Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling Kies regio

Vanwege het coronavirus heeft de Rijksoverheid diverse maatregelen getroffen. Als gevolg hiervan zijn er enkele wijzigingen in de dienstregeling. Plan je reis niet te vroeg van tevoren, tot een uur voor vertrek kunnen er eventueel nog aanpassingen plaatsvinden.
Klik hier om te controleren of er wijzigingen zijn voor je reis.

Lijn 47: Geldermalsen naar GorinchemPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
13 december 2020
Haltenummer: 
61850190 (Vuren, Molenlaan)
OV Reisinformatie: 
0800 0232545
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Perioden vakantiedienstregeling:Kerstvakantie: 21 december t/m 31 december 2020. Voorjaarsvakantie: 15 t/m 19 februari 2021. Meivakantie: 3 t/m 7 mei 2021. Zomervakantie Midden: 19 juli t/m 27 augustus 2021. Zomervakantie Zuid: 26 juli t/m 3 september 2021. zomervakantie Midden+Zuid 27 juli t/m 3 september 2021. Herfstvakantie Midden: 18 t/m 22 oktober 2021. Herfstvakantie Zuid: 25 t/m 29 oktober 2021.

Speciale dagen:Zaterdagdienstregeling óók op: Koningsdag: 27 april 2021Zondagsdienstregeling óók op: 1e Kerstdag: 25 december 2021. 2e Kerstdag: 26 december 2021. Nieuwjaarsdag: 1 januari 2021. Paasmaandag: 5 april 2021 Hemelvaartsdag: 13 mei 2021. Pinkstermaandag: 24 mei 2021. Op oudejaarsavond eindigt de dienstregeling rond 20:00 uur. Alle ritten welke na 20:00 uur vertrekken vanaf de beginhalte zullen niet meer rijden.

Alle haltes tonen 1001 1003 1005 1007 1009 1011 1013 1017 1021 1025 1029 1031
Geldermalsen, Poppenbouwing OostV - - 7:12 - - - - - - - - -
Geldermalsen, Station 6:12 - - - 8:14 - 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 -
Meteren, Kalenberg 6:16 - 7:16 - 8:18 - 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 -
Meteren, Landbouwhuis 6:17 - 7:17 - 8:19 - 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 -
Meteren, Rijweg 6:20 - 7:20 - 8:22 - 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 -
Waardenburg, Busstation 6:22 - 7:22 - 8:24 - 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 -
Waardenburg, Achterweg 6:23 - 7:23 - 8:25 - 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 -
Tuil, Waalbandijk 6:26 6:56 7:26 - 8:28 - 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 -
Haaften, Hertog Karelweg/Kerkewaard 6:28 6:58 7:28 - 8:30 - 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 -
Haaften, Rabobank 6:29 6:59 7:29 7:59 8:31 9:01 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 13:59
Haaften, Bejaardencentrum 6:29 6:59 7:29 7:59 8:31 9:01 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 13:59
Haaften, Marijkestraat 6:31 7:01 7:31 8:01 8:33 9:03 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:01
Hellouw, Irenestraat 6:33 7:03 7:33 8:03 8:35 9:05 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:03
Hellouw, Zandsteeg 6:35 7:05 7:35 8:05 8:37 9:07 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:05
Herwijnen, Nieuwe Steeg 6:36 7:06 7:36 8:06 8:38 9:08 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:06
Vuren/Herwijnen, Brakelseveer 6:38 7:08 7:39 8:09 8:41 9:11 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:09
Vuren, Molenlaan 6:41 7:11 7:42 8:12 8:44 9:14 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:12
Dalem, Beatrixlaan 6:45 7:15 7:46 8:16 8:48 9:17 9:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:15
Gorinchem, Muzenlaan 6:47 7:17 7:48 8:18 8:50 9:19 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:17
Gorinchem, Anna Blamanstraat 6:47 7:17 7:48 8:19 8:51 9:19 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:17
Gorinchem, Graaf Reinaldweg 6:48 7:18 7:49 8:20 8:52 9:20 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:18
Gorinchem, Fortes Lyceum 6:49 7:19 7:50 8:21 8:53 9:21 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:19
Gorinchem, Glacis 6:51 7:21 7:52 8:23 8:55 9:23 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:21
Gorinchem, Flank 6:52 7:22 7:53 8:24 8:56 9:24 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:22
Gorinchem, Walstraat 6:54 7:24 7:55 8:26 8:58 9:26 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:24
Gorinchem, Merwedekanaal 6:57 7:27 7:59 8:29 9:01 9:29 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:27
Gorinchem, StationA 7:01 7:31 8:03 8:33 9:05 9:33 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:31

