Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling Kies regio

Vanwege het coronavirus heeft de Rijksoverheid diverse maatregelen getroffen. Als gevolg hiervan zijn er enkele wijzigingen in de dienstregeling. Plan je reis niet te vroeg van tevoren, tot een uur voor vertrek kunnen er eventueel nog aanpassingen plaatsvinden.
Klik hier om te controleren of er wijzigingen zijn voor je reis.

Lijn 30: Maastricht naar SittardPrinten

Ingangsdatum: 
13 december 2020
Haltenummer: 
OV Reisinformatie: 
0800 0232545
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Vakanties:Kerstvakantie: 21 december t/m 31 december 2020.Voorjaarsvakantie: 15 t/m 19 februari 2021.Meivakantie: 3 t/m 7 mei 2021.Zomervakantie: 19 juli t/m september 2021.Herfstvakantie 25 oktober tm 29 oktober 2021.

Op 1e en 2e Kerstdag (25 en 26 dec), Nieuwjaarsdag (1 jan), 2e Paasdag (5 april), Hemelvaartsdag (13 mei), wordt de dienstregeling gereden als op zondag. Koningsdag (27 april), Bevrijdingsdag (5 mei) wordt de dienstregeling gereden als op zaterdag.Op Kerstavond en oudejaarsavond eindigt de dienstregeling rond 20:00 uur. Alle ritten welke na 20:00 uur vertrekken vanaf de beginhalte zullen niet meer rijden.

Alle haltes tonen 1001 1005 1009 1013 1017 1021 1025 1029 1033 1037 1041 1045
Maastricht, Station Perron FV - - 6:06a 6:36a 7:04a 7:34a 8:04a 8:34a 9:05a 9:35a 10:05a 10:35a
Maastricht, Franciscus Romanusweg - - 6:09a 6:39a 7:07a 7:37a 8:07a 8:37a 9:08a 9:38a 10:08a 10:38a
Maastricht, W. Alexanderweg/Balijeweg - - 6:12a 6:42a 7:10a 7:40a 8:10a 8:40a 9:11a 9:41a 10:11a 10:41a
Maastricht, Korvetweg - - 6:13a 6:43a 7:12a 7:42a 8:12a 8:42a 9:13a 9:43a 10:13a 10:43a
Maastricht, Jeruzalemweg - - 6:14a 6:44a 7:13a 7:43a 8:13a 8:43a 9:14a 9:44a 10:14a 10:44a
Maastricht, P&R Noord Perron A - - 6:15a 6:45a 7:14a 7:44a 8:14a 8:44a 9:15a 9:45a 10:15a 10:45a
Rothem, Ambyerweg - - 6:19a 6:49a 7:19a 7:49a 8:19a 8:49a 9:19a 9:49a 10:19a 10:49a
Rothem, Tussen de Bruggen - - 6:21a 6:51a 7:21a 7:51a 8:21a 8:51a 9:21a 9:51a 10:21a 10:51a
Meerssen, Molenveldweg - - 6:22a 6:52a 7:22a 7:52a 8:22a 8:52a 9:22a 9:52a 10:22a 10:52a
Meerssen, Station ArrivaA - - 6:23a 6:53a 7:23a 7:53a 8:23a 8:53a 9:23a 9:53a 10:23a 10:53a
Meerssen, Station ArrivaV - 5:55a 6:24a 6:54a 7:24a 7:54a 8:24a 8:54a 9:24a 9:54a 10:24a 10:54a
Meerssen, Montfortlaan - 5:56a 6:25a 6:55a 7:25a 7:55a 8:25a 8:55a 9:25a 9:55a 10:25a 10:55a
Meerssen, Bunderstraat - 5:56a 6:25a 6:55a 7:25a 7:55a 8:25a 8:55a 9:25a 9:55a 10:25a 10:55a
Meerssen, Viaduct - 5:57a 6:26a 6:56a 7:26a 7:56a 8:26a 8:56a 9:26a 9:56a 10:26a 10:56a
Beek, Maastricht-Aachen Airport - 6:03a 6:32a 7:02a 7:32a 8:02a 8:32a 9:02a 9:32a 10:02a 10:32a 11:02a
Beek, Europalaan - 6:07a 6:36a 7:06a 7:36a 8:06a 8:36a 9:06a 9:36a 10:06a 10:36a 11:06a
Beek, Vista Maastricht Airport - 6:08 6:37 7:07 7:37 8:07 8:37 9:07 9:37 10:07 10:37 11:07
Beek, Bedrijvenpark - 6:10 6:39 7:09 7:39 8:09 8:39 9:09 9:39 10:09 10:39 11:09
Beek, Viaduct - 6:12 6:41 7:11 7:41 8:11 8:41 9:11 9:41 10:11 10:41 11:11
Beek, Prof. Spronckpark - 6:13 6:42 7:12 7:42 8:12 8:42 9:12 9:42 10:12 10:42 11:12
Beek, Centrum 5:44 6:14 6:43 7:13 7:43 8:13 8:43 9:13 9:43 10:13 10:43 11:13
Beek-Elsloo, Station ArrivaA 5:47 6:17 6:46 7:16 7:46 8:17 8:47 9:16 9:46 10:16 10:46 11:16
Beek-Elsloo, Station ArrivaV 5:47 6:17 6:46 7:16 7:46 8:17 8:47 9:17 9:47 10:17 10:47 11:17
Beek, Makado 5:49 6:19 6:48 7:18 7:48 8:19 8:49 9:19 9:49 10:19 10:49 11:19
Neerbeek, Prins Mauritslaan 5:54 6:24 6:53 7:23 7:53 8:24 8:54 9:24 9:54 10:24 10:54 11:24
Geleen, Kerenshofweg 5:56 6:26 6:55 7:25 7:55 8:26 8:56 9:26 9:56 10:26 10:56 11:26
Geleen, Daalstraat 5:58 6:28 6:57 7:27 7:57 8:28 8:58 9:28 9:58 10:28 10:58 11:28
Geleen, Busstation Perron AA 6:00 6:30 6:59 7:29 7:59 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30
Geleen, Busstation Perron AV 6:01 6:31 7:00 7:30 8:00 8:30 9:01 9:31 10:01 10:31 11:01 11:31
Geleen, Dr. Poelslaan 6:02 6:32 7:01 7:31 8:01 8:31 9:02 9:32 10:02 10:32 11:02 11:32
Geleen, Pastoor Vonckenstraat 6:03 6:33 7:02 7:32 8:02 8:32 9:03 9:33 10:03 10:33 11:03 11:33
Geleen, Eindstraat 6:04 6:34 7:03 7:33 8:03 8:33 9:04 9:34 10:04 10:34 11:04 11:34
Geleen, Hovenweide 6:04 6:34 7:04 7:34 8:04 8:34 9:05 9:35 10:05 10:35 11:05 11:35
Sittard, Zuyderland MC 6:05 6:35 7:05 7:35 8:05 8:35 9:06 9:36 10:06 10:36 11:06 11:36
Sittard, Bloemenweg 6:06 6:36 7:06 7:36 8:06 8:36 9:07 9:37 10:07 10:37 11:07 11:37
Sittard, Geuweg 6:08 6:38 7:08 7:38 8:08 8:38 9:09 9:39 10:09 10:39 11:09 11:39
Sittard, Agricolastraat 6:10 6:40 7:11 7:41 8:11 8:43 9:12 9:42 10:12 10:42 11:12 11:42
Sittard, Stadsschouwburg 6:11 6:41 7:12 7:42 8:12 8:45 9:13 9:43 10:13 10:43 11:13 11:43
Sittard, Station Perron DA 6:12 6:42 7:13 7:43 8:13 8:47 9:14 9:44 10:14 10:44 11:14 11:44

a: Via Beek, Vista Maastricht Airport.

