Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Lijn 8: Valkenburg naar Maastricht BoschpoortPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
15 december 2019
Haltenummer: 
66491040 (Maastricht, Bemelergrubbe)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Vakantieperiodes 2020: Kerstvakantie van 20 december 2019 t/m 4 januari 2020, Carnavalsvakantie van 23 feb. t/m 29 febr., Meivakantie van 26 april t/m 4 mei, Zomervakantie van 5 juli t/m 22 augustus, Herfstvakantie van 18 oktober t/m 24 oktober.

Op 1e en 2e Kerstdag (25 en 26 dec), Nieuwjaarsdag (1 jan),Carnavalszondag en maandag (23 en 24 feb). 2e Paasdag (13 april), Hemelvaartsdag (21 mei), 2e Pinksterdag (1 juni) wordt de dienstregeling gereden als op zondag. Carnavalsdinsdag (25 februari), Koningsdag (27 april), bevrijdingsdag (5 mei) wordt de dienstregeling gereden als op zaterdag.

Alle haltes tonen 1002a 1006a 1010a 1014a 1018a 1022a 1026a 1030a 1034a 1038a 1042a 1046a
Valkenburg, Station ArrivaV 6:02 7:02 8:02 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02
Valkenburg, Wilhelminalaan 6:04 7:04 8:04 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04
Valkenburg, Grendelplein 6:05 7:05 8:05 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05
Valkenburg, Steenkolenmijn 6:06 7:06 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06
Sibbe, Daalhemerweg 6:10 7:10 8:10 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10
Bemelen, Reutjesstraat 6:12 7:12 8:12 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12
Bemelen, Gasthuis 6:13 7:13 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13
Bemelen, Mooi Bemelen 6:13 7:13 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13
Bemelen, Hotel Bergrust 6:15 7:15 8:15 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15
Bemelen, Laurentiusstraat 6:16 7:16 8:16 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16
Bemelen, Oude Akerstraat 6:16 7:16 8:16 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16
Maastricht, Doornlaan 6:20 7:20 8:20 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20
Maastricht, Bemelergrubbe 6:21 7:21 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Maastricht, Vijverdal 6:21 7:21 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 6:22 7:22 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 6:23 7:23 8:23 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23
Maastricht, Scharnerweg 6:25 7:25 8:25 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25
Maastricht, Koningsplein 6:26 7:26 8:26 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26
Maastricht, Wilhelminasingel 6:30 7:30 8:30 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30
Maastricht, StationA 6:32 7:32 8:32 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32
Maastricht, StationV 6:34 7:34 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34
Maastricht, Mosae Forum/Centrum 6:37 7:37 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat 6:41 7:41 8:41 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41
Maastricht, Pastoor Moormanstraat 6:42 7:42 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42
Maastricht, MeutestraatA 6:44 7:44 8:44 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44

a: Rood raster: Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus.

