdorp, Engelendaal 6:26 7:26 8:31 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31
Leiden, Kooiplein 6:28 7:28 8:33 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34
Leiden, Groenoord 6:31 7:31 8:36 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37
Leiden, Leiden Centraal Westzijde 6:34 7:34 8:39 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42
Leiden, Leiden CentraalA 6:35 7:35 8:40 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43

Alle haltes tonen 6025 6027 6029 6031 6033 6035
Schiphol, AirportV 17:56 18:56 19:54 20:54 21:54 22:54
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 17:57 18:57 19:55 20:55 21:55 22:55
Hoofddorp, De Hoek 18:00 19:00 19:58 20:58 21:58 22:58
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 18:05 19:05 20:03 21:03 22:03 23:03
Leimuiderbrug, Leimuiderbrug 18:10 19:10 20:08 21:08 22:08 23:08
Weteringbrug, Immink 18:11 19:11 20:09 21:09 22:09 23:09
Weteringbrug, Lisserweg 18:12 19:12 20:10 21:10 22:10 23:10
Weteringbrug, Brug 18:13 19:13 20:11 21:11 22:11 23:11
Oude Wetering, Bruggestraat 18:13 19:13 20:11 21:11 22:11 23:11
Oude Wetering, Watergang 18:15 19:15 20:13 21:13 22:13 23:13
Oude Wetering, Rembrandt van Rijnsingel 18:17 19:17 20:15 21:15 22:15 23:15
Roelofarendsveen, Stationsstraat 18:19 19:19 20:17 21:17 22:17 23:17
Roelofarendsveen, De Lasso 18:20 19:20 20:18 21:18 22:18 23:18
Roelofarendsveen, Westeinde 18:21 19:21 20:19 21:19 22:19 23:19
Leiderdorp, Leyhof/N445 18:29 19:29 20:27 21:27 22:27 23:27
Leiderdorp, Engelendaal 18:30 19:30 20:28 21:28 22:28 23:28
Leiden, Kooiplein 18:32 19:32 20:30 21:30 22:30 23:30
Leiden, Groenoord 18:35 19:35 20:33 21:33 22:33 23:33
Leiden, Leiden Centraal Westzijde 18:39 19:39 20:37 21:37 22:37 23:37
Leiden, Leiden CentraalA 18:40 19:40 20:38 21:38 22:38 23:38

Alle haltes tonen 7001 7003 7005 7007 7009 7011 7013 7015 7017 7019 7021 7023
Schiphol, AirportV 6:53 7:54 8:54 9:54 10:54 11:55 12:55 13:55 14:55 15:56 16:56 17:56
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 6:54 7:55 8:55 9:55 10:55 11:56 12:56 13:56 14:56 15:57 16:57 17:57
Hoofddorp, De Hoek 6:57 7:58 8:58 9:58 10:58 11:59 12:59 13:59 14:59 16:00 17:00 18:00
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 7:02 8:03 9:03 10:03 11:03 12:04 13:04 14:04 15:04 16:05 17:05 18:05
Leimuiderbrug, Leimuiderbrug 7:07 8:08 9:08 10:08 11:08 12:09 13:09 14:09 15:09 16:10 17:10 18:10
Weteringbrug, Immink 7:08 8:09 9:09 10:09 11:09 12:10 13:10 14:10 15:10 16:11 17:11 18:11
Weteringbrug, Lisserweg 7:09 8:10 9:10 10:10 11:10 12:11 13:11 14:11 15:11 16:12 17:12 18:12
Weteringbrug, Brug 7:10 8:11 9:11 10:11 11:11 12:12 13:12 14:12 15:12 16:13 17:13 18:13
Oude Wetering, Bruggestraat 7:10 8:11 9:11 10:11 11:11 12:12 13:12 14:12 15:12 16:13 17:13 18:13
Oude Wetering, Watergang 7:12 8:13 9:13 10:13 11:13 12:14 13:14 14:14 15:14 16:15 17:15 18:15
Oude Wetering, Rembrandt van Rijnsingel 7:14 8:15 9:15 10:15 11:15 12:16 13:16 14:16 15:16 16:17 17:17 18:17
Roelofarendsveen, Stationsstraat 7:16 8:17 9:17 10:17 11:17 12:18 13:18 14:18 15:18 16:19 17:19 18:19
Roelofarendsveen, De Lasso 7:17 8:18 9:18 10:18 11:18 12:19 13:19 14:19 15:19 16:20 17:20 18:20
Roelofarendsveen, Westeinde 7:18 8:19 9:19 10:19 11:19 12:20 13:20 14:20 15:20 16:21 17:21 18:21
Leiderdorp, Leyhof/N445 7:27 8:28 9:28 10:28 11:28 12:29 13:29 14:29 15:29 16:30 17:30 18:30
Leiderdorp, Engelendaal 7:28 8:29 9:29 10:29 11:29 12:30 13:30 14:30 15:30 16:31 17:31 18:31
Leiden, Kooiplein 7:30 8:31 9:31 10:31 11:31 12:32 13:32 14:32 15:32 16:33 17:33 18:33
Leiden, Groenoord 7:33 8:34 9:34 10:34 11:34 12:35 13:35 14:35 15:35 16:36 17:36 18:36
Leiden, Leiden Centraal Westzijde 7:36 8:37 9:37 10:37 11:37 12:38 13:38 14:38 15:38 16:39 17:39 18:39
Leiden, Leiden CentraalA 7:37 8:38 9:38 10:38 11:38 12:39 13:39 14:39 15:39 16:40 17:40 18:40

Alle haltes tonen 7025 7027 7029 7031
Schiphol, AirportV 18:56 19:55 20:54 21:54
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 18:57 19:56 20:55 21:55
Hoofddorp, De Hoek 19:00 19:59 20:58 21:58
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 19:05 20:04 21:03 22:03
Leimuiderbrug, Leimuiderbrug 19:10 20:09 21:08 22:08
Weteringbrug, Immink 19:11 20:10 21:09 22:09
Weteringbrug, Lisserweg 19:12 20:11 21:10 22:10
Weteringbrug, Brug 19:13 20:12 21:11 22:11
Oude Wetering, Bruggestraat 19:13 20:12 21:11 22:11
Oude Wetering, Watergang 19:15 20:14 21:13 22:13
Oude Wetering, Rembrandt van Rijnsingel 19:17 20:16 21:15 22:15
Roelofarendsveen, Stationsstraat 19:19 20:18 21:17 22:17
Roelofarendsveen, De Lasso 19:20 20:19 21:18 22:18
Roelofarendsveen, Westeinde 19:21 20:20 21:19 22:19
Leiderdorp, Leyhof/N445 19:30 20:29 21:28 22:28
Leiderdorp, Engelendaal 19:31 20:30 21:29 22:29
Leiden, Kooiplein 19:33 20:32 21:31 22:31
Leiden, Groenoord 19:36 20:35 21:34 22:34
Leiden, Leiden Centraal Westzijde 19:39 20:38 21:37 22:37
Leiden, Leiden CentraalA 19:40 20:39 21:38 22:38

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.