Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling Kies regio

Vanwege het coronavirus heeft de Rijksoverheid diverse maatregelen getroffen. Als gevolg hiervan zijn er enkele wijzigingen in de dienstregeling. Plan je reis niet te vroeg van tevoren, tot een uur voor vertrek kunnen er eventueel nog aanpassingen plaatsvinden.
Klik hier om te controleren of er wijzigingen zijn voor je reis.

Lijn 3: Venlo Station naar Blerick VossenerPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
21 februari 2021
Haltenummer: 
69000900 (Venlo, Station Perron C)
OV Reisinformatie: 
0800 0232545
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Vakanties:Kerstvakantie: 21 december t/m 31 december 2020.Voorjaarsvakantie: 15 t/m 19 februari 2021.Meivakantie: 3 t/m 7 mei 2021.Zomervakantie: 19 juli t/m september 2021.Herfstvakantie 25 oktober tm 29 oktober 2021.

Op 1e en 2e Kerstdag (25 en 26 dec), Nieuwjaarsdag (1 jan), 2e Paasdag (5 april), Hemelvaartsdag (13 mei), wordt de dienstregeling gereden als op zondag. Koningsdag (27 april), Bevrijdingsdag (5 mei) wordt de dienstregeling gereden als op zaterdag.Op Kerstavond en oudejaarsavond eindigt de dienstregeling rond 20:00 uur. Alle ritten welke na 20:00 uur vertrekken vanaf de beginhalte zullen niet meer rijden.

Alle haltes tonen 1002 1006 1010 1014 1018 1022 1026 1030 1034 1038 1042 1046
Venlo, Station Perron CV 6:00 6:30 7:00 7:30 8:00 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30
Venlo, Koninginnesingel 6:01 6:31 7:01 7:31 8:01 8:31 9:01 9:31 10:01 10:31 11:01 11:31
Blerick, Burg. Gommansstraat 6:05 6:35 7:05 7:35 8:05 8:35 9:05 9:35 10:05 10:35 11:05 11:35
Blerick, Pepijnstraat 6:06 6:36 7:06 7:36 8:06 8:36 9:06 9:36 10:06 10:36 11:06 11:36
Blerick, Winkelcentrum 6:07 6:37 7:07 7:37 8:07 8:37 9:07 9:37 10:07 10:37 11:07 11:37
Blerick, Ruysstraat 6:08 6:38 7:08 7:38 8:08 8:38 9:08 9:38 10:08 10:38 11:08 11:38
Blerick, Hubertusplein 6:10 6:40 7:10 7:40 8:10 8:40 9:10 9:40 10:10 10:40 11:10 11:40
Blerick, De Wisselslag 6:11 6:41 7:11 7:41 8:11 8:41 9:11 9:41 10:11 10:41 11:11 11:41
Blerick, Dickenslaan 6:13 6:43 7:13 7:43 8:13 8:43 9:13 9:43 10:13 10:43 11:13 11:43
Blerick, Goethelaan 6:14 6:44 7:14 7:44 8:14 8:44 9:14 9:44 10:14 10:44 11:14 11:44
Blerick, VossenerlaanA 6:15 6:45 7:15 7:45 8:15 8:45 9:15 9:45 10:15 10:45 11:15 11:45

Alle haltes tonen 1050 1054 1058 1062 1066 1070 1074 1078 1082 1086 1090 1094
Venlo, Station Perron CV 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30
Venlo, Koninginnesingel 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31
Blerick, Burg. Gommansstraat 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35
Blerick, Pepijnstraat 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36
Blerick, Winkelcentrum 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37
Blerick, Ruysstraat 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:08 16:38 17:08 17:38
Blerick, Hubertusplein 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40
Blerick, De Wisselslag 12:11 12:41 13:11 13:41 14:11 14:41 15:11 15:41 16:11 16:41 17:11 17:41
Blerick, Dickenslaan 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43
Blerick, Goethelaan 12:14 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14 17:44
Blerick, VossenerlaanA 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45

Alle haltes tonen 1098 1102
Venlo, Station Perron CV 18:00 18:30
Venlo, Koninginnesingel 18:01 18:31
Blerick, Burg. Gommansstraat 18:05 18:35
Blerick, Pepijnstraat 18:06 18:36
Blerick, Winkelcentrum 18:07 18:37
Blerick, Ruysstraat 18:08 18:38
Blerick, Hubertusplein 18:10 18:40
Blerick, De Wisselslag 18:11 18:41
Blerick, Dickenslaan 18:13 18:43
Blerick, Goethelaan 18:14 18:44
Blerick, VossenerlaanA 18:15 18:45

