Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Lijn 361: Schiphol Airport naar SassenheimPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
11 december 2016
Haltenummer: 
57330223 (Schiphol, Airport)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Vakanties 2017: 27 dec. 2016 t/m 6 jan. 2017 (Kerstvakantie Midden Holland), 3 juli t/m 18 augustus (zomervakantie)

1e en 2e Kerstdag (25 en 26 dec.), Nieuwjaarsdag (1 jan.), 2e Paasdag (17 April), Hemelvaartsdag (25 mei), 2e Pinksterdag (5 juni) wordt de dienstregeling gereden als op zondag. Koningsdag (27 april) wordt gereden als op zaterdag.

Alle haltes tonen 1002 1004 1006 1008 1010 1012 1014 1016 1018 1020 1022 1024
Schiphol, AirportV 5:59 6:29 6:59 7:29 7:59 8:29 8:59 9:28 9:58 10:28 10:58 11:28
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 6:01 6:31 7:01 7:31 8:01 8:31 9:01 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30
De Hoek, De Hoek 6:03 6:34 7:04 7:34 8:04 8:34 9:04 9:33 10:03 10:33 11:03 11:33
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 6:08 6:39 7:09 7:39 8:09 8:39 9:09 9:38 10:08 10:38 11:08 11:38
Nieuw-Vennep, Getsewoud-Zuid/N207 6:16 6:47 7:17 7:47 8:17 8:47 9:17 9:46 10:16 10:46 11:16 11:46
Hillegom, Steenfabriek 6:22 6:53 7:23 7:53 8:23 8:53 9:23 9:52 10:22 10:52 11:22 11:52
Lisse, De Nachtegaal 6:23 6:54 7:24 7:54 8:24 8:54 9:24 9:53 10:23 10:53 11:23 11:53
Lisse, Vreewijk 6:25 6:56 7:26 7:56 8:26 8:56 9:26 9:55 10:25 10:55 11:25 11:55
Lisse, Sportlaan 6:26 6:57 7:27 7:57 8:27 8:57 9:27 9:56 10:26 10:56 11:26 11:56
Lisse, Nassaupark 6:27 6:58 7:28 7:58 8:28 8:58 9:28 9:57 10:27 10:57 11:27 11:57
Lisse, Hyacinthenstraat 6:28 6:59 7:29 7:59 8:29 8:59 9:29 9:58 10:28 10:58 11:28 11:58
Lisse, Uitermeer 6:30 7:01 7:31 8:01 8:31 9:01 9:31 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00
Lisse, Hannie Schaftlaan 6:32 7:03 7:33 8:03 8:33 9:03 9:33 10:02 10:32 11:02 11:32 12:02
Lisse, Anna Blamandreef 6:33 7:04 7:34 8:04 8:34 9:04 9:34 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03
Lisse, Engelenbuurt 6:35 7:06 7:36 8:06 8:36 9:06 9:36 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05
Lisse, Beekbrug 6:37 7:08 7:38 8:08 8:38 9:08 9:38 10:07 10:37 11:07 11:37 12:07
Sassenheim, van Pallandtlaan 6:38 7:09 7:39 8:09 8:39 9:09 9:39 10:08 10:38 11:08 11:38 12:08
Sassenheim, Parklaan 6:40 7:11 7:41 8:11 8:41 9:11 9:41 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10
Sassenheim, Raadhuis 6:42 7:13 7:43 8:13 8:43 9:13 9:43 10:12 10:42 11:12 11:42 12:12
Sassenheim, Zuiderstraat 6:44 7:15 7:45 8:15 8:45 9:15 9:45 10:14 10:44 11:14 11:44 12:14
Sassenheim, StationA 6:47 7:18 7:48 8:18 8:48 9:18 9:48 10:17 10:47 11:17 11:47 12:17

Alle haltes tonen 1026 1028 1030 1032 1034 1036 1038 1040 1042 1044 1046 1048
Schiphol, AirportV 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30
De Hoek, De Hoek 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:08 16:38 17:08 17:38
Nieuw-Vennep, Getsewoud-Zuid/N207 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16 17:46
Hillegom, Steenfabriek 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52
Lisse, De Nachtegaal 12:23 12:53 13:23 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53
Lisse, Vreewijk 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55
Lisse, Sportlaan 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56
Lisse, Nassaupark 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57
Lisse, Hyacinthenstraat 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28 17:58
Lisse, Uitermeer 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00
Lisse, Hannie Schaftlaan 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32 18:02
Lisse, Anna Blamandreef 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03
Lisse, Engelenbuurt 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05
Lisse, Beekbrug 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:07
Sassenheim, van Pallandtlaan 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:08 16:38 17:08 17:38 18:08
Sassenheim, Parklaan 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10
Sassenheim, Raadhuis 12:42 13:12 13:42 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42 18:12
Sassenheim, Zuiderstraat 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14 17:44 18:14
Sassenheim, StationA 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47 18:17

