Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Lijn 3: Bingerden naar Batavia StadPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
3 september 2017
Haltenummer: 
49005070 (Lelystad, Station Centrum)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Kerstvakantie van 24 december 2018 t/m 4 januari 2019. Voorjaarsvakantie van 18 februari t/m 22 februari 2019. Goede Vrijdag en Meivakantie van 19 april t/m 3 mei 2019. Zomervakantie van 29 juni t/m 23 augustus 2019. Herfstvakantie van 21 oktober t/m 25 oktober 2019. Kerstvakantie van 23 december 2019 t/m 3 januari 2020.

Op oudejaarsavond eindigt de dienstregeling rond 20.00 uur. Alle ritten welke na 20.00 uur vertrekken vanaf de beginhalte zullen niet meer rijden.

Alle haltes tonen 1005 1009 1013 1017 1021 1025 1029 1033 1037 1041 1045 1049
Lelystad, DuinbeekV 5:33 6:03 6:33 7:03 7:33 8:05 8:35 9:09 9:39 10:09 10:39 11:09
Lelystad, Westhoven 5:34 6:04 6:34 7:04 7:34 8:06 8:36 9:10 9:40 10:10 10:40 11:10
Lelystad, Bingerden 5:36 6:06 6:36 7:06 7:36 8:08 8:38 9:12 9:42 10:12 10:42 11:12
Lelystad, Nienoord 5:38 6:08 6:38 7:08 7:38 8:10 8:40 9:14 9:44 10:14 10:44 11:14
Lelystad, Horst 5:39 6:09 6:39 7:09 7:39 8:11 8:41 9:15 9:45 10:15 10:45 11:15
Lelystad, Winkelcentrum Kamp 5:40 6:10 6:40 7:10 7:40 8:12 8:42 9:16 9:46 10:16 10:46 11:16
Lelystad, Wold 5:42 6:12 6:42 7:12 7:42 8:14 8:44 9:18 9:48 10:18 10:48 11:18
Lelystad, 't Laar 5:44 6:14 6:44 7:14 7:44 8:16 8:46 9:20 9:50 10:20 10:50 11:20
Lelystad, Ziekenhuis 5:47 6:17 6:47 7:17 7:47 8:19 8:49 9:23 9:53 10:23 10:53 11:23
Lelystad, Station CentrumA 5:50 6:20 6:50 7:20 7:50 8:22 8:52 9:26 9:56 10:26 10:56 11:26
Lelystad, Station CentrumV 5:52 6:22 6:52 7:22 7:52 8:24 8:54 9:28 9:58 10:28 10:58 11:28
Lelystad, Agora 5:54 6:24 6:54 7:24 7:54 8:26 8:56 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30
Lelystad, Centrumbrug 5:55 6:25 6:55 7:25 7:55 8:27 8:57 9:31 10:01 10:31 11:01 11:31
Lelystad, Rotondebrug 5:56 6:26 6:56 7:26 7:56 8:28 8:58 9:32 10:02 10:32 11:02 11:32
Lelystad, Karveelbrug 5:57 6:27 6:57 7:27 7:57 8:29 8:59 9:33 10:03 10:33 11:03 11:33
Lelystad, Kempenaarbrug 5:59 6:29 6:59 7:29 7:59 8:31 9:01 9:35 10:05 10:35 11:05 11:35
Lelystad, Boeierbrug 6:01 6:31 7:01 7:31 8:01 8:33 9:03 9:37 10:07 10:37 11:07 11:37
Lelystad, Batavia StadA 6:03 6:33 7:03 7:33 8:03 8:35 9:05 9:39 10:09 10:39 11:09 11:39

Alle haltes tonen 1053 1057 1061 1065 1069 1073 1077 1081 1085 1089 1093 1097
Lelystad, DuinbeekV 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09
Lelystad, Westhoven 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10
Lelystad, Bingerden 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12
Lelystad, Nienoord 11:44 12:14 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14
Lelystad, Horst 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15
Lelystad, Winkelcentrum Kamp 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16
Lelystad, Wold 11:48 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18 14:48 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18
Lelystad, 't Laar 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20
Lelystad, Ziekenhuis 11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23
Lelystad, Station CentrumA 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26
Lelystad, Station CentrumV 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28
Lelystad, Agora 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30
Lelystad, Centrumbrug 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31
Lelystad, Rotondebrug 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32
Lelystad, Karveelbrug 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33
Lelystad, Kempenaarbrug 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35
Lelystad, Boeierbrug 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37
Lelystad, Batavia StadA 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39

