Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Lijn 294: Dieden naar OssPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
9 december 2018
Haltenummer: 
62649510 (Ravenstein, Contre Escarpe)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

De vakantiedienstregeling in 2019: 24 dec. 2018 t/m 4 jan. 2019 (kerstvakantie), 4 t/m 8 maart (voorjaarsvakantie), 29 april t/m 3 mei (meivakantie), 31 mei (dag na hemelvaart) 29 juni t/m 25 aug. (zomervakantie), 14 t/m 18 okt. (herfstvakantie), 23 dec. t/m 3 januari 2020 (kerstvakantie).

Beide Kerstdagen (25 en 26 dec), Nieuwjaarsdag (1 jan.), Paasmaandag (22 april), Hemelvaartsdag (30 mei), en Pinkstermaandag (10 juni), wordt de dienstregeling als op zondag gereden. Op Koningsdag (27 april), wordt de dienstregeling als op zaterdag gereden. Buurtbussen rijden NIET op Koningsdag.

Alle haltes tonen 1002 1006 1010 1014 1018 1022 1026 1030 1034 1038 1042 1046
Dieden, VoorstraatV - 7:29 8:29 - - - - - - - - 17:29
Demen, Osstraat - 7:32 8:32 - - - - - - - - 17:32
Dennenburg, Hoogstraat - 7:34 8:34 - - - - - - - - 17:34
Deursen, Rondestraat - 7:36 8:36 - - - - - - - - 17:36
Deursen, Rechtestraat - 7:37 8:37 - - - - - - - - 17:37
Ravenstein, Schaafdries - 7:41 8:41 - - - - - - - - 17:41
Ravenstein, StationA - 7:42 8:42 - - - - - - - - 17:42
Ravenstein, StationV - 7:44 8:44 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:44
Ravenstein, Schaafdries - 7:46 8:46 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:46
Ravenstein, Contre Escarpe - 7:48 8:48 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:48
Ravenstein, Keurvorstenplein - 7:48 8:48 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:48
Ravenstein, Veersingel - 7:50 8:50 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:50
Neerloon, Loonsestraat - 7:53 8:53 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:53
Overlangel, Kerkstraat - 7:56 8:56 9:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:56
Herpen, Huize Maasland - 8:00 9:00 9:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 18:00
Herpen, Alard van Herpenplein 7:01 8:01 9:01 9:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 18:01
Herpen, Kruisstraat 7:02 8:02 9:02 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 18:02
Herpen, Herperduin - - - 9:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 -
Schaijk, Runstraat - - - 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 -
Schaijk, Molengraaf - - - 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 -
Schaijk, Netjeshof - - - 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 -
Schaijk, Molengraaf - - - 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 -
Schaijk, Runstraat - - - 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 -
Herpen, Herperduin - - - 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 -
Herpen, Café van Brakel 7:04 8:04 9:04 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:04
Herpen, Koolwijksestraat 7:06 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06
Berghem, Overweg 7:08 8:08 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08
Berghem, Runselstraat 7:09 8:09 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09
Berghem, Oosterdstraat 7:10 8:10 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10
Berghem, Willandstraat 7:11 8:11 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11
Berghem, Rijstveld 7:11 8:11 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11
Berghem, Knolgroenveld 7:12 8:12 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12
Berghem, Koolzaadweg 7:13 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13
Berghem, Zevenbergseweg 7:14 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14
Berghem, Osseweg 7:15 8:15 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15
Oss, Goudplevier 7:16 8:16 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16
Oss, Hagelkruisstraat 7:17 8:17 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17
Oss, Kardinaal de Jongstraat 7:18 8:18 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18
Oss, Oostwal 7:21 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21
Oss, Centraal StationA 7:22 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22

Alle haltes tonen 1002 1006 1010 1014 1018 1022 1026 1030 1034 1038 1042 1046
Dieden, VoorstraatV - 7:29 8:29 - - - - - - - - 17:29
Demen, Osstraat - 7:32 8:32 - - - - - - - - 17:32
Dennenburg, Hoogstraat - 7:34 8:34 - - - - - - - - 17:34
Deursen, Rondestraat - 7:36 8:36 - - - - - - - - 17:36
Deursen, Rechtestraat - 7:37 8:37 - - - - - - - - 17:37
Ravenstein, Schaafdries - 7:41 8:41 - - - - - - - - 17:41
Ravenstein, StationA - 7:42 8:42 - - - - - - - - 17:42
Ravenstein, StationV - 7:44 8:44 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:44
Ravenstein, Schaafdries - 7:46 8:46 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:46
Ravenstein, Contre Escarpe - 7:48 8:48 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:48
Ravenstein, Keurvorstenplein - 7:48 8:48 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:48
Ravenstein, Veersingel - 7:50 8:50 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:50
Neerloon, Loonsestraat - 7:53 8:53 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:53
Overlangel, Kerkstraat - 7:56 8:56 9:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:56
Herpen, Huize Maasland - 8:00 9:00 9:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 18:00
Herpen, Alard van Herpenplein 7:01 8:01 9:01 9:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 18:01
Herpen, Kruisstraat 7:02 8:02 9:02 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 18:02
Herpen, Herperduin - - - 9:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 -
Schaijk, Runstraat - - - 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 -
Schaijk, Molengraaf - - - 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 -
Schaijk, Netjeshof - - - 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 -
Schaijk, Molengraaf - - - 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 -
Schaijk, Runstraat - - - 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 -
Herpen, Herperduin - - - 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 -
Herpen, Café van Brakel 7:04 8:04 9:04 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:04
Herpen, Koolwijksestraat 7:06 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06
Berghem, Overweg 7:08 8:08 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08
Berghem, Runselstraat 7:09 8:09 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09
Berghem, Oosterdstraat 7:10 8:10 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10
Berghem, Willandstraat 7:11 8:11 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11
Berghem, Rijstveld 7:11 8:11 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11
Berghem, Knolgroenveld 7:12 8:12 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12
Berghem, Koolzaadweg 7:13 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13
Berghem, Zevenbergseweg 7:14 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14
Berghem, Osseweg 7:15 8:15 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15
Oss, Goudplevier 7:16 8:16 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16
Oss, Hagelkruisstraat 7:17 8:17 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17
Oss, Kardinaal de Jongstraat 7:18 8:18 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18
Oss, Oostwal 7:21 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21
Oss, Centraal StationA 7:22 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.