Alle haltes tonen 1050 1052 1054 1058 1062 1066 1068
Schiphol, AirportV 17:58 18:28 18:58 19:28 20:28 21:28 22:28
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 18:00 18:30 19:00 19:30 20:30 21:30 22:30
De Hoek, De Hoek 18:03 18:33 19:02 19:32 20:32 21:32 22:32
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 18:08 18:38 19:07 19:37 20:37 21:37 22:37
Nieuw-Vennep, Getsewoud-Zuid/N207 18:16 18:46 19:15 19:45 20:45 21:45 22:45
Hillegom, Steenfabriek 18:22 18:52 19:21 19:51 20:51 21:51 22:51
Lisse, De Nachtegaal 18:23 18:53 19:22 19:52 20:52 21:52 22:52
Lisse, Vreewijk 18:25 18:55 19:24 19:54 20:54 21:54 22:54
Lisse, Sportlaan 18:26 18:56 19:25 19:55 20:55 21:55 22:55
Lisse, Nassaupark 18:27 18:57 19:26 19:56 20:56 21:56 22:56
Lisse, Hyacinthenstraat 18:28 18:58 19:27 19:57 20:57 21:57 22:57
Lisse, Uitermeer 18:30 19:00 19:29 19:59 20:59 21:59 22:59
Lisse, Hannie Schaftlaan 18:32 19:01 19:30 20:00 21:00 22:00 23:00
Lisse, Anna Blamandreef 18:33 19:02 19:31 20:01 21:01 22:01 23:01
Lisse, Engelenbuurt 18:35 19:04 19:33 20:03 21:03 22:03 23:03
Lisse, Beekbrug 18:37 19:06 19:35 20:05 21:05 22:05 23:05
Sassenheim, van Pallandtlaan 18:38 19:07 19:36 20:06 21:06 22:06 23:06
Sassenheim, Parklaan 18:40 19:09 19:38 20:08 21:08 22:08 23:08
Sassenheim, Raadhuis 18:42 19:11 19:40 20:10 21:10 22:10 23:10
Sassenheim, Zuiderstraat 18:44 19:13 19:42 20:12 21:12 22:12 23:12
Sassenheim, StationA 18:47 19:16 19:45 20:15 21:15 22:15 23:15

Alle haltes tonen 6002 6004 6006 6008 6010 6012 6014 6016 6018 6020 6022 6024
Schiphol, AirportV - 6:27 7:27 8:27 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27
Schiphol, P12/Vrachtgebouw - 6:29 7:29 8:29 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29
De Hoek, De Hoek - 6:31 7:31 8:31 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 - 6:37 7:37 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37
Nieuw-Vennep, Getsewoud-Zuid/N207 - 6:45 7:45 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45
Hillegom, Steenfabriek - 6:51 7:51 8:51 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51
Lisse, De Nachtegaal 5:53 6:53 7:53 8:53 9:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53
Lisse, Vreewijk 5:55 6:55 7:55 8:55 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55
Lisse, Sportlaan 5:56 6:56 7:56 8:56 9:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56
Lisse, Nassaupark 5:57 6:57 7:57 8:57 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57
Lisse, Hyacinthenstraat 5:58 6:58 7:58 8:58 9:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58
Lisse, Uitermeer 6:00 7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00
Lisse, Hannie Schaftlaan 6:02 7:02 8:02 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02
Lisse, Anna Blamandreef 6:03 7:03 8:03 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03
Lisse, Engelenbuurt 6:05 7:05 8:05 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05
Lisse, Beekbrug 6:06 7:06 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06
Sassenheim, van Pallandtlaan 6:07 7:07 8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07
Sassenheim, Parklaan 6:09 7:09 8:09 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09
Sassenheim, Raadhuis 6:11 7:11 8:11 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11
Sassenheim, Zuiderstraat 6:14 7:14 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14
Sassenheim, StationA 6:17 7:17 8:17 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17

Alle haltes tonen 6026 6028 6030 6032 6034 6036 6038 6040
Schiphol, AirportV 17:27 18:27 19:27 20:27 21:27 22:27 23:27 0:27
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 17:29 18:29 19:29 20:29 21:29 22:29 23:29 0:29
De Hoek, De Hoek 17:31 18:31 19:31 20:31 21:31 22:31 23:31 0:31
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 17:37 18:37 19:37 20:37 21:37 22:37 23:37 0:37
Nieuw-Vennep, Getsewoud-Zuid/N207 17:45 18:45 19:45 20:45 21:45 22:45 23:45 0:45
Hillegom, Steenfabriek 17:51 18:51 19:51 20:51 21:51 22:51 23:51 0:51
Lisse, De Nachtegaal 17:53 18:53 19:52 20:52 21:52 22:52 23:52 0:52
Lisse, Vreewijk 17:55 18:55 19:54 20:54 21:54 22:54 23:54 0:54
Lisse, Sportlaan 17:56 18:56 19:55 20:55 21:55 22:55 23:55 0:55
Lisse, Nassaupark 17:57 18:57 19:56 20:56 21:56 22:56 23:56 0:56
Lisse, Hyacinthenstraat 17:58 18:58 19:57 20:57 21:57 22:57 23:57 0:57
Lisse, Uitermeer 18:00 19:00 19:59 20:59 21:59 22:59 23:59 0:59
Lisse, Hannie Schaftlaan 18:02 19:01 20:00 21:00 22:00 23:00 0:00 1:00
Lisse, Anna Blamandreef 18:03 19:02 20:01 21:01 22:01 23:01 0:01 1:01
Lisse, Engelenbuurt 18:05 19:04 20:03 21:03 22:03 23:03 0:03 1:03
Lisse, Beekbrug 18:06 19:05 20:04 21:04 22:04 23:04 0:04 1:04
Sassenheim, van Pallandtlaan 18:07 19:06 20:05 21:05 22:05 23:05 0:05 1:05
Sassenheim, Parklaan 18:09 19:07 20:06 21:06 22:06 23:06 0:06 1:06
Sassenheim, Raadhuis 18:11 19:09 20:08 21:08 22:08 23:08 0:08 1:08
Sassenheim, Zuiderstraat 18:14 19:12 20:11 21:11 22:11 23:11 0:11 1:11
Sassenheim, StationA 18:17 19:15 20:14 21:14 22:14 23:14 0:14 1:14