Alle haltes tonen 1049 1053 1057 1061 1065 1069 1073 1077 1081 1085 1089 1093
Maastricht, Station Perron FV 11:05a 11:35a 12:05a 12:35a 13:05a 13:35a 14:05a 14:35a 15:05a 15:35a 16:05a 16:35a
Maastricht, Franciscus Romanusweg 11:08a 11:38a 12:08a 12:38a 13:08a 13:38a 14:08a 14:38a 15:08a 15:38a 16:08a 16:38a
Maastricht, W. Alexanderweg/Balijeweg 11:11a 11:41a 12:11a 12:41a 13:11a 13:41a 14:11a 14:41a 15:11a 15:41a 16:11a 16:41a
Maastricht, Korvetweg 11:13a 11:43a 12:13a 12:43a 13:13a 13:43a 14:13a 14:43a 15:13a 15:43a 16:13a 16:43a
Maastricht, Jeruzalemweg 11:14a 11:44a 12:14a 12:44a 13:14a 13:44a 14:14a 14:44a 15:14a 15:44a 16:14a 16:44a
Maastricht, P&R Noord Perron A 11:15a 11:45a 12:15a 12:45a 13:15a 13:45a 14:15a 14:45a 15:15a 15:45a 16:15a 16:45a
Rothem, Ambyerweg 11:19a 11:49a 12:19a 12:49a 13:19a 13:49a 14:19a 14:49a 15:19a 15:49a 16:19a 16:49a
Rothem, Tussen de Bruggen 11:21a 11:51a 12:21a 12:51a 13:21a 13:51a 14:21a 14:51a 15:21a 15:51a 16:21a 16:51a
Meerssen, Molenveldweg 11:22a 11:52a 12:22a 12:52a 13:22a 13:52a 14:22a 14:52a 15:22a 15:52a 16:22a 16:52a
Meerssen, Station ArrivaA 11:23a 11:53a 12:23a 12:53a 13:23a 13:53a 14:23a 14:53a 15:23a 15:53a 16:23a 16:53a
Meerssen, Station ArrivaV 11:24a 11:54a 12:24a 12:54a 13:24a 13:54a 14:24a 14:54a 15:24a 15:54a 16:24a 16:54a
Meerssen, Montfortlaan 11:25a 11:55a 12:25a 12:55a 13:25a 13:55a 14:25a 14:55a 15:25a 15:55a 16:25a 16:55a
Meerssen, Bunderstraat 11:25a 11:55a 12:25a 12:55a 13:25a 13:55a 14:25a 14:55a 15:25a 15:55a 16:25a 16:55a
Meerssen, Viaduct 11:26a 11:56a 12:26a 12:56a 13:26a 13:56a 14:26a 14:56a 15:26a 15:56a 16:26a 16:56a
Beek, Maastricht-Aachen Airport 11:32a 12:02a 12:32a 13:02a 13:32a 14:02a 14:32a 15:02a 15:32a 16:02a 16:32a 17:02a
Beek, Europalaan 11:36a 12:06a 12:36a 13:06a 13:36a 14:06a 14:36a 15:06a 15:36a 16:06a 16:36a 17:06a
Beek, Vista Maastricht Airport 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07
Beek, Bedrijvenpark 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09
Beek, Viaduct 11:41 12:11 12:41 13:11 13:41 14:11 14:41 15:11 15:41 16:11 16:41 17:11
Beek, Prof. Spronckpark 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12
Beek, Centrum 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13
Beek-Elsloo, Station ArrivaA 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16
Beek-Elsloo, Station ArrivaV 11:47 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17
Beek, Makado 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19
Neerbeek, Prins Mauritslaan 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24
Geleen, Kerenshofweg 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26
Geleen, Daalstraat 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28
Geleen, Busstation Perron AA 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30
Geleen, Busstation Perron AV 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31
Geleen, Dr. Poelslaan 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32
Geleen, Pastoor Vonckenstraat 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33
Geleen, Eindstraat 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34
Geleen, Hovenweide 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35
Sittard, Zuyderland MC 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36
Sittard, Bloemenweg 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37
Sittard, Geuweg 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39
Sittard, Agricolastraat 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42
Sittard, Stadsschouwburg 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43
Sittard, Station Perron DA 12:14 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14 17:44

a: Via Beek, Vista Maastricht Airport.

