Gelderland Wijzig regio

Dienstregeling Gelderland Wijzig regio

Lijn 54: Laren naar ZutphenPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
15 december 2019
Haltenummer: 
41770030 (Almen, Almense Brug)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Vakanties: perioden vakantiedienstregeling 2019/2020: 24 december 2019 t/m 3 januari 2020 (kerstvakantie), 24 t/m 28 februari (voorjaarsvakantie MIDDEN/ZUID), 17 t/m 11 februari(voorjaarsvakantie NOORD), 10 april (goede vrijdag), 28 april t/m mei (meivakantie), 13 juli t/m 21 augustus (zomervakantie ZUID), 20 juli t/m 28 augustus (zomervakantie MIDDEN/ZUID) 19 t/m 23 oktober (herfstvakantie MIDDEN/ZUID).

Speciale dagen: Op 1e en 2e Kerstdag, Nieuwjaarsdag, Paasmaandag, en Pinkstermaandag wordt de dienstregeling als op zondag gereden. Op Koningsdag (27 april) wordt de dienstregeling als op zaterdag gereden.

Alle haltes tonen 1002 1006 1010 1014 1018 1022 1026 1030 1034 1038 1042 1046
Laren, MarkelosewegV 6:53 7:53 8:55 9:55 10:55 11:55 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04
Laren, Dorpsstraat 6:55 7:55 8:56 9:56 10:56 11:56 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05
Laren, Slootsmid 6:56 7:56 8:57 9:57 10:57 11:57 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06
Laren, Lindenbergsedijk 6:57 7:57 8:58 9:58 10:58 11:58 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07
Laren, Rossweg 6:58 7:58 8:59 9:59 10:59 11:59 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08
Almen, Voormalig station 7:00 8:00 9:01 10:01 11:01 12:01 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10
Almen, Hogenkampsweg 7:01 8:01 9:02 10:02 11:02 12:02 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11
Almen, De Ehze 7:02 8:02 9:03 10:03 11:03 12:03 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12
Almen, Groot Have 7:03 8:03 9:04 10:04 11:04 12:04 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13
Almen, De Hoofdige Boer 7:04 8:04 9:05 10:05 11:05 12:05 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14
Almen, Van Wassenaerlaan 7:04 8:04 9:05 10:05 11:05 12:05 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14
Almen, Vunderingweg 7:05 8:05 9:06 10:06 11:06 12:06 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15
Almen, Almense Brug 7:05 8:05 9:06 10:06 11:06 12:06 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15
Almen, Keyenbeltsweg 7:08 8:08 9:09 10:09 11:09 12:09 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18
Eefde, Het Mastler 7:09 8:09 9:10 10:10 11:10 12:10 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19
Eefde, De Uitrusting 7:11 8:11 9:12 10:12 11:12 12:12 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21
Warnsveld, Crematorium 7:12 8:12 9:13 10:13 11:13 12:13 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22
Warnsveld, Rhienderinklaan 7:14 8:14 9:15 10:15 11:15 12:15 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24
Warnsveld, Kerkpad 7:15 8:15 9:16 10:16 11:16 12:16 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25
Zutphen, Prins Bernhardlaan 7:17 8:17 9:17 10:17 11:17 12:17 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26
Zutphen, Berkelsingel 7:18 8:18 9:18 10:18 11:18 12:18 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27
Zutphen, Rijkenhage 7:19 8:19 9:19 10:19 11:19 12:19 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28

