Noord-Brabant Wijzig regio

Dienstregeling Noord-Brabant Wijzig regio

Lijn 607: Andel Prinsentuin naar DongenPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
11 december 2016
Haltenummer: 
73500160 (Waspik, 't Vaartje)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

De vakantiedienstregeling in 2017: 27 dec. 2016 t/m 6 jan. 2017(kerstvakantie), 27 feb. t/m 3 maart (voorjaarsvakantie), 24 t/m 28 april (meivakantie), 26 mei (vrijdag na Hemelvaart), 3 juli t/m 25 aug. (zomervakantie), 16 t/m 20 okt. (herfstvakantie), 27 dec. t/m 5 januari 2018 (kerstvakantie).

Op 25 en 26 dec. (Kerstdagen), Nieuwjaarsdag, Paasmaandag, Hemelvaartsdag (25 mei) en Pinkstermaandag wordt de dienstregeling als op zondag gereden. Op Koningsdag (27 april)wordt de dienstregeling als op zaterdag gereden. Buurtbussen rijden NIET op Koningsdag.

Alle haltes tonen 1002 1004
Andel, PrinsentuinV 14:15 16:10
Wijk en Aalburg, Kromme Nol 14:25 16:20
Sprang Capelle, Waspiksedijk 14:45 16:40
Sprang Capelle, Vrouwkensvaartsestraat 14:47 16:42
Waspik, 't Vaartje 14:49 16:44
Waspik, Schoutstraat 14:50 16:45
Waspik, Spoorstraat 14:53 16:48
Vaart, Mr. Janssenweg 15:00 16:55
Dongen, Mgr. Schaepmanlaan 15:10 17:05
Dongen, De Volckaert 15:13 17:08
Dongen, MiddellaanA 15:18 17:13

Andere dienstregeling