Alle haltes tonen 1033 1035 1037 1039 1041 1043 1045 1049 1053 1057 1061
Geldermalsen, Poppenbouwing OostV - - - - - - - - - - -
Geldermalsen, Station 14:02 - 15:02 - 16:02 - 17:02 18:02 19:03 20:02 21:02
Meteren, Kalenberg 14:06 - 15:06 - 16:06 - 17:06 18:06 19:07 20:06 21:06
Meteren, Landbouwhuis 14:07 - 15:07 - 16:07 - 17:07 18:07 19:08 20:07 21:07
Meteren, Rijweg 14:10 - 15:10 - 16:10 - 17:10 18:10 19:11 20:10 21:10
Waardenburg, Busstation 14:12 - 15:12 - 16:12 - 17:12 18:12 19:13 20:12 21:12
Waardenburg, Achterweg 14:13 - 15:13 - 16:13 - 17:13 18:13 19:14 20:13 -
Tuil, Waalbandijk 14:16 - 15:16 - 16:16 - 17:16 18:16 19:17 20:16 -
Haaften, Hertog Karelweg/Kerkewaard 14:18 - 15:18 - 16:18 - 17:18 18:18 19:19 20:18 -
Haaften, Rabobank 14:19 14:59 15:19 15:59 16:19 16:59 17:19 18:19 19:20 20:19 -
Haaften, Bejaardencentrum 14:19 14:59 15:19 15:59 16:19 16:59 17:19 18:19 19:20 20:19 -
Haaften, Marijkestraat 14:21 15:01 15:21 16:01 16:21 17:01 17:21 18:21 19:22 20:21 -
Hellouw, Irenestraat 14:23 15:03 15:23 16:03 16:23 17:03 17:23 18:23 19:24 20:23 -
Hellouw, Zandsteeg 14:25 15:05 15:25 16:05 16:25 17:05 17:25 18:25 19:26 20:25 -
Herwijnen, Nieuwe Steeg 14:26 15:06 15:26 16:06 16:26 17:06 17:26 18:26 19:27 20:26 -
Vuren/Herwijnen, Brakelseveer 14:29 15:09 15:29 16:09 16:29 17:09 17:29 18:29 19:30 20:29 -
Vuren, Molenlaan 14:32 15:12 15:32 16:12 16:32 17:12 17:32 18:32 19:33 20:32 -
Dalem, Beatrixlaan 14:35 15:15 15:35 16:15 16:35 17:15 17:35 18:35 19:36 20:35 -
Gorinchem, Muzenlaan 14:37 15:17 15:37 16:17 16:37 17:17 17:37 18:37 19:38 20:37 -
Gorinchem, Anna Blamanstraat 14:37 15:17 15:37 16:17 16:37 17:17 17:37 18:37 19:38 20:37 -
Gorinchem, Graaf Reinaldweg 14:38 15:18 15:38 16:18 16:38 17:18 17:38 18:38 19:39 20:38 -
Gorinchem, Fortes Lyceum 14:39 15:19 15:39 16:19 16:39 17:19 17:39 18:39 19:40 20:39 -
Gorinchem, Glacis 14:41 15:21 15:41 16:21 16:41 17:21 17:41 18:41 19:42 20:41 -
Gorinchem, Flank 14:42 15:22 15:42 16:22 16:42 17:22 17:42 18:42 19:43 20:42 -
Gorinchem, Walstraat 14:44 15:24 15:44 16:24 16:44 17:24 17:44 18:44 19:45 20:44 -
Gorinchem, Merwedekanaal 14:47 15:27 15:47 16:27 16:47 17:27 17:47 18:47 19:48 20:47 -
Gorinchem, StationA 14:51 15:31 15:51 16:31 16:51 17:31 17:51 18:51 19:52 20:51 -

