Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Trein Maastricht naar AachenPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
9 december 2018
Haltenummer: 
66008010 (Heerlen)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Trein heeft geen vakantie dienstregeling

Kerstdagen, nieuwjaarsdag, paasmaandag en pinkstermaandag: dienstregeling als op zondag. Hemelvaartsdag: dienstregeling als op zaterdag.

Alle haltes tonen 19806 19810 19812 19814 19816 19818 19820 19822 19824 19826 19828 19830
MaastrichtV 5:19 6:19 6:49 7:19 7:49 8:19 8:49 9:19 9:49 10:19 10:49 11:19
Meerssen 5:25 6:25 6:55 7:25 7:55 8:25 8:55 9:25 9:55 10:25 10:55 11:25
ValkenburgA 5:30 6:30 7:00 7:30 8:00 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30
ValkenburgV 5:31 6:31 7:00 7:31 8:00 8:31 9:00 9:31 10:00 10:31 11:00 11:31
HeerlenA 5:42 6:42 7:11 7:42 8:11 8:42 9:11 9:42 10:11 10:42 11:11 11:42
HeerlenV 5:43 6:43 - 7:43 - 8:43 - 9:43 - 10:43 - 11:43
LandgraafA 5:47 6:47 - 7:47 - 8:47 - 9:47 - 10:47 - 11:47
LandgraafV 5:49 6:49 - 7:49 - 8:49 - 9:49 - 10:49 - 11:49
Eygelshoven Markt 5:53 6:53 - 7:53 - 8:53 - 9:53 - 10:53 - 11:53
HerzogenrathA 5:59 6:59 - 7:59 - 8:59 - 9:59 - 10:59 - 11:59
HerzogenrathV 6:00 7:00 - 8:00 - 9:00 - 10:00 - 11:00 - 12:00
Aachen West 6:08 7:08 - 8:08 - 9:08 - 10:08 - 11:08 - 12:08
Aachen HbfA 6:13 7:13 - 8:13 - 9:13 - 10:13 - 11:13 - 12:13

Alle haltes tonen 19832 19834 19836 19838 19840 19842 19844 19846 19848 19850 19852 19854
MaastrichtV 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19
Meerssen 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25
ValkenburgA 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30
ValkenburgV 12:00 12:31 13:00 13:31 14:00 14:31 15:00 15:31 16:00 16:31 17:00 17:31
HeerlenA 12:11 12:42 13:11 13:42 14:11 14:42 15:11 15:42 16:11 16:42 17:11 17:42
HeerlenV - 12:43 - 13:43 - 14:43 - 15:43 - 16:43 - 17:43
LandgraafA - 12:47 - 13:47 - 14:47 - 15:47 - 16:47 - 17:47
LandgraafV - 12:49 - 13:49 - 14:49 - 15:49 - 16:49 - 17:49
Eygelshoven Markt - 12:53 - 13:53 - 14:53 - 15:53 - 16:53 - 17:53
HerzogenrathA - 12:59 - 13:59 - 14:59 - 15:59 - 16:59 - 17:59
HerzogenrathV - 13:00 - 14:00 - 15:00 - 16:00 - 17:00 - 18:01
Aachen West - 13:08 - 14:08 - 15:08 - 16:08 - 17:08 - 18:11
Aachen HbfA - 13:13 - 14:13 - 15:13 - 16:13 - 17:13 - 18:16

Alle haltes tonen 19856 19858 19860 19862 19866 19870 19874 19878
MaastrichtV 17:49 18:19 18:49 19:19 20:19 21:19 22:19 23:19
Meerssen 17:55 18:25 18:55 19:25 20:25 21:25 22:25 23:25
ValkenburgA 18:00 18:30 19:00 19:30 20:30 21:30 22:30 23:30
ValkenburgV 18:00 18:31 19:00 19:31 20:31 21:31 22:31 23:31
HeerlenA 18:11 18:42 19:11 19:42 20:42 21:42 22:42 23:42
HeerlenV - 18:43 - 19:43 20:43 21:43 22:43 23:43
LandgraafA - 18:47 - 19:47 20:47 21:47 22:47 23:47
LandgraafV - 18:49 - 19:49 20:49 21:49 22:49 23:49
Eygelshoven Markt - 18:53 - 19:53 20:53 21:53 22:53 23:53
HerzogenrathA - 18:59 - 19:59 20:59 22:00 22:59 23:59
HerzogenrathV - 19:00 - 20:00 21:00 22:01 23:00 0:01
Aachen West - 19:08 - 20:10 21:10 22:11 23:08 0:09
Aachen HbfA - 19:13 - 20:15 21:15 22:16 23:13 0:18

