Noord-Brabant Wijzig regio

Dienstregeling Noord-Brabant Wijzig regio

Lijn 206: Oosterhout naar WaalwijkPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
11 december 2016
Haltenummer: 
73500961 (Waspik, Carmelietenstraat)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

De vakantiedienstregeling in 2017: 27 dec. 2016 t/m 6 jan. 2017(kerstvakantie), 27 feb. t/m 3 maart (voorjaarsvakantie), 24 t/m 28 april (meivakantie), 26 mei (vrijdag na Hemelvaart), 3 juli t/m 25 aug. (zomervakantie), 16 t/m 20 okt. (herfstvakantie), 27 dec. t/m 5 januari 2018 (kerstvakantie).

Op 25 en 26 dec. (Kerstdagen), Nieuwjaarsdag, Paasmaandag, Hemelvaartsdag (25 mei) en Pinkstermaandag wordt de dienstregeling als op zondag gereden. Op Koningsdag (27 april)wordt de dienstregeling als op zaterdag gereden. Buurtbussen rijden NIET op Koningsdag.

Alle haltes tonen 1002 1006 1010 1014 1018 1022 1026 1030 1034 1038 1042 1046
Oosterhout, Amphia Zkh. PasteurlaanV - 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 -
Oosterhout, Busstation (B)A - 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 -
Oosterhout, Busstation (B)V 7:48 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:20 18:20 -
Oosterhout, Mathildastraat 7:49 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:21 18:21 -
Oosterhout, Keiweg 7:50 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:22 18:22 -
Oosterhout, Korte Hoogstraat 7:51 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:23 18:23 -
Oosterhout, Kloosterdreef 7:52 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:24 18:24 -
Oosteind, Hoogstraat 7:54 9:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:26 18:26 -
Oosteind, Schoolpad 7:56 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:28 18:28 -
Oosteind, Rijsdijk 7:57 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:29 18:29 -
Oosteind, Provincialeweg 7:58 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:30 18:30 -
's-Gravenmoer, Wilhelminalaan 7:59 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:31 18:31 -
's-Gravenmoer, HoofdstraatA 8:00 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:32 18:32 -
's-Gravenmoer, HoofdstraatV 8:02 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:34 - 18:37
's-Gravenmoer, Julianalaan 8:04 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:36 - 18:39
Waspik, Carmelietenstraat 8:08 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:40 - 18:43
Waspik, Kerkstraat 8:12 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:44 - 18:47
Waalwijk, Kasteellaan 8:22 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:54 - 18:57
Waalwijk, ETZ Waalwijk 8:23 9:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:55 - 18:58
Waalwijk, Margrietstraat 8:24 9:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:56 - 18:59
Waalwijk, Gemeentehuis 8:25 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:57 - 19:00
Waalwijk, Busstation VredespleinA 8:29 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 18:01 - 19:04

Alle haltes tonen 1002 1006 1010 1014 1018 1022 1026 1030 1034 1038 1042 1046
Oosterhout, Amphia Zkh. PasteurlaanV - 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 -
Oosterhout, Busstation (B)A - 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 -
Oosterhout, Busstation (B)V 7:48 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:20 18:20 -
Oosterhout, Mathildastraat 7:49 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:21 18:21 -
Oosterhout, Keiweg 7:50 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:22 18:22 -
Oosterhout, Korte Hoogstraat 7:51 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:23 18:23 -
Oosterhout, Kloosterdreef 7:52 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:24 18:24 -
Oosteind, Hoogstraat 7:54 9:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:26 18:26 -
Oosteind, Schoolpad 7:56 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:28 18:28 -
Oosteind, Rijsdijk 7:57 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:29 18:29 -
Oosteind, Provincialeweg 7:58 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:30 18:30 -
's-Gravenmoer, Wilhelminalaan 7:59 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:31 18:31 -
's-Gravenmoer, HoofdstraatA 8:00 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:32 18:32 -
's-Gravenmoer, HoofdstraatV 8:02 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:34 - 18:37
's-Gravenmoer, Julianalaan 8:04 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:36 - 18:39
Waspik, Carmelietenstraat 8:08 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:40 - 18:43
Waspik, Kerkstraat 8:12 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:44 - 18:47
Waalwijk, Kasteellaan 8:22 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:54 - 18:57
Waalwijk, ETZ Waalwijk 8:23 9:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:55 - 18:58
Waalwijk, Margrietstraat 8:24 9:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:56 - 18:59
Waalwijk, Gemeentehuis 8:25 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:57 - 19:00
Waalwijk, Busstation VredespleinA 8:29 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 18:01 - 19:04

Alle haltes tonen 6002 6006 6010 6014 6018 6022 6026 6030 6034
Oosterhout, Amphia Zkh. PasteurlaanV - 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14
Oosterhout, Busstation (B) - 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18
Oosterhout, Mathildastraat - 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19
Oosterhout, Keiweg - 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20
Oosterhout, Korte Hoogstraat - 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Oosterhout, Kloosterdreef - 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22
Oosteind, Hoogstraat - 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24
Oosteind, Schoolpad - 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26
Oosteind, Rijsdijk - 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27
Oosteind, Provincialeweg - 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28
's-Gravenmoer, Wilhelminalaan - 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29
's-Gravenmoer, HoofdstraatA - 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30
's-Gravenmoer, HoofdstraatV 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32
's-Gravenmoer, Julianalaan 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34
Waspik, Carmelietenstraat 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38
Waspik, Kerkstraat 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42
Waalwijk, Kasteellaan 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52
Waalwijk, ETZ Waalwijk 9:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53
Waalwijk, Margrietstraat 9:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54
Waalwijk, Gemeentehuis 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55
Waalwijk, Busstation VredespleinA 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59

Andere dienstregeling