Alle haltes tonen 1097 1101 1105 1109 1117 1113 1125 1121 1133 1129 1137 1141
Maastricht, Station Perron FV 17:05a 17:35a 18:05a 18:35 - 19:05 - 19:35 - 20:05 20:35 21:35
Maastricht, Franciscus Romanusweg 17:08a 17:38a 18:08a 18:38 - 19:08 - 19:38 - 20:08 20:38 21:38
Maastricht, W. Alexanderweg/Balijeweg 17:11a 17:41a 18:11a 18:41 - 19:11 - 19:41 - 20:11 20:41 21:41
Maastricht, Korvetweg 17:13a 17:43a 18:13a 18:42 - 19:12 - 19:42 - 20:12 20:42 21:42
Maastricht, Jeruzalemweg 17:14a 17:44a 18:14a 18:43 - 19:13 - 19:43 - 20:13 20:43 21:43
Maastricht, P&R Noord Perron A 17:15a 17:45a 18:15a 18:44 - 19:14 - 19:44 - 20:14 20:44 21:44
Rothem, Ambyerweg 17:19a 17:49a 18:19a 18:47 - 19:17 - 19:47 - 20:17 20:47 21:47
Rothem, Tussen de Bruggen 17:21a 17:51a 18:21a 18:48 - 19:18 - 19:48 - 20:18 20:48 21:48
Meerssen, Molenveldweg 17:22a 17:52a 18:22a 18:49 - 19:19 - 19:49 - 20:19 20:49 21:49
Meerssen, Station ArrivaA 17:23a 17:53a 18:23a 18:50 - 19:20 - 19:50 - 20:20 20:50 21:50
Meerssen, Station ArrivaV 17:24a 17:54a 18:24a 18:50 - 19:20 - 19:50 - 20:20 20:50 21:50
Meerssen, Montfortlaan 17:25a 17:55a 18:25a 18:50 - 19:20 - 19:50 - 20:20 20:50 21:50
Meerssen, Bunderstraat 17:25a 17:55a 18:25a 18:51 - 19:21 - 19:51 - 20:21 20:51 21:51
Meerssen, Viaduct 17:26a 17:56a 18:26a 18:51 - 19:21 - 19:51 - 20:21 20:51 21:51
Beek, Maastricht-Aachen Airport 17:32a 18:02a 18:32a 18:56 - 19:26 - 19:56 - 20:26 20:56 21:56
Beek, Europalaan 17:36a 18:06a 18:36a - - - - - - - - -
Beek, Vista Maastricht Airport 17:37 18:07 18:37 - - - - - - - - -
Beek, Bedrijvenpark 17:39 18:09 18:39 18:58 - 19:28 - 19:58 - 20:28 20:58 21:58
Beek, Viaduct 17:41 18:11 18:41 19:00 - 19:30 - 20:00 - 20:30 21:00 22:00
Beek, Prof. Spronckpark 17:42 18:12 18:42 19:01 - 19:31 - 20:01 - 20:31 21:01 22:01
Beek, Centrum 17:43 18:13 18:43 19:02 - 19:32 - 20:02 - 20:32 21:02 22:02
Beek-Elsloo, Station ArrivaA 17:46 18:16 18:46 19:05 - 19:35 - 20:05 - 20:35 21:05 22:05
Beek-Elsloo, Station ArrivaV 17:47 18:17 18:47 19:05 - - - 20:05 - - 21:05 22:05
Beek, Makado 17:49 18:19 18:49 19:07 - - - 20:07 - - 21:07 22:07
Neerbeek, Prins Mauritslaan 17:54 18:24 18:54 19:11 - - - 20:11 - - 21:11 22:11
Geleen, Kerenshofweg 17:56 18:26 18:56 19:13 - - - 20:13 - - 21:13 22:13
Geleen, Daalstraat 17:58 18:28 18:58 19:14 - - - 20:14 - - 21:14 22:14
Geleen, Busstation Perron AA 18:00 18:30 19:00 19:16 - - - 20:16 - - 21:16 22:16
Geleen, Busstation Perron AV 18:01 18:31 19:01 19:16 19:32 - 20:02 20:16 20:32 - 21:16 22:16
Geleen, Dr. Poelslaan 18:02 18:32 19:02 19:17 19:33 - 20:03 20:17 20:33 - 21:17 22:17
Geleen, Pastoor Vonckenstraat 18:03 18:33 19:03 19:18 19:34 - 20:04 20:18 20:34 - 21:18 22:18
Geleen, Eindstraat 18:04 18:34 19:04 19:19 19:35 - 20:05 20:19 20:35 - 21:19 22:19
Geleen, Hovenweide 18:05 18:35 19:05 19:19 19:35 - 20:05 20:19 20:35 - 21:19 22:19
Sittard, Zuyderland MC 18:06 18:36 19:06 19:20 19:36 - 20:06 20:20 20:36 - 21:20 22:20
Sittard, Bloemenweg 18:07 18:37 19:07 19:21 19:37 - 20:07 20:21 20:37 - 21:21 22:21
Sittard, Geuweg 18:09 18:39 19:09 19:23 19:39 - 20:09 20:23 20:39 - 21:23 22:23
Sittard, Agricolastraat 18:12 18:42 19:12 19:25 19:41 - 20:11 20:25 20:41 - 21:25 22:25
Sittard, Stadsschouwburg 18:13 18:43 19:13 19:26 19:42 - 20:12 20:26 20:42 - 21:26 22:26
Sittard, Station Perron DA 18:14 18:44 19:14 19:27 19:43 - 20:13 20:27 20:43 - 21:27 22:27

a: Via Beek, Vista Maastricht Airport.

Alle haltes tonen 1145 1149
Maastricht, Station Perron FV 22:35 23:35
Maastricht, Franciscus Romanusweg 22:38 23:38
Maastricht, W. Alexanderweg/Balijeweg 22:41 23:41
Maastricht, Korvetweg 22:42 23:42
Maastricht, Jeruzalemweg 22:43 23:43
Maastricht, P&R Noord Perron A 22:44 23:44
Rothem, Ambyerweg 22:47 23:47
Rothem, Tussen de Bruggen 22:48 23:48
Meerssen, Molenveldweg 22:49 23:49
Meerssen, Station ArrivaA 22:50 23:50
Meerssen, Station ArrivaV 22:50 23:50
Meerssen, Montfortlaan 22:50 23:50
Meerssen, Bunderstraat 22:51 23:51
Meerssen, Viaduct 22:51 23:51
Beek, Maastricht-Aachen Airport 22:56 23:56
Beek, Europalaan - -
Beek, Vista Maastricht Airport - -
Beek, Bedrijvenpark 22:58 23:58
Beek, Viaduct 23:00 0:00
Beek, Prof. Spronckpark 23:01 0:01
Beek, Centrum 23:02 0:02
Beek-Elsloo, Station ArrivaA 23:05 0:05
Beek-Elsloo, Station ArrivaV 23:05 0:05
Beek, Makado 23:07 0:07
Neerbeek, Prins Mauritslaan 23:11 0:11
Geleen, Kerenshofweg 23:13 0:13
Geleen, Daalstraat 23:14 0:14
Geleen, Busstation Perron AA 23:16 0:16
Geleen, Busstation Perron AV 23:16 0:16
Geleen, Dr. Poelslaan 23:17 0:17
Geleen, Pastoor Vonckenstraat 23:18 0:18
Geleen, Eindstraat 23:19 0:19
Geleen, Hovenweide 23:19 0:19
Sittard, Zuyderland MC 23:20 0:20
Sittard, Bloemenweg 23:21 0:21
Sittard, Geuweg 23:23 0:23
Sittard, Agricolastraat 23:25 0:25
Sittard, Stadsschouwburg 23:26 0:26
Sittard, Station Perron DA 23:27 0:27

a: Via Beek, Vista Maastricht Airport.

