Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Lijn 361: Schiphol Airport naar SassenheimPrinten

Ingangsdatum: 
5 april 2020
Haltenummer: 
57330223 (Schiphol, Airport/Plaza)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

LET OP: AANGEPASTE DIENSTREGELING VANAF 5 april! Vanaf 5 april rijden ook de bussen van Arriva ZHN een aangepaste dienstregeling. Plan je reis niet te ver van te voren, tot maximaal een uur voor vertrek kan er nog iets wijzigen.

LET OP: AANGEPASTE DIENSTREGELING VANAF 5 april! Vanaf 5 april rijden ook de bussen van Arriva ZHN een aangepaste dienstregeling. Plan je reis niet te ver van te voren, tot maximaal een uur voor vertrek kan er nog iets wijzigen.

Alle haltes tonen 7004a 7006 7008 7010 7012 7014 7016 7018 7020 7022 7024 7026
Schiphol, AirportV 6:29 7:29 8:29 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 6:31 7:31 8:31 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31
Hoofddorp, De Hoek 6:34 7:34 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 6:39 7:39 8:39 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39
Nieuw-Vennep, Getsewoud-Zuid/N207 6:47 7:47 8:47 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47
Hillegom, Steenfabriek 6:52 7:52 8:52 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52
Lisse, De Nachtegaal 6:53 7:53 8:53 9:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53
Lisse, Vreewijk 6:55 7:55 8:55 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55
Lisse, Sportlaan 6:56 7:56 8:56 9:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56
Lisse, Nassaupark 6:56 7:56 8:56 9:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56
Lisse, Centrum 6:58 7:58 8:58 9:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58
Lisse, Uitermeer 7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00
Lisse, Hannie Schaftlaan 7:02 8:02 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02
Lisse, Anna Blamandreef 7:03 8:03 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03
Lisse, Engelenbuurt 7:05 8:05 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05
Lisse, Beekbrug 7:06 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06
Sassenheim, van Pallandtlaan 7:07 8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07
Sassenheim, Parklaan 7:08 8:08 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08
Sassenheim, Raadhuis 7:10 8:10 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10
Sassenheim, Zuiderstraat 7:11 8:11 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11
Sassenheim, StationA 7:14 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14

a: Rijdt NIET door als Qliner 385 naar Noordwijk, Pickeplein.

Alle haltes tonen 7028 7030 7032 7034 7036 7038a
Schiphol, AirportV 18:29 19:29 20:29 21:29 22:29 23:29
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 18:31 19:31 20:31 21:31 22:31 23:31
Hoofddorp, De Hoek 18:34 19:34 20:34 21:34 22:34 23:34
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 18:39 19:39 20:39 21:39 22:39 23:39
Nieuw-Vennep, Getsewoud-Zuid/N207 18:47 19:47 20:47 21:47 22:47 23:47
Hillegom, Steenfabriek 18:52 19:51 20:51 21:51 22:51 23:51
Lisse, De Nachtegaal 18:53 19:52 20:52 21:52 22:52 23:52
Lisse, Vreewijk 18:55 19:53 20:53 21:53 22:53 23:53
Lisse, Sportlaan 18:56 19:54 20:54 21:54 22:54 23:54
Lisse, Nassaupark 18:56 19:55 20:55 21:55 22:55 23:55
Lisse, Centrum 18:58 19:56 20:56 21:56 22:56 23:56
Lisse, Uitermeer 19:00 19:58 20:58 21:58 22:58 23:58
Lisse, Hannie Schaftlaan 19:02 20:00 21:00 22:00 23:00 0:00
Lisse, Anna Blamandreef 19:03 20:01 21:01 22:01 23:01 0:01
Lisse, Engelenbuurt 19:05 20:03 21:03 22:03 23:03 0:03
Lisse, Beekbrug 19:06 20:04 21:04 22:04 23:04 0:04
Sassenheim, van Pallandtlaan 19:07 20:05 21:05 22:05 23:05 0:05
Sassenheim, Parklaan 19:08 20:06 21:06 22:06 23:06 0:06
Sassenheim, Raadhuis 19:10 20:08 21:08 22:08 23:08 0:08
Sassenheim, Zuiderstraat 19:11 20:09 21:09 22:09 23:09 0:09
Sassenheim, StationA 19:14 20:12 21:12 22:12 23:12 0:12

a: Rijdt NIET door als Qliner 385 naar Noordwijk, Pickeplein.

