Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling Kies regio

Check de corona-updates voor vertrek en plan je reis in de reisplanner!
Klik hier voor de coronamaatregelen.

Lijn 8: Valkenburg naar Maastricht BoschpoortPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
17 juli 2021
Haltenummer: 
66491040 (Maastricht, Bemelergrubbe)
OV Reisinformatie: 
0800 0232545
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Vakanties: Kerstvakantie: 21 december t/m 31 december 2020. Voorjaarsvakantie: 15 t/m 19 februari 2021. Meivakantie: 3 t/m 7 mei 2021. Zomervakantie: 19 juli t/m 4 september 2021. Herfstvakantie 25 oktober tm 29 oktober 2021.

Op 1e en 2e Kerstdag (25 en 26 dec), Nieuwjaarsdag (1 jan), 2e Paasdag (5 april), Hemelvaartsdag (13 mei) en 2e Pinksterdag (24 mei) wordt de dienstregeling gereden als op zondag. Koningsdag (27 april), Bevrijdingsdag (5 mei) wordt de dienstregeling gereden als op zaterdag. Op Kerstavond en oudejaarsavond eindigt de dienstregeling rond 20:00 uur. Alle ritten welke na 20:00 uur vertrekken vanaf de beginhalte zullen niet meer rijden.

Alle haltes tonen 1002a 1006a 1010a 1014a 1018a 1022a 1026a 1030a 1034a 1038a 1042a 1046a
Valkenburg, Station Arriva Perron AV 6:02 7:02 8:02 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02
Valkenburg, Wilhelminalaan 6:04 7:04 8:04 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04
Valkenburg, Grendelplein 6:05 7:05 8:05 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05
Valkenburg, Steenkolenmijn 6:06 7:06 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06
Sibbe, Daalhemerweg 6:10 7:10 8:10 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10
Bemelen, Reutjesstraat 6:12 7:12 8:12 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12
Bemelen, Gasthuis 6:13 7:13 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13
Bemelen, Mooi Bemelen 6:13 7:13 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13
Bemelen, Hotel Bergrust 6:15 7:15 8:15 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15
Bemelen, Laurentiusstraat 6:16 7:16 8:16 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16
Bemelen, Oude Akerstraat 6:16 7:16 8:16 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16
Maastricht, Doornlaan 6:20 7:20 8:20 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20
Maastricht, Bemelergrubbe 6:21 7:21 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Maastricht, Vijverdal 6:21 7:21 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 6:22 7:22 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 6:23 7:23 8:23 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23
Maastricht, Scharnerweg 6:25 7:25 8:25 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25
Maastricht, Koningsplein 6:26 7:26 8:26 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26
Maastricht, Wilhelminasingel 6:30 7:30 8:30 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30
Maastricht, Station Perron HA 6:32 7:32 8:32 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32
Maastricht, Station Perron HV 6:34 7:34 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34
Maastricht, Mosae Forum/Centrum 6:37 7:37 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat 6:41 7:41 8:41 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41
Maastricht, Pastoor Moormanstraat 6:42 7:42 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42
Maastricht, MeutestraatA 6:44 7:44 8:44 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44

a: Rood raster: Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus.

Alle haltes tonen 1050a 1054a 1058a 1062a 1066a
Valkenburg, Station Arriva Perron AV 18:02 19:32 20:32 21:32 22:32
Valkenburg, Wilhelminalaan 18:04 19:34 20:34 21:34 22:34
Valkenburg, Grendelplein 18:05 19:34 20:34 21:34 22:34
Valkenburg, Steenkolenmijn 18:06 19:35 20:35 21:35 22:35
Sibbe, Daalhemerweg 18:10 19:38 20:38 21:38 22:38
Bemelen, Reutjesstraat 18:12 19:40 20:40 21:40 22:40
Bemelen, Gasthuis 18:13 19:41 20:41 21:41 22:41
Bemelen, Mooi Bemelen 18:13 19:41 20:41 21:41 22:41
Bemelen, Hotel Bergrust 18:15 19:42 20:42 21:42 22:42
Bemelen, Laurentiusstraat 18:16 19:43 20:43 21:43 22:43
Bemelen, Oude Akerstraat 18:16 19:43 20:43 21:43 22:43
Maastricht, Doornlaan 18:20 19:45 20:45 21:45 22:45
Maastricht, Bemelergrubbe 18:21 19:46 20:46 21:46 22:46
Maastricht, Vijverdal 18:21 19:46 20:46 21:46 22:46
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 18:22 19:47 20:47 21:47 22:47
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 18:23 19:48 20:48 21:48 22:48
Maastricht, Scharnerweg 18:25 19:49 20:49 21:49 22:49
Maastricht, Koningsplein 18:26 19:50 20:50 21:50 22:50
Maastricht, Wilhelminasingel 18:30 19:53 20:53 21:53 22:53
Maastricht, Station Perron HA 18:32 19:54 20:54 21:54 22:54
Maastricht, Station Perron HV 18:34 19:55 20:55 21:55 22:55
Maastricht, Mosae Forum/Centrum 18:37 19:57 20:57 21:57 22:57
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat 18:41 19:59 20:59 21:59 22:59
Maastricht, Pastoor Moormanstraat 18:42 20:00 21:00 22:00 23:00
Maastricht, MeutestraatA 18:44 20:01 21:01 22:01 23:01

