Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Lijn 9: Station Centrum naar CVIPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
3 september 2017
Haltenummer: 
49000520 (Lelystad, Houtribhoogte)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Vakanties 2017/2018: 21 oktober t/m 28 oktober (herfstvakantie,23 december t/m 7 januari 2018 (Kerstvakantie),24 februari t/m 4 maart (voorjaarsvakantie), 27 april t/m 6 mei (meivakantie), 29 juni t/m 2 september (zomervakantie), 20 tm 28 oktober ( herfstvakantie), 22 tm 31 december (kerstvakantie)

26 december (2e Kerstdag), 2 april(2e Paasdag), 10 mei(Hemelvaartsdag), 21 mei(2e Pinksterdag), wordt gereden als op zondag. 27 april (Koningsdag) wordt gereden als op zaterdag.vrijdag 11 mei, dag na Hemelvaart wordt gereden als vakantiedienst.Op oudejaarsavond eindigt de dienstregeling rond 20.00 uur. Alle ritten welke na 20.00 uur vertrekken vanaf de beginhalte zullen niet meer rijden.

Alle haltes tonen 1005 1009 1013 1017 1021 1025 1029 1033 1037 1041 1045 1049
Lelystad, Station CentrumV - 8:01 9:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01
Lelystad, Houtribhoogte - 8:10 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10
Lelystad, Parkhaven 7:12 8:12 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12
Lelystad, Houtribhoogte 7:13 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13
Lelystad, Houtribsluis 7:14 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14
Lelystad, Golfparkbrug 7:16 8:16 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16
Lelystad, Parlaan 7:19 8:19 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19
Lelystad, Eaglelaan 7:21 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21
Lelystad, Albatroslaan 7:22 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22
Lelystad, CVI 7:25 8:25 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25
Lelystad, Bronsweg 7:26 8:26 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26
Lelystad, Beginweg 7:26 8:26 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26
Lelystad, Jagersveld 7:27 8:27 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27
Lelystad, Station CentrumA 7:34 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34

Alle haltes tonen 1053
Lelystad, Station CentrumV 19:01
Lelystad, Houtribhoogte 19:10
Lelystad, Parkhaven 19:12
Lelystad, Houtribhoogte 19:13
Lelystad, Houtribsluis 19:14
Lelystad, Golfparkbrug 19:16
Lelystad, Parlaan 19:19
Lelystad, Eaglelaan 19:21
Lelystad, Albatroslaan 19:22
Lelystad, CVI 19:25
Lelystad, Bronsweg 19:26
Lelystad, Beginweg 19:26
Lelystad, Jagersveld 19:27
Lelystad, Station CentrumA 19:34

Alle haltes tonen 1005 1009 1013 1017 1021 1025 1029 1033 1037 1041 1045 1049
Lelystad, Station CentrumV - 8:01 9:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01
Lelystad, Houtribhoogte - 8:10 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10
Lelystad, Parkhaven 7:12 8:12 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12
Lelystad, Houtribhoogte 7:13 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13
Lelystad, Houtribsluis 7:14 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14
Lelystad, Golfparkbrug 7:16 8:16 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16
Lelystad, Parlaan 7:19 8:19 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19
Lelystad, Eaglelaan 7:21 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21
Lelystad, Albatroslaan 7:22 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22
Lelystad, CVI 7:25 8:25 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25
Lelystad, Bronsweg 7:26 8:26 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26
Lelystad, Beginweg 7:26 8:26 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26
Lelystad, Jagersveld 7:27 8:27 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27
Lelystad, Station CentrumA 7:34 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34

Alle haltes tonen 1053
Lelystad, Station CentrumV 19:01
Lelystad, Houtribhoogte 19:10
Lelystad, Parkhaven 19:12
Lelystad, Houtribhoogte 19:13
Lelystad, Houtribsluis 19:14
Lelystad, Golfparkbrug 19:16
Lelystad, Parlaan 19:19
Lelystad, Eaglelaan 19:21
Lelystad, Albatroslaan 19:22
Lelystad, CVI 19:25
Lelystad, Bronsweg 19:26
Lelystad, Beginweg 19:26
Lelystad, Jagersveld 19:27
Lelystad, Station CentrumA 19:34

Alle haltes tonen 6005 6009 6013 6017 6021 6025 6029 6033 6037 6041 6045
Lelystad, Station CentrumV - 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01
Lelystad, Houtribhoogte - 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10
Lelystad, Parkhaven 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12
Lelystad, Houtribhoogte 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13
Lelystad, Houtribsluis 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14
Lelystad, Golfparkbrug 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16
Lelystad, Parlaan 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19
Lelystad, Eaglelaan 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21
Lelystad, Albatroslaan 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22
Lelystad, CVI 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25
Lelystad, Bronsweg 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26
Lelystad, Beginweg 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26
Lelystad, Jagersveld 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27
Lelystad, Station CentrumA 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34

Alle haltes tonen 6005 6009 6013 6017 6021 6025 6029 6033 6037 6041 6045
Lelystad, Station CentrumV - 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01
Lelystad, Houtribhoogte - 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10
Lelystad, Parkhaven 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12
Lelystad, Houtribhoogte 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13
Lelystad, Houtribsluis 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14
Lelystad, Golfparkbrug 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16
Lelystad, Parlaan 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19
Lelystad, Eaglelaan 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21
Lelystad, Albatroslaan 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22
Lelystad, CVI 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25
Lelystad, Bronsweg 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26
Lelystad, Beginweg 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26
Lelystad, Jagersveld 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27
Lelystad, Station CentrumA 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.