Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Lijn 3: Station naar Batavia StadPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
5 januari 2020
Haltenummer: 
49005040 (Lelystad, Station Centrum)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Kerstvakantie van 24 december 2018 t/m 4 januari 2019. Voorjaarsvakantie van 18 februari t/m 22 februari 2019. Goede Vrijdag en Meivakantie van 19 april t/m 3 mei 2019. Zomervakantie van 29 juni t/m 31 augustus 2019. Herfstvakantie van 21 oktober t/m 25 oktober 2019. Kerstvakantie van 23 december 2019 t/m 3 januari 2020.

Op oudejaarsavond eindigt de dienstregeling rond 20.00 uur. Alle ritten welke na 20.00 uur vertrekken vanaf de beginhalte zullen niet meer rijden.

Alle haltes tonen 1003 1007 1011 1015 1019 1023 1027 1031 1035 1039 1043 1047
Lelystad, Station CentrumV 5:52 6:22 6:52 7:22 7:52 8:22 8:52 9:22 9:52 10:22 10:52 11:22
Lelystad, Agora 5:54 6:24 6:54 7:24 7:54 8:24 8:54 9:24 9:54 10:24 10:54 11:24
Lelystad, Centrumbrug 5:55 6:25 6:55 7:25 7:55 8:25 8:55 9:25 9:55 10:25 10:55 11:25
Lelystad, Rotondebrug 5:56 6:26 6:56 7:26 7:56 8:26 8:56 9:26 9:56 10:26 10:56 11:26
Lelystad, Karveelbrug 5:57 6:27 6:57 7:27 7:57 8:27 8:57 9:27 9:57 10:27 10:57 11:27
Lelystad, Kempenaarbrug 5:59 6:29 6:59 7:29 7:59 8:29 8:59 9:29 9:59 10:29 10:59 11:29
Lelystad, Boeierbrug 6:01 6:31 7:01 7:31 8:01 8:31 9:01 9:31 10:01 10:31 11:01 11:31
Lelystad, Batavia StadA 6:03 6:33 7:03 7:33 8:03 8:33 9:03 9:33 10:03 10:33 11:03 11:33

Alle haltes tonen 1051 1055 1059 1063 1067 1071 1075 1079 1083 1087 1091 1095
Lelystad, Station CentrumV 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22
Lelystad, Agora 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24
Lelystad, Centrumbrug 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25
Lelystad, Rotondebrug 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26
Lelystad, Karveelbrug 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27
Lelystad, Kempenaarbrug 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29
Lelystad, Boeierbrug 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31
Lelystad, Batavia StadA 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33

Alle haltes tonen 1099 1103 1107 1111 1115 1119 1123 1127 1131 1135 1139 1143
Lelystad, Station CentrumV 17:52 18:22 18:52 19:22 19:52 20:22 20:52 21:22 21:52 22:22 22:52 23:52
Lelystad, Agora 17:54 18:24 18:54 19:24 19:54 20:24 20:54 21:24 21:54 22:24 22:54 23:54
Lelystad, Centrumbrug 17:55 18:25 18:55 19:25 19:55 20:25 20:55 21:25 21:55 22:25 22:55 23:55
Lelystad, Rotondebrug 17:56 18:26 18:56 19:26 19:56 20:26 20:56 21:26 21:56 22:26 22:56 23:56
Lelystad, Karveelbrug 17:57 18:27 18:57 19:27 19:57 20:27 20:57 21:27 21:57 22:27 22:57 23:57
Lelystad, Kempenaarbrug 17:59 18:29 18:59 19:29 19:59 20:29 20:59 21:29 21:59 22:29 22:59 23:59
Lelystad, Boeierbrug 18:01 18:31 19:01 19:31 20:01 20:31 21:01 21:31 22:01 22:31 23:01 0:01
Lelystad, Batavia StadA 18:03 18:33 19:03 19:33 20:03 20:33 21:03 21:33 22:03 22:33 23:03 0:03