Alle haltes tonen 1050 1054 1058
Laren, MarkelosewegV 19:04 20:03 21:03
Laren, Dorpsstraat 19:05 20:04 21:04
Laren, Slootsmid 19:06 20:05 21:05
Laren, Lindenbergsedijk 19:07 20:06 21:06
Laren, Rossweg 19:08 20:07 21:07
Almen, Voormalig station 19:10 20:09 21:09
Almen, Hogenkampsweg 19:11 20:09 21:09
Almen, De Ehze 19:12 20:10 21:10
Almen, Groot Have 19:13 20:11 21:11
Almen, De Hoofdige Boer 19:14 20:12 21:12
Almen, Van Wassenaerlaan 19:14 20:12 21:12
Almen, Vunderingweg 19:15 20:13 21:13
Almen, Almense Brug 19:15 20:13 21:13
Almen, Keyenbeltsweg 19:18 20:16 21:16
Eefde, Het Mastler 19:19 20:17 21:17
Eefde, De Uitrusting 19:21 20:19 21:19
Warnsveld, Crematorium 19:22 20:20 21:20
Warnsveld, Rhienderinklaan 19:24 20:22 21:22
Warnsveld, Kerkpad 19:25 20:23 21:23
Zutphen, Prins Bernhardlaan 19:26 20:24 21:24
Zutphen, Berkelsingel 19:27 20:25 21:25
Zutphen, Rijkenhage 19:28 20:26 21:26

Alle haltes tonen 1002 1006 1010 1014 1018 1022 1026 1030 1034 1038 1042 1046
Laren, MarkelosewegV 6:53 7:53 8:55 9:55 10:55 11:55 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04
Laren, Dorpsstraat 6:55 7:55 8:56 9:56 10:56 11:56 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05
Laren, Slootsmid 6:56 7:56 8:57 9:57 10:57 11:57 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06
Laren, Lindenbergsedijk 6:57 7:57 8:58 9:58 10:58 11:58 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07
Laren, Rossweg 6:58 7:58 8:59 9:59 10:59 11:59 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08
Almen, Voormalig station 7:00 8:00 9:01 10:01 11:01 12:01 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10
Almen, Hogenkampsweg 7:01 8:01 9:02 10:02 11:02 12:02 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11
Almen, De Ehze 7:02 8:02 9:03 10:03 11:03 12:03 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12
Almen, Groot Have 7:03 8:03 9:04 10:04 11:04 12:04 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13
Almen, De Hoofdige Boer 7:04 8:04 9:05 10:05 11:05 12:05 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14
Almen, Van Wassenaerlaan 7:04 8:04 9:05 10:05 11:05 12:05 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14
Almen, Vunderingweg 7:05 8:05 9:06 10:06 11:06 12:06 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15
Almen, Almense Brug 7:05 8:05 9:06 10:06 11:06 12:06 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15
Almen, Keyenbeltsweg 7:08 8:08 9:09 10:09 11:09 12:09 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18
Eefde, Het Mastler 7:09 8:09 9:10 10:10 11:10 12:10 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19
Eefde, De Uitrusting 7:11 8:11 9:12 10:12 11:12 12:12 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21
Warnsveld, Crematorium 7:12 8:12 9:13 10:13 11:13 12:13 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22
Warnsveld, Rhienderinklaan 7:14 8:14 9:15 10:15 11:15 12:15 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24
Warnsveld, Kerkpad 7:15 8:15 9:16 10:16 11:16 12:16 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25
Zutphen, Prins Bernhardlaan 7:17 8:17 9:17 10:17 11:17 12:17 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26
Zutphen, Berkelsingel 7:18 8:18 9:18 10:18 11:18 12:18 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27
Zutphen, Rijkenhage 7:19 8:19 9:19 10:19 11:19 12:19 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28

