Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling

Trein Leeuwarden naar Harlingen HavenPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
9 december 2018
Haltenummer: 
20008522 (Leeuwarden)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Trein heeft geen vakantie dienstregeling

De kerstdagen, nieuwjaarsdag, paasmaandag en pinkstermaandag wordt de zondagdienstregeling gereden. Op koningsdag en hemelvaartsdag wordt de zaterdagdienstregeling gereden.

Alle haltes tonen 37207 37209 37211 37213 37215 37217 37219 37221 37223 37225 37227 37229
LeeuwardenV 5:45 6:09 6:45 7:20 7:45 8:20 8:45 9:20 9:45 10:20 10:45 11:20
Deinum 5:49 6:13 6:49 7:24 7:49 8:24 8:49 9:24 9:49 10:24 10:49 11:24
DronrypA 5:55 6:18 6:55 7:29 7:55 8:29 8:55 9:29 9:55 10:29 10:55 11:29
DronrypV 5:55 6:19 6:55 7:30 7:55 8:30 8:55 9:30 9:55 10:30 10:55 11:30
FranekerA 5:59 6:24 6:59 7:35 7:59 8:35 8:59 9:35 9:59 10:35 10:59 11:35
FranekerV 6:00 6:24 7:00 7:35 8:00 8:35 9:00 9:35 10:00 10:35 11:00 11:35
Harlingen 6:07 6:31 7:07 7:42 8:07 8:42 9:07 9:42 10:07 10:42 11:07 11:42
Harlingen HavenA 6:10 6:34 7:10 7:45 8:10 8:45 9:10 9:45 10:10 10:45 11:10 11:45

Alle haltes tonen 37231 37233 37235 37237 37239 37241 37243 37245 37247 37249 37251 37253
LeeuwardenV 11:45 12:20 12:45 13:20 13:45 14:20 14:45 15:20 15:45 16:20 16:45 17:20
Deinum 11:49 12:24 12:49 13:24 13:49 14:24 14:49 15:24 15:49 16:24 16:49 17:24
DronrypA 11:55 12:29 12:55 13:29 13:55 14:29 14:55 15:29 15:55 16:29 16:55 17:29
DronrypV 11:55 12:30 12:55 13:30 13:55 14:30 14:55 15:30 15:55 16:30 16:55 17:30
FranekerA 11:59 12:35 12:59 13:35 13:59 14:35 14:59 15:35 15:59 16:35 16:59 17:35
FranekerV 12:00 12:35 13:00 13:35 14:00 14:35 15:00 15:35 16:00 16:35 17:00 17:35
Harlingen 12:07 12:42 13:07 13:42 14:07 14:42 15:07 15:42 16:07 16:42 17:07 17:42
Harlingen HavenA 12:10 12:45 13:10 13:45 14:10 14:45 15:10 15:45 16:10 16:45 17:10 17:45

Alle haltes tonen 37255 37257 37259 37261 37263 37265 37269 37273 37277
LeeuwardenV 17:45 18:20 18:45 19:20 19:45 20:20 21:20 22:20 23:20
Deinum 17:49 18:24 18:49 19:24 19:49 20:24 21:24 22:24 23:24
DronrypA 17:55 18:29 18:55 19:29 19:55 20:30 21:29 22:29 23:29
DronrypV 17:55 18:30 18:55 19:30 19:55 20:30 21:29 22:30 23:30
FranekerA 17:59 18:35 18:59 19:35 19:59 20:35 21:35 22:35 23:35
FranekerV 18:00 18:35 19:00 19:35 20:00 20:35 21:35 22:35 23:35
Harlingen 18:07 18:42 19:07 19:42 20:07 20:42 21:42 22:42 23:42
Harlingen HavenA 18:10 18:45 19:10 19:45 20:10 20:45 21:45 22:45 23:45

Alle haltes tonen 37209 37213 37215 37217 37219 37221 37223 37225 37227 37229 37231 37233
LeeuwardenV 6:12 7:12 7:45 8:20 8:45 9:20 9:45 10:20 10:45 11:20 11:45 12:20
Deinum 6:16 7:16 7:49 8:24 8:49 9:24 9:49 10:24 10:49 11:24 11:49 12:24
DronrypA 6:21 7:21 7:55 8:29 8:55 9:29 9:55 10:29 10:55 11:29 11:55 12:29
DronrypV 6:22 7:22 7:55 8:30 8:55 9:30 9:55 10:30 10:55 11:30 11:55 12:30
FranekerA 6:27 7:27 8:00 8:35 8:59 9:35 9:59 10:35 10:59 11:35 11:59 12:35
FranekerV 6:27 7:27 8:00 8:35 9:00 9:35 10:00 10:35 11:00 11:35 12:00 12:35
Harlingen 6:34 7:34 8:07 8:42 9:07 9:42 10:07 10:42 11:07 11:42 12:07 12:42
Harlingen HavenA 6:37 7:37 8:10 8:45 9:10 9:45 10:10 10:45 11:10 11:45 12:10 12:45

