Heel Nederland Kies regio

Dienstregeling Kies regio

Vanwege het coronavirus heeft de Rijksoverheid diverse maatregelen getroffen. Als gevolg hiervan zijn er enkele wijzigingen in de dienstregeling. Plan je reis niet te vroeg van tevoren, tot een uur voor vertrek kunnen er eventueel nog aanpassingen plaatsvinden.
Klik hier om te controleren of er wijzigingen zijn voor je reis.

Trein Leeuwarden naar Harlingen HavenPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
13 december 2020
Haltenummer: 
20008522 (Leeuwarden)
OV Reisinformatie: 
0800 0232545
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Trein heeft geen vakantie dienstregeling

De kerstdagen, nieuwjaarsdag, paasmaandag en pinkstermaandag wordt de zondagdienstregeling gereden. Op koningsdag, bevrijdingsdag en hemelvaartsdag wordt de zaterdagdienstregeling gereden.

Alle haltes tonen 37205 37207 37209 37211 37213 37215 37217 37219 37221 37223 37225 37227
LeeuwardenV 5:38 5:50 6:20 6:50 7:20 7:50 8:20 8:50 9:20 9:50 10:20 10:50
Deinum 5:43 5:55 6:25 6:55 7:25 7:55 8:25 8:55 9:25 9:55 10:25 10:55
DronrypA 5:48 6:00 6:30 7:00 7:30 8:00 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00
DronrypV 5:48 6:01 6:31 7:01 7:31 8:01 8:31 9:01 9:31 10:01 10:31 11:01
FranekerA 5:54 6:06 6:36 7:06 7:36 8:06 8:36 9:06 9:36 10:06 10:36 11:06
FranekerV 5:54 6:07 6:37 7:07 7:37 8:07 8:37 9:07 9:37 10:07 10:37 11:07
HarlingenA 6:01 6:14 6:44 7:14 7:44 8:14 8:44 9:14 9:44 10:14 10:44 11:14
HarlingenV 6:01 6:15 6:45 7:15 7:45 8:15 8:45 9:15 9:45 10:15 10:45 11:15
Harlingen HavenA 6:04 6:18 6:48 7:18 7:48 8:18 8:48 9:18 9:48 10:18 10:48 11:18

Alle haltes tonen 37229 37231 37233 37235 37237 37239 37241 37243 37245 37247 37249 37251
LeeuwardenV 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50
Deinum 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55
DronrypA 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00
DronrypV 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01
FranekerA 11:36 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06
FranekerV 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07
HarlingenA 11:44 12:14 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14
HarlingenV 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15
Harlingen HavenA 11:48 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18 14:48 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18

Alle haltes tonen 37253 37255 37257 37259 37261 37263 37265 37269 37273 37277
LeeuwardenV 17:20 17:50 18:20 18:50 19:20 19:50 20:20 21:20 22:20 23:20
Deinum 17:25 17:55 18:25 18:55 19:25 19:55 20:25 21:25 22:25 23:25
DronrypA 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:30 22:30 23:30
DronrypV 17:31 18:01 18:31 19:01 19:31 20:01 20:31 21:30 22:30 23:30
FranekerA 17:36 18:06 18:36 19:06 19:36 20:06 20:36 21:35 22:35 23:35
FranekerV 17:37 18:07 18:37 19:07 19:37 20:07 20:37 21:35 22:35 23:35
HarlingenA 17:44 18:14 18:44 19:14 19:44 20:14 20:44 21:42 22:42 23:42
HarlingenV 17:45 18:15 18:45 19:15 19:45 20:15 20:45 21:42 22:42 23:42
Harlingen HavenA 17:48 18:18 18:48 19:18 19:48 20:18 20:48 21:45 22:45 23:45

