Noord-Brabant Wijzig regio

Dienstregeling Noord-Brabant Wijzig regio

Lijn 634: Waalwijk naar RaamsdonksveerPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
11 december 2016
Haltenummer: 
73500160 (Waspik, 't Vaartje)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

De vakantiedienstregeling in 2017: 27 dec. 2016 t/m 6 jan. 2017(kerstvakantie), 27 feb. t/m 3 maart (voorjaarsvakantie), 24 t/m 28 april (meivakantie), 26 mei (vrijdag na Hemelvaart), 3 juli t/m 25 aug. (zomervakantie), 16 t/m 20 okt. (herfstvakantie), 27 dec. t/m 5 januari 2018 (kerstvakantie).

Op 25 en 26 dec. (Kerstdagen), Nieuwjaarsdag, Paasmaandag, Hemelvaartsdag (25 mei) en Pinkstermaandag wordt de dienstregeling als op zondag gereden. Op Koningsdag (27 april)wordt de dienstregeling als op zaterdag gereden. Buurtbussen rijden NIET op Koningsdag.

Alle haltes tonen 1002 1004 1006 1008 1010 1012 1014 1016 1018 1020 1022
Waalwijk, Busstation VredespleinV 5:56 6:26 6:56 7:26 7:56 12:06 13:26 14:16 15:06 16:06 17:06
Waalwijk, St. Antoniusstraat 5:59 6:29 6:59 7:29 7:59 12:09 13:29 14:19 15:09 16:09 17:09
Waalwijk, Mozartlaan 6:01 6:31 7:01 7:31 8:01 12:11 13:31 14:21 15:11 16:11 17:11
Waalwijk, Noorder Allee 6:05 6:35 7:05 7:35 8:05 12:15 13:35 14:25 15:15 16:15 17:15
Waalwijk, Oprijlaan 6:07 6:37 7:07 7:37 8:07 12:17 13:37 14:27 15:17 16:17 17:17
Waalwijk, Burg. Van Casterenstraat 6:09 6:39 7:09 7:39 8:09 12:19 13:39 14:29 15:19 16:19 17:19
Sprang Capelle, Bernhardstraat 6:10 6:40 7:10 7:40 8:10 12:20 13:40 14:30 15:20 16:20 17:20
Sprang Capelle, Raadhuisplein 6:12 6:42 7:12 7:42 8:12 12:22 13:42 14:32 15:22 16:22 17:22
Sprang Capelle, Julianalaan 6:13 6:43 7:13 7:43 8:13 12:23 13:43 14:33 15:23 16:23 17:23
Sprang Capelle, Heistraat 6:15 6:45 7:15 7:45 8:15 12:25 13:45 14:35 15:25 16:25 17:25
Sprang Capelle, Korte Nieuwstraat 6:16 6:46 7:16 7:46 8:16 12:26 13:46 14:36 15:26 16:26 17:26
Sprang Capelle, Wendelnesseweg 6:17 6:47 7:17 7:47 8:17 12:27 13:47 14:37 15:27 16:27 17:27
Sprang Capelle, Waspiksedijk 6:20 6:50 7:20 7:50 8:20 12:30 13:50 14:40 15:30 16:30 17:30
Sprang Capelle, Vrouwkensvaartsestraat 6:22 6:52 7:22 7:52 8:22 12:32 13:52 14:42 15:32 16:32 17:32
Waspik, 't Vaartje 6:23 6:53 7:23 7:53 8:23 12:33 13:53 14:43 15:33 16:33 17:33
Waspik, Kerkstraat 6:25 6:55 7:25 7:55 8:25 12:35 13:55 14:45 15:35 16:35 17:35
Waspik, Benedenkerkstraat 6:27 6:57 7:27 7:57 8:27 12:37 13:57 14:47 15:37 16:37 17:37
Raamsdonk, Schansstraat 6:29 6:59 7:29 7:59 8:29 12:39 13:59 14:49 15:39 16:39 17:39
Raamsdonk, Heemraadsingel 6:30 7:00 7:30 8:00 8:30 12:40 14:00 14:50 15:40 16:40 17:40
Raamsdonksveer, Kerklaan 6:33 7:03 7:33 8:03 8:33 12:43 14:03 14:53 15:43 16:43 17:43
Raamsdonksveer, Van WijngaardenstraatA 6:36 7:06 7:36 8:06 8:36 12:46 14:06 14:56 15:46 16:46 17:46

Andere dienstregeling