Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Lijn 47: Geldermalsen naar GorinchemPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
3 februari 2019
Haltenummer: 
61850190 (Vuren, Molenlaan)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Vakanties: perioden vakantiedienstregeling 2018/2019: 24 december 2018 t/m 4 januari 2019 (kerstvakantie), 4 maart t/m 8 maart (voorjaarsvakantie ZUID), 25 feb t/m 1 maart(voorjaarsvakantie MIDDEN), 19 april (goede vrijdag), 29 april t/m 3 mei (meivakantie), 8 juli t/m 16 augustus (zomervakantie ZUID), 22 juli t/m 30 augustus (zomervakantie Midden) 21 t/m 22 oktober (herfstvakantie MIDDEN), 14 t/m 18 oktober (herfstvakantie ZUID), 23 december t/m 3 januari 2020 (kerstvakantie).

Speciale dagen: Op 1e en 2e Kerstdag, Nieuwjaarsdag, Paasmaandag, en Pinkstermaandag wordt de dienstregeling als op zondag gereden. Op Koningsdag (27 april 2019) wordt de dienstregeling als op zaterdag gereden.

Alle haltes tonen 1001 1003 1005 1007 1009 1011 1013 1017 1021 1025 1029 1031
Geldermalsen, StationV - 6:41 7:11 - 8:16 - 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 -
Meteren, Kalenberg 6:15 6:45 7:15 - 8:20 - 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 -
Meteren, Landbouwhuis 6:16 6:46 7:16 - 8:21 - 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 -
Meteren, Rijweg 6:19 6:49 7:19 - 8:24 - 9:24 10:24 11:24 12:24 13:24 -
Waardenburg, Busstation 6:21 6:51 7:21 - 8:26 - 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 -
Waardenburg, Achterweg 6:22 6:52 7:22 - 8:27 - 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 -
Tuil, Waalbandijk 6:25 6:55 7:25 - 8:30 - 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 -
Haaften, Hertog Karelweg/Kerkewaard 6:27 6:57 7:27 - 8:32 - 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 -
Haaften, Rabobank 6:28 6:58 7:28 7:58 8:33 9:13 9:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:13
Haaften, Bejaardencentrum 6:28 6:58 7:28 7:58 8:33 9:13 9:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:13
Haaften, Marijkestraat 6:30 7:00 7:30 8:00 8:35 9:15 9:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:15
Hellouw, Irenestraat 6:32 7:02 7:32 8:02 8:37 9:17 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:17
Hellouw, Zandsteeg 6:34 7:04 7:34 8:04 8:39 9:19 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:19
Herwijnen, Nieuwe Steeg 6:35 7:05 7:35 8:05 8:40 9:20 9:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:20
Vuren/Herwijnen, Brakelseveer 6:38 7:08 7:38 8:08 8:43 9:23 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:23
Vuren, Molenlaan 6:41 7:11 7:41 8:11 8:46 9:26 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:26
Dalem, Beatrixlaan 6:44 7:14 7:44 8:14 8:49 9:29 9:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:29
Gorinchem, Muzenlaan 6:45 7:15 7:45 8:15 8:50 9:30 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:30
Gorinchem, Anna Blamanstraat 6:46 7:16 7:46 8:16 8:51 9:31 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:31
Gorinchem, Graaf Reinaldweg 6:46 7:16 7:46 8:16 8:51 9:31 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:31
Gorinchem, Fortes Lyceum 6:47 7:17 7:47 8:17 8:52 9:32 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:32
Gorinchem, Walstraat 6:52 7:22 7:52 8:22 8:57 9:37 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:37
Gorinchem, Merwedekanaal 6:56 7:26 7:56 8:26 9:01 9:41 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 14:41
Gorinchem, Station (perron D)A 7:00 7:30 8:00 8:30 9:05 9:45 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 14:45

