Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Lijn 90: Den Haag Centraal naar LissePrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
9 december 2018
Haltenummer: 
55440171 (Lisse, De Nachtegaal)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

De Vakantiedienstregeling in 2018/2019: 24 december 2018 t/m 4 januari 2019 (kerstvakantie), 15 juli t/m 30 aug 2019 (zomervakantie).

1e en 2e Kerstdag (25 en 26 dec.), Nieuwjaarsdag (1 jan.), 2e Paasdag (2 April), Hemelvaartsdag (10 mei), 2e Pinksterdag (21 mei) wordt de dienstregeling gereden als op zondag. Koningsdag (27 april) wordt gereden als op zaterdag.

Alle haltes tonen 1001 1003 1005 1007a 1009a 1011a 1013a 1015a 1017a 1019 1021 1023
Den Haag, CentraalV - 7:33 8:33 9:33 10:30 11:30 12:30 13:30 14:46 15:46 16:46 17:46
Den Haag, Prins Clauslaan - 7:35 8:35 9:35 10:32 11:32 12:32 13:32 14:48 15:48 16:48 17:48
Den Haag, Boslaan - 7:36 8:36 9:36 10:33 11:33 12:33 13:33 14:49 15:49 16:49 17:49
Den Haag, Willem Witsenplein - 7:38 8:38 9:38 10:35 11:35 12:35 13:35 14:51 15:51 16:51 17:51
Den Haag, Laan van Clingendael - 7:39 8:39 9:39 10:36 11:36 12:36 13:36 14:52 15:52 16:52 17:52
Den Haag, Louwman Museum - 7:40 8:40 9:40 10:37 11:37 12:37 13:37 14:53 15:53 16:53 17:53
Den Haag, Viaduct - 7:42 8:42 9:42 10:39 11:39 12:39 13:39 14:55 15:55 16:55 17:55
Wassenaar, Kerkehout - 7:44 8:44 9:44 10:41 11:41 12:41 13:41 14:57 15:57 16:57 17:57
Wassenaar, Houtlaan - 7:46 8:46 9:45 10:42 11:42 12:42 13:42 14:59 15:59 16:59 17:59
Wassenaar, Rust en Vreugdlaan - 7:48 8:48 9:47 10:44 11:44 12:44 13:44 15:00 16:00 17:00 18:00
Wassenaar, Lange Kerkdam - 7:57 8:57 9:52 10:49 11:49 12:49 13:49 15:07 16:07 17:07 18:07
Wassenaar, Van Oldenbarneveltweg - 7:58 8:58 9:53 10:50 11:50 12:50 13:50 15:08 16:08 17:08 18:08
Wassenaar, Johan de Wittstraat - 7:59 8:59 9:54 10:51 11:51 12:51 13:51 15:10 16:10 17:10 18:10
Wassenaar, Dr. Mansveltkade/Duinrell - 8:01 9:01 9:56 10:53 11:53 12:53 13:53 15:12 16:12 17:12 18:12
Wassenaar, Rijksdorp - 8:02 9:02 9:57 10:54 11:54 12:54 13:54 15:14 16:14 17:14 18:14
Wassenaar, Bronckhorstlaan - 8:03 9:03 9:58 10:55 11:55 12:55 13:55 15:14 16:14 17:14 18:14
Wassenaar, Hotel Wassenaar - 8:04 9:04 9:59 10:56 11:56 12:56 13:56 15:16 16:16 17:16 18:16
Katwijk a/d Rijn, Panbos - 8:06 9:06 10:01 10:58 11:58 12:58 13:58 15:18 16:18 17:18 18:18
Katwijk a/d Rijn, 1e Mientlaan - 8:07 9:07 10:02 10:59 11:59 12:59 13:59 15:19 16:19 17:19 18:19
Katwijk a/d Rijn, Molentuinweg 7:05 8:09 9:09 10:04 11:01 12:01 13:01 14:01 15:21 16:21 17:21 18:21
Katwijk a/d Rijn, Callaoweg 7:07 8:11 9:11 10:06 11:03 12:03 13:03 14:03 15:22 16:22 17:22 18:22
Katwijk, Cleijn Duin 7:08 8:12 9:12 10:07 11:04 12:04 13:04 14:04 15:23 16:23 17:23 18:23
Katwijk, Raadhuis 7:09 8:13 9:13 10:08 11:05 12:05 13:05 14:05 15:24 16:24 17:24 18:24
Katwijk, Duinoord 7:10 8:14 9:14 10:09 11:06 12:06 13:06 14:06 15:25 16:25 17:25 18:25
Katwijk, Meeuwenlaan 7:11 8:15 9:15 10:10 11:07 12:07 13:07 14:07 15:26 16:26 17:26 18:26
Katwijk, Leeuweriklaan 7:12 8:16 9:16 10:11 11:08 12:08 13:08 14:08 15:27 16:27 17:27 18:27
Katwijk, Duindoornlaan 7:13 8:17 9:17 10:12 11:09 12:09 13:09 14:09 15:28 16:28 17:28 18:28
Katwijk, Drieplassenweg 7:14 8:18 9:18 10:13 11:10 12:10 13:10 14:10 15:29 16:29 17:29 18:29
Katwijk, Vuurbaak 7:15 8:19 9:19 10:14 11:11 12:11 13:11 14:11 15:30 16:30 17:30 18:30
Katwijk, Nieuw Brittenburg 7:16 8:20 9:20 10:15 11:12 12:12 13:12 14:12 15:31 16:31 17:31 18:31
Katwijk, Jan Tooropstraat 7:18 8:22 9:22 10:17 11:14 12:14 13:14 14:14 15:32 16:32 17:32 18:32
Katwijk, Rijnmond 7:19 8:23 9:23 10:18 11:15 12:15 13:15 14:15 15:34 16:34 17:34 18:34
Katwijk, Camping Noord 7:20 8:24 9:24 10:19 11:16 12:16 13:16 14:16 15:34 16:34 17:34 18:34
Katwijk, Dr. Willem Dreesstraat 7:21 8:25 9:25 10:20 11:17 12:17 13:17 14:17 15:35 16:35 17:35 18:35
Katwijk, Biltlaan 7:22 8:26 9:26 10:21 11:18 12:18 13:18 14:18 15:36 16:36 17:36 18:36
