Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Vanwege het coronavirus heeft de Rijksoverheid diverse maatregelen getroffen. Als gevolg hiervan zijn er enkele wijzigingen in de dienstregeling. Plan je reis niet te vroeg van tevoren, tot een uur voor vertrek kunnen er eventueel nog aanpassingen plaatsvinden.
Klik hier om te controleren of er wijzigingen zijn voor je reis.

Lijn 30: Maastricht naar SittardPrinten

Ingangsdatum: 
15 december 2019
Haltenummer: 
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Vakantieperiodes 2020: Kerstvakantie van 20 december 2019 t/m 4 januari 2020, Carnavalsvakantie van 23 feb. t/m 29 febr., Meivakantie van 26 april t/m 4 mei, Zomervakantie van 5 juli t/m 22 augustus, Herfstvakantie van 18 oktober t/m 24 oktober.

Op 1e en 2e Kerstdag (25 en 26 dec), Nieuwjaarsdag (1 jan),Carnavalszondag en maandag (23 en 24 feb). 2e Paasdag (13 april), Hemelvaartsdag (21 mei), 2e Pinksterdag (1 juni) wordt de dienstregeling gereden als op zondag. Carnavalsdinsdag (25 februari), Koningsdag (27 april), bevrijdingsdag (5 mei) wordt de dienstregeling gereden als op zaterdag.

Alle haltes tonen 1001 1005 1009 1013 1017 1021 1025 1029 1033 1037 1041 1045
Maastricht, StationV - - 6:07 6:35 7:03 7:33 8:02 8:34 9:05 9:35 10:05 10:35
Maastricht, Franciscus Romanusweg - - 6:10 6:38 7:06 7:36 8:05 8:37 9:08 9:38 10:08 10:38
Maastricht, Korvetweg - - 6:14 6:42 7:11 7:41 8:10 8:42 9:13 9:43 10:13 10:43
Maastricht, Jeruzalemweg - - 6:15 6:43 7:12 7:42 8:11 8:43 9:14 9:44 10:14 10:44
Maastricht, P&R Noord - - 6:16 6:44 7:13 7:43 8:12 8:44 9:15 9:45 10:15 10:45
Rothem, Ambyerweg - - 6:21 6:49 7:19 7:49 8:18 8:50 9:20 9:50 10:20 10:50
Rothem, Tussen de Bruggen - - 6:23 6:51 7:21 7:51 8:20 8:52 9:22 9:52 10:22 10:52
Meerssen, Molenveldweg - - 6:24 6:52 7:22 7:52 8:21 8:53 9:23 9:53 10:23 10:53
Meerssen, Station ArrivaA - - 6:25 6:53 7:23 7:53 8:22 8:54 9:24 9:54 10:24 10:54
Meerssen, Station ArrivaV - 5:55 6:26 6:54 7:24 7:54 8:23 8:55 9:25 9:55 10:25 10:55
Meerssen, Montfortlaan - 5:56 6:27 6:55 7:25 7:55 8:24 8:56 9:26 9:56 10:26 10:56
Meerssen, Bunderstraat - 5:56 6:27 6:55 7:25 7:55 8:24 8:56 9:26 9:56 10:26 10:56
Meerssen, Viaduct - 5:57 6:28 6:56 7:26 7:56 8:25 8:57 9:27 9:57 10:27 10:57
Beek, Maastricht-Aachen Airport - 6:03 6:34 7:02 7:32 8:02 8:31 9:03 9:33 10:03 10:33 11:03
Beek, Europalaan - 6:07 6:38 7:07 7:37 8:07 8:36 9:07 9:37 10:07 10:37 11:07
Beek, ROC Leeuwenborgh - 6:08 6:39 7:08 7:38 8:08 8:37 9:08 9:38 10:08 10:38 11:08
Beek, Bedrijvenpark - 6:10 6:41 7:10 7:40 8:10 8:39 9:10 9:40 10:10 10:40 11:10
Beek, Viaduct - 6:12 6:43 7:12 7:42 8:12 8:41 9:12 9:42 10:12 10:42 11:12
Beek, Prof. Spronckpark - 6:13 6:44 7:13 7:43 8:13 8:42 9:13 9:43 10:13 10:43 11:13
Beek, Centrum 5:44 6:14 6:45 7:14 7:44 8:14 8:43 9:14 9:44 10:14 10:44 11:14
Beek-Elsloo, Station Arriva 5:47 6:17 6:48 7:18 7:48 8:18 8:47 9:17 9:47 10:17 10:47 11:17
Beek, Makado 5:49 6:19 6:50 7:20 7:50 8:20 8:49 9:19 9:49 10:19 10:49 11:19
Neerbeek, Prins Mauritslaan 5:53 6:23 6:54 7:24 7:54 8:24 8:53 9:23 9:53 10:23 10:53 11:23
Geleen, Kerenshofweg 5:56 6:26 6:57 7:27 7:57 8:27 8:56 9:26 9:56 10:26 10:56 11:26
Geleen, Daalstraat 5:57 6:27 6:58 7:28 7:58 8:28 8:57 9:27 9:57 10:27 10:57 11:27
Geleen, Busstation A 5:59 6:29 7:00 7:30 8:00 8:30 8:59 9:29 9:59 10:29 10:59 11:29
Geleen, Busstation V 6:01 6:31 7:00 7:30 8:00 8:30 9:01 9:31 10:01 10:31 11:01 11:31
Geleen, Dr. Poelslaan 6:02 6:32 7:01 7:31 8:01 8:31 9:02 9:32 10:02 10:32 11:02 11:32
Geleen, Pastoor Vonckenstraat 6:03 6:33 7:02 7:32 8:02 8:32 9:03 9:33 10:03 10:33 11:03 11:33
Geleen, Eindstraat 6:04 6:34 7:03 7:33 8:03 8:33 9:04 9:34 10:04 10:34 11:04 11:34
Geleen, Hovenweide 6:05 6:35 7:04 7:34 8:04 8:34 9:05 9:35 10:05 10:35 11:05 11:35
Sittard, Zuyderland MC 6:06 6:36 7:05 7:35 8:05 8:35 9:06 9:36 10:06 10:36 11:06 11:36
Sittard, Bloemenweg 6:07 6:37 7:07 7:37 8:07 8:37 9:07 9:37 10:07 10:37 11:07 11:37
Sittard, Geuweg 6:09 6:39 7:09 7:39 8:09 8:39 9:09 9:39 10:09 10:39 11:09 11:39
Sittard, Agricolastraat 6:12 6:42 7:12 7:42 8:12 8:42 9:12 9:42 10:12 10:42 11:12 11:42
Sittard, Stadsschouwburg 6:13 6:43 7:13 7:43 8:13 8:43 9:13 9:43 10:13 10:43 11:13 11:43
Sittard, Station A 6:14 6:44 7:14 7:44 8:14 8:44 9:14 9:44 10:14 10:44 11:14 11:44

