Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Lijn 805: Maastricht Centrum naar AachenPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
30 juni 2019
Haltenummer: 
66450350 (Vaals, Heuvel)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Vakantieperiodes 2019: Kerstvakantie van 23 december 2018 t/m 4 januari 2019, Carnavalsvakantie van 3 maart t/m 9 maart, Meivakantie van 29 april t/m 3 mei, Zomervakantie van 1 juli t/m 16 augustus, Herfstvakantie van 14 oktober t/m 18 oktober.

Op 1e en 2e Kerstdag (25 en 26 dec), Nieuwjaarsdag (1 jan), 2e Paasdag (22 april), Hemelvaartsdag (30 mei), 2e Pinksterdag (10 juni) wordt de dienstregeling gereden als op zondag. Koningsdag (27 april) wordt de dienstregeling gereden als op zaterdag.

Alle haltes tonen 6001 6005 6009
Maastricht, Boschstraat/MarktV 1:05a 2:10a 3:10a
Maastricht, Station 1:09 2:14 3:14
Maastricht, Wilhelminasingel 1:10 2:15 3:15
Maastricht, Centre Céramique 1:12 2:17 3:17
Maastricht, Bonnefantenmuseum 1:13 2:18 3:18
Maastricht, Akersteenweg 1:16 2:21 3:21
Maastricht, Oude Molenweg 1:17 2:22 3:22
Cadier en Keer, Kloosterpad 1:20 2:25 3:25
Cadier en Keer, Limburgerstraat 1:21 2:26 3:26
Cadier en Keer, Vendelstraat 1:22 2:27 3:27
Cadier en Keer, Kerkstraat 1:23 2:28 3:28
Cadier en Keer, Blankenberg 1:24 2:29 3:29
Margraten, Amerikaanse Begraafplaats 1:26 2:31 3:31
Margraten, Rijksweg 1:28 2:33 3:33
Margraten, Termaar 1:28 2:33 3:33
Margraten, Weg naar Reijmerstok 1:30 2:35 3:35
Ingber, Ingber 1:32 2:37 3:37
Gulpen, Slenakerweg 1:34 2:39 3:39
Gulpen, Brouwerij 1:35 2:40 3:40
Gulpen, Busstation 1:36 2:41 3:41
Gulpen, Oude Geul 1:36 - -
Wittem, Sinselbeek 1:37 - -
Wahlwiller, Wahlwiller 1:38 - -
Nijswiller, Nijswiller 1:40 - -
Nijswiller, Rijksweg/Prov. Weg 1:40 - -
Nijswiller, Benedictusberg 1:41 - -
Vijlen, Mamelis 1:42 - -
Lemiers, Piethaan 1:42 - -
Lemiers, A je Striekiezer 1:43 - -
Lemiers, Lemiers 1:44 - -
Lemiers, Lemierserberg 1:46 - -
Vaals, Heuvel 1:47 - -
Vaals, Sint Jozefkerk 1:48 - -
Vaals, Maastrichterlaan/Bosstraat 1:49 - -
Aachen, Schanz 1:54 - -
Aachen, Hauptbahnhof 2:00 - -
Aachen, ElisenbrunnenA 2:04 - -

a: Via Maastricht, Station.

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.