Alle haltes tonen 37211 37213 37215 37217 37219 37221 37223 37225 37227 37229 37231 37233
LeeuwardenV 6:38 6:50 7:20 7:50 8:20 8:50 9:20 9:50 10:20 10:50 11:20 11:50
Deinum 6:43 6:55 7:25 7:55 8:25 8:55 9:25 9:55 10:25 10:55 11:25 11:55
DronrypA 6:48 7:00 7:30 8:00 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00
DronrypV 6:48 7:01 7:31 8:01 8:31 9:01 9:31 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01
FranekerA 6:54 7:06 7:36 8:06 8:36 9:06 9:36 10:06 10:36 11:06 11:36 12:06
FranekerV 6:54 7:07 7:37 8:07 8:37 9:07 9:37 10:07 10:37 11:07 11:37 12:07
HarlingenA 7:01 7:14 7:44 8:14 8:44 9:14 9:44 10:14 10:44 11:14 11:44 12:14
HarlingenV 7:01 7:15 7:45 8:15 8:45 9:15 9:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15
Harlingen HavenA 7:04 7:18 7:48 8:18 8:48 9:18 9:48 10:18 10:48 11:18 11:48 12:18

Alle haltes tonen 37235 37237 37239 37241 37243 37245 37247 37249 37251 37253 37255 37257
LeeuwardenV 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50
Deinum 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55
DronrypA 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00
DronrypV 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01
FranekerA 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36 18:06
FranekerV 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:07
HarlingenA 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14 17:44 18:14
HarlingenV 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15
Harlingen HavenA 12:48 13:18 13:48 14:18 14:48 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18 17:48 18:18

Alle haltes tonen 37259 37261 37263 37265 37267 37269 37273 37277
LeeuwardenV 18:20 18:50 19:20 19:50 20:20 21:20 22:20 23:20
Deinum 18:25 18:55 19:25 19:55 20:25 21:25 22:25 23:25
DronrypA 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:30 22:30 23:30
DronrypV 18:31 19:01 19:31 20:01 20:31 21:30 22:30 23:30
FranekerA 18:36 19:06 19:36 20:06 20:36 21:35 22:35 23:35
FranekerV 18:37 19:07 19:37 20:07 20:37 21:35 22:35 23:35
HarlingenA 18:44 19:14 19:44 20:14 20:44 21:42 22:42 23:42
HarlingenV 18:45 19:15 19:45 20:15 20:45 21:42 22:42 23:42
Harlingen HavenA 18:48 19:18 19:48 20:18 20:48 21:45 22:45 23:45

Alle haltes tonen 37213 37215 37217 37219 37221 37223 37225 37227 37229 37231 37233 37235
LeeuwardenV 7:20 7:50 8:20 8:50 9:20 9:50 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50
Deinum 7:25 7:55 8:25 8:55 9:25 9:55 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55
DronrypA 7:30 8:00 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00
DronrypV 7:31 8:01 8:31 9:01 9:31 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01
FranekerA 7:36 8:06 8:36 9:06 9:36 10:06 10:36 11:06 11:36 12:06 12:36 13:06
FranekerV 7:37 8:07 8:37 9:07 9:37 10:07 10:37 11:07 11:37 12:07 12:37 13:07
HarlingenA 7:44 8:14 8:44 9:14 9:44 10:14 10:44 11:14 11:44 12:14 12:44 13:14
HarlingenV 7:45 8:15 8:45 9:15 9:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15
Harlingen HavenA 7:48 8:18 8:48 9:18 9:48 10:18 10:48 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18

Alle haltes tonen 37237 37239 37241 37243 37245 37247 37249 37251 37253 37255 37257 37259
LeeuwardenV 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20 18:50
Deinum 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:25 18:55
DronrypA 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00
DronrypV 13:31 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01 18:31 19:01
FranekerA 13:36 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36 18:06 18:36 19:06
FranekerV 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:07 18:37 19:07
HarlingenA 13:44 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14 17:44 18:14 18:44 19:14
HarlingenV 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15
Harlingen HavenA 13:48 14:18 14:48 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18 17:48 18:18 18:48 19:18

Alle haltes tonen 37261 37263 37265 37269 37273 37277
LeeuwardenV 19:20 19:50 20:20 21:20 22:20 23:20
Deinum 19:25 19:55 20:25 21:25 22:25 23:25
DronrypA 19:30 20:00 20:30 21:30 22:30 23:30
DronrypV 19:31 20:01 20:31 21:30 22:30 23:30
FranekerA 19:36 20:06 20:36 21:35 22:35 23:35
FranekerV 19:37 20:07 20:37 21:35 22:35 23:35
HarlingenA 19:44 20:14 20:44 21:42 22:42 23:42
HarlingenV 19:45 20:15 20:45 21:42 22:42 23:42
Harlingen HavenA 19:48 20:18 20:48 21:45 22:45 23:45

Andere dienstregeling

Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.