Vanaf volgend weekend geen Nightliners meer van en naar Tilburg
Vanaf het weekend van 14 en 15 mei zullen de Nightliners van Arriva van en naar Tilburg niet meer rijden. Vanwege de beperkte inzetbaarheid van personeel is het momenteel niet mogelijk om deze nachtbussen, die in de nacht van zaterdag op zondag tussen 02.00 en 04.00 uur reden, nog te laten rijden. De Nightliners van en naar Breda blijven wel rijden.
Arriva betreurt het om deze beslissing te moeten nemen, net nu het uitgaansleven in de weekenden weer op gang komt, maar de lijnen 847 (van en naar Reeshof), 848 (van en naar ’s-Hertogenbosch) en 849 (van en naar Udenhout) rijden dit weekend voorlopig voor het laatst.
Ook uitzendbureaus of samenwerkingspartners van Arriva kunnen momenteel niet voldoende chauffeurs leveren voor een betrouwbare dienstregeling op deze lijnen.
Nightliners zijn een extra dienst die Arriva aanbiedt, aanvullend op de reguliere dienstregelingen overdag. Door het stoppen met de nachtbussen rondom Tilburg blijft de reguliere dienstregeling overdag beter gewaarborgd.
Onder andere door de naweeën van corona, en door een krappe arbeidsmarkt, is de inzetbaarheid van personeel beperkt. Naast de reguliere kanalen -Arriva is voortdurend op zoek naar nieuw personeel- is onlangs gestart met een uitgebreide aanvullende wervingscampagne om de inzetbaarheid weer op peil te krijgen. Zodra het kan worden de Nightliners weer opgestart, maar wanneer dat zal zijn is op dit moment niet te voorspellen.
Plan je reis
De start- en eindtijden van het OV blijven, zoals gebruikelijk in de vakantiedienstregeling, ongewijzigd. De aangepaste dienstregeling is ook zichtbaar in de reisplanners. De hele reis, van deur tot deur, kan vooraf worden gepland, geboekt en betaald via de glimble app van Arriva.