Noord-Brabant Wijzig regio

Dienstregeling Noord-Brabant Wijzig regio

Lijn 206: Waalwijk naar OosterhoutPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
10 december 2017
Haltenummer: 
73500950 (Waspik, Carmelietenstraat)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

De vakantiedienstregeling in 2018: 27 dec. 2017 t/m 5 jan. 2018 (kerstvakantie), 12 feb. t/m 16 feb.(voorjaarsvakantie), 30 april t/m 4 mei (meivakantie),11 mei (dag na hemelvaart) 25 juni t/m 17 aug. (zomervakantie), 15 t/m 19 okt. (herfstvakantie), 24 dec. t/m 4 januari 2019 (kerstvakantie).

Op 25 en 26 dec. (Kerstdagen), Nieuwjaarsdag, Paasmaandag, Hemelvaartsdag (10 mei) en Pinkstermaandag wordt de dienstregeling als op zondag gereden. Op Koningsdag (27 april)wordt de dienstregeling als op zaterdag gereden. Buurtbussen rijden NIET op Koningsdag.Op oudejaarsavond eindigt de dienstregeling rond 20.00 uur. Alle ritten welke na 20.00 uur vertrekken vanaf de beginhalte zullen niet meer rijden.

Alle haltes tonen 1001 1005 1009 1013 1017 1021 1025 1029 1033 1037 1041 1045
Waalwijk, Busstation VredespleinV - 8:01 9:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01
Waalwijk, Margrietstraat - 8:04 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04
Waalwijk, De Els - 8:05 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05
Waalwijk, ETZ Waalwijk - 8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07
Waalwijk, Kasteellaan - 8:08 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08
Waspik, Kerkstraat - 8:18 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18
Waspik, Carmelietenstraat - 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21
\'s Gravenmoer, Julianalaan - 8:25 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25
\'s Gravenmoer, HoofdstraatA - 8:26 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26
\'s Gravenmoer, HoofdstraatV 7:28 8:28 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 -
\'s Gravenmoer, Wilhelminalaan 7:29 8:29 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 -
Oosteind, Provincialeweg 7:30 8:30 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 -
Oosteind, Rijsdijk 7:32 8:32 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 -
Oosteind, Schoolpad 7:33 8:33 9:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 -
Oosteind, Hoogstraat 7:34 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 -
Oosterhout, Kloosterdreef 7:35 8:35 9:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 -
Oosterhout, Korte Hoogstraat 7:36 8:36 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 -
Oosterhout, Keiweg 7:36 8:36 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 -
Oosterhout, Mathildastraat 7:37 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 -
Oosterhout, Busstation (B) 7:42 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 -
Oosterhout, Amphia Zkh. PasteurlaanA - 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 -

Alle haltes tonen 1001 1005 1009 1013 1017 1021 1025 1029 1033 1037 1041 1045
Waalwijk, Busstation VredespleinV - 8:01 9:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01
Waalwijk, Margrietstraat - 8:04 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04
Waalwijk, De Els - 8:05 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05
Waalwijk, ETZ Waalwijk - 8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07
Waalwijk, Kasteellaan - 8:08 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08
Waspik, Kerkstraat - 8:18 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18
Waspik, Carmelietenstraat - 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21
\'s Gravenmoer, Julianalaan - 8:25 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25
\'s Gravenmoer, HoofdstraatA - 8:26 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26
\'s Gravenmoer, HoofdstraatV 7:28 8:28 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 -
\'s Gravenmoer, Wilhelminalaan 7:29 8:29 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 -
Oosteind, Provincialeweg 7:30 8:30 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 -
Oosteind, Rijsdijk 7:32 8:32 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 -
Oosteind, Schoolpad 7:33 8:33 9:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 -
Oosteind, Hoogstraat 7:34 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 -
Oosterhout, Kloosterdreef 7:35 8:35 9:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 -
Oosterhout, Korte Hoogstraat 7:36 8:36 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 -
Oosterhout, Keiweg 7:36 8:36 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 -
Oosterhout, Mathildastraat 7:37 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 -
Oosterhout, Busstation (B) 7:42 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 -
Oosterhout, Amphia Zkh. PasteurlaanA - 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 -

Alle haltes tonen 6001 6005 6009 6013 6017 6021 6025 6029 6033
Waalwijk, Busstation VredespleinV 9:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01
Waalwijk, Margrietstraat 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04
Waalwijk, De Els 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05
Waalwijk, ETZ Waalwijk 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07
Waalwijk, Kasteellaan 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08
Waspik, Kerkstraat 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18
Waspik, Carmelietenstraat 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
\'s Gravenmoer, Julianalaan 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25
\'s Gravenmoer, HoofdstraatA 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26
\'s Gravenmoer, HoofdstraatV 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 -
\'s Gravenmoer, Wilhelminalaan 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 -
Oosteind, Provincialeweg 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 -
Oosteind, Rijsdijk 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 -
Oosteind, Schoolpad 9:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 -
Oosteind, Hoogstraat 9:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 -
Oosterhout, Kloosterdreef 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 -
Oosterhout, Korte Hoogstraat 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 -
Oosterhout, Keiweg 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 -
Oosterhout, Mathildastraat 9:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 -
Oosterhout, Busstation (B) 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 -
Oosterhout, Amphia Zkh. PasteurlaanA 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 -

Andere dienstregeling