Noord-Brabant Wijzig regio

Dienstregeling Noord-Brabant Wijzig regio

Lijn 634: Raamsdonksveer naar WaalwijkPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
10 december 2017
Haltenummer: 
73501860 (Waspik, 't Vaartje)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

De vakantiedienstregeling in 2018: 27 dec. 2017 t/m 5 jan. 2018 (kerstvakantie), 12 feb. t/m 16 feb.(voorjaarsvakantie), 30 april t/m 4 mei (meivakantie),11 mei (dag na hemelvaart) 25 juni t/m 17 aug. (zomervakantie), 15 t/m 19 okt. (herfstvakantie), 24 dec. t/m 4 januari 2019 (kerstvakantie).

Op 25 en 26 dec. (Kerstdagen), Nieuwjaarsdag, Paasmaandag, Hemelvaartsdag (10 mei) en Pinkstermaandag wordt de dienstregeling als op zondag gereden. Op Koningsdag (27 april)wordt de dienstregeling als op zaterdag gereden. Buurtbussen rijden NIET op Koningsdag.Op oudejaarsavond eindigt de dienstregeling rond 20.00 uur. Alle ritten welke na 20.00 uur vertrekken vanaf de beginhalte zullen niet meer rijden.

Alle haltes tonen 1001 1003 1005 1007 1009 1011 1013 1015 1017 1019 1021
Raamsdonksveer, Van WijngaardenstraatV 6:42 7:12 7:52 8:22 8:42 12:52 14:22 15:22 15:52 16:52 17:52
Raamsdonksveer, Kerklaan 6:44 7:14 7:54 8:24 8:44 12:54 14:24 15:24 15:54 16:54 17:54
Raamsdonk, Heemraadsingel 6:47 7:17 7:57 8:27 8:47 12:57 14:27 15:27 15:57 16:57 17:57
Raamsdonk, Schansstraat 6:48 7:18 7:58 8:28 8:48 12:58 14:28 15:28 15:58 16:58 17:58
Waspik, Benedenkerkstraat 6:51 7:21 8:01 8:31 8:51 13:01 14:31 15:31 16:01 17:01 18:01
Waspik, Kerkstraat 6:52 7:22 8:02 8:32 8:52 13:02 14:32 15:32 16:02 17:02 18:02
Waspik, 't Vaartje 6:54 7:24 8:04 8:34 8:54 13:04 14:34 15:34 16:04 17:04 18:04
Sprang Capelle, Vrouwkensvaartsestraat 6:55 7:25 8:05 8:35 8:55 13:05 14:35 15:35 16:05 17:05 18:05
Sprang Capelle, Waspiksedijk 6:57 7:27 8:07 8:37 8:57 13:07 14:37 15:37 16:07 17:07 18:07
Sprang Capelle, Wendelnesseweg 6:59 7:29 8:09 8:39 8:59 13:09 14:39 15:39 16:09 17:09 18:09
Sprang Capelle, Korte Nieuwstraat 7:01 7:31 8:11 8:41 9:01 13:11 14:41 15:41 16:11 17:11 18:11
Sprang Capelle, Heistraat 7:02 7:32 8:12 8:42 9:02 13:12 14:42 15:42 16:12 17:12 18:12
Sprang Capelle, Julianalaan 7:04 7:34 8:14 8:44 9:04 13:14 14:44 15:44 16:14 17:14 18:14
Sprang Capelle, Raadhuisplein 7:05 7:35 8:15 8:45 9:05 13:15 14:45 15:45 16:15 17:15 18:15
Sprang Capelle, Bernhardstraat 7:07 7:37 8:17 8:47 9:07 13:17 14:47 15:47 16:17 17:17 18:17
Waalwijk, Burg. Van Casterenstraat 7:08 7:38 8:18 8:48 9:08 13:18 14:48 15:48 16:18 17:18 18:18
Waalwijk, Oprijlaan 7:10 7:40 8:20 8:50 9:10 13:20 14:50 15:50 16:20 17:20 18:20
Waalwijk, Noorder Allee 7:11 7:41 8:21 8:51 9:11 13:21 14:51 15:51 16:21 17:21 18:21
Waalwijk, Mozartlaan 7:16 7:46 8:26 8:56 9:16 13:26 14:56 15:56 16:26 17:26 18:26
Waalwijk, St. Antoniusstraat 7:18 7:48 8:28 8:58 9:18 13:28 14:58 15:58 16:28 17:28 18:28
Waalwijk, Busstation VredespleinA 7:21 7:51 8:31 9:01 9:21 13:31 15:01 16:01 16:31 17:31 18:31

Andere dienstregeling