Zuid-Holland Wijzig regio

Dienstregeling Zuid-Holland Wijzig regio

Lijn 725: Stolwijk naar LekkerkerkPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
15 december 2019
Haltenummer: 
53430500 (Berkenwoude, Dorp)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

De Vakantiedienstregeling in 2019/2020: 23 december 2019 t/m 3 januari 2020 (kerstvakantie), 13 juli t/m 28 aug 2020 (zomervakantie).

1e en 2e Kerstdag (25 en 26 dec.), Nieuwjaarsdag (1 jan), 2e Paasdag (13 April), Hemelvaartsdag (21 mei), 2e Pinksterdag (1 juni) wordt de dienstregeling gereden als op zondag. Koningsdag (27 april) wordt gereden als op zaterdag. Bevrijdingsdag (5 mei) en dag na Hemelvaart (22 mei) worden gereden als vakantieregeling.

Alle haltes tonen 1001 1003 1005 1007 1009a 1011a 1013a 1015a 1017a 1019a 1021a
Berkenwoude, DorpV 7:35 8:00 8:30 9:05 11:55 12:30 12:55 15:25 16:00 16:30 16:50
Berkenwoude, Oosteinde 7:36 8:01 - 9:06 - 12:31 - - 16:01 16:31 16:51
Lekkerkerk, Zuidbroeksemolen 7:38 - - 9:08 - 12:33 - - 16:03 - 16:53
Lekkerkerk, De Loet 7:40 - - 9:10 - 12:35 - - 16:05 - 16:55
Lekkerkerk, Boezemweg 7:45 - - 9:15 - 12:40 - - 16:10 - 17:00
Lekkerkerk, Tiendweg 7:46 - - 9:16 - 12:41 - - 16:11 - 17:01
Lekkerkerk, Korte Baanstraat 7:47 - - 9:17 - 12:42 - - 16:12 - 17:02
Lekkerkerk, De Breeje Hendrick 7:48 - - 9:18 - 12:43 - - 16:13 - 17:03
Lekkerkerk, Kortedreef 7:49 - - 9:19 - 12:44 - - 16:14 - 17:04
Lekkerkerk, Schuwacht 7:50 - - 9:20 - 12:45 - - 16:15 - 17:05
Berkenwoude, Elserkade - 8:02 - - - - - - - 16:32 -
Berkenwoude, Kerkweg - - 8:31 - 11:56 - 12:56 15:26 - - -
Berkenwoude, Achterbroek 2 - - 8:32 - 11:57 - 12:57 15:27 - - -
Berkenwoude, Achterbroek - - 8:34 - 11:59 - 12:59 15:29 - - -
Berkenwoude, Achterbroek 89 - - 8:35 - 12:00 - 13:00 15:30 - - -
Berkenwoude, Achterbroek 115 - - 8:37 - 12:02 - 13:02 15:32 - - -
Stolwijk, Benedenheul - 8:04 - - - - - - - 16:34 -
Stolwijk, Benedenheul 2 - 8:05 - - - - - - - 16:35 -
Stolwijk, Benedenkerk - 8:07 - - - - - - - 16:37 -
Stolwijk, Beijersche/Bosweg - - 8:38 - 12:03 - 13:03 15:33 - - -
Stolwijk, Beijersche - - 8:40 - 12:05 - 13:05 15:35 - - -
Stolwijk, Provincialeweg - 8:09 8:41 - 12:06 - 13:06 15:36 - 16:39 -
Stolwijk, Gemeentehuis - 8:09 8:44 - 12:09 - 13:09 15:39 - 16:39 -
Stolwijk, Wilgenhof - 8:10 8:45 - 12:10 - 13:10 15:40 - 16:40 -
Stolwijk, Oranje-NassauschoolA - 8:10 8:45 - 12:10 - 13:10 15:40 - 16:40 -

a: Op woensdag vertrekt deze rit 10 minuten later dan aangegeven staat in de dienstregeling.

Andere dienstregeling