Alle haltes tonen 1033 1035 1037 1039 1041 1043 1045 1049 1053 1057 1061 1065
Geldermalsen, StationV 14:16 - 15:16 - 16:16 - 17:16 18:16 19:17 20:17 21:17 22:17
Meteren, Kalenberg 14:20 - 15:20 - 16:20 - 17:20 18:20 19:21 20:21 21:21 22:21
Meteren, Landbouwhuis 14:21 - 15:21 - 16:21 - 17:21 18:21 19:22 20:22 21:22 22:22
Meteren, Rijweg 14:24 - 15:24 - 16:24 - 17:24 18:24 19:25 20:25 21:25 22:25
Waardenburg, Busstation 14:26 - 15:26 - 16:26 - 17:26 18:26 19:27 20:27 21:27 22:27
Waardenburg, Achterweg 14:27 - 15:27 - 16:27 - 17:27 18:27 19:28 20:28 21:28 22:28
Tuil, Waalbandijk 14:30 - 15:30 - 16:30 - 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30 22:30
Haaften, Hertog Karelweg/Kerkewaard 14:32 - 15:32 - 16:32 - 17:32 18:32 19:32 20:32 21:32 22:32
Haaften, Rabobank 14:33 15:13 15:33 16:13 16:33 17:13 17:33 18:33 19:33 20:33 21:33 22:33
Haaften, Bejaardencentrum 14:33 15:13 15:33 16:13 16:33 17:13 17:33 18:33 19:33 20:33 21:33 22:33
Haaften, Marijkestraat 14:35 15:15 15:35 16:15 16:35 17:15 17:35 18:35 19:35 20:35 21:35 22:35
Hellouw, Irenestraat 14:37 15:17 15:37 16:17 16:37 17:17 17:37 18:37 19:37 20:37 21:37 22:37
Hellouw, Zandsteeg 14:39 15:19 15:39 16:19 16:39 17:19 17:39 18:39 19:39 20:39 21:39 22:39
Herwijnen, Nieuwe Steeg 14:40 15:20 15:40 16:20 16:40 17:20 17:40 18:40 19:40 20:40 21:40 22:40
Vuren/Herwijnen, Brakelseveer 14:43 15:23 15:43 16:23 16:43 17:23 17:43 18:43 19:42 20:42 21:42 22:42
Vuren, Molenlaan 14:46 15:26 15:46 16:26 16:46 17:26 17:46 18:46 19:45 20:45 21:45 22:45
Dalem, Beatrixlaan 14:49 15:29 15:49 16:29 16:49 17:29 17:49 18:49 19:48 20:48 21:48 22:48
Gorinchem, Muzenlaan 14:50 15:30 15:50 16:30 16:50 17:30 17:50 18:50 19:49 20:49 21:49 22:49
Gorinchem, Anna Blamanstraat 14:51 15:31 15:51 16:31 16:51 17:31 17:51 18:51 19:50 20:50 21:50 22:50
Gorinchem, Graaf Reinaldweg 14:51 15:31 15:51 16:31 16:51 17:31 17:51 18:51 19:50 20:50 21:50 22:50
Gorinchem, Fortes Lyceum 14:52 15:32 15:52 16:32 16:52 17:32 17:52 18:52 19:51 20:51 21:51 22:51
Gorinchem, Walstraat 14:57 15:37 15:57 16:37 16:57 17:37 17:57 18:57 19:56 20:56 21:56 22:56
Gorinchem, Merwedekanaal 15:01 15:41 16:01 16:41 17:01 17:41 18:01 19:01 19:59 20:59 21:59 22:59
Gorinchem, Station (perron D)A 15:05 15:45 16:05 16:45 17:05 17:45 18:05 19:05 20:03 21:03 22:03 23:03

Alle haltes tonen 1069
Geldermalsen, StationV 23:17
Meteren, Kalenberg 23:21
Meteren, Landbouwhuis 23:22
Meteren, Rijweg 23:25
Waardenburg, Busstation 23:27
Waardenburg, Achterweg -
Tuil, Waalbandijk -
Haaften, Hertog Karelweg/Kerkewaard -
Haaften, Rabobank -
Haaften, Bejaardencentrum -
Haaften, Marijkestraat -
Hellouw, Irenestraat -
Hellouw, Zandsteeg -
Herwijnen, Nieuwe Steeg -
Vuren/Herwijnen, Brakelseveer -
Vuren, Molenlaan -
Dalem, Beatrixlaan -
Gorinchem, Muzenlaan -
Gorinchem, Anna Blamanstraat -
Gorinchem, Graaf Reinaldweg -
Gorinchem, Fortes Lyceum -
Gorinchem, Walstraat -
Gorinchem, Merwedekanaal -
Gorinchem, Station (perron D)A -

Alle haltes tonen 1001 1005 1009 1013 1017 1021 1025 1029 1033 1037 1041 1045
Geldermalsen, StationV - 7:11 8:16 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16
Meteren, Kalenberg 6:15 7:15 8:20 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20
Meteren, Landbouwhuis 6:16 7:16 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Meteren, Rijweg 6:19 7:19 8:24 9:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24
Waardenburg, Busstation 6:21 7:21 8:26 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26
Waardenburg, Achterweg 6:22 7:22 8:27 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27
Tuil, Waalbandijk 6:25 7:25 8:30 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30
Haaften, Hertog Karelweg/Kerkewaard 6:27 7:27 8:32 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32
Haaften, Rabobank 6:28 7:28 8:33 9:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33
Haaften, Bejaardencentrum 6:28 7:28 8:33 9:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33
Haaften, Marijkestraat 6:30 7:30 8:35 9:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35
Hellouw, Irenestraat 6:32 7:32 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37
Hellouw, Zandsteeg 6:34 7:34 8:39 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39
Herwijnen, Nieuwe Steeg 6:35 7:35 8:40 9:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40
Vuren/Herwijnen, Brakelseveer 6:38 7:38 8:43 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43
Vuren, Molenlaan 6:41 7:41 8:46 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46
Dalem, Beatrixlaan 6:44 7:44 8:49 9:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49
Gorinchem, Muzenlaan 6:45 7:45 8:50 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50
Gorinchem, Anna Blamanstraat 6:46 7:46 8:51 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51
Gorinchem, Graaf Reinaldweg 6:46 7:46 8:51 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51
Gorinchem, Fortes Lyceum 6:47 7:47 8:52 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52
Gorinchem, Walstraat 6:52 7:52 8:57 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57
Gorinchem, Merwedekanaal 6:56 7:56 9:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01
Gorinchem, Station (perron D)A 7:00 8:00 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05

