Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Lijn 20: Leeuwarden naar HeerenveenPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
9 december 2018
Haltenummer: 
21600600 (Opeinde, Kanaelsloane)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Kerstvakantie van 24 december 2018 t/m 4 januari 2019. Voorjaarsvakantie van 18 februari t/m 22 februari 2019. Goede Vrijdag en Meivakantie van 19 april t/m 3 mei 2019. Zomervakantie van 15 juli t/m 23 augustus 2019. Herfstvakantie van 21 oktober t/m 25 oktober 2019. Kerstvakantie van 23 december 2019 t/m 3 januari 2020.

Op beide Kerstdagen (25 en 26 december), Nieuwjaarsdag (1 januari), Paasmaandag (22 april), Hemelvaartsdag (30 mei) en Pinkstermaandag (10 juni) wordt de dienstregeling als op zondag gereden. Op Goede Vrijdag (19 april), en de vrijdag na Hemelvaart (31 mei) wordt de vakantieregeling gereden. Op Koningsdag (27 april) wordt de dienstregeling als op zaterdag gereden. Op Bevrijdingsdag (5 mei) wordt de dienstregeling als op zondag gereden.

Alle haltes tonen 1003 1007 1011 1015 1019 1023 1027 1031 1035 1039 1043 1047
Leeuwarden, BusstationV - 5:29 6:29 7:29 8:29 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:27
Leeuwarden, Beursplein - 5:31 6:31 7:31 8:31 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:29
Leeuwarden, Blokhuisplein - 5:32 6:32 7:32 8:32 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:30
Leeuwarden, Bote van Bolswertstraat - 5:34 6:34 7:34 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:32
Leeuwarden, De Bleek - 5:37 6:37 7:37 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:35
Leeuwarden, Anemoonstraat - 5:38 6:38 7:38 8:38 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:36
Leeuwarden, Watertoren - 5:38 6:38 7:38 8:38 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:37
Leeuwarden, Oud Tolhuis - 5:39 6:39 7:39 8:39 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:38
Groene Ster, Ouddeel - 5:43 6:43 7:43 8:43 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:42
Groene Ster, Kleine Wielen - 5:45 6:45 7:45 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:44
Tytsjerk, Swarteweisein - 5:47 6:47 7:47 8:47 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:46
Hurdegaryp, Stationsweg - 5:49 6:49 7:49 8:49 9:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:48
Hurdegaryp, Hotel - 5:50 6:50 7:50 8:50 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:49
Hurdegaryp, Bennemastate - 5:52 6:52 7:52 8:52 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:51
Hurdegaryp, Langedyk - 5:53 6:53 7:53 8:53 9:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:52
Quatrebras, Quatrebras Zuid - 5:55 6:55 7:55 8:55 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:54
Burgum, Tussendijken - 5:59 6:59 7:59 8:59 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:58
Burgum, Noordersingel - 6:00 7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 15:59
Burgum, Zwembad - 6:02 7:02 8:02 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:01
Burgum, Kwekersstrjitte - 6:03 7:03 8:03 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:02
Burgum, Gemeentehûs - 6:04 7:04 8:04 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:03
Sumar, Achterwei - 6:07 7:07 8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:06
Sumar, Sumarreheide - 6:09 7:09 8:09 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:08
Sumar, Susterwei - 6:11 7:11 8:11 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:10
Nijega, Nijega Rijksweg - 6:12 7:12 8:12 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:11
Nijega, Dorpshuis - 6:13 7:13 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:12
Nijega, Nijega - 6:14 7:14 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:13
Opeinde, Tsjerkeloane - 6:16 7:16 8:16 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:15
Opeinde, Kanaelsloane - 6:17 7:17 8:17 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:16
Opeinde, Middelbuorren - 6:18 7:18 8:18 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:17
Opeinde, Leidyksreed - 6:19 7:19 8:19 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:18
Drachten, Rydwei - 6:20 7:20 8:20 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20
Drachten, Nijtap - 6:21 7:21 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21
Drachten, Burmaniapark - 6:22 7:22 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22
Drachten, De Folgeren - 6:23 7:23 8:23 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23
Drachten, Het Noord - 6:24 7:24 8:24 9:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24
Drachten, Ringweg - 6:25 7:25 8:25 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25
Drachten, Schuttersveld - 6:26 7:26 8:26 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26
Drachten, De Knobben - 6:27 7:27 8:27 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27
Drachten, Langewijk - 6:28 7:28 8:28 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28
Drachten, Zuidkade - 6:29 7:29 8:29 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29
Drachten, Van KnobelsdorffpleinA - 6:34 7:34 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34
Drachten, Van KnobelsdorffpleinV 5:36 6:36 7:36 8:36 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36
Drachten, Bertilla 5:38 6:38 7:38 8:38 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38
Drachten, Suderheide 5:39 6:39 7:39 8:39 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39
Drachten, Welgelegen 5:40 6:40 7:40 8:40 9:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40
Olterterp, Olterterp 5:42 6:42 7:42 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42
Beetsterzwaag, De Horst 5:44 6:44 7:44 8:44 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44
Beetsterzwaag, Lauswolt 5:45 6:45 7:45 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45
Beetsterzwaag, Hoofdstraat 5:46 6:46 7:46 8:46 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46
Beetsterzwaag, Overtuin 5:46 6:46 7:46 8:46 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46