Alle haltes tonen 1001 1005 1009 1013 1017 1021 1025 1029 1033 1037 1041 1045
Maastricht, Station Perron FV - - 6:06a 6:36a 7:04a 7:34a 8:04a 8:34a 9:05a 9:35a 10:05a 10:35a
Maastricht, Franciscus Romanusweg - - 6:09a 6:39a 7:07a 7:37a 8:07a 8:37a 9:08a 9:38a 10:08a 10:38a
Maastricht, W. Alexanderweg/Balijeweg - - 6:12a 6:42a 7:10a 7:40a 8:10a 8:40a 9:11a 9:41a 10:11a 10:41a
Maastricht, Korvetweg - - 6:13a 6:43a 7:12a 7:42a 8:12a 8:42a 9:13a 9:43a 10:13a 10:43a
Maastricht, Jeruzalemweg - - 6:14a 6:44a 7:13a 7:43a 8:13a 8:43a 9:14a 9:44a 10:14a 10:44a
Maastricht, P&R Noord Perron A - - 6:15a 6:45a 7:14a 7:44a 8:14a 8:44a 9:15a 9:45a 10:15a 10:45a
Rothem, Ambyerweg - - 6:19a 6:49a 7:19a 7:49a 8:19a 8:49a 9:19a 9:49a 10:19a 10:49a
Rothem, Tussen de Bruggen - - 6:21a 6:51a 7:21a 7:51a 8:21a 8:51a 9:21a 9:51a 10:21a 10:51a
Meerssen, Molenveldweg - - 6:22a 6:52a 7:22a 7:52a 8:22a 8:52a 9:22a 9:52a 10:22a 10:52a
Meerssen, Station ArrivaA - - 6:23a 6:53a 7:23a 7:53a 8:23a 8:53a 9:23a 9:53a 10:23a 10:53a
Meerssen, Station ArrivaV - 5:55a 6:24a 6:54a 7:24a 7:54a 8:24a 8:54a 9:24a 9:54a 10:24a 10:54a
Meerssen, Montfortlaan - 5:56a 6:25a 6:55a 7:25a 7:55a 8:25a 8:55a 9:25a 9:55a 10:25a 10:55a
Meerssen, Bunderstraat - 5:56a 6:25a 6:55a 7:25a 7:55a 8:25a 8:55a 9:25a 9:55a 10:25a 10:55a
Meerssen, Viaduct - 5:57a 6:26a 6:56a 7:26a 7:56a 8:26a 8:56a 9:26a 9:56a 10:26a 10:56a
Beek, Maastricht-Aachen Airport - 6:03a 6:32a 7:02a 7:32a 8:02a 8:32a 9:02a 9:32a 10:02a 10:32a 11:02a
Beek, Europalaan - 6:07a 6:36a 7:06a 7:36a 8:06a 8:36a 9:06a 9:36a 10:06a 10:36a 11:06a
Beek, Vista Maastricht Airport - 6:08 6:37 7:07 7:37 8:07 8:37 9:07 9:37 10:07 10:37 11:07
Beek, Bedrijvenpark - 6:10 6:39 7:09 7:39 8:09 8:39 9:09 9:39 10:09 10:39 11:09
Beek, Viaduct - 6:12 6:41 7:11 7:41 8:11 8:41 9:11 9:41 10:11 10:41 11:11
Beek, Prof. Spronckpark - 6:13 6:42 7:12 7:42 8:12 8:42 9:12 9:42 10:12 10:42 11:12
Beek, Centrum 5:44 6:14 6:43 7:13 7:43 8:13 8:43 9:13 9:43 10:13 10:43 11:13
Beek-Elsloo, Station ArrivaA 5:47 6:17 6:46 7:16 7:46 8:17 8:47 9:16 9:46 10:16 10:46 11:16
Beek-Elsloo, Station ArrivaV 5:47 6:17 6:46 7:16 7:46 8:17 8:47 9:17 9:47 10:17 10:47 11:17
Beek, Makado 5:49 6:19 6:48 7:18 7:48 8:19 8:49 9:19 9:49 10:19 10:49 11:19
Neerbeek, Prins Mauritslaan 5:54 6:24 6:53 7:23 7:53 8:24 8:54 9:24 9:54 10:24 10:54 11:24
Geleen, Kerenshofweg 5:56 6:26 6:55 7:25 7:55 8:26 8:56 9:26 9:56 10:26 10:56 11:26
Geleen, Daalstraat 5:58 6:28 6:57 7:27 7:57 8:28 8:58 9:28 9:58 10:28 10:58 11:28
Geleen, Busstation Perron AA 6:00 6:30 6:59 7:29 7:59 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30
Geleen, Busstation Perron AV 6:01 6:31 7:00 7:30 8:00 8:30 9:01 9:31 10:01 10:31 11:01 11:31
Geleen, Dr. Poelslaan 6:02 6:32 7:01 7:31 8:01 8:31 9:02 9:32 10:02 10:32 11:02 11:32
Geleen, Pastoor Vonckenstraat 6:03 6:33 7:02 7:32 8:02 8:32 9:03 9:33 10:03 10:33 11:03 11:33
Geleen, Eindstraat 6:04 6:34 7:03 7:33 8:03 8:33 9:04 9:34 10:04 10:34 11:04 11:34
Geleen, Hovenweide 6:04 6:34 7:04 7:34 8:04 8:34 9:05 9:35 10:05 10:35 11:05 11:35
Sittard, Zuyderland MC 6:05 6:35 7:05 7:35 8:05 8:35 9:06 9:36 10:06 10:36 11:06 11:36
Sittard, Bloemenweg 6:06 6:36 7:06 7:36 8:06 8:36 9:07 9:37 10:07 10:37 11:07 11:37
Sittard, Geuweg 6:08 6:38 7:08 7:38 8:08 8:38 9:09 9:39 10:09 10:39 11:09 11:39
Sittard, Agricolastraat 6:10 6:40 7:11 7:41 8:11 8:43 9:12 9:42 10:12 10:42 11:12 11:42
Sittard, Stadsschouwburg 6:11 6:41 7:12 7:42 8:12 8:45 9:13 9:43 10:13 10:43 11:13 11:43
Sittard, Station Perron DA 6:12 6:42 7:13 7:43 8:13 8:47 9:14 9:44 10:14 10:44 11:14 11:44

a: Via Beek, Vista Maastricht Airport.