Alle haltes tonen 1049 1053 1057 1061 1065 1069
Geldermalsen, StationV 18:16 19:17 20:17 21:17 22:17 23:17
Meteren, Kalenberg 18:20 19:21 20:21 21:21 22:21 23:21
Meteren, Landbouwhuis 18:21 19:22 20:22 21:22 22:22 23:22
Meteren, Rijweg 18:24 19:25 20:25 21:25 22:25 23:25
Waardenburg, Busstation 18:26 19:27 20:27 21:27 22:27 23:27
Waardenburg, Achterweg 18:27 19:28 20:28 21:28 22:28 -
Tuil, Waalbandijk 18:30 19:30 20:30 21:30 22:30 -
Haaften, Hertog Karelweg/Kerkewaard 18:32 19:32 20:32 21:32 22:32 -
Haaften, Rabobank 18:33 19:33 20:33 21:33 22:33 -
Haaften, Bejaardencentrum 18:33 19:33 20:33 21:33 22:33 -
Haaften, Marijkestraat 18:35 19:35 20:35 21:35 22:35 -
Hellouw, Irenestraat 18:37 19:37 20:37 21:37 22:37 -
Hellouw, Zandsteeg 18:39 19:39 20:39 21:39 22:39 -
Herwijnen, Nieuwe Steeg 18:40 19:40 20:40 21:40 22:40 -
Vuren/Herwijnen, Brakelseveer 18:43 19:42 20:42 21:42 22:42 -
Vuren, Molenlaan 18:46 19:45 20:45 21:45 22:45 -
Dalem, Beatrixlaan 18:49 19:48 20:48 21:48 22:48 -
Gorinchem, Muzenlaan 18:50 19:49 20:49 21:49 22:49 -
Gorinchem, Anna Blamanstraat 18:51 19:50 20:50 21:50 22:50 -
Gorinchem, Graaf Reinaldweg 18:51 19:50 20:50 21:50 22:50 -
Gorinchem, Fortes Lyceum 18:52 19:51 20:51 21:51 22:51 -
Gorinchem, Walstraat 18:57 19:56 20:56 21:56 22:56 -
Gorinchem, Merwedekanaal 19:01 19:59 20:59 21:59 22:59 -
Gorinchem, Station (perron D)A 19:05 20:03 21:03 22:03 23:03 -

Alle haltes tonen 6001 6007 6011 6015 6019 6023 6027 6031 6035 6039 6043 6047
Geldermalsen, StationV - 8:17 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17
Meteren, Kalenberg - 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21
Meteren, Landbouwhuis - 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22
Meteren, Rijweg - 8:25 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25
Waardenburg, Busstation 6:51 8:27 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27
Waardenburg, Achterweg 6:52 8:28 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28
Tuil, Waalbandijk 6:54 8:30 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30
Haaften, Hertog Karelweg/Kerkewaard 6:56 8:32 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32
Haaften, Rabobank 6:57 8:33 9:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33
Haaften, Bejaardencentrum 6:57 8:33 9:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33
Haaften, Marijkestraat 6:59 8:35 9:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35
Hellouw, Irenestraat 7:01 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37
Hellouw, Zandsteeg 7:03 8:39 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39
Herwijnen, Nieuwe Steeg 7:04 8:40 9:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40
Vuren/Herwijnen, Brakelseveer 7:06 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42
Vuren, Molenlaan 7:09 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45
Dalem, Beatrixlaan 7:12 8:48 9:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48
Gorinchem, Muzenlaan 7:13 8:49 9:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49
Gorinchem, Anna Blamanstraat 7:14 8:50 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50
Gorinchem, Graaf Reinaldweg 7:14 8:50 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50
Gorinchem, Fortes Lyceum 7:15 8:51 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51
Gorinchem, Walstraat 7:20 8:56 9:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56
Gorinchem, Merwedekanaal 7:23 8:59 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59
Gorinchem, Station (perron D)A 7:27 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03

