Gelderland Wijzig regio

Dienstregeling Gelderland Wijzig regio

Lijn 54: Laren naar ZutphenPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
9 december 2018
Haltenummer: 
41770030 (Almen, Almense Brug)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Vakanties: perioden vakantiedienstregeling 2018/2019: 24 december 2018 t/m 4 januari 2018 (kerstvakantie), 19 april (goede vrijdag), 29 april t/m 3 mei (meivakantie), 8 juli t/m 23 augustus (zomervakantie), 23 december 2019 t/m 3 januari 2020 (kerstvakantie).

Speciale dagen: Op 1e en 2e Kerstdag, Nieuwjaarsdag, Paasmaandag, Hemelvaartsdag en Pinkstermaandag wordt de dienstregeling als op zondag gereden. Op Koningsdag (27 april 2019.

Alle haltes tonen 1002 1004 1008 1012 1016 1020 1024 1028 1032 1036 1040 1044
Laren, MarkelosewegV - 6:53 7:53 8:55 9:55 10:55 11:55 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04
Laren, Dorpsstraat - 6:55 7:55 8:56 9:56 10:56 11:56 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05
Laren, Slootsmid - 6:56 7:56 8:57 9:57 10:57 11:57 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06
Laren, Lindenbergsedijk - 6:57 7:57 8:58 9:58 10:58 11:58 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07
Laren, Rossweg - 6:58 7:58 8:59 9:59 10:59 11:59 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08
Almen, Voormalig station - 7:00 8:00 9:01 10:01 11:01 12:01 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10
Almen, Hogenkampsweg - 7:01 8:01 9:02 10:02 11:02 12:02 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11
Almen, De Ehze - 7:02 8:02 9:03 10:03 11:03 12:03 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12
Almen, Groot Have 6:29 7:03 8:03 9:04 10:04 11:04 12:04 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13
Almen, De Hoofdige Boer 6:30 7:04 8:04 9:05 10:05 11:05 12:05 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14
Almen, Van Wassenaerlaan 6:30 7:04 8:04 9:05 10:05 11:05 12:05 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14
Almen, Vunderingweg 6:31 7:05 8:05 9:06 10:06 11:06 12:06 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15
Almen, Almense Brug 6:31 7:05 8:05 9:06 10:06 11:06 12:06 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15
Almen, Keyenbeltsweg 6:34 7:08 8:08 9:09 10:09 11:09 12:09 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18
Eefde, Het Mastler 6:35 7:09 8:09 9:10 10:10 11:10 12:10 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19
Eefde, De Uitrusting 6:37 7:11 8:11 9:12 10:12 11:12 12:12 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Warnsveld, Crematorium 6:38 7:12 8:12 9:13 10:13 11:13 12:13 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22
Warnsveld, Rhienderinklaan 6:40 7:14 8:14 9:15 10:15 11:15 12:15 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24
Warnsveld, Kerkpad 6:41 7:15 8:15 9:16 10:16 11:16 12:16 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25
Zutphen, Prins Bernhardlaan 6:43 7:17 8:17 9:17 10:17 11:17 12:17 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26
Zutphen, Berkelsingel 6:44 7:18 8:18 9:18 10:18 11:18 12:18 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27
Zutphen, Rijkenhage 6:45 7:19 8:19 9:19 10:19 11:19 12:19 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28
Zutphen, BusstationA 6:50 7:24 8:24 9:24 10:24 11:24 12:24 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33