Alle haltes tonen 1050a 1054a 1058a 1062a 1066a
Valkenburg, Station ArrivaV 18:02 19:32 20:32 21:32 22:32
Valkenburg, Wilhelminalaan 18:04 19:34 20:34 21:34 22:34
Valkenburg, Grendelplein 18:05 19:34 20:34 21:34 22:34
Valkenburg, Steenkolenmijn 18:06 19:35 20:35 21:35 22:35
Sibbe, Daalhemerweg 18:10 19:38 20:38 21:38 22:38
Bemelen, Reutjesstraat 18:12 19:40 20:40 21:40 22:40
Bemelen, Gasthuis 18:13 19:41 20:41 21:41 22:41
Bemelen, Mooi Bemelen 18:13 19:41 20:41 21:41 22:41
Bemelen, Hotel Bergrust 18:15 19:42 20:42 21:42 22:42
Bemelen, Laurentiusstraat 18:16 19:43 20:43 21:43 22:43
Bemelen, Oude Akerstraat 18:16 19:43 20:43 21:43 22:43
Maastricht, Doornlaan 18:20 19:45 20:45 21:45 22:45
Maastricht, Bemelergrubbe 18:21 19:46 20:46 21:46 22:46
Maastricht, Vijverdal 18:21 19:46 20:46 21:46 22:46
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 18:22 19:47 20:47 21:47 22:47
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 18:23 19:48 20:48 21:48 22:48
Maastricht, Scharnerweg 18:25 19:49 20:49 21:49 22:49
Maastricht, Koningsplein 18:26 19:50 20:50 21:50 22:50
Maastricht, Wilhelminasingel 18:30 19:53 20:53 21:53 22:53
Maastricht, StationA 18:32 19:54 20:54 21:54 22:54
Maastricht, StationV 18:34 19:55 20:55 21:55 22:55
Maastricht, Mosae Forum/Centrum 18:37 19:57 20:57 21:57 22:57
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat 18:41 19:59 20:59 21:59 22:59
Maastricht, Pastoor Moormanstraat 18:42 20:00 21:00 22:00 23:00
Maastricht, MeutestraatA 18:44 20:01 21:01 22:01 23:01

a: Rood raster: Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus.

Alle haltes tonen 1002a 1006a 1010a 1014a 1018a 1022a 1026a 1030a 1034a 1038a 1042a 1046a
Valkenburg, Station ArrivaV 6:02 7:02 8:02 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02
Valkenburg, Wilhelminalaan 6:04 7:04 8:04 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04
Valkenburg, Grendelplein 6:05 7:05 8:05 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05
Valkenburg, Steenkolenmijn 6:06 7:06 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06
Sibbe, Daalhemerweg 6:10 7:10 8:10 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10
Bemelen, Reutjesstraat 6:12 7:12 8:12 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12
Bemelen, Gasthuis 6:13 7:13 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13
Bemelen, Mooi Bemelen 6:13 7:13 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13
Bemelen, Hotel Bergrust 6:15 7:15 8:15 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15
Bemelen, Laurentiusstraat 6:16 7:16 8:16 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16
Bemelen, Oude Akerstraat 6:16 7:16 8:16 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16
Maastricht, Doornlaan 6:20 7:20 8:20 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20
Maastricht, Bemelergrubbe 6:21 7:21 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Maastricht, Vijverdal 6:21 7:21 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 6:22 7:22 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 6:23 7:23 8:23 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23
Maastricht, Scharnerweg 6:25 7:25 8:25 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25
Maastricht, Koningsplein 6:26 7:26 8:26 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26
Maastricht, Wilhelminasingel 6:30 7:30 8:30 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30
Maastricht, StationA 6:32 7:32 8:32 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32
Maastricht, StationV 6:34 7:34 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34
Maastricht, Mosae Forum/Centrum 6:37 7:37 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat 6:41 7:41 8:41 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41
Maastricht, Pastoor Moormanstraat 6:42 7:42 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42
Maastricht, MeutestraatA 6:44 7:44 8:44 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44

a: Rood raster: Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus.