Alle haltes tonen 1049 1053 1057 1061 1065 1069 1073 1077 1081 1085 1089 1093
Maastricht, Station Perron FV 11:05a 11:35a 12:05a 12:35a 13:05a 13:35a 14:05a 14:35a 15:05a 15:35a 16:05a 16:35a
Maastricht, Franciscus Romanusweg 11:08a 11:38a 12:08a 12:38a 13:08a 13:38a 14:08a 14:38a 15:08a 15:38a 16:08a 16:38a
Maastricht, W. Alexanderweg/Balijeweg 11:11a 11:41a 12:11a 12:41a 13:11a 13:41a 14:11a 14:41a 15:11a 15:41a 16:11a 16:41a
Maastricht, Korvetweg 11:13a 11:43a 12:13a 12:43a 13:13a 13:43a 14:13a 14:43a 15:13a 15:43a 16:13a 16:43a
Maastricht, Jeruzalemweg 11:14a 11:44a 12:14a 12:44a 13:14a 13:44a 14:14a 14:44a 15:14a 15:44a 16:14a 16:44a
Maastricht, P&R Noord Perron A 11:15a 11:45a 12:15a 12:45a 13:15a 13:45a 14:15a 14:45a 15:15a 15:45a 16:15a 16:45a
Rothem, Ambyerweg 11:19a 11:49a 12:19a 12:49a 13:19a 13:49a 14:19a 14:49a 15:19a 15:49a 16:19a 16:49a
Rothem, Tussen de Bruggen 11:21a 11:51a 12:21a 12:51a 13:21a 13:51a 14:21a 14:51a 15:21a 15:51a 16:21a 16:51a
Meerssen, Molenveldweg 11:22a 11:52a 12:22a 12:52a 13:22a 13:52a 14:22a 14:52a 15:22a 15:52a 16:22a 16:52a
Meerssen, Station ArrivaA 11:23a 11:53a 12:23a 12:53a 13:23a 13:53a 14:23a 14:53a 15:23a 15:53a 16:23a 16:53a
Meerssen, Station ArrivaV 11:24a 11:54a 12:24a 12:54a 13:24a 13:54a 14:24a 14:54a 15:24a 15:54a 16:24a 16:54a
Meerssen, Montfortlaan 11:25a 11:55a 12:25a 12:55a 13:25a 13:55a 14:25a 14:55a 15:25a 15:55a 16:25a 16:55a
Meerssen, Bunderstraat 11:25a 11:55a 12:25a 12:55a 13:25a 13:55a 14:25a 14:55a 15:25a 15:55a 16:25a 16:55a
Meerssen, Viaduct 11:26a 11:56a 12:26a 12:56a 13:26a 13:56a 14:26a 14:56a 15:26a 15:56a 16:26a 16:56a
Beek, Maastricht-Aachen Airport 11:32a 12:02a 12:32a 13:02a 13:32a 14:02a 14:32a 15:02a 15:32a 16:02a 16:32a 17:02a
Beek, Europalaan 11:36a 12:06a 12:36a 13:06a 13:36a 14:06a 14:36a 15:06a 15:36a 16:06a 16:36a 17:06a
Beek, Vista Maastricht Airport 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07
Beek, Bedrijvenpark 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09
Beek, Viaduct 11:41 12:11 12:41 13:11 13:41 14:11 14:41 15:11 15:41 16:11 16:41 17:11
Beek, Prof. Spronckpark 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12
Beek, Centrum 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13
Beek-Elsloo, Station ArrivaA 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16
Beek-Elsloo, Station ArrivaV 11:47 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17
Beek, Makado 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19
Neerbeek, Prins Mauritslaan 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24
Geleen, Kerenshofweg 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26
Geleen, Daalstraat 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28
Geleen, Busstation Perron AA 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30
Geleen, Busstation Perron AV 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31
Geleen, Dr. Poelslaan 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32
Geleen, Pastoor Vonckenstraat 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33
Geleen, Eindstraat 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34
Geleen, Hovenweide 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35
Sittard, Zuyderland MC 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36
Sittard, Bloemenweg 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37
Sittard, Geuweg 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39
Sittard, Agricolastraat 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42
Sittard, Stadsschouwburg 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43
Sittard, Station Perron DA 12:14 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14 17:44

a: Via Beek, Vista Maastricht Airport.

Alle haltes tonen 1097 1101 1105 1109 1117 1113 1125 1121 1133 1129 1137 1141
Maastricht, Station Perron FV 17:05a 17:35a 18:05a 18:35 - 19:05 - 19:35 - 20:05 20:35 21:35
Maastricht, Franciscus Romanusweg 17:08a 17:38a 18:08a 18:38 - 19:08 - 19:38 - 20:08 20:38 21:38
Maastricht, W. Alexanderweg/Balijeweg 17:11a 17:41a 18:11a 18:41 - 19:11 - 19:41 - 20:11 20:41 21:41
Maastricht, Korvetweg 17:13a 17:43a 18:13a 18:42 - 19:12 - 19:42 - 20:12 20:42 21:42
Maastricht, Jeruzalemweg 17:14a 17:44a 18:14a 18:43 - 19:13 - 19:43 - 20:13 20:43 21:43
Maastricht, P&R Noord Perron A 17:15a 17:45a 18:15a 18:44 - 19:14 - 19:44 - 20:14 20:44 21:44
Rothem, Ambyerweg 17:19a 17:49a 18:19a 18:47 - 19:17 - 19:47 - 20:17 20:47 21:47
Rothem, Tussen de Bruggen 17:21a 17:51a 18:21a 18:48 - 19:18 - 19:48 - 20:18 20:48 21:48
Meerssen, Molenveldweg 17:22a 17:52a 18:22a 18:49 - 19:19 - 19:49 - 20:19 20:49 21:49
Meerssen, Station ArrivaA 17:23a 17:53a 18:23a 18:50 - 19:20 - 19:50 - 20:20 20:50 21:50
Meerssen, Station ArrivaV 17:24a 17:54a 18:24a 18:50 - 19:20 - 19:50 - 20:20 20:50 21:50
Meerssen, Montfortlaan 17:25a 17:55a 18:25a 18:50 - 19:20 - 19:50 - 20:20 20:50 21:50
Meerssen, Bunderstraat 17:25a 17:55a 18:25a 18:51 - 19:21 - 19:51 - 20:21 20:51 21:51
Meerssen, Viaduct 17:26a 17:56a 18:26a 18:51 - 19:21 - 19:51 - 20:21 20:51 21:51
Beek, Maastricht-Aachen Airport 17:32a 18:02a 18:32a 18:56 - 19:26 - 19:56 - 20:26 20:56 21:56
Beek, Europalaan 17:36a 18:06a 18:36a - - - - - - - - -
Beek, Vista Maastricht Airport 17:37 18:07 18:37 - - - - - - - - -
Beek, Bedrijvenpark 17:39 18:09 18:39 18:58 - 19:28 - 19:58 - 20:28 20:58 21:58
Beek, Viaduct 17:41 18:11 18:41 19:00 - 19:30 - 20:00 - 20:30 21:00 22:00
Beek, Prof. Spronckpark 17:42 18:12 18:42 19:01 - 19:31 - 20:01 - 20:31 21:01 22:01
Beek, Centrum 17:43 18:13 18:43 19:02 - 19:32 - 20:02 - 20:32 21:02 22:02
Beek-Elsloo, Station ArrivaA 17:46 18:16 18:46 19:05 - 19:35 - 20:05 - 20:35 21:05 22:05
Beek-Elsloo, Station ArrivaV 17:47 18:17 18:47 19:05 - - - 20:05 - - 21:05 22:05
Beek, Makado 17:49 18:19 18:49 19:07 - - - 20:07 - - 21:07 22:07
Neerbeek, Prins Mauritslaan 17:54 18:24 18:54 19:11 - - - 20:11 - - 21:11 22:11
Geleen, Kerenshofweg 17:56 18:26 18:56 19:13 - - - 20:13 - - 21:13 22:13
Geleen, Daalstraat 17:58 18:28 18:58 19:14 - - - 20:14 - - 21:14 22:14
Geleen, Busstation Perron AA 18:00 18:30 19:00 19:16 - - - 20:16 - - 21:16 22:16
Geleen, Busstation Perron AV 18:01 18:31 19:01 19:16 19:32 - 20:02 20:16 20:32 - 21:16 22:16
Geleen, Dr. Poelslaan 18:02 18:32 19:02 19:17 19:33 - 20:03 20:17 20:33 - 21:17 22:17
Geleen, Pastoor Vonckenstraat 18:03 18:33 19:03 19:18 19:34 - 20:04 20:18 20:34 - 21:18 22:18
Geleen, Eindstraat 18:04 18:34 19:04 19:19 19:35 - 20:05 20:19 20:35 - 21:19 22:19
Geleen, Hovenweide 18:05 18:35 19:05 19:19 19:35 - 20:05 20:19 20:35 - 21:19 22:19
Sittard, Zuyderland MC 18:06 18:36 19:06 19:20 19:36 - 20:06 20:20 20:36 - 21:20 22:20
Sittard, Bloemenweg 18:07 18:37 19:07 19:21 19:37 - 20:07 20:21 20:37 - 21:21 22:21
Sittard, Geuweg 18:09 18:39 19:09 19:23 19:39 - 20:09 20:23 20:39 - 21:23 22:23
Sittard, Agricolastraat 18:12 18:42 19:12 19:25 19:41 - 20:11 20:25 20:41 - 21:25 22:25
Sittard, Stadsschouwburg 18:13 18:43 19:13 19:26 19:42 - 20:12 20:26 20:42 - 21:26 22:26
Sittard, Station Perron DA 18:14 18:44 19:14 19:27 19:43 - 20:13 20:27 20:43 - 21:27 22:27