Alle haltes tonen 1048 1052 1056 1060
Laren, MarkelosewegV 18:04 19:04 20:03 21:03
Laren, Dorpsstraat 18:05 19:05 20:04 21:04
Laren, Slootsmid 18:06 19:06 20:05 21:05
Laren, Lindenbergsedijk 18:07 19:07 20:06 21:06
Laren, Rossweg 18:08 19:08 20:07 21:07
Almen, Voormalig station 18:10 19:10 20:09 21:09
Almen, Hogenkampsweg 18:11 19:11 20:09 21:09
Almen, De Ehze 18:12 19:12 20:10 21:10
Almen, Groot Have 18:13 19:13 20:11 21:11
Almen, De Hoofdige Boer 18:14 19:14 20:12 21:12
Almen, Van Wassenaerlaan 18:14 19:14 20:12 21:12
Almen, Vunderingweg 18:15 19:15 20:13 21:13
Almen, Almense Brug 18:15 19:15 20:13 21:13
Almen, Keyenbeltsweg 18:18 19:18 20:16 21:16
Eefde, Het Mastler 18:19 19:19 20:17 21:17
Eefde, De Uitrusting 18:21 19:21 20:19 21:19
Warnsveld, Crematorium 18:22 19:22 20:20 21:20
Warnsveld, Rhienderinklaan 18:24 19:24 20:22 21:22
Warnsveld, Kerkpad 18:25 19:25 20:23 21:23
Zutphen, Prins Bernhardlaan 18:26 19:26 20:24 21:24
Zutphen, Berkelsingel 18:27 19:27 20:25 21:25
Zutphen, Rijkenhage 18:28 19:28 20:26 21:26
Zutphen, BusstationA 18:33 19:33 20:31 21:31

Alle haltes tonen 1004 1008 1012 1016 1020 1024 1028 1032 1036 1040 1044 1048
Laren, MarkelosewegV 6:53 7:53 8:55 9:55 10:55 11:55 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04
Laren, Dorpsstraat 6:55 7:55 8:56 9:56 10:56 11:56 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05
Laren, Slootsmid 6:56 7:56 8:57 9:57 10:57 11:57 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06
Laren, Lindenbergsedijk 6:57 7:57 8:58 9:58 10:58 11:58 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07
Laren, Rossweg 6:58 7:58 8:59 9:59 10:59 11:59 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08
Almen, Voormalig station 7:00 8:00 9:01 10:01 11:01 12:01 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10
Almen, Hogenkampsweg 7:01 8:01 9:02 10:02 11:02 12:02 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11
Almen, De Ehze 7:02 8:02 9:03 10:03 11:03 12:03 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12
Almen, Groot Have 7:03 8:03 9:04 10:04 11:04 12:04 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13
Almen, De Hoofdige Boer 7:04 8:04 9:05 10:05 11:05 12:05 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14
Almen, Van Wassenaerlaan 7:04 8:04 9:05 10:05 11:05 12:05 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14
Almen, Vunderingweg 7:05 8:05 9:06 10:06 11:06 12:06 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15
Almen, Almense Brug 7:05 8:05 9:06 10:06 11:06 12:06 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15
Almen, Keyenbeltsweg 7:08 8:08 9:09 10:09 11:09 12:09 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18
Eefde, Het Mastler 7:09 8:09 9:10 10:10 11:10 12:10 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19
Eefde, De Uitrusting 7:11 8:11 9:12 10:12 11:12 12:12 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21
Warnsveld, Crematorium 7:12 8:12 9:13 10:13 11:13 12:13 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22
Warnsveld, Rhienderinklaan 7:14 8:14 9:15 10:15 11:15 12:15 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24
Warnsveld, Kerkpad 7:15 8:15 9:16 10:16 11:16 12:16 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25
Zutphen, Prins Bernhardlaan 7:17 8:17 9:17 10:17 11:17 12:17 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26
Zutphen, Berkelsingel 7:18 8:18 9:18 10:18 11:18 12:18 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27
Zutphen, Rijkenhage 7:19 8:19 9:19 10:19 11:19 12:19 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28
Zutphen, BusstationA 7:24 8:24 9:24 10:24 11:24 12:24 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33