Alle haltes tonen 1050a 1054a 1058a 1062a 1066a
Valkenburg, Station ArrivaV 18:02 19:32 20:32 21:32 22:32
Valkenburg, Wilhelminalaan 18:04 19:34 20:34 21:34 22:34
Valkenburg, Grendelplein 18:05 19:34 20:34 21:34 22:34
Valkenburg, Steenkolenmijn 18:06 19:35 20:35 21:35 22:35
Sibbe, Daalhemerweg 18:10 19:38 20:38 21:38 22:38
Bemelen, Reutjesstraat 18:12 19:40 20:40 21:40 22:40
Bemelen, Gasthuis 18:13 19:41 20:41 21:41 22:41
Bemelen, Mooi Bemelen 18:13 19:41 20:41 21:41 22:41
Bemelen, Hotel Bergrust 18:15 19:42 20:42 21:42 22:42
Bemelen, Laurentiusstraat 18:16 19:43 20:43 21:43 22:43
Bemelen, Oude Akerstraat 18:16 19:43 20:43 21:43 22:43
Maastricht, Doornlaan 18:20 19:45 20:45 21:45 22:45
Maastricht, Bemelergrubbe 18:21 19:46 20:46 21:46 22:46
Maastricht, Vijverdal 18:21 19:46 20:46 21:46 22:46
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 18:22 19:47 20:47 21:47 22:47
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 18:23 19:48 20:48 21:48 22:48
Maastricht, Scharnerweg 18:25 19:49 20:49 21:49 22:49
Maastricht, Koningsplein 18:26 19:50 20:50 21:50 22:50
Maastricht, Wilhelminasingel 18:30 19:53 20:53 21:53 22:53
Maastricht, StationA 18:32 19:54 20:54 21:54 22:54
Maastricht, StationV 18:34 19:55 20:55 21:55 22:55
Maastricht, Mosae Forum/Centrum 18:37 19:57 20:57 21:57 22:57
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat 18:41 19:59 20:59 21:59 22:59
Maastricht, Pastoor Moormanstraat 18:42 20:00 21:00 22:00 23:00
Maastricht, MeutestraatA 18:44 20:01 21:01 22:01 23:01

a: Rood raster: Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus.

Alle haltes tonen 6002a 6006a 6010a 6014a 6018a 6022a 6026a 6030a 6034a 6038a 6042a 6046a
Valkenburg, Station ArrivaV 7:02 8:02 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02
Valkenburg, Wilhelminalaan 7:04 8:04 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04
Valkenburg, Grendelplein 7:05 8:05 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05
Valkenburg, Steenkolenmijn 7:06 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06
Sibbe, Daalhemerweg 7:10 8:10 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10
Bemelen, Reutjesstraat 7:12 8:12 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12
Bemelen, Gasthuis 7:13 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13
Bemelen, Mooi Bemelen 7:13 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13
Bemelen, Hotel Bergrust 7:15 8:15 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15
Bemelen, Laurentiusstraat 7:16 8:16 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16
Bemelen, Oude Akerstraat 7:16 8:16 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16
Maastricht, Doornlaan 7:20 8:20 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20
Maastricht, Bemelergrubbe 7:21 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21
Maastricht, Vijverdal 7:21 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 7:22 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 7:23 8:23 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23
Maastricht, Scharnerweg 7:25 8:25 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25
Maastricht, Koningsplein 7:26 8:26 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26
Maastricht, Wilhelminasingel 7:30 8:30 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30
Maastricht, StationA 7:32 8:32 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32
Maastricht, StationV 7:34 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34
Maastricht, Mosae Forum/Centrum 7:37 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat 7:41 8:41 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41
Maastricht, Pastoor Moormanstraat 7:42 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42
Maastricht, MeutestraatA 7:44 8:44 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44

a: Rood raster: Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus.