Beetsterzwaag, It Merkelân 5:47 6:47 7:47 8:47 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47
Beetsterzwaag, Koefenne 5:48 6:48 7:48 8:48 9:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48
Lippenhuizen, Tolhuis 5:50 6:50 7:50 8:50 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50
Lippenhuizen, Buitenweg 5:52 6:52 7:52 8:52 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52
Lippenhuizen, De Driehoek 5:53 6:53 7:53 8:53 9:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53
Gorredijk, Nijlân 5:55 6:55 7:55 8:55 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55
Gorredijk, Brouwerij 5:57 6:57 7:57 8:57 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57
Gorredijk, Trimbeets 5:58 6:58 7:58 8:58 9:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58
Gorredijk, Busstation 5:59 6:59 7:59 8:59 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59
Gorredijk, Wetterwille 6:00 7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00
Gorredijk, Kalkovens 6:01 7:01 8:01 9:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01
Gorredijk, Hoofdstraat 6:03 7:03 8:03 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03
Gorredijk, De Miente 6:03 7:03 8:03 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03
Gorredijk, Kerkzicht 6:04 7:04 8:04 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04
Gorredijk, Dekemaleane 6:05 7:05 8:05 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05
Langezwaag, Hegedyk 6:06 7:06 8:07 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06
Langezwaag, Nieuwevaart 6:07 7:07 8:08 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07
Langezwaag, 't Skeane Ein 6:08 7:08 8:09 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08
Langezwaag, Langezwaag 6:09 7:09 8:10 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09
De Knipe, 't Slúske 6:12 7:12 8:13 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12
De Knipe, Tramweg 6:13 7:13 8:14 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13
Heerenveen, Veensluis 6:14 7:14 8:16 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14
Heerenveen, Industrieterrein 6:17 7:17 8:19 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17
Heerenveen, Oost (A32) 6:19 7:19 8:21 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19
Heerenveen, Gemeentehuis 6:21 7:21 8:23 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Heerenveen, BusstationA 6:22 7:22 8:25 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22

Alle haltes tonen 1051 1055 1059 1063 1067 1071 1075 1079 1083
Leeuwarden, BusstationV 16:27 17:27 18:33 19:03 20:06 21:06 22:06 23:06 0:06
Leeuwarden, Beursplein 16:29 17:29 18:34 19:04 20:07 21:07 22:07 23:07 0:07
Leeuwarden, Blokhuisplein 16:30 17:30 18:35 19:05 20:08 21:08 22:08 23:08 0:08
Leeuwarden, Bote van Bolswertstraat 16:32 17:32 18:37 19:07 20:10 21:10 22:10 23:10 0:10
Leeuwarden, De Bleek 16:35 17:35 18:39 19:09 20:12 21:12 22:12 23:12 0:12
Leeuwarden, Anemoonstraat 16:36 17:36 18:40 19:10 20:13 21:13 22:13 23:13 0:13
Leeuwarden, Watertoren 16:37 17:37 18:40 19:10 20:13 21:13 22:13 23:13 0:13
Leeuwarden, Oud Tolhuis 16:38 17:38 18:41 19:11 20:14 21:14 22:14 23:14 0:14
Groene Ster, Ouddeel 16:42 17:42 18:45 19:15 20:18 21:18 22:18 23:18 0:18
Groene Ster, Kleine Wielen 16:44 17:44 18:47 19:17 20:19 21:19 22:19 23:19 0:19
Tytsjerk, Swarteweisein 16:46 17:46 18:49 19:19 20:21 21:21 22:21 23:21 0:21
Hurdegaryp, Stationsweg 16:48 17:48 18:51 19:21 20:23 21:23 22:23 23:23 0:23
Hurdegaryp, Hotel 16:49 17:49 18:52 19:22 20:24 21:24 22:24 23:24 0:24
Hurdegaryp, Bennemastate 16:51 17:51 18:54 19:24 20:25 21:25 22:25 23:25 0:25
Hurdegaryp, Langedyk 16:52 17:52 18:55 19:25 20:26 21:26 22:26 23:26 0:26
Quatrebras, Quatrebras Zuid 16:54 17:54 18:57 19:27 20:28 21:28 22:28 23:28 0:28
Burgum, Tussendijken 16:58 17:58 19:01 19:31 20:31 21:31 22:31 23:31 0:31
Burgum, Noordersingel 16:59 17:59 19:02 19:32 20:32 21:32 22:32 23:32 0:32
Burgum, Zwembad 17:01 18:01 19:04 19:34 20:34 21:34 22:34 23:34 0:34
Burgum, Kwekersstrjitte 17:02 18:02 19:05 19:35 20:35 21:35 22:35 23:35 0:35
Burgum, Gemeentehûs 17:03 18:03 19:06 19:36 20:36 21:36 22:36 23:36 0:36
Sumar, Achterwei 17:06 18:06 19:09 19:39 20:39 21:39 22:39 23:39 0:39
Sumar, Sumarreheide 17:08 18:08 19:11 19:41 20:41 21:41 22:41 23:41 0:41
Sumar, Susterwei 17:10 18:10 19:13 19:43 20:43 21:43 22:43 23:43 0:43
Nijega, Nijega Rijksweg 17:11 18:11 19:14 19:44 20:44 21:44 22:44 23:44 0:44
Nijega, Dorpshuis 17:12 18:12 19:15 19:45 20:45 21:45 22:45 23:45 0:45
Nijega, Nijega 17:13 18:13 19:16 19:46 20:46 21:46 22:46 23:46 0:46
Opeinde, Tsjerkeloane 17:15 18:15 19:18 19:48 20:48 21:48 22:48 23:48 0:48
Opeinde, Kanaelsloane 17:16 18:16 19:19 19:49 20:49 21:49 22:49 23:49 0:49
Opeinde, Middelbuorren 17:17 18:17 19:20 19:50 20:50 21:50 22:50 23:50 0:50
Opeinde, Leidyksreed 17:18 18:18 19:21 19:51 20:51 21:51 22:51 23:51 0:51
Drachten, Rydwei 17:20 18:20 19:22 19:52 20:52 21:52 22:52 23:52 0:52
Drachten, Nijtap 17:21 18:21 19:23 19:53 20:53 21:53 22:53 23:53 0:53
Drachten, Burmaniapark 17:22 18:22 19:24 19:54 20:54 21:54 22:54 23:54 0:54
Drachten, De Folgeren 17:23 18:23 19:25 19:55 20:55 21:55 22:55 23:55 0:55
Drachten, Het Noord 17:24 18:24 19:26 19:56 20:56 21:56 22:56 23:56 0:56
Drachten, Ringweg 17:25 18:25 19:27 19:57 20:57 21:57 22:57 23:57 0:57
Drachten, Schuttersveld 17:26 18:26 19:28 19:58 20:58 21:58 22:58 23:58 0:58
Drachten, De Knobben 17:27 18:27 19:29 19:59 20:59 21:59 22:59 23:59 0:59
Drachten, Langewijk 17:28 18:28 19:30 20:00 21:00 22:00 23:00 0:00 1:00
Drachten, Zuidkade 17:29 18:29 19:31 20:01 21:01 22:01 23:01 0:01 1:01
Drachten, Van KnobelsdorffpleinA 17:34 18:34 19:34 20:04 21:04 22:04 23:04 0:04 1:04
Drachten, Van KnobelsdorffpleinV 17:36 - - 20:06 21:06 22:06 23:06 - -
Drachten, Bertilla 17:38 - - 20:08 21:08 22:08 23:08 - -
Drachten, Suderheide 17:39 - - 20:09 21:09 22:09 23:09 - -
Drachten, Welgelegen 17:40 - - 20:10 21:10 22:10 23:10 - -
Olterterp, Olterterp 17:42 - - 20:12 21:12 22:12 23:12 - -
Beetsterzwaag, De Horst 17:44 - - 20:14 21:14 22:14 23:14 - -
Beetsterzwaag, Lauswolt 17:45 - - 20:15 21:15 22:15 23:15 - -