Katwijk, Rijnsoever 7:23 8:27 9:27 10:22 11:19 12:19 13:19 14:19 15:37 16:37 17:37 18:37
Katwijk, De Krom 7:24 8:28 9:28 10:23 11:20 12:20 13:20 14:20 15:38 16:38 17:38 18:38
Katwijk, Schorpioen 7:25 8:29 9:29 10:24 11:21 12:21 13:21 14:21 15:39 16:39 17:39 18:39
Noordwijk, Willem van den Bergh 7:27 8:31 9:31 10:26 11:23 12:23 13:23 14:23 15:41 16:41 17:41 18:41
Noordwijk, Herenweg 7:28 8:32 9:32 10:27 11:24 12:24 13:24 14:24 15:42 16:42 17:42 18:42
Noordwijk, Boekerslootlaan 7:30 8:34 9:34 10:29 11:26 12:26 13:26 14:26 15:44 16:44 17:44 18:44
Noordwijk, Gladiolusstraat 7:31 8:35 9:35 10:30 11:27 12:27 13:27 14:27 15:45 16:45 17:45 18:45
Noordwijk, Lijnbaanweg 7:32 8:36 9:36 10:31 11:28 12:28 13:28 14:28 15:46 16:46 17:46 18:46
Noordwijk, BinnenZee 7:33 8:37 9:37 10:32 11:29 12:29 13:29 14:29 15:47 16:47 17:47 18:47
Noordwijk, Huis ter Duinstraat 7:34 8:38 9:38 10:33 11:30 12:30 13:30 14:30 15:48 16:48 17:48 18:48
Noordwijk, Pickeplein 7:35 8:39 9:39 10:34 11:31 12:31 13:31 14:31 15:49 16:49 17:49 18:49
Noordwijk, Parallel Boulevard 7:36 8:40 9:40 10:35 11:32 12:32 13:32 14:32 15:50 16:50 17:50 18:50
Noordwijk, Vuurtorenplein 7:37 8:41 9:41 10:36 11:33 12:33 13:33 14:33 15:51 16:51 17:51 18:51
Noordwijk, Piet Heinplein 7:39 8:43 9:43 10:38 11:35 12:35 13:35 14:35 15:53 16:53 17:53 18:53
Noordwijk, Van Panhuysstraat 7:40 8:44 9:44 10:39 11:36 12:36 13:36 14:36 15:54 16:54 17:54 18:54
Noordwijk, Van de Mortelstraat 7:41 8:45 9:45 10:40 11:37 12:37 13:37 14:37 15:55 16:55 17:55 18:55
Noordwijk, Gooweg 7:42 8:46 9:46 10:41 11:38 12:38 13:38 14:38 15:56 16:56 17:56 18:56
Noordwijkerhout, Dijk en Burg 7:43 8:47 9:47 10:42 11:39 12:39 13:39 14:39 15:57 16:57 17:57 18:57
Noordwijkerhout, Nieuw Leeuwenhorst 7:44 8:48 9:48 10:43 11:40 12:40 13:40 14:40 15:58 16:58 17:58 18:58
Noordwijkerhout, Langelaan 7:45 8:49 9:49 10:44 11:41 12:41 13:41 14:41 15:59 16:59 17:59 18:59
Noordwijkerhout, Leeweg 7:47 8:51 9:51 10:46 11:43 12:43 13:43 14:43 16:01 17:01 18:01 19:01
Noordwijkerhout, Smederij 7:48 8:52 9:53 10:48 11:45 12:45 13:45 14:45 16:03 17:03 18:03 19:03
Noordwijkerhout, Maandagse Wetering 7:49 8:53 9:53 10:48 11:45 12:45 13:45 14:45 16:03 17:03 18:03 19:03
Noordwijkerhout, Pilarenlaan 7:50 8:54 9:54 10:49 11:46 12:46 13:46 14:46 16:04 17:04 18:04 19:04
Noordwijkerhout, Wildlaan 7:50 8:54 9:55 10:50 11:47 12:47 13:47 14:47 16:05 17:05 18:05 19:05
Noordwijkerhout, Kerkstraat 7:52 8:56 9:56 10:51 11:48 12:48 13:48 14:48 16:06 17:06 18:06 19:06
Noordwijkerhout, Victoriberg 7:53 8:57 9:58 10:53 11:50 12:50 13:50 14:50 16:08 17:08 18:08 19:08
Noordwijkerhout, Brink 7:54 8:58 9:59 10:54 11:51 12:51 13:51 14:51 16:09 17:09 18:09 19:09
Noordwijkerhout, Narcissa 7:55 8:59 10:00 10:55 11:52 12:52 13:52 14:52 16:10 17:10 18:10 19:10
Noordwijkerhout, Zanderij 7:56 9:00 10:01 10:56 11:53 12:53 13:53 14:53 16:11 17:11 18:11 19:11
Noordwijkerhout, Transformatorhuisje 7:57 9:01 10:02 10:57 11:54 12:54 13:54 14:54 16:12 17:12 18:12 19:12
Noordwijkerhout, Corneliabrug 7:58 9:02 10:03 10:58 11:55 12:55 13:55 14:55 16:13 17:13 18:13 19:13
Noordwijkerhout, Ruigenhoek 7:59 9:03 10:04 10:59 11:56 12:56 13:56 14:56 16:14 17:14 18:14 19:14
Lisse, Leidsevaart 8:01 9:05 10:06 11:01 11:58 12:58 13:58 14:58 16:16 17:16 18:16 19:16
Lisse, Keukenhofdreef 8:04 9:08 10:09 11:04 12:01 13:01 14:01 15:01 16:19 17:19 18:19 19:19
Lisse, Eikenlaan 8:05 9:10 10:11 11:06 12:03 13:03 14:03 15:03 16:21 17:21 18:21 19:21
Lisse, Vuursteeglaan 8:06 9:11 10:12 11:07 12:04 13:04 14:04 15:04 16:22 17:22 18:22 19:22
Lisse, Haven 8:08 9:13 10:14 11:09 12:06 13:06 14:06 15:06 16:24 17:24 18:24 19:24
Lisse, Nassaupark 8:09 9:14 10:15 11:10 12:07 13:07 14:07 15:08 16:26 17:26 18:26 19:26
Lisse, Sportlaan 8:11 9:16 10:17 11:12 12:09 13:09 14:09 15:09 16:27 17:27 18:27 19:27
Lisse, Vreewijk 8:12 9:17 10:18 11:13 12:10 13:10 14:10 15:11 16:29 17:29 18:29 19:29
Lisse, De NachtegaalA 8:14 9:19 10:20 11:15 12:12 13:12 14:12 15:13 16:31 17:31 18:31 19:31