Alle haltes tonen 1001 1005 1009 1013 1017 1021 1025 1029 1033 1037 1041 1045
Geldermalsen, Poppenbouwing OostV - 7:12 - - - - - - - - - -
Geldermalsen, Station 6:12 - 8:14 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02
Meteren, Kalenberg 6:16 7:16 8:18 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06
Meteren, Landbouwhuis 6:17 7:17 8:19 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07
Meteren, Rijweg 6:20 7:20 8:22 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10
Waardenburg, Busstation 6:22 7:22 8:24 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12
Waardenburg, Achterweg 6:23 7:23 8:25 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13
Tuil, Waalbandijk 6:26 7:26 8:28 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16
Haaften, Hertog Karelweg/Kerkewaard 6:28 7:28 8:30 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18
Haaften, Rabobank 6:29 7:29 8:31 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19
Haaften, Bejaardencentrum 6:29 7:29 8:31 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19
Haaften, Marijkestraat 6:31 7:31 8:33 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Hellouw, Irenestraat 6:33 7:33 8:35 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23
Hellouw, Zandsteeg 6:35 7:35 8:37 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25
Herwijnen, Nieuwe Steeg 6:36 7:36 8:38 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26
Vuren/Herwijnen, Brakelseveer 6:38 7:39 8:41 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29
Vuren, Molenlaan 6:41 7:42 8:44 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32
Dalem, Beatrixlaan 6:45 7:46 8:48 9:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35
Gorinchem, Muzenlaan 6:47 7:48 8:50 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37
Gorinchem, Anna Blamanstraat 6:47 7:48 8:51 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37
Gorinchem, Graaf Reinaldweg 6:48 7:49 8:52 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38
Gorinchem, Fortes Lyceum 6:49 7:50 8:53 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39
Gorinchem, Walstraat 6:54 7:55 8:58 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44
Gorinchem, Merwedekanaal 6:57 7:59 9:01 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47
Gorinchem, StationA 7:01 8:03 9:05 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51

Alle haltes tonen 1049 1053 1057 1061
Geldermalsen, Poppenbouwing OostV - - - -
Geldermalsen, Station 18:02 19:03 20:02 21:02
Meteren, Kalenberg 18:06 19:07 20:06 21:06
Meteren, Landbouwhuis 18:07 19:08 20:07 21:07
Meteren, Rijweg 18:10 19:11 20:10 21:10
Waardenburg, Busstation 18:12 19:13 20:12 21:12
Waardenburg, Achterweg 18:13 19:14 20:13 -
Tuil, Waalbandijk 18:16 19:17 20:16 -
Haaften, Hertog Karelweg/Kerkewaard 18:18 19:19 20:18 -
Haaften, Rabobank 18:19 19:20 20:19 -
Haaften, Bejaardencentrum 18:19 19:20 20:19 -
Haaften, Marijkestraat 18:21 19:22 20:21 -
Hellouw, Irenestraat 18:23 19:24 20:23 -
Hellouw, Zandsteeg 18:25 19:26 20:25 -
Herwijnen, Nieuwe Steeg 18:26 19:27 20:26 -
Vuren/Herwijnen, Brakelseveer 18:29 19:30 20:29 -
Vuren, Molenlaan 18:32 19:33 20:32 -
Dalem, Beatrixlaan 18:35 19:36 20:35 -
Gorinchem, Muzenlaan 18:37 19:38 20:37 -
Gorinchem, Anna Blamanstraat 18:37 19:38 20:37 -
Gorinchem, Graaf Reinaldweg 18:38 19:39 20:38 -
Gorinchem, Fortes Lyceum 18:39 19:40 20:39 -
Gorinchem, Walstraat 18:44 19:45 20:44 -
Gorinchem, Merwedekanaal 18:47 19:48 20:47 -
Gorinchem, StationA 18:51 19:52 20:51 -

Alle haltes tonen 6001 6007 6011 6015 6019 6023 6027 6031 6035 6039 6043 6047
Geldermalsen, Station - 8:02 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02
Meteren, Kalenberg - 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06
Meteren, Landbouwhuis - 8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07
Meteren, Rijweg - 8:10 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10
Waardenburg, Busstation 6:35 8:12 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12
Waardenburg, Achterweg 6:36 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13
Tuil, Waalbandijk 6:39 8:16 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16
Haaften, Hertog Karelweg/Kerkewaard 6:41 8:18 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18
Haaften, Rabobank 6:42 8:19 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19
Haaften, Bejaardencentrum 6:42 8:19 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19
Haaften, Marijkestraat 6:44 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21
Hellouw, Irenestraat 6:46 8:23 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23
Hellouw, Zandsteeg 6:48 8:25 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25
Herwijnen, Nieuwe Steeg 6:49 8:26 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26
Vuren/Herwijnen, Brakelseveer 6:52 8:29 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29
Vuren, Molenlaan 6:55 8:32 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32
Dalem, Beatrixlaan 6:58 8:35 9:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35
Gorinchem, Muzenlaan 7:00 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37
Gorinchem, Anna Blamanstraat 7:00 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37
Gorinchem, Graaf Reinaldweg 7:01 8:38 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38
Gorinchem, Fortes Lyceum 7:02 8:39 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39
Gorinchem, Walstraat 7:07 8:44 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44
Gorinchem, Merwedekanaal 7:10 8:47 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47
Gorinchem, StationA 7:14 8:51 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51