Alle haltes tonen 1003 1007 1011 1015 1019 1023 1027 1031 1035 1039 1043 1047
Lelystad, Station CentrumV 5:52 6:22 6:52 7:22 7:52 8:22 8:52 9:22 9:52 10:22 10:52 11:22
Lelystad, Agora 5:54 6:24 6:54 7:24 7:54 8:24 8:54 9:24 9:54 10:24 10:54 11:24
Lelystad, Centrumbrug 5:55 6:25 6:55 7:25 7:55 8:25 8:55 9:25 9:55 10:25 10:55 11:25
Lelystad, Rotondebrug 5:56 6:26 6:56 7:26 7:56 8:26 8:56 9:26 9:56 10:26 10:56 11:26
Lelystad, Karveelbrug 5:57 6:27 6:57 7:27 7:57 8:27 8:57 9:27 9:57 10:27 10:57 11:27
Lelystad, Kempenaarbrug 5:59 6:29 6:59 7:29 7:59 8:29 8:59 9:29 9:59 10:29 10:59 11:29
Lelystad, Boeierbrug 6:01 6:31 7:01 7:31 8:01 8:31 9:01 9:31 10:01 10:31 11:01 11:31
Lelystad, Batavia StadA 6:03 6:33 7:03 7:33 8:03 8:33 9:03 9:33 10:03 10:33 11:03 11:33

Alle haltes tonen 1051 1055 1059 1063 1067 1071 1075 1079 1083 1087 1091 1095
Lelystad, Station CentrumV 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22
Lelystad, Agora 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24
Lelystad, Centrumbrug 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25
Lelystad, Rotondebrug 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26
Lelystad, Karveelbrug 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27
Lelystad, Kempenaarbrug 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29
Lelystad, Boeierbrug 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31
Lelystad, Batavia StadA 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33

Alle haltes tonen 1099 1103 1107 1111 1115 1119 1123 1127 1131 1135 1139 1143
Lelystad, Station CentrumV 17:52 18:22 18:52 19:22 19:52 20:22 20:52 21:22 21:52 22:22 22:52 23:52
Lelystad, Agora 17:54 18:24 18:54 19:24 19:54 20:24 20:54 21:24 21:54 22:24 22:54 23:54
Lelystad, Centrumbrug 17:55 18:25 18:55 19:25 19:55 20:25 20:55 21:25 21:55 22:25 22:55 23:55
Lelystad, Rotondebrug 17:56 18:26 18:56 19:26 19:56 20:26 20:56 21:26 21:56 22:26 22:56 23:56
Lelystad, Karveelbrug 17:57 18:27 18:57 19:27 19:57 20:27 20:57 21:27 21:57 22:27 22:57 23:57
Lelystad, Kempenaarbrug 17:59 18:29 18:59 19:29 19:59 20:29 20:59 21:29 21:59 22:29 22:59 23:59
Lelystad, Boeierbrug 18:01 18:31 19:01 19:31 20:01 20:31 21:01 21:31 22:01 22:31 23:01 0:01
Lelystad, Batavia StadA 18:03 18:33 19:03 19:33 20:03 20:33 21:03 21:33 22:03 22:33 23:03 0:03

Alle haltes tonen 6003 6007 6011 6015 6019 6023 6027 6031 6035 6039 6043 6047
Lelystad, Station CentrumV 7:52 8:22 8:52 9:22 9:52 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22
Lelystad, Agora 7:54 8:24 8:54 9:24 9:54 10:24 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24
Lelystad, Centrumbrug 7:55 8:25 8:55 9:25 9:55 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25
Lelystad, Rotondebrug 7:56 8:26 8:56 9:26 9:56 10:26 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26
Lelystad, Karveelbrug 7:57 8:27 8:57 9:27 9:57 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27
Lelystad, Kempenaarbrug 7:59 8:29 8:59 9:29 9:59 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:29
Lelystad, Boeierbrug 8:01 8:31 9:01 9:31 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31
Lelystad, Batavia StadA 8:03 8:33 9:03 9:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33