Beetsterzwaag, Hoofdstraat 17:46 - - 20:16 21:16 22:16 23:16 - -
Beetsterzwaag, Overtuin 17:46 - - 20:16 21:16 22:16 23:16 - -
Beetsterzwaag, It Merkelân 17:47 - - 20:17 21:17 22:17 23:17 - -
Beetsterzwaag, Koefenne 17:48 - - 20:18 21:18 22:18 23:18 - -
Lippenhuizen, Tolhuis 17:50 - - 20:20 21:20 22:20 23:20 - -
Lippenhuizen, Buitenweg 17:52 - - 20:22 21:22 22:22 23:22 - -
Lippenhuizen, De Driehoek 17:53 - - 20:23 21:23 22:23 23:23 - -
Gorredijk, Nijlân 17:55 - - 20:25 21:25 22:25 23:25 - -
Gorredijk, Brouwerij 17:57 - - 20:27 21:27 22:27 23:27 - -
Gorredijk, Trimbeets 17:58 - - 20:28 21:28 22:28 23:28 - -
Gorredijk, Busstation 17:59 - - 20:29 21:29 22:29 23:29 - -
Gorredijk, Wetterwille 18:00 - - 20:30 21:30 22:30 23:30 - -
Gorredijk, Kalkovens 18:01 - - 20:31 21:31 22:31 23:31 - -
Gorredijk, Hoofdstraat 18:03 - - 20:33 21:33 22:33 23:33 - -
Gorredijk, De Miente 18:03 - - 20:33 21:33 22:33 23:33 - -
Gorredijk, Kerkzicht 18:04 - - 20:34 21:34 22:34 23:34 - -
Gorredijk, Dekemaleane 18:05 - - 20:35 21:35 22:35 23:35 - -
Langezwaag, Hegedyk 18:06 - - 20:36 21:36 22:36 23:36 - -
Langezwaag, Nieuwevaart 18:07 - - 20:37 21:37 22:37 23:37 - -
Langezwaag, 't Skeane Ein 18:08 - - 20:38 21:38 22:38 23:38 - -
Langezwaag, Langezwaag 18:09 - - 20:39 21:39 22:39 23:39 - -
De Knipe, 't Slúske 18:12 - - 20:42 21:42 22:42 23:42 - -
De Knipe, Tramweg 18:13 - - 20:43 21:43 22:43 23:43 - -
Heerenveen, Veensluis 18:14 - - 20:44 21:44 22:44 23:44 - -
Heerenveen, Industrieterrein 18:17 - - 20:47 21:47 22:47 23:47 - -
Heerenveen, Oost (A32) 18:19 - - 20:49 21:49 22:49 23:49 - -
Heerenveen, Gemeentehuis 18:21 - - 20:51 21:51 22:51 23:51 - -
Heerenveen, BusstationA 18:22 - - 20:52 21:52 22:52 23:52 - -

Alle haltes tonen 1003 1007 1011 1015 1019 1023 1027 1031 1035 1039 1043 1047
Leeuwarden, BusstationV - 5:29 6:29 7:29 8:29 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:27
Leeuwarden, Beursplein - 5:31 6:31 7:31 8:31 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:29
Leeuwarden, Blokhuisplein - 5:32 6:32 7:32 8:32 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:30
Leeuwarden, Bote van Bolswertstraat - 5:34 6:34 7:34 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:32
Leeuwarden, De Bleek - 5:37 6:37 7:37 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:35
Leeuwarden, Anemoonstraat - 5:38 6:38 7:38 8:38 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:36
Leeuwarden, Watertoren - 5:38 6:38 7:38 8:38 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:37
Leeuwarden, Oud Tolhuis - 5:39 6:39 7:39 8:39 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:38
Groene Ster, Ouddeel - 5:43 6:43 7:43 8:43 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:42
Groene Ster, Kleine Wielen - 5:45 6:45 7:45 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:44
Tytsjerk, Swarteweisein - 5:47 6:47 7:47 8:47 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:46
Hurdegaryp, Stationsweg - 5:49 6:49 7:49 8:49 9:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:48
Hurdegaryp, Hotel - 5:50 6:50 7:50 8:50 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:49
Hurdegaryp, Bennemastate - 5:52 6:52 7:52 8:52 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:51
Hurdegaryp, Langedyk - 5:53 6:53 7:53 8:53 9:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:52
Quatrebras, Quatrebras Zuid - 5:55 6:55 7:55 8:55 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:54
Burgum, Tussendijken - 5:59 6:59 7:59 8:59 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:58
Burgum, Noordersingel - 6:00 7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 15:59
Burgum, Zwembad - 6:02 7:02 8:02 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:01
Burgum, Kwekersstrjitte - 6:03 7:03 8:03 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:02
Burgum, Gemeentehûs - 6:04 7:04 8:04 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:03
Sumar, Achterwei - 6:07 7:07 8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:06
Sumar, Sumarreheide - 6:09 7:09 8:09 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:08
Sumar, Susterwei - 6:11 7:11 8:11 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:10
Nijega, Nijega Rijksweg - 6:12 7:12 8:12 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:11
Nijega, Dorpshuis - 6:13 7:13 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:12
Nijega, Nijega - 6:14 7:14 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:13
Opeinde, Tsjerkeloane - 6:16 7:16 8:16 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:15
Opeinde, Kanaelsloane - 6:17 7:17 8:17 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:16
Opeinde, Middelbuorren - 6:18 7:18 8:18 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:17
Opeinde, Leidyksreed - 6:19 7:19 8:19 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:18
Drachten, Rydwei - 6:20 7:20 8:20 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20
Drachten, Nijtap - 6:21 7:21 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21
Drachten, Burmaniapark - 6:22 7:22 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22
Drachten, De Folgeren - 6:23 7:23 8:23 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23
Drachten, Het Noord - 6:24 7:24 8:24 9:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24
Drachten, Ringweg - 6:25 7:25 8:25 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25
Drachten, Schuttersveld - 6:26 7:26 8:26 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26
Drachten, De Knobben - 6:27 7:27 8:27 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27
Drachten, Langewijk - 6:28 7:28 8:28 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28
Drachten, Zuidkade - 6:29 7:29 8:29 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29
Drachten, Van KnobelsdorffpleinA - 6:34 7:34 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34
Drachten, Van KnobelsdorffpleinV 5:36 6:36 7:36 8:36 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36
Drachten, Bertilla 5:38 6:38 7:38 8:38 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38