Alle haltes tonen 7002 7004 7006 7008 7010 7012 7014 7016 7018 7020 7022 7024
Schiphol, AirportV 5:57 6:57 7:27 8:27 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 5:59 6:59 7:29 8:29 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29
De Hoek, De Hoek 6:01 7:01 7:31 8:31 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 6:06 7:06 7:36 8:36 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36
Nieuw-Vennep, Getsewoud-Zuid/N207 6:13 7:13 7:43 8:43 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43
Hillegom, Steenfabriek 6:19 7:19 7:49 8:49 9:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49
Lisse, De Nachtegaal 6:20 7:20 7:50 8:50 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50
Lisse, Vreewijk 6:22 7:22 7:52 8:52 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52
Lisse, Sportlaan 6:23 7:23 7:53 8:53 9:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53
Lisse, Nassaupark 6:24 7:24 7:54 8:54 9:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54
Lisse, Hyacinthenstraat 6:25 7:25 7:55 8:55 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55
Lisse, Uitermeer 6:27 7:27 7:57 8:57 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57
Lisse, Hannie Schaftlaan 6:29 7:29 7:59 8:59 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59
Lisse, Anna Blamandreef 6:30 7:30 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00
Lisse, Engelenbuurt 6:32 7:32 8:02 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02
Lisse, Beekbrug 6:33 7:33 8:03 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03
Sassenheim, van Pallandtlaan 6:34 7:34 8:04 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04
Sassenheim, Parklaan 6:36 7:36 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06
Sassenheim, Raadhuis 6:38 7:38 8:08 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08
Sassenheim, Zuiderstraat 6:41 7:41 8:11 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11
Sassenheim, StationA 6:44 7:44 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14

Alle haltes tonen 7026 7028 7030 7032 7034 7036 7038
Schiphol, AirportV 17:27 18:27 19:27 20:27 21:27 22:27 23:27
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 17:29 18:29 19:29 20:29 21:29 22:29 23:29
De Hoek, De Hoek 17:31 18:31 19:31 20:31 21:31 22:31 23:31
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 17:36 18:36 19:36 20:36 21:36 22:36 23:36
Nieuw-Vennep, Getsewoud-Zuid/N207 17:43 18:43 19:43 20:43 21:43 22:43 23:43
Hillegom, Steenfabriek 17:49 18:49 19:48 20:48 21:48 22:48 23:48
Lisse, De Nachtegaal 17:50 18:50 19:49 20:49 21:49 22:49 23:49
Lisse, Vreewijk 17:52 18:52 19:51 20:51 21:51 22:51 23:51
Lisse, Sportlaan 17:53 18:53 19:52 20:52 21:52 22:52 23:52
Lisse, Nassaupark 17:54 18:54 19:52 20:52 21:52 22:52 23:52
Lisse, Hyacinthenstraat 17:55 18:55 19:53 20:53 21:53 22:53 23:53
Lisse, Uitermeer 17:57 18:57 19:55 20:55 21:55 22:55 23:55
Lisse, Hannie Schaftlaan 17:59 18:59 19:57 20:57 21:57 22:57 23:57
Lisse, Anna Blamandreef 18:00 19:00 19:58 20:58 21:58 22:58 23:58
Lisse, Engelenbuurt 18:02 19:02 20:00 21:00 22:00 23:00 0:00
Lisse, Beekbrug 18:03 19:03 20:01 21:01 22:01 23:01 0:01
Sassenheim, van Pallandtlaan 18:04 19:04 20:02 21:02 22:02 23:02 0:02
Sassenheim, Parklaan 18:06 19:05 20:03 21:03 22:03 23:03 0:03
Sassenheim, Raadhuis 18:08 19:07 20:05 21:05 22:05 23:05 0:05
Sassenheim, Zuiderstraat 18:11 19:10 20:08 21:08 22:08 23:08 0:08
Sassenheim, StationA 18:14 19:13 20:11 21:11 22:11 23:11 0:11

Andere dienstregeling