Alle haltes tonen 1101 1105 1109 1113 1117 1121 1125 1129
Lelystad, DuinbeekV 17:39 18:09 18:39 19:09 20:09 21:09 22:09 23:09
Lelystad, Westhoven 17:40 18:10 18:40 19:10 20:10 21:10 22:10 23:10
Lelystad, Bingerden 17:42 18:12 18:42 19:12 20:12 21:12 22:12 23:12
Lelystad, Nienoord 17:44 18:14 18:44 19:14 20:14 21:14 22:14 23:14
Lelystad, Horst 17:45 18:15 18:45 19:15 20:15 21:15 22:15 23:15
Lelystad, Winkelcentrum Kamp 17:46 18:16 18:46 19:16 20:16 21:16 22:16 23:16
Lelystad, Wold 17:48 18:18 18:48 19:18 20:18 21:18 22:18 23:18
Lelystad, 't Laar 17:50 18:20 18:50 19:20 20:20 21:20 22:20 23:20
Lelystad, Ziekenhuis 17:53 18:23 18:53 19:23 20:23 21:23 22:23 23:23
Lelystad, Station CentrumA 17:56 18:26 18:56 19:26 20:26 21:26 22:26 23:26
Lelystad, Station CentrumV 17:58 18:28 18:58 19:28 20:28 21:28 22:28 23:28
Lelystad, Agora 18:00 18:30 19:00 19:30 20:30 21:30 22:30 23:30
Lelystad, Centrumbrug 18:01 18:31 19:01 19:31 20:31 21:31 22:31 23:31
Lelystad, Rotondebrug 18:02 18:32 19:02 19:32 20:32 21:32 22:32 23:32
Lelystad, Karveelbrug 18:03 18:33 19:03 19:33 20:33 21:33 22:33 23:33
Lelystad, Kempenaarbrug 18:05 18:35 19:05 19:35 20:35 21:35 22:35 23:35
Lelystad, Boeierbrug 18:07 18:37 19:07 19:37 20:37 21:37 22:37 23:37
Lelystad, Batavia StadA 18:09 18:39 19:09 19:39 20:39 21:39 22:39 23:39

Alle haltes tonen 1005 1009 1013 1017 1021 1025 1029 1033 1037 1041 1045 1049
Lelystad, DuinbeekV 5:33 6:03 6:33 7:03 7:33 8:05 8:35 9:09 9:39 10:09 10:39 11:09
Lelystad, Westhoven 5:34 6:04 6:34 7:04 7:34 8:06 8:36 9:10 9:40 10:10 10:40 11:10
Lelystad, Bingerden 5:36 6:06 6:36 7:06 7:36 8:08 8:38 9:12 9:42 10:12 10:42 11:12
Lelystad, Nienoord 5:38 6:08 6:38 7:08 7:38 8:10 8:40 9:14 9:44 10:14 10:44 11:14
Lelystad, Horst 5:39 6:09 6:39 7:09 7:39 8:11 8:41 9:15 9:45 10:15 10:45 11:15
Lelystad, Winkelcentrum Kamp 5:40 6:10 6:40 7:10 7:40 8:12 8:42 9:16 9:46 10:16 10:46 11:16
Lelystad, Wold 5:42 6:12 6:42 7:12 7:42 8:14 8:44 9:18 9:48 10:18 10:48 11:18
Lelystad, 't Laar 5:44 6:14 6:44 7:14 7:44 8:16 8:46 9:20 9:50 10:20 10:50 11:20
Lelystad, Ziekenhuis 5:47 6:17 6:47 7:17 7:47 8:19 8:49 9:23 9:53 10:23 10:53 11:23
Lelystad, Station CentrumA 5:50 6:20 6:50 7:20 7:50 8:22 8:52 9:26 9:56 10:26 10:56 11:26
Lelystad, Station CentrumV 5:52 6:22 6:52 7:22 7:52 8:24 8:54 9:28 9:58 10:28 10:58 11:28
Lelystad, Agora 5:54 6:24 6:54 7:24 7:54 8:26 8:56 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30
Lelystad, Centrumbrug 5:55 6:25 6:55 7:25 7:55 8:27 8:57 9:31 10:01 10:31 11:01 11:31
Lelystad, Rotondebrug 5:56 6:26 6:56 7:26 7:56 8:28 8:58 9:32 10:02 10:32 11:02 11:32
Lelystad, Karveelbrug 5:57 6:27 6:57 7:27 7:57 8:29 8:59 9:33 10:03 10:33 11:03 11:33
Lelystad, Kempenaarbrug 5:59 6:29 6:59 7:29 7:59 8:31 9:01 9:35 10:05 10:35 11:05 11:35
Lelystad, Boeierbrug 6:01 6:31 7:01 7:31 8:01 8:33 9:03 9:37 10:07 10:37 11:07 11:37
Lelystad, Batavia StadA 6:03 6:33 7:03 7:33 8:03 8:35 9:05 9:39 10:09 10:39 11:09 11:39