Drachten, Suderheide 5:39 6:39 7:39 8:39 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39
Drachten, Welgelegen 5:40 6:40 7:40 8:40 9:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40
Olterterp, Olterterp 5:42 6:42 7:42 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42
Beetsterzwaag, De Horst 5:44 6:44 7:44 8:44 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44
Beetsterzwaag, Lauswolt 5:45 6:45 7:45 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45
Beetsterzwaag, Hoofdstraat 5:46 6:46 7:46 8:46 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46
Beetsterzwaag, Overtuin 5:46 6:46 7:46 8:46 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46
Beetsterzwaag, It Merkelân 5:47 6:47 7:47 8:47 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47
Beetsterzwaag, Koefenne 5:48 6:48 7:48 8:48 9:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48
Lippenhuizen, Tolhuis 5:50 6:50 7:50 8:50 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50
Lippenhuizen, Buitenweg 5:52 6:52 7:52 8:52 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52
Lippenhuizen, De Driehoek 5:53 6:53 7:53 8:53 9:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53
Gorredijk, Nijlân 5:55 6:55 7:55 8:55 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55
Gorredijk, Brouwerij 5:57 6:57 7:57 8:57 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57
Gorredijk, Trimbeets 5:58 6:58 7:58 8:58 9:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58
Gorredijk, Busstation 5:59 6:59 7:59 8:59 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59
Gorredijk, Wetterwille 6:00 7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00
Gorredijk, Kalkovens 6:01 7:01 8:01 9:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01
Gorredijk, Hoofdstraat 6:03 7:03 8:03 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03
Gorredijk, De Miente 6:03 7:03 8:03 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03
Gorredijk, Kerkzicht 6:04 7:04 8:04 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04
Gorredijk, Dekemaleane 6:05 7:05 8:05 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05
Langezwaag, Hegedyk 6:06 7:06 8:07 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06
Langezwaag, Nieuwevaart 6:07 7:07 8:08 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07
Langezwaag, 't Skeane Ein 6:08 7:08 8:09 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08
Langezwaag, Langezwaag 6:09 7:09 8:10 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09
De Knipe, 't Slúske 6:12 7:12 8:13 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12
De Knipe, Tramweg 6:13 7:13 8:14 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13
Heerenveen, Veensluis 6:14 7:14 8:16 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14
Heerenveen, Industrieterrein 6:17 7:17 8:19 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17
Heerenveen, Oost (A32) 6:19 7:19 8:21 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19
Heerenveen, Gemeentehuis 6:21 7:21 8:23 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Heerenveen, BusstationA 6:22 7:22 8:25 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22

Alle haltes tonen 1051 1055 1059 1063 1067 1071 1075 1079 1083
Leeuwarden, BusstationV 16:27 17:27 18:33 19:03 20:06 21:06 22:06 23:06 0:06
Leeuwarden, Beursplein 16:29 17:29 18:34 19:04 20:07 21:07 22:07 23:07 0:07
Leeuwarden, Blokhuisplein 16:30 17:30 18:35 19:05 20:08 21:08 22:08 23:08 0:08
Leeuwarden, Bote van Bolswertstraat 16:32 17:32 18:37 19:07 20:10 21:10 22:10 23:10 0:10
Leeuwarden, De Bleek 16:35 17:35 18:39 19:09 20:12 21:12 22:12 23:12 0:12
Leeuwarden, Anemoonstraat 16:36 17:36 18:40 19:10 20:13 21:13 22:13 23:13 0:13
Leeuwarden, Watertoren 16:37 17:37 18:40 19:10 20:13 21:13 22:13 23:13 0:13
Leeuwarden, Oud Tolhuis 16:38 17:38 18:41 19:11 20:14 21:14 22:14 23:14 0:14
Groene Ster, Ouddeel 16:42 17:42 18:45 19:15 20:18 21:18 22:18 23:18 0:18
Groene Ster, Kleine Wielen 16:44 17:44 18:47 19:17 20:19 21:19 22:19 23:19 0:19
Tytsjerk, Swarteweisein 16:46 17:46 18:49 19:19 20:21 21:21 22:21 23:21 0:21
Hurdegaryp, Stationsweg 16:48 17:48 18:51 19:21 20:23 21:23 22:23 23:23 0:23
Hurdegaryp, Hotel 16:49 17:49 18:52 19:22 20:24 21:24 22:24 23:24 0:24
Hurdegaryp, Bennemastate 16:51 17:51 18:54 19:24 20:25 21:25 22:25 23:25 0:25
Hurdegaryp, Langedyk 16:52 17:52 18:55 19:25 20:26 21:26 22:26 23:26 0:26
Quatrebras, Quatrebras Zuid 16:54 17:54 18:57 19:27 20:28 21:28 22:28 23:28 0:28
Burgum, Tussendijken 16:58 17:58 19:01 19:31 20:31 21:31 22:31 23:31 0:31
Burgum, Noordersingel 16:59 17:59 19:02 19:32 20:32 21:32 22:32 23:32 0:32
Burgum, Zwembad 17:01 18:01 19:04 19:34 20:34 21:34 22:34 23:34 0:34
Burgum, Kwekersstrjitte 17:02 18:02 19:05 19:35 20:35 21:35 22:35 23:35 0:35
Burgum, Gemeentehûs 17:03 18:03 19:06 19:36 20:36 21:36 22:36 23:36 0:36
Sumar, Achterwei 17:06 18:06 19:09 19:39 20:39 21:39 22:39 23:39 0:39
Sumar, Sumarreheide 17:08 18:08 19:11 19:41 20:41 21:41 22:41 23:41 0:41
Sumar, Susterwei 17:10 18:10 19:13 19:43 20:43 21:43 22:43 23:43 0:43
Nijega, Nijega Rijksweg 17:11 18:11 19:14 19:44 20:44 21:44 22:44 23:44 0:44
Nijega, Dorpshuis 17:12 18:12 19:15 19:45 20:45 21:45 22:45 23:45 0:45
Nijega, Nijega 17:13 18:13 19:16 19:46 20:46 21:46 22:46 23:46 0:46
Opeinde, Tsjerkeloane 17:15 18:15 19:18 19:48 20:48 21:48 22:48 23:48 0:48
Opeinde, Kanaelsloane 17:16 18:16 19:19 19:49 20:49 21:49 22:49 23:49 0:49
Opeinde, Middelbuorren 17:17 18:17 19:20 19:50 20:50 21:50 22:50 23:50 0:50
Opeinde, Leidyksreed 17:18 18:18 19:21 19:51 20:51 21:51 22:51 23:51 0:51
Drachten, Rydwei 17:20 18:20 19:22 19:52 20:52 21:52 22:52 23:52 0:52
Drachten, Nijtap 17:21 18:21 19:23 19:53 20:53 21:53 22:53 23:53 0:53
Drachten, Burmaniapark 17:22 18:22 19:24 19:54 20:54 21:54 22:54 23:54 0:54
Drachten, De Folgeren 17:23 18:23 19:25 19:55 20:55 21:55 22:55 23:55 0:55
Drachten, Het Noord 17:24 18:24 19:26 19:56 20:56 21:56 22:56 23:56 0:56
Drachten, Ringweg 17:25 18:25 19:27 19:57 20:57 21:57 22:57 23:57 0:57
Drachten, Schuttersveld 17:26 18:26 19:28 19:58 20:58 21:58 22:58 23:58 0:58
Drachten, De Knobben 17:27 18:27 19:29 19:59 20:59 21:59 22:59 23:59 0:59