a: Rood raster: Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus.

Alle haltes tonen 1002a 1006a 1010a 1014a 1018a 1022a 1026a 1030a 1034a 1038a 1042a 1046a
Valkenburg, Station Arriva Perron AV 6:02 7:02 8:02 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02
Valkenburg, Wilhelminalaan 6:04 7:04 8:04 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04
Valkenburg, Grendelplein 6:05 7:05 8:05 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05
Valkenburg, Steenkolenmijn 6:06 7:06 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06
Sibbe, Daalhemerweg 6:10 7:10 8:10 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10
Bemelen, Reutjesstraat 6:12 7:12 8:12 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12
Bemelen, Gasthuis 6:13 7:13 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13
Bemelen, Mooi Bemelen 6:13 7:13 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13
Bemelen, Hotel Bergrust 6:15 7:15 8:15 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15
Bemelen, Laurentiusstraat 6:16 7:16 8:16 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16
Bemelen, Oude Akerstraat 6:16 7:16 8:16 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16
Maastricht, Doornlaan 6:20 7:20 8:20 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20
Maastricht, Bemelergrubbe 6:21 7:21 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Maastricht, Vijverdal 6:21 7:21 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 6:22 7:22 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 6:23 7:23 8:23 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23
Maastricht, Scharnerweg 6:25 7:25 8:25 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25
Maastricht, Koningsplein 6:26 7:26 8:26 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26
Maastricht, Wilhelminasingel 6:30 7:30 8:30 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30
Maastricht, Station Perron HA 6:32 7:32 8:32 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32
Maastricht, Station Perron HV 6:34 7:34 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34
Maastricht, Mosae Forum/Centrum 6:37 7:37 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat 6:41 7:41 8:41 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41
Maastricht, Pastoor Moormanstraat 6:42 7:42 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42
Maastricht, MeutestraatA 6:44 7:44 8:44 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44

a: Rood raster: Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus.

Alle haltes tonen 1050a 1054a 1058a 1062a 1066a
Valkenburg, Station Arriva Perron AV 18:02 19:32 20:32 21:32 22:32
Valkenburg, Wilhelminalaan 18:04 19:34 20:34 21:34 22:34
Valkenburg, Grendelplein 18:05 19:34 20:34 21:34 22:34
Valkenburg, Steenkolenmijn 18:06 19:35 20:35 21:35 22:35
Sibbe, Daalhemerweg 18:10 19:38 20:38 21:38 22:38
Bemelen, Reutjesstraat 18:12 19:40 20:40 21:40 22:40
Bemelen, Gasthuis 18:13 19:41 20:41 21:41 22:41
Bemelen, Mooi Bemelen 18:13 19:41 20:41 21:41 22:41
Bemelen, Hotel Bergrust 18:15 19:42 20:42 21:42 22:42
Bemelen, Laurentiusstraat 18:16 19:43 20:43 21:43 22:43
Bemelen, Oude Akerstraat 18:16 19:43 20:43 21:43 22:43
Maastricht, Doornlaan 18:20 19:45 20:45 21:45 22:45
Maastricht, Bemelergrubbe 18:21 19:46 20:46 21:46 22:46
Maastricht, Vijverdal 18:21 19:46 20:46 21:46 22:46
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 18:22 19:47 20:47 21:47 22:47
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 18:23 19:48 20:48 21:48 22:48
Maastricht, Scharnerweg 18:25 19:49 20:49 21:49 22:49
Maastricht, Koningsplein 18:26 19:50 20:50 21:50 22:50
Maastricht, Wilhelminasingel 18:30 19:53 20:53 21:53 22:53
Maastricht, Station Perron HA 18:32 19:54 20:54 21:54 22:54
Maastricht, Station Perron HV 18:34 19:55 20:55 21:55 22:55
Maastricht, Mosae Forum/Centrum 18:37 19:57 20:57 21:57 22:57
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat 18:41 19:59 20:59 21:59 22:59
Maastricht, Pastoor Moormanstraat 18:42 20:00 21:00 22:00 23:00
Maastricht, MeutestraatA 18:44 20:01 21:01 22:01 23:01

a: Rood raster: Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus.