Alle haltes tonen 19810 19814 19818 19820 19822 19824 19826 19828 19830 19832 19834 19836
MaastrichtV 6:19 7:19 8:19 8:49 9:19 9:49 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49
Meerssen 6:25 7:25 8:25 8:55 9:25 9:55 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55
ValkenburgA 6:30 7:30 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00
ValkenburgV 6:31 7:31 8:31 9:00 9:31 10:00 10:31 11:00 11:31 12:00 12:31 13:00
HeerlenA 6:42 7:42 8:42 9:11 9:42 10:11 10:42 11:11 11:42 12:11 12:42 13:11
HeerlenV 6:43 7:43 8:43 - 9:43 - 10:43 - 11:43 - 12:43 -
LandgraafA 6:47 7:47 8:47 - 9:47 - 10:47 - 11:47 - 12:47 -
LandgraafV 6:49 7:49 8:49 - 9:49 - 10:49 - 11:49 - 12:49 -
Eygelshoven Markt 6:53 7:53 8:53 - 9:53 - 10:53 - 11:53 - 12:53 -
HerzogenrathA 6:59 7:59 8:59 - 9:59 - 10:59 - 11:59 - 12:59 -
HerzogenrathV 7:00 8:00 9:00 - 10:00 - 11:00 - 12:00 - 13:00 -
Aachen West 7:08 8:08 9:08 - 10:08 - 11:08 - 12:08 - 13:08 -
Aachen HbfA 7:13 8:13 9:13 - 10:13 - 11:13 - 12:13 - 13:13 -

Alle haltes tonen 19838 19840 19842 19844 19846 19848 19850 19852 19854 19856 19858 19860
MaastrichtV 13:19 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19 17:49 18:19 18:49
Meerssen 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:25 18:55
ValkenburgA 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00
ValkenburgV 13:31 14:00 14:31 15:00 15:31 16:00 16:31 17:00 17:31 18:00 18:31 19:00
HeerlenA 13:42 14:11 14:42 15:11 15:42 16:11 16:42 17:11 17:42 18:11 18:42 19:11
HeerlenV 13:43 - 14:43 - 15:43 - 16:43 - 17:43 - 18:43 -
LandgraafA 13:47 - 14:47 - 15:47 - 16:47 - 17:47 - 18:47 -
LandgraafV 13:49 - 14:49 - 15:49 - 16:49 - 17:49 - 18:49 -
Eygelshoven Markt 13:53 - 14:53 - 15:53 - 16:53 - 17:53 - 18:53 -
HerzogenrathA 13:59 - 14:59 - 15:59 - 16:59 - 17:59 - 18:59 -
HerzogenrathV 14:00 - 15:00 - 16:00 - 17:00 - 18:01 - 19:00 -
Aachen West 14:08 - 15:08 - 16:08 - 17:08 - 18:11 - 19:08 -
Aachen HbfA 14:13 - 15:13 - 16:13 - 17:13 - 18:16 - 19:13 -

