Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling Kies regio

Vanwege het coronavirus heeft de Rijksoverheid diverse maatregelen getroffen. Als gevolg hiervan zijn er enkele wijzigingen in de dienstregeling. Plan je reis niet te vroeg van tevoren, tot een uur voor vertrek kunnen er eventueel nog aanpassingen plaatsvinden.
Klik hier om te controleren of er wijzigingen zijn voor je reis.

Lijn 361: Schiphol Airport naar SassenheimPrinten

Ingangsdatum: 
9 mei 2021
Haltenummer: 
57330223 (Schiphol, Airport/Plaza)
OV Reisinformatie: 
0800 0232545
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Vakanties:Kerstvakantie: 21 december t/m 31 december 2020.Zomervakantie: 12 juli t/m 27 augustus 2021.Herfstvakantie 18 oktober tm 22 oktober 2021.

Op Koningsdag (27 april) wordt de dienstregeling gereden als op zaterdag. Op Hemelvaartsdag (13 mei), 2e Pinksterdag (24 mei) en 1e Kerstdag (25 dec) wordt de dienstregeling gereden als op zondag. Dag na Hemelvaart (14 mei) wordt de dienstregeling gereden als op een werkdag. Op oudejaarsavond eindigt de dienstregeling rond 20:00 uur. Alle ritten welke na 20:00 uur vertrekken vanaf de beginhalte zullen niet meer rijden.

Alle haltes tonen 1002 1004 1006 1008 1010 1012 1014 1016 1018 1020 1022 1024
Schiphol, AirportV 6:01 6:27 6:56 7:23 7:59 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 6:02 6:28 6:57 7:24 8:00 8:31 9:01 9:31 10:01 10:31 11:01 11:31
Hoofddorp, De Hoek 6:05 6:31 7:00 7:27 8:03 8:34 9:04 9:34 10:04 10:34 11:04 11:34
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 6:10 6:36 7:06 7:33 8:09 8:40 9:10 9:40 10:10 10:40 11:10 11:40
Nieuw-Vennep, Getsewoud-Zuid/N207 6:17 6:43 7:13 7:40 8:16 8:47 9:17 9:47 10:17 10:47 11:17 11:47
Hillegom, Steenfabriek 6:23 6:49 7:19 7:46 8:22 8:53 9:23 9:53 10:23 10:53 11:23 11:53
Lisse, De Nachtegaal 6:25 6:51 7:21 7:48 8:24 8:55 9:25 9:55 10:25 10:55 11:25 11:55
Lisse, Vreewijk 6:27 6:53 7:23 7:50 8:26 8:57 9:27 9:57 10:27 10:57 11:27 11:57
Lisse, Sportlaan 6:29 6:55 7:25 7:52 8:28 8:59 9:29 9:59 10:29 10:59 11:29 11:59
Lisse, Nassaupark 6:29 6:55 7:25 7:52 8:28 8:59 9:29 9:59 10:29 10:59 11:29 11:59
Lisse, Centrum 6:31 6:57 7:27 7:54 8:30 9:01 9:31 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01
Lisse, Uitermeer 6:33 6:59 7:29 7:56 8:32 9:03 9:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03
Lisse, Hannie Schaftlaan 6:34 7:00 7:30 7:57 8:33 9:04 9:34 10:04 10:34 11:04 11:34 12:04
Lisse, Anna Blamandreef 6:35 7:01 7:31 7:58 8:34 9:05 9:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05
Lisse, Engelenbuurt 6:37 7:04 7:34 8:01 8:37 9:08 9:38 10:08 10:38 11:08 11:38 12:08
Lisse, Beekbrug 6:38 7:06 7:36 8:03 8:39 9:10 9:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10
Sassenheim, van Pallandtlaan 6:39 7:07 7:37 8:04 8:40 9:11 9:41 10:11 10:41 11:11 11:41 12:11
Sassenheim, Parklaan 6:42 7:10 7:40 8:07 8:42 9:13 9:43 10:13 10:43 11:13 11:43 12:13
Sassenheim, Raadhuis 6:44 7:12 7:42 8:09 8:44 9:15 9:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15
Sassenheim, Zuiderstraat 6:45 7:15 7:45 8:12 8:45 9:16 9:46 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16
Sassenheim, StationA 6:48 7:18 7:48 8:15 8:48 9:19 9:49 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19

