Noord-Brabant Wijzig regio

Dienstregeling Noord-Brabant Wijzig regio

Lijn 634: Raamsdonksveer naar WaalwijkPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
11 december 2016
Haltenummer: 
73501860 (Waspik, 't Vaartje)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

De vakantiedienstregeling in 2017: 27 dec. 2016 t/m 6 jan. 2017(kerstvakantie), 27 feb. t/m 3 maart (voorjaarsvakantie), 24 t/m 28 april (meivakantie), 26 mei (vrijdag na Hemelvaart), 3 juli t/m 25 aug. (zomervakantie), 16 t/m 20 okt. (herfstvakantie), 27 dec. t/m 5 januari 2018 (kerstvakantie).

Op 25 en 26 dec. (Kerstdagen), Nieuwjaarsdag, Paasmaandag, Hemelvaartsdag (25 mei) en Pinkstermaandag wordt de dienstregeling als op zondag gereden. Op Koningsdag (27 april)wordt de dienstregeling als op zaterdag gereden. Buurtbussen rijden NIET op Koningsdag.

Alle haltes tonen 1001 1003 1005 1007 1009 1011 1013 1015 1017 1019 1021
Raamsdonksveer, Van WijngaardenstraatV 6:42 7:12 7:52 8:22 8:42 12:52 14:22 15:22 15:52 16:52 17:52
Raamsdonksveer, Kerklaan 6:44 7:14 7:54 8:24 8:44 12:54 14:24 15:24 15:54 16:54 17:54
Raamsdonk, Heemraadsingel 6:47 7:17 7:57 8:27 8:47 12:57 14:27 15:27 15:57 16:57 17:57
Raamsdonk, Schansstraat 6:48 7:18 7:58 8:28 8:48 12:58 14:28 15:28 15:58 16:58 17:58
Waspik, Benedenkerkstraat 6:51 7:21 8:01 8:31 8:51 13:01 14:31 15:31 16:01 17:01 18:01
Waspik, Kerkstraat 6:52 7:22 8:02 8:32 8:52 13:02 14:32 15:32 16:02 17:02 18:02
Waspik, 't Vaartje 6:54 7:24 8:04 8:34 8:54 13:04 14:34 15:34 16:04 17:04 18:04
Sprang Capelle, Vrouwkensvaartsestraat 6:55 7:25 8:05 8:35 8:55 13:05 14:35 15:35 16:05 17:05 18:05
Sprang Capelle, Waspiksedijk 6:57 7:27 8:07 8:37 8:57 13:07 14:37 15:37 16:07 17:07 18:07
Sprang Capelle, Wendelnesseweg 6:59 7:29 8:09 8:39 8:59 13:09 14:39 15:39 16:09 17:09 18:09
Sprang Capelle, Korte Nieuwstraat 7:01 7:31 8:11 8:41 9:01 13:11 14:41 15:41 16:11 17:11 18:11
Sprang Capelle, Heistraat 7:02 7:32 8:12 8:42 9:02 13:12 14:42 15:42 16:12 17:12 18:12
Sprang Capelle, Julianalaan 7:04 7:34 8:14 8:44 9:04 13:14 14:44 15:44 16:14 17:14 18:14
Sprang Capelle, Raadhuisplein 7:05 7:35 8:15 8:45 9:05 13:15 14:45 15:45 16:15 17:15 18:15
Sprang Capelle, Bernhardstraat 7:07 7:37 8:17 8:47 9:07 13:17 14:47 15:47 16:17 17:17 18:17
Waalwijk, Burg. Van Casterenstraat 7:08 7:38 8:18 8:48 9:08 13:18 14:48 15:48 16:18 17:18 18:18
Waalwijk, Oprijlaan 7:10 7:40 8:20 8:50 9:10 13:20 14:50 15:50 16:20 17:20 18:20
Waalwijk, Noorder Allee 7:11 7:41 8:21 8:51 9:11 13:21 14:51 15:51 16:21 17:21 18:21
Waalwijk, Mozartlaan 7:16 7:46 8:26 8:56 9:16 13:26 14:56 15:56 16:26 17:26 18:26
Waalwijk, St. Antoniusstraat 7:18 7:48 8:28 8:58 9:18 13:28 14:58 15:58 16:28 17:28 18:28
Waalwijk, Busstation VredespleinA 7:21 7:51 8:31 9:01 9:21 13:31 15:01 16:01 16:31 17:31 18:31

Andere dienstregeling