Alle haltes tonen 1053 1057 1061 1065 1069 1073 1077 1081 1085 1089 1093 1097
Lelystad, DuinbeekV 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09
Lelystad, Westhoven 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10
Lelystad, Bingerden 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12
Lelystad, Nienoord 11:44 12:14 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14
Lelystad, Horst 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15
Lelystad, Winkelcentrum Kamp 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16
Lelystad, Wold 11:48 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18 14:48 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18
Lelystad, 't Laar 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20
Lelystad, Ziekenhuis 11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23
Lelystad, Station CentrumA 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26
Lelystad, Station CentrumV 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28
Lelystad, Agora 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30
Lelystad, Centrumbrug 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31
Lelystad, Rotondebrug 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32
Lelystad, Karveelbrug 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33
Lelystad, Kempenaarbrug 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35
Lelystad, Boeierbrug 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37
Lelystad, Batavia StadA 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39

Alle haltes tonen 1101 1105 1109 1113 1117 1121 1125 1129
Lelystad, DuinbeekV 17:39 18:09 18:39 19:09 20:09 21:09 22:09 23:09
Lelystad, Westhoven 17:40 18:10 18:40 19:10 20:10 21:10 22:10 23:10
Lelystad, Bingerden 17:42 18:12 18:42 19:12 20:12 21:12 22:12 23:12
Lelystad, Nienoord 17:44 18:14 18:44 19:14 20:14 21:14 22:14 23:14
Lelystad, Horst 17:45 18:15 18:45 19:15 20:15 21:15 22:15 23:15
Lelystad, Winkelcentrum Kamp 17:46 18:16 18:46 19:16 20:16 21:16 22:16 23:16
Lelystad, Wold 17:48 18:18 18:48 19:18 20:18 21:18 22:18 23:18
Lelystad, 't Laar 17:50 18:20 18:50 19:20 20:20 21:20 22:20 23:20
Lelystad, Ziekenhuis 17:53 18:23 18:53 19:23 20:23 21:23 22:23 23:23
Lelystad, Station CentrumA 17:56 18:26 18:56 19:26 20:26 21:26 22:26 23:26
Lelystad, Station CentrumV 17:58 18:28 18:58 19:28 20:28 21:28 22:28 23:28
Lelystad, Agora 18:00 18:30 19:00 19:30 20:30 21:30 22:30 23:30
Lelystad, Centrumbrug 18:01 18:31 19:01 19:31 20:31 21:31 22:31 23:31
Lelystad, Rotondebrug 18:02 18:32 19:02 19:32 20:32 21:32 22:32 23:32
Lelystad, Karveelbrug 18:03 18:33 19:03 19:33 20:33 21:33 22:33 23:33
Lelystad, Kempenaarbrug 18:05 18:35 19:05 19:35 20:35 21:35 22:35 23:35
Lelystad, Boeierbrug 18:07 18:37 19:07 19:37 20:37 21:37 22:37 23:37
Lelystad, Batavia StadA 18:09 18:39 19:09 19:39 20:39 21:39 22:39 23:39