Alle haltes tonen 37235 37237 37239 37241 37243 37245 37247 37249 37251 37253 37255 37257
LeeuwardenV 12:45 13:20 13:45 14:20 14:45 15:20 15:45 16:20 16:45 17:20 17:45 18:20
Deinum 12:49 13:24 13:49 14:24 14:49 15:24 15:49 16:24 16:49 17:24 17:49 18:24
DronrypA 12:55 13:29 13:55 14:29 14:55 15:29 15:55 16:29 16:55 17:29 17:55 18:29
DronrypV 12:55 13:30 13:55 14:30 14:55 15:30 15:55 16:30 16:55 17:30 17:55 18:30
FranekerA 12:59 13:35 13:59 14:35 14:59 15:35 15:59 16:35 16:59 17:35 17:59 18:35
FranekerV 13:00 13:35 14:00 14:35 15:00 15:35 16:00 16:35 17:00 17:35 18:00 18:35
Harlingen 13:07 13:42 14:07 14:42 15:07 15:42 16:07 16:42 17:07 17:42 18:07 18:42
Harlingen HavenA 13:10 13:45 14:10 14:45 15:10 15:45 16:10 16:45 17:10 17:45 18:10 18:45

Alle haltes tonen 37259 37261 37263 37265 37269 37273 37277
LeeuwardenV 18:45 19:20 19:45 20:20 21:20 22:20 23:20
Deinum 18:49 19:24 19:49 20:24 21:24 22:24 23:24
DronrypA 18:55 19:29 19:55 20:30 21:29 22:29 23:29
DronrypV 18:55 19:30 19:55 20:30 21:29 22:30 23:30
FranekerA 18:59 19:35 19:59 20:35 21:35 22:35 23:35
FranekerV 19:00 19:35 20:00 20:35 21:35 22:35 23:35
Harlingen 19:07 19:42 20:07 20:42 21:42 22:42 23:42
Harlingen HavenA 19:10 19:45 20:10 20:45 21:45 22:45 23:45

Alle haltes tonen 37215 37217 37219 37221 37225 37229 37231 37233 37237 37239 37241 37243
LeeuwardenV 7:45 8:20 8:45 9:20 10:20 11:20 11:45 12:20 13:20 13:45 14:20 14:45
Deinum 7:49 8:24 8:49 9:24 10:24 11:24 11:49 12:24 13:24 13:49 14:24 14:49
DronrypA 7:55 8:29 8:55 9:29 10:29 11:29 11:55 12:29 13:29 13:55 14:29 14:55
DronrypV 7:55 8:30 8:55 9:30 10:30 11:30 11:55 12:30 13:30 13:55 14:30 14:55
FranekerA 7:59 8:35 8:59 9:35 10:35 11:35 11:59 12:35 13:35 13:59 14:35 14:59
FranekerV 8:00 8:35 9:00 9:35 10:35 11:35 12:00 12:35 13:35 14:00 14:35 15:00
Harlingen 8:07 8:42 9:07 9:42 10:42 11:42 12:07 12:42 13:42 14:07 14:42 15:07
Harlingen HavenA 8:10 8:45 9:10 9:45 10:45 11:45 12:10 12:45 13:45 14:10 14:45 15:10

Alle haltes tonen 37245 37249 37251 37253 37257 37259 37261 37263 37265 37269 37273 37277
LeeuwardenV 15:20 16:20 16:45 17:20 18:20 18:45 19:20 19:45 20:20 21:20 22:20 23:20
Deinum 15:24 16:24 16:49 17:24 18:24 18:49 19:24 19:49 20:24 21:24 22:24 23:24
DronrypA 15:29 16:29 16:55 17:29 18:29 18:55 19:29 19:55 20:30 21:29 22:29 23:29
DronrypV 15:30 16:30 16:55 17:30 18:30 18:55 19:30 19:55 20:30 21:29 22:30 23:30
FranekerA 15:35 16:35 16:59 17:35 18:35 18:59 19:35 19:59 20:35 21:35 22:35 23:35
FranekerV 15:35 16:35 17:00 17:35 18:35 19:00 19:35 20:00 20:35 21:35 22:35 23:35
Harlingen 15:42 16:42 17:07 17:42 18:42 19:07 19:42 20:07 20:42 21:42 22:42 23:42
Harlingen HavenA 15:45 16:45 17:10 17:45 18:45 19:10 19:45 20:10 20:45 21:45 22:45 23:45

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.