Alle haltes tonen 6051 6055 6059
Geldermalsen, Station 19:02 20:02 21:02
Meteren, Kalenberg 19:06 20:06 21:06
Meteren, Landbouwhuis 19:07 20:07 21:07
Meteren, Rijweg 19:10 20:10 21:10
Waardenburg, Busstation 19:12 20:12 21:12
Waardenburg, Achterweg 19:13 20:13 -
Tuil, Waalbandijk 19:16 20:16 -
Haaften, Hertog Karelweg/Kerkewaard 19:18 20:18 -
Haaften, Rabobank 19:19 20:19 -
Haaften, Bejaardencentrum 19:19 20:19 -
Haaften, Marijkestraat 19:21 20:21 -
Hellouw, Irenestraat 19:23 20:23 -
Hellouw, Zandsteeg 19:25 20:25 -
Herwijnen, Nieuwe Steeg 19:26 20:26 -
Vuren/Herwijnen, Brakelseveer 19:29 20:29 -
Vuren, Molenlaan 19:32 20:32 -
Dalem, Beatrixlaan 19:35 20:35 -
Gorinchem, Muzenlaan 19:37 20:37 -
Gorinchem, Anna Blamanstraat 19:37 20:37 -
Gorinchem, Graaf Reinaldweg 19:38 20:38 -
Gorinchem, Fortes Lyceum 19:39 20:39 -
Gorinchem, Walstraat 19:44 20:44 -
Gorinchem, Merwedekanaal 19:47 20:47 -
Gorinchem, StationA 19:51 20:51 -

Alle haltes tonen 7001 7003 7007 7011 7015 7019 7023 7027 7031 7035 7039 7043
Geldermalsen, Station - 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02
Meteren, Kalenberg - 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 20:06
Meteren, Landbouwhuis - 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:07
Meteren, Rijweg - 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
Waardenburg, Busstation 9:35 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12
Waardenburg, Achterweg 9:36 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13
Tuil, Waalbandijk 9:39 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:16
Haaften, Hertog Karelweg/Kerkewaard 9:41 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18
Haaften, Rabobank 9:42 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:19
Haaften, Bejaardencentrum 9:42 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:19
Haaften, Marijkestraat 9:44 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:21
Hellouw, Irenestraat 9:46 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23
Hellouw, Zandsteeg 9:48 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:25
Herwijnen, Nieuwe Steeg 9:49 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:26
Vuren/Herwijnen, Brakelseveer 9:52 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:29
Vuren, Molenlaan 9:55 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32
Dalem, Beatrixlaan 9:58 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35
Gorinchem, Muzenlaan 10:00 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37 20:37
Gorinchem, Anna Blamanstraat 10:00 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37 20:37
Gorinchem, Graaf Reinaldweg 10:01 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:38
Gorinchem, Fortes Lyceum 10:02 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39 20:39
Gorinchem, Walstraat 10:07 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44 20:44
Gorinchem, Merwedekanaal 10:10 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47 20:47
Gorinchem, StationA 10:14 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51 20:51

Alle haltes tonen 7047
Geldermalsen, Station 21:02
Meteren, Kalenberg 21:06
Meteren, Landbouwhuis 21:07
Meteren, Rijweg 21:10
Waardenburg, Busstation 21:12
Waardenburg, Achterweg -
Tuil, Waalbandijk -
Haaften, Hertog Karelweg/Kerkewaard -
Haaften, Rabobank -
Haaften, Bejaardencentrum -
Haaften, Marijkestraat -
Hellouw, Irenestraat -
Hellouw, Zandsteeg -
Herwijnen, Nieuwe Steeg -
Vuren/Herwijnen, Brakelseveer -
Vuren, Molenlaan -
Dalem, Beatrixlaan -
Gorinchem, Muzenlaan -
Gorinchem, Anna Blamanstraat -
Gorinchem, Graaf Reinaldweg -
Gorinchem, Fortes Lyceum -
Gorinchem, Walstraat -
Gorinchem, Merwedekanaal -
Gorinchem, StationA -

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.