Alle haltes tonen 6001 6005 6009 6013 6017 6021 6025 6029 6033 6037 6041 6045
Lelystad, DuinbeekV 7:39 8:09 8:39 9:09 9:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09
Lelystad, Westhoven 7:40 8:10 8:40 9:10 9:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10
Lelystad, Bingerden 7:42 8:12 8:42 9:12 9:42 10:12 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:12
Lelystad, Nienoord 7:44 8:14 8:44 9:14 9:44 10:14 10:44 11:14 11:44 12:14 12:44 13:14
Lelystad, Horst 7:45 8:15 8:45 9:15 9:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15
Lelystad, Winkelcentrum Kamp 7:46 8:16 8:46 9:16 9:46 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16
Lelystad, Wold 7:48 8:18 8:48 9:18 9:48 10:18 10:48 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18
Lelystad, 't Laar 7:50 8:20 8:50 9:20 9:50 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20
Lelystad, Ziekenhuis 7:53 8:23 8:53 9:23 9:53 10:23 10:53 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23
Lelystad, Station CentrumA 7:56 8:26 8:56 9:26 9:56 10:26 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26
Lelystad, Station CentrumV 7:58 8:28 8:58 9:28 9:58 10:28 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28
Lelystad, Agora 8:00 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30
Lelystad, Centrumbrug 8:01 8:31 9:01 9:31 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31
Lelystad, Rotondebrug 8:02 8:32 9:02 9:32 10:02 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:02 13:32
Lelystad, Karveelbrug 8:03 8:33 9:03 9:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33
Lelystad, Kempenaarbrug 8:05 8:35 9:05 9:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35
Lelystad, Boeierbrug 8:07 8:37 9:07 9:37 10:07 10:37 11:07 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37
Lelystad, Batavia StadA 8:09 8:39 9:09 9:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39

Alle haltes tonen 6049 6053 6057 6061 6065 6069 6077 6081 6085 6089 6093 6097
Lelystad, DuinbeekV 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:09 18:39 19:09
Lelystad, Westhoven 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:10
Lelystad, Bingerden 13:42 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42 18:12 18:42 19:12
Lelystad, Nienoord 13:44 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14 17:44 18:14 18:44 19:14
Lelystad, Horst 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15
Lelystad, Winkelcentrum Kamp 13:46 14:16 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16 17:46 18:16 18:46 19:16
Lelystad, Wold 13:48 14:18 14:48 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18 17:48 18:18 18:48 19:18
Lelystad, 't Laar 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20 18:50 19:20
Lelystad, Ziekenhuis 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53 18:23 18:53 19:23
Lelystad, Station CentrumA 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56 18:26 18:56 19:26
Lelystad, Station CentrumV 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28 17:58 18:28 18:58 19:28
Lelystad, Agora 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30
Lelystad, Centrumbrug 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01 18:31 19:01 19:31
Lelystad, Rotondebrug 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32 18:02 18:32 19:02 19:32
Lelystad, Karveelbrug 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03 18:33 19:03 19:33
Lelystad, Kempenaarbrug 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35 19:05 19:35
Lelystad, Boeierbrug 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:07 18:37 19:07 19:37
Lelystad, Batavia StadA 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:09 18:39 19:09 19:39

Alle haltes tonen 6101 6105 6109 6113
Lelystad, DuinbeekV 20:09 21:09 22:09 23:09
Lelystad, Westhoven 20:10 21:10 22:10 23:10
Lelystad, Bingerden 20:12 21:12 22:12 23:12
Lelystad, Nienoord 20:14 21:14 22:14 23:14
Lelystad, Horst 20:15 21:15 22:15 23:15
Lelystad, Winkelcentrum Kamp 20:16 21:16 22:16 23:16
Lelystad, Wold 20:18 21:18 22:18 23:18
Lelystad, 't Laar 20:20 21:20 22:20 23:20
Lelystad, Ziekenhuis 20:23 21:23 22:23 23:23
Lelystad, Station CentrumA 20:26 21:26 22:26 23:26
Lelystad, Station CentrumV 20:28 21:28 22:28 23:28
Lelystad, Agora 20:30 21:30 22:30 23:30
Lelystad, Centrumbrug 20:31 21:31 22:31 23:31
Lelystad, Rotondebrug 20:32 21:32 22:32 23:32
Lelystad, Karveelbrug 20:33 21:33 22:33 23:33
Lelystad, Kempenaarbrug 20:35 21:35 22:35 23:35
Lelystad, Boeierbrug 20:37 21:37 22:37 23:37
Lelystad, Batavia StadA 20:39 21:39 22:39 23:39