Alle haltes tonen 19862 19866 19870 19874 19878
MaastrichtV 19:19 20:19 21:19 22:19 23:19
Meerssen 19:25 20:25 21:25 22:25 23:25
ValkenburgA 19:30 20:30 21:30 22:30 23:30
ValkenburgV 19:31 20:31 21:31 22:31 23:31
HeerlenA 19:42 20:42 21:42 22:42 23:42
HeerlenV 19:43 20:43 21:43 22:43 23:43
LandgraafA 19:47 20:47 21:47 22:47 23:47
LandgraafV 19:49 20:49 21:49 22:49 23:49
Eygelshoven Markt 19:53 20:53 21:53 22:53 23:53
HerzogenrathA 19:59 20:59 22:00 22:59 23:59
HerzogenrathV 20:00 21:00 22:01 23:00 0:01
Aachen West 20:10 21:10 22:11 23:08 0:09
Aachen HbfA 20:15 21:15 22:16 23:13 0:18

Alle haltes tonen 19814 19818 19822 19826 19830 19832 19834 19836 19838 19840 19842 19844
MaastrichtV 7:19 8:19 9:19 10:19 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49
Meerssen 7:25 8:25 9:25 10:25 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55
ValkenburgA 7:30 8:30 9:30 10:30 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00
ValkenburgV 7:31 8:31 9:31 10:31 11:31 12:00 12:31 13:00 13:31 14:00 14:31 15:00
HeerlenA 7:42 8:42 9:42 10:42 11:42 12:11 12:42 13:11 13:42 14:11 14:42 15:11
HeerlenV 7:43 8:43 9:43 10:43 11:43 - 12:43 - 13:43 - 14:43 -
LandgraafA 7:47 8:47 9:47 10:47 11:47 - 12:47 - 13:47 - 14:47 -
LandgraafV 7:49 8:49 9:49 10:49 11:49 - 12:49 - 13:49 - 14:49 -
Eygelshoven Markt 7:53 8:53 9:53 10:53 11:53 - 12:53 - 13:53 - 14:53 -
HerzogenrathA 7:59 8:59 9:59 10:59 11:59 - 12:59 - 13:59 - 14:59 -
HerzogenrathV 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 - 13:00 - 14:00 - 15:00 -
Aachen West 8:08 9:08 10:08 11:08 12:08 - 13:08 - 14:08 - 15:08 -
Aachen HbfA 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 - 13:13 - 14:13 - 15:13 -

Alle haltes tonen 19846 19848 19850 19852 19854 19856 19858 19860 19862 19866 19870 19874
MaastrichtV 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19 17:49 18:19 18:49 19:19 20:19 21:19 22:19
Meerssen 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:25 18:55 19:25 20:25 21:25 22:25
ValkenburgA 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:30 21:30 22:30
ValkenburgV 15:31 16:00 16:31 17:00 17:31 18:00 18:31 19:00 19:31 20:31 21:31 22:31
HeerlenA 15:42 16:11 16:42 17:11 17:42 18:11 18:42 19:11 19:42 20:42 21:42 22:42
HeerlenV 15:43 - 16:43 - 17:43 - 18:43 - 19:43 20:43 21:43 22:43
LandgraafA 15:47 - 16:47 - 17:47 - 18:47 - 19:47 20:47 21:47 22:47
LandgraafV 15:49 - 16:49 - 17:49 - 18:49 - 19:49 20:49 21:49 22:49
Eygelshoven Markt 15:53 - 16:53 - 17:53 - 18:53 - 19:53 20:53 21:53 22:53
HerzogenrathA 15:59 - 16:59 - 17:59 - 18:59 - 19:59 20:59 22:00 22:59
HerzogenrathV 16:00 - 17:00 - 18:01 - 19:00 - 20:00 21:00 22:01 23:00
Aachen West 16:08 - 17:08 - 18:11 - 19:08 - 20:10 21:10 22:11 23:08
Aachen HbfA 16:13 - 17:13 - 18:16 - 19:13 - 20:15 21:15 22:16 23:13

Alle haltes tonen 19878
MaastrichtV 23:19
Meerssen 23:25
ValkenburgA 23:30
ValkenburgV 23:31
HeerlenA 23:42
HeerlenV 23:43
LandgraafA 23:47
LandgraafV 23:49
Eygelshoven Markt 23:53
HerzogenrathA 23:59
HerzogenrathV 0:01
Aachen West 0:09
Aachen HbfA 0:18

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.