Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling Kies regio

Vanwege het coronavirus heeft de Rijksoverheid diverse maatregelen getroffen. Als gevolg hiervan zijn er enkele wijzigingen in de dienstregeling. Plan je reis niet te vroeg van tevoren, tot een uur voor vertrek kunnen er eventueel nog aanpassingen plaatsvinden.
Klik hier om te controleren of er wijzigingen zijn voor je reis.

Lijn 8: Valkenburg naar Maastricht BoschpoortPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
13 december 2020
Haltenummer: 
66491040 (Maastricht, Bemelergrubbe)
OV Reisinformatie: 
0800 0232545
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Vakanties:Kerstvakantie: 21 december t/m 31 december 2020.Voorjaarsvakantie: 15 t/m 19 februari 2021.Meivakantie: 3 t/m 7 mei 2021.Zomervakantie: 19 juli t/m september 2021.Herfstvakantie 25 oktober tm 29 oktober 2021.

Op 1e en 2e Kerstdag (25 en 26 dec), Nieuwjaarsdag (1 jan), 2e Paasdag (5 april), Hemelvaartsdag (13 mei), wordt de dienstregeling gereden als op zondag. Koningsdag (27 april), Bevrijdingsdag (5 mei) wordt de dienstregeling gereden als op zaterdag.Op Kerstavond en oudejaarsavond eindigt de dienstregeling rond 20:00 uur. Alle ritten welke na 20:00 uur vertrekken vanaf de beginhalte zullen niet meer rijden.

Alle haltes tonen 1002a 1006a 1010a 1014a 1018a 1022a 1026a 1030a 1034a 1038a 1042a 1046a
Valkenburg, Station Arriva Perron BV 6:02 7:02 8:02 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02
Valkenburg, Wilhelminalaan 6:04 7:04 8:04 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04
Valkenburg, Grendelplein 6:05 7:05 8:05 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05
Valkenburg, Steenkolenmijn 6:06 7:06 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06
Sibbe, Daalhemerweg 6:10 7:10 8:10 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10
Bemelen, Reutjesstraat 6:12 7:12 8:12 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12
Bemelen, Gasthuis 6:13 7:13 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13
Bemelen, Mooi Bemelen 6:13 7:13 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13
Bemelen, Hotel Bergrust 6:15 7:15 8:15 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15
Bemelen, Laurentiusstraat 6:16 7:16 8:16 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16
Bemelen, Oude Akerstraat 6:16 7:16 8:16 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16
Maastricht, Doornlaan 6:20 7:20 8:20 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20
Maastricht, Bemelergrubbe 6:21 7:21 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Maastricht, Vijverdal 6:21 7:21 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 6:22 7:22 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 6:23 7:23 8:23 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23
Maastricht, Scharnerweg 6:25 7:25 8:25 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25
Maastricht, Koningsplein 6:26 7:26 8:26 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26
Maastricht, Wilhelminasingel 6:30 7:30 8:30 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30
Maastricht, Station Perron FA 6:32 7:32 8:32 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32
Maastricht, Station Perron FV 6:34 7:34 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34
Maastricht, Mosae Forum/Centrum 6:37 7:37 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat 6:41 7:41 8:41 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41
Maastricht, Pastoor Moormanstraat 6:42 7:42 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42
Maastricht, MeutestraatA 6:44 7:44 8:44 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44

a: Rood raster: Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus.

