Gelderland Wijzig regio

Dienstregeling Gelderland Wijzig regio

Lijn 854: Vlinder Almen Laren naar Vlinder Almen LarenPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
Haltenummer: 
41770040 (Almen, Almense Brug)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Vakanties: perioden vakantiedienstregeling 2019/2020: 24 december 2019 t/m 3 januari 2020 (kerstvakantie), 24 t/m 28 februari (voorjaarsvakantie MIDDEN/ZUID), 17 t/m 11 februari(voorjaarsvakantie NOORD), 10 april (goede vrijdag), 28 april t/m mei (meivakantie), 13 juli t/m 21 augustus (zomervakantie ZUID), 20 juli t/m 28 augustus (zomervakantie MIDDEN/ZUID) 19 t/m 23 oktober (herfstvakantie MIDDEN/ZUID).

Speciale dagen: Op 1e en 2e Kerstdag, Nieuwjaarsdag, Paasmaandag, en Pinkstermaandag wordt de dienstregeling als op zondag gereden. Op Koningsdag (27 april) wordt de dienstregeling als op zaterdag gereden.

Alle haltes tonen 1061a 1065a 1069b
Zutphen, BusstationV 21:38 22:38 23:38
Zutphen, Rijkenhage 21:39 22:39 23:39
Zutphen, Berkelsingel 21:39 22:39 23:39
Zutphen, Prins Bernhardlaan 21:40 22:40 23:40
Warnsveld, Kerkpad 21:42 22:42 23:42
Warnsveld, Rhienderinklaan 21:43 22:43 23:43
Warnsveld, Crematorium 21:45 22:45 23:45
Eefde, De Uitrusting 21:45 22:45 23:45
Eefde, Het Mastler 21:46 22:46 23:46
Almen, Keyenbeltsweg 21:48 22:48 23:48
Almen, Almense Brug 21:50 22:50 23:50
Almen, Vunderingweg 21:50 22:50 23:50
Almen, Van Wassenaerlaan 21:51 22:51 23:51
Almen, De Hoofdige Boer 21:51 22:51 23:51
Almen, Groot Have 21:52 22:52 23:52
Almen, De Ehze 21:53 22:53 23:53
Almen, Hogenkampsweg 21:54 22:54 23:54
Almen, Voormalig station 21:55 22:55 23:55
Laren, Rossweg 21:56 22:56 23:56
Laren, Lindenbergsedijk 21:57 22:57 23:57
Laren, Slootsmid 21:58 22:58 23:58
Laren, Dorpsstraat 21:59 22:59 23:59
Laren, Markeloseweg 22:03 23:03 0:03
Laren, Dorpsstraat 22:04 23:04 -
Laren, Slootsmid 22:05 23:05 -
Laren, Lindenbergsedijk 22:06 23:06 -
Laren, Rossweg 22:07 23:07 -
Almen, Voormalig station 22:09 23:09 -
Almen, Hogenkampsweg 22:09 23:09 -
Almen, De Ehze 22:10 23:10 -
Almen, Groot Have 22:11 23:11 -
Almen, De Hoofdige Boer 22:12 23:12 -
Almen, Van Wassenaerlaan 22:12 23:12 -
Almen, Vunderingweg 22:13 23:13 -
Almen, Almense Brug 22:13 23:13 -
Almen, Keyenbeltsweg 22:16 23:16 -
Eefde, Het Mastler 22:17 23:17 -
Eefde, De Uitrusting 22:19 23:19 -
Warnsveld, Crematorium 22:20 23:20 -
Warnsveld, Rhienderinklaan 22:22 23:22 -
Warnsveld, Kerkpad 22:23 23:23 -
Zutphen, Prins Bernhardlaan 22:24 23:24 -
Zutphen, Berkelsingel 22:25 23:25 -
Zutphen, Rijkenhage 22:26 23:26 -
Zutphen, BusstationA 22:31 23:31 -

a: Lijn 854 is onderdeel van Arriva Vlinder, de flexibele vervoerdienst van Arriva. Reserveer je rit via de Arriva App, via arriva.nl, of via 0800 0232 545 . Reis je vanaf Zutphen Busstation? Dan hoef je de Arriva Vlinder niet te reserveren.
b: Lijn 854 is onderdeel van Arriva Vlinder, de flexibele vervoerdienst van Arriva. Reserveer je rit via de Arriva App, via arriva.nl, of via 0800 0232 545 . Reis je vanaf Zutphen Busstation? Dan hoef je de Arriva Vlinder niet te reserveren. Tot Laren, Markeloseweg.