a: Op deze rit is het mogelijk een fiets mee te nemen.

Alle haltes tonen 1025a 1027a 1029a 1031a 1033a 1035a
Den Haag, CentraalV 18:46 19:46 20:23 21:23 22:23 23:23
Den Haag, Prins Clauslaan 18:48 19:48 20:25 21:25 22:25 23:25
Den Haag, Boslaan 18:49 19:49 20:26 21:26 22:26 23:26
Den Haag, Willem Witsenplein 18:51 19:51 20:28 21:28 22:28 23:28
Den Haag, Laan van Clingendael 18:52 19:52 20:28 21:28 22:28 23:28
Den Haag, Louwman Museum 18:53 19:53 20:30 21:30 22:30 23:30
Den Haag, Viaduct 18:55 19:55 20:31 21:31 22:31 23:31
Wassenaar, Kerkehout 18:57 19:57 20:33 21:33 22:33 23:33
Wassenaar, Houtlaan 18:59 19:58 20:34 21:34 22:34 23:34
Wassenaar, Rust en Vreugdlaan 19:00 19:59 20:35 21:35 22:35 23:35
Wassenaar, Lange Kerkdam 19:07 20:04 20:39 21:39 22:39 23:39
Wassenaar, Van Oldenbarneveltweg 19:08 20:05 20:40 21:40 22:40 23:40
Wassenaar, Johan de Wittstraat 19:10 20:06 20:41 21:41 22:41 23:41
Wassenaar, Dr. Mansveltkade/Duinrell 19:12 20:07 20:42 21:42 22:42 23:42
Wassenaar, Rijksdorp 19:14 20:08 20:43 21:43 22:43 23:43
Wassenaar, Bronckhorstlaan 19:14 20:09 20:44 21:44 22:44 23:44
Wassenaar, Hotel Wassenaar 19:16 20:10 20:45 21:45 22:45 23:45
Katwijk a/d Rijn, Panbos 19:18 20:12 20:47 21:47 22:47 23:47
Katwijk a/d Rijn, 1e Mientlaan 19:19 20:13 20:48 21:48 22:48 23:48
Katwijk a/d Rijn, Molentuinweg 19:21 20:16 20:51 21:51 22:51 23:51
Katwijk a/d Rijn, Callaoweg 19:22 20:17 20:52 21:52 22:52 23:52
Katwijk, Cleijn Duin 19:23 20:18 20:53 21:53 22:53 23:53
Katwijk, Raadhuis 19:24 20:19 20:54 21:54 22:54 23:54
Katwijk, Duinoord 19:25 20:20 20:55 21:55 22:55 23:55
Katwijk, Meeuwenlaan 19:26 20:21 20:56 21:56 22:56 23:56
Katwijk, Leeuweriklaan 19:27 20:21 20:56 21:56 22:56 23:56
Katwijk, Duindoornlaan 19:28 20:22 20:57 21:57 22:57 23:57
Katwijk, Drieplassenweg 19:29 20:22 20:57 21:57 22:57 23:57
Katwijk, Vuurbaak 19:30 20:23 20:58 21:58 22:58 23:58
Katwijk, Nieuw Brittenburg 19:31 20:24 20:59 21:59 22:59 23:59
Katwijk, Jan Tooropstraat 19:32 20:25 21:00 22:00 23:00 0:00
Katwijk, Rijnmond 19:34 20:27 21:02 22:02 23:02 0:02
Katwijk, Camping Noord 19:34 20:27 21:02 22:02 23:02 0:02
Katwijk, Dr. Willem Dreesstraat 19:35 20:28 21:03 22:03 23:03 0:03
Katwijk, Biltlaan 19:36 20:29 21:04 22:04 23:04 0:04
Katwijk, Rijnsoever 19:37 20:30 21:05 22:05 23:05 0:05
Katwijk, De Krom 19:38 20:30 21:05 22:05 23:05 0:05
Katwijk, Schorpioen 19:39 20:31 21:06 22:06 23:06 0:06
Noordwijk, Willem van den Bergh 19:41 20:33 21:08 22:08 23:08 0:08
Noordwijk, Herenweg 19:42 20:34 21:09 22:09 23:09 0:09
Noordwijk, Boekerslootlaan 19:44 20:36 21:11 22:11 23:11 0:11
Noordwijk, Gladiolusstraat 19:45 20:37 21:12 22:12 23:12 0:12
Noordwijk, Lijnbaanweg 19:46 20:38 21:13 22:13 23:13 0:13
Noordwijk, BinnenZee 19:47 20:39 21:14 22:14 23:14 0:14
Noordwijk, Huis ter Duinstraat 19:48 20:39 21:14 22:14 23:14 0:14
Noordwijk, Pickeplein 19:49 20:40 21:15 22:15 23:15 0:15
Noordwijk, Parallel Boulevard 19:50 20:41 21:16 22:16 23:16 0:16
Noordwijk, Vuurtorenplein 19:51 20:42 21:17 22:17 23:17 0:17
Noordwijk, Piet Heinplein 19:53 20:44 21:19 22:19 23:19 0:19
Noordwijk, Van Panhuysstraat 19:54 20:45 21:20 22:20 23:20 0:20
Noordwijk, Van de Mortelstraat 19:55 20:46 21:21 22:21 23:21 0:21
Noordwijk, Gooweg 19:56 20:47 21:22 22:22 23:22 0:22
Noordwijkerhout, Dijk en Burg 19:57 20:48 21:23 22:23 23:23 0:23
Noordwijkerhout, Nieuw Leeuwenhorst 19:58 20:49 21:24 22:24 23:24 0:24
Noordwijkerhout, Langelaan 19:59 20:50 21:25 22:25 23:25 0:25
Noordwijkerhout, Leeweg 20:00 20:51 21:26 22:26 23:26 0:26
Noordwijkerhout, Smederij 20:02 20:53 21:28 22:28 23:28 0:28
Noordwijkerhout, Maandagse Wetering 20:02 20:53 21:28 22:28 23:28 0:28
Noordwijkerhout, Pilarenlaan 20:03 20:54 21:29 22:29 23:29 0:29
Noordwijkerhout, Wildlaan 20:04 20:55 21:30 22:30 23:30 0:30
Noordwijkerhout, Kerkstraat 20:05 20:56 21:31 22:31 23:31 0:31
Noordwijkerhout, Victoriberg 20:06 20:57 21:32 22:32 23:32 0:32
Noordwijkerhout, Brink 20:07 20:58 21:33 22:33 23:33 0:33
Noordwijkerhout, Narcissa 20:08 20:59 21:34 22:34 23:34 0:34
Noordwijkerhout, Zanderij 20:09 21:00 21:35 22:35 23:35 0:35
Noordwijkerhout, Transformatorhuisje 20:10 21:01 21:36 22:36 23:36 0:36
Noordwijkerhout, Corneliabrug 20:11 21:02 21:37 22:37 23:37 0:37
Noordwijkerhout, Ruigenhoek 20:12 21:03 21:38 22:38 23:38 0:38
Lisse, Leidsevaart 20:14 21:05 21:40 22:40 23:40 0:40
Lisse, Keukenhofdreef 20:17 21:08 21:43 22:43 23:43 0:43
Lisse, Eikenlaan 20:19 21:10 21:45 22:45 23:45 0:45
Lisse, Vuursteeglaan 20:20 21:11 21:46 22:46 23:46 0:46
Lisse, Haven 20:22 21:13 21:48 22:48 23:48 0:48
Lisse, Nassaupark 20:23 21:14 21:49 22:49 23:49 0:49
Lisse, Sportlaan 20:25 21:16 21:51 22:51 23:51 0:51
Lisse, Vreewijk 20:26 21:17 21:52 22:52 23:52 0:52
Lisse, De NachtegaalA 20:28 21:19 21:54 22:54 23:54 0:54

a: Op deze rit is het mogelijk een fiets mee te nemen.