Alle haltes tonen 1049 1053 1057 1061 1065 1069 1073 1077 1081 1085 1089 1093
Maastricht, StationV 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35
Maastricht, Franciscus Romanusweg 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:08 16:38
Maastricht, Korvetweg 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43
Maastricht, Jeruzalemweg 11:14 11:44 12:14 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44
Maastricht, P&R Noord 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45
Rothem, Ambyerweg 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50
Rothem, Tussen de Bruggen 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52
Meerssen, Molenveldweg 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53
Meerssen, Station ArrivaA 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54
Meerssen, Station ArrivaV 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55
Meerssen, Montfortlaan 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56
Meerssen, Bunderstraat 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56
Meerssen, Viaduct 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57
Beek, Maastricht-Aachen Airport 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03
Beek, Europalaan 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07
Beek, ROC Leeuwenborgh 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:08 16:38 17:08
Beek, Bedrijvenpark 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10
Beek, Viaduct 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12
Beek, Prof. Spronckpark 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13
Beek, Centrum 11:44 12:14 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14
Beek-Elsloo, Station Arriva 11:47 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17
Beek, Makado 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19
Neerbeek, Prins Mauritslaan 11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23
Geleen, Kerenshofweg 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26
Geleen, Daalstraat 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27
Geleen, Busstation A 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29
Geleen, Busstation V 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31
Geleen, Dr. Poelslaan 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32
Geleen, Pastoor Vonckenstraat 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33
Geleen, Eindstraat 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34
Geleen, Hovenweide 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35
Sittard, Zuyderland MC 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36
Sittard, Bloemenweg 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37
Sittard, Geuweg 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39
Sittard, Agricolastraat 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42
Sittard, Stadsschouwburg 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43
Sittard, Station A 12:14 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14 17:44

Alle haltes tonen 1097 1101 1105 1109 1221 1217 1225 1229 1237 1233 1245 1253
Maastricht, StationV 17:05 17:35 18:05 18:35 - 19:05 - 19:35 - 20:05 20:35 21:35
Maastricht, Franciscus Romanusweg 17:08 17:38 18:08 18:38 - 19:08 - 19:38 - 20:08 20:38 21:38
Maastricht, Korvetweg 17:13 17:43 18:13 18:42 - 19:12 - 19:42 - 20:12 20:42 21:42
Maastricht, Jeruzalemweg 17:14 17:44 18:14 18:43 - 19:13 - 19:43 - 20:13 20:43 21:43
Maastricht, P&R Noord 17:15 17:45 18:15 18:44 - 19:14 - 19:44 - 20:14 20:44 21:44
Rothem, Ambyerweg 17:20 17:50 18:20 18:47 - 19:17 - 19:47 - 20:17 20:47 21:47
Rothem, Tussen de Bruggen 17:22 17:52 18:22 18:48 - 19:18 - 19:48 - 20:18 20:48 21:48
Meerssen, Molenveldweg 17:23 17:53 18:23 18:49 - 19:19 - 19:49 - 20:19 20:49 21:49
Meerssen, Station ArrivaA 17:24 17:54 18:24 18:50 - 19:20 - 19:50 - 20:20 20:50 21:50
Meerssen, Station ArrivaV 17:25 17:55 18:25 18:50 - 19:20 - 19:50 - 20:20 20:50 21:50
Meerssen, Montfortlaan 17:26 17:56 18:26 18:50 - 19:20 - 19:50 - 20:20 20:50 21:50
Meerssen, Bunderstraat 17:26 17:56 18:26 18:51 - 19:21 - 19:51 - 20:21 20:51 21:51
Meerssen, Viaduct 17:27 17:57 18:27 18:51 - 19:21 - 19:51 - 20:21 20:51 21:51
Beek, Maastricht-Aachen Airport 17:33 18:03 18:33 18:56 - 19:26 - 19:56 - 20:26 20:56 21:56
Beek, Europalaan 17:37 18:07 18:37 - - - - - - - - -
Beek, ROC Leeuwenborgh 17:38 18:08 18:38 - - - - - - - - -
Beek, Bedrijvenpark 17:40 18:10 18:40 18:58 - 19:28 - 19:58 - 20:28 20:58 21:58
Beek, Viaduct 17:42 18:12 18:42 19:00 - 19:30 - 20:00 - 20:30 21:00 22:00
Beek, Prof. Spronckpark 17:43 18:13 18:43 19:01 - 19:31 - 20:01 - 20:31 21:01 22:01
Beek, Centrum 17:44 18:14 18:44 19:02 - 19:32 - 20:02 - 20:32 21:02 22:02
Beek-Elsloo, Station Arriva 17:47 18:17 18:47 19:05 - 19:35 - 20:05 - 20:35 21:05 22:05
Beek, Makado 17:49 18:19 18:49 19:07 - - - 20:07 - - 21:07 22:07
Neerbeek, Prins Mauritslaan 17:53 18:23 18:53 19:11 - - - 20:11 - - 21:11 22:11
Geleen, Kerenshofweg 17:56 18:26 18:56 19:13 - - - 20:13 - - 21:13 22:13
Geleen, Daalstraat 17:57 18:27 18:57 19:14 - - - 20:14 - - 21:14 22:14
Geleen, Busstation A 17:59 18:29 18:59 19:16 - - - 20:16 - - 21:16 22:16
Geleen, Busstation V 18:01 18:31 19:01 19:16 19:32 - 20:02 20:16 20:32 - 21:16 22:16
Geleen, Dr. Poelslaan 18:02 18:32 19:02 19:17 19:33 - 20:03 20:17 20:33 - 21:17 22:17
Geleen, Pastoor Vonckenstraat 18:03 18:33 19:03 19:18 19:34 - 20:04 20:18 20:34 - 21:18 22:18
Geleen, Eindstraat 18:04 18:34 19:04 19:19 19:35 - 20:05 20:19 20:35 - 21:19 22:19
Geleen, Hovenweide 18:05 18:35 19:05 19:19 19:35 - 20:05 20:19 20:35 - 21:19 22:19
Sittard, Zuyderland MC 18:06 18:36 19:06 19:20 19:36 - 20:06 20:20 20:36 - 21:20 22:20
Sittard, Bloemenweg 18:07 18:37 19:07 19:21 19:37 - 20:07 20:21 20:37 - 21:21 22:21
Sittard, Geuweg 18:09 18:39 19:09 19:23 19:39 - 20:09 20:23 20:39 - 21:23 22:23
Sittard, Agricolastraat 18:12 18:42 19:12 19:25 19:41 - 20:11 20:25 20:41 - 21:25 22:25
Sittard, Stadsschouwburg 18:13 18:43 19:13 19:26 19:42 - 20:12 20:26 20:42 - 21:26 22:26
Sittard, Station A 18:14 18:44 19:14 19:27 19:43 - 20:13 20:27 20:43 - 21:27 22:27