Alle haltes tonen 1002 1006 1010 1014 1018 1022 1026 1030 1034 1038 1042 1046
Venlo, Station Perron CV 6:00 6:30 7:00 7:30 8:00 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30
Venlo, Koninginnesingel 6:01 6:31 7:01 7:31 8:01 8:31 9:01 9:31 10:01 10:31 11:01 11:31
Blerick, Burg. Gommansstraat 6:05 6:35 7:05 7:35 8:05 8:35 9:05 9:35 10:05 10:35 11:05 11:35
Blerick, Pepijnstraat 6:06 6:36 7:06 7:36 8:06 8:36 9:06 9:36 10:06 10:36 11:06 11:36
Blerick, Winkelcentrum 6:07 6:37 7:07 7:37 8:07 8:37 9:07 9:37 10:07 10:37 11:07 11:37
Blerick, Ruysstraat 6:08 6:38 7:08 7:38 8:08 8:38 9:08 9:38 10:08 10:38 11:08 11:38
Blerick, Hubertusplein 6:10 6:40 7:10 7:40 8:10 8:40 9:10 9:40 10:10 10:40 11:10 11:40
Blerick, De Wisselslag 6:11 6:41 7:11 7:41 8:11 8:41 9:11 9:41 10:11 10:41 11:11 11:41
Blerick, Dickenslaan 6:13 6:43 7:13 7:43 8:13 8:43 9:13 9:43 10:13 10:43 11:13 11:43
Blerick, Goethelaan 6:14 6:44 7:14 7:44 8:14 8:44 9:14 9:44 10:14 10:44 11:14 11:44
Blerick, VossenerlaanA 6:15 6:45 7:15 7:45 8:15 8:45 9:15 9:45 10:15 10:45 11:15 11:45

Alle haltes tonen 1050 1054 1058 1062 1066 1070 1074 1078 1082 1086 1090 1094
Venlo, Station Perron CV 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30
Venlo, Koninginnesingel 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31
Blerick, Burg. Gommansstraat 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35
Blerick, Pepijnstraat 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36
Blerick, Winkelcentrum 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37
Blerick, Ruysstraat 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:08 16:38 17:08 17:38
Blerick, Hubertusplein 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40
Blerick, De Wisselslag 12:11 12:41 13:11 13:41 14:11 14:41 15:11 15:41 16:11 16:41 17:11 17:41
Blerick, Dickenslaan 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43
Blerick, Goethelaan 12:14 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14 17:44
Blerick, VossenerlaanA 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45

Alle haltes tonen 1098 1102
Venlo, Station Perron CV 18:00 18:30
Venlo, Koninginnesingel 18:01 18:31
Blerick, Burg. Gommansstraat 18:05 18:35
Blerick, Pepijnstraat 18:06 18:36
Blerick, Winkelcentrum 18:07 18:37
Blerick, Ruysstraat 18:08 18:38
Blerick, Hubertusplein 18:10 18:40
Blerick, De Wisselslag 18:11 18:41
Blerick, Dickenslaan 18:13 18:43
Blerick, Goethelaan 18:14 18:44
Blerick, VossenerlaanA 18:15 18:45

Alle haltes tonen 6006 6010 6014 6018 6022 6026 6030 6034 6038 6042 6046 6050
Venlo, Station Perron CV 8:00 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30
Venlo, Koninginnesingel 8:01 8:31 9:01 9:31 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31
Blerick, Burg. Gommansstraat 8:05 8:35 9:05 9:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35
Blerick, Pepijnstraat 8:06 8:36 9:06 9:36 10:06 10:36 11:06 11:36 12:06 12:36 13:06 13:36
Blerick, Winkelcentrum 8:07 8:37 9:07 9:37 10:07 10:37 11:07 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37
Blerick, Ruysstraat 8:08 8:38 9:08 9:38 10:08 10:38 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38
Blerick, Hubertusplein 8:10 8:40 9:10 9:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40
Blerick, De Wisselslag 8:11 8:41 9:11 9:41 10:11 10:41 11:11 11:41 12:11 12:41 13:11 13:41
Blerick, Dickenslaan 8:13 8:43 9:13 9:43 10:13 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43
Blerick, Goethelaan 8:14 8:44 9:14 9:44 10:14 10:44 11:14 11:44 12:14 12:44 13:14 13:44
Blerick, VossenerlaanA 8:15 8:45 9:15 9:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45

Alle haltes tonen 6054 6058 6062 6066 6070 6074 6078 6082 6086
Venlo, Station Perron CV 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00
Venlo, Koninginnesingel 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01
Blerick, Burg. Gommansstraat 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05
Blerick, Pepijnstraat 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36 18:06
Blerick, Winkelcentrum 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:07
Blerick, Ruysstraat 14:08 14:38 15:08 15:38 16:08 16:38 17:08 17:38 18:08
Blerick, Hubertusplein 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10
Blerick, De Wisselslag 14:11 14:41 15:11 15:41 16:11 16:41 17:11 17:41 18:11
Blerick, Dickenslaan 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43 18:13
Blerick, Goethelaan 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14 17:44 18:14
Blerick, VossenerlaanA 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15

Alle haltes tonen 7006 7010 7014 7018 7022 7026 7030 7034 7038 7042
Venlo, Station Perron CV 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02
Venlo, Koninginnesingel 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03
Blerick, Burg. Gommansstraat 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07
Blerick, Pepijnstraat 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08
Blerick, Winkelcentrum 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09
Blerick, Ruysstraat 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10
Blerick, Hubertusplein 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12
Blerick, De Wisselslag 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13
Blerick, Dickenslaan 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15
Blerick, Goethelaan 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16
Blerick, VossenerlaanA 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.