Alle haltes tonen 6005 6009 6013 6017 6021 6025 6029 6033 6037 6041 6045 6049
Lelystad, DuinbeekV 7:39 8:09 8:39 9:09 9:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09
Lelystad, Westhoven 7:40 8:10 8:40 9:10 9:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10
Lelystad, Bingerden 7:42 8:12 8:42 9:12 9:42 10:12 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:12
Lelystad, Nienoord 7:44 8:14 8:44 9:14 9:44 10:14 10:44 11:14 11:44 12:14 12:44 13:14
Lelystad, Horst 7:45 8:15 8:45 9:15 9:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15
Lelystad, Winkelcentrum Kamp 7:46 8:16 8:46 9:16 9:46 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16
Lelystad, Wold 7:48 8:18 8:48 9:18 9:48 10:18 10:48 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18
Lelystad, 't Laar 7:50 8:20 8:50 9:20 9:50 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20
Lelystad, Ziekenhuis 7:53 8:23 8:53 9:23 9:53 10:23 10:53 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23
Lelystad, Station CentrumA 7:56 8:26 8:56 9:26 9:56 10:26 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26
Lelystad, Station CentrumV 7:58 8:28 8:58 9:28 9:58 10:28 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28
Lelystad, Agora 8:00 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30
Lelystad, Centrumbrug 8:01 8:31 9:01 9:31 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31
Lelystad, Rotondebrug 8:02 8:32 9:02 9:32 10:02 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:02 13:32
Lelystad, Karveelbrug 8:03 8:33 9:03 9:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33
Lelystad, Kempenaarbrug 8:05 8:35 9:05 9:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35
Lelystad, Boeierbrug 8:07 8:37 9:07 9:37 10:07 10:37 11:07 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37
Lelystad, Batavia StadA 8:09 8:39 9:09 9:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39

Alle haltes tonen 6053 6057 6061 6065 6069 6073 6077 6081 6085 6089 6093 6097
Lelystad, DuinbeekV 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:09 18:39 19:09
Lelystad, Westhoven 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:10
Lelystad, Bingerden 13:42 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42 18:12 18:42 19:12
Lelystad, Nienoord 13:44 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14 17:44 18:14 18:44 19:14
Lelystad, Horst 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15
Lelystad, Winkelcentrum Kamp 13:46 14:16 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16 17:46 18:16 18:46 19:16
Lelystad, Wold 13:48 14:18 14:48 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18 17:48 18:18 18:48 19:18
Lelystad, 't Laar 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20 18:50 19:20
Lelystad, Ziekenhuis 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53 18:23 18:53 19:23
Lelystad, Station CentrumA 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56 18:26 18:56 19:26
Lelystad, Station CentrumV 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28 17:58 18:28 18:58 19:28
Lelystad, Agora 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30
Lelystad, Centrumbrug 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01 18:31 19:01 19:31
Lelystad, Rotondebrug 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32 18:02 18:32 19:02 19:32
Lelystad, Karveelbrug 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03 18:33 19:03 19:33
Lelystad, Kempenaarbrug 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35 19:05 19:35
Lelystad, Boeierbrug 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:07 18:37 19:07 19:37
Lelystad, Batavia StadA 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:09 18:39 19:09 19:39

Alle haltes tonen 6101 6105 6109 6113
Lelystad, DuinbeekV 20:09 21:09 22:09 23:09
Lelystad, Westhoven 20:10 21:10 22:10 23:10
Lelystad, Bingerden 20:12 21:12 22:12 23:12
Lelystad, Nienoord 20:14 21:14 22:14 23:14
Lelystad, Horst 20:15 21:15 22:15 23:15
Lelystad, Winkelcentrum Kamp 20:16 21:16 22:16 23:16
Lelystad, Wold 20:18 21:18 22:18 23:18
Lelystad, 't Laar 20:20 21:20 22:20 23:20
Lelystad, Ziekenhuis 20:23 21:23 22:23 23:23
Lelystad, Station CentrumA 20:26 21:26 22:26 23:26
Lelystad, Station CentrumV 20:28 21:28 22:28 23:28
Lelystad, Agora 20:30 21:30 22:30 23:30
Lelystad, Centrumbrug 20:31 21:31 22:31 23:31
Lelystad, Rotondebrug 20:32 21:32 22:32 23:32
Lelystad, Karveelbrug 20:33 21:33 22:33 23:33
Lelystad, Kempenaarbrug 20:35 21:35 22:35 23:35
Lelystad, Boeierbrug 20:37 21:37 22:37 23:37
Lelystad, Batavia StadA 20:39 21:39 22:39 23:39

