Noord-Brabant Wijzig regio

Dienstregeling Noord-Brabant Wijzig regio

Lijn 206: Oosterhout naar WaalwijkPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
10 december 2017
Haltenummer: 
73500951 (Waspik, Carmelietenstraat)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

De vakantiedienstregeling in 2018: 27 dec. 2017 t/m 5 jan. 2018 (kerstvakantie), 12 feb. t/m 16 feb.(voorjaarsvakantie), 30 april t/m 4 mei (meivakantie),11 mei (dag na hemelvaart) 25 juni t/m 17 aug. (zomervakantie), 15 t/m 19 okt. (herfstvakantie), 24 dec. t/m 4 januari 2019 (kerstvakantie).

Op 25 en 26 dec. (Kerstdagen), Nieuwjaarsdag, Paasmaandag, Hemelvaartsdag (10 mei) en Pinkstermaandag wordt de dienstregeling als op zondag gereden. Op Koningsdag (27 april)wordt de dienstregeling als op zaterdag gereden. Buurtbussen rijden NIET op Koningsdag.Op oudejaarsavond eindigt de dienstregeling rond 20.00 uur. Alle ritten welke na 20.00 uur vertrekken vanaf de beginhalte zullen niet meer rijden.

Alle haltes tonen 1002 1006 1010 1014 1018 1022 1026 1030 1034 1038 1042 1046
Oosterhout, Amphia Zkh. PasteurlaanV - 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 -
Oosterhout, Busstation (A) 7:46 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 -
Oosterhout, Mathildastraat 7:47 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 -
Oosterhout, Keiweg 7:48 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 -
Oosterhout, Korte Hoogstraat 7:49 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 -
Oosterhout, Kloosterdreef 7:50 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 -
Oosteind, Hoogstraat 7:52 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 -
Oosteind, Schoolpad 7:54 9:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 -
Oosteind, Rijsdijk 7:55 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 -
Oosteind, Provincialeweg 7:56 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 -
's Gravenmoer, Wilhelminalaan 7:57 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 -
's Gravenmoer, HoofdstraatA 7:58 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 -
's Gravenmoer, HoofdstraatV 8:00 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 - 18:35
's Gravenmoer, Julianalaan 8:02 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 - 18:37
Waspik, Carmelietenstraat 8:06 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 - 18:41
Waspik, Kerkstraat 8:10 9:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 - 18:45
Waalwijk, Kasteellaan 8:20 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 - 18:55
Waalwijk, ETZ Waalwijk 8:21 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 - 18:56
Waalwijk, Margrietstraat 8:22 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 - 18:57
Waalwijk, De Els 8:23 9:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 - 18:58
Waalwijk, Busstation VredespleinA 8:27 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 - 19:02

Alle haltes tonen 1002 1006 1010 1014 1018 1022 1026 1030 1034 1038 1042 1046
Oosterhout, Amphia Zkh. PasteurlaanV - 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 -
Oosterhout, Busstation (A) 7:46 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 -
Oosterhout, Mathildastraat 7:47 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 -
Oosterhout, Keiweg 7:48 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 -
Oosterhout, Korte Hoogstraat 7:49 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 -
Oosterhout, Kloosterdreef 7:50 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 -
Oosteind, Hoogstraat 7:52 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 -
Oosteind, Schoolpad 7:54 9:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 -
Oosteind, Rijsdijk 7:55 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 -
Oosteind, Provincialeweg 7:56 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 -
's Gravenmoer, Wilhelminalaan 7:57 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 -
's Gravenmoer, HoofdstraatA 7:58 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 -
's Gravenmoer, HoofdstraatV 8:00 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 - 18:35
's Gravenmoer, Julianalaan 8:02 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 - 18:37
Waspik, Carmelietenstraat 8:06 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 - 18:41
Waspik, Kerkstraat 8:10 9:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 - 18:45
Waalwijk, Kasteellaan 8:20 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 - 18:55
Waalwijk, ETZ Waalwijk 8:21 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 - 18:56
Waalwijk, Margrietstraat 8:22 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 - 18:57
Waalwijk, De Els 8:23 9:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 - 18:58
Waalwijk, Busstation VredespleinA 8:27 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 - 19:02

Alle haltes tonen 6002 6006 6010 6014 6018 6022 6026 6030 6034 6038
Oosterhout, Amphia Zkh. PasteurlaanV - 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 -
Oosterhout, Busstation (A) - 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 -
Oosterhout, Mathildastraat - 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 -
Oosterhout, Keiweg - 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 -
Oosterhout, Korte Hoogstraat - 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 -
Oosterhout, Kloosterdreef - 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 -
Oosteind, Hoogstraat - 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 -
Oosteind, Schoolpad - 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 -
Oosteind, Rijsdijk - 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 -
Oosteind, Provincialeweg - 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 -
's Gravenmoer, Wilhelminalaan - 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 -
's Gravenmoer, HoofdstraatA - 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 -
's Gravenmoer, HoofdstraatV 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 - 17:35
's Gravenmoer, Julianalaan 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 - 17:37
Waspik, Carmelietenstraat 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 - 17:41
Waspik, Kerkstraat 9:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 - 17:45
Waalwijk, Kasteellaan 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 - 17:55
Waalwijk, ETZ Waalwijk 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 - 17:56
Waalwijk, Margrietstraat 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 - 17:57
Waalwijk, De Els 9:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 - 17:58
Waalwijk, Busstation VredespleinA 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 - 18:02

Andere dienstregeling