Alle haltes tonen 1050a 1054a 1058a 1062a 1066a
Valkenburg, Station Arriva Perron BV 18:02 19:32 20:32 21:32 22:32
Valkenburg, Wilhelminalaan 18:04 19:34 20:34 21:34 22:34
Valkenburg, Grendelplein 18:05 19:34 20:34 21:34 22:34
Valkenburg, Steenkolenmijn 18:06 19:35 20:35 21:35 22:35
Sibbe, Daalhemerweg 18:10 19:38 20:38 21:38 22:38
Bemelen, Reutjesstraat 18:12 19:40 20:40 21:40 22:40
Bemelen, Gasthuis 18:13 19:41 20:41 21:41 22:41
Bemelen, Mooi Bemelen 18:13 19:41 20:41 21:41 22:41
Bemelen, Hotel Bergrust 18:15 19:42 20:42 21:42 22:42
Bemelen, Laurentiusstraat 18:16 19:43 20:43 21:43 22:43
Bemelen, Oude Akerstraat 18:16 19:43 20:43 21:43 22:43
Maastricht, Doornlaan 18:20 19:45 20:45 21:45 22:45
Maastricht, Bemelergrubbe 18:21 19:46 20:46 21:46 22:46
Maastricht, Vijverdal 18:21 19:46 20:46 21:46 22:46
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 18:22 19:47 20:47 21:47 22:47
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 18:23 19:48 20:48 21:48 22:48
Maastricht, Scharnerweg 18:25 19:49 20:49 21:49 22:49
Maastricht, Koningsplein 18:26 19:50 20:50 21:50 22:50
Maastricht, Wilhelminasingel 18:30 19:53 20:53 21:53 22:53
Maastricht, Station Perron FA 18:32 19:54 20:54 21:54 22:54
Maastricht, Station Perron FV 18:34 19:55 20:55 21:55 22:55
Maastricht, Mosae Forum/Centrum 18:37 19:57 20:57 21:57 22:57
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat 18:41 19:59 20:59 21:59 22:59
Maastricht, Pastoor Moormanstraat 18:42 20:00 21:00 22:00 23:00
Maastricht, MeutestraatA 18:44 20:01 21:01 22:01 23:01

a: Rood raster: Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus.

Alle haltes tonen 1002a 1006a 1010a 1014a 1018a 1022a 1026a 1030a 1034a 1038a 1042a 1046a
Valkenburg, Station Arriva Perron BV 6:02 7:02 8:02 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02
Valkenburg, Wilhelminalaan 6:04 7:04 8:04 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04
Valkenburg, Grendelplein 6:05 7:05 8:05 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05
Valkenburg, Steenkolenmijn 6:06 7:06 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06
Sibbe, Daalhemerweg 6:10 7:10 8:10 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10
Bemelen, Reutjesstraat 6:12 7:12 8:12 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12
Bemelen, Gasthuis 6:13 7:13 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13
Bemelen, Mooi Bemelen 6:13 7:13 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13
Bemelen, Hotel Bergrust 6:15 7:15 8:15 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15
Bemelen, Laurentiusstraat 6:16 7:16 8:16 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16
Bemelen, Oude Akerstraat 6:16 7:16 8:16 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16
Maastricht, Doornlaan 6:20 7:20 8:20 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20
Maastricht, Bemelergrubbe 6:21 7:21 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Maastricht, Vijverdal 6:21 7:21 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 6:22 7:22 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 6:23 7:23 8:23 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23
Maastricht, Scharnerweg 6:25 7:25 8:25 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25
Maastricht, Koningsplein 6:26 7:26 8:26 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26
Maastricht, Wilhelminasingel 6:30 7:30 8:30 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30
Maastricht, Station Perron FA 6:32 7:32 8:32 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32
Maastricht, Station Perron FV 6:34 7:34 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34
Maastricht, Mosae Forum/Centrum 6:37 7:37 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat 6:41 7:41 8:41 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41
Maastricht, Pastoor Moormanstraat 6:42 7:42 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42
Maastricht, MeutestraatA 6:44 7:44 8:44 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44

a: Rood raster: Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus.