Drachten, Langewijk 17:28 18:28 19:30 20:00 21:00 22:00 23:00 0:00 1:00
Drachten, Zuidkade 17:29 18:29 19:31 20:01 21:01 22:01 23:01 0:01 1:01
Drachten, Van KnobelsdorffpleinA 17:34 18:34 19:34 20:04 21:04 22:04 23:04 0:04 1:04
Drachten, Van KnobelsdorffpleinV 17:36 - - 20:06 21:06 22:06 23:06 - -
Drachten, Bertilla 17:38 - - 20:08 21:08 22:08 23:08 - -
Drachten, Suderheide 17:39 - - 20:09 21:09 22:09 23:09 - -
Drachten, Welgelegen 17:40 - - 20:10 21:10 22:10 23:10 - -
Olterterp, Olterterp 17:42 - - 20:12 21:12 22:12 23:12 - -
Beetsterzwaag, De Horst 17:44 - - 20:14 21:14 22:14 23:14 - -
Beetsterzwaag, Lauswolt 17:45 - - 20:15 21:15 22:15 23:15 - -
Beetsterzwaag, Hoofdstraat 17:46 - - 20:16 21:16 22:16 23:16 - -
Beetsterzwaag, Overtuin 17:46 - - 20:16 21:16 22:16 23:16 - -
Beetsterzwaag, It Merkelân 17:47 - - 20:17 21:17 22:17 23:17 - -
Beetsterzwaag, Koefenne 17:48 - - 20:18 21:18 22:18 23:18 - -
Lippenhuizen, Tolhuis 17:50 - - 20:20 21:20 22:20 23:20 - -
Lippenhuizen, Buitenweg 17:52 - - 20:22 21:22 22:22 23:22 - -
Lippenhuizen, De Driehoek 17:53 - - 20:23 21:23 22:23 23:23 - -
Gorredijk, Nijlân 17:55 - - 20:25 21:25 22:25 23:25 - -
Gorredijk, Brouwerij 17:57 - - 20:27 21:27 22:27 23:27 - -
Gorredijk, Trimbeets 17:58 - - 20:28 21:28 22:28 23:28 - -
Gorredijk, Busstation 17:59 - - 20:29 21:29 22:29 23:29 - -
Gorredijk, Wetterwille 18:00 - - 20:30 21:30 22:30 23:30 - -
Gorredijk, Kalkovens 18:01 - - 20:31 21:31 22:31 23:31 - -
Gorredijk, Hoofdstraat 18:03 - - 20:33 21:33 22:33 23:33 - -
Gorredijk, De Miente 18:03 - - 20:33 21:33 22:33 23:33 - -
Gorredijk, Kerkzicht 18:04 - - 20:34 21:34 22:34 23:34 - -
Gorredijk, Dekemaleane 18:05 - - 20:35 21:35 22:35 23:35 - -
Langezwaag, Hegedyk 18:06 - - 20:36 21:36 22:36 23:36 - -
Langezwaag, Nieuwevaart 18:07 - - 20:37 21:37 22:37 23:37 - -
Langezwaag, 't Skeane Ein 18:08 - - 20:38 21:38 22:38 23:38 - -
Langezwaag, Langezwaag 18:09 - - 20:39 21:39 22:39 23:39 - -
De Knipe, 't Slúske 18:12 - - 20:42 21:42 22:42 23:42 - -
De Knipe, Tramweg 18:13 - - 20:43 21:43 22:43 23:43 - -
Heerenveen, Veensluis 18:14 - - 20:44 21:44 22:44 23:44 - -
Heerenveen, Industrieterrein 18:17 - - 20:47 21:47 22:47 23:47 - -
Heerenveen, Oost (A32) 18:19 - - 20:49 21:49 22:49 23:49 - -
Heerenveen, Gemeentehuis 18:21 - - 20:51 21:51 22:51 23:51 - -
Heerenveen, BusstationA 18:22 - - 20:52 21:52 22:52 23:52 - -

Alle haltes tonen 6003 6007 6011 6015 6019 6023 6027 6031 6035 6039 6043 6047
Leeuwarden, BusstationV - 7:01 7:59 8:59 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59
Leeuwarden, Beursplein - 7:03 8:01 9:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01
Leeuwarden, Blokhuisplein - 7:04 8:02 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02
Leeuwarden, Bote van Bolswertstraat - 7:06 8:04 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04
Leeuwarden, De Bleek - 7:09 8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07
Leeuwarden, Anemoonstraat - 7:10 8:08 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08
Leeuwarden, Watertoren - 7:10 8:08 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08
Leeuwarden, Oud Tolhuis - 7:11 8:09 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09
Groene Ster, Ouddeel - 7:15 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13
Groene Ster, Kleine Wielen - 7:17 8:15 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15
Tytsjerk, Swarteweisein - 7:19 8:17 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17
Hurdegaryp, Stationsweg - 7:21 8:19 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19
Hurdegaryp, Hotel - 7:22 8:20 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20
Hurdegaryp, Bennemastate - 7:24 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22
Hurdegaryp, Langedyk - 7:25 8:23 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23
Quatrebras, Quatrebras Zuid - 7:27 8:25 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25
Burgum, Tussendijken - 7:31 8:29 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29
Burgum, Noordersingel - 7:32 8:30 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30
Burgum, Zwembad - 7:34 8:32 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32
Burgum, Kwekersstrjitte - 7:35 8:33 9:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33
Burgum, Gemeentehûs - 7:36 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34
Sumar, Achterwei - 7:39 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37
Sumar, Sumarreheide - 7:41 8:39 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39
Sumar, Susterwei - 7:43 8:41 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41
Nijega, Nijega Rijksweg - 7:44 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42
Nijega, Dorpshuis - 7:45 8:43 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43
Nijega, Nijega - 7:46 8:44 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44
Opeinde, Tsjerkeloane - 7:48 8:46 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46
Opeinde, Kanaelsloane - 7:49 8:47 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47
Opeinde, Middelbuorren - 7:50 8:48 9:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48
Opeinde, Leidyksreed - 7:51 8:49 9:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49
Drachten, Rydwei - 7:52 8:50 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50
Drachten, Nijtap - 7:53 8:51 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51
Drachten, Burmaniapark - 7:54 8:52 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52
Drachten, De Folgeren - 7:54 8:52 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52
Drachten, Het Noord - 7:55 8:53 9:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53
Drachten, Ringweg - 7:56 8:54 9:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54
Drachten, Schuttersveld - 7:57 8:55 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55
Drachten, De Knobben - 7:58 8:56 9:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56
Drachten, Langewijk - 7:59 8:57 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57