Alle haltes tonen 1257 1261
Maastricht, StationV 22:35 23:35
Maastricht, Franciscus Romanusweg 22:38 23:38
Maastricht, Korvetweg 22:42 23:42
Maastricht, Jeruzalemweg 22:43 23:43
Maastricht, P&R Noord 22:44 23:44
Rothem, Ambyerweg 22:47 23:47
Rothem, Tussen de Bruggen 22:48 23:48
Meerssen, Molenveldweg 22:49 23:49
Meerssen, Station ArrivaA 22:50 23:50
Meerssen, Station ArrivaV 22:50 23:50
Meerssen, Montfortlaan 22:50 23:50
Meerssen, Bunderstraat 22:51 23:51
Meerssen, Viaduct 22:51 23:51
Beek, Maastricht-Aachen Airport 22:56 23:56
Beek, Europalaan - -
Beek, ROC Leeuwenborgh - -
Beek, Bedrijvenpark 22:58 23:58
Beek, Viaduct 23:00 0:00
Beek, Prof. Spronckpark 23:01 0:01
Beek, Centrum 23:02 0:02
Beek-Elsloo, Station Arriva 23:05 0:05
Beek, Makado 23:07 0:07
Neerbeek, Prins Mauritslaan 23:11 0:11
Geleen, Kerenshofweg 23:13 0:13
Geleen, Daalstraat 23:14 0:14
Geleen, Busstation A 23:16 0:16
Geleen, Busstation V 23:16 0:16
Geleen, Dr. Poelslaan 23:17 0:17
Geleen, Pastoor Vonckenstraat 23:18 0:18
Geleen, Eindstraat 23:19 0:19
Geleen, Hovenweide 23:19 0:19
Sittard, Zuyderland MC 23:20 0:20
Sittard, Bloemenweg 23:21 0:21
Sittard, Geuweg 23:23 0:23
Sittard, Agricolastraat 23:25 0:25
Sittard, Stadsschouwburg 23:26 0:26
Sittard, Station A 23:27 0:27