Alle haltes tonen 7001 7005 7009 7013 7017 7021 7025 7029 7033 7037 7041 7045
Lelystad, DuinbeekV 8:09 9:09 - 10:09 - 11:09 - 12:09 - 13:09 - 14:09
Lelystad, Westhoven 8:10 9:10 - 10:10 - 11:10 - 12:10 - 13:10 - 14:10
Lelystad, Bingerden 8:12 9:12 - 10:12 - 11:12 - 12:12 - 13:12 - 14:12
Lelystad, Nienoord 8:14 9:14 - 10:14 - 11:14 - 12:14 - 13:14 - 14:14
Lelystad, Horst 8:15 9:15 - 10:15 - 11:15 - 12:15 - 13:15 - 14:15
Lelystad, Winkelcentrum Kamp 8:16 9:16 - 10:16 - 11:16 - 12:16 - 13:16 - 14:16
Lelystad, Wold 8:18 9:18 - 10:18 - 11:18 - 12:18 - 13:18 - 14:18
Lelystad, 't Laar 8:20 9:20 - 10:20 - 11:20 - 12:20 - 13:20 - 14:20
Lelystad, Ziekenhuis 8:23 9:23 - 10:23 - 11:23 - 12:23 - 13:23 - 14:23
Lelystad, Station CentrumA 8:26 9:26 - 10:26 - 11:26 - 12:26 - 13:26 - 14:26
Lelystad, Station CentrumV 8:28 9:28 9:58 10:28 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28
Lelystad, Agora 8:30 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30
Lelystad, Centrumbrug 8:31 9:31 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31
Lelystad, Rotondebrug 8:32 9:32 10:02 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32
Lelystad, Karveelbrug 8:33 9:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33
Lelystad, Kempenaarbrug 8:35 9:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35
Lelystad, Boeierbrug 8:37 9:37 10:07 10:37 11:07 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37
Lelystad, Batavia StadA 8:39 9:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39

Alle haltes tonen 7049 7053 7057 7061 7065 7069 7073 7077 7081 7085 7089 7093
Lelystad, DuinbeekV - 15:09 - 16:09 - 17:09 - 18:09 - 19:09 20:09 21:09
Lelystad, Westhoven - 15:10 - 16:10 - 17:10 - 18:10 - 19:10 20:10 21:10
Lelystad, Bingerden - 15:12 - 16:12 - 17:12 - 18:12 - 19:12 20:12 21:12
Lelystad, Nienoord - 15:14 - 16:14 - 17:14 - 18:14 - 19:14 20:14 21:14
Lelystad, Horst - 15:15 - 16:15 - 17:15 - 18:15 - 19:15 20:15 21:15
Lelystad, Winkelcentrum Kamp - 15:16 - 16:16 - 17:16 - 18:16 - 19:16 20:16 21:16
Lelystad, Wold - 15:18 - 16:18 - 17:18 - 18:18 - 19:18 20:18 21:18
Lelystad, 't Laar - 15:20 - 16:20 - 17:20 - 18:20 - 19:20 20:20 21:20
Lelystad, Ziekenhuis - 15:23 - 16:23 - 17:23 - 18:23 - 19:23 20:23 21:23
Lelystad, Station CentrumA - 15:26 - 16:26 - 17:26 - 18:26 - 19:26 20:26 21:26
Lelystad, Station CentrumV 14:58 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28 17:58 18:28 18:58 19:28 20:28 21:28
Lelystad, Agora 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:30 21:30
Lelystad, Centrumbrug 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01 18:31 19:01 19:31 20:31 21:31
Lelystad, Rotondebrug 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32 18:02 18:32 19:02 19:32 20:32 21:32
Lelystad, Karveelbrug 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03 18:33 19:03 19:33 20:33 21:33
Lelystad, Kempenaarbrug 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35 19:05 19:35 20:35 21:35
Lelystad, Boeierbrug 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:07 18:37 19:07 19:37 20:37 21:37
Lelystad, Batavia StadA 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:09 18:39 19:09 19:39 20:39 21:39

Alle haltes tonen 7097 7101
Lelystad, DuinbeekV 22:09 23:09
Lelystad, Westhoven 22:10 23:10
Lelystad, Bingerden 22:12 23:12
Lelystad, Nienoord 22:14 23:14
Lelystad, Horst 22:15 23:15
Lelystad, Winkelcentrum Kamp 22:16 23:16
Lelystad, Wold 22:18 23:18
Lelystad, 't Laar 22:20 23:20
Lelystad, Ziekenhuis 22:23 23:23
Lelystad, Station CentrumA 22:26 23:26
Lelystad, Station CentrumV 22:28 23:28
Lelystad, Agora 22:30 23:30
Lelystad, Centrumbrug 22:31 23:31
Lelystad, Rotondebrug 22:32 23:32
Lelystad, Karveelbrug 22:33 23:33
Lelystad, Kempenaarbrug 22:35 23:35
Lelystad, Boeierbrug 22:37 23:37
Lelystad, Batavia StadA 22:39 23:39

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.