Drachten, Zuidkade - 8:00 8:58 9:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58
Drachten, Van KnobelsdorffpleinA - 8:04 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02
Drachten, Van KnobelsdorffpleinV 7:06 8:06 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04
Drachten, Bertilla 7:08 8:08 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06
Drachten, Suderheide 7:09 8:09 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07
Drachten, Welgelegen 7:10 8:10 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08
Olterterp, Olterterp 7:12 8:12 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10
Beetsterzwaag, De Horst 7:14 8:14 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12
Beetsterzwaag, Lauswolt 7:15 8:15 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13
Beetsterzwaag, Hoofdstraat 7:16 8:16 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14
Beetsterzwaag, Overtuin 7:16 8:16 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14
Beetsterzwaag, It Merkelân 7:17 8:17 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15
Beetsterzwaag, Koefenne 7:18 8:18 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16
Lippenhuizen, Tolhuis 7:20 8:20 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18
Lippenhuizen, Buitenweg 7:22 8:22 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20
Lippenhuizen, De Driehoek 7:23 8:23 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21
Gorredijk, Nijlân 7:25 8:25 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23
Gorredijk, Brouwerij 7:27 8:27 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25
Gorredijk, Trimbeets 7:28 8:28 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26
Gorredijk, Busstation 7:29 8:29 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27
Gorredijk, Wetterwille 7:30 8:30 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28
Gorredijk, Kalkovens 7:31 8:31 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29
Gorredijk, Hoofdstraat 7:33 8:33 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31
Gorredijk, De Miente 7:33 8:33 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31
Gorredijk, Kerkzicht 7:34 8:34 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32
Gorredijk, Dekemaleane 7:35 8:35 9:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33
Langezwaag, Hegedyk 7:36 8:36 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34
Langezwaag, Nieuwevaart 7:37 8:37 9:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35
Langezwaag, 't Skeane Ein 7:38 8:38 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36
Langezwaag, Langezwaag 7:39 8:39 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37
De Knipe, 't Slúske 7:42 8:42 9:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40
De Knipe, Tramweg 7:43 8:43 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41
Heerenveen, Veensluis 7:44 8:44 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42
Heerenveen, Industrieterrein 7:47 8:47 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45
Heerenveen, Oost (A32) 7:49 8:49 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47
Heerenveen, Gemeentehuis 7:51 8:51 9:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49
Heerenveen, BusstationA 7:52 8:52 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50

Alle haltes tonen 6051 6055 6059 6063 6067 6071 6075
Leeuwarden, BusstationV 18:04 19:04 20:04 21:04 22:04 23:04 0:04
Leeuwarden, Beursplein 18:05 19:05 20:05 21:05 22:05 23:05 0:05
Leeuwarden, Blokhuisplein 18:06 19:06 20:06 21:06 22:06 23:06 0:06
Leeuwarden, Bote van Bolswertstraat 18:08 19:08 20:08 21:08 22:08 23:08 0:08
Leeuwarden, De Bleek 18:10 19:10 20:10 21:10 22:10 23:10 0:10
Leeuwarden, Anemoonstraat 18:11 19:11 20:11 21:11 22:11 23:11 0:11
Leeuwarden, Watertoren 18:11 19:11 20:11 21:11 22:11 23:11 0:11
Leeuwarden, Oud Tolhuis 18:12 19:12 20:12 21:12 22:12 23:12 0:12
Groene Ster, Ouddeel 18:16 19:16 20:16 21:16 22:16 23:16 0:16
Groene Ster, Kleine Wielen 18:18 19:18 20:17 21:17 22:17 23:17 0:17
Tytsjerk, Swarteweisein 18:20 19:20 20:19 21:19 22:19 23:19 0:19
Hurdegaryp, Stationsweg 18:22 19:22 20:21 21:21 22:21 23:21 0:21
Hurdegaryp, Hotel 18:23 19:23 20:22 21:22 22:22 23:22 0:22
Hurdegaryp, Bennemastate 18:25 19:25 20:23 21:23 22:23 23:23 0:23
Hurdegaryp, Langedyk 18:26 19:26 20:24 21:24 22:24 23:24 0:24
Quatrebras, Quatrebras Zuid 18:28 19:28 20:26 21:26 22:26 23:26 0:26
Burgum, Tussendijken 18:32 19:32 20:29 21:29 22:29 23:29 0:29
Burgum, Noordersingel 18:33 19:33 20:30 21:30 22:30 23:30 0:30
Burgum, Zwembad 18:35 19:35 20:32 21:32 22:32 23:32 0:32
Burgum, Kwekersstrjitte 18:36 19:36 20:33 21:33 22:33 23:33 0:33
Burgum, Gemeentehûs 18:37 19:37 20:34 21:34 22:34 23:34 0:34
Sumar, Achterwei 18:40 19:40 20:37 21:37 22:37 23:37 0:37
Sumar, Sumarreheide 18:42 19:42 20:39 21:39 22:39 23:39 0:39
Sumar, Susterwei 18:44 19:44 20:41 21:41 22:41 23:41 0:41
Nijega, Nijega Rijksweg 18:45 19:45 20:42 21:42 22:42 23:42 0:42
Nijega, Dorpshuis 18:46 19:46 20:43 21:43 22:43 23:43 0:43
Nijega, Nijega 18:47 19:47 20:44 21:44 22:44 23:44 0:44
Opeinde, Tsjerkeloane 18:49 19:49 20:46 21:46 22:46 23:46 0:46
Opeinde, Kanaelsloane 18:50 19:50 20:47 21:47 22:47 23:47 0:47
Opeinde, Middelbuorren 18:51 19:51 20:48 21:48 22:48 23:48 0:48
Opeinde, Leidyksreed 18:52 19:52 20:49 21:49 22:49 23:49 0:49
Drachten, Rydwei 18:53 19:53 20:50 21:50 22:50 23:50 0:50
Drachten, Nijtap 18:54 19:54 20:51 21:51 22:51 23:51 0:51
Drachten, Burmaniapark 18:55 19:55 20:52 21:52 22:52 23:52 0:52
Drachten, De Folgeren 18:55 19:55 20:52 21:52 22:52 23:52 0:52
Drachten, Het Noord 18:56 19:56 20:53 21:53 22:53 23:53 0:53
Drachten, Ringweg 18:57 19:57 20:54 21:54 22:54 23:54 0:54
Drachten, Schuttersveld 18:58 19:58 20:55 21:55 22:55 23:55 0:55
Drachten, De Knobben 18:59 19:59 20:56 21:56 22:56 23:56 0:56
Drachten, Langewijk 19:00 20:00 20:57 21:57 22:57 23:57 0:57
Drachten, Zuidkade 19:01 20:01 20:58 21:58 22:58 23:58 0:58
Drachten, Van KnobelsdorffpleinA 19:04 20:04 21:01 22:01 23:01 0:01 1:01
Drachten, Van KnobelsdorffpleinV 19:06 20:06 21:03 22:03 23:03 0:03 -
Drachten, Bertilla 19:08 20:08 21:05 22:05 23:05 0:05 -
