Friesland en Waddeneilanden Wijzig regio

Dienstregeling Friesland Wijzig regio

Vanwege het coronavirus heeft de Rijksoverheid diverse maatregelen getroffen. Als gevolg hiervan zijn er enkele wijzigingen in de dienstregeling. Plan je reis niet te vroeg van tevoren, tot een uur voor vertrek kunnen er eventueel nog aanpassingen plaatsvinden.
Klik hier om te controleren of er wijzigingen zijn voor je reis.

Lijn 75: Bolsward naar HarlingenPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
11 mei 2020
Haltenummer: 
22190600 (Pingjum, Pingjum)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

LET OP: AANGEPASTE DIENSTREGELING VANAF 11 mei! Vanaf maandag 11 mei rijden ook de bussen van Arriva in Friesland een aangepaste dienstregeling. Plan je reis niet te ver van te voren, tot maximaal een uur voor vertrek kan er nog iets wijzigen.

LET OP: AANGEPASTE DIENSTREGELING VANAF 11 mei! Vanaf maandag 11 mei rijden ook de bussen van Arriva in Friesland een aangepaste dienstregeling. Plan je reis niet te ver van te voren, tot maximaal een uur voor vertrek kan er nog iets wijzigen.

Alle haltes tonen 1004a 1008a 1012 1020 1024a 1028a 1032a 1036a 1040
Bolsward, BusstationV 6:05 7:10 8:17 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01
Bolsward, Bargefenne 6:07 7:12 8:19 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03
Bolsward, 1e Hollandiastraat 6:07 7:12 8:19 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03
Bolsward, De Marne 6:08 7:13 8:20 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04
Schettens, Schettens 6:11 7:16 8:23 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07
Witmarsum, Kievitshorne 6:13 7:18 8:25 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09
Witmarsum, Koudehuisterdijk 6:16 7:21 8:28 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12
Witmarsum, Kaatsplein 6:17 7:22 8:29 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13
Pingjum, Pingjum 6:22 7:27 8:34 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18
Arum, Groene Dijk 6:26 7:31 8:38 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22
Arum, Sytzamaweg 6:27 7:32 8:39 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23
Achlum, Monnikenweg 6:29 7:34 8:41 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25
Achlum, Jonkerschap 6:30 7:35 8:42 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26
Hitzum, Hitzum 6:34 7:39 8:46 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30
Franeker, Welsrijperhoek 6:40 7:45 8:52 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36
Franeker, Station 6:42 7:47 8:54 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38
Franeker, Zuiderkade 6:44 7:49 8:56 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40
Franeker, Theresia 6:45 7:50 8:57 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41
Franeker, Vijverstraat 6:46 7:51 8:58 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42
Franeker, Voorstraat 6:47 7:52 8:59 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43
Franeker, Hertog van Saxenlaan 6:49 7:54 9:01 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45
Franeker, Froonacker 6:51 7:56 9:03 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47
Dongjum, Tzummarumerweg 6:53 7:58 9:05 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 -
Tzummarum, Westerbuorren 6:57 8:02 9:09 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 -
Tzummarum, Kapellewei 6:58 8:03 9:10 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 -
Klooster-Lidlum, Muntsewei 6:59 8:04 9:11 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 -
Oosterbierum, Keatsebuorren 7:00 8:05 9:12 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 -
Oosterbierum, Haerdawei 7:01 8:06 9:13 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 -
Oosterbierum, Slachtedyk 7:01 8:06 9:13 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 -
Sexbierum, Ottemaleane 7:02 8:07 9:14 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 -
Sexbierum, Hearewei 7:04 8:09 9:16 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 -
Sexbierum, Tsjerk Hiddesstrjitte 7:04 8:09 9:16 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 -
Sexbierum, Walburgastrjitte 7:05 8:10 9:17 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 -
Pietersbierum, Van Hottingawei 7:06 8:11 9:18 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 -
Pietersbierum, Hearewei 7:07 8:12 9:19 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 -
Wijnaldum, Weg naar Wijnaldum 7:09 8:14 9:21 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 -
Wijnaldum, Swingmaleane 7:10 8:15 9:22 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 -
Midlum, De Blijnse 7:11 8:16 9:23 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 -
Midlum, Weg naar Midlum 7:11 8:16 9:23 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 -
Midlum, Midlum 7:13 8:18 9:25 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 -
Midlum, Weg naar Sexbierum 7:14 8:19 9:26 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 -
Midlum, Zorg en Vlijt 7:15 8:20 9:27 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 -
Harlingen, Veerbootterminal 7:17 8:22 9:29 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 -
Harlingen, Havenplein - - 9:30 14:14 - - - - -
Harlingen, Steenhouwersstraat - - 9:32 14:16 - - - - -
Harlingen, StationA - - 9:34 14:18 - - - - -

a: Rijdt na Harlingen door als lijn 97 naar Leeuwarden.

Andere dienstregeling