a: Via Beek, Vista Maastricht Airport.

Alle haltes tonen 1145 1149
Maastricht, Station Perron FV 22:35 23:35
Maastricht, Franciscus Romanusweg 22:38 23:38
Maastricht, W. Alexanderweg/Balijeweg 22:41 23:41
Maastricht, Korvetweg 22:42 23:42
Maastricht, Jeruzalemweg 22:43 23:43
Maastricht, P&R Noord Perron A 22:44 23:44
Rothem, Ambyerweg 22:47 23:47
Rothem, Tussen de Bruggen 22:48 23:48
Meerssen, Molenveldweg 22:49 23:49
Meerssen, Station ArrivaA 22:50 23:50
Meerssen, Station ArrivaV 22:50 23:50
Meerssen, Montfortlaan 22:50 23:50
Meerssen, Bunderstraat 22:51 23:51
Meerssen, Viaduct 22:51 23:51
Beek, Maastricht-Aachen Airport 22:56 23:56
Beek, Europalaan - -
Beek, Vista Maastricht Airport - -
Beek, Bedrijvenpark 22:58 23:58
Beek, Viaduct 23:00 0:00
Beek, Prof. Spronckpark 23:01 0:01
Beek, Centrum 23:02 0:02
Beek-Elsloo, Station ArrivaA 23:05 0:05
Beek-Elsloo, Station ArrivaV 23:05 0:05
Beek, Makado 23:07 0:07
Neerbeek, Prins Mauritslaan 23:11 0:11
Geleen, Kerenshofweg 23:13 0:13
Geleen, Daalstraat 23:14 0:14
Geleen, Busstation Perron AA 23:16 0:16
Geleen, Busstation Perron AV 23:16 0:16
Geleen, Dr. Poelslaan 23:17 0:17
Geleen, Pastoor Vonckenstraat 23:18 0:18
Geleen, Eindstraat 23:19 0:19
Geleen, Hovenweide 23:19 0:19
Sittard, Zuyderland MC 23:20 0:20
Sittard, Bloemenweg 23:21 0:21
Sittard, Geuweg 23:23 0:23
Sittard, Agricolastraat 23:25 0:25
Sittard, Stadsschouwburg 23:26 0:26
Sittard, Station Perron DA 23:27 0:27

a: Via Beek, Vista Maastricht Airport.

Alle haltes tonen 6005 6001 6013 6009 6021 6017 6029 6025 6037 6033 6045 6041
Maastricht, Station Perron FV - 7:40 - 8:40 - 9:40 - 10:40 - 11:40 - 12:40
Maastricht, Franciscus Romanusweg - 7:43 - 8:43 - 9:43 - 10:43 - 11:43 - 12:43
Maastricht, W. Alexanderweg/Balijeweg - 7:46 - 8:46 - 9:46 - 10:46 - 11:46 - 12:46
Maastricht, Korvetweg - 7:48 - 8:48 - 9:48 - 10:48 - 11:48 - 12:48
Maastricht, Jeruzalemweg - 7:49 - 8:49 - 9:49 - 10:49 - 11:49 - 12:49
Maastricht, P&R Noord Perron A - 7:50 - 8:50 - 9:50 - 10:50 - 11:50 - 12:50
Rothem, Ambyerweg - 7:54 - 8:54 - 9:54 - 10:54 - 11:54 - 12:54
Rothem, Tussen de Bruggen - 7:56 - 8:56 - 9:56 - 10:56 - 11:56 - 12:56
Meerssen, Molenveldweg - 7:57 - 8:57 - 9:57 - 10:57 - 11:57 - 12:57
Meerssen, Station ArrivaA - 7:58 - 8:58 - 9:58 - 10:58 - 11:58 - 12:58
Meerssen, Station ArrivaV - 7:59 - 8:59 - 9:59 - 10:59 - 11:59 - 12:59
Meerssen, Montfortlaan - 8:00 - 9:00 - 10:00 - 11:00 - 12:00 - 13:00
Meerssen, Bunderstraat - 8:00 - 9:00 - 10:00 - 11:00 - 12:00 - 13:00
Meerssen, Viaduct - 8:01 - 9:01 - 10:01 - 11:01 - 12:01 - 13:01
Beek, Maastricht-Aachen Airport - 8:07 - 9:07 - 10:07 - 11:07 - 12:07 - 13:07
Beek, Bedrijvenpark - 8:09 - 9:09 - 10:09 - 11:09 - 12:09 - 13:09
Beek, Viaduct - 8:11 - 9:11 - 10:11 - 11:11 - 12:11 - 13:11
Beek, Prof. Spronckpark - 8:12 - 9:12 - 10:12 - 11:12 - 12:12 - 13:12
Beek, Centrum - 8:13 - 9:13 - 10:13 - 11:13 - 12:13 - 13:13
Beek-Elsloo, Station ArrivaA - 8:16 - 9:16 - 10:16 - 11:16 - 12:16 - 13:16
Beek-Elsloo, Station ArrivaV - 8:17 - 9:17 - 10:17 - 11:17 - 12:17 - 13:17
Beek, Makado - 8:19 - 9:19 - 10:19 - 11:19 - 12:19 - 13:19
Neerbeek, Prins Mauritslaan - 8:24 - 9:24 - 10:24 - 11:24 - 12:24 - 13:24
Geleen, Kerenshofweg - 8:26 - 9:26 - 10:26 - 11:26 - 12:26 - 13:26
Geleen, Daalstraat - 8:28 - 9:28 - 10:28 - 11:28 - 12:28 - 13:28
Geleen, Busstation Perron AA - 8:30 - 9:30 - 10:30 - 11:30 - 12:30 - 13:30
Geleen, Busstation Perron AV 8:01 8:31 9:01 9:31 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31
Geleen, Dr. Poelslaan 8:02 8:32 9:02 9:32 10:02 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:02 13:32
Geleen, Pastoor Vonckenstraat 8:03 8:33 9:03 9:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33
Geleen, Eindstraat 8:04 8:34 9:04 9:34 10:04 10:34 11:04 11:34 12:04 12:34 13:04 13:34
Geleen, Hovenweide 8:05 8:35 9:05 9:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35
Sittard, Zuyderland MC 8:06 8:36 9:06 9:36 10:06 10:36 11:06 11:36 12:06 12:36 13:06 13:36
Sittard, Bloemenweg 8:07 8:37 9:07 9:37 10:07 10:37 11:07 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37
Sittard, Geuweg 8:09 8:39 9:09 9:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39
Sittard, Agricolastraat 8:12 8:42 9:12 9:42 10:12 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42
Sittard, Stadsschouwburg 8:13 8:43 9:13 9:43 10:13 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43
Sittard, Station Perron DA 8:14 8:44 9:14 9:44 10:14 10:44 11:14 11:44 12:14 12:44 13:14 13:44