Drachten, Suderheide 19:09 20:09 21:06 22:06 23:06 0:06 -
Drachten, Welgelegen 19:10 20:10 21:07 22:07 23:07 0:07 -
Olterterp, Olterterp 19:12 20:12 21:09 22:09 23:09 0:09 -
Beetsterzwaag, De Horst 19:14 20:14 21:11 22:11 23:11 0:11 -
Beetsterzwaag, Lauswolt 19:15 20:15 21:12 22:12 23:12 0:12 -
Beetsterzwaag, Hoofdstraat 19:16 20:16 21:13 22:13 23:13 0:13 -
Beetsterzwaag, Overtuin 19:16 20:16 21:13 22:13 23:13 0:13 -
Beetsterzwaag, It Merkelân 19:17 20:17 21:14 22:14 23:14 0:14 -
Beetsterzwaag, Koefenne 19:18 20:18 21:15 22:15 23:15 0:15 -
Lippenhuizen, Tolhuis 19:20 20:20 21:17 22:17 23:17 0:17 -
Lippenhuizen, Buitenweg 19:22 20:22 21:19 22:19 23:19 0:19 -
Lippenhuizen, De Driehoek 19:23 20:23 21:20 22:20 23:20 0:20 -
Gorredijk, Nijlân 19:25 20:25 21:22 22:22 23:22 0:22 -
Gorredijk, Brouwerij 19:27 20:27 21:24 22:24 23:24 0:24 -
Gorredijk, Trimbeets 19:28 20:28 21:25 22:25 23:25 0:25 -
Gorredijk, Busstation 19:29 20:29 21:26 22:26 23:26 0:26 -
Gorredijk, Wetterwille 19:30 20:30 21:27 22:27 23:27 0:27 -
Gorredijk, Kalkovens 19:31 20:31 21:28 22:28 23:28 0:28 -
Gorredijk, Hoofdstraat 19:33 20:33 21:30 22:30 23:30 0:30 -
Gorredijk, De Miente 19:33 20:33 21:30 22:30 23:30 0:30 -
Gorredijk, Kerkzicht 19:34 20:34 21:31 22:31 23:31 0:31 -
Gorredijk, Dekemaleane 19:35 20:35 21:32 22:32 23:32 0:32 -
Langezwaag, Hegedyk 19:36 20:36 21:33 22:33 23:33 0:33 -
Langezwaag, Nieuwevaart 19:37 20:37 21:34 22:34 23:34 0:34 -
Langezwaag, 't Skeane Ein 19:38 20:38 21:35 22:35 23:35 0:35 -
Langezwaag, Langezwaag 19:39 20:39 21:36 22:36 23:36 0:36 -
De Knipe, 't Slúske 19:42 20:42 21:39 22:39 23:39 0:39 -
De Knipe, Tramweg 19:43 20:43 21:40 22:40 23:40 0:40 -
Heerenveen, Veensluis 19:44 20:44 21:41 22:41 23:41 0:41 -
Heerenveen, Industrieterrein 19:47 20:47 21:44 22:44 23:44 0:44 -
Heerenveen, Oost (A32) 19:49 20:49 21:46 22:46 23:46 0:46 -
Heerenveen, Gemeentehuis 19:51 20:51 21:48 22:48 23:48 0:48 -
Heerenveen, BusstationA 19:52 20:52 21:49 22:49 23:49 0:49 -

Alle haltes tonen 7003 7007 7011 7015 7019 7023 7027 7031 7035 7039 7043 7047
Leeuwarden, BusstationV 8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07
Leeuwarden, Beursplein 8:08 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08
Leeuwarden, Blokhuisplein 8:09 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09
Leeuwarden, Bote van Bolswertstraat 8:11 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11
Leeuwarden, De Bleek 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13
Leeuwarden, Anemoonstraat 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14
Leeuwarden, Watertoren 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14
Leeuwarden, Oud Tolhuis 8:15 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15
Groene Ster, Ouddeel 8:19 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19
Groene Ster, Kleine Wielen 8:20 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20
Tytsjerk, Swarteweisein 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22
Hurdegaryp, Stationsweg 8:24 9:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24
Hurdegaryp, Hotel 8:25 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25
Hurdegaryp, Bennemastate 8:26 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26
Hurdegaryp, Langedyk 8:27 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27
Quatrebras, Quatrebras Zuid 8:29 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29
Burgum, Tussendijken 8:32 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32
Burgum, Noordersingel 8:33 9:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33
Burgum, Zwembad 8:35 9:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35
Burgum, Kwekersstrjitte 8:36 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36
Burgum, Gemeentehûs 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37
Sumar, Achterwei 8:40 9:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40
Sumar, Sumarreheide 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42
Sumar, Susterwei 8:44 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44
Nijega, Nijega Rijksweg 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45
Nijega, Dorpshuis 8:46 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46
Nijega, Nijega 8:47 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47
Opeinde, Tsjerkeloane 8:49 9:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49
Opeinde, Kanaelsloane 8:50 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50
Opeinde, Middelbuorren 8:51 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51
Opeinde, Leidyksreed 8:52 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52 19:52
Drachten, Rydwei 8:53 9:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53
Drachten, Nijtap 8:54 9:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:54
Drachten, Burmaniapark 8:55 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55
Drachten, De Folgeren 8:55 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55
Drachten, Het Noord 8:56 9:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56
Drachten, Ringweg 8:57 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57
Drachten, Schuttersveld 8:58 9:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58
Drachten, De Knobben 8:59 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59
Drachten, Langewijk 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Drachten, Zuidkade 9:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01
Drachten, Van KnobelsdorffpleinA 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:04
Drachten, Van KnobelsdorffpleinV 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 20:06
Drachten, Bertilla 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:08
Drachten, Suderheide 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:09
Drachten, Welgelegen 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
Olterterp, Olterterp 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12
Beetsterzwaag, De Horst 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:14
Beetsterzwaag, Lauswolt 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15