Alle haltes tonen 1026 1028 1030 1032 1034 1036 1038 1040 1042 1044 1046 1048
Schiphol, AirportV 12:00 12:30 13:00 13:30 13:59 14:24 14:48 15:15 15:45 16:21 16:57 17:28
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 12:01 12:31 13:01 13:31 14:00 14:25 14:49 15:16 15:46 16:22 16:58 17:29
Hoofddorp, De Hoek 12:04 12:34 13:04 13:34 14:03 14:28 14:52 15:19 15:49 16:25 17:01 17:32
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 12:10 12:40 13:10 13:40 14:09 14:34 14:58 15:26 15:56 16:32 17:08 17:39
Nieuw-Vennep, Getsewoud-Zuid/N207 12:17 12:47 13:17 13:47 14:16 14:41 15:05 15:34 16:04 16:40 17:16 17:47
Hillegom, Steenfabriek 12:23 12:53 13:23 13:53 14:22 14:47 15:11 15:41 16:11 16:47 17:23 17:54
Lisse, De Nachtegaal 12:25 12:55 13:25 13:55 14:24 14:49 15:13 15:43 16:13 16:49 17:25 17:56
Lisse, Vreewijk 12:27 12:57 13:27 13:57 14:26 14:51 15:15 15:45 16:15 16:51 17:27 17:58
Lisse, Sportlaan 12:29 12:59 13:29 13:59 14:28 14:53 15:17 15:47 16:17 16:53 17:29 18:00
Lisse, Nassaupark 12:29 12:59 13:29 13:59 14:28 14:53 15:17 15:47 16:17 16:53 17:29 18:00
Lisse, Centrum 12:31 13:01 13:31 14:01 14:30 14:55 15:19 15:49 16:19 16:55 17:31 18:02
Lisse, Uitermeer 12:33 13:03 13:33 14:03 14:32 14:57 15:21 15:51 16:21 16:57 17:33 18:04
Lisse, Hannie Schaftlaan 12:34 13:04 13:34 14:04 14:33 14:58 15:22 15:52 16:22 16:58 17:34 18:05
Lisse, Anna Blamandreef 12:35 13:05 13:35 14:05 14:34 14:59 15:23 15:53 16:23 16:59 17:35 18:06
Lisse, Engelenbuurt 12:38 13:08 13:38 14:08 14:37 15:02 15:26 15:56 16:26 17:02 17:38 18:09
Lisse, Beekbrug 12:40 13:10 13:40 14:10 14:39 15:04 15:28 15:58 16:28 17:04 17:40 18:11
Sassenheim, van Pallandtlaan 12:41 13:11 13:41 14:11 14:40 15:05 15:29 15:59 16:29 17:05 17:41 18:12
Sassenheim, Parklaan 12:43 13:13 13:43 14:13 14:42 15:07 15:32 16:02 16:32 17:08 17:44 18:15
Sassenheim, Raadhuis 12:45 13:15 13:45 14:15 14:44 15:09 15:34 16:04 16:34 17:10 17:46 18:17
Sassenheim, Zuiderstraat 12:46 13:16 13:46 14:16 14:45 15:10 15:37 16:07 16:37 17:13 17:49 18:20
Sassenheim, StationA 12:49 13:19 13:49 14:19 14:48 15:13 15:40 16:10 16:40 17:16 17:52 18:23

Alle haltes tonen 1050 1052 1054 1056 1058 1060 1062 1064a
Schiphol, AirportV 17:58 18:28 18:58 19:28 20:28 21:34 22:34 23:00
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 17:59 18:29 18:59 19:29 20:29 21:35 22:35 23:01
Hoofddorp, De Hoek 18:02 18:32 19:02 19:32 20:32 21:38 22:38 23:04
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 18:09 18:39 19:07 19:37 20:37 21:43 22:43 23:09
Nieuw-Vennep, Getsewoud-Zuid/N207 18:17 18:47 19:14 19:44 20:44 21:50 22:50 23:16
Hillegom, Steenfabriek 18:24 18:54 19:20 19:50 20:50 21:56 22:56 23:22
Lisse, De Nachtegaal 18:26 18:56 19:22 19:52 20:52 21:58 22:58 23:24
Lisse, Vreewijk 18:28 18:58 19:24 19:54 20:54 22:00 23:00 23:26
Lisse, Sportlaan 18:30 19:00 19:25 19:55 20:55 22:01 23:01 23:27
Lisse, Nassaupark 18:30 19:00 19:25 19:55 20:55 22:01 23:01 23:27
Lisse, Centrum 18:32 19:02 19:27 19:57 20:57 22:03 23:03 23:29
Lisse, Uitermeer 18:34 19:04 19:29 19:59 20:59 22:05 23:05 23:31
Lisse, Hannie Schaftlaan 18:35 19:05 19:30 20:00 21:00 22:06 23:06 23:32
Lisse, Anna Blamandreef 18:36 19:06 19:31 20:01 21:01 22:07 23:07 23:33
Lisse, Engelenbuurt 18:39 19:08 19:33 20:03 21:03 22:09 23:09 23:35
Lisse, Beekbrug 18:41 19:09 19:34 20:04 21:04 22:10 23:10 23:36
Sassenheim, van Pallandtlaan 18:42 19:10 19:35 20:05 21:05 22:11 23:11 23:37
Sassenheim, Parklaan 18:45 19:13 19:38 20:08 21:08 22:14 23:14 23:40
Sassenheim, Raadhuis 18:47 19:15 19:40 20:10 21:10 22:16 23:16 23:42
Sassenheim, Zuiderstraat 18:50 19:16 19:41 20:11 21:11 22:17 23:17 23:43
Sassenheim, StationA 18:53 19:19 19:44 20:14 21:14 22:20 23:20 23:46