Alle haltes tonen 6053 6049 6061 6057 6069 6065 6077 6073 6085 6081 6089 6093
Maastricht, Station Perron FV - 13:40 - 14:40 - 15:40 - 16:40 - 17:42 18:32 19:35
Maastricht, Franciscus Romanusweg - 13:43 - 14:43 - 15:43 - 16:43 - 17:45 18:35 19:38
Maastricht, W. Alexanderweg/Balijeweg - 13:46 - 14:46 - 15:46 - 16:46 - 17:48 18:38 19:41
Maastricht, Korvetweg - 13:48 - 14:48 - 15:48 - 16:48 - 17:50 18:39 19:42
Maastricht, Jeruzalemweg - 13:49 - 14:49 - 15:49 - 16:49 - 17:51 18:40 19:43
Maastricht, P&R Noord Perron A - 13:50 - 14:50 - 15:50 - 16:50 - 17:52 18:41 19:44
Rothem, Ambyerweg - 13:54 - 14:54 - 15:54 - 16:54 - 17:56 18:44 19:47
Rothem, Tussen de Bruggen - 13:56 - 14:56 - 15:56 - 16:56 - 17:58 18:45 19:48
Meerssen, Molenveldweg - 13:57 - 14:57 - 15:57 - 16:57 - 17:59 18:46 19:49
Meerssen, Station ArrivaA - 13:58 - 14:58 - 15:58 - 16:58 - 18:00 18:47 19:50
Meerssen, Station ArrivaV - 13:59 - 14:59 - 15:59 - 16:59 - 18:01 18:47 19:50
Meerssen, Montfortlaan - 14:00 - 15:00 - 16:00 - 17:00 - 18:02 18:47 19:50
Meerssen, Bunderstraat - 14:00 - 15:00 - 16:00 - 17:00 - 18:02 18:48 19:51
Meerssen, Viaduct - 14:01 - 15:01 - 16:01 - 17:01 - 18:03 18:48 19:51
Beek, Maastricht-Aachen Airport - 14:07 - 15:07 - 16:07 - 17:07 - 18:09 18:53 19:56
Beek, Bedrijvenpark - 14:09 - 15:09 - 16:09 - 17:09 - 18:11 18:55 19:58
Beek, Viaduct - 14:11 - 15:11 - 16:11 - 17:11 - 18:13 18:57 20:00
Beek, Prof. Spronckpark - 14:12 - 15:12 - 16:12 - 17:12 - 18:14 18:58 20:01
Beek, Centrum - 14:13 - 15:13 - 16:13 - 17:13 - 18:15 18:59 20:02
Beek-Elsloo, Station ArrivaA - 14:16 - 15:16 - 16:16 - 17:16 - 18:18 19:02 20:05
Beek-Elsloo, Station ArrivaV - 14:17 - 15:17 - 16:17 - 17:17 - 18:19 19:02 20:05
Beek, Makado - 14:19 - 15:19 - 16:19 - 17:19 - 18:21 19:04 20:07
Neerbeek, Prins Mauritslaan - 14:24 - 15:24 - 16:24 - 17:24 - 18:26 19:08 20:11
Geleen, Kerenshofweg - 14:26 - 15:26 - 16:26 - 17:26 - 18:28 19:10 20:13
Geleen, Daalstraat - 14:28 - 15:28 - 16:28 - 17:28 - 18:30 19:11 20:14
Geleen, Busstation Perron AA - 14:30 - 15:30 - 16:30 - 17:30 - 18:32 19:13 20:16
Geleen, Busstation Perron AV 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01 18:32 19:13 20:16
Geleen, Dr. Poelslaan 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32 18:02 18:33 19:14 20:17
Geleen, Pastoor Vonckenstraat 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03 18:34 19:15 20:18
Geleen, Eindstraat 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34 18:04 18:35 19:16 20:19
Geleen, Hovenweide 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35 19:16 20:19
Sittard, Zuyderland MC 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36 18:06 18:36 19:17 20:20
Sittard, Bloemenweg 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:07 18:37 19:18 20:21
Sittard, Geuweg 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:09 18:39 19:20 20:23
Sittard, Agricolastraat 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42 18:12 18:41 19:22 20:25
Sittard, Stadsschouwburg 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43 18:13 18:42 19:23 20:26
Sittard, Station Perron DA 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14 17:44 18:14 18:43 19:24 20:27

Alle haltes tonen 6097 6101 6105 6109
Maastricht, Station Perron FV 20:35 21:35 22:35 23:35
Maastricht, Franciscus Romanusweg 20:38 21:38 22:38 23:38
Maastricht, W. Alexanderweg/Balijeweg 20:41 21:41 22:41 23:41
Maastricht, Korvetweg 20:42 21:42 22:42 23:42
Maastricht, Jeruzalemweg 20:43 21:43 22:43 23:43
Maastricht, P&R Noord Perron A 20:44 21:44 22:44 23:44
Rothem, Ambyerweg 20:47 21:47 22:47 23:47
Rothem, Tussen de Bruggen 20:48 21:48 22:48 23:48
Meerssen, Molenveldweg 20:49 21:49 22:49 23:49
Meerssen, Station ArrivaA 20:50 21:50 22:50 23:50
Meerssen, Station ArrivaV 20:50 21:50 22:50 23:50
Meerssen, Montfortlaan 20:50 21:50 22:50 23:50
Meerssen, Bunderstraat 20:51 21:51 22:51 23:51
Meerssen, Viaduct 20:51 21:51 22:51 23:51
Beek, Maastricht-Aachen Airport 20:56 21:56 22:56 23:56
Beek, Bedrijvenpark 20:58 21:58 22:58 23:58
Beek, Viaduct 21:00 22:00 23:00 0:00
Beek, Prof. Spronckpark 21:01 22:01 23:01 0:01
Beek, Centrum 21:02 22:02 23:02 0:02
Beek-Elsloo, Station ArrivaA 21:05 22:05 23:05 0:05
Beek-Elsloo, Station ArrivaV 21:05 22:05 23:05 0:05
Beek, Makado 21:07 22:07 23:07 0:07
Neerbeek, Prins Mauritslaan 21:11 22:11 23:11 0:11
Geleen, Kerenshofweg 21:13 22:13 23:13 0:13
Geleen, Daalstraat 21:14 22:14 23:14 0:14
Geleen, Busstation Perron AA 21:16 22:16 23:16 0:16
Geleen, Busstation Perron AV 21:16 22:16 23:16 0:16
Geleen, Dr. Poelslaan 21:17 22:17 23:17 0:17
Geleen, Pastoor Vonckenstraat 21:18 22:18 23:18 0:18
Geleen, Eindstraat 21:19 22:19 23:19 0:19
Geleen, Hovenweide 21:19 22:19 23:19 0:19
Sittard, Zuyderland MC 21:20 22:20 23:20 0:20
Sittard, Bloemenweg 21:21 22:21 23:21 0:21
Sittard, Geuweg 21:23 22:23 23:23 0:23
Sittard, Agricolastraat 21:25 22:25 23:25 0:25
Sittard, Stadsschouwburg 21:26 22:26 23:26 0:26
Sittard, Station Perron DA 21:27 22:27 23:27 0:27