Alle haltes tonen 6001a 6003a 6005a 6007a 6009a 6011a 6013a 6015a 6017a 6019a 6021a 6023a
Den Haag, CentraalV 7:59 8:59 9:35 10:35 11:35 12:35 13:27 14:27 15:27 16:27 17:20 18:20
Den Haag, Prins Clauslaan 8:01 9:01 9:37 10:37 11:37 12:37 13:29 14:29 15:29 16:29 17:22 18:22
Den Haag, Boslaan 8:02 9:02 9:38 10:38 11:38 12:38 13:30 14:30 15:30 16:30 17:23 18:23
Den Haag, Willem Witsenplein 8:04 9:04 9:40 10:40 11:40 12:40 13:32 14:32 15:32 16:32 17:25 18:25
Den Haag, Laan van Clingendael 8:05 9:05 9:41 10:41 11:41 12:41 13:33 14:33 15:33 16:33 17:26 18:26
Den Haag, Louwman Museum 8:06 9:06 9:42 10:42 11:42 12:42 13:34 14:34 15:34 16:34 17:27 18:27
Den Haag, Viaduct 8:08 9:08 9:44 10:44 11:44 12:44 13:36 14:36 15:36 16:36 17:29 18:29
Wassenaar, Kerkehout 8:10 9:10 9:46 10:46 11:46 12:46 13:38 14:38 15:38 16:38 17:31 18:31
Wassenaar, Houtlaan 8:11 9:11 9:47 10:47 11:47 12:47 13:39 14:39 15:39 16:39 17:32 18:32
Wassenaar, Rust en Vreugdlaan 8:12 9:12 9:48 10:48 11:48 12:48 13:40 14:40 15:40 16:40 17:33 18:33
Wassenaar, Lange Kerkdam 8:17 9:17 9:53 10:53 11:53 12:53 13:45 14:45 15:45 16:45 17:38 18:38
Wassenaar, Van Oldenbarneveltweg 8:18 9:18 9:54 10:54 11:54 12:54 13:46 14:46 15:46 16:46 17:39 18:39
Wassenaar, Johan de Wittstraat 8:19 9:19 9:55 10:55 11:55 12:55 13:47 14:47 15:47 16:47 17:40 18:40
Wassenaar, Dr. Mansveltkade/Duinrell 8:21 9:21 9:57 10:57 11:57 12:57 13:49 14:49 15:49 16:49 17:42 18:42
Wassenaar, Rijksdorp 8:23 9:23 9:59 10:59 11:59 12:59 13:51 14:51 15:51 16:51 17:44 18:44
Wassenaar, Bronckhorstlaan 8:23 9:23 9:59 10:59 11:59 12:59 13:51 14:51 15:51 16:51 17:44 18:44
Wassenaar, Hotel Wassenaar 8:25 9:25 10:01 11:01 12:01 13:01 13:53 14:53 15:53 16:53 17:46 18:46
Katwijk a/d Rijn, Panbos 8:28 9:28 10:04 11:04 12:04 13:04 13:56 14:56 15:56 16:56 17:49 18:49
Katwijk a/d Rijn, 1e Mientlaan 8:29 9:29 10:05 11:05 12:05 13:05 13:57 14:57 15:57 16:57 17:50 18:50
Katwijk a/d Rijn, Molentuinweg 8:32 9:32 10:08 11:08 12:08 13:08 14:00 15:00 16:00 17:00 17:53 18:53
Katwijk a/d Rijn, Callaoweg 8:33 9:33 10:09 11:09 12:09 13:09 14:01 15:01 16:01 17:01 17:54 18:54
Katwijk, Cleijn Duin 8:34 9:34 10:10 11:10 12:10 13:10 14:02 15:02 16:02 17:02 17:55 18:55
Katwijk, Raadhuis 8:35 9:35 10:11 11:11 12:11 13:11 14:03 15:03 16:03 17:03 17:56 18:56
Katwijk, Duinoord 8:36 9:36 10:12 11:12 12:12 13:12 14:04 15:04 16:04 17:04 17:57 18:57
Katwijk, Meeuwenlaan 8:37 9:37 10:13 11:13 12:13 13:13 14:05 15:05 16:05 17:05 17:58 18:58
Katwijk, Leeuweriklaan 8:37 9:37 10:13 11:13 12:13 13:13 14:05 15:05 16:05 17:05 17:58 18:58
Katwijk, Duindoornlaan 8:38 9:38 10:14 11:14 12:14 13:14 14:06 15:06 16:06 17:06 17:59 18:59
Katwijk, Drieplassenweg 8:39 9:39 10:15 11:15 12:15 13:15 14:07 15:07 16:07 17:07 18:00 19:00
Katwijk, Vuurbaak 8:40 9:40 10:16 11:16 12:16 13:16 14:08 15:08 16:08 17:08 18:01 19:01
Katwijk, Nieuw Brittenburg 8:41 9:41 10:17 11:17 12:17 13:17 14:09 15:09 16:09 17:09 18:02 19:02
Katwijk, Jan Tooropstraat 8:42 9:42 10:18 11:18 12:18 13:18 14:10 15:10 16:10 17:10 18:03 19:03
Katwijk, Rijnmond 8:44 9:44 10:20 11:20 12:20 13:20 14:12 15:12 16:12 17:12 18:05 19:05
Katwijk, Camping Noord 8:44 9:44 10:20 11:20 12:20 13:20 14:12 15:12 16:12 17:12 18:05 19:05
Katwijk, Dr. Willem Dreesstraat 8:45 9:45 10:21 11:21 12:21 13:21 14:13 15:13 16:13 17:13 18:06 19:06
Katwijk, Biltlaan 8:46 9:46 10:22 11:22 12:22 13:22 14:14 15:14 16:14 17:14 18:07 19:07
Katwijk, Rijnsoever 8:47 9:47 10:23 11:23 12:23 13:23 14:15 15:15 16:15 17:15 18:08 19:08
Katwijk, De Krom 8:48 9:48 10:24 11:24 12:24 13:24 14:16 15:16 16:16 17:16 18:09 19:09
Katwijk, Schorpioen 8:49 9:49 10:25 11:25 12:25 13:25 14:17 15:17 16:17 17:17 18:10 19:10