a: Rijdt NIET door als Qliner 385 naar Noordwijk, Pickeplein.

Alle haltes tonen 8002 8004 8006 8008 8010 8012a 8014 8016 8018 8020 8022 8024
Schiphol, AirportV 6:01 6:27 6:56 7:23 7:59 8:30 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 13:59
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 6:02 6:28 6:57 7:24 8:00 8:31 9:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:00
Hoofddorp, De Hoek 6:05 6:31 7:00 7:27 8:03 8:34 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:03
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 6:10 6:36 7:06 7:33 8:09 8:40 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:09
Nieuw-Vennep, Getsewoud-Zuid/N207 6:17 6:43 7:13 7:40 8:16 8:47 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:16
Hillegom, Steenfabriek 6:23 6:49 7:19 7:46 8:22 8:53 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:22
Lisse, De Nachtegaal 6:25 6:51 7:21 7:48 8:24 8:55 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:24
Lisse, Vreewijk 6:27 6:53 7:23 7:50 8:26 8:57 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:26
Lisse, Sportlaan 6:29 6:55 7:25 7:52 8:28 8:59 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:28
Lisse, Nassaupark 6:29 6:55 7:25 7:52 8:28 8:59 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:28
Lisse, Centrum 6:31 6:57 7:27 7:54 8:30 9:01 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:30
Lisse, Uitermeer 6:33 6:59 7:29 7:56 8:32 9:03 9:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:32
Lisse, Hannie Schaftlaan 6:34 7:00 7:30 7:57 8:33 9:04 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:33
Lisse, Anna Blamandreef 6:35 7:01 7:31 7:58 8:34 9:05 9:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:34
Lisse, Engelenbuurt 6:37 7:04 7:34 8:01 8:37 9:08 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:37
Lisse, Beekbrug 6:38 7:06 7:36 8:03 8:39 9:10 9:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:39
Sassenheim, van Pallandtlaan 6:39 7:07 7:37 8:04 8:40 9:11 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:40
Sassenheim, Parklaan 6:42 7:10 7:40 8:07 8:42 9:13 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:42
Sassenheim, Raadhuis 6:44 7:12 7:42 8:09 8:44 9:15 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:44
Sassenheim, Zuiderstraat 6:45 7:15 7:45 8:12 8:45 9:16 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:45
Sassenheim, StationA 6:48 7:18 7:48 8:15 8:48 9:19 9:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:48

a: Rijdt NIET door als Qliner 385 naar Noordwijk, Pickeplein.