Alle haltes tonen 6051 6055 6059 6063 6067
Geldermalsen, StationV 19:17 20:17 21:17 22:17 23:17
Meteren, Kalenberg 19:21 20:21 21:21 22:21 23:21
Meteren, Landbouwhuis 19:22 20:22 21:22 22:22 23:22
Meteren, Rijweg 19:25 20:25 21:25 22:25 23:25
Waardenburg, Busstation 19:27 20:27 21:27 22:27 23:27
Waardenburg, Achterweg 19:28 20:28 21:28 - 23:28
Tuil, Waalbandijk 19:30 20:30 21:30 - 23:30
Haaften, Hertog Karelweg/Kerkewaard 19:32 20:32 21:32 - 23:32
Haaften, Rabobank 19:33 20:33 21:33 - 23:33
Haaften, Bejaardencentrum 19:33 20:33 21:33 - 23:33
Haaften, Marijkestraat 19:35 20:35 21:35 - 23:35
Hellouw, Irenestraat 19:37 20:37 21:37 - 23:37
Hellouw, Zandsteeg 19:39 20:39 21:39 - 23:39
Herwijnen, Nieuwe Steeg 19:40 20:40 21:40 - 23:40
Vuren/Herwijnen, Brakelseveer 19:42 20:42 21:42 - 23:42
Vuren, Molenlaan 19:45 20:45 21:45 - 23:45
Dalem, Beatrixlaan 19:48 20:48 21:48 - 23:48
Gorinchem, Muzenlaan 19:49 20:49 21:49 - 23:49
Gorinchem, Anna Blamanstraat 19:50 20:50 21:50 - 23:50
Gorinchem, Graaf Reinaldweg 19:50 20:50 21:50 - 23:50
Gorinchem, Fortes Lyceum 19:51 20:51 21:51 - 23:51
Gorinchem, Walstraat 19:56 20:56 21:56 - 23:56
Gorinchem, Merwedekanaal 19:59 20:59 21:59 - 23:59
Gorinchem, Station (perron D)A 20:03 21:03 22:03 - 0:03

Alle haltes tonen 7001 7003 7007 7011 7015 7019 7023 7027 7031 7035 7039 7043
Geldermalsen, StationV - 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:17
Meteren, Kalenberg - 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:21
Meteren, Landbouwhuis - 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:22
Meteren, Rijweg - 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:25
Waardenburg, Busstation 9:51 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27
Waardenburg, Achterweg 9:52 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:28
Tuil, Waalbandijk 9:54 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30
Haaften, Hertog Karelweg/Kerkewaard 9:56 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32
Haaften, Rabobank 9:57 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33
Haaften, Bejaardencentrum 9:57 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33
Haaften, Marijkestraat 9:59 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35
Hellouw, Irenestraat 10:01 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37 20:37
Hellouw, Zandsteeg 10:03 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39 20:39
Herwijnen, Nieuwe Steeg 10:04 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:40
Vuren/Herwijnen, Brakelseveer 10:06 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 20:42
Vuren, Molenlaan 10:09 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45
Dalem, Beatrixlaan 10:12 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48 20:48
Gorinchem, Muzenlaan 10:13 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49 20:49
Gorinchem, Anna Blamanstraat 10:14 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:50
Gorinchem, Graaf Reinaldweg 10:14 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:50
Gorinchem, Fortes Lyceum 10:15 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51 20:51
Gorinchem, Walstraat 10:20 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56 20:56
Gorinchem, Merwedekanaal 10:23 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59 20:59
Gorinchem, Station (perron D)A 10:27 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:03 21:03

Alle haltes tonen 7047 7051
Geldermalsen, StationV 21:17 22:17
Meteren, Kalenberg 21:21 22:21
Meteren, Landbouwhuis 21:22 22:22
Meteren, Rijweg 21:25 22:25
Waardenburg, Busstation 21:27 22:27
Waardenburg, Achterweg 21:28 -
Tuil, Waalbandijk 21:30 -
Haaften, Hertog Karelweg/Kerkewaard 21:32 -
Haaften, Rabobank 21:33 -
Haaften, Bejaardencentrum 21:33 -
Haaften, Marijkestraat 21:35 -
Hellouw, Irenestraat 21:37 -
Hellouw, Zandsteeg 21:39 -
Herwijnen, Nieuwe Steeg 21:40 -
Vuren/Herwijnen, Brakelseveer 21:42 -
Vuren, Molenlaan 21:45 -
Dalem, Beatrixlaan 21:48 -
Gorinchem, Muzenlaan 21:49 -
Gorinchem, Anna Blamanstraat 21:50 -
Gorinchem, Graaf Reinaldweg 21:50 -
Gorinchem, Fortes Lyceum 21:51 -
Gorinchem, Walstraat 21:56 -
Gorinchem, Merwedekanaal 21:59 -
Gorinchem, Station (perron D)A 22:03 -

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.