Noordwijk, Willem van den Bergh 8:52 9:52 10:28 11:28 12:28 13:28 14:20 15:20 16:20 17:20 18:13 19:13
Noordwijk, Herenweg 8:53 9:53 10:29 11:29 12:29 13:29 14:21 15:21 16:21 17:21 18:14 19:14
Noordwijk, Boekerslootlaan 8:55 9:55 10:31 11:31 12:31 13:31 14:23 15:23 16:23 17:23 18:16 19:16
Noordwijk, Gladiolusstraat 8:56 9:56 10:32 11:32 12:32 13:32 14:24 15:24 16:24 17:24 18:17 19:17
Noordwijk, Lijnbaanweg 8:57 9:57 10:33 11:33 12:33 13:33 14:25 15:25 16:25 17:25 18:18 19:18
Noordwijk, BinnenZee 8:58 9:58 10:34 11:34 12:34 13:34 14:26 15:26 16:26 17:26 18:19 19:19
Noordwijk, Huis ter Duinstraat 8:59 9:59 10:35 11:35 12:35 13:35 14:27 15:27 16:27 17:27 18:20 19:20
Noordwijk, Pickeplein 9:00 10:00 10:36 11:36 12:36 13:36 14:28 15:28 16:28 17:28 18:21 19:21
Noordwijk, Parallel Boulevard 9:01 10:01 10:37 11:37 12:37 13:37 14:29 15:29 16:29 17:29 18:22 19:22
Noordwijk, Vuurtorenplein 9:02 10:02 10:38 11:38 12:38 13:38 14:30 15:30 16:30 17:30 18:23 19:23
Noordwijk, Piet Heinplein 9:04 10:04 10:40 11:40 12:40 13:40 14:32 15:32 16:32 17:32 18:25 19:25
Noordwijk, Van Panhuysstraat 9:06 10:06 10:42 11:42 12:42 13:42 14:34 15:34 16:34 17:34 18:27 19:26
Noordwijk, Van de Mortelstraat 9:07 10:07 10:43 11:43 12:43 13:43 14:35 15:35 16:35 17:35 18:28 19:27
Noordwijk, Gooweg 9:08 10:08 10:44 11:44 12:44 13:44 14:36 15:36 16:36 17:36 18:29 19:28
Noordwijkerhout, Dijk en Burg 9:08 10:08 10:44 11:44 12:44 13:44 14:36 15:36 16:36 17:36 18:29 19:28
Noordwijkerhout, Nieuw Leeuwenhorst 9:09 10:09 10:45 11:45 12:45 13:45 14:37 15:37 16:37 17:37 18:30 19:29
Noordwijkerhout, Langelaan 9:10 10:10 10:46 11:46 12:46 13:46 14:38 15:38 16:38 17:38 18:31 19:30
Noordwijkerhout, Leeweg 9:12 10:12 10:48 11:48 12:48 13:48 14:40 15:40 16:40 17:40 18:33 19:32
Noordwijkerhout, Smederij 9:14 10:14 10:50 11:50 12:50 13:50 14:42 15:42 16:42 17:42 18:35 19:33
Noordwijkerhout, Maandagse Wetering 9:14 10:14 10:50 11:50 12:50 13:50 14:42 15:42 16:42 17:42 18:35 19:34
Noordwijkerhout, Pilarenlaan 9:15 10:15 10:51 11:51 12:51 13:51 14:43 15:43 16:43 17:43 18:36 19:35
Noordwijkerhout, Wildlaan 9:16 10:16 10:52 11:52 12:52 13:52 14:44 15:44 16:44 17:44 18:37 19:35
Noordwijkerhout, Kerkstraat 9:17 10:17 10:53 11:53 12:53 13:53 14:45 15:45 16:45 17:45 18:38 19:37
Noordwijkerhout, Victoriberg 9:19 10:19 10:55 11:55 12:55 13:55 14:47 15:47 16:47 17:47 18:40 19:38
Noordwijkerhout, Brink 9:20 10:20 10:56 11:56 12:56 13:56 14:48 15:48 16:48 17:48 18:41 19:39
Noordwijkerhout, Narcissa 9:21 10:21 10:57 11:57 12:57 13:57 14:49 15:49 16:49 17:49 18:42 19:40
Noordwijkerhout, Zanderij 9:22 10:22 10:58 11:58 12:58 13:58 14:50 15:50 16:50 17:50 18:43 19:41
Noordwijkerhout, Transformatorhuisje 9:23 10:23 10:59 11:59 12:59 13:59 14:51 15:51 16:51 17:51 18:44 19:42
Noordwijkerhout, Corneliabrug 9:24 10:24 11:00 12:00 13:00 14:00 14:52 15:52 16:52 17:52 18:45 19:43
Noordwijkerhout, Ruigenhoek 9:25 10:25 11:01 12:01 13:01 14:01 14:53 15:53 16:53 17:53 18:46 19:44
Lisse, Leidsevaart 9:27 10:27 11:03 12:03 13:03 14:03 14:55 15:55 16:55 17:55 18:48 19:46
Lisse, Keukenhofdreef 9:30 10:30 11:06 12:06 13:06 14:06 14:58 15:58 16:58 17:58 18:51 19:49
Lisse, Eikenlaan 9:32 10:32 11:08 12:08 13:08 14:08 15:00 16:00 17:00 18:00 18:53 19:51
Lisse, Vuursteeglaan 9:33 10:33 11:09 12:09 13:09 14:09 15:01 16:01 17:01 18:01 18:54 19:52
Lisse, Haven 9:34 10:34 11:10 12:10 13:10 14:10 15:02 16:02 17:02 18:02 18:55 19:53
Lisse, Nassaupark 9:35 10:35 11:11 12:11 13:11 14:11 15:03 16:03 17:03 18:03 18:56 19:54
Lisse, Sportlaan 9:37 10:37 11:13 12:13 13:13 14:13 15:05 16:05 17:05 18:05 18:58 19:56
Lisse, Vreewijk 9:38 10:38 11:14 12:14 13:14 14:14 15:06 16:06 17:06 18:06 18:59 19:57
Lisse, De NachtegaalA 9:40 10:40 11:16 12:16 13:16 14:16 15:08 16:08 17:08 18:08 19:01 19:59