Alle haltes tonen 8026 8028 8030 8032 8034 8036 8038 8040 8042 8044 8046 8048
Schiphol, AirportV 14:48 15:15 15:45 16:21 16:57 17:28 17:58 18:28 18:58 19:28 20:28 21:34
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 14:49 15:16 15:46 16:22 16:58 17:29 17:59 18:29 18:59 19:29 20:29 21:35
Hoofddorp, De Hoek 14:52 15:19 15:49 16:25 17:01 17:32 18:02 18:32 19:02 19:32 20:32 21:38
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 14:58 15:26 15:56 16:32 17:08 17:39 18:09 18:39 19:07 19:37 20:37 21:43
Nieuw-Vennep, Getsewoud-Zuid/N207 15:05 15:34 16:04 16:40 17:16 17:47 18:17 18:47 19:14 19:44 20:44 21:50
Hillegom, Steenfabriek 15:11 15:41 16:11 16:47 17:23 17:54 18:24 18:54 19:20 19:50 20:50 21:56
Lisse, De Nachtegaal 15:13 15:43 16:13 16:49 17:25 17:56 18:26 18:56 19:22 19:52 20:52 21:58
Lisse, Vreewijk 15:15 15:45 16:15 16:51 17:27 17:58 18:28 18:58 19:24 19:54 20:54 22:00
Lisse, Sportlaan 15:17 15:47 16:17 16:53 17:29 18:00 18:30 19:00 19:25 19:55 20:55 22:01
Lisse, Nassaupark 15:17 15:47 16:17 16:53 17:29 18:00 18:30 19:00 19:25 19:55 20:55 22:01
Lisse, Centrum 15:19 15:49 16:19 16:55 17:31 18:02 18:32 19:02 19:27 19:57 20:57 22:03
Lisse, Uitermeer 15:21 15:51 16:21 16:57 17:33 18:04 18:34 19:04 19:29 19:59 20:59 22:05
Lisse, Hannie Schaftlaan 15:22 15:52 16:22 16:58 17:34 18:05 18:35 19:05 19:30 20:00 21:00 22:06
Lisse, Anna Blamandreef 15:23 15:53 16:23 16:59 17:35 18:06 18:36 19:06 19:31 20:01 21:01 22:07
Lisse, Engelenbuurt 15:26 15:56 16:26 17:02 17:38 18:09 18:39 19:08 19:33 20:03 21:03 22:09
Lisse, Beekbrug 15:28 15:58 16:28 17:04 17:40 18:11 18:41 19:09 19:34 20:04 21:04 22:10
Sassenheim, van Pallandtlaan 15:29 15:59 16:29 17:05 17:41 18:12 18:42 19:10 19:35 20:05 21:05 22:11
Sassenheim, Parklaan 15:32 16:02 16:32 17:08 17:44 18:15 18:45 19:13 19:38 20:08 21:08 22:14
Sassenheim, Raadhuis 15:34 16:04 16:34 17:10 17:46 18:17 18:47 19:15 19:40 20:10 21:10 22:16
Sassenheim, Zuiderstraat 15:37 16:07 16:37 17:13 17:49 18:20 18:50 19:16 19:41 20:11 21:11 22:17
Sassenheim, StationA 15:40 16:10 16:40 17:16 17:52 18:23 18:53 19:19 19:44 20:14 21:14 22:20

a: Rijdt NIET door als Qliner 385 naar Noordwijk, Pickeplein.

Alle haltes tonen 8050 8052a
Schiphol, AirportV 22:34 23:00
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 22:35 23:01
Hoofddorp, De Hoek 22:38 23:04
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 22:43 23:09
Nieuw-Vennep, Getsewoud-Zuid/N207 22:50 23:16
Hillegom, Steenfabriek 22:56 23:22
Lisse, De Nachtegaal 22:58 23:24
Lisse, Vreewijk 23:00 23:26
Lisse, Sportlaan 23:01 23:27
Lisse, Nassaupark 23:01 23:27
Lisse, Centrum 23:03 23:29
Lisse, Uitermeer 23:05 23:31
Lisse, Hannie Schaftlaan 23:06 23:32
Lisse, Anna Blamandreef 23:07 23:33
Lisse, Engelenbuurt 23:09 23:35
Lisse, Beekbrug 23:10 23:36
Sassenheim, van Pallandtlaan 23:11 23:37
Sassenheim, Parklaan 23:14 23:40
Sassenheim, Raadhuis 23:16 23:42
Sassenheim, Zuiderstraat 23:17 23:43
Sassenheim, StationA 23:20 23:46

a: Rijdt NIET door als Qliner 385 naar Noordwijk, Pickeplein.