Alle haltes tonen 1061a 1065a 1069b
Zutphen, BusstationV 21:38 22:38 23:38
Zutphen, Rijkenhage 21:39 22:39 23:39
Zutphen, Berkelsingel 21:39 22:39 23:39
Zutphen, Prins Bernhardlaan 21:40 22:40 23:40
Warnsveld, Kerkpad 21:42 22:42 23:42
Warnsveld, Rhienderinklaan 21:43 22:43 23:43
Warnsveld, Crematorium 21:45 22:45 23:45
Eefde, De Uitrusting 21:45 22:45 23:45
Eefde, Het Mastler 21:46 22:46 23:46
Almen, Keyenbeltsweg 21:48 22:48 23:48
Almen, Almense Brug 21:50 22:50 23:50
Almen, Vunderingweg 21:50 22:50 23:50
Almen, Van Wassenaerlaan 21:51 22:51 23:51
Almen, De Hoofdige Boer 21:51 22:51 23:51
Almen, Groot Have 21:52 22:52 23:52
Almen, De Ehze 21:53 22:53 23:53
Almen, Hogenkampsweg 21:54 22:54 23:54
Almen, Voormalig station 21:55 22:55 23:55
Laren, Rossweg 21:56 22:56 23:56
Laren, Lindenbergsedijk 21:57 22:57 23:57
Laren, Slootsmid 21:58 22:58 23:58
Laren, Dorpsstraat 21:59 22:59 23:59
Laren, Markeloseweg 22:03 23:03 0:03
Laren, Dorpsstraat 22:04 23:04 -
Laren, Slootsmid 22:05 23:05 -
Laren, Lindenbergsedijk 22:06 23:06 -
Laren, Rossweg 22:07 23:07 -
Almen, Voormalig station 22:09 23:09 -
Almen, Hogenkampsweg 22:09 23:09 -
Almen, De Ehze 22:10 23:10 -
Almen, Groot Have 22:11 23:11 -
Almen, De Hoofdige Boer 22:12 23:12 -
Almen, Van Wassenaerlaan 22:12 23:12 -
Almen, Vunderingweg 22:13 23:13 -
Almen, Almense Brug 22:13 23:13 -
Almen, Keyenbeltsweg 22:16 23:16 -
Eefde, Het Mastler 22:17 23:17 -
Eefde, De Uitrusting 22:19 23:19 -
Warnsveld, Crematorium 22:20 23:20 -
Warnsveld, Rhienderinklaan 22:22 23:22 -
Warnsveld, Kerkpad 22:23 23:23 -
Zutphen, Prins Bernhardlaan 22:24 23:24 -
Zutphen, Berkelsingel 22:25 23:25 -
Zutphen, Rijkenhage 22:26 23:26 -
Zutphen, BusstationA 22:31 23:31 -

a: Lijn 854 is onderdeel van Arriva Vlinder, de flexibele vervoerdienst van Arriva. Reserveer je rit via de Arriva App, via arriva.nl, of via 0800 0232 545 . Reis je vanaf Zutphen Busstation? Dan hoef je de Arriva Vlinder niet te reserveren.
b: Lijn 854 is onderdeel van Arriva Vlinder, de flexibele vervoerdienst van Arriva. Reserveer je rit via de Arriva App, via arriva.nl, of via 0800 0232 545 . Reis je vanaf Zutphen Busstation? Dan hoef je de Arriva Vlinder niet te reserveren. Tot Laren, Markeloseweg.

Alle haltes tonen 6053a 6057a 6061b
Zutphen, BusstationV 21:38 22:38 23:38
Zutphen, Rijkenhage 21:39 22:39 23:39
Zutphen, Berkelsingel 21:39 22:39 23:39
Zutphen, Prins Bernhardlaan 21:40 22:40 23:40
Warnsveld, Kerkpad 21:42 22:42 23:42
Warnsveld, Rhienderinklaan 21:43 22:43 23:43
Warnsveld, Crematorium 21:45 22:45 23:45
Eefde, De Uitrusting 21:45 22:45 23:45
Eefde, Het Mastler 21:46 22:46 23:46
Almen, Keyenbeltsweg 21:48 22:48 23:48
Almen, Almense Brug 21:50 22:50 23:50
Almen, Vunderingweg 21:50 22:50 23:50
Almen, Van Wassenaerlaan 21:51 22:51 23:51
Almen, De Hoofdige Boer 21:51 22:51 23:51
Almen, Groot Have 21:52 22:52 23:52
Almen, De Ehze 21:53 22:53 23:53
Almen, Hogenkampsweg 21:54 22:54 23:54
Almen, Voormalig station 21:55 22:55 23:55
Laren, Rossweg 21:56 22:56 23:56
Laren, Lindenbergsedijk 21:57 22:57 23:57
Laren, Slootsmid 21:58 22:58 23:58
Laren, Dorpsstraat 21:59 22:59 23:59
Laren, Markeloseweg 22:03 23:03 0:03
Laren, Dorpsstraat 22:04 23:04 -
Laren, Slootsmid 22:05 23:05 -
Laren, Lindenbergsedijk 22:06 23:06 -
Laren, Rossweg 22:07 23:07 -
Almen, Voormalig station 22:09 23:09 -
Almen, Hogenkampsweg 22:09 23:09 -
Almen, De Ehze 22:10 23:10 -
Almen, Groot Have 22:11 23:11 -
Almen, De Hoofdige Boer 22:12 23:12 -
Almen, Van Wassenaerlaan 22:12 23:12 -
Almen, Vunderingweg 22:13 23:13 -
Almen, Almense Brug 22:13 23:13 -
Almen, Keyenbeltsweg 22:16 23:16 -
Eefde, Het Mastler 22:17 23:17 -
Eefde, De Uitrusting 22:19 23:19 -
Warnsveld, Crematorium 22:20 23:20 -
Warnsveld, Rhienderinklaan 22:22 23:22 -
Warnsveld, Kerkpad 22:23 23:23 -
Zutphen, Prins Bernhardlaan 22:24 23:24 -
Zutphen, Berkelsingel 22:25 23:25 -
Zutphen, Rijkenhage 22:26 23:26 -
Zutphen, BusstationA 22:31 23:31 -

a: Lijn 854 is onderdeel van Arriva Vlinder, de flexibele vervoerdienst van Arriva. Reserveer je rit via de Arriva App, via arriva.nl, of via 0800 0232 545 . Reis je vanaf Zutphen Busstation? Dan hoef je de Arriva Vlinder niet te reserveren.
b: Lijn 854 is onderdeel van Arriva Vlinder, de flexibele vervoerdienst van Arriva. Reserveer je rit via de Arriva App, via arriva.nl, of via 0800 0232 545 . Reis je vanaf Zutphen Busstation? Dan hoef je de Arriva Vlinder niet te reserveren. Tot Laren, Markeloseweg.

Andere dienstregeling