a: Op deze rit is het mogelijk een fiets mee te nemen.

Alle haltes tonen 6025a 6027a 6029a 6031a 6033a 6035a
Den Haag, CentraalV 19:20 20:20 21:03 22:03 23:03 0:03
Den Haag, Prins Clauslaan 19:21 20:21 21:04 22:04 23:04 0:04
Den Haag, Boslaan 19:23 20:23 21:06 22:06 23:06 0:06
Den Haag, Willem Witsenplein 19:24 20:24 21:07 22:07 23:07 0:07
Den Haag, Laan van Clingendael 19:24 20:24 21:07 22:07 23:07 0:07
Den Haag, Louwman Museum 19:26 20:26 21:09 22:09 23:09 0:09
Den Haag, Viaduct 19:27 20:27 21:10 22:10 23:10 0:10
Wassenaar, Kerkehout 19:29 20:29 21:12 22:12 23:12 0:12
Wassenaar, Houtlaan 19:30 20:30 21:13 22:13 23:13 0:13
Wassenaar, Rust en Vreugdlaan 19:31 20:31 21:14 22:14 23:14 0:14
Wassenaar, Lange Kerkdam 19:35 20:35 21:18 22:18 23:18 0:18
Wassenaar, Van Oldenbarneveltweg 19:36 20:36 21:19 22:19 23:19 0:19
Wassenaar, Johan de Wittstraat 19:37 20:37 21:20 22:20 23:20 0:20
Wassenaar, Dr. Mansveltkade/Duinrell 19:38 20:38 21:21 22:21 23:21 0:21
Wassenaar, Rijksdorp 19:39 20:39 21:22 22:22 23:22 0:22
Wassenaar, Bronckhorstlaan 19:40 20:40 21:23 22:23 23:23 0:23
Wassenaar, Hotel Wassenaar 19:41 20:41 21:24 22:24 23:24 0:24
Katwijk a/d Rijn, Panbos 19:43 20:43 21:26 22:26 23:26 0:26
Katwijk a/d Rijn, 1e Mientlaan 19:44 20:44 21:27 22:27 23:27 0:27
Katwijk a/d Rijn, Molentuinweg 19:46 20:46 21:29 22:29 23:29 0:29
Katwijk a/d Rijn, Callaoweg 19:47 20:47 21:30 22:30 23:30 0:30
Katwijk, Cleijn Duin 19:48 20:48 21:31 22:31 23:31 0:31
Katwijk, Raadhuis 19:49 20:49 21:32 22:32 23:32 0:32
Katwijk, Duinoord 19:50 20:50 21:33 22:33 23:33 0:33
Katwijk, Meeuwenlaan 19:51 20:51 21:34 22:34 23:34 0:34
Katwijk, Leeuweriklaan 19:51 20:51 21:34 22:34 23:34 0:34
Katwijk, Duindoornlaan 19:52 20:52 21:35 22:35 23:35 0:35
Katwijk, Drieplassenweg 19:53 20:53 21:36 22:36 23:36 0:36
Katwijk, Vuurbaak 19:54 20:54 21:37 22:37 23:37 0:37
Katwijk, Nieuw Brittenburg 19:55 20:55 21:38 22:38 23:38 0:38
Katwijk, Jan Tooropstraat 19:56 20:56 21:39 22:39 23:39 0:39
Katwijk, Rijnmond 19:58 20:58 21:41 22:41 23:41 0:41
Katwijk, Camping Noord 19:58 20:58 21:41 22:41 23:41 0:41
Katwijk, Dr. Willem Dreesstraat 19:59 20:59 21:42 22:42 23:42 0:42
Katwijk, Biltlaan 20:00 21:00 21:43 22:43 23:43 0:43
Katwijk, Rijnsoever 20:01 21:01 21:44 22:44 23:44 0:44
Katwijk, De Krom 20:02 21:02 21:45 22:45 23:45 0:45
Katwijk, Schorpioen 20:03 21:03 21:46 22:46 23:46 0:46
Noordwijk, Willem van den Bergh 20:06 21:06 21:49 22:49 23:49 0:49
Noordwijk, Herenweg 20:07 21:07 21:50 22:50 23:50 0:50
Noordwijk, Boekerslootlaan 20:09 21:09 21:52 22:52 23:52 0:52
Noordwijk, Gladiolusstraat 20:10 21:10 21:53 22:53 23:53 0:53
Noordwijk, Lijnbaanweg 20:11 21:11 21:54 22:54 23:54 0:54
Noordwijk, BinnenZee 20:12 21:12 21:55 22:55 23:55 0:55
Noordwijk, Huis ter Duinstraat 20:13 21:13 21:56 22:56 23:56 0:56
Noordwijk, Pickeplein 20:14 21:14 21:57 22:57 23:57 0:57
Noordwijk, Parallel Boulevard 20:15 21:15 21:58 22:58 23:58 0:58
Noordwijk, Vuurtorenplein 20:16 21:16 21:59 22:59 23:59 0:59
Noordwijk, Piet Heinplein 20:18 21:18 22:01 23:01 0:01 1:01
Noordwijk, Van Panhuysstraat 20:19 21:19 22:02 23:02 0:02 1:02
Noordwijk, Van de Mortelstraat 20:20 21:20 22:03 23:03 0:03 1:03
Noordwijk, Gooweg 20:21 21:21 22:04 23:04 0:04 1:04
Noordwijkerhout, Dijk en Burg 20:21 21:21 22:04 23:04 0:04 1:04
Noordwijkerhout, Nieuw Leeuwenhorst 20:22 21:22 22:05 23:05 0:05 1:05
Noordwijkerhout, Langelaan 20:23 21:23 22:06 23:06 0:06 1:06
Noordwijkerhout, Leeweg 20:25 21:25 22:08 23:08 0:08 1:08
Noordwijkerhout, Smederij 20:26 21:26 22:09 23:09 0:09 1:09
Noordwijkerhout, Maandagse Wetering 20:27 21:27 22:10 23:10 0:10 1:10
Noordwijkerhout, Pilarenlaan 20:28 21:28 22:11 23:11 0:11 1:11
Noordwijkerhout, Wildlaan 20:28 21:28 22:11 23:11 0:11 1:11
Noordwijkerhout, Kerkstraat 20:30 21:30 22:13 23:13 0:13 1:13
Noordwijkerhout, Victoriberg 20:31 21:31 22:14 23:14 0:14 1:14
Noordwijkerhout, Brink 20:32 21:32 22:15 23:15 0:15 1:15
Noordwijkerhout, Narcissa 20:33 21:33 22:16 23:16 0:16 1:16
Noordwijkerhout, Zanderij 20:34 21:34 22:17 23:17 0:17 1:17
Noordwijkerhout, Transformatorhuisje 20:35 21:35 22:18 23:18 0:18 1:18
Noordwijkerhout, Corneliabrug 20:36 21:36 22:19 23:19 0:19 1:19
Noordwijkerhout, Ruigenhoek 20:37 21:37 22:20 23:20 0:20 1:20
Lisse, Leidsevaart 20:39 21:39 22:22 23:22 0:22 1:22
Lisse, Keukenhofdreef 20:42 21:42 22:25 23:25 0:25 1:25
Lisse, Eikenlaan 20:44 21:44 22:27 23:27 0:27 1:27
Lisse, Vuursteeglaan 20:45 21:45 22:28 23:28 0:28 1:28
Lisse, Haven 20:46 21:46 22:29 23:29 0:29 1:29
Lisse, Nassaupark 20:47 21:47 22:30 23:30 0:30 1:30
Lisse, Sportlaan 20:49 21:49 22:32 23:32 0:32 1:32
Lisse, Vreewijk 20:50 21:50 22:33 23:33 0:33 1:33
Lisse, De NachtegaalA 20:52 21:52 22:35 23:35 0:35 1:35

a: Op deze rit is het mogelijk een fiets mee te nemen.