Alle haltes tonen 1050a 1054a 1058a 1062a 1066a
Valkenburg, Station Arriva Perron BV 18:02 19:32 20:32 21:32 22:32
Valkenburg, Wilhelminalaan 18:04 19:34 20:34 21:34 22:34
Valkenburg, Grendelplein 18:05 19:34 20:34 21:34 22:34
Valkenburg, Steenkolenmijn 18:06 19:35 20:35 21:35 22:35
Sibbe, Daalhemerweg 18:10 19:38 20:38 21:38 22:38
Bemelen, Reutjesstraat 18:12 19:40 20:40 21:40 22:40
Bemelen, Gasthuis 18:13 19:41 20:41 21:41 22:41
Bemelen, Mooi Bemelen 18:13 19:41 20:41 21:41 22:41
Bemelen, Hotel Bergrust 18:15 19:42 20:42 21:42 22:42
Bemelen, Laurentiusstraat 18:16 19:43 20:43 21:43 22:43
Bemelen, Oude Akerstraat 18:16 19:43 20:43 21:43 22:43
Maastricht, Doornlaan 18:20 19:45 20:45 21:45 22:45
Maastricht, Bemelergrubbe 18:21 19:46 20:46 21:46 22:46
Maastricht, Vijverdal 18:21 19:46 20:46 21:46 22:46
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 18:22 19:47 20:47 21:47 22:47
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 18:23 19:48 20:48 21:48 22:48
Maastricht, Scharnerweg 18:25 19:49 20:49 21:49 22:49
Maastricht, Koningsplein 18:26 19:50 20:50 21:50 22:50
Maastricht, Wilhelminasingel 18:30 19:53 20:53 21:53 22:53
Maastricht, Station Perron FA 18:32 19:54 20:54 21:54 22:54
Maastricht, Station Perron FV 18:34 19:55 20:55 21:55 22:55
Maastricht, Mosae Forum/Centrum 18:37 19:57 20:57 21:57 22:57
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat 18:41 19:59 20:59 21:59 22:59
Maastricht, Pastoor Moormanstraat 18:42 20:00 21:00 22:00 23:00
Maastricht, MeutestraatA 18:44 20:01 21:01 22:01 23:01

a: Rood raster: Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus.

Alle haltes tonen 6002a 6006a 6010a 6014a 6018a 6022a 6026a 6030a 6034a 6038a 6042a 6046a
Valkenburg, Station Arriva Perron BV 7:02 8:02 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02
Valkenburg, Wilhelminalaan 7:04 8:04 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04
Valkenburg, Grendelplein 7:05 8:05 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05
Valkenburg, Steenkolenmijn 7:06 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06
Sibbe, Daalhemerweg 7:10 8:10 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10
Bemelen, Reutjesstraat 7:12 8:12 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12
Bemelen, Gasthuis 7:13 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13
Bemelen, Mooi Bemelen 7:13 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13
Bemelen, Hotel Bergrust 7:15 8:15 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15
Bemelen, Laurentiusstraat 7:16 8:16 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16
Bemelen, Oude Akerstraat 7:16 8:16 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16
Maastricht, Doornlaan 7:20 8:20 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20
Maastricht, Bemelergrubbe 7:21 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21
Maastricht, Vijverdal 7:21 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 7:22 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 7:23 8:23 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23
Maastricht, Scharnerweg 7:25 8:25 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25
Maastricht, Koningsplein 7:26 8:26 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26
Maastricht, Wilhelminasingel 7:30 8:30 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30
Maastricht, Station Perron FA 7:32 8:32 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32
Maastricht, Station Perron FV 7:34 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34
Maastricht, Mosae Forum/Centrum 7:37 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat 7:41 8:41 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41
Maastricht, Pastoor Moormanstraat 7:42 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42
Maastricht, MeutestraatA 7:44 8:44 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44

a: Rood raster: Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus.