Alle haltes tonen 6002 6004 6006 6008 6010 6012 6014 6016 6018 6020 6022 6024
Schiphol, AirportV - 6:27 7:27 8:27 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27
Schiphol, P12/Vrachtgebouw - 6:28 7:28 8:28 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28
Hoofddorp, De Hoek - 6:31 7:31 8:31 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 - 6:36 7:36 8:36 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36
Nieuw-Vennep, Getsewoud-Zuid/N207 - 6:43 7:43 8:43 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43
Hillegom, Steenfabriek - 6:49 7:49 8:49 9:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49
Lisse, De Nachtegaal 5:51 6:51 7:51 8:51 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51
Lisse, Vreewijk 5:53 6:53 7:53 8:53 9:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53
Lisse, Sportlaan 5:55 6:55 7:55 8:55 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55
Lisse, Nassaupark 5:55 6:55 7:55 8:55 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55
Lisse, Centrum 5:57 6:57 7:57 8:57 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57
Lisse, Uitermeer 5:59 6:59 7:59 8:59 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59
Lisse, Hannie Schaftlaan 6:00 7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00
Lisse, Anna Blamandreef 6:01 7:01 8:01 9:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01
Lisse, Engelenbuurt 6:03 7:03 8:03 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03
Lisse, Beekbrug 6:04 7:04 8:04 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04
Sassenheim, van Pallandtlaan 6:05 7:05 8:05 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05
Sassenheim, Parklaan 6:08 7:08 8:08 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08
Sassenheim, Raadhuis 6:10 7:10 8:10 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10
Sassenheim, Zuiderstraat 6:13 7:13 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13
Sassenheim, StationA 6:16 7:16 8:16 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16

Alle haltes tonen 6026 6028 6030 6032 6034 6036 6038
Schiphol, AirportV 17:27 18:34 19:34 20:34 21:33 22:33 23:33
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 17:28 18:35 19:35 20:35 21:34 22:34 23:34
Hoofddorp, De Hoek 17:31 18:38 19:38 20:38 21:37 22:37 23:37
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 17:36 18:43 19:43 20:43 21:42 22:42 23:42
Nieuw-Vennep, Getsewoud-Zuid/N207 17:43 18:50 19:50 20:50 21:49 22:49 23:49
Hillegom, Steenfabriek 17:49 18:56 19:56 20:56 21:55 22:55 23:55
Lisse, De Nachtegaal 17:51 18:58 19:58 20:58 21:57 22:57 23:57
Lisse, Vreewijk 17:53 19:00 20:00 21:00 21:59 22:59 23:59
Lisse, Sportlaan 17:55 19:01 20:01 21:01 22:00 23:00 0:00
Lisse, Nassaupark 17:55 19:01 20:01 21:01 22:00 23:00 0:00
Lisse, Centrum 17:57 19:03 20:03 21:03 22:02 23:02 0:02
Lisse, Uitermeer 17:59 19:05 20:05 21:05 22:04 23:04 0:04
Lisse, Hannie Schaftlaan 18:00 19:06 20:06 21:06 22:05 23:05 0:05
Lisse, Anna Blamandreef 18:01 19:07 20:07 21:07 22:06 23:06 0:06
Lisse, Engelenbuurt 18:03 19:09 20:09 21:09 22:08 23:08 0:08
Lisse, Beekbrug 18:04 19:10 20:10 21:10 22:09 23:09 0:09
Sassenheim, van Pallandtlaan 18:05 19:11 20:11 21:11 22:10 23:10 0:10
Sassenheim, Parklaan 18:08 19:14 20:14 21:14 22:13 23:13 0:13
Sassenheim, Raadhuis 18:10 19:16 20:16 21:16 22:15 23:15 0:15
Sassenheim, Zuiderstraat 18:13 19:17 20:17 21:17 22:16 23:16 0:16
Sassenheim, StationA 18:16 19:20 20:20 21:20 22:19 23:19 0:19