Alle haltes tonen 7001a 7003a 7005a 7007a 7009a 7011a 7013a 7015a 7017a 7019a 7021a 7023a
Den Haag, CentraalV 8:54 9:54 10:54 11:30 12:30 13:30 14:30 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21
Den Haag, Prins Clauslaan 8:56 9:56 10:56 11:32 12:32 13:32 14:32 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23
Den Haag, Boslaan 8:57 9:57 10:57 11:33 12:33 13:33 14:33 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24
Den Haag, Willem Witsenplein 8:59 9:59 10:59 11:35 12:35 13:35 14:35 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26
Den Haag, Laan van Clingendael 9:00 10:00 11:00 11:36 12:36 13:36 14:36 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27
Den Haag, Louwman Museum 9:01 10:01 11:01 11:37 12:37 13:37 14:37 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28
Den Haag, Viaduct 9:03 10:03 11:03 11:39 12:39 13:39 14:39 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30
Wassenaar, Kerkehout 9:05 10:05 11:05 11:41 12:41 13:41 14:41 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32
Wassenaar, Houtlaan 9:06 10:06 11:06 11:42 12:42 13:42 14:42 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33
Wassenaar, Rust en Vreugdlaan 9:07 10:07 11:07 11:43 12:43 13:43 14:43 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34
Wassenaar, Lange Kerkdam 9:12 10:12 11:12 11:48 12:48 13:48 14:48 15:39 16:39 17:39 18:39 19:37
Wassenaar, Van Oldenbarneveltweg 9:13 10:13 11:13 11:49 12:49 13:49 14:49 15:40 16:40 17:40 18:40 19:38
Wassenaar, Johan de Wittstraat 9:14 10:14 11:14 11:50 12:50 13:50 14:50 15:41 16:41 17:41 18:41 19:39
Wassenaar, Dr. Mansveltkade/Duinrell 9:16 10:16 11:16 11:52 12:52 13:52 14:52 15:43 16:43 17:43 18:43 19:41
Wassenaar, Rijksdorp 9:18 10:18 11:18 11:54 12:54 13:54 14:54 15:45 16:45 17:45 18:45 19:42
Wassenaar, Bronckhorstlaan 9:18 10:18 11:18 11:54 12:54 13:54 14:54 15:45 16:45 17:45 18:45 19:43
Wassenaar, Hotel Wassenaar 9:20 10:20 11:20 11:56 12:56 13:56 14:56 15:47 16:47 17:47 18:47 19:44
Katwijk a/d Rijn, Panbos 9:22 10:22 11:22 11:58 12:58 13:58 14:58 15:49 16:49 17:49 18:49 19:46
Katwijk a/d Rijn, 1e Mientlaan 9:23 10:23 11:23 11:59 12:59 13:59 14:59 15:50 16:50 17:50 18:50 19:47
Katwijk a/d Rijn, Molentuinweg 9:26 10:26 11:26 12:02 13:02 14:02 15:02 15:53 16:53 17:53 18:53 19:49
Katwijk a/d Rijn, Callaoweg 9:28 10:28 11:28 12:04 13:04 14:04 15:04 15:55 16:55 17:55 18:55 19:50
Katwijk, Cleijn Duin 9:29 10:29 11:29 12:05 13:05 14:05 15:05 15:56 16:56 17:56 18:56 19:51
Katwijk, Raadhuis 9:30 10:30 11:30 12:06 13:06 14:06 15:06 15:57 16:57 17:57 18:57 19:52
Katwijk, Duinoord 9:31 10:31 11:31 12:07 13:07 14:07 15:07 15:58 16:58 17:58 18:58 19:53
Katwijk, Meeuwenlaan 9:32 10:32 11:32 12:08 13:08 14:08 15:08 15:59 16:59 17:59 18:59 19:54
Katwijk, Leeuweriklaan 9:32 10:32 11:32 12:08 13:08 14:08 15:08 15:59 16:59 17:59 18:59 19:54
Katwijk, Duindoornlaan 9:33 10:33 11:33 12:09 13:09 14:09 15:09 16:00 17:00 18:00 19:00 19:55
Katwijk, Drieplassenweg 9:34 10:34 11:34 12:10 13:10 14:10 15:10 16:01 17:01 18:01 19:01 19:55
Katwijk, Vuurbaak 9:35 10:35 11:35 12:11 13:11 14:11 15:11 16:02 17:02 18:02 19:02 19:56
Katwijk, Nieuw Brittenburg 9:36 10:36 11:36 12:12 13:12 14:12 15:12 16:03 17:03 18:03 19:03 19:57
Katwijk, Jan Tooropstraat 9:38 10:38 11:38 12:14 13:14 14:14 15:14 16:05 17:05 18:05 19:05 19:58
Katwijk, Rijnmond 9:39 10:39 11:39 12:15 13:15 14:15 15:15 16:06 17:06 18:06 19:06 20:00
Katwijk, Camping Noord 9:40 10:40 11:40 12:16 13:16 14:16 15:16 16:07 17:07 18:07 19:07 20:00
Katwijk, Dr. Willem Dreesstraat 9:41 10:41 11:41 12:17 13:17 14:17 15:17 16:08 17:08 18:08 19:08 20:01
Katwijk, Biltlaan 9:42 10:42 11:42 12:18 13:18 14:18 15:18 16:09 17:09 18:09 19:09 20:02
Katwijk, Rijnsoever 9:43 10:43 11:43 12:19 13:19 14:19 15:19 16:10 17:10 18:10 19:10 20:03
Katwijk, De Krom 9:44 10:44 11:44 12:20 13:20 14:20 15:20 16:11 17:11 18:11 19:11 20:03
Katwijk, Schorpioen 9:45 10:45 11:45 12:21 13:21 14:21 15:21 16:12 17:12 18:12 19:12 20:04
Noordwijk, Willem van den Bergh 9:47 10:47 11:47 12:23 13:23 14:23 15:23 16:14 17:14 18:14 19:14 20:06
Noordwijk, Herenweg 9:48 10:48 11:48 12:24 13:24 14:24 15:24 16:15 17:15 18:15 19:15 20:07
Noordwijk, Boekerslootlaan 9:50 10:50 11:50 12:26 13:26 14:26 15:26 16:17 17:17 18:17 19:17 20:09
Noordwijk, Gladiolusstraat 9:51 10:51 11:51 12:27 13:27 14:27 15:27 16:18 17:18 18:18 19:18 20:10
Noordwijk, Lijnbaanweg 9:52 10:52 11:52 12:28 13:28 14:28 15:28 16:19 17:19 18:19 19:19 20:11
Noordwijk, BinnenZee 9:54 10:54 11:54 12:30 13:30 14:30 15:30 16:21 17:21 18:21 19:21 20:12
Noordwijk, Huis ter Duinstraat 9:55 10:55 11:55 12:31 13:31 14:31 15:31 16:22 17:22 18:22 19:22 20:13
Noordwijk, Pickeplein 9:56 10:56 11:56 12:32 13:32 14:32 15:32 16:23 17:23 18:23 19:23 20:14
Noordwijk, Parallel Boulevard 9:57 10:57 11:57 12:33 13:33 14:33 15:33 16:24 17:24 18:24 19:24 20:15
Noordwijk, Vuurtorenplein 9:58 10:58 11:58 12:34 13:34 14:34 15:34 16:25 17:25 18:25 19:25 20:16
Noordwijk, Piet Heinplein 9:59 10:59 11:59 12:35 13:35 14:35 15:35 16:26 17:26 18:26 19:26 20:17
Noordwijk, Van Panhuysstraat 10:00 11:00 12:00 12:36 13:36 14:36 15:36 16:27 17:27 18:27 19:27 20:18
Noordwijk, Van de Mortelstraat 10:01 11:01 12:01 12:37 13:37 14:37 15:37 16:28 17:28 18:28 19:28 20:19
Noordwijk, Gooweg 10:02 11:02 12:02 12:38 13:38 14:38 15:38 16:29 17:29 18:29 19:29 20:20
Noordwijkerhout, Dijk en Burg 10:03 11:03 12:03 12:39 13:39 14:39 15:39 16:30 17:30 18:30 19:30 20:21
Noordwijkerhout, Nieuw Leeuwenhorst 10:04 11:04 12:04 12:40 13:40 14:40 15:40 16:31 17:31 18:31 19:31 20:22
Noordwijkerhout, Langelaan 10:05 11:05 12:05 12:41 13:41 14:41 15:41 16:32 17:32 18:32 19:32 20:23
Noordwijkerhout, Leeweg 10:07 11:07 12:07 12:43 13:43 14:43 15:43 16:34 17:34 18:34 19:34 20:25
Noordwijkerhout, Smederij 10:08 11:08 12:08 12:44 13:44 14:44 15:44 16:35 17:35 18:35 19:35 20:26
Noordwijkerhout, Maandagse Wetering 10:09 11:09 12:09 12:45 13:45 14:45 15:45 16:36 17:36 18:36 19:36 20:27
Noordwijkerhout, Pilarenlaan 10:10 11:10 12:10 12:46 13:46 14:46 15:46 16:37 17:37 18:37 19:37 20:28
Noordwijkerhout, Wildlaan 10:10 11:10 12:10 12:46 13:46 14:46 15:46 16:37 17:37 18:37 19:37 20:28
Noordwijkerhout, Kerkstraat 10:12 11:12 12:12 12:48 13:48 14:48 15:48 16:39 17:39 18:39 19:39 20:30
Noordwijkerhout, Victoriberg 10:13 11:13 12:13 12:49 13:49 14:49 15:49 16:40 17:40 18:40 19:40 20:31
Noordwijkerhout, Brink 10:14 11:14 12:14 12:50 13:50 14:50 15:50 16:41 17:41 18:41 19:41 20:32
Noordwijkerhout, Narcissa 10:15 11:15 12:15 12:51 13:51 14:51 15:51 16:42 17:42 18:42 19:42 20:33
Noordwijkerhout, Zanderij 10:16 11:16 12:16 12:52 13:52 14:52 15:52 16:43 17:43 18:43 19:43 20:34
Noordwijkerhout, Transformatorhuisje 10:17 11:17 12:17 12:53 13:53 14:53 15:53 16:44 17:44 18:44 19:44 20:35
Noordwijkerhout, Corneliabrug 10:18 11:18 12:18 12:54 13:54 14:54 15:54 16:45 17:45 18:45 19:45 20:36
Noordwijkerhout, Ruigenhoek 10:19 11:19 12:19 12:55 13:55 14:55 15:55 16:46 17:46 18:46 19:46 20:37
Lisse, Leidsevaart 10:21 11:21 12:21 12:57 13:57 14:57 15:57 16:48 17:48 18:48 19:48 20:39
Lisse, Keukenhofdreef 10:24 11:24 12:24 13:00 14:00 15:00 16:00 16:51 17:51 18:51 19:51 20:42
Lisse, Eikenlaan 10:26 11:26 12:26 13:02 14:02 15:02 16:02 16:53 17:53 18:53 19:53 20:44
Lisse, Vuursteeglaan 10:27 11:27 12:27 13:03 14:03 15:03 16:03 16:54 17:54 18:54 19:54 20:45
Lisse, Haven 10:28 11:28 12:28 13:04 14:04 15:04 16:04 16:55 17:55 18:55 19:55 20:46
Lisse, Nassaupark 10:29 11:29 12:29 13:05 14:05 15:05 16:05 16:56 17:56 18:56 19:56 20:47
Lisse, Sportlaan 10:30 11:30 12:30 13:06 14:06 15:06 16:06 16:57 17:57 18:57 19:57 20:48
Lisse, Vreewijk 10:31 11:31 12:31 13:07 14:07 15:07 16:07 16:58 17:58 18:58 19:58 20:49
Lisse, De NachtegaalA 10:33 11:33 12:33 13:09 14:09 15:09 16:09 17:00 18:00 19:00 20:00 20:51