Alle haltes tonen 1050 1054 1058
Laren, MarkelosewegV 19:04 20:03 21:03
Laren, Dorpsstraat 19:05 20:04 21:04
Laren, Slootsmid 19:06 20:05 21:05
Laren, Lindenbergsedijk 19:07 20:06 21:06
Laren, Rossweg 19:08 20:07 21:07
Almen, Voormalig station 19:10 20:09 21:09
Almen, Hogenkampsweg 19:11 20:09 21:09
Almen, De Ehze 19:12 20:10 21:10
Almen, Groot Have 19:13 20:11 21:11
Almen, De Hoofdige Boer 19:14 20:12 21:12
Almen, Van Wassenaerlaan 19:14 20:12 21:12
Almen, Vunderingweg 19:15 20:13 21:13
Almen, Almense Brug 19:15 20:13 21:13
Almen, Keyenbeltsweg 19:18 20:16 21:16
Eefde, Het Mastler 19:19 20:17 21:17
Eefde, De Uitrusting 19:21 20:19 21:19
Warnsveld, Crematorium 19:22 20:20 21:20
Warnsveld, Rhienderinklaan 19:24 20:22 21:22
Warnsveld, Kerkpad 19:25 20:23 21:23
Zutphen, Prins Bernhardlaan 19:26 20:24 21:24
Zutphen, Berkelsingel 19:27 20:25 21:25
Zutphen, Rijkenhage 19:28 20:26 21:26

Alle haltes tonen 6002 6006 6010 6014 6018 6022 6026 6030 6034 6038 6042 6046
Laren, MarkelosewegV 8:56 9:56 10:56 11:56 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:03
Laren, Dorpsstraat 8:57 9:57 10:57 11:57 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:04
Laren, Slootsmid 8:58 9:58 10:58 11:58 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05
Laren, Lindenbergsedijk 8:59 9:59 10:59 11:59 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 20:06
Laren, Rossweg 9:00 10:00 11:00 12:00 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:07
Almen, Voormalig station 9:02 10:02 11:02 12:02 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:09
Almen, Hogenkampsweg 9:02 10:02 11:02 12:02 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:09
Almen, De Ehze 9:03 10:03 11:03 12:03 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
Almen, Groot Have 9:04 10:04 11:04 12:04 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:11
Almen, De Hoofdige Boer 9:05 10:05 11:05 12:05 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12
Almen, Van Wassenaerlaan 9:05 10:05 11:05 12:05 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12
Almen, Vunderingweg 9:06 10:06 11:06 12:06 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13
Almen, Almense Brug 9:06 10:06 11:06 12:06 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13
Almen, Keyenbeltsweg 9:09 10:09 11:09 12:09 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:16
Eefde, Het Mastler 9:10 10:10 11:10 12:10 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:17
Eefde, De Uitrusting 9:12 10:12 11:12 12:12 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:19
Warnsveld, Crematorium 9:13 10:13 11:13 12:13 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20
Warnsveld, Rhienderinklaan 9:15 10:15 11:15 12:15 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:22
Warnsveld, Kerkpad 9:16 10:16 11:16 12:16 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23
Zutphen, Prins Bernhardlaan 9:17 10:17 11:17 12:17 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:24
Zutphen, Berkelsingel 9:18 10:18 11:18 12:18 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:25
Zutphen, Rijkenhage 9:19 10:19 11:19 12:19 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:26

Alle haltes tonen 6050
Laren, MarkelosewegV 21:03
Laren, Dorpsstraat 21:04
Laren, Slootsmid 21:05
Laren, Lindenbergsedijk 21:06
Laren, Rossweg 21:07
Almen, Voormalig station 21:09
Almen, Hogenkampsweg 21:09
Almen, De Ehze 21:10
Almen, Groot Have 21:11
Almen, De Hoofdige Boer 21:12
Almen, Van Wassenaerlaan 21:12
Almen, Vunderingweg 21:13
Almen, Almense Brug 21:13
Almen, Keyenbeltsweg 21:16
Eefde, Het Mastler 21:17
Eefde, De Uitrusting 21:19
Warnsveld, Crematorium 21:20
Warnsveld, Rhienderinklaan 21:22
Warnsveld, Kerkpad 21:23
Zutphen, Prins Bernhardlaan 21:24
Zutphen, Berkelsingel 21:25
Zutphen, Rijkenhage 21:26

Andere dienstregeling