Beetsterzwaag, Hoofdstraat 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:16
Beetsterzwaag, Overtuin 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:16
Beetsterzwaag, It Merkelân 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:17
Beetsterzwaag, Koefenne 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18
Lippenhuizen, Tolhuis 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20
Lippenhuizen, Buitenweg 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:22
Lippenhuizen, De Driehoek 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23
Gorredijk, Nijlân 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:25
Gorredijk, Brouwerij 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27
Gorredijk, Trimbeets 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:28
Gorredijk, Busstation 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:29
Gorredijk, Wetterwille 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30
Gorredijk, Kalkovens 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31
Gorredijk, Hoofdstraat 9:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33
Gorredijk, De Miente 9:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33
Gorredijk, Kerkzicht 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:34
Gorredijk, Dekemaleane 9:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35
Langezwaag, Hegedyk 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36 20:36
Langezwaag, Nieuwevaart 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37 20:37
Langezwaag, 't Skeane Ein 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:38
Langezwaag, Langezwaag 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39 20:39
De Knipe, 't Slúske 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 20:42
De Knipe, Tramweg 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43 20:43
Heerenveen, Veensluis 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44 20:44
Heerenveen, Industrieterrein 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47 20:47
Heerenveen, Oost (A32) 9:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49 20:49
Heerenveen, Gemeentehuis 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51 20:51
Heerenveen, BusstationA 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52 19:52 20:52

Alle haltes tonen 7051 7055 7059 7063 7067
Leeuwarden, BusstationV 20:07 21:07 22:07 23:07 0:07
Leeuwarden, Beursplein 20:08 21:08 22:08 23:08 0:08
Leeuwarden, Blokhuisplein 20:09 21:09 22:09 23:09 0:09
Leeuwarden, Bote van Bolswertstraat 20:11 21:11 22:11 23:11 0:11
Leeuwarden, De Bleek 20:13 21:13 22:13 23:13 0:13
Leeuwarden, Anemoonstraat 20:14 21:14 22:14 23:14 0:14
Leeuwarden, Watertoren 20:14 21:14 22:14 23:14 0:14
Leeuwarden, Oud Tolhuis 20:15 21:15 22:15 23:15 0:15
Groene Ster, Ouddeel 20:19 21:19 22:19 23:19 0:19
Groene Ster, Kleine Wielen 20:20 21:20 22:20 23:20 0:20
Tytsjerk, Swarteweisein 20:22 21:22 22:22 23:22 0:22
Hurdegaryp, Stationsweg 20:24 21:24 22:24 23:24 0:24
Hurdegaryp, Hotel 20:25 21:25 22:25 23:25 0:25
Hurdegaryp, Bennemastate 20:26 21:26 22:26 23:26 0:26
Hurdegaryp, Langedyk 20:27 21:27 22:27 23:27 0:27
Quatrebras, Quatrebras Zuid 20:29 21:29 22:29 23:29 0:29
Burgum, Tussendijken 20:32 21:32 22:32 23:32 0:32
Burgum, Noordersingel 20:33 21:33 22:33 23:33 0:33
Burgum, Zwembad 20:35 21:35 22:35 23:35 0:35
Burgum, Kwekersstrjitte 20:36 21:36 22:36 23:36 0:36
Burgum, Gemeentehûs 20:37 21:37 22:37 23:37 0:37
Sumar, Achterwei 20:40 21:40 22:40 23:40 0:40
Sumar, Sumarreheide 20:42 21:42 22:42 23:42 0:42
Sumar, Susterwei 20:44 21:44 22:44 23:44 0:44
Nijega, Nijega Rijksweg 20:45 21:45 22:45 23:45 0:45
Nijega, Dorpshuis 20:46 21:46 22:46 23:46 0:46
Nijega, Nijega 20:47 21:47 22:47 23:47 0:47
Opeinde, Tsjerkeloane 20:49 21:49 22:49 23:49 0:49
Opeinde, Kanaelsloane 20:50 21:50 22:50 23:50 0:50
Opeinde, Middelbuorren 20:51 21:51 22:51 23:51 0:51
Opeinde, Leidyksreed 20:52 21:52 22:52 23:52 0:52
Drachten, Rydwei 20:53 21:53 22:53 23:53 0:53
Drachten, Nijtap 20:54 21:54 22:54 23:54 0:54
Drachten, Burmaniapark 20:55 21:55 22:55 23:55 0:55
Drachten, De Folgeren 20:55 21:55 22:55 23:55 0:55
Drachten, Het Noord 20:56 21:56 22:56 23:56 0:56
Drachten, Ringweg 20:57 21:57 22:57 23:57 0:57
Drachten, Schuttersveld 20:58 21:58 22:58 23:58 0:58
Drachten, De Knobben 20:59 21:59 22:59 23:59 0:59
Drachten, Langewijk 21:00 22:00 23:00 0:00 1:00
Drachten, Zuidkade 21:01 22:01 23:01 0:01 1:01
Drachten, Van KnobelsdorffpleinA 21:04 22:04 23:04 0:04 1:04
Drachten, Van KnobelsdorffpleinV 21:06 22:06 23:06 - -
Drachten, Bertilla 21:08 22:08 23:08 - -
Drachten, Suderheide 21:09 22:09 23:09 - -
Drachten, Welgelegen 21:10 22:10 23:10 - -
Olterterp, Olterterp 21:12 22:12 23:12 - -
Beetsterzwaag, De Horst 21:14 22:14 23:14 - -
Beetsterzwaag, Lauswolt 21:15 22:15 23:15 - -
Beetsterzwaag, Hoofdstraat 21:16 22:16 23:16 - -
Beetsterzwaag, Overtuin 21:16 22:16 23:16 - -
Beetsterzwaag, It Merkelân 21:17 22:17 23:17 - -
Beetsterzwaag, Koefenne 21:18 22:18 23:18 - -
Lippenhuizen, Tolhuis 21:20 22:20 23:20 - -
Lippenhuizen, Buitenweg 21:22 22:22 23:22 - -
Lippenhuizen, De Driehoek 21:23 22:23 23:23 - -
Gorredijk, Nijlân 21:25 22:25 23:25 - -
Gorredijk, Brouwerij 21:27 22:27 23:27 - -
Gorredijk, Trimbeets 21:28 22:28 23:28 - -
Gorredijk, Busstation 21:29 22:29 23:29 - -
Gorredijk, Wetterwille 21:30 22:30 23:30 - -
Gorredijk, Kalkovens 21:31 22:31 23:31 - -
Gorredijk, Hoofdstraat 21:33 22:33 23:33 - -
Gorredijk, De Miente 21:33 22:33 23:33 - -
Gorredijk, Kerkzicht 21:34 22:34 23:34 - -
Gorredijk, Dekemaleane 21:35 22:35 23:35 - -
Langezwaag, Hegedyk 21:36 22:36 23:36 - -
Langezwaag, Nieuwevaart 21:37 22:37 23:37 - -
Langezwaag, 't Skeane Ein 21:38 22:38 23:38 - -
Langezwaag, Langezwaag 21:39 22:39 23:39 - -
De Knipe, 't Slúske 21:42 22:42 23:42 - -
De Knipe, Tramweg 21:43 22:43 23:43 - -
Heerenveen, Veensluis 21:44 22:44 23:44 - -
Heerenveen, Industrieterrein 21:47 22:47 23:47 - -
Heerenveen, Oost (A32) 21:49 22:49 23:49 - -
Heerenveen, Gemeentehuis 21:51 22:51 23:51 - -
Heerenveen, BusstationA 21:52 22:52 23:52 - -

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.