Alle haltes tonen 7002a 7004a 7006 7008 7010 7012 7014 7016 7018 7020 7022 7024
Schiphol, AirportV 5:56 6:56 7:29 8:29 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 5:58 6:58 7:31 8:31 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31
Hoofddorp, De Hoek 6:01 7:01 7:34 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 6:06 7:06 7:39 8:39 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39
Nieuw-Vennep, Getsewoud-Zuid/N207 6:14 7:14 7:47 8:47 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47
Hillegom, Steenfabriek 6:19 7:19 7:52 8:52 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52
Lisse, De Nachtegaal 6:20 7:20 7:53 8:53 9:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53
Lisse, Vreewijk 6:22 7:22 7:55 8:55 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55
Lisse, Sportlaan 6:23 7:23 7:56 8:56 9:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56
Lisse, Nassaupark 6:23 7:23 7:56 8:56 9:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56
Lisse, Centrum 6:25 7:25 7:58 8:58 9:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58
Lisse, Uitermeer 6:27 7:27 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00
Lisse, Hannie Schaftlaan 6:29 7:29 8:02 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02
Lisse, Anna Blamandreef 6:30 7:30 8:03 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03
Lisse, Engelenbuurt 6:32 7:32 8:05 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05
Lisse, Beekbrug 6:33 7:33 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06
Sassenheim, van Pallandtlaan 6:34 7:34 8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07
Sassenheim, Parklaan 6:35 7:35 8:08 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08
Sassenheim, Raadhuis 6:37 7:37 8:10 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10
Sassenheim, Zuiderstraat 6:38 7:38 8:11 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11
Sassenheim, StationA 6:41 7:41 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14

a: Rijdt NIET door als Qliner 385 naar Noordwijk, Pickeplein.

Alle haltes tonen 7026 7028 7030 7032 7034 7036 7038a
Schiphol, AirportV 17:29 18:29 19:29 20:29 21:29 22:29 23:29
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 17:31 18:31 19:31 20:31 21:31 22:31 23:31
Hoofddorp, De Hoek 17:34 18:34 19:34 20:34 21:34 22:34 23:34
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 17:39 18:39 19:39 20:39 21:39 22:39 23:39
Nieuw-Vennep, Getsewoud-Zuid/N207 17:47 18:47 19:47 20:47 21:47 22:47 23:47
Hillegom, Steenfabriek 17:52 18:52 19:51 20:51 21:51 22:51 23:51
Lisse, De Nachtegaal 17:53 18:53 19:52 20:52 21:52 22:52 23:52
Lisse, Vreewijk 17:55 18:55 19:53 20:53 21:53 22:53 23:53
Lisse, Sportlaan 17:56 18:56 19:54 20:54 21:54 22:54 23:54
Lisse, Nassaupark 17:56 18:56 19:55 20:55 21:55 22:55 23:55
Lisse, Centrum 17:58 18:58 19:56 20:56 21:56 22:56 23:56
Lisse, Uitermeer 18:00 19:00 19:58 20:58 21:58 22:58 23:58
Lisse, Hannie Schaftlaan 18:02 19:02 20:00 21:00 22:00 23:00 0:00
Lisse, Anna Blamandreef 18:03 19:03 20:01 21:01 22:01 23:01 0:01
Lisse, Engelenbuurt 18:05 19:05 20:03 21:03 22:03 23:03 0:03
Lisse, Beekbrug 18:06 19:06 20:04 21:04 22:04 23:04 0:04
Sassenheim, van Pallandtlaan 18:07 19:07 20:05 21:05 22:05 23:05 0:05
Sassenheim, Parklaan 18:08 19:08 20:06 21:06 22:06 23:06 0:06
Sassenheim, Raadhuis 18:10 19:10 20:08 21:08 22:08 23:08 0:08
Sassenheim, Zuiderstraat 18:11 19:11 20:09 21:09 22:09 23:09 0:09
Sassenheim, StationA 18:14 19:14 20:12 21:12 22:12 23:12 0:12

a: Rijdt NIET door als Qliner 385 naar Noordwijk, Pickeplein.

