Noord-Brabant Wijzig regio

Dienstregeling Noord-Brabant Wijzig regio

Lijn 607: Dongen naar Andel PrinsentuinPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
11 december 2016
Haltenummer: 
73501860 (Waspik, 't Vaartje)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

De vakantiedienstregeling in 2017: 27 dec. 2016 t/m 6 jan. 2017(kerstvakantie), 27 feb. t/m 3 maart (voorjaarsvakantie), 24 t/m 28 april (meivakantie), 26 mei (vrijdag na Hemelvaart), 3 juli t/m 25 aug. (zomervakantie), 16 t/m 20 okt. (herfstvakantie), 27 dec. t/m 5 januari 2018 (kerstvakantie).

Op 25 en 26 dec. (Kerstdagen), Nieuwjaarsdag, Paasmaandag, Hemelvaartsdag (25 mei) en Pinkstermaandag wordt de dienstregeling als op zondag gereden. Op Koningsdag (27 april)wordt de dienstregeling als op zaterdag gereden. Buurtbussen rijden NIET op Koningsdag.

Alle haltes tonen 1001 1003
Dongen, MiddellaanV 7:17 9:12
Dongen, De Volckaert 7:19 9:14
Dongen, Mgr. Schaepmanlaan 7:22 9:17
Vaart, Mr. Janssenweg 7:32 9:27
Waspik, Spoorstraat 7:39 9:34
Waspik, Schoutstraat 7:42 9:37
Waspik, 't Vaartje 7:43 9:38
Sprang Capelle, Vrouwkensvaartsestraat 7:45 9:40
Sprang Capelle, Waspiksedijk 7:47 9:42
Wijk en Aalburg, Kromme Nol 8:07 10:02
Andel, PrinsentuinA 8:25 10:20

Andere dienstregeling