Noord-Brabant Wijzig regio

Dienstregeling Noord-Brabant Wijzig regio

Lijn 234: Raamsdonksveer naar WaalwijkPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
11 december 2016
Haltenummer: 
73501860 (Waspik, 't Vaartje)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

De vakantiedienstregeling in 2017: 27 dec. 2016 t/m 6 jan. 2017(kerstvakantie), 27 feb. t/m 3 maart (voorjaarsvakantie), 24 t/m 28 april (meivakantie), 26 mei (vrijdag na Hemelvaart), 3 juli t/m 25 aug. (zomervakantie), 16 t/m 20 okt. (herfstvakantie), 27 dec. t/m 5 januari 2018 (kerstvakantie).

Op 25 en 26 dec. (Kerstdagen), Nieuwjaarsdag, Paasmaandag, Hemelvaartsdag (25 mei) en Pinkstermaandag wordt de dienstregeling als op zondag gereden. Op Koningsdag (27 april)wordt de dienstregeling als op zaterdag gereden. Buurtbussen rijden NIET op Koningsdag.

Alle haltes tonen 1001a 1003a 1005a 1007a 1009a 1011a 1013a 1015a 1017a 1019a 1021a 1023a
Raamsdonksveer, Van WijngaardenstraatV 7:07 8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07
Raamsdonksveer, Kerklaan 7:09 8:09 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09
Raamsdonk, Heemraadsingel 7:13 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13
Raamsdonk, Schansstraat 7:14 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14
Waspik, Benedenkerkstraat 7:17 8:17 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17
Waspik, Kerkstraat 7:19 8:19 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19
Waspik, 't Vaartje 7:21 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21
Sprang Capelle, Vrouwkensvaartsestraat 7:22 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22
Sprang Capelle, Waspiksedijk 7:24 8:24 9:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24
Sprang Capelle, Wendelnesseweg 7:26 8:26 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26
Sprang Capelle, Korte Nieuwstraat 7:27 8:27 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27
Sprang Capelle, Heistraat 7:28 8:28 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28
Sprang Capelle, Julianalaan 7:30 8:30 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30
Sprang Capelle, Raadhuisplein 7:31 8:31 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31
Sprang Capelle, Van der Duinstraat 7:32 8:32 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32
Sprang Capelle, Achter de Hoven 7:33 8:33 9:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33
Sprang Capelle, Kerkstraat 7:35 8:35 9:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35
Sprang Capelle, Sprang Kruispunt 7:36 8:36 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36
Waalwijk, Noorder Allee 7:37 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37
Waalwijk, Tuinstraat 7:38 8:38 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38
Waalwijk, Prof. Asserweg 7:39 8:39 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39
Waalwijk, Floris V Laan 7:40 8:40 9:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40
Waalwijk, ETZ Waalwijk 7:41 8:41 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41
Waalwijk, Margrietstraat 7:42 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42
Waalwijk, Busstation Vredesplein 7:45 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45
Waalwijk, GemeentehuisA 7:48 8:48 9:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48
Waalwijk, GemeentehuisA 7:51 8:51 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51

a: Naar Waalwijk, De Els.

Alle haltes tonen 1001a 1003a 1005a 1007a 1009a 1011a 1013a 1015a 1017a 1019a 1021a 1023a
Raamsdonksveer, Van WijngaardenstraatV 7:07 8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07
Raamsdonksveer, Kerklaan 7:09 8:09 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09
Raamsdonk, Heemraadsingel 7:13 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13
Raamsdonk, Schansstraat 7:14 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14
Waspik, Benedenkerkstraat 7:17 8:17 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17
Waspik, Kerkstraat 7:19 8:19 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19
Waspik, 't Vaartje 7:21 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21
Sprang Capelle, Vrouwkensvaartsestraat 7:22 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22
Sprang Capelle, Waspiksedijk 7:24 8:24 9:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24
Sprang Capelle, Wendelnesseweg 7:26 8:26 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26
Sprang Capelle, Korte Nieuwstraat 7:27 8:27 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27
Sprang Capelle, Heistraat 7:28 8:28 9:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28
Sprang Capelle, Julianalaan 7:30 8:30 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30
Sprang Capelle, Raadhuisplein 7:31 8:31 9:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31
Sprang Capelle, Van der Duinstraat 7:32 8:32 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32
Sprang Capelle, Achter de Hoven 7:33 8:33 9:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33
Sprang Capelle, Kerkstraat 7:35 8:35 9:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35
Sprang Capelle, Sprang Kruispunt 7:36 8:36 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36
Waalwijk, Noorder Allee 7:37 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37
Waalwijk, Tuinstraat 7:38 8:38 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38
Waalwijk, Prof. Asserweg 7:39 8:39 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39
Waalwijk, Floris V Laan 7:40 8:40 9:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40
Waalwijk, ETZ Waalwijk 7:41 8:41 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41
Waalwijk, Margrietstraat 7:42 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42
Waalwijk, Busstation Vredesplein 7:45 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45
Waalwijk, GemeentehuisA 7:48 8:48 9:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48
Waalwijk, GemeentehuisA 7:51 8:51 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51

a: Naar Waalwijk, De Els.

Andere dienstregeling