Alle haltes tonen 7002a 7004a 7006 7008 7010 7012 7014 7016 7018 7020 7022 7024
Schiphol, AirportV 5:56 6:56 7:29 8:29 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 5:58 6:58 7:31 8:31 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31
Hoofddorp, De Hoek 6:01 7:01 7:34 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 6:06 7:06 7:39 8:39 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39
Nieuw-Vennep, Getsewoud-Zuid/N207 6:14 7:14 7:47 8:47 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47
Hillegom, Steenfabriek 6:19 7:19 7:52 8:52 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52
Lisse, De Nachtegaal 6:20 7:20 7:53 8:53 9:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53
Lisse, Vreewijk 6:22 7:22 7:55 8:55 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55
Lisse, Sportlaan 6:23 7:23 7:56 8:56 9:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56
Lisse, Nassaupark 6:23 7:23 7:56 8:56 9:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56
Lisse, Centrum 6:25 7:25 7:58 8:58 9:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58
Lisse, Uitermeer 6:27 7:27 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00
Lisse, Hannie Schaftlaan 6:29 7:29 8:02 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02
Lisse, Anna Blamandreef 6:30 7:30 8:03 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03
Lisse, Engelenbuurt 6:32 7:32 8:05 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05
Lisse, Beekbrug 6:33 7:33 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06
Sassenheim, van Pallandtlaan 6:34 7:34 8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07
Sassenheim, Parklaan 6:35 7:35 8:08 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08
Sassenheim, Raadhuis 6:37 7:37 8:10 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10
Sassenheim, Zuiderstraat 6:38 7:38 8:11 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11
Sassenheim, StationA 6:41 7:41 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14

a: Rijdt NIET door als Qliner 385 naar Noordwijk, Pickeplein.

Alle haltes tonen 7026 7028 7030 7032 7034 7036 7038a
Schiphol, AirportV 17:29 18:29 19:29 20:29 21:29 22:29 23:29
Schiphol, P12/Vrachtgebouw 17:31 18:31 19:31 20:31 21:31 22:31 23:31
Hoofddorp, De Hoek 17:34 18:34 19:34 20:34 21:34 22:34 23:34
Hoofddorp, Brugrestaurant A4 17:39 18:39 19:39 20:39 21:39 22:39 23:39
Nieuw-Vennep, Getsewoud-Zuid/N207 17:47 18:47 19:47 20:47 21:47 22:47 23:47
Hillegom, Steenfabriek 17:52 18:52 19:51 20:51 21:51 22:51 23:51
Lisse, De Nachtegaal 17:53 18:53 19:52 20:52 21:52 22:52 23:52
Lisse, Vreewijk 17:55 18:55 19:53 20:53 21:53 22:53 23:53
Lisse, Sportlaan 17:56 18:56 19:54 20:54 21:54 22:54 23:54
Lisse, Nassaupark 17:56 18:56 19:55 20:55 21:55 22:55 23:55
Lisse, Centrum 17:58 18:58 19:56 20:56 21:56 22:56 23:56
Lisse, Uitermeer 18:00 19:00 19:58 20:58 21:58 22:58 23:58
Lisse, Hannie Schaftlaan 18:02 19:02 20:00 21:00 22:00 23:00 0:00
Lisse, Anna Blamandreef 18:03 19:03 20:01 21:01 22:01 23:01 0:01
Lisse, Engelenbuurt 18:05 19:05 20:03 21:03 22:03 23:03 0:03
Lisse, Beekbrug 18:06 19:06 20:04 21:04 22:04 23:04 0:04
Sassenheim, van Pallandtlaan 18:07 19:07 20:05 21:05 22:05 23:05 0:05
Sassenheim, Parklaan 18:08 19:08 20:06 21:06 22:06 23:06 0:06
Sassenheim, Raadhuis 18:10 19:10 20:08 21:08 22:08 23:08 0:08
Sassenheim, Zuiderstraat 18:11 19:11 20:09 21:09 22:09 23:09 0:09
Sassenheim, StationA 18:14 19:14 20:12 21:12 22:12 23:12 0:12

a: Rijdt NIET door als Qliner 385 naar Noordwijk, Pickeplein.

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.