Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling Kies regio

Vanwege het coronavirus heeft de Rijksoverheid diverse maatregelen getroffen. Als gevolg hiervan zijn er enkele wijzigingen in de dienstregeling. Plan je reis niet te vroeg van tevoren, tot een uur voor vertrek kunnen er eventueel nog aanpassingen plaatsvinden.
Klik hier om te controleren of er wijzigingen zijn voor je reis.

Lijn 296: Oss naar MegenPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
31 mei 2021
Haltenummer: 
62610030 (Megen, Kapelstraat)
OV Reisinformatie: 
0800 0232545
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

De vakantiedienstregeling in 2021: 21 dec. 2020 t/m 3 jan. 2021 (kerstvakantie), 13 t/m 21 februari (voorjaarsvakantie), 2 april (goede vrijdag), 1 mei t/m 9 mei (meivakantie), 14 mei (dag na hemelvaart) 10 juli t/m 5 sep. (zomervakantie), 23 t/m 31 okt. (herfstvakantie), 25 dec. t/m 9 januari 2022 (kerstvakantie).

Beide Kerstdagen (25 en 26 dec), Nieuwjaarsdag (1 jan.), 2e Paasdag (5 april), Hemelvaartsdag (13 mei), en 2e Pinksterdag (24 mei), wordt de dienstregeling als op zondag gereden. Op Koningsdag (27 april), wordt de dienstregeling als op zaterdag gereden. Buurtbussen rijden NIET op Koningsdag.Op oudejaarsavond eindigt de dienstregeling rond 20:00 uur. Alle ritten welke na 20:00 uur vertrekken vanaf de beginhalte zullen niet meer rijden.

Alle haltes tonen 1001 1005 1009 1013 1017 1021 1025 1029 1033 1037 1041
Oss, Centraal StationV - 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07
Oss, Oostwal - 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08
Oss, Hertogensingel - 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09
Oss, Zaltbommelseweg - 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10
Oss, Mikkeldonkweg - 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12
Teeffelen, Pastoor van Weerdtstraat - 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13
Oijen, Kloosterstraat 8:15 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19
Macharen, Dorpstraat 8:23 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27
Macharen, Kerkstraat 8:24 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27
Megen, Meerstraat 8:30 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32
Megen, Kapelstraat 8:31 9:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33
Megen, W. Kippstraat 8:31 9:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33
Haren, Lietingstraat 8:36 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 -
Haren, Grotestraat 8:37 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 -
Haren, Laagstraat 8:38 9:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 -
Oss, Hagelkruisstraat 8:46 9:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 -
Oss, Kardinaal de Jongstraat 8:46 9:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 -
Oss, Oostwal 8:48 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 -
Oss, Centraal StationA 8:50 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 -

Alle haltes tonen 1001 1005 1009 1013 1017 1021 1025 1029 1033 1037 1041
Oss, Centraal StationV - 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07
Oss, Oostwal - 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08
Oss, Hertogensingel - 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09
Oss, Zaltbommelseweg - 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10
Oss, Mikkeldonkweg - 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12
Teeffelen, Pastoor van Weerdtstraat - 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13
Oijen, Kloosterstraat 8:15 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19
Macharen, Dorpstraat 8:23 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27
Macharen, Kerkstraat 8:24 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27
Megen, Meerstraat 8:30 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32
Megen, Kapelstraat 8:31 9:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33
Megen, W. Kippstraat 8:31 9:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33
Haren, Lietingstraat 8:36 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 -
Haren, Grotestraat 8:37 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 -
Haren, Laagstraat 8:38 9:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 -
Oss, Hagelkruisstraat 8:46 9:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 -
Oss, Kardinaal de Jongstraat 8:46 9:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 -
Oss, Oostwal 8:48 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 -
Oss, Centraal StationA 8:50 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 -

Alle haltes tonen 6001 6005 6009 6013 6017 6021 6025 6029
Oss, Centraal StationV - 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07
Oss, Oostwal - 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08
Oss, Hertogensingel - 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09
Oss, Zaltbommelseweg - 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10
Oss, Mikkeldonkweg - 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12
Teeffelen, Pastoor van Weerdtstraat - 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13
Oijen, Kloosterstraat 9:17 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19
Macharen, Dorpstraat 9:25 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27
Macharen, Kerkstraat 9:25 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27
Megen, Meerstraat 9:30 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32
Megen, Kapelstraat 9:31 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33
Megen, W. Kippstraat 9:31 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33
Haren, Lietingstraat 9:36 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 -
Haren, Grotestraat 9:37 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 -
Haren, Laagstraat 9:38 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 -
Oss, Hagelkruisstraat 9:46 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 -
Oss, Kardinaal de Jongstraat 9:46 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 -
Oss, Oostwal 9:48 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 -
Oss, Centraal StationA 9:50 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 -

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.