Alle haltes tonen 7001 7005 7009 7013 7017 7021 7025 7029 7033 7037 7041 7045
Maastricht, Station Perron FV - 8:55 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:35
Maastricht, Franciscus Romanusweg - 8:58 9:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:38
Maastricht, W. Alexanderweg/Balijeweg - 9:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 18:41
Maastricht, Korvetweg - 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 18:42
Maastricht, Jeruzalemweg - 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 18:43
Maastricht, P&R Noord Perron A - 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 18:44
Rothem, Ambyerweg - 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 18:47
Rothem, Tussen de Bruggen - 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 18:48
Meerssen, Molenveldweg - 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 18:49
Meerssen, Station ArrivaA - 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 18:50
Meerssen, Station ArrivaV - 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 18:50
Meerssen, Montfortlaan - 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 18:50
Meerssen, Bunderstraat - 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 18:51
Meerssen, Viaduct - 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 18:51
Beek, Maastricht-Aachen Airport - 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 18:56
Beek, Bedrijvenpark - 9:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 18:58
Beek, Viaduct - 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:00
Beek, Prof. Spronckpark - 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:01
Beek, Centrum - 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:02
Beek-Elsloo, Station ArrivaA - 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:05
Beek-Elsloo, Station ArrivaV 8:32 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:31 19:05
Beek, Makado 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:33 19:07
Neerbeek, Prins Mauritslaan 8:39 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:37 19:11
Geleen, Kerenshofweg 8:41 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:39 19:13
Geleen, Daalstraat 8:43 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:40 19:14
Geleen, Busstation Perron AA 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:42 19:16
Geleen, Busstation Perron AV 8:46 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:42 19:16
Geleen, Dr. Poelslaan 8:47 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:43 19:17
Geleen, Pastoor Vonckenstraat 8:48 9:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:44 19:18
Geleen, Eindstraat 8:49 9:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:45 19:19
Geleen, Hovenweide 8:50 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:45 19:19
Sittard, Zuyderland MC 8:51 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:46 19:20
Sittard, Bloemenweg 8:52 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:47 19:21
Sittard, Geuweg 8:54 9:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:49 19:23
Sittard, Agricolastraat 8:57 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:51 19:25
Sittard, Stadsschouwburg 8:58 9:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:52 19:26
Sittard, Station Perron DA 8:59 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:53 19:27

Alle haltes tonen 7049 7053 7057 7061 7065
Maastricht, Station Perron FV 19:35 20:35 21:35 22:35 23:35
Maastricht, Franciscus Romanusweg 19:38 20:38 21:38 22:38 23:38
Maastricht, W. Alexanderweg/Balijeweg 19:41 20:41 21:41 22:41 23:41
Maastricht, Korvetweg 19:42 20:42 21:42 22:42 23:42
Maastricht, Jeruzalemweg 19:43 20:43 21:43 22:43 23:43
Maastricht, P&R Noord Perron A 19:44 20:44 21:44 22:44 23:44
Rothem, Ambyerweg 19:47 20:47 21:47 22:47 23:47
Rothem, Tussen de Bruggen 19:48 20:48 21:48 22:48 23:48
Meerssen, Molenveldweg 19:49 20:49 21:49 22:49 23:49
Meerssen, Station ArrivaA 19:50 20:50 21:50 22:50 23:50
Meerssen, Station ArrivaV 19:50 20:50 21:50 22:50 23:50
Meerssen, Montfortlaan 19:50 20:50 21:50 22:50 23:50
Meerssen, Bunderstraat 19:51 20:51 21:51 22:51 23:51
Meerssen, Viaduct 19:51 20:51 21:51 22:51 23:51
Beek, Maastricht-Aachen Airport 19:56 20:56 21:56 22:56 23:56
Beek, Bedrijvenpark 19:58 20:58 21:58 22:58 23:58
Beek, Viaduct 20:00 21:00 22:00 23:00 0:00
Beek, Prof. Spronckpark 20:01 21:01 22:01 23:01 0:01
Beek, Centrum 20:02 21:02 22:02 23:02 0:02
Beek-Elsloo, Station ArrivaA 20:05 21:05 22:05 23:05 0:05
Beek-Elsloo, Station ArrivaV 20:05 21:05 22:05 23:05 0:05
Beek, Makado 20:07 21:07 22:07 23:07 0:07
Neerbeek, Prins Mauritslaan 20:11 21:11 22:11 23:11 0:11
Geleen, Kerenshofweg 20:13 21:13 22:13 23:13 0:13
Geleen, Daalstraat 20:14 21:14 22:14 23:14 0:14
Geleen, Busstation Perron AA 20:16 21:16 22:16 23:16 0:16
Geleen, Busstation Perron AV 20:16 21:16 22:16 23:16 0:16
Geleen, Dr. Poelslaan 20:17 21:17 22:17 23:17 0:17
Geleen, Pastoor Vonckenstraat 20:18 21:18 22:18 23:18 0:18
Geleen, Eindstraat 20:19 21:19 22:19 23:19 0:19
Geleen, Hovenweide 20:19 21:19 22:19 23:19 0:19
Sittard, Zuyderland MC 20:20 21:20 22:20 23:20 0:20
Sittard, Bloemenweg 20:21 21:21 22:21 23:21 0:21
Sittard, Geuweg 20:23 21:23 22:23 23:23 0:23
Sittard, Agricolastraat 20:25 21:25 22:25 23:25 0:25
Sittard, Stadsschouwburg 20:26 21:26 22:26 23:26 0:26
Sittard, Station Perron DA 20:27 21:27 22:27 23:27 0:27

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.