Alle haltes tonen 6051 6055 6059 6063 6067 6071 6075 6079 6083 6087 6091 6095
Lelystad, Station CentrumV 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 18:22 18:52 19:22
Lelystad, Agora 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54 18:24 18:54 19:24
Lelystad, Centrumbrug 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:25 18:55 19:25
Lelystad, Rotondebrug 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56 18:26 18:56 19:26
Lelystad, Karveelbrug 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57 18:27 18:57 19:27
Lelystad, Kempenaarbrug 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 18:29 18:59 19:29
Lelystad, Boeierbrug 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01 18:31 19:01 19:31
Lelystad, Batavia StadA 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03 18:33 19:03 19:33

Alle haltes tonen 6099 6103 6107 6111 6115 6119 6123 6127
Lelystad, Station CentrumV 19:52 20:22 20:52 21:22 21:52 22:22 22:52 23:52
Lelystad, Agora 19:54 20:24 20:54 21:24 21:54 22:24 22:54 23:54
Lelystad, Centrumbrug 19:55 20:25 20:55 21:25 21:55 22:25 22:55 23:55
Lelystad, Rotondebrug 19:56 20:26 20:56 21:26 21:56 22:26 22:56 23:56
Lelystad, Karveelbrug 19:57 20:27 20:57 21:27 21:57 22:27 22:57 23:57
Lelystad, Kempenaarbrug 19:59 20:29 20:59 21:29 21:59 22:29 22:59 23:59
Lelystad, Boeierbrug 20:01 20:31 21:01 21:31 22:01 22:31 23:01 0:01
Lelystad, Batavia StadA 20:03 20:33 21:03 21:33 22:03 22:33 23:03 0:03

Alle haltes tonen 7003 7007 7011 7015 7019 7023 7027 7031 7035 7039 7043 7047
Lelystad, Station CentrumV 8:52 9:22 9:52 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22
Lelystad, Agora 8:54 9:24 9:54 10:24 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24
Lelystad, Centrumbrug 8:55 9:25 9:55 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25
Lelystad, Rotondebrug 8:56 9:26 9:56 10:26 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26
Lelystad, Karveelbrug 8:57 9:27 9:57 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27
Lelystad, Kempenaarbrug 8:59 9:29 9:59 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29
Lelystad, Boeierbrug 9:01 9:31 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31
Lelystad, Batavia StadA 9:03 9:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33

Alle haltes tonen 7051 7055 7059 7063 7067 7071 7075 7079 7083 7087 7091 7095
Lelystad, Station CentrumV 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 18:22 18:52 19:22 19:52 20:22
Lelystad, Agora 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54 18:24 18:54 19:24 19:54 20:24
Lelystad, Centrumbrug 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:25 18:55 19:25 19:55 20:25
Lelystad, Rotondebrug 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56 18:26 18:56 19:26 19:56 20:26
Lelystad, Karveelbrug 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57 18:27 18:57 19:27 19:57 20:27
Lelystad, Kempenaarbrug 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 18:29 18:59 19:29 19:59 20:29
Lelystad, Boeierbrug 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01 18:31 19:01 19:31 20:01 20:31
Lelystad, Batavia StadA 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03 18:33 19:03 19:33 20:03 20:33

Alle haltes tonen 7099 7103 7107 7111 7115 7119
Lelystad, Station CentrumV 20:52 21:22 21:52 22:22 22:52 23:52
Lelystad, Agora 20:54 21:24 21:54 22:24 22:54 23:54
Lelystad, Centrumbrug 20:55 21:25 21:55 22:25 22:55 23:55
Lelystad, Rotondebrug 20:56 21:26 21:56 22:26 22:56 23:56
Lelystad, Karveelbrug 20:57 21:27 21:57 22:27 22:57 23:57
Lelystad, Kempenaarbrug 20:59 21:29 21:59 22:29 22:59 23:59
Lelystad, Boeierbrug 21:01 21:31 22:01 22:31 23:01 0:01
Lelystad, Batavia StadA 21:03 21:33 22:03 22:33 23:03 0:03

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.