Alle haltes tonen 6050a 6054a 6058a 6062a
Valkenburg, Station Arriva Perron BV 19:32 20:32 21:32 22:32
Valkenburg, Wilhelminalaan 19:34 20:34 21:34 22:34
Valkenburg, Grendelplein 19:34 20:34 21:34 22:34
Valkenburg, Steenkolenmijn 19:35 20:35 21:35 22:35
Sibbe, Daalhemerweg 19:38 20:38 21:38 22:38
Bemelen, Reutjesstraat 19:40 20:40 21:40 22:40
Bemelen, Gasthuis 19:41 20:41 21:41 22:41
Bemelen, Mooi Bemelen 19:41 20:41 21:41 22:41
Bemelen, Hotel Bergrust 19:42 20:42 21:42 22:42
Bemelen, Laurentiusstraat 19:43 20:43 21:43 22:43
Bemelen, Oude Akerstraat 19:43 20:43 21:43 22:43
Maastricht, Doornlaan 19:45 20:45 21:45 22:45
Maastricht, Bemelergrubbe 19:46 20:46 21:46 22:46
Maastricht, Vijverdal 19:46 20:46 21:46 22:46
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 19:47 20:47 21:47 22:47
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 19:48 20:48 21:48 22:48
Maastricht, Scharnerweg 19:49 20:49 21:49 22:49
Maastricht, Koningsplein 19:50 20:50 21:50 22:50
Maastricht, Wilhelminasingel 19:53 20:53 21:53 22:53
Maastricht, Station Perron FA 19:54 20:54 21:54 22:54
Maastricht, Station Perron FV 19:55 20:55 21:55 22:55
Maastricht, Mosae Forum/Centrum 19:57 20:57 21:57 22:57
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat 19:59 20:59 21:59 22:59
Maastricht, Pastoor Moormanstraat 20:00 21:00 22:00 23:00
Maastricht, MeutestraatA 20:01 21:01 22:01 23:01

a: Rood raster: Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus.

Alle haltes tonen 7002a 7006a 7010a 7014a 7018a 7022a 7026a 7030a 7034a 7038a 7042a 7046a
Bemelen, Gasthuis 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15
Bemelen, Mooi Bemelen 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15
Bemelen, Hotel Bergrust 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:16 20:16
Bemelen, Laurentiusstraat 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:17 20:17
Bemelen, Oude Akerstraat 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:17 20:17
Maastricht, Doornlaan 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:19 20:19
Maastricht, Bemelergrubbe 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:20 20:20
Maastricht, Vijverdal 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:20 20:20
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 9:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:21 20:21
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:22 20:22
Maastricht, Scharnerweg 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:23 20:23
Maastricht, Koningsplein 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:24 20:24
Maastricht, Wilhelminasingel 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:27 20:27
Maastricht, Station Perron FA 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:28 20:28
Maastricht, Station Perron FV 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:29 20:29
Maastricht, Mosae Forum/Centrum 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:31 20:31
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:33 20:33
Maastricht, Pastoor Moormanstraat 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:34 20:34
Maastricht, MeutestraatA 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:35 20:35

a: OV-lijntaxi: rijdt alleen op aanvraag, reserveer tot uiterlijk een uur voor vertrek tel: 0800 - 022 40 50 (gratis).

Alle haltes tonen 7050a 7054a 7058a
Bemelen, Gasthuis 21:15 22:15 23:15
Bemelen, Mooi Bemelen 21:15 22:15 23:15
Bemelen, Hotel Bergrust 21:16 22:16 23:16
Bemelen, Laurentiusstraat 21:17 22:17 23:17
Bemelen, Oude Akerstraat 21:17 22:17 23:17
Maastricht, Doornlaan 21:19 22:19 23:19
Maastricht, Bemelergrubbe 21:20 22:20 23:20
Maastricht, Vijverdal 21:20 22:20 23:20
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 21:21 22:21 23:21
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 21:22 22:22 23:22
Maastricht, Scharnerweg 21:23 22:23 23:23
Maastricht, Koningsplein 21:24 22:24 23:24
Maastricht, Wilhelminasingel 21:27 22:27 23:27
Maastricht, Station Perron FA 21:28 22:28 23:28
Maastricht, Station Perron FV 21:29 22:29 23:29
Maastricht, Mosae Forum/Centrum 21:31 22:31 23:31
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat 21:33 22:33 23:33
Maastricht, Pastoor Moormanstraat 21:34 22:34 23:34
Maastricht, MeutestraatA 21:35 22:35 23:35

a: OV-lijntaxi: rijdt alleen op aanvraag, reserveer tot uiterlijk een uur voor vertrek tel: 0800 - 022 40 50 (gratis).

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.