Alle haltes tonen 1001 1005 1009 1013 1017 1021 1025 1029 1033 1037 1041 1045
Maastricht, StationV - - 6:07 6:35 7:03 7:33 8:02 8:34 9:05 9:35 10:05 10:35
Maastricht, Franciscus Romanusweg - - 6:10 6:38 7:06 7:36 8:05 8:37 9:08 9:38 10:08 10:38
Maastricht, Korvetweg - - 6:14 6:42 7:11 7:41 8:10 8:42 9:13 9:43 10:13 10:43
Maastricht, Jeruzalemweg - - 6:15 6:43 7:12 7:42 8:11 8:43 9:14 9:44 10:14 10:44
Maastricht, P&R Noord - - 6:16 6:44 7:13 7:43 8:12 8:44 9:15 9:45 10:15 10:45
Rothem, Ambyerweg - - 6:21 6:49 7:19 7:49 8:18 8:50 9:20 9:50 10:20 10:50
Rothem, Tussen de Bruggen - - 6:23 6:51 7:21 7:51 8:20 8:52 9:22 9:52 10:22 10:52
Meerssen, Molenveldweg - - 6:24 6:52 7:22 7:52 8:21 8:53 9:23 9:53 10:23 10:53
Meerssen, Station ArrivaA - - 6:25 6:53 7:23 7:53 8:22 8:54 9:24 9:54 10:24 10:54
Meerssen, Station ArrivaV - 5:55 6:26 6:54 7:24 7:54 8:23 8:55 9:25 9:55 10:25 10:55
Meerssen, Montfortlaan - 5:56 6:27 6:55 7:25 7:55 8:24 8:56 9:26 9:56 10:26 10:56
Meerssen, Bunderstraat - 5:56 6:27 6:55 7:25 7:55 8:24 8:56 9:26 9:56 10:26 10:56
Meerssen, Viaduct - 5:57 6:28 6:56 7:26 7:56 8:25 8:57 9:27 9:57 10:27 10:57
Beek, Maastricht-Aachen Airport - 6:03 6:34 7:02 7:32 8:02 8:31 9:03 9:33 10:03 10:33 11:03
Beek, Europalaan - 6:07 6:38 7:07 7:37 8:07 8:36 9:07 9:37 10:07 10:37 11:07
Beek, ROC Leeuwenborgh - 6:08 6:39 7:08 7:38 8:08 8:37 9:08 9:38 10:08 10:38 11:08
Beek, Bedrijvenpark - 6:10 6:41 7:10 7:40 8:10 8:39 9:10 9:40 10:10 10:40 11:10
Beek, Viaduct - 6:12 6:43 7:12 7:42 8:12 8:41 9:12 9:42 10:12 10:42 11:12
Beek, Prof. Spronckpark - 6:13 6:44 7:13 7:43 8:13 8:42 9:13 9:43 10:13 10:43 11:13
Beek, Centrum 5:44 6:14 6:45 7:14 7:44 8:14 8:43 9:14 9:44 10:14 10:44 11:14
Beek-Elsloo, Station Arriva 5:47 6:17 6:48 7:18 7:48 8:18 8:47 9:17 9:47 10:17 10:47 11:17
Beek, Makado 5:49 6:19 6:50 7:20 7:50 8:20 8:49 9:19 9:49 10:19 10:49 11:19
Neerbeek, Prins Mauritslaan 5:53 6:23 6:54 7:24 7:54 8:24 8:53 9:23 9:53 10:23 10:53 11:23
Geleen, Kerenshofweg 5:56 6:26 6:57 7:27 7:57 8:27 8:56 9:26 9:56 10:26 10:56 11:26
Geleen, Daalstraat 5:57 6:27 6:58 7:28 7:58 8:28 8:57 9:27 9:57 10:27 10:57 11:27
Geleen, Busstation A 5:59 6:29 7:00 7:30 8:00 8:30 8:59 9:29 9:59 10:29 10:59 11:29
Geleen, Busstation V 6:01 6:31 7:00 7:30 8:00 8:30 9:01 9:31 10:01 10:31 11:01 11:31
Geleen, Dr. Poelslaan 6:02 6:32 7:01 7:31 8:01 8:31 9:02 9:32 10:02 10:32 11:02 11:32
Geleen, Pastoor Vonckenstraat 6:03 6:33 7:02 7:32 8:02 8:32 9:03 9:33 10:03 10:33 11:03 11:33
Geleen, Eindstraat 6:04 6:34 7:03 7:33 8:03 8:33 9:04 9:34 10:04 10:34 11:04 11:34
Geleen, Hovenweide 6:05 6:35 7:04 7:34 8:04 8:34 9:05 9:35 10:05 10:35 11:05 11:35
Sittard, Zuyderland MC 6:06 6:36 7:05 7:35 8:05 8:35 9:06 9:36 10:06 10:36 11:06 11:36
Sittard, Bloemenweg 6:07 6:37 7:07 7:37 8:07 8:37 9:07 9:37 10:07 10:37 11:07 11:37
Sittard, Geuweg 6:09 6:39 7:09 7:39 8:09 8:39 9:09 9:39 10:09 10:39 11:09 11:39
Sittard, Agricolastraat 6:12 6:42 7:12 7:42 8:12 8:42 9:12 9:42 10:12 10:42 11:12 11:42
Sittard, Stadsschouwburg 6:13 6:43 7:13 7:43 8:13 8:43 9:13 9:43 10:13 10:43 11:13 11:43
Sittard, Station A 6:14 6:44 7:14 7:44 8:14 8:44 9:14 9:44 10:14 10:44 11:14 11:44

Alle haltes tonen 1049 1053 1057 1061 1065 1069 1073 1077 1081 1085 1089 1093
Maastricht, StationV 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35
Maastricht, Franciscus Romanusweg 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:08 16:38
Maastricht, Korvetweg 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43
Maastricht, Jeruzalemweg 11:14 11:44 12:14 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44
Maastricht, P&R Noord 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45
Rothem, Ambyerweg 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50
Rothem, Tussen de Bruggen 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52
Meerssen, Molenveldweg 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53
Meerssen, Station ArrivaA 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54
Meerssen, Station ArrivaV 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55
Meerssen, Montfortlaan 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56
Meerssen, Bunderstraat 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56
Meerssen, Viaduct 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57
Beek, Maastricht-Aachen Airport 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03
Beek, Europalaan 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07
Beek, ROC Leeuwenborgh 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:08 16:38 17:08
Beek, Bedrijvenpark 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10
Beek, Viaduct 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12
Beek, Prof. Spronckpark 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13
Beek, Centrum 11:44 12:14 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14
Beek-Elsloo, Station Arriva 11:47 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17
Beek, Makado 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19
Neerbeek, Prins Mauritslaan 11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23
Geleen, Kerenshofweg 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26
Geleen, Daalstraat 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27
Geleen, Busstation A 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29
Geleen, Busstation V 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31
Geleen, Dr. Poelslaan 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32
Geleen, Pastoor Vonckenstraat 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33
Geleen, Eindstraat 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34
Geleen, Hovenweide 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35
Sittard, Zuyderland MC 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36
Sittard, Bloemenweg 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37
Sittard, Geuweg 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39
Sittard, Agricolastraat 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42
Sittard, Stadsschouwburg 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43
Sittard, Station A 12:14 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14 17:44