Alle haltes tonen 6006a 6010a 6014a 6018a 6022a 6026a 6030a 6034a 6038a 6042a 6046a 6050a
Valkenburg, Station Arriva Perron AV 8:02 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:32
Valkenburg, Wilhelminalaan 8:04 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:34
Valkenburg, Grendelplein 8:05 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:34
Valkenburg, Steenkolenmijn 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:35
Sibbe, Daalhemerweg 8:10 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:38
Bemelen, Reutjesstraat 8:12 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:40
Bemelen, Gasthuis 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:41
Bemelen, Mooi Bemelen 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:41
Bemelen, Hotel Bergrust 8:15 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:42
Bemelen, Laurentiusstraat 8:16 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:43
Bemelen, Oude Akerstraat 8:16 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:43
Maastricht, Doornlaan 8:20 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:45
Maastricht, Bemelergrubbe 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:46
Maastricht, Vijverdal 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:46
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:47
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 8:23 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:48
Maastricht, Scharnerweg 8:25 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:49
Maastricht, Koningsplein 8:26 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:50
Maastricht, Wilhelminasingel 8:30 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:53
Maastricht, Station Perron HA 8:32 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:54
Maastricht, Station Perron HV 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:55
Maastricht, Mosae Forum/Centrum 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:57
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat 8:41 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:59
Maastricht, Pastoor Moormanstraat 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 20:00
Maastricht, MeutestraatA 8:44 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 20:01

a: Rood raster: Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus.

Alle haltes tonen 6054a 6058a 6062a
Valkenburg, Station Arriva Perron AV 20:32 21:32 22:32
Valkenburg, Wilhelminalaan 20:34 21:34 22:34
Valkenburg, Grendelplein 20:34 21:34 22:34
Valkenburg, Steenkolenmijn 20:35 21:35 22:35
Sibbe, Daalhemerweg 20:38 21:38 22:38
Bemelen, Reutjesstraat 20:40 21:40 22:40
Bemelen, Gasthuis 20:41 21:41 22:41
Bemelen, Mooi Bemelen 20:41 21:41 22:41
Bemelen, Hotel Bergrust 20:42 21:42 22:42
Bemelen, Laurentiusstraat 20:43 21:43 22:43
Bemelen, Oude Akerstraat 20:43 21:43 22:43
Maastricht, Doornlaan 20:45 21:45 22:45
Maastricht, Bemelergrubbe 20:46 21:46 22:46
Maastricht, Vijverdal 20:46 21:46 22:46
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 20:47 21:47 22:47
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 20:48 21:48 22:48
Maastricht, Scharnerweg 20:49 21:49 22:49
Maastricht, Koningsplein 20:50 21:50 22:50
Maastricht, Wilhelminasingel 20:53 21:53 22:53
Maastricht, Station Perron HA 20:54 21:54 22:54
Maastricht, Station Perron HV 20:55 21:55 22:55
Maastricht, Mosae Forum/Centrum 20:57 21:57 22:57
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat 20:59 21:59 22:59
Maastricht, Pastoor Moormanstraat 21:00 22:00 23:00
Maastricht, MeutestraatA 21:01 22:01 23:01

a: Rood raster: Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus.

Alle haltes tonen 7002a 7006a 7010a 7014a 7018a 7022a 7026a 7030a 7034a 7038a 7042a
Bemelen, Gasthuis 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15
Bemelen, Mooi Bemelen 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15
Bemelen, Hotel Bergrust 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:16
Bemelen, Laurentiusstraat 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:17
Bemelen, Oude Akerstraat 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:17
Maastricht, Doornlaan 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:19
Maastricht, Bemelergrubbe 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:20
Maastricht, Vijverdal 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:20
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 9:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:21
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:22
Maastricht, Scharnerweg 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:23
Maastricht, Koningsplein 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:24
Maastricht, Wilhelminasingel 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:27
Maastricht, Station Perron HA 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:28
Maastricht, Station Perron HV 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:29
Maastricht, Mosae Forum/Centrum 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:31
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:33
Maastricht, Pastoor Moormanstraat 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:34
Maastricht, MeutestraatA 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:35

a: OV-lijntaxi: rijdt alleen op aanvraag, reserveer tot uiterlijk een uur voor vertrek tel: 0800 - 022 40 50 (gratis).

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.