Alle haltes tonen 6050a 6054a 6058a 6062a
Valkenburg, Station ArrivaV 19:32 20:32 21:32 22:32
Valkenburg, Wilhelminalaan 19:34 20:34 21:34 22:34
Valkenburg, Grendelplein 19:34 20:34 21:34 22:34
Valkenburg, Steenkolenmijn 19:35 20:35 21:35 22:35
Sibbe, Daalhemerweg 19:38 20:38 21:38 22:38
Bemelen, Reutjesstraat 19:40 20:40 21:40 22:40
Bemelen, Gasthuis 19:41 20:41 21:41 22:41
Bemelen, Mooi Bemelen 19:41 20:41 21:41 22:41
Bemelen, Hotel Bergrust 19:42 20:42 21:42 22:42
Bemelen, Laurentiusstraat 19:43 20:43 21:43 22:43
Bemelen, Oude Akerstraat 19:43 20:43 21:43 22:43
Maastricht, Doornlaan 19:45 20:45 21:45 22:45
Maastricht, Bemelergrubbe 19:46 20:46 21:46 22:46
Maastricht, Vijverdal 19:46 20:46 21:46 22:46
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 19:47 20:47 21:47 22:47
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 19:48 20:48 21:48 22:48
Maastricht, Scharnerweg 19:49 20:49 21:49 22:49
Maastricht, Koningsplein 19:50 20:50 21:50 22:50
Maastricht, Wilhelminasingel 19:53 20:53 21:53 22:53
Maastricht, StationA 19:54 20:54 21:54 22:54
Maastricht, StationV 19:55 20:55 21:55 22:55
Maastricht, Mosae Forum/Centrum 19:57 20:57 21:57 22:57
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat 19:59 20:59 21:59 22:59
Maastricht, Pastoor Moormanstraat 20:00 21:00 22:00 23:00
Maastricht, MeutestraatA 20:01 21:01 22:01 23:01

a: Rood raster: Rit wordt uitgevoerd met 8-persoonsbus.

Alle haltes tonen 7002a 7006a 7010a 7014a 7018a 7022a 7026a 7030a 7034a 7038a 7042a 7046a
Bemelen, Gasthuis 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15
Bemelen, Mooi Bemelen 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15
Bemelen, Hotel Bergrust 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:16 20:16
Bemelen, Laurentiusstraat 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:17 20:17
Bemelen, Oude Akerstraat 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:17 20:17
Maastricht, Doornlaan 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:19 20:19
Maastricht, Bemelergrubbe 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:20 20:20
Maastricht, Vijverdal 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:20 20:20
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 9:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:21 20:21
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:22 20:22
Maastricht, Scharnerweg 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:23 20:23
Maastricht, Koningsplein 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:24 20:24
Maastricht, Wilhelminasingel 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:27 20:27
Maastricht, StationA 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:28 20:28
Maastricht, StationV 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:29 20:29
Maastricht, Mosae Forum/Centrum 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:31 20:31
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:33 20:33
Maastricht, Pastoor Moormanstraat 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:34 20:34
Maastricht, MeutestraatA 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:35 20:35

a: OV-lijntaxi: rijdt alleen op aanvraag, reserveer tot uiterlijk een uur voor vertrek tel: 0800 - 022 40 50 (gratis).

Alle haltes tonen 7050a 7054a 7058a
Bemelen, Gasthuis 21:15 22:15 23:15
Bemelen, Mooi Bemelen 21:15 22:15 23:15
Bemelen, Hotel Bergrust 21:16 22:16 23:16
Bemelen, Laurentiusstraat 21:17 22:17 23:17
Bemelen, Oude Akerstraat 21:17 22:17 23:17
Maastricht, Doornlaan 21:19 22:19 23:19
Maastricht, Bemelergrubbe 21:20 22:20 23:20
Maastricht, Vijverdal 21:20 22:20 23:20
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal 21:21 22:21 23:21
Maastricht, Bergerstraat/Bernhardlaan 21:22 22:22 23:22
Maastricht, Scharnerweg 21:23 22:23 23:23
Maastricht, Koningsplein 21:24 22:24 23:24
Maastricht, Wilhelminasingel 21:27 22:27 23:27
Maastricht, StationA 21:28 22:28 23:28
Maastricht, StationV 21:29 22:29 23:29
Maastricht, Mosae Forum/Centrum 21:31 22:31 23:31
Maastricht, Bosscherweg/v. Eijckstraat 21:33 22:33 23:33
Maastricht, Pastoor Moormanstraat 21:34 22:34 23:34
Maastricht, MeutestraatA 21:35 22:35 23:35

a: OV-lijntaxi: rijdt alleen op aanvraag, reserveer tot uiterlijk een uur voor vertrek tel: 0800 - 022 40 50 (gratis).

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.