Zuid-Holland Wijzig regio

Dienstregeling Zuid-Holland Wijzig regio

Vanwege het coronavirus heeft de Rijksoverheid diverse maatregelen getroffen. Als gevolg hiervan zijn er enkele wijzigingen in de dienstregeling. Plan je reis niet te vroeg van tevoren, tot een uur voor vertrek kunnen er eventueel nog aanpassingen plaatsvinden.
Klik hier om te controleren of er wijzigingen zijn voor je reis.

Lijn 725: Stolwijk naar LekkerkerkPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
Haltenummer: 
53430500 (Berkenwoude, Dorp)
OV Reisinformatie: 
0800 0232545
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Vakanties:Kerstvakantie: 21 december t/m 31 december 2020.Zomervakantie: 12 juli t/m 27 augustus 2021.Herfstvakantie 18 oktober tm 22 oktober 2021.

Op Koningsdag (27 april) wordt de dienstregeling gereden als op zaterdag. Op Hemelvaartsdag (13 mei), 2e Pinksterdag (24 mei) en 1e Kerstdag (25 dec) wordt de dienstregeling gereden als op zondag. Dag na Hemelvaart (14 mei) wordt de dienstregeling gereden als op een werkdag. Op oudejaarsavond eindigt de dienstregeling rond 20:00 uur. Alle ritten welke na 20:00 uur vertrekken vanaf de beginhalte zullen niet meer rijden.

Alle haltes tonen 1001 1003 1005 1007 1009a 1011a 1013a 1015 1017 1019 1021
Berkenwoude, DorpV 7:35 8:00 8:30 9:05 11:55 12:30 12:55 15:25 16:00 16:30 16:50
Berkenwoude, Oosteinde 7:36 8:01 - 9:06 - 12:31 - - 16:01 16:31 16:51
Lekkerkerk, Zuidbroeksemolen 7:38 - - 9:08 - 12:33 - - 16:03 - 16:53
Lekkerkerk, De Loet 7:40 - - 9:10 - 12:35 - - 16:05 - 16:55
Lekkerkerk, Boezemweg 7:45 - - 9:15 - 12:40 - - 16:10 - 17:00
Lekkerkerk, Tiendweg 7:46 - - 9:16 - 12:41 - - 16:11 - 17:01
Lekkerkerk, Korte Baanstraat 7:47 - - 9:17 - 12:42 - - 16:12 - 17:02
Lekkerkerk, De Breeje Hendrick 7:48 - - 9:18 - 12:43 - - 16:13 - 17:03
Lekkerkerk, Kortedreef 7:49 - - 9:19 - 12:44 - - 16:14 - 17:04
Lekkerkerk, Schuwacht 7:50 - - 9:20 - 12:45 - - 16:15 - 17:05
Berkenwoude, Elserkade - 8:02 - - - - - - - 16:32 -
Berkenwoude, Kerkweg - - 8:31 - 11:56 - 12:56 15:26 - - -
Berkenwoude, Achterbroek 2 - - 8:32 - 11:57 - 12:57 15:27 - - -
Berkenwoude, Achterbroek - - 8:34 - 11:59 - 12:59 15:29 - - -
Berkenwoude, Achterbroek 89 - - 8:35 - 12:00 - 13:00 15:30 - - -
Berkenwoude, Achterbroek 115 - - 8:37 - 12:02 - 13:02 15:32 - - -
Stolwijk, Benedenheul - 8:04 - - - - - - - 16:34 -
Stolwijk, Benedenheul 2 - 8:05 - - - - - - - 16:35 -
Stolwijk, Benedenkerk - 8:07 - - - - - - - 16:37 -
Stolwijk, Beijersche/Bosweg - - 8:38 - 12:03 - 13:03 15:33 - - -
Stolwijk, Beijersche - - 8:40 - 12:05 - 13:05 15:35 - - -
Stolwijk, Provincialeweg - 8:09 8:41 - 12:06 - 13:06 15:36 - 16:39 -
Stolwijk, Gemeentehuis - 8:09 8:44 - 12:09 - 13:09 15:39 - 16:39 -
Stolwijk, Wilgenhof - 8:10 8:45 - 12:10 - 13:10 15:40 - 16:40 -
Stolwijk, Oranje-NassauschoolA - 8:10 8:45 - 12:10 - 13:10 15:40 - 16:40 -

a: Op woensdag vertrekt deze rit 10 minuten later dan aangegeven staat in de dienstregeling.

Andere dienstregeling


Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.