Friesland en Waddeneilanden Wijzig regio

Dienstregeling Friesland Wijzig regio

Vanwege het coronavirus heeft de Rijksoverheid diverse maatregelen getroffen. Als gevolg hiervan zijn er enkele wijzigingen in de dienstregeling. Plan je reis niet te vroeg van tevoren, tot een uur voor vertrek kunnen er eventueel nog aanpassingen plaatsvinden.
Klik hier om te controleren of er wijzigingen zijn voor je reis.

Lijn 75: Harlingen naar BolswardPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
11 mei 2020
Haltenummer: 
22190600 (Pingjum, Pingjum)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

LET OP: AANGEPASTE DIENSTREGELING VANAF 11 mei! Vanaf maandag 11 mei rijden ook de bussen van Arriva in Friesland een aangepaste dienstregeling. Plan je reis niet te ver van te voren, tot maximaal een uur voor vertrek kan er nog iets wijzigen.

LET OP: AANGEPASTE DIENSTREGELING VANAF 11 mei! Vanaf maandag 11 mei rijden ook de bussen van Arriva in Friesland een aangepaste dienstregeling. Plan je reis niet te ver van te voren, tot maximaal een uur voor vertrek kan er nog iets wijzigen.

Alle haltes tonen 1003 1007 1011 1015 1019 1027 1031 1035 1039
Harlingen, StationV - 6:04 7:13 8:14 - 14:25 15:25 16:25 17:23
Harlingen, Steenhouwersstraat - 6:06 7:15 8:16 - 14:27 15:27 16:27 17:25
Harlingen, Havenplein - 6:08 7:17 8:18 - 14:29 15:29 16:29 17:27
Harlingen, Veerbootterminal - 6:09 7:18 8:19 - 14:30 15:30 16:30 17:28
Midlum, Zorg en Vlijt - 6:11 7:20 8:21 - 14:32 15:32 16:32 17:30
Midlum, Weg naar Sexbierum - 6:11 7:20 8:21 - 14:32 15:32 16:32 17:30
Midlum, Midlum - 6:12 7:21 8:22 - 14:33 15:33 16:33 17:31
Midlum, Weg naar Midlum - 6:14 7:23 8:24 - 14:35 15:35 16:35 17:33
Midlum, De Blijnse - 6:15 7:24 8:25 - 14:36 15:36 16:36 17:34
Wijnaldum, Swingmaleane - 6:16 7:25 8:26 - 14:37 15:37 16:37 17:35
Wijnaldum, Weg naar Wijnaldum - 6:17 7:26 8:27 - 14:38 15:38 16:38 17:36
Pietersbierum, Hearewei - 6:19 7:28 8:29 - 14:40 15:40 16:40 17:38
Pietersbierum, Van Hottingawei - 6:20 7:29 8:30 - 14:41 15:41 16:41 17:39
Sexbierum, Walburgastrjitte - 6:22 7:31 8:32 - 14:43 15:43 16:43 17:41
Sexbierum, Tsjerk Hiddesstrjitte - 6:23 7:32 8:33 - 14:44 15:44 16:44 17:42
Sexbierum, Hearewei - 6:23 7:32 8:33 - 14:44 15:44 16:44 17:42
Sexbierum, Ottemaleane - 6:25 7:34 8:35 - 14:46 15:46 16:46 17:44
Oosterbierum, Slachtedyk - 6:26 7:35 8:36 - 14:47 15:47 16:47 17:45
Oosterbierum, Haerdawei - 6:26 7:35 8:36 - 14:47 15:47 16:47 17:45
Oosterbierum, Keatsebuorren - 6:27 7:36 8:37 - 14:48 15:48 16:48 17:46
Klooster-Lidlum, Muntsewei - 6:28 7:37 8:38 - 14:49 15:49 16:49 17:47
Tzummarum, Kapellewei - 6:29 7:38 8:39 - 14:50 15:50 16:50 17:48
Tzummarum, Westerbuorren - 6:30 7:39 8:40 - 14:51 15:51 16:51 17:49
Dongjum, Tzummarumerweg - 6:34 7:43 8:44 - 14:55 15:55 16:55 17:53
Franeker, Froonacker 6:02 6:38 7:47 8:48 12:59 14:59 15:59 16:59 17:57
Franeker, Hertog van Saxenlaan 6:03 6:39 7:48 8:49 13:00 15:00 16:00 17:00 17:58
Franeker, Voorstraat 6:05 6:41 7:50 8:51 13:02 15:02 16:02 17:02 18:00
Franeker, Vijverstraat 6:06 6:42 7:51 8:52 13:03 15:03 16:03 17:03 18:01
Franeker, Theresia 6:06 6:42 7:51 8:52 13:03 15:03 16:03 17:03 18:01
Franeker, Zuiderkade 6:07 6:43 7:52 8:53 13:04 15:04 16:04 17:04 18:02
Franeker, StationA 6:09 6:45 7:54 8:55 13:06 15:06 16:06 17:06 18:04
Franeker, StationV 6:10 6:46 7:54 - 13:06 15:06 16:06 17:06 18:06
Franeker, Welsrijperhoek 6:11 6:47 7:55 - 13:07 15:07 16:07 17:07 18:07
Hitzum, Hitzum 6:15 6:51 7:59 - 13:11 15:11 16:11 17:11 18:11
Achlum, Jonkerschap 6:19 6:55 8:03 - 13:15 15:15 16:15 17:15 18:15
Achlum, Monnikenweg 6:20 6:56 8:04 - 13:16 15:16 16:16 17:16 18:16
Arum, Sytzamaweg 6:22 6:58 8:06 - 13:18 15:18 16:18 17:18 18:18
Arum, Groene Dijk 6:23 6:59 8:07 - 13:19 15:19 16:19 17:19 18:19
Pingjum, Pingjum 6:28 7:04 8:12 - 13:24 15:24 16:24 17:24 18:24
Witmarsum, Kaatsplein 6:32 7:08 8:16 - 13:28 15:28 16:28 17:28 18:28
Witmarsum, Koudehuisterdijk 6:33 7:09 8:17 - 13:29 15:29 16:29 17:29 18:29
Witmarsum, Kievitshorne 6:35 7:11 8:19 - 13:31 15:31 16:31 17:31 18:31
Schettens, Schettens 6:37 7:13 8:21 - 13:33 15:33 16:33 17:33 18:33
Bolsward, De Marne 6:40 7:16 8:24 - 13:36 15:36 16:36 17:36 18:36
Bolsward, 1e Hollandiastraat 6:41 7:17 8:25 - 13:37 15:37 16:37 17:37 18:37
Bolsward, Stoombootkade 6:41 7:17 8:25 - 13:37 15:37 16:37 17:37 18:37
Bolsward, BusstationA 6:44 7:20 8:28 - 13:40 15:40 16:40 17:40 18:40

Andere dienstregeling