Alle haltes tonen 7002a 7004 7006 7008 7010 7012 7014 7016 7018 7020 7022 7024
Schiphol, AirportV 5:57 7:32 8:32 9:33 10:33 11:33 12:33 13:34 14:34 15:34 16:34 17:35
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 5:58 7:33 8:33 9:34 10:34 11:34 12:34 13:35 14:35 15:35 16:35 17:36
Hoofddorp, De Hoek 6:01 7:36 8:36 9:37 10:37 11:37 12:37 13:38 14:38 15:38 16:38 17:39
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 6:06 7:41 8:41 9:42 10:42 11:42 12:42 13:43 14:43 15:43 16:43 17:44
Nieuw-Vennep, Getsewoud-Zuid/N207 6:13 7:48 8:48 9:49 10:49 11:49 12:49 13:50 14:50 15:50 16:50 17:51
Hillegom, Steenfabriek 6:19 7:54 8:54 9:55 10:55 11:55 12:55 13:56 14:56 15:56 16:56 17:57
Lisse, De Nachtegaal 6:20 7:55 8:55 9:56 10:56 11:56 12:56 13:57 14:57 15:57 16:57 17:58
Lisse, Vreewijk 6:22 7:57 8:57 9:58 10:58 11:58 12:58 13:59 14:59 15:59 16:59 18:00
Lisse, Sportlaan 6:24 7:59 8:59 10:00 11:00 12:00 13:00 14:01 15:01 16:01 17:01 18:02
Lisse, Nassaupark 6:24 7:59 8:59 10:00 11:00 12:00 13:00 14:01 15:01 16:01 17:01 18:02
Lisse, Centrum 6:26 8:01 9:01 10:02 11:02 12:02 13:02 14:03 15:03 16:03 17:03 18:04
Lisse, Uitermeer 6:28 8:03 9:03 10:04 11:04 12:04 13:04 14:05 15:05 16:05 17:05 18:06
Lisse, Hannie Schaftlaan 6:29 8:04 9:04 10:05 11:05 12:05 13:05 14:06 15:06 16:06 17:06 18:07
Lisse, Anna Blamandreef 6:30 8:05 9:05 10:06 11:06 12:06 13:06 14:07 15:07 16:07 17:07 18:08
Lisse, Engelenbuurt 6:32 8:07 9:07 10:08 11:08 12:08 13:08 14:09 15:09 16:09 17:09 18:10
Lisse, Beekbrug 6:33 8:08 9:08 10:09 11:09 12:09 13:09 14:10 15:10 16:10 17:10 18:11
Sassenheim, van Pallandtlaan 6:34 8:09 9:09 10:10 11:10 12:10 13:10 14:11 15:11 16:11 17:11 18:12
Sassenheim, Parklaan 6:36 8:11 9:11 10:12 11:12 12:12 13:12 14:13 15:13 16:13 17:13 18:14
Sassenheim, Raadhuis 6:38 8:13 9:13 10:14 11:14 12:14 13:14 14:15 15:15 16:15 17:15 18:16
Sassenheim, Zuiderstraat 6:39 8:14 9:14 10:15 11:15 12:15 13:15 14:16 15:16 16:16 17:16 18:17
Sassenheim, StationA 6:42 8:17 9:17 10:18 11:18 12:18 13:18 14:19 15:19 16:19 17:19 18:20

a: Rijdt NIET door als Qliner 385 naar Noordwijk, Pickeplein.

Alle haltes tonen 7026 7028 7030 7032 7034 7036a
Schiphol, AirportV 18:37 19:37 20:37 21:37 22:37 23:37
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 18:38 19:38 20:38 21:38 22:38 23:38
Hoofddorp, De Hoek 18:41 19:41 20:41 21:41 22:41 23:41
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 18:46 19:46 20:46 21:46 22:46 23:46
Nieuw-Vennep, Getsewoud-Zuid/N207 18:53 19:53 20:53 21:53 22:53 23:53
Hillegom, Steenfabriek 18:58 19:58 20:58 21:58 22:58 23:58
Lisse, De Nachtegaal 18:59 19:59 20:59 21:59 22:59 23:59
Lisse, Vreewijk 19:01 20:01 21:01 22:01 23:01 0:01
Lisse, Sportlaan 19:02 20:02 21:02 22:02 23:02 0:02
Lisse, Nassaupark 19:02 20:02 21:02 22:02 23:02 0:02
Lisse, Centrum 19:04 20:04 21:04 22:04 23:04 0:04
Lisse, Uitermeer 19:06 20:06 21:06 22:06 23:06 0:06
Lisse, Hannie Schaftlaan 19:07 20:07 21:07 22:07 23:07 0:07
Lisse, Anna Blamandreef 19:08 20:08 21:08 22:08 23:08 0:08
Lisse, Engelenbuurt 19:10 20:10 21:10 22:10 23:10 0:10
Lisse, Beekbrug 19:11 20:11 21:11 22:11 23:11 0:11
Sassenheim, van Pallandtlaan 19:12 20:12 21:12 22:12 23:12 0:12
Sassenheim, Parklaan 19:13 20:13 21:13 22:13 23:13 0:13
Sassenheim, Raadhuis 19:15 20:15 21:15 22:15 23:15 0:15
Sassenheim, Zuiderstraat 19:16 20:16 21:16 22:16 23:16 0:16
Sassenheim, StationA 19:19 20:19 21:19 22:19 23:19 0:19

a: Rijdt NIET door als Qliner 385 naar Noordwijk, Pickeplein.

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.