Alle haltes tonen 1097 1101 1105 1109 1221 1217 1225 1229 1237 1233 1245 1253
Maastricht, StationV 17:05 17:35 18:05 18:35 - 19:05 - 19:35 - 20:05 20:35 21:35
Maastricht, Franciscus Romanusweg 17:08 17:38 18:08 18:38 - 19:08 - 19:38 - 20:08 20:38 21:38
Maastricht, Korvetweg 17:13 17:43 18:13 18:42 - 19:12 - 19:42 - 20:12 20:42 21:42
Maastricht, Jeruzalemweg 17:14 17:44 18:14 18:43 - 19:13 - 19:43 - 20:13 20:43 21:43
Maastricht, P&R Noord 17:15 17:45 18:15 18:44 - 19:14 - 19:44 - 20:14 20:44 21:44
Rothem, Ambyerweg 17:20 17:50 18:20 18:47 - 19:17 - 19:47 - 20:17 20:47 21:47
Rothem, Tussen de Bruggen 17:22 17:52 18:22 18:48 - 19:18 - 19:48 - 20:18 20:48 21:48
Meerssen, Molenveldweg 17:23 17:53 18:23 18:49 - 19:19 - 19:49 - 20:19 20:49 21:49
Meerssen, Station ArrivaA 17:24 17:54 18:24 18:50 - 19:20 - 19:50 - 20:20 20:50 21:50
Meerssen, Station ArrivaV 17:25 17:55 18:25 18:50 - 19:20 - 19:50 - 20:20 20:50 21:50
Meerssen, Montfortlaan 17:26 17:56 18:26 18:50 - 19:20 - 19:50 - 20:20 20:50 21:50
Meerssen, Bunderstraat 17:26 17:56 18:26 18:51 - 19:21 - 19:51 - 20:21 20:51 21:51
Meerssen, Viaduct 17:27 17:57 18:27 18:51 - 19:21 - 19:51 - 20:21 20:51 21:51
Beek, Maastricht-Aachen Airport 17:33 18:03 18:33 18:56 - 19:26 - 19:56 - 20:26 20:56 21:56
Beek, Europalaan 17:37 18:07 18:37 - - - - - - - - -
Beek, ROC Leeuwenborgh 17:38 18:08 18:38 - - - - - - - - -
Beek, Bedrijvenpark 17:40 18:10 18:40 18:58 - 19:28 - 19:58 - 20:28 20:58 21:58
Beek, Viaduct 17:42 18:12 18:42 19:00 - 19:30 - 20:00 - 20:30 21:00 22:00
Beek, Prof. Spronckpark 17:43 18:13 18:43 19:01 - 19:31 - 20:01 - 20:31 21:01 22:01
Beek, Centrum 17:44 18:14 18:44 19:02 - 19:32 - 20:02 - 20:32 21:02 22:02
Beek-Elsloo, Station Arriva 17:47 18:17 18:47 19:05 - 19:35 - 20:05 - 20:35 21:05 22:05
Beek, Makado 17:49 18:19 18:49 19:07 - - - 20:07 - - 21:07 22:07
Neerbeek, Prins Mauritslaan 17:53 18:23 18:53 19:11 - - - 20:11 - - 21:11 22:11
Geleen, Kerenshofweg 17:56 18:26 18:56 19:13 - - - 20:13 - - 21:13 22:13
Geleen, Daalstraat 17:57 18:27 18:57 19:14 - - - 20:14 - - 21:14 22:14
Geleen, Busstation A 17:59 18:29 18:59 19:16 - - - 20:16 - - 21:16 22:16
Geleen, Busstation V 18:01 18:31 19:01 19:16 19:32 - 20:02 20:16 20:32 - 21:16 22:16
Geleen, Dr. Poelslaan 18:02 18:32 19:02 19:17 19:33 - 20:03 20:17 20:33 - 21:17 22:17
Geleen, Pastoor Vonckenstraat 18:03 18:33 19:03 19:18 19:34 - 20:04 20:18 20:34 - 21:18 22:18
Geleen, Eindstraat 18:04 18:34 19:04 19:19 19:35 - 20:05 20:19 20:35 - 21:19 22:19
Geleen, Hovenweide 18:05 18:35 19:05 19:19 19:35 - 20:05 20:19 20:35 - 21:19 22:19
Sittard, Zuyderland MC 18:06 18:36 19:06 19:20 19:36 - 20:06 20:20 20:36 - 21:20 22:20
Sittard, Bloemenweg 18:07 18:37 19:07 19:21 19:37 - 20:07 20:21 20:37 - 21:21 22:21
Sittard, Geuweg 18:09 18:39 19:09 19:23 19:39 - 20:09 20:23 20:39 - 21:23 22:23
Sittard, Agricolastraat 18:12 18:42 19:12 19:25 19:41 - 20:11 20:25 20:41 - 21:25 22:25
Sittard, Stadsschouwburg 18:13 18:43 19:13 19:26 19:42 - 20:12 20:26 20:42 - 21:26 22:26
Sittard, Station A 18:14 18:44 19:14 19:27 19:43 - 20:13 20:27 20:43 - 21:27 22:27