a: Op deze rit is het mogelijk een fiets mee te nemen.

Alle haltes tonen 7025a 7027a 7029a 7031a
Den Haag, CentraalV 19:56 20:56 21:56 22:56
Den Haag, Prins Clauslaan 19:58 20:58 21:58 22:58
Den Haag, Boslaan 19:59 20:59 21:59 22:59
Den Haag, Willem Witsenplein 20:01 21:01 22:01 23:01
Den Haag, Laan van Clingendael 20:01 21:01 22:01 23:01
Den Haag, Louwman Museum 20:03 21:03 22:03 23:03
Den Haag, Viaduct 20:04 21:04 22:04 23:04
Wassenaar, Kerkehout 20:06 21:06 22:06 23:06
Wassenaar, Houtlaan 20:07 21:07 22:07 23:07
Wassenaar, Rust en Vreugdlaan 20:08 21:08 22:08 23:08
Wassenaar, Lange Kerkdam 20:11 21:11 22:11 23:11
Wassenaar, Van Oldenbarneveltweg 20:12 21:12 22:12 23:12
Wassenaar, Johan de Wittstraat 20:13 21:13 22:13 23:13
Wassenaar, Dr. Mansveltkade/Duinrell 20:15 21:15 22:15 23:15
Wassenaar, Rijksdorp 20:16 21:16 22:16 23:16
Wassenaar, Bronckhorstlaan 20:17 21:17 22:17 23:17
Wassenaar, Hotel Wassenaar 20:18 21:18 22:18 23:18
Katwijk a/d Rijn, Panbos 20:20 21:20 22:20 23:20
Katwijk a/d Rijn, 1e Mientlaan 20:21 21:21 22:21 23:21
Katwijk a/d Rijn, Molentuinweg 20:23 21:23 22:23 23:23
Katwijk a/d Rijn, Callaoweg 20:24 21:24 22:24 23:24
Katwijk, Cleijn Duin 20:25 21:25 22:25 23:25
Katwijk, Raadhuis 20:26 21:26 22:26 23:26
Katwijk, Duinoord 20:27 21:27 22:27 23:27
Katwijk, Meeuwenlaan 20:28 21:28 22:28 23:28
Katwijk, Leeuweriklaan 20:28 21:28 22:28 23:28
Katwijk, Duindoornlaan 20:29 21:29 22:29 23:29
Katwijk, Drieplassenweg 20:29 21:29 22:29 23:29
Katwijk, Vuurbaak 20:30 21:30 22:30 23:30
Katwijk, Nieuw Brittenburg 20:31 21:31 22:31 23:31
Katwijk, Jan Tooropstraat 20:32 21:32 22:32 23:32
Katwijk, Rijnmond 20:34 21:34 22:34 23:34
Katwijk, Camping Noord 20:34 21:34 22:34 23:34
Katwijk, Dr. Willem Dreesstraat 20:35 21:35 22:35 23:35
Katwijk, Biltlaan 20:36 21:36 22:36 23:36
Katwijk, Rijnsoever 20:37 21:37 22:37 23:37
Katwijk, De Krom 20:37 21:37 22:37 23:37
Katwijk, Schorpioen 20:38 21:38 22:38 23:38
Noordwijk, Willem van den Bergh 20:40 21:40 22:40 23:40
Noordwijk, Herenweg 20:41 21:41 22:41 23:41
Noordwijk, Boekerslootlaan 20:43 21:43 22:43 23:43
Noordwijk, Gladiolusstraat 20:44 21:44 22:44 23:44
Noordwijk, Lijnbaanweg 20:45 21:45 22:45 23:45
Noordwijk, BinnenZee 20:46 21:46 22:46 23:46
Noordwijk, Huis ter Duinstraat 20:47 21:47 22:47 23:47
Noordwijk, Pickeplein 20:48 21:48 22:48 23:48
Noordwijk, Parallel Boulevard 20:49 21:49 22:49 23:49
Noordwijk, Vuurtorenplein 20:50 21:50 22:50 23:50
Noordwijk, Piet Heinplein 20:51 21:51 22:51 23:51
Noordwijk, Van Panhuysstraat 20:52 21:52 22:52 23:52
Noordwijk, Van de Mortelstraat 20:53 21:53 22:53 23:53
Noordwijk, Gooweg 20:54 21:54 22:54 23:54
Noordwijkerhout, Dijk en Burg 20:55 21:55 22:55 23:55
Noordwijkerhout, Nieuw Leeuwenhorst 20:56 21:56 22:56 23:56
Noordwijkerhout, Langelaan 20:57 21:57 22:57 23:57
Noordwijkerhout, Leeweg 20:59 21:59 22:59 23:59
Noordwijkerhout, Smederij 21:00 22:00 23:00 0:00
Noordwijkerhout, Maandagse Wetering 21:01 22:01 23:01 0:01
Noordwijkerhout, Pilarenlaan 21:02 22:02 23:02 0:02
Noordwijkerhout, Wildlaan 21:02 22:02 23:02 0:02
Noordwijkerhout, Kerkstraat 21:04 22:04 23:04 0:04
Noordwijkerhout, Victoriberg 21:05 22:05 23:05 0:05
Noordwijkerhout, Brink 21:06 22:06 23:06 0:06
Noordwijkerhout, Narcissa 21:07 22:07 23:07 0:07
Noordwijkerhout, Zanderij 21:08 22:08 23:08 0:08
Noordwijkerhout, Transformatorhuisje 21:09 22:09 23:09 0:09
Noordwijkerhout, Corneliabrug 21:10 22:10 23:10 0:10
Noordwijkerhout, Ruigenhoek 21:11 22:11 23:11 0:11
Lisse, Leidsevaart 21:13 22:13 23:13 0:13
Lisse, Keukenhofdreef 21:16 22:16 23:16 0:16
Lisse, Eikenlaan 21:18 22:18 23:18 0:18
Lisse, Vuursteeglaan 21:19 22:19 23:19 0:19
Lisse, Haven 21:20 22:20 23:20 0:20
Lisse, Nassaupark 21:21 22:21 23:21 0:21
Lisse, Sportlaan 21:22 22:22 23:22 0:22
Lisse, Vreewijk 21:23 22:23 23:23 0:23
Lisse, De NachtegaalA 21:25 22:25 23:25 0:25

a: Op deze rit is het mogelijk een fiets mee te nemen.

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.