Alle haltes tonen 1052 1056 1060
Laren, MarkelosewegV 19:04 20:03 21:03
Laren, Dorpsstraat 19:05 20:04 21:04
Laren, Slootsmid 19:06 20:05 21:05
Laren, Lindenbergsedijk 19:07 20:06 21:06
Laren, Rossweg 19:08 20:07 21:07
Almen, Voormalig station 19:10 20:09 21:09
Almen, Hogenkampsweg 19:11 20:09 21:09
Almen, De Ehze 19:12 20:10 21:10
Almen, Groot Have 19:13 20:11 21:11
Almen, De Hoofdige Boer 19:14 20:12 21:12
Almen, Van Wassenaerlaan 19:14 20:12 21:12
Almen, Vunderingweg 19:15 20:13 21:13
Almen, Almense Brug 19:15 20:13 21:13
Almen, Keyenbeltsweg 19:18 20:16 21:16
Eefde, Het Mastler 19:19 20:17 21:17
Eefde, De Uitrusting 19:21 20:19 21:19
Warnsveld, Crematorium 19:22 20:20 21:20
Warnsveld, Rhienderinklaan 19:24 20:22 21:22
Warnsveld, Kerkpad 19:25 20:23 21:23
Zutphen, Prins Bernhardlaan 19:26 20:24 21:24
Zutphen, Berkelsingel 19:27 20:25 21:25
Zutphen, Rijkenhage 19:28 20:26 21:26
Zutphen, BusstationA 19:33 20:31 21:31

Alle haltes tonen 6002 6006 6010 6014 6018 6022 6026 6030 6034 6038 6042 6046
Laren, MarkelosewegV 8:56 9:56 10:56 11:56 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:03
Laren, Dorpsstraat 8:57 9:57 10:57 11:57 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:04
Laren, Slootsmid 8:58 9:58 10:58 11:58 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05
Laren, Lindenbergsedijk 8:59 9:59 10:59 11:59 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 20:06
Laren, Rossweg 9:00 10:00 11:00 12:00 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:07
Almen, Voormalig station 9:02 10:02 11:02 12:02 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:09
Almen, Hogenkampsweg 9:02 10:02 11:02 12:02 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:09
Almen, De Ehze 9:03 10:03 11:03 12:03 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
Almen, Groot Have 9:04 10:04 11:04 12:04 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:11
Almen, De Hoofdige Boer 9:05 10:05 11:05 12:05 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12
Almen, Van Wassenaerlaan 9:05 10:05 11:05 12:05 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12
Almen, Vunderingweg 9:06 10:06 11:06 12:06 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13
Almen, Almense Brug 9:06 10:06 11:06 12:06 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13
Almen, Keyenbeltsweg 9:09 10:09 11:09 12:09 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:16
Eefde, Het Mastler 9:10 10:10 11:10 12:10 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:17
Eefde, De Uitrusting 9:12 10:12 11:12 12:12 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:19
Warnsveld, Crematorium 9:13 10:13 11:13 12:13 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20
Warnsveld, Rhienderinklaan 9:15 10:15 11:15 12:15 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:22
Warnsveld, Kerkpad 9:16 10:16 11:16 12:16 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23
Zutphen, Prins Bernhardlaan 9:17 10:17 11:17 12:17 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:24
Zutphen, Berkelsingel 9:18 10:18 11:18 12:18 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:25
Zutphen, Rijkenhage 9:19 10:19 11:19 12:19 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:26
Zutphen, BusstationA 9:24 10:24 11:24 12:24 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31

Alle haltes tonen 6050
Laren, MarkelosewegV 21:03
Laren, Dorpsstraat 21:04
Laren, Slootsmid 21:05
Laren, Lindenbergsedijk 21:06
Laren, Rossweg 21:07
Almen, Voormalig station 21:09
Almen, Hogenkampsweg 21:09
Almen, De Ehze 21:10
Almen, Groot Have 21:11
Almen, De Hoofdige Boer 21:12
Almen, Van Wassenaerlaan 21:12
Almen, Vunderingweg 21:13
Almen, Almense Brug 21:13
Almen, Keyenbeltsweg 21:16
Eefde, Het Mastler 21:17
Eefde, De Uitrusting 21:19
Warnsveld, Crematorium 21:20
Warnsveld, Rhienderinklaan 21:22
Warnsveld, Kerkpad 21:23
Zutphen, Prins Bernhardlaan 21:24
Zutphen, Berkelsingel 21:25
Zutphen, Rijkenhage 21:26
Zutphen, BusstationA 21:31

Andere dienstregeling