Alle haltes tonen 1257 1261
Maastricht, StationV 22:35 23:35
Maastricht, Franciscus Romanusweg 22:38 23:38
Maastricht, Korvetweg 22:42 23:42
Maastricht, Jeruzalemweg 22:43 23:43
Maastricht, P&R Noord 22:44 23:44
Rothem, Ambyerweg 22:47 23:47
Rothem, Tussen de Bruggen 22:48 23:48
Meerssen, Molenveldweg 22:49 23:49
Meerssen, Station ArrivaA 22:50 23:50
Meerssen, Station ArrivaV 22:50 23:50
Meerssen, Montfortlaan 22:50 23:50
Meerssen, Bunderstraat 22:51 23:51
Meerssen, Viaduct 22:51 23:51
Beek, Maastricht-Aachen Airport 22:56 23:56
Beek, Europalaan - -
Beek, ROC Leeuwenborgh - -
Beek, Bedrijvenpark 22:58 23:58
Beek, Viaduct 23:00 0:00
Beek, Prof. Spronckpark 23:01 0:01
Beek, Centrum 23:02 0:02
Beek-Elsloo, Station Arriva 23:05 0:05
Beek, Makado 23:07 0:07
Neerbeek, Prins Mauritslaan 23:11 0:11
Geleen, Kerenshofweg 23:13 0:13
Geleen, Daalstraat 23:14 0:14
Geleen, Busstation A 23:16 0:16
Geleen, Busstation V 23:16 0:16
Geleen, Dr. Poelslaan 23:17 0:17
Geleen, Pastoor Vonckenstraat 23:18 0:18
Geleen, Eindstraat 23:19 0:19
Geleen, Hovenweide 23:19 0:19
Sittard, Zuyderland MC 23:20 0:20
Sittard, Bloemenweg 23:21 0:21
Sittard, Geuweg 23:23 0:23
Sittard, Agricolastraat 23:25 0:25
Sittard, Stadsschouwburg 23:26 0:26
Sittard, Station A 23:27 0:27

Alle haltes tonen 6001 6005 6017 6021 6033 6037 6049 6053 6065 6069 6081 6085
Maastricht, StationV - 7:40 - 8:40 - 9:40 - 10:40 - 11:40 - 12:40
Maastricht, Franciscus Romanusweg - 7:43 - 8:43 - 9:43 - 10:43 - 11:43 - 12:43
Maastricht, Korvetweg - 7:48 - 8:48 - 9:48 - 10:48 - 11:48 - 12:48
Maastricht, Jeruzalemweg - 7:49 - 8:49 - 9:49 - 10:49 - 11:49 - 12:49
Maastricht, P&R Noord - 7:50 - 8:50 - 9:50 - 10:50 - 11:50 - 12:50
Rothem, Ambyerweg - 7:55 - 8:55 - 9:55 - 10:55 - 11:55 - 12:55
Rothem, Tussen de Bruggen - 7:57 - 8:57 - 9:57 - 10:57 - 11:57 - 12:57
Meerssen, Molenveldweg - 7:58 - 8:58 - 9:58 - 10:58 - 11:58 - 12:58
Meerssen, Station ArrivaA - 7:59 - 8:59 - 9:59 - 10:59 - 11:59 - 12:59
Meerssen, Station ArrivaV - 8:00 - 9:00 - 10:00 - 11:00 - 12:00 - 13:00
Meerssen, Montfortlaan - 8:01 - 9:01 - 10:01 - 11:01 - 12:01 - 13:01
Meerssen, Bunderstraat - 8:01 - 9:01 - 10:01 - 11:01 - 12:01 - 13:01
Meerssen, Viaduct - 8:02 - 9:02 - 10:02 - 11:02 - 12:02 - 13:02
Beek, Maastricht-Aachen Airport - 8:08 - 9:08 - 10:08 - 11:08 - 12:08 - 13:08
Beek, Bedrijvenpark - 8:10 - 9:10 - 10:10 - 11:10 - 12:10 - 13:10
Beek, Viaduct - 8:12 - 9:12 - 10:12 - 11:12 - 12:12 - 13:12
Beek, Prof. Spronckpark - 8:13 - 9:13 - 10:13 - 11:13 - 12:13 - 13:13
Beek, Centrum - 8:14 - 9:14 - 10:14 - 11:14 - 12:14 - 13:14
Beek-Elsloo, Station Arriva - 8:17 - 9:17 - 10:17 - 11:17 - 12:17 - 13:17
Beek, Makado - 8:19 - 9:19 - 10:19 - 11:19 - 12:19 - 13:19
Neerbeek, Prins Mauritslaan - 8:23 - 9:23 - 10:23 - 11:23 - 12:23 - 13:23
Geleen, Kerenshofweg - 8:26 - 9:26 - 10:26 - 11:26 - 12:26 - 13:26
Geleen, Daalstraat - 8:27 - 9:27 - 10:27 - 11:27 - 12:27 - 13:27
Geleen, Busstation A - 8:29 - 9:29 - 10:29 - 11:29 - 12:29 - 13:29
Geleen, Busstation V 8:01 8:31 9:01 9:31 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31
Geleen, Dr. Poelslaan 8:02 8:32 9:02 9:32 10:02 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:02 13:32
Geleen, Pastoor Vonckenstraat 8:03 8:33 9:03 9:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33
Geleen, Eindstraat 8:04 8:34 9:04 9:34 10:04 10:34 11:04 11:34 12:04 12:34 13:04 13:34
Geleen, Hovenweide 8:05 8:35 9:05 9:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35
Sittard, Zuyderland MC 8:06 8:36 9:06 9:36 10:06 10:36 11:06 11:36 12:06 12:36 13:06 13:36
Sittard, Bloemenweg 8:07 8:37 9:07 9:37 10:07 10:37 11:07 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37
Sittard, Geuweg 8:09 8:39 9:09 9:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39
Sittard, Agricolastraat 8:12 8:42 9:12 9:42 10:12 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42
Sittard, Stadsschouwburg 8:13 8:43 9:13 9:43 10:13 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43
Sittard, Station A 8:14 8:44 9:14 9:44 10:14 10:44 11:14 11:44 12:14 12:44 13:14 13:44

Alle haltes tonen 6097 6101 6113 6117 6129 6133 6145 6149 6161 6165 6173 6177
Maastricht, StationV - 13:40 - 14:40 - 15:40 - 16:40 - 17:42 18:32 19:35
Maastricht, Franciscus Romanusweg - 13:43 - 14:43 - 15:43 - 16:43 - 17:45 18:35 19:38
Maastricht, Korvetweg - 13:48 - 14:48 - 15:48 - 16:48 - 17:50 18:39 19:42
Maastricht, Jeruzalemweg - 13:49 - 14:49 - 15:49 - 16:49 - 17:51 18:40 19:43
Maastricht, P&R Noord - 13:50 - 14:50 - 15:50 - 16:50 - 17:52 18:41 19:44
Rothem, Ambyerweg - 13:55 - 14:55 - 15:55 - 16:55 - 17:57 18:44 19:47
Rothem, Tussen de Bruggen - 13:57 - 14:57 - 15:57 - 16:57 - 17:59 18:45 19:48
Meerssen, Molenveldweg - 13:58 - 14:58 - 15:58 - 16:58 - 18:00 18:46 19:49
Meerssen, Station ArrivaA - 13:59 - 14:59 - 15:59 - 16:59 - 18:01 18:47 19:50
Meerssen, Station ArrivaV - 14:00 - 15:00 - 16:00 - 17:00 - 18:02 18:47 19:50
Meerssen, Montfortlaan - 14:01 - 15:01 - 16:01 - 17:01 - 18:03 18:47 19:50
Meerssen, Bunderstraat - 14:01 - 15:01 - 16:01 - 17:01 - 18:03 18:48 19:51
Meerssen, Viaduct - 14:02 - 15:02 - 16:02 - 17:02 - 18:04 18:48 19:51
Beek, Maastricht-Aachen Airport - 14:08 - 15:08 - 16:08 - 17:08 - 18:10 18:53 19:56
Beek, Bedrijvenpark - 14:10 - 15:10 - 16:10 - 17:10 - 18:12 18:55 19:58
Beek, Viaduct - 14:12 - 15:12 - 16:12 - 17:12 - 18:14 18:57 20:00
Beek, Prof. Spronckpark - 14:13 - 15:13 - 16:13 - 17:13 - 18:15 18:58 20:01
Beek, Centrum - 14:14 - 15:14 - 16:14 - 17:14 - 18:16 18:59 20:02
Beek-Elsloo, Station Arriva - 14:17 - 15:17 - 16:17 - 17:17 - 18:19 19:02 20:05
Beek, Makado - 14:19 - 15:19 - 16:19 - 17:19 - 18:21 19:04 20:07
Neerbeek, Prins Mauritslaan - 14:23 - 15:23 - 16:23 - 17:23 - 18:25 19:08 20:11
Geleen, Kerenshofweg - 14:26 - 15:26 - 16:26 - 17:26 - 18:28 19:10 20:13
Geleen, Daalstraat - 14:27 - 15:27 - 16:27 - 17:27 - 18:29 19:11 20:14
Geleen, Busstation A - 14:29 - 15:29 - 16:29 - 17:29 - 18:31 19:13 20:16
Geleen, Busstation V 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01 18:31 19:13 20:16
Geleen, Dr. Poelslaan 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32 18:02 18:32 19:14 20:17
Geleen, Pastoor Vonckenstraat 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03 18:33 19:15 20:18
Geleen, Eindstraat 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34 18:04 18:34 19:16 20:19
Geleen, Hovenweide 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:34 19:16 20:19
Sittard, Zuyderland MC 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36 18:06 18:35 19:17 20:20
Sittard, Bloemenweg 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:07 18:36 19:18 20:21
Sittard, Geuweg 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:09 18:38 19:20 20:23
Sittard, Agricolastraat 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42 18:12 18:40 19:22 20:25
Sittard, Stadsschouwburg 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43 18:13 18:41 19:23 20:26
Sittard, Station A 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14 17:44 18:14 18:42 19:24 20:27

Alle haltes tonen 6181 6185 6189 6193
Maastricht, StationV 20:35 21:35 22:35 23:35
Maastricht, Franciscus Romanusweg 20:38 21:38 22:38 23:38
Maastricht, Korvetweg 20:42 21:42 22:42 23:42
Maastricht, Jeruzalemweg 20:43 21:43 22:43 23:43
Maastricht, P&R Noord 20:44 21:44 22:44 23:44
Rothem, Ambyerweg 20:47 21:47 22:47 23:47
Rothem, Tussen de Bruggen 20:48 21:48 22:48 23:48
Meerssen, Molenveldweg 20:49 21:49 22:49 23:49
Meerssen, Station ArrivaA 20:50 21:50 22:50 23:50
Meerssen, Station ArrivaV 20:50 21:50 22:50 23:50
Meerssen, Montfortlaan 20:50 21:50 22:50 23:50
Meerssen, Bunderstraat 20:51 21:51 22:51 23:51
Meerssen, Viaduct 20:51 21:51 22:51 23:51
Beek, Maastricht-Aachen Airport 20:56 21:56 22:56 23:56
Beek, Bedrijvenpark 20:58 21:58 22:58 23:58
Beek, Viaduct 21:00 22:00 23:00 0:00
Beek, Prof. Spronckpark 21:01 22:01 23:01 0:01
Beek, Centrum 21:02 22:02 23:02 0:02
Beek-Elsloo, Station Arriva 21:05 22:05 23:05 0:05
Beek, Makado 21:07 22:07 23:07 0:07
Neerbeek, Prins Mauritslaan 21:11 22:11 23:11 0:11
Geleen, Kerenshofweg 21:13 22:13 23:13 0:13
Geleen, Daalstraat 21:14 22:14 23:14 0:14
Geleen, Busstation A 21:16 22:16 23:16 0:16
Geleen, Busstation V 21:16 22:16 23:16 0:16
Geleen, Dr. Poelslaan 21:17 22:17 23:17 0:17
Geleen, Pastoor Vonckenstraat 21:18 22:18 23:18 0:18
Geleen, Eindstraat 21:19 22:19 23:19 0:19
Geleen, Hovenweide 21:19 22:19 23:19 0:19
Sittard, Zuyderland MC 21:20 22:20 23:20 0:20
Sittard, Bloemenweg 21:21 22:21 23:21 0:21
Sittard, Geuweg 21:23 22:23 23:23 0:23
Sittard, Agricolastraat 21:25 22:25 23:25 0:25
Sittard, Stadsschouwburg 21:26 22:26 23:26 0:26
Sittard, Station A 21:27 22:27 23:27 0:27

Alle haltes tonen 7005 7013 7021 7029 7037 7045 7053 7061 7069 7077 7085 7093
Maastricht, StationV - 8:55 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:35
Maastricht, Franciscus Romanusweg - 8:58 9:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:38
Maastricht, Korvetweg - 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 18:42
Maastricht, Jeruzalemweg - 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 18:43
Maastricht, P&R Noord - 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 18:44
Rothem, Ambyerweg - 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 18:47
Rothem, Tussen de Bruggen - 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 18:48
Meerssen, Molenveldweg - 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 18:49
Meerssen, Station ArrivaA - 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 18:50
Meerssen, Station ArrivaV - 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 18:50
Meerssen, Montfortlaan - 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 18:50
Meerssen, Bunderstraat - 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 18:51
Meerssen, Viaduct - 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 18:51
Beek, Maastricht-Aachen Airport - 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 18:56
Beek, Bedrijvenpark - 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 18:58
Beek, Viaduct - 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:00
Beek, Prof. Spronckpark - 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:01
Beek, Centrum - 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:02
Beek-Elsloo, Station Arriva 8:32 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:05
Beek, Makado 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:07
Neerbeek, Prins Mauritslaan 8:38 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:11
Geleen, Kerenshofweg 8:41 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:40 19:13
Geleen, Daalstraat 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:41 19:14
Geleen, Busstation A 8:44 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:43 19:16
Geleen, Busstation V 8:46 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:43 19:16
Geleen, Dr. Poelslaan 8:47 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:44 19:17
Geleen, Pastoor Vonckenstraat 8:48 9:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:45 19:18
Geleen, Eindstraat 8:49 9:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:46 19:19
Geleen, Hovenweide 8:50 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:46 19:19
Sittard, Zuyderland MC 8:51 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:47 19:20
Sittard, Bloemenweg 8:52 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:48 19:21
Sittard, Geuweg 8:54 9:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:50 19:23
Sittard, Agricolastraat 8:57 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:52 19:25
Sittard, Stadsschouwburg 8:58 9:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:53 19:26
Sittard, Station A 8:59 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:54 19:27

Alle haltes tonen 7101 7109 7117 7125 7133
Maastricht, StationV 19:35 20:35 21:35 22:35 23:35
Maastricht, Franciscus Romanusweg 19:38 20:38 21:38 22:38 23:38
Maastricht, Korvetweg 19:42 20:42 21:42 22:42 23:42
Maastricht, Jeruzalemweg 19:43 20:43 21:43 22:43 23:43
Maastricht, P&R Noord 19:44 20:44 21:44 22:44 23:44
Rothem, Ambyerweg 19:47 20:47 21:47 22:47 23:47
Rothem, Tussen de Bruggen 19:48 20:48 21:48 22:48 23:48
Meerssen, Molenveldweg 19:49 20:49 21:49 22:49 23:49
Meerssen, Station ArrivaA 19:50 20:50 21:50 22:50 23:50
Meerssen, Station ArrivaV 19:50 20:50 21:50 22:50 23:50
Meerssen, Montfortlaan 19:50 20:50 21:50 22:50 23:50
Meerssen, Bunderstraat 19:51 20:51 21:51 22:51 23:51
Meerssen, Viaduct 19:51 20:51 21:51 22:51 23:51
Beek, Maastricht-Aachen Airport 19:56 20:56 21:56 22:56 23:56
Beek, Bedrijvenpark 19:58 20:58 21:58 22:58 23:58
Beek, Viaduct 20:00 21:00 22:00 23:00 0:00
Beek, Prof. Spronckpark 20:01 21:01 22:01 23:01 0:01
Beek, Centrum 20:02 21:02 22:02 23:02 0:02
Beek-Elsloo, Station Arriva 20:05 21:05 22:05 23:05 0:05
Beek, Makado 20:07 21:07 22:07 23:07 0:07
Neerbeek, Prins Mauritslaan 20:11 21:11 22:11 23:11 0:11
Geleen, Kerenshofweg 20:13 21:13 22:13 23:13 0:13
Geleen, Daalstraat 20:14 21:14 22:14 23:14 0:14
Geleen, Busstation A 20:16 21:16 22:16 23:16 0:16
Geleen, Busstation V 20:16 21:16 22:16 23:16 0:16
Geleen, Dr. Poelslaan 20:17 21:17 22:17 23:17 0:17
Geleen, Pastoor Vonckenstraat 20:18 21:18 22:18 23:18 0:18
Geleen, Eindstraat 20:19 21:19 22:19 23:19 0:19
Geleen, Hovenweide 20:19 21:19 22:19 23:19 0:19
Sittard, Zuyderland MC 20:20 21:20 22:20 23:20 0:20
Sittard, Bloemenweg 20:21 21:21 22:21 23:21 0:21
Sittard, Geuweg 20:23 21:23 22:23 23:23 0:23
Sittard, Agricolastraat 20:25 21:25 22:25 23:25 0:25
Sittard, Stadsschouwburg 20:26 21:26 22:26 23:26 0:26
Sittard